ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Beteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_lcapBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_voting_barBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Beteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_lcapBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_voting_barBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Beteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_lcapBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_voting_barBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Beteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_lcapBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_voting_barBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Beteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_lcapBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_voting_barBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Beteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_lcapBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_voting_barBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Beteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_lcapBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_voting_barBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Beteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_lcapBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_voting_barBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Beteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_lcapBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_voting_barBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Beteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_lcapBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_voting_barBeteg egy buli! - Halloween-i játék I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Beteg egy buli! - Halloween-i játék

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Fred.Weasley
Reveal your secrets
Fred.Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2017-04-17, 11:33



Beteg  egy  buli !
Halloween-i titkos party


[You must be registered and logged in to see this image.]

- Mert legutóbb mind a ketten asztalon táncoltak és énekeltek. Na most ehhez hozzátartozik, hogy a székeket is keringőzésre varázsolták a tálalószekrénnyel együtt, amit anya étkészlete bánt meg. Tényleg jó, hogy nem vagyunk muglik, nem is tudom, hogy bírják ők ki varázs nélkül csak pillantásragasztót használva. - Meséli mosolyogva a múltkori eseményeket, amelyek azért megmagyarázzák, hogy Mrs. Weasley miért pártolja inkább a likőrt. Nemcsak mert ő maga azt jobban szereti, hanem bár tényleg itatja magát, azért a déditől örökölt ezüstszélű étkészlet épségben átvészeli a likőrt, nem úgy a pálinkát.
- Nem elcsépelt, sőt, kötelező elem! - Azon meg jót mosolyog, hogy Jess milyen vagány lány: nem sikoltozik denevért látva, hanem megjegyzi, hogy milyen cukin csapkodnak a szárnyaikkal. Egyre jobban tetszik neki a lány, és úgy tűnik, ez még fokozható. Rendkívül cukinak találja a lány reakcióját a pálinkára. Hát nem csodálja, hogy erősnek találta az italt, mert ez még Fred szerint sem gyenge.
- Legalább nem sárkányláng-pálinkát hozott. Még kisebb koromban láttam, hogy valaki olyant ivott, ő mondjuk tényleg vizespohárral mérte magának, még a fülein is füst jött ki! Köszi! - A végén a felé nyújtott likőrt köszöni meg és esélye nincs, hogy lépést tartson Jess-szel, már csak a második körbe tud becsatlakozni, amit alig nyelt le, máris kézen fogják - na ettől rögtön torkában dobogott a szíve, hogy a nyelés se legyen egyszerű - és máris a tánctérre vitték. Int mosolyogva a távozó Cedrik-Kylie páros felé és cseppet sem bánja, hogy hölgyválaszt érvényesített Jess, örömmel forgatja meg így is a lányt. Olykor-olykor úgy fordulnak, hogy pihenésképpen egy-egy likőrt fel tudjanak kapni a pultról, összenevetve hajtsák fel egészen addig, míg George nem lép oda hozzájuk rossz hírt hozva: Friccs erre tart!
- Ó, az ünneprontó!
- Oké srácok, iszkiri mindenki, lebuktunk! Jön Friccs!
- George már intézkedik is egy rejtekutat mutatva meg a jelenlévőknek, hiszen a folyosó felé már nem mehetnek el, így viszont mindenki ki tud jutni kis lépcsőzés és csúszdázás után a földszintre, hogy csendben visszaosonhassanak a szobájukba.
- Menj te is, mi elintézzük George-dzsal a dekorációt. - Ekkor Friccset megelőzve Mrs. Norris toppan be, de alig villanhatott vészjóslóan sárga szeme, George pálcaintésére Jess cuki denevérei rögtön egy rajként körberajongják a macskát, hogy az bár pofozgatja a denevéreket, de minthogy mágikusak, sziszifuszi harcot vív ellenük. Addig se velük törődik.
- Köszönöm a táncot! - Fred kihasználva a röpke időt egy puszit ad Jess arcára az őrá oly jellemző komisz mosoly kíséretében - nem törődve George rosszalló pillantásával -, majd már fordul is, hogy George-nak besegítve létrehozhassák a tökéletes illúziót: mintha a Gyengélkedőben minden rendben lenne. Az igazi rendrakás ráér utána, ha Friccs eltűnt anélkül, hogy elkapta őket.

//Köszönöm mindenkinek a játékot Smile//
Vissza az elejére Go down
Cedric Diggory
Reveal your secrets
Cedric Diggory
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2017-03-05, 18:18



Kylie&Cedric

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Lost souls





Nem maradok sokáig, mert tudom, hogy Klyie-val ez az első közös programunk, amikor nyilvánosan mutatkozunk, és lehet egy komoly tömegiszonya, főleg nélkülem. Olyan sokáig elkerült minden eseményt, ahol felmerülhetne, hogy csúfolják, így tényleg rémisztően hathat rá, hogy itt vagyunk. Ráadásul én vagyok az egyetlen biztos pont az életében, s én hagyom magára egy tánc erejéig. Ginnyvel néhány udvarias mondaton túl nem nagyon jutunk előbbre, teljesen más körökben mozgunk, olykor Fred lévén találkozunk csak. Fred viszont hamarosan távozik a szőke háztársam irányába, Kylie pedig marad Tommal, és bár féltékeny nem vagyok, de mégiscsak úgy a tuti, ha a párommal vagyok, remélhetőleg a srác nem fogja zokon venni, hogy ha lekérem tőle. Különben is, keressen magának egy másik transzvesztitát. Megköszönöm Ginnynek a táncot, és visszasietek Kylie-hoz.
- Ha nem gond, akkor van egy kis.. táncolnivalónk a hölggyel. További jó szórakozást! – Búcsúzom el barátságos mosollyal a sráctól, és Kylie-t kézen fogva elvonulunk valahova fűzni egymás agyát, amelybe beleférhet a tánc, és néhány szerelmes ölelés is. Végülis ez a lényege ennek az egésznek, a nyilvános mutatkozásainkon még bőven van mit csiszolni. Fredék felé még intek, mielőtt eltűnnénk a tömegben, megköszönvén a szervezést.

//Köszike a játékot mindenkitől, kissé elhúzódott, sajnos mi sem voltunk gyorsak, de az alapötlet szuper volt Embarassed //





zene: Colour of the wind |TO : Kylie ~ | ©







[You must be registered and logged in to see this image.]
We are not alone.
Vissza az elejére Go down
Jessamine Findley
Reveal your secrets
Jessamine Findley
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2017-02-27, 16:39



Halloween-i titkos party
 



*Felszabadultan kacagja el magát a világ legrosszabb nővérkéjének öltözött Jess és megtartja magának „Dr. Seymour kezét”. Viszont átadja a pálinkát Frednek és becserkész magának egy másikat.*
- A likőr tényleg nagyon finom volt, alig lehetett érezni rajta az alkoholt… mondjuk gondolom emiatt lehet veszélyes, igencsak itatja magát.
*Habár ha az erős illatú pálinka túlságosan erős lesz, mégiscsak kénytelen lesz visszatérni a likőrhöz. Persze csak óvatosan.*
- De miért szólt közbe anyukád, hogy a pálinka receptjét is elkérjétek?
*Biztos nem az alkohollal van a probléma, elvégre a likőr receptjét gond nélkül elkérte. Jesst nagyon érdekli a válasz, hogy beilleszthesse a Mrs. Weasley-ről kialakított képbe az újabb részletet, csak hogy még jobban pánikoljon, amikor csak szívszerelme anyukájára gondol, nem mintha az a veszély fenyegetné, hogy hamarosan találkozik Fred anyukájával…de ha ilyen jól alakulnak a dolgok, mármint persze igyekszik nem beleélni magát a lehetőségbe, hogy Fred nem csak haverként, illetve ígéretes látványmágus-mentoráltként keresi mostanában a társaságát, de mégis szívmelengető Jess számára a fiú érdeklődése.*
- Köszi, a denevérektől kicsit tartottan, hogy túl elcsépelt lesz, de olyan cukin csapkodnak itt a fejünk fölött, hogy már nem bánom a döntést.
*Talán nem mindenkinek a cuki jelző jutna eszébe a denevérek láttán, de Jess, aki egy rókát is befogadott volna, a denevérektől se töri ki a frász. Talán ha egyszer sok ideje lesz és lesz rá lehetősége, akkor kedvtelésből biztos sok állatot tartana.*
- Boldog halloweent!
*Koccint, majd igen gyorsan kapcsol és keresztezi karját Fredével, azonban a kacsintás neki nem sikerülne már, mivel a gatyaszaggató erősségű pálinka első kortyát megízlelve összeráncolódik homloka és még szemeit is szorosan becsukja. A pillanat tört része alatt dönt és az első kortyból egyben utolsót is csinál azzal, hogy egyszerre felhörpinti a kémcső tartalmát. *
- Uhh, ez nem semmi…
*Mondja kissé még elhaló hangon, ahogy a pálinka közben forró tűzként jelzi útját végig a gyomráig. Az, hogy a kicsi buksijában már elkezdte az alkohol a nem épp építőjellegű munkát, még nem jutott el a tudatáig, feltehetően majd csak másnap reggel fog.*
-… ezt csak így lehet meginni, egyszerre, vagyis az biztos, hogy még egyszer nem tudtam volna rávenni magam, hogy belekortyoljak… és valahol azt hiszem, már értem anyukád miért nem akarta ezt a receptet az otthonában tudni. Fú, te, ez még mindig éget belülről, inni kellene rá valamit, hogy elvegye ezt az érzést szerintem, vagy neked nem volt nagyon erős? Mondjuk a pasik általában jobban bírják az italt, de ezt talán csak az idült alkoholisták tudják mindenféle gond nélkül lehajtani. Persze gond nélkül lecsúszott nekünk, de szóval érted, hogy ők gondolom rezzenéstelen arccal képesek rá.
*Mivel az üdítők távolságát Jess túl messzinek ítélte, ezért a karnyújtásnyira lévő töklikőrért nyúl és hasonló lendülettel hörpinti fel a finomabbnak ítélt italt, majd valamivel erősebb hangon folytatja.*
- Ahh, máris jobb, kérsz te is? *Azzal Fred felé nyújt ismét egy kémcsövet.* – Bocsi, hogy nem vártalak meg vele, de bepótolhatjuk. Aztán majd táncoljunk is, habár kissé nehéznek érzem most a lábaimat, de ígérem, nem taposlak meg!
*Egy másik kémcsövet is szerez magának és hacsak más nem jön közbe, akkor kész ismét koccintani Freddel, mielőtt a tánctérre ráncigálná a fiút.*

Vissza az elejére Go down
Fred.Weasley
Reveal your secrets
Fred.Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2017-02-14, 19:28



Beteg  egy  buli !
Halloween-i titkos party


[You must be registered and logged in to see this image.]

- Ó, hát ez nem az én kezem, de szólok dr. Seymour-nak, hogy meglett a végtagja! - Állapítja meg lelkesen a műkéz megvizsgálását követően. Szép kis kórház lennének, hogy minden orvos elhagyja a kezét! De legalább nem a fejét. Magában pedig külön örül, hogy Jess-nek ilyen gyorsan és élesen vág az esze, de mondjuk ezt eddig is tudta.
- Így viszont kénytelen leszek egy kézzel koccintani... - Veszi át mosolyogva a kínált kémcsövet és beleszagol. Ez mondjuk hiba volt, azt hitte Jess a likőrt választotta, s hát a pálinkának jóval erősebb az illata, pláne hogy ez valami kerítésszaggatónak is tűnik.
- Sam hozta, Hollóhátas srác, házi érlelés. A likőrnek már elkérte anya a receptjét, a pálinkáét meg Bill és apa, de anya közbeszólt. - Meséli mosolyogva, hogy mit tud az italról, mert kóstolni még neki sem volt szerencséje. Eddig lekötötte a party szervezése, így nem volt módjában tesztelni az italokat, csak bízott a jó ajánlásban. De úgy látta az eddigi fogyasztásból, hogy nem volt egy elhibázott döntés.
- Remélem! Mi mindent megtettünk, innentől rajtuk múlik, elengedik-e magukat és jól szórakoznak-e. Köszönjük még egyszer a segítségedet. Ez a denevéres dekoráció isteni lett, és remek ötlet volt a lovagpáncél fejét tökfejjé alakítani, ne csak simán mutassa az utat! - Bókol a lánynak, mert el kell ismernie, nagy jövő állhat Jess előtt mint látványmágus, kiváló ötletei vannak.
- Ez viszont fel ne melegedjen. Boldog halloween-t, Jess! - Emeli meg az elején a kémcsövet, majd egy picit közelebb lép - noha a műkéz vizsgálata után se sietett nagyon eltávolodni a lánytól -, koccint vele, de nem hajtja rögtön fel, hanem a koccintás után alkarja keresztezi a lányét könyöknél, hogy így igyák meg sütőtökpálinkát. Nem rest végig Jess szemeibe nézni és még kacsintani is egyet.
Vissza az elejére Go down
Jessamine Findley
Reveal your secrets
Jessamine Findley
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2017-01-24, 15:38



Halloween-i titkos party
 



- Ne aggódjon Doktor úr! A kéz egészen biztosan nem maradt a páciensben.
*Válaszol kapásból, ahogy Fred felé fordul, mikor a fiú megszólítja őt.*
- Vagy ha mégis, akkor van egy talált kezünk.
*Mondja olyan beleéléssel, mintha mindennapos lenne, hogy kezek tűnnek el pácienseken belül és kívül is. Meg is emeli a jelmezét kiegészítendő műkezet, mint talált végtagot.*
- Nincsenek kilakkozva a körmök, szóval lehet az öné, ha tetszik önnek, drága Doktor úr. Vagy esetleg egy kis szíverősítőt helyette vagy előtte?
*Neki másik kezében már ott figyel egy újabb méreg-adag, az első töklikőr után most tökpálinka, aminek igencsak erős illata van.*
- Kóstolta már? Pálinka, érdekesen hangzik, ugye? Ráadásul tökből, a likőrt már kóstoltam, most gondoltam kipróbálom a tökpálinkát is. Utána biztosan jobban megy majd a kéz visszaillesztése.
*Ahogy így felsorolja, mit szándékozik mi után inni, felrémlik neki, hogy általában nem javasolt az alkoholfélék keverése, de ennyiből még talán nem lesz gond.*
- Nagyon hangulatosra sikerült a buli, szerintem mindenki jól érzi magát, ugye?
*Átvált a magázódásból, nehezen is állt rá a szája a furcsa szófordulatokra. A maga italával mindenesetre kivárja, hogy koccintanak-e vagy egyedül lesz kénytelen felhörpinteni a kémcső tartalmát.*

Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2017-01-07, 09:20






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Zene ♫

Aktuális viselet

Made by
A buli & Tom

Kezd a tömeg túl nagy lenni, én pedig kezdem magam igen kellemetlenül érezni. Nem mintha nem tetszene a nővérke ruha, szépnek-szép, csak hát nem hiszem, hogy pont én lennék az, akire mindezt megálmodta a tervező. Rajtam kívül senkinek se jutott eszébe ehhez hasonló ostobaságot felvenni, mindenki olyan... olyan nem tudom, milyen. Normális? Akkor nem itt lennének, ez tény. Fred és George bulijai nem éppen arról híresek, hogy rendes mederben folynának. Nagy az esélye annak is, hogy Frics felbukkan és mindent tönkretesz. Nahát, ahhoz végképp nincs kedvem, hogy a tanárok előtt magyarázkodjak egy ilyen jelmezben.
- Valami rosszat mondtam?
Meglepetten pislogok, amikor észreveszem, hogy némileg romlott a hangulat, ez azonban nem sokáig tart, hiszen Fred hamar tereli a témát, nekem pedig valami az arcomra fröccsen, így némileg kérdőn nézek le a kezemben tartott italomra, melyben egy kapálodzó denevér foglal helyet, melyet nyilván az ikrek varázsoltak ilyen apróvá, hogy kéretlen meglepetést okozzanak másoknak. A szárnyánál fogva kiemelem, majd kaján vigyorral az arcomon szólalok meg az ötlet hallatán:
- Rendezhetnénk szépségversenyt is, ahol az nyerne, aki hamarabb le meri vetni a törölközőjét – A mondat végén elhajítom a jószágot, mely egy hatalmas csobbanással landol valaki másnak a poharában talán. Nem nézek hátra, nem érdekel, ki kapta meg tőlem ajándékba, túlságosan leköt a törölközős buli gondolata. Nahát, arra igazán el kellene mennem. - Csak le ne bukjunk. Nem mintha nálatok ennek akár a gyanúja is fel tudna merülni...
Jó, a Weasley-ikrek sem mindenhatók, nem állítom, de elég profin készítenek elő mindent, mindezek mellett pedig még arra is bőven marad eszük, hogy elkerüljék a bajt. Frics elég éber, amikor róluk van szó, sokszor áll elő új ötlettel az elkapásuk érdekében, de eddig még nem járt sikerrel. Ha el is kapja őket, akkor is csak azért, mert hagyják magukat, semmi másért.
- Csak nézz a topánkáimra – pillantok le a fehér cipellőkre, melyek a lábamon foglalnak helyet. - Elég kényelmetlen a viseletük, hogy bírjátok ti ezt?
Kérdő pillantásom egyből Kylie-ra esik. Ő nőből van, vagyis láthatóan több nőiesség szorult belé, mint belém, nyilván érti is a dolgot.
- Persze, semmi gond – búcsúzok el Fredtől, majd a lánnyal kettesben maradunk. Ha nem lenne Carol, akkor már mindenképp bepróbálkoztam volna nála, hiszen igen helyes teremtés, még akkor is, ha láthatóan zavarban van a közelségemtől. Kis ártatlan, nagy eséllyel nem sok tapasztalata van a fiúk terén, könnyen felismerem az ilyen lányokat. Tipikusan úgy viselkednek, mint Kylie. - Kérsz egy italt?
A puncsos tál felé pillantok és ha a lány belemegy a dologba, akkor hozok neki is egy pohárkával.
- Egyébként pedig bocsi, ha valami rosszat mondtam az előbb, néha előbb jár a szám, mint az eszem.
Voltaképp szinte mindig ez a helyzet, de nem szeretném magam a kelleténél jobban leégetni, ez valahogy nem az én stílusom. Annyira pedig nem vagyok sem vak, sem érzéketlen, hogy lássam: nem jó dolgokba másztam bele. A minimum az, hogy bocsánatot kérek, még ha nem is tudom biztosra, hogy mit rontottam el.
- A táncot most kihagyom, remélem, nem gond, nem vagyok én valami balerina alapjáraton sem – pillantok a parkett felé, ahol páran már nagyjában ropják. - Persze, ha számodra nem gond a törött láb, akkor benne vagyok, de én figyelmeztettelek...
Pajkos kacsintás, ezt nem fogom tudni túl hamar levetkőzni, hiszen évek óta a részem. Szeretem Carolt, örülök, hogy igent mondott, ezért is fogom vissza magam. Ha Kylie pár hónappal ezelőtt akadt volna rám, akkor már túl lennénk egy ágyremegtető jeleneten, így azonban le kell mondania erről.
- Mesélnél magadról egy kicsit? Természetesen csak akkor, ha nem szeretnél legközelebb is ilyen kínos jelenetbe kerülni...
A hangom lágy, nem követelőző. Ha mesél, akkor meghallgatom, érdekel, ki is ő, hogyne érdekelne? Nagy eséllyel találkoztam már vele a folyosókon, esetleg láttam már a Nagyteremben, de ennyi. Sehonnan sem ismerős a bájos pofija.
Vissza az elejére Go down
Fred.Weasley
Reveal your secrets
Fred.Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2017-01-04, 21:50



Beteg  egy  buli !
Halloween-i titkos party


[You must be registered and logged in to see this image.]

- Addig jó, míg nem minket fordít ki! - Mosolyog Ginny-re.
- Amúgy elfogyott a rókázó-rágcsa és George utánpótlásért ment. Ugyan egyetemistáknak hirdettük a bulit, de jött egy csapat elsős. Édesen naivak voltak, azonnal ráharaptak a rágcsára, amit a tálból kínált nekik George. - Meséli Fred gonoszan mosolyogva. Nos igen, az elsősök már nincsenek a körükben és kellett néhány pálcamozdulat, mire eltüntették azt, amit hátrahagytak. George meg lelépett feltölteni a készleteket, na meg az sem kizárt, hogy éppen Friccs figyelmét tereli el a kastély másik végébe. Ezt az óvintézkedő feladatot felváltva látják el Freddel az este folyamán.
- A törölközős egy másik buli volt... vagy lesz. Lehet a következőt a Prefektusi fürdőben kéne tartani. Vagy a tanári fürdőben! Mit szóltok? - Vezeti rögtön tovább a témát Kylie törölközős esetéről, mikor látja, hogy a lány érthetően nem szívesen beszélne az esetről. És mi lehet jobb elterelő, mint elképzelni, hogy mindenki egy törülközőben, fürdőlepedőben vagy fürdőköpenyben flangál és mindenki törülközős csaj és fürdőlepedős pasi lesz?
- Na de Thomas-nővér, az állapota nem olyan súlyos, hogy kihagyja a táncot miatta! - Természetesen nem kényszeríti Fred, ha nem akar jönni a srác, akkor így járt, a "törölközős csaj"-t így Fred nyúlja le egy tánc erejéig. Azaz csak nyúlná, mert Kylie ragaszkodik Thomas-nővérhez. Hát most két tekintet is a srácra szegeződik várakozón, de aztán Fred tekintete hirtelen elpillant Thomas válla fölött és valami nagyon oda is köti, kétszer is végigfut tekintete Jessamine jelmezén. Oké-oké, elsőre a jelmezén, másodjára már a lány csodás alakján, amit csak jobban kiemel a vérforralóan rövid ruha és a vörös magas szárú csizma kettőse, na meg a kettő között felsejlő szép combok.
- Ha megbocsátotok, konzultálnom kell valamiről az egyik kolléganőjével. - Néz előbb Kylie-ra, majd Thomasra elnézést kérő mosollyal - igazi ritkaság Fredtől! -, és ellép mellettük, hogy az újabb képcső vadászatra indult Jessamine-t vegye célba. Ha más nem is, Kylie biztosan megérti, ha ő is kiszúrja a szőke hajú lányt és a korábban Fredtől kapott információkkal hamar összerakja a képet. Fred időközben pálcáját veszi elő kicsit, és varázsol a karjára egyet, majd elteszi a pálcát.
- Ah, nővér, segítene? Jól sikerült a páciens műtétje, de azóta nem találom az egyik kezemet! Aggódom, hogy a páciensben maradt, mit gondol? - Lép oda mellé mosolyogva, és az illúzióbűbájnak hála az egyik ingujja az orvosi köpenynek az alkar közepétől ernyedten lóg, mintha valóban hiányozna onnan egy kéz.
Vissza az elejére Go down
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2016-12-11, 20:37



Halloween & Kylie


[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem járok bulikba, még csak a bálokban se nagyon fordultam meg, ami azt hiszem érthető, hiszen nem sokan vannak, akik kedvelnek, vagy bárki, aki elhívott volna. Pont e miatt most azért feszengek rendesen és komolyan nehezemre esik elengedni Cedric kezét, amikor úgy dönt, hogy Ginny-vel megy táncba, főleg ha azt nézem, hogy még Thomas is emlékszik rám, csak épp nem a legjobb dolgokra. Még csak nem is rémálom után volt a törölközős eset, meséltem is Cedricnek, de érthető, ha sok minden történt az utóbbi időben és most a jó kedve miatt is talán összefolyik neki ez meg az.
- Köszönöm Fred, reméltem, hogy jó leszek így. - szolid mosoly, én azért nem vagyok olyan harsány, mint itt a többség, talán még Ginny az, aki visszafogottabb, mint én is, de jó eséllyel ő sem annyira, hiszen itt van azért a testvére és lássuk be mind tudjuk az ikrek sosem fogják vissza magukat. Persze csak nő a zavarom, amikor Cedric eltűnik Tom pedig bedobja a törölközős esetet. Valahol mélyen reméltem, hátha nem tudott róla mindenki, de persze sejtettem, hogy úgy se nagyon lehet ekkora szerencsém, tehát összességében nem lep meg különösebben a dolog. Így marad egy halk sóhaj.
- Igen, akkor volt... - elharapom a mondatot és inkább megtartom magamnak a dolgot. Akkor halt meg Jonas, vagy is akkor tűnt el, de legalábbis akkor égett le a háza, szóval őszintén szólva nem nagyon akarok erre az egészre gondolni most és lehetőleg máskor sem. Végül csak megrázom a fejemet és elmosolyodom, jelezve, hogy eszem ágában sincsen elvenni most a kedvüket.
- Én benne vagyok, bár nem vagyok jó táncos, de csak akkor, ha... a nővérke is jön. - pillantok egy szórakozott és kellően zavart mosollyal Tom felé. Helyes srác, még így nőnek maszkírozva is, nem véletlenül hallottam már róla sok mindent az utóbbi években. Azt hiszem a legtöbbnek tényleg lehet alapja, de persze ettől még számomra ismeretlen, így a közelében és a tetejében két srác mellett nem csoda, ha kissé feszengek, de Cedric majd visszatér, Fred pedig úgyis old gond nélkül mindenféle feszült helyzetet.

♫ Csavard fel a szőnyeget ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ A buli



együtt újra egész lehet.
[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Két megtört lélek
Vissza az elejére Go down
Cedric Diggory
Reveal your secrets
Cedric Diggory
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2016-12-07, 16:14



Kylie&Cedric

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Lost souls



 
Kylie túl komolyan veszi az erőfeszítéseimet, végtére is egy kedves mosolyt mellékeltem a kérdéshez, aztán már rá is bólintott. Nem csak ő áll félszegen a kérdéshez, hogy mi ketten együtt mutatkozzunk. Nem mintha szégyelném őt, viszont társaságba menni nem éppen az, amire mindketten leginkább vágynánk, még szokni kell a gondolatot, de úgy döntöttünk, hogy majd egymásba fogunk kapaszkodni. Ami történt, megtörtént, ráadásul Fred Kylie jó ismerőse, én meg Jessamine-t mint háztársat ismerem, és kedvelem, így olyan rossz kezekben biztosan nem leszünk. Azért Kylie jelmeze nem gyenge, nagy szemeket meresztettem rá, valahogy nem is tudtam volna eddig elképzelni vámpírként, hiszen egy ilyen szép, és aranyos lány hogyan is lehetne élőholt? Azért így is átlátok az álcán, végtére is ez csak egy jelmez.
- A-a, ennyire csinos sosem lennék.. – Rázom meg a fejemet mosolyogva, amikor Fred Thomas-szal hasonlít össze, aki kissé beteg oldalát hozta ma. De úgy fest, rajtam kívül mindenki, csak én voltam ilyen fantáziátlan. Szeretek jókedvű lenni, viccelődni, de hogy kifejezetten humoros lennék, azt határozottan cáfolom, ezért maradtam ilyen ötlettelenül sármos doki jelmezben.
- A másik feledre gondoltam, nem a csini hugira. – Döntöm oldalra a fejemet, Fred már megint húzza az agyamat, de hát mit is vártam tőle? Úgy fest, George a halálán kell, hogy legyen, ha egy ilyen magaslabdát kihagy, mint a halloween-i buli.
- Törölközős csaj? – Kérdezem mosolygós ajakrándulással Kylie-tól, igen, mintha rémlene, hogy valami rémálmot követően a folyosókon rohangált, de miért törölközőben? Szegénynek biztosan jó lesz most visszaemlékeznie a rémes emlékre. Viszont most barátok gyűrűjében van, hátha tud nevetni a dolgon visszamenőleg.
- Nem, nem maradok sokáig, csak amíg Ginny igényt tart rám, aztán tiéd a pálya. – Kacsintok Kylie-ra, aztán már megyünk is táncolni. Na igen, Ginny kétségkívül a legszemrevalóbb a hét Weasley testvér közül, de ha belegondolok, nyugodtan egymás mellé állíthatnám a többi roxfortos lánynál, és az elit egy százalékban végezne. A szám, amire lejteni kezdünk, középgyors, van benne ide-oda tipegős rész is, de kar alatt átfordulós is. – Igen, mostanság annyi szörnyűség volt, végre az ünnepé a főszerep. Hazamentek karácsonyozni az Oduba? Én apánál töltöm majd az egész szünetet, de lehet, hogy Kylie-t is magammal rángatom. Fúha, de jól táncolsz! – Bókolok, és nem csak udvariasságból, Ginnynek az alkata és a kisugárzása is tökéletes ahhoz, hogy jó táncos legyen.




zene: Colour of the wind |TO : Kylie ~  | ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
We are not alone.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2016-11-15, 09:14



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kicsit zavartan mosolyodom el, és hallgatom végig Fredet.
- Hát, akkor legalább az arcom is felismerhetetlen lenne. Szerintem most az egyszer nem akadtam volna ki érte. - Felvont szemöldökkel pillantok fel rá és remélem, hogy ez a kijelentést nem fogja készpénznek venni. Mert valóban ez az egyetlen olyan nap, amikor az ilyen csínyek megengedettek. Ez Fred és George napja.
- Nem tudom hol van. De biztos eljön. A fotó jó ötlet lenne, csak anya meg ne lássa mert biztos kifordul magából. - Kuncogom el a végét. Közben érkeznek az emberek, mellénk szegődik Thomas, aki rögtön letámadja Fredet a viccelődésével, úgyhogy én csak szemet forgatok és odébb lépek egy lépést, itt pedig belefutok Cedricbe és Kyliebe. Meglepetten veszem, hogy táncolni visz, de végül is nem ellenkezem.
- Dehogy is! Köszi, jól. Kicsit lazítunk végre. Te? Tetszik a jelmezed! - Követem a ritmust, miközben elégedetten mosolygok. Most biztosan sokan irigykedve tekintenek rám, hiszen ki ne szeretne a jóképű Cedric Diggoryval táncolni?




Halloween

[You must be registered and logged in to see this image.]

 bocsi a lassúságért Sad  | Ruha | Zene | [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2016-11-06, 11:09






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Zene ♫

Aktuális viselet

Made by
A buli & Tom

Nem mintha eddig nem zavart volna Sean idióta ötlete, de most, hogy látom: Fred is benne van a buliban, csak még jobban azt szeretném, ha végre lekerülne rólam a hacuka, és lehetőleg ne más hálószobájában tegye ezt meg. Mindenesetre, fáradt sóhajjal jelzem csupán a többiek számára, hogy ez nem éppen az én ötletem volt, ne tartsanak már állandóan bolondnak.
- Na, ne vedd túl komolyan a dolgot – jegyzem meg egy elfojtott nevetéssel, miközben minden igyekezetemmel azon vagyok, hogy távol tartsam magam Fredtől. Gondolhattam volna, hogy szó nélkül belemegy a mókába, hiszen nem éppen arról híres, hogy bármit is kihagyna, ami bohóckodással karöltve járna. Egy ideig húzom-vonom a dolgot, el-eltáncolva a doktor vizsgáló kezei elől, majd végül kelletlenül beletörődve hagyom, hogy megfogdossa a zoknijaimat. Legközelebb teszek róla, hogy Sean kerüljön ugyanebbe a helyzetbe. Amikor végez, egy hatalmas sóhaj kíséretében nyúlok egy közelben lévő pohár felé melyről ugyan fogalmam sincs kié, de jelen pillanatban óriási szükségét érzem annak, hogy lehajtsam. - Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy a baj, doktor úr. Ó, szegény férjem, mit fog szólni ehhez!
Drámai sóhajt hallatok, majd gyorsan befogom a szám, amikor újabb vendégek érkeznek. Az egyik Cedric, őt csupán hallomásból ismerem, hiszen hugrabugos és egy teljesen más szakot boldogít jelenlétével. Azt hiszem, tanár szeretne lenni, bár nem igazán vagyok otthon a témában. Az utolsó nagyobb momumentum, ami megmaradt az emlékeimben az az, amikor őt választották ki a Roxfort Bajnokának. Akkor eléggé megorroltam rá, hiszen én is pályáztam a címre, de úgy tűnik, sok esélyem nem volt a dologra.
- Sziasztok! - köszönök azért én is egy hatalmas mosollyal a párosnak, hiszen annyira mérges nem voltam én a fiúra, ő igazán nem tehet erről az egészről. Akkoriban még csak egy taknyos kölyök voltam, semmi több. A kamaszos hisztinél márpedig igazán nincs rosszabb. Tekintetem a fiúról a lány felé siklik, aki azért kétségtelenül jobb látványt nyújt, mint társa. A fekete ruha jól áll neki, főleg azért, mert az alakja is megvan hozzá. Tetszik a látvány, normális esetben meg is jegyezném a dolgot, most viszont próbaidőn vagyok Carolnál, amit tényleg nem szeretnék ilyesmivel elrontani. Lágyan megfogom hát a lány kezét, majd illedelmesen bemutatkozom neki. - Thomas. Thomas Stewart, Griffendél. Azt hiszem, hallottam már rólad pár dolgot...
Tünődve kémlelem az arcát, miközben igyekszem feleveníteni a legújabb híreket. Csinos lány, róluk pedig szinte mindig hallok valamit a srácoktól. Kylie... A neve ismerős, párszor mintha már a folyosón is összefutottam volna vele, és talán mostanában még a híre is a fülembe jutott volna.
- Bingó! - kiáltok fel végül lelkesen, amikor nagy hévvel fellobban bennem egy villanykörte és eszembe jut a lány. - Te voltál az a törölközős csaj, nem?
Valamit hallottam ugyan, de nem volt teljes a sztori, akkoriban valami teljesen más kötötte le a figyelmemet. Mindenesetre, a kínos részleteket megússza, mivel máris jön Fred és táncra kér minket.
- Én kihagyom – emelem fel a kezem védekezve, és magamban csak azt remélem, hogy nem kényszerít rá semmire sem. Fredtől mondjuk kitelik, hogy mindenképp a pódiumra rángat.
Vissza az elejére Go down
Jessamine Findley
Reveal your secrets
Jessamine Findley
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2016-11-02, 22:25



Halloween-i titkos party
[You must be registered and logged in to see this image.]



Vidoran rákacsint a lebegő tökfejet viselő lovagi páncélra és megtorpanás nélkül sétál tovább. Így is késésben van, már biztosan sokan megérkeztek, igen, mert hogy Jess ehhez méri a késését, lévén nem volt egzakt kezdési időpont kitűzve.
Ráfoghatná a jelmezének elkészülési idejére, de hát ez gyenge lábakon állna. Elvégre az egyszerű, igencsak rövid fehér ruha élethű művérrel való absztrakt telefröcskölése nem vett igénybe túl sok időt. Egy nővérke fejdísz és egy szintén fehér öv, hímzett vörös kereszttel rajta hivatott értelmezni jelmezét. No meg egy névtábla, rajta a „Jess nővér” felirattal. Kell is a sok kis aprójel, mert a magával hurcolt, gumiból készült levágott műkéz nem épp azt sugallja, hogy egészségügyi dolgozóval áll valaki szemben.
A késő őszi időjárásra tekintettel csizma van rajta, egyszerű lapostalpú, ellenben térd fölé ér és piros lakkbőrből készült, csak hogy passzoljon a piros körömlakkhoz és rúzshoz. Remélhetőleg nem lőtt túl a célon, de amint belép, még mindig mosolyogva konstatálja, hogy erről szó sincs.
Kiválaszt egy szimpatikus kémcsövet és elvegyül a buliban, ami már beindult, Ginnyék már táncolnak is. Sajnálja, hogy nővére nem lehet itt, rábeszélhette volna, hogy ő legyen a pórul járt beteg… habár feltehetően nem lett volna olyan érve, amivel rábeszélhette volna. Így aztán megmarad az egyszerű hiányérzetnél, ami szeptember óta szinte folyamatosan vele van, mióta nővére nélkül tért vissza a Roxfortba.
Pillantása Fredet keresi és hamar meg is találja. Elindulna felé, de látja, hogy társasága van, nem is akármilyen. Az nem csoda, hogy „hölgy”koszorúban van, de az megakasztja, hogy egykori Gyengélkedő-társa is ott van. Még nem találkozott Kylie-val, habár sokat hallott róla… viszont valahogy nem érzi, hogy talpig művérben lenne itt az alkalom a bemutatkozásra. De ezen a tipródáson hamar túllendülne s győzne a jólneveltség, de nem akarja a hármas táncot megakasztani ezzel a formalitással. Inkább felhörpinti a kémcső tartalmát, int Frednek, ha elkapja pillantását és új kém-cső vadászatra indul, no meg ismerős-vadászatra.
Vissza az elejére Go down
Fred.Weasley
Reveal your secrets
Fred.Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2016-11-01, 14:04



Beteg  egy  buli !
Halloween-i titkos party


[You must be registered and logged in to see this image.]

A megjelenő Thomas küllemét nem lehet szó nélkül hagyni, egész pontosan füttyszó nélkül.
- Mmm, csá szívi! - Veszi elő Fred a sármos vigyorát, amitől Thomas jó eséllyel kap kisebb nevetőgörcsöt, főleg a mellé társított szemöldökemelgetéstől.
- Ó, hogyne, máris megvizsgálom! Ez a szakterületem, hölgyem! - Nevet fel és közben már odébb is passzolja eddig fogott poharát, hogy összecsapva két tenyerét kicsit összedörzsölje őket és teljes tenyérrel támadjon a zokni-mellekre, mert hát a szakszerű vizsgálathoz ugye alapos tapintás utáni felmérés szükséges.
- Csak az van, de attól tartok még az összes alkohol sem segítene ezeken a melleken! - Csóválja a fejét lemondóan Thomas-nak válaszolva, mint aki doktorként tényleg most készülne elmondani szegény páciensnek a legrosszabbakat és így kár is lenne megtagadni tőle az alkoholt, legalább ez boldogítsa utolsó óráit. Thomast viszont minden további röhejes diagnózistól szerencsére megmenteni a Cedric-Kylie páros.
- Hello Cedric! Alap, ne csak akkor fussunk össze, ha gond van! Medimágusnak kellett volna menned, mert majdnem olyan jól áll rajtad ez a hacuka, mint Thomas nővéren. - Vigyorog Fred szélesen üdvözlően kezet fogva Cedric-kel.
- Hát itt mellettem! - Intézi el ennyivel a tesó-kérdést Fred, mint a hat testvérből a legcsinosabb példány ugyebár. Ó, tudja ő, hogy George-ra gondolt Cedric, de aki nem pontosít a kérdésen, annak készségesen bemutatja a mellette álló Ginny-t.
- Kylie, örülök, hogy itt vagy te is! Wow! Ezért már megérte ezt a bulit összehozni! - Néz végig a lány jelmezén mosolyogva, és le a kalappal előtte. Nem nézte volna ki a lányból, hogy ilyen bevállalósan dögösre veszi a formát, és a legjobban a vörös szemek jönnek be Frednek. Látta a kézfogást is Cedric-kel, de nem teszi szóvá... majd talán később kérdez rá valamelyik félnél.
- Pontosan, ahogy mondod! Én annyit voltam itt, hogy kitanultam a medimágiát teljesen. Kiváló mellgyógyász lettem, nemde Thomas? - Villantja meg szép hamis, orvosi kitűzőjét Kylie-nak és aztán böki kicsit oldalba könyökével a srácot. Azt nem teszi hozzá, hogy ő nyáron is a Gyengélkedő vendéglátását élvezhette, de legalább volt ideje mindent kitervelni ehhez a bulihoz és megbeszélni levelekben szervezőtársával. Amíg Thomas és Kylie bemutatkozik egymásnak, addig Fred is gyorsan körbetekint a már jelenlévőkön, talán Kylie sejti is, hogy ki után kutat tekintete.
- Régi álmom teljesülne ha egyszerre két szép hölgyet vihetnék táncba... Szabad egy táncra hölgyeim? - Mosolyog Kylie-ra és Thomas-ra is.
Vissza az elejére Go down
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2016-10-27, 12:04



Halloween & Kylie


[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem mondom, hogy Cedricnek nem kellett megdolgoznia azzal, hogy rábeszéljen az ide való eljövetelre, de végül azért csak sikerült neki. Nem sok közösségi eseményen voltam eddig, ami érthető, nem láttak soha sem szívesen, de ez más talán már, hiszen akad pár ismerősöm és eleve az ikrek szervezik ezt az egészet, akkor talán tényleg nem lesz baj és lehet, hogy még jó is lesz. Amúgy is, majd a legtöbb időt úgyis Cedric-kel töltöm akkor akkor talán tényleg nem kell különösebben aggódnom, hogy rosszul érzem magamat. Az én öltözetem azért nem valami bonyolult, azt se tudtam pontosan hogyan is kellene öltözni. Igyekeztem ügyesen rögzíteni a sminkemet is, hogy lehetőleg ha eszem iszom, ne jöjjön le könnyen. A bőröm hulla fehér, a ruhám teljesen fekete, magamhoz képest még egészen dekoltált is, a szemeim színe is el van változtatva, az írisz vörös, a szám szélén még lecsorgó vér is van és a fekete ruhát is itt ott vér tarkítja.
- Jól van, de azért izgulok, ugye nem hagysz sokáig egyedül? - láthatja rajtam, hogy aggódom, hiszen nem szoktam ilyen sok ember között lenni, főleg nem egyedül. Az a jó, hogy legalább a bőröm világosítása miatt nem igazán látszik a zavarom, amikor Fredékhez lépdelünk oda köszönni, no meg amikor Cedric végül táncolni viszi Ginny-t. Nem vagyok féltékeny, az igazából fel sem merül bennem, inkább csak zavarban.
- Sziasztok! - szolid mosolyt eresztek csak meg, főképp, hogy Tom is itt van, akit nem is ismerek igazán, no meg ő tipikusan olyan srác, akinek kifejezetten nagy híre van. Nekem is van, csak épp az övé pozitív, az enyém pedig cseppet sem mondható annak.
- Lassan állandó bentlakók leszünk itt Fred? - próbálok azért egy magam módján csendesebb és szolid viccelődéssel próbálkozni, hiszen lettünk már mi ketten közös Gyengélkedőfogságra ítélve, de aztán az is leesik, hogy Tomnak talán fogalma sincs, hogy ki vagyok. Csak azért, mert én már hallottam róla, még egyáltalán nem biztos, hogy ezzel ő is így van. Kicsit zavartan köszörülöm meg a torkomat és a kezemet nyújtom neki. - Szia! Kylie, azt hiszem még mi annyira nem ismerjük egymást. - még csak évfolyamtársak sem vagyunk, maximum hírből hallhatott rólam ezt-azt, valószínűleg csupa rosszat, főleg a pár hónapja történt egy szál törölközőben és fehérneműben való csapzott szaladgálás után, amit Jonas házának robbanása után sikerült összehoznom.

♫ Csavard fel a szőnyeget ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ A buli



együtt újra egész lehet.
[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Két megtört lélek
Vissza az elejére Go down
Cedric Diggory
Reveal your secrets
Cedric Diggory
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2016-10-26, 20:28



Kylie&Cedric

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Lost souls



 Lassacskán elkezdek visszaszivárogni a társasági életbe, és mi sem lehetne ennél jobb alkalom, mint hogy Kylie-val együtt felvállaljuk, hogy mennyire jóban vagyunk. Nem érdekel senki véleménye, aki akarja, úgyis elfogadja, hogy a Cho-érának immár végképp vége, aki pedig úgysem nyugszik bele, például Cho néhány barátnője, azokkal úgysem fogok vitatkozni. Viszont már enyhén elszoktam a buliktól, így nem nagyon vittem túlzásba a gondolkozást, csak egy sima medimágusi köpenyt szereztem a gyengélkedőről, és a tarkómra illesztettem egy sebet, mintha fejbelőttek volna valami robbanóátokkal. Miután megcsodáltam Kylie öltözékét (bármi legyen is az), kézenfogva indulunk el a buliba. Szerencsére eléggé jóban van Freddel, így nem lepődünk meg, amikor haláli csend fogad minket, bátran hágunk át a belsőbb szférák felé.
- Ha szeretnél majd Freddel beszélgetni egy kicsit, csak nyugodtan, addig majd felkérem Ginnyt. – Úgy vélem, hogy nálunk komoly bizalmi kapcsolat van, nyugodtan elengedhetem a tényt, hogy jóban van az ikrek egyikével, akik mindenkivel haverkodnak, és bár összekötni Fredet Kylie-val a vérmágiás történet, ez nem jelent többet barátságnál, így gáláns leszek, és hagyom picit élni ma, úgyis együtt fogjuk tölteni az este számottevő részét. Közelebb lépünk hát a Weasley-khez, a srácnak kezet nyújtok, akárcsak Tomnak. – Sziasztok, köszi a meghívást. Fred hol a tesód? – Kérdezem huncut félmosollyal, hiszen van neki vagy hat, és abból itt  a legcsinosabb példány. Nyilvánvaló, hogy George-re gondolok. Aztán se szó se beszéd, megfogom Ginny kezét, és elhúzom onnan, hogy táncba vigyem. – Remélem nem raboltalak el semmilyen lovagtól. Hogy vagy Ginny? – Kérdezem a derekára illesztve a kezét, és a felcsendülő középlassú zenére, a másik kezemmel a tenyerét veszem az ujjaim közé, és a ritmusra elindulok, hagyjuk a fiatalokat diskurálni.




zene: Colour of the wind |TO : Kylie ~  | ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
We are not alone.
Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2016-10-20, 06:44






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Zene ♫

Aktuális viselet

Made by
A buli & Tom

Hamar eljutott hozzám is a halloween-i titkos buli híre, melyről pont bájitaltanon nyomott egy cetlit egyik társam a kezembe. Klassz dolog pont Piton előtt kockáztatni a dolgokat, ha rajtakap minket, már nem is lesz gondunk a jelmezekkel sem... Maximum denevérré változtat minket és simán berepkedünk oda. Mindenesetre, nem buktunk le szerencsére...
Néhány nappal később már kis nővértopánkában tipegtem végig a folyosón, amivel sikerült elég nagy zajt okoznom, habár jobban érdekelt az a tény, hogy miként áll rajtam az a kis nővérszoknya, melyet Sean szerzett nekem. Nem, nem lett női ruha-fétisem, és nem kedveltem meg ezeket a szűk vackokat, egyszerűen csak olyanokra fogadok, amikre nem kellene, ami pedig ennél is cikibb az az, hogy minden ilyen alkalommal vesztek is. Sean ugyanis feltételezte rólam, hogy a mai napig nem tudok rendesen célozni, ha arról az iditóa Michaelről van szó, én pedig ezt kézzel-lábbal tagadtam. Elvégre, utálom a gyereket, bármikor szénné átkozom, rajtam aztán tényleg ne múljon a dolog. Már akkor gyanakodnom kellett volna, amikor Sean ördögi vigyorra húzta a száját, de valamiért nem érdekelt a dolog. Aztán jöttek a feltételek: ha vesztek, akkor nővérjelmezben kell mennem Fred és George bulijára. Belementem, de csak azért, mert teljes mértékben biztos voltam abban, hogy Sean fog ma itt végiglejteni. Márpedig, ezért a látványért mindent megadtam volna. Az átok nem sikerült, a Galdwin-patkány olyan séróval ment ki a teremből, mint amilyennel bejött, én pedig magamra öltöttem ezt a szexi nővérjelmezt. Karcsú, férfiasan szőrös lábaimra – melyeket most nem borotváltam le, ó, én hülye, legalább nézzek már ki valahogy – harisnyát húztam, melyek fölé egy olyan aprócska szoknya került, mely éppen csak takart valamit odalenn. De most komolyan, mekkora nővérállat lehet az, akire ez szintén rámegy? Felső részemre került a szexi ing, melyekbe még két zoknit is bele kellett tömködnöm, hogy élethűbb legyen a dolog, és melyeket Sean nagy vigyorgások közepette valamiféle bűbájjal rögzített oda. Még vörös rúzsot is kent a képemre, ami mostanra nyilván elmosódhatott, mivel annyiszor odanyúltam a kézfejemmel, hogy letöröljem magamról. Gyanús volt azonban , mivel semmiféle festéknyom sem maradt rajta, úgyhogy nagy eséllyel a jó öreg haverom ezen is variált valamit, hogy egyem a kis szivét. Valamit még szeretett volna rám tenni, hogy még rémisztőbb legyen a dolog, én ezt azonban már nem hagytam neki. Nem elég rémisztő már így is?
Megálltam a gyengélkedő előtt, majd pislogtam párat, és a magammal hozott gyűrött kis cetlire meredtem. Valami nem stimmel itt... Ez van feltüntetve ugyan a buli helyeként, de semmi... Márpedig, ha a Weasley-ikrek bulit rendeznek, az általában mindig nagyot szól. Úgy értem, tényleg nagyot. Végül azonban a töklámpás is előkerül, én pedig egy igazán nőies sikolyt hallatok, miközben szívem rémülten kalapálni kezd. Megnyugodok azonban, amikor pár lépés után hangokat hallok kiszűrődni, mintha valakik beszélgetnének. Nagy levegőt veszek hát, majd némileg feszülten lépek be a terembe.
- Sziasztok! - lépek a házigazdákhoz és Ginnyhez, miközben szemrevételezek mindenkit. Szerencsére, ma nem csak én vagyok az egyetlen furcsa alkat, habár van egy olyan sanda gyanúm, hogy az est folyamán kapni fogok még pár furcsa pillantást. - Weasley doktor?
Felvonom a szemöldököm Fred névtábláját olvasva, majd Seanhoz hasonló, gonosz vigyorra húzom vörös, nőietlen ajkaim:
- Nem vizsgálna meg, doktor úr? - rebegtetem felé szempilláimat, miközben igyekszem olyan bájosan viselkedni, amennyire csak lehet hasonló megalázó helyzetekben. - Annyira fáj a mellem...
Ezt mondva feljebb nyomom a zoknijaimat. Mikor bohóckodjak, ha nem pont ilyenkor? Mindenesetre, hamar feladom a dolgot, hiszen ha Fred belemegy a mókába, akkor nem sok eséllyel jövök ki jól belőle.
- Remélem, van alkohol, ma ugyanis le fogom inni magam...
Aztán valahogy majd visszatalálok a klubhelyiséghez, gond egy szál se, részegen is jól tájékozódom az iskolában, ez az előnye annak, ha az ember már évek óta titokban piál éjjelenként, miközben azt füleli, mikor jön Frics arra. Mondjuk, abban annyira már nem voltunk jók, tekintettel ama aprócska tényre, hogy elég gyakran lebuktunk a gondnok előtt.
Vissza az elejére Go down
Fred.Weasley
Reveal your secrets
Fred.Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2016-10-19, 20:12



Beteg  egy  buli !
Halloween-i titkos party


[You must be registered and logged in to see this image.]

- Rémisztően! - Vigyorog Fred a húgára, s ezen a véleményen jó eséllyel bármely más napon Ginny jogosan sértődne meg, de nem a mai estén, elvégre a Halloween már csak ilyen.
- Szóval ez volt a szupertitkos dobozban, amit elhoztunk neked Roxmorts-ból? George pedig akart egy kis instant sötétségport tenni bele, hogy örülj, mikor kibontod... - Nevetgél Fred, mert azt érezheti Ginny is, hogy ha Fred valami komiszságról lebeszélte az ikertestvérét, akkor az csak egyet jelent: kitalált valami sokkal nagyobb csínyt. Fred egyébként elegánsan egy szürke öltönyt vet fel és erre kapott fel egy orvosi fehér köpenyt, névtáblája hirdeti is, hogy "Dr. Frederick Weasley", csak hogy komolyabb legyen a neve. Nyakában sztetoszkóp vagy sztoteszkóp vagy valami ilyesmi nevű, apjától kérte el a muglis gyűjteményéből. A fehér köpeny hátára előzőleg közel féltucat injekcióstűt erősített fel és találkozási pontoknál festett vér csordul ki belőlük a köpenyre, mágiával még frissnek is hat, hajnalra már csupa vér lesz így a köpeny. Ettől egészen úgy néz ki, mint egy orvos, akit néhány őrült vagy elégedetlen páciens hátba támadott. Meg egy tűt úgy szedett ketté, hogy egyik fele nyaka egyik oldalán van, míg a másik vége a nyaka másik oldalán, mintha csak átszúrták volna egy hatalmas tűvel a nyakát. Grátiszként sima üveggel ellátott szemüveget is feltett, stílusában kísértetiesen hasonlít McGalagony szemüvegére. Nagyon kísértetiesen. Vörös haja kócos kesze-kuszaságban áll, ennél még akkor sem állhatna jobban égnek, ha a muglik konnektoraiba nyúlna vizes kézzel.
- Gyűlünk, gyűlünk! Örülök, hogy te is itt vagy, Hugi! - Azzal koccintásra is emeli a saját koponya-forma kupáját, aminek bögreszerűen két füle is van, mindkettő stílszerűen egy-egy fekete denevérszárnyat formáz.
- Ronci? Ha előkerül, megkérhetnénk Colint egy közös fotóra. Mindig is akartam anya illedelmes és mégis vállalhatatlan karácsonyi családi fotói után egy olyant, ahol letagadhatatlanul komplett őrültnek nézünk ki! - Kérdez rá testvérük hollétére, kíváncsi lenne az ő jelmezére is.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2016-10-19, 10:12



[You must be registered and logged in to see this image.]
Mivel lehet, hogy ez lesz az utolsó évem - nem még mindig nem döntöttem el, hogy mit szeretnék -, ezért úgy gondoltam, hogy idén semmiből sem maradok ki. Ezért is nézek ki most ahogyan. Az egyik szobatársamtól kapott hálóinget vagdostuk be, mondhatom, nagyon kreatívnak éreztük magunkat, és erre fröcsköltünk rá egy kis vérnek látszódó piros festéket. Néhány kiegészítőt kénytelen voltam például Roxmortból megszerezni, ami nem volt könnyű természetesen, de a testvéreim voltak olyan kedvesek, hogy elhozták nekem a szükséges felszerelést. Őszintén kicsit féltem, amikor kinyitottam a csomagot, de szerencsére nem volt mitől.
Egyedül indultam útnak ezen a csodás estén, vigyázva, hogy lehetőleg senki ne lásson meg, mert azt hiszem nem tudnám értelmesen kimagyarázni magam egy tanár előtt. Az előnye annak, hogy Fred és George a tesója az embernek, hogy az ilyen eseményekről mindig időben tájékozódik. Hiába vagyok én "alsóbb" éves, mégis csak a kishúgi lennék, nemde? A gyengélkedőhöz érve, furcsa számomra ez a hirtelen csend. Összehúzott szemöldökkel lépek közelebb, és ekkor látom csak meg a páncélt, ami eddig biza nem tartózkodott itt - igen, elég sokat jártam már ezen a helyen, sajnos: kviddics -. Elsőre picit megijedek, amikor hirtelen, váratlanul egy vigyorgó töklámpássá alakul át a páncél feje, de aztán egészen hasonló reakciót vált ki belőlem is ez az egész. Így már tudom: jó helyen járok csak el van rejtve a buli. Közelebb lépdelek, és lám, elém is tárul minden, igazi Halloween-i dekorációval! Pillanatig sem habozok, kikerülök pár embert, néhánynak biccentek, majd egy vajsört keresve - jó kis fejtörés volt mit mondjak - tovább állok, egészen Fred mellé.
- Minden elismerésem! Hogy festek? - Fordulok körbe nevetve, őszintén kicsit hülyén érzem magam így. Nem szeretnék egész este a tesóm nyakán lógni, remélem más ismerőst is meg tudok majd környékezni később.




Halloween

[You must be registered and logged in to see this image.]

 albino   | Ruha | Zene | [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Fred.Weasley
Reveal your secrets
Fred.Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty2016-10-18, 21:47



Beteg  egy  buli !
Halloween-i titkos party


[You must be registered and logged in to see this image.]

Jelmondattá vált a jellemzően nevetve előadott kijelentés:
Azt hiszem, szombatra beteg leszek...
Nem lett járvány a Roxfortban, csupán elterjedt a híre egy titkos bulinak, főleg az egyetemisták körében, de ahogy az már lenni szokott, az alsóbb évesek is hamar megneszelték. Hogy a tanárok meghallották-e a suttogásokat, pusmogásokat, az jó kérdés, de mindenesetre semmi jelét nem adták, hogy tudomásuk lenne róla és közbe akarnának lépni. Talán a kijárási tilalom nyomasztó tényét akarják ők is ellensúlyozni azzal, hogy hagyják ezt a kis rendbontást, ami közvetlenül a halloween-i sütőtökös pompázatos vacsora után veszi kezdetét... csak nem a Nagyteremben.
A helyszín különlegessége, hogy a bulinak nem más ad helyszínt, mint a Gyengélkedő. A hosszas szervezés és előkészülés meghozta a gyümölcsét: aki a buli helyszínére siet, elsőre talán el is bizonytalanodik, hogy jó helyre jött-e egyáltalán vagy esetleg túl korán, mert látszólag síri csend és sötétség uralkodik a Gyengélkedő szárnyában, mint mikor egy bentlakó páciens sem élvezheti Madame Pomfrey gyógyító főzeteinek hatását. Az egyetlen szokatlan egy lovagpáncél, mely sosem volt itt korábban, és amit elvarázsoltak olyanná, hogy ha diákot lát közeledni, akkor a sisakja vigyorgó töklámpássá alakuljon ezzel is biztatva a közeledésre a diákokat.
Néhány lépéssel elhagyva a megbűvölt páncélt aztán minden kétség eloszlik: illúzió volt csupán a rendezett és sötét folyosó képe, egy vonalat átlépve már látszik is a halloweeni dekoráció és a Gyengélkedőből kiszűrődő fény és zene. Odabent sem különb a helyzet: lebegő töklámpások, illúzió-denevérek röpködése, emberméretű pókhálók a sarkokban és minden, ami együtt jár egy halloween-i bulival. Az ágyak java a falhoz tolva, de némelyikbe viccesen csontvázakat bújtattak, még mugli módra infúziót is kötöttek csontkarjaikra. Hasonló infúziótartó állványok vannak elhelyezve a bejárat mellett két asztallal egyetemben: orvosi és nővéri köpenyek lógnak róluk - stílusosan általában "vérrel" összefröcskölve -, az asztalról pedig lehet válogatni mindenféle instant-kötések, mankók, nyakba kasztható tű nélküli injekcióstűk között.
A welcome-drinkről sem feledkeztek meg a házigazdák: "Potion" hirdeti a felirat mindegyik kémcsövön, de illatra sokkal inkább tökpálinka és töklikőr a tartalom semmint méreg lenne. Odébb már más asztalokon Gyógynedű és hasonló elnevezésekkel ellátott hordócskák, benne vajsörrel és mézsörrel, az ehető tartalmat meg csokiba mártott "mérgezett" almák, koponyás és színes pirula-forma sütemények alkotják. Az esemény egyik fő támogatója a Weasley Varázsvicc Vállalat, úgyhogy tálakban tele Maximuláns-termékek, kanári-kuglófok, nyelvnyújtó nyalánkság és még néhány új termék, úgyhogy csak óvatosan... vagy merészen!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Beteg egy buli! - Halloween-i játék   Beteg egy buli! - Halloween-i játék Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hullajó a buli
» Halloween-i ködös órák ~
» Ron & Charlene - Buli vaaaaaan!
» Valentin napi álarcos buli
» Egy kis kártya játék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Gyengélkedõ (1. emelet)-
Ugrás: