ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
A Connors-ház - Page 2 I_vote_lcapA Connors-ház - Page 2 I_voting_barA Connors-ház - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
A Connors-ház - Page 2 I_vote_lcapA Connors-ház - Page 2 I_voting_barA Connors-ház - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
A Connors-ház - Page 2 I_vote_lcapA Connors-ház - Page 2 I_voting_barA Connors-ház - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
A Connors-ház - Page 2 I_vote_lcapA Connors-ház - Page 2 I_voting_barA Connors-ház - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
A Connors-ház - Page 2 I_vote_lcapA Connors-ház - Page 2 I_voting_barA Connors-ház - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
A Connors-ház - Page 2 I_vote_lcapA Connors-ház - Page 2 I_voting_barA Connors-ház - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
A Connors-ház - Page 2 I_vote_lcapA Connors-ház - Page 2 I_voting_barA Connors-ház - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
A Connors-ház - Page 2 I_vote_lcapA Connors-ház - Page 2 I_voting_barA Connors-ház - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
A Connors-ház - Page 2 I_vote_lcapA Connors-ház - Page 2 I_voting_barA Connors-ház - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
A Connors-ház - Page 2 I_vote_lcapA Connors-ház - Page 2 I_voting_barA Connors-ház - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 A Connors-ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Tristan Connors
Reveal your secrets
Tristan Connors
Hugrabug

TémanyitásTárgy: A Connors-ház   A Connors-ház - Page 2 Empty2016-08-16, 17:35


First topic message reminder :

Leírás helyett..



..,
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Penelope Aimes
Reveal your secrets
Penelope Aimes
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: A Connors-ház   A Connors-ház - Page 2 Empty2016-08-22, 11:22






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Pillowtalk ♫

Aktuális viselet

Made by
Tristan & Penny

Nem igazán vagyok hozzászokva a kocsival való közlekedéshez, pedig a mágusvilágban is vannak mágikusan megbuherált autók, de azért még ezek is viszonylag ritkák, hiszen kell azért egy muglikedvelési szint ahhoz, hogy valaki effélével próbálkozzon és azért az efféle nem túl gyakori. Most viszont egy szavam sem volt, hiszen egyébként is izgulok kissé, nem érdekes most a kocsi, hiszen a családjával fogok találkozni, ami finoman szólva is nagy dolog, főleg akkor, ha még tényleg soha nem vitt haza senkit sem.
- Ez még mindig nem, de legutóbb az már az volt? Vagy még az sem? - a csók után azért csak elnevetem magamat, bár a hangomban azért érzékelhető egy kis reszketegen megbújó idegesség, ha nem is sok, de azért egy kevéske akad. Na nem arról van szó, hogy félek a családjától, szimplán csak remélem, hogy tetszeni fogok nekik, mert én már sok jót hallottam róluk, de mi van, ha végül majd nem kedvelnek meg? Azért arra is látok esélyt, hogy esetleg máshogy képzeltek el, vagy mást vártak egy még komolyabb lányt, vagy nem is tudom... pont hogy komolytalanabbat? Nem tudom, hogy kit képzeltek el, Tristan mellé, remélem, hogy megfelelő leszek.
- Azt hiszem ez eldőlt. - szállok ki, amikor kinyitja az ajtót, bár már nyitnám én magamnak, de őszintén meg kell vallanom kicsit meggyűlik a bajom vele, ezért nem is sikerül megoldani a feladatot, pedig amúgy kiszállnék én egyedül, nem várom el, hogy kisegítsen, de tényleg nem sokat gondolkodhatunk, mert már érkezik is a család, én pedig azért kissé megszeppenve állok meg, hiszen még azt sem tudom hogyan kellene köszönnöm. Végül nincs időm kinyögni egy árva szót sem, ugyanis előbb jön az ölelés, belém pedig az első tétova szó is belém fagy. Nagyon kedvesek, bár számíthattam volna rá, de ettől még nem lep meg kevésbé.
- Köszönöm... Jenna és Robert. - kissé még most is zavart mosollyal igazgatom a szoknyámat. Lehet, hogy túlságosan rövid, vagy nem ide illő, picit sötét, miközben itt minden olyan vidám és világos. Ki tudja, hogy nem Mardekár ellenesek-e, vagy Tristan mesélt-e az anyámról... - Örülök, hogy itt lehetek, Tristantól már annyi jót hallottam ön... rólatok, hogy őrület és úgy látom cseppet sem túlzott. Csodás ez a ház is! - egy bók azért alap, aztán majd bent még úgyis megdicsérek mindent, meg az ebédet, ha lesz, bár gondolom előbb ki kellene pakolni aztán csak utána menni be. Azt se tudom hol lesz majd a szobám, vajon mennyire konzervatívak a szülei kapok egyet külön, vagy Tristánnal leszek egy szobában? Az is érdekes lenne, hiszen mi még... nem jutottunk el addig, de ha a húgát túrnám ki a saját szobájából, az se lenne jó, mert biztosan megorrolna rám és az nem lenne jó kezdés. Így egyelőre nem viszem túlzásba Tristanra pillantok kérdőn, de láthatóan az édesapja már nyúl is a csomagok után, hogy elkezdjen kipakolni, pedig én is segítenék, de kétlem, hogy hagynák, főleg hogy az édesanyja már karol is belém, hogy elkezdjen befelé terelgetni.




[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Tristan Connors
Reveal your secrets
Tristan Connors
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: A Connors-ház   A Connors-ház - Page 2 Empty2016-08-16, 17:37


to Penny
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy beszéltük meg, hogy apáékkal, hogy kocsival megyünk. Penny tud már hoppanálni, de annyi a csomagunk, hogy jobb ez így. Attól, hogy apa varázsló, anya meg mugli származású, Birmingham külvárosában van a kertvárosi ház, és nem lenne túl okos döntés ott hoppanálgatni. Londonig tehát vonat, ott autót bérelek, és így jutunk el egy jó pár órás úttal haza, és már itt kacskaringózok az utcákon, ahol nyár lévén nagyon jó idő van, zöldelnek, virágoznak a fák, friss fű illatát hozza a szél, nem az a sötét stílus, amit a kastélyban képviseltem. Apa a mágiaügyi minisztériumba is öltönyben jár, mint ügyvéd, tehát senki nem lepődik meg rajta a szomszédok közül, ha így indul reggelenként. Az lenne csak a durva, ha talárt, és süveget venne fel, akkor minimum sültbolondnak tartanák. Meglátom a házunkat, és oldalra mosolygok a lányra, hogy tényleg ne izguljon. Jól esik, hogy nem irigykedik ránk, és nem is kell, bőven szoktam én a szüleimmel veszekedni, főleg apával, igaz, ez közel sem olyan gázos, mint az ő kapcsolata az anyjával. Itt most egy négy napos hétvégét tudunk tölteni, aztán majd Pennynek is mennie kell ebbe az ösztönndíjas táborba, ahova mint külsős kísérő megyek vele, nem érzem magam koloncnak, majd elfoglalom magamat, amíg napközben fájtágítások jár, a délután meg az este a miénk. Különben is, remélem, hogy többet látok majd belőle, ha ilyen jó idő van, mert mindig úgy felöltözik, mintha kötelező lenne. Na jó, valahol tőle komolyság az elvárt, ha átváltoztatástan tanár akar lenni, de azért nem kellene egy McGalagonyba átmenni. Megállok az autóval, ami egyébként egy szürke Audi, hogy ne legyen olyan giganagy a bérleti költsége, arra tökéletesen elég, hogy járkáljunk vele a közelben, majd hétfőn kell visszavinnünk. Áthajolok a lányhoz, miután kicsoltam az övemet, és a szájára tapasztom a sajátomat.
- Csak hogy ne maradj puszi nélkül. Ez még mindig nem csók. – Incselkedve simogatom meg a fülét, tudom, hogy hülye fogalmaim vannak, de ez valahol az udvarlásom része. Nem akarom, hogy egy percig is úgy gondoljon magára, mint valami használati tárgyra, mert nagyon kedvelem, és kötődöm hozzá. A szexuális célzásaim, érintéseim egy dolog, de mindig tiszteltem annyira, hogy mindezt sosem bántva, gonoszkodva fejezzem ki. Lassan beérik a fejem lágya? Kipattanok, és megkerülöm az autót, hogy kinyissam neki is az ajtót, kisegítve a járműből. Ez nem a szüleim felé valami műjáték, akit kedvelünk, azzal tényleg illik messzemenően udvariasnak lenni.
- Kipakoljuk a cuccot, vagy előbb beköszönünk? – Kérdezek rá, de a válasz nem is a lánytól érkezik, hanem a szüleimtől, akik már az ablakból kukkoltak minket. Jönnek is nagy vigyorgások közepette, és apa sem az a szigorú fickó, akinek leírtam. Világos hajú, fiatalos mozgású középkorú férfi, akinek sötét a szeme, ezt tőle örököltem, anya pedig gyönyörű, nyúlánk teremtés, kék szemekkel, de sötét hajjal, na ezt meg tőle. Apa engem ölelget meg, veregeti meg a vállamat, amolyan „büdös kölke” felkiáltással, anya pedig Pennyhez lép oda, és kéznyújtás helyett már öleli is magához a lányt. Na igen, érzelmes család vagyunk. – Édesem, hívj csak Jennának. Te Sarah vagy? Csak vicceltem Penny, tegezz minket, ő a férjem Robert. – Cinkos mosollyal mosolyog rám, én meg csak szemforgatok, hát pont ilyenkor nem kéne viccelni, de úgy tűnik tényleg nagy esemény, hogy végre hazahozok valakit.



Need you now || Just for you|| ©



..,
Vissza az elejére Go down
Tristan Connors
Reveal your secrets
Tristan Connors
Hugrabug

TémanyitásTárgy: A Connors-ház   A Connors-ház - Page 2 Empty2016-08-16, 17:35


Leírás helyett..



..,
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: A Connors-ház   A Connors-ház - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tristan Connors

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Otthonok-
Ugrás: