ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 09:17
Kalandmester


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-10, 00:05
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


A hónap posztolói
Kalandmester
Acacia Shors I_vote_lcapAcacia Shors I_voting_barAcacia Shors I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Acacia Shors I_vote_lcapAcacia Shors I_voting_barAcacia Shors I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Acacia Shors I_vote_lcapAcacia Shors I_voting_barAcacia Shors I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Acacia Shors I_vote_lcapAcacia Shors I_voting_barAcacia Shors I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Acacia Shors I_vote_lcapAcacia Shors I_voting_barAcacia Shors I_vote_rcap 
Alison Fawley
Acacia Shors I_vote_lcapAcacia Shors I_voting_barAcacia Shors I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Acacia Shors I_vote_lcapAcacia Shors I_voting_barAcacia Shors I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Acacia Shors I_vote_lcapAcacia Shors I_voting_barAcacia Shors I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Acacia Shors I_vote_lcapAcacia Shors I_voting_barAcacia Shors I_vote_rcap 
Sheree Parks
Acacia Shors I_vote_lcapAcacia Shors I_voting_barAcacia Shors I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70718 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Acacia Shors

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Acacia Shors
Reveal your secrets
Acacia Shors
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Acacia Shors   Acacia Shors Empty2016-03-18, 22:27




Acacia Shors

[You must be registered and logged in to see this image.]
i am the only thing in life that i can control

Főkarakter: Főkarakter (váltás Alexander Garvey-ról)
Teljes név: Acacia "Ace" Shors
Születési hely és dátum: 1980. június 11., London
Csoport: Hugrabug
Patrónus: Azúrpinty
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hetedik
Képesség: -
Mágikus adottság: Természetes gyógyító 1. szint
Kiemelkedő tudás: Gyógynövénytan - Kiemelkedő, Bájitaltan - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Mikor először a Roxfortba került, Acacia nem volt biztos hogy a Teszlek Süveg jól döntött, és valóban a Hugrabugban a helye - viszont ahogy nőtt és változott, már nem volt kérdés, hogy a Süveg jó döntést hozott. Tizenhét évesen Acacia jólelkű, barátságos, segítőkész lány, aki legtöbbször könnyen elfogadja mások véleményét. Kivéve persze ha az a bizonyos vélemény sértő vagy káros másokra nézve, amit nem tud elfogadni, és érvekkel, de az érzelmekre is hatva igyekszik meggyőzni mindenkit arról, hogy mindenki értékes - legyen az mugliszületésű, varázstalan, vagy varázslény. Mégis nehezen tart haragot, inkább megbocsát, mint hogy valakivel igazán ellenségeskedjen - ez főleg a családjával szemben igaz, hiszen ha nem is értenek egyet, nem igazán tud tőlük szabadulni. Tudja, hogy gyógyítóként nem könnyű pályára lép, de készen áll arra, hogy keményen dolgozzon a céljáért... még egy tulajdonság, ami a Hugrabugba sorolja. Szívesen mond vicceket vagy mesél érdekes történeteket annak, aki meghallgatja.

Megjelenés

Hosszú, szőke haját legtöbbször kibontva hordja, bár előfordul, hogy könnyedén összefogja egy lófarokba, de ritkán fordít rá időt, hogy mondjuk befonassa. Vékony termetű, fizikai ereje majdhogynem nulla - nem igazán sportos alkat. Elsősorban világos színeket visel amikor csak tud, persze ebbe a kötelező fekete talár nem tartozik bele, de azt is igyekszik sárga kiegészítőkkel feldobni. Sokat mosolyog, néha csak úgy menetközben, magában, a saját gondolatain hogyha nem beszélget éppen senkivel.

Életed fontosabb állomásai

Aranyvérű családból származom, ráadásul egyke vagyok, ami nem igazán jó kombináció. Ez azt jelenti, hogy az én vállamon van az összes elvárás, a jó házasság, a jó munka, akár még a név továbbvitele is - a szüleimnél furcsán keveredik a hagyományszeretet és a modernitás. A név fontos nekik, és éppen ezért inkább arra biztatnak, hogy akár házasságkötésnél is tartsam meg a saját nevemet, hiszen fiuk soha nem volt.
Mivel testvérem nincs, a legújabb generációt ketten alkotjuk az unokatestvéremmel, Kesley-vel. Gyerekkorunkban nagyon sok időt töltöttünk együtt, ő volt az első és a legjobb barátom, így hát mindenben támogattuk egymást, együtt forgattuk a szemeinket hogyha a szülők elkezdtek arról beszélni, hogy egy nemes aranyvérű örökösnek hogyan kellene viselkednie. Az én szüleim valamivel engedékenyebbek, mint az övé, és szerencsére én jobban is alkalmazkodom mint ő, így valamivel könnyebb dolgom van, pedig a szigorú hagyománykövetés nekem sem az erősségem... Épp csak annyi a szerencsém, hogy a nagy álmom az, hogy a Szent Mungóban dolgozzak gyógyítóként. Ez ugyan nem a minisztériumi állás, amit a szüleim szeretnének, de azért mégiscsak jóval megbecsültebb, mint újságíróként dolgozni...
Persze amit anyáék nem tudnak, az az, hogy bár valóban a Szent Mungóban szeretnék dolgozni, rendkívül érdekelnek a mugli gyógyítási módszerek. Szabadidőmben rengeteg mugli könyvet olvasok a biológiáról, a különböző növényekről, amikről úgy gondolták, hogy gyógyító hatásuk lehet, a sebvarrásról, az operációkról... Fantasztikusnak tartom, hogy a muglik mennyire jól megvannak varázslat nélkül, és milyen kreatívan helyettesítik az életükben. Persze azért sosem mondanék le a képességeimről, inkább az érdekel, hogyan lehet a kettőt ötvözni, és megtalálni a középutat a varázslat és a mugli módszerek között. Ezt persze a szüleim egyáltalán nem értékelnék, hiszen bár nem akarják kiirtani az összes muglit mint más radikálisabb aranyvérűek, azért mégiscsak úgy tartják, hogy mi varázslók felsőbbrendűek vagyunk hozzájuk képest.
Már hamar eldöntöttem, hogy gyógyító pályára lépnék, így ezt céloztam meg itt, a Roxfortban is. Az egyetemen tervezem folytatni a tanulmányaimat, és már nyaggattam anyát, hogy néhány ismerőse segítségével szerezzen nekem egy gyakornoki állást a Szent Mungóban jövőre...

Vissza az elejére Go down
Ruth Amesbury
Reveal your secrets
Ruth Amesbury
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Acacia Shors   Acacia Shors Empty2016-04-21, 19:10



Elfogadva!

Nem tévedett a Süveg, vérbeli Hugrabugos vagy! A leírások szépek, nem hosszúak, de nem is az a cél Smile Tetszik, hogy a mugli gyógyítás is érdekli őt és e titkos szenvedéllyel lázad a család hagyományaival szemben. Sok sikert kívánok hozzá és remélhetőleg összejön az a gyakornoki állás is Wink Ha még nem foglaltál, tedd meg és irány a játék!

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kesley Shors
» Wanda Crystalson-Shors
» Sophia Osborne-Shors

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: