ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:53-kor
Kalandmester


Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Egy nő és a testvére I_vote_lcapEgy nő és a testvére I_voting_barEgy nő és a testvére I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Egy nő és a testvére I_vote_lcapEgy nő és a testvére I_voting_barEgy nő és a testvére I_vote_rcap 
Alison Fawley
Egy nő és a testvére I_vote_lcapEgy nő és a testvére I_voting_barEgy nő és a testvére I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Egy nő és a testvére I_vote_lcapEgy nő és a testvére I_voting_barEgy nő és a testvére I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Egy nő és a testvére I_vote_lcapEgy nő és a testvére I_voting_barEgy nő és a testvére I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Egy nő és a testvére I_vote_lcapEgy nő és a testvére I_voting_barEgy nő és a testvére I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Egy nő és a testvére I_vote_lcapEgy nő és a testvére I_voting_barEgy nő és a testvére I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Egy nő és a testvére I_vote_lcapEgy nő és a testvére I_voting_barEgy nő és a testvére I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Egy nő és a testvére I_vote_lcapEgy nő és a testvére I_voting_barEgy nő és a testvére I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Egy nő és a testvére I_vote_lcapEgy nő és a testvére I_voting_barEgy nő és a testvére I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Egy nő és a testvére

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Daniel C. Lafayette
Reveal your secrets
Daniel C. Lafayette
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Egy nő és a testvére   Egy nő és a testvére Empty2016-02-02, 21:45



Keresem a... múltbéli Nőt az életemből

[You must be registered and logged in to see this image.]
Név:  Tied a választás.
Play by: Hayley Atwell
Kor: Daniellel egy idős
Csoport: Varázshasználók/ Később tanár is lehetsz
Szak/Foglalkozás: Ex-Aurorja, kéme, (beépített ügynök) Nemzetközi Auror Szolgálat Hivatalának,
most anya és "mezei" titkárnő
Kapcsolat: A társam, voltál, a társam, akit kezdetben elviseltem és a végén rájöttem hogy több van bennem és több van bennünk egy egyszerű kollégai kapcsolatnál.
Elraboltak, megkínoztak elvették részlegesen az emlékeidet. Úgymond hallott lettél, jól mondta a rablód, mikor később elfogtuk. Meghaltál, elvesztetted önmagad. Zavarodott, félénk és esetlen lettél
Testvéreid nem adták fel a hitet és megtaláltak téged, valahol messze egy kietlen tájon a gyermekeddel együtt.
Emlékeket veszve menekültél és hoztál világra egy gyermeket. Mikor gyermeked megszülted, pár kép érzés elővillant egy szerelemről egy emberről, aki nem más mint én lennék. Nem tudod ki vagyok, nem is ismernél fel, ha találkoznám velem. Nem tudnád, hogy mit ígértem neked és magamnak egy normális újra kezdett kapcsolatot.
Ha megjelennél az életemben és megtudnám, hogy az a gyermek az enyém nem is újra kezdés lenne, hanem egy nagy ugrás, amire én nem állok készen. Egy gyerek? Egy család? Nem soha, nem. Én a futó gyorsan múló kapcsolatok és kalandok híve voltam mindig is több tucat nővel az életemben. Te más voltál ez igaz, azt akkor komolyan gondoltam, de már öt-hat éve azoknak az eseményeknek.
Kanadai származású családod, most valami miatt elköltözött Angliába és mivel te is hozzá akarsz a család jövedelméhez járulni, munkát vállaltál a minisztériumban.




Keresem a... múltbéli Nőt az életemből

[You must be registered and logged in to see this image.]
Név:  Tied a választás.
Play by: Paul Rudd
Kor: Pár évvel idősebb a húgánál
Csoport: Tanár/ Személyzet
Szak/Foglalkozás: Roxfortban (szabadon választható)
Kapcsolat: Csak halottam, rólad te vagy a minden lében két kanál báty. Legalább is így jellemzett a húgod egy alakalommal téged.  Többen vagytok testvérek a családban, de te most, hogy húgod ilyen állapotban van, a gondoskodó fivéri szeretett tört ki belőled. Így akarod meghálálni azt a sok jót, amit húgod tett érted. Egyik testvéredet üldözik, neked voltak olyan kapcsolataid, hogy elmeneküljön az egész család Kanadából egy másik országba. Özvegy vagy már és van egy kis lányod. A Roxfortba felajánlottak egy állást neked, te pedig ennek a munkának nem tudsz ellenállni és nem utolsó sorban ott van a te kislányod (aki feltehetőleg 1. vagy 2. vagy 3.-os) mellett lehetsz nap, mint nap.

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált keresettek-
Ugrás: