ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-16, 07:15
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Noel Jones I_vote_lcapNoel Jones I_voting_barNoel Jones I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Noel Jones I_vote_lcapNoel Jones I_voting_barNoel Jones I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Noel Jones I_vote_lcapNoel Jones I_voting_barNoel Jones I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Noel Jones I_vote_lcapNoel Jones I_voting_barNoel Jones I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Noel Jones I_vote_lcapNoel Jones I_voting_barNoel Jones I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Noel Jones I_vote_lcapNoel Jones I_voting_barNoel Jones I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Noel Jones I_vote_lcapNoel Jones I_voting_barNoel Jones I_vote_rcap 
Alison Fawley
Noel Jones I_vote_lcapNoel Jones I_voting_barNoel Jones I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Noel Jones I_vote_lcapNoel Jones I_voting_barNoel Jones I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Noel Jones I_vote_lcapNoel Jones I_voting_barNoel Jones I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70739 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Adrien Meyers


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Noel Jones

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Noel Jones   Noel Jones Empty2015-04-30, 20:49




Noel Jones

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Az álom az ember szívéből fakad és legtöbben szívünk szerint élünk, így álmok nélkül semmivé lennénk."

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Noel Jones
Születési hely és dátum: London,  1971. október 22.
Csoport: Varázshasználó
Patrónus: Sas
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Vállalkozó szellemű varázsló (mikor milyen munka jön)
Képesség: Bejegyzett animágus - sas
Kiemelkedő tudás: Nincs különösebben kiemelkedő tudásom. Amíg stréber módra tanultam, talán. De egy vizsgám nem ezt mutatja, hogy mennyire kiemelkedő mindenből a tudásom. Erősségeket tudnék sorolni, amik: sötét varázslatok kivédése, átváltoztatástan, legendás lények és gondozásuk, repüléstan. Gyengéim meg: bájitaltan, bűbájtan, jóslástan.


Jellemed kifejtése

Büszke - Apám mindig arra tanított, legyek büszke ember. Sikerült arra nevelnie. De ha ez nem elég, akkor már pusztán tőle eredeztetően örököltem én is. Vannak dolgok, amiket nem tűrök, például ócsárolni a családom, ilyenkor hajlamos vagyok kitörni a béketűrésből.
Eltökélt - Már próbáltak halálfalók behálózni, hogy kövessem a családi hagyományokat. Akkor még kölyök voltam, stréber és teljesen más mentalitással voltam megáldva. Egy viszont változatlan maradt azóta is, én már akkor tudtam, hogy nem akarok rossz oldalra állni, még a család becsületéért sem. Azóta sok minden változott. Nem vagyok egy okostojás, nem vagyok szűk látókörű és én magam diktálom a szabályaimat, ahelyett hogy egy skatulyába lépnék, amit a társadalom elvár tőlem.
Felelősségteljes - Amióta megszületett a lányom, megtanultam mérlegelni. Én. Igen. Nem is olyan nagy ördöngösség, csak  tudni kell felnőni magamhoz és a feladataimhoz. Mostanra érzem azt, hogy úgy viselkedek, ahogy azt egy 26 évestől elvárják.
Forrófejű - Mint már említettem, hajlamos vagyok ökörségeket tenni, például nem megfontoltan cselekedni. Ha sértegetnek, valamit veszélyeztetve érzek, vagy hirtelen történik váratlan esemény, képes vagyok fejjel menni a falnak. Ez egy gyenge tulajdonságom, tisztában vagyok vele. De nem is lenne olyan szép lányom, ha nem forrófejű kalandor módjára tomboltam volna végig az utóbbi öt évet.
Szabadságszerető - Gyűlölöm, ha kalitkába zárnak. Azt sem szívlelem, ha szabályok közé szorítanak, olyankor azon vagyok, hogy azokat megszegjem. Persze nem olyan nagy lázadós hévvel. Vagy ha szükséges, akkor tudom magam zabolázni. De kényelmetlenül tud érinteni.
Szórakoztató - Olykor olyan vagyok, mint egy mókamester. Sokszor csak lazán válaszolok dolgokra, vagy reagálok. Épp mint a húgom esetében. Szeret piszkálni... Nos én is őt. Aztán mikor ki sértődik belőle, én csak a vállam rántom rá.
Védelmező - Megmaradt kis családom fontos nekem. Úgy érzem, amióta apám lelépett, én léptem elé a családfői szerepre. Ami irtó nehéz volt kezdetben, ezért léptem le. Most nem tudom a húgom mit szólna hozzá, ha haza állítanék, hogy amíg nagykorú nem lesz, addig én leszek a gyámja. Szerintem nem örülne neki. Sőt...  Viszont egyre inkább azt érzem, hogy apámtól legalább féltenem kell. Nem állok senki pártján, sem a jókén, sem a rosszakén, de egy kivétel így is akad.


Megjelenés

Marcona, nagydarab megjelenés. Jó két métert már meghaladtam, ahhoz mérten pedig nem vagyok egy vékony faszi. Szemem barna, az egyik szemöldökömet heg keresztezi. Hajam sötétbarna, szeretem olykor hosszabban meghagyni. Az extrém öltözködést részesítem előnyben, nem szeretek sem átlagosan, sem túl egyszerűen, sem elegánsan öltözni. Van egy kifinomult stílusom, ami egyedi. És az alapján öltözködök, viselkedek és így komplett összkép már meg is jelenik rólam. Na milyen?

Életed fontosabb állomásai

Az én életem úgy festene papírra vetve, mint ha csak egy világtalan írta volna le eme szavakat. Valószínűleg nem egyedi az eset, ha az embernek nagy szabadságszeretete támad ifjú titánként. Míg kicsinek angyalian jó gyerek voltam, tizenévesen úgy ment az agyamra a tesztoszteron. Pár haverommal világot látni akartunk. Mindegy merre, mindegy miből és mindegy hogyan. Pedig a Roxfort igazi kihívás volt magában is. Míg tizenöt éves koromig mintadiák voltam, úgy kaptam vérszemet pont a vizsgákra. De szó mi szó, letettem az összes vizsgát közel jó eredménnyel. Tudtam építkezni azokból az ismeretekből, amiket kis stréberként előre tanultam önszorgalomból. Hova a nagy változás? Nos... édesanyám meghalt. A húgom még nagyon pici volt, apánk pedig furán viselkedett. Rokonokhoz kerültünk és a változást nem kezeltem a legjobban.
Rokoni nyomásra befejeztem a sulit, de amint letudtam mindennemű vizsgát hetedévben, nyakamba vettem a világot. Összedobtuk pár hasonszőrű haverommal, amink volt. Más varázstudókkal ismerkedtünk, megosztottuk egymással az ismereteinket, alkalmi munkákat vállaltunk, csöveztünk a híd alatt égő fémhordó mellett, ébredtünk luxuskéróban vagy épp kurváztunk. Kár fecsérelni a tintát szép szavakra, mert az életemben olyat nem igen találni. Európa néhány kisebb-nagyobb országa után Hollandiába vezetett az út. Még ott annyira nem voltunk elrontva. Láttuk a világot, kinyílt a szemünk. Európa hatalmas és a maga színes kultúrájával páratlan! És akkor jött az az ország, ahol szinte minden legális, ami más országokban súlyosan büntetendő. Válogatás nélkül minden jóba bevezettek minket, ami ott lehetséges. Ami a muglinak szabad, az a varázslónak is. Különleges látni,  hogy alig határolódik el sok helyen a két társadalmi szokás. Piros lámpás háztól piros lámpás házig jártunk. Szívtuk a jointot, meg a jóféle sütiket ettük. Ha kellett a pénz, akkor munkát kerestünk. Nem akartunk elmenni, úgy gondoltuk ez az ország nekünk lett kitalálva. Fiatalság, bolondság, ahogy mondani szokás. Sátorban laktunk többnyire, vagy ha tellett jobbra, akkor lakókocsiban. A féktelen szórakozás volt a lényeg, nem hogy valami puccos fedél kerüljön a fejünk fölé. Persze ha valakinek hosszabb időre akadt barátnője, akkor mindenki ment a csajhoz csövezni. Nem bántam meg akkor azt a korszakomat. Még ma sem bánom. Nem egy kalandom volt nőkkel, de egy ilyen kalandozásnál bizony szarvam törték.  Pokolian jó nő volt, csak úgy izzott a vágytól. Heves volt, akár egy kiscsikó. Hosszú éjszakát töltöttünk együtt egy sátorban. Igen, egy baszott nagy sátorban! Nem számoltam vele, hogy még keresni fogjuk egymást. De egy nap jött. Hetek teltek el, de még emlékeztem rá. Ő volt az a vad amazon. Akkor pedig úgy állt ott velem szemben, mint aki  összezuhant. Azt hittem, lelki problémái vannak. Azok voltak. Meg még valami. Gyereket várt, és azt mondta tőlem van. Nagyot fordult velem ott a világ. Nem változtam meg rögtön. Bepánikoltam, nem tudtam mit tegyek. Az is megfordult a fejemben, hogy csak így akar maga mellett fogni. De ez a kétely szertefoszlott, amikor egyértelműen megmondta, hogy ha úgy érzem, ne maradjak mellette csak kötelességből. De ő megtartja a picit, ha így alakult. Éretlen voltam még huszonhárom évesen is.
1995 május másodikán megszületett Sorine. Olyan csöpp volt, olyan törékeny és bájos. Úgy éreztem, felelősséggel tartozok ezért a kis angyalért. Minél többet láttam, annál biztosabb voltam, nem helyes az út, amin járok. Véget vetettem tivornya életemnek. Úgy döntöttem, hazaköltözök és építeni kezdem az életem. Szerettem volna egy olyan otthont magamnak, ahová bármikor elhozhatom a lányom. Noha messze voltak tőlem, tartottuk a kapcsolatot az anyjával. Aztán egyre nagyobb zűr lett. A lányom anyját megölte egy halálfaló. Köztudott, auror volt, ha hívta a hivatása, akkor a gyereket lepasszolta nekem. Hát most már úgy fest végleg nálam marad. De az életnek nem szabad megállnia, hisz annyi minden vár még rám. Ott a húgom és egyáltalán nem vesztettem el a reményt, hogy lányos apaként családot alapíthassak, ha úgy hozza az élet. Csak a lányomnak kell egyszer elszámolnom...




A hozzászólást Noel Jones összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-01, 11:01-kor.
Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Noel Jones   Noel Jones Empty2015-05-01, 06:32



Elfogadva!

Jó kis PB, a kedvencem, de nem vagyok elfogult mikor véleményezem az ET-t. Szerintem tökéletes, remekül felépített életút. A karakter viszont nem tökéletes ami jó, mert senki sem az Smile érezhető, hogy ő sosem vergődik ki ebből, bár próbálkozik. Nem áll a "rossz" oldalon de ő maga egy igazi rosszfiú. Érdekes lehet a lányának lenni, külön irigylem azt aki megalkotja. már nagyon kíváncsi vagyok a játékodra, ha még nem foglalóztál, tedd meg. El vagy fogadva Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Noel & Maya
» Noel Westmoreland
» Noel & Bonnie - Hangtalanul
» Melissa Jones
» Janet Jones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: