ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 13:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Shane Fireblade I_vote_lcapShane Fireblade I_voting_barShane Fireblade I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Shane Fireblade I_vote_lcapShane Fireblade I_voting_barShane Fireblade I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Shane Fireblade I_vote_lcapShane Fireblade I_voting_barShane Fireblade I_vote_rcap 
Alison Fawley
Shane Fireblade I_vote_lcapShane Fireblade I_voting_barShane Fireblade I_vote_rcap 
Kalandmester
Shane Fireblade I_vote_lcapShane Fireblade I_voting_barShane Fireblade I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Shane Fireblade I_vote_lcapShane Fireblade I_voting_barShane Fireblade I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Shane Fireblade I_vote_lcapShane Fireblade I_voting_barShane Fireblade I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer, Simonetta Atkinson


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Shane Fireblade

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Shane Fireblade
Reveal your secrets
Shane Fireblade
Mardekár

TémanyitásTárgy: Shane Fireblade   Shane Fireblade Empty2015-01-24, 10:29




Shane Fireblade

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Soha ne nézz vissza..."

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Shane Fireblade
1976.01.20 Firenze
Csoport: Mardekár
Patrónus: Holló
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. évfolyam (Ereklyevadász)
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Sötét varázslatok kivédése - Született tehetség, Bűbájtan - Kiemelkedő, Jóslástan - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Rejtélyes, szexi. Sosem azt mutatom, amit valójában gondolok. Az a veszélyes pasi vagyok, akit csak a saját céljai érdekelnek, az emberség már régen kiveszett belőlem. Egykori bűneim folytán a lelkiismeretfurdalás helyett az érzéketlenségbe menekültem. Nem falakat építettem, amelyeket megvédenek a külvilágtól, én magam vagyok a támadó. Néhai szüleim már meg sem ismernének, annyit változtam az elmúlt öt év alatt. Csakis az én hibám volt az, hogy olyanba szerettem, akibe nem kellett volna, s lényegében a halála is az én lelkemen szárad. Ezátal azzá váltam, aminek lényegében a családom folytán az elpusztítására szenteltem az életemet. Aurornak készültem, Nadine halála után én magam lettem az a megtestesült rettenet, amelyet mások üldöznek, ha kiderül, mire is vagyok képes. Gyilkossá lettem, antihőssé, és csak kérdés, lesz-e olyan, aki az utamba áll. Az élvezet, ahogyan a gyengébbik nemmel bánhatok, ritkán köt le. A saját utamat járom, s nincsen aki az álarc mögé lásson. A húgom olykor próbál rám hatni, nem sok sikerrel. Nagy ritkán megérint mások szenvedése, és azon kapom magam, hogy segítek, hogy aztán porig romboljam a rólam kialakított, meglepő változással járó képet. Senki ne merészeljen sajnálni.

Megjelenés

Pajkos kisfiús ábrázattal áldott meg a teremtő, hiszen csinos arcélem és finom kék szempárom van.  A mimikám mindemelett felnőtt férfit idéz, pedig még alig múltam huszonegy. Álkapcsom gyakran megfeszül az elfojtott feszültségtől, de olyan is előfordul, hogy hófehér fogaim szorítom össze. Az esetek döntő többségében simára borotvált arcom van, ám ha nagyon nekikeresedem, vagy elhagyom magát, megesik, hogy borostát engedek nőni, ami különös sármot ad nekem, eldobom a gyermeki énem. Megesik, hogy garbót viselek, vagy magára öltöm az iskolai egyeruhát, de maradok a saját sötét ruhatárátánál, a hetvenes évek discokorszakát idéző bőrdzsekinél, a lezserül nyitvahagyott fekete ingnél, és a vászonnadrágnál. A hajam éppenhogy annyira hagyom megnőni, amitől teljessé válik az a kinézet, hogy egy divatbemutóról elszökött sármos modelt láthatunk.

Életed fontosabb állomásai

Paige felnéz rám, és csak a fejét csóválja, nem igazán érti, hogy kerültem ide. Ő a fiatalabb, így érthető még azt hiszi van számomra remény.  Ezért fordul elő, hogy én vagyok az,  aki állandóan kénytelen felülbírálni az ostoba döntéseit. Hamarabb érkezett, mint én, még éppenhogy ismerkedek a környékkel, egyenlőre igazán megfelel, csak az a rohadt idegesítő, hogy be leszek skatyulyázva valami ocsmány diák szerepbe. Ismét. Láthatóan nagyon meg van döbbenve, azt szerette volna, ha elvállnak útjaink. Egy éve találkoztunk, és most ismét itt vagyok, hogy megkeresítsem az életét. Nem is értem, miért próbál úgy viselkedni, mintha normális ember lennék. Sosem leszek azok, még ha bele is kell ezt vernem a hülye fejébe.
- Muszáj volt utánam jönnöd? – Kérdezi magabiztosnak szánt éllel. Az ajkaim szegletében cinkos mosoly bújkál, ahogyan barna tincseimet arébbintem csinos pillantásom elől.
- Talán zavarok? – Kérdezem karbafont kézzel, és végigsétálok a szobán, míg ő az ágyon ül. A szülinktől örökül kapott pénzből saját lakásunk is lehetne, most viszont külön hálókörletben fogunk lakni. Amilyen eminens, itt fogja tölteni ideje nagy részét, én inkább elkerülöm ezt az úri társaságot, és a faluban keresek majd elfoglaltságot. Hátrafordulok, és a vállam felett fűzöm tovább a szót, miután nem válaszol.
- Hallom hogy már valami fiúd is van, nemigaz?  Érdekel, hogy ha élve eltemetem, kiássa-e magát? – A lány nem tudja eldönteni, hogy sírjon-e, vagy nekem essen. Egyenlőre ökölbe szorítja a kezét, ahogyan beharapja az ajkát – Meg ne próbáld... – Érdeklődve intem le, a fenyegetőzései mindig is mulattatak.
- Nyugalom kishugi, Shane bácsi ellen úgysem tehetsz semmit. Ha bírnád gyomorral a gyilkolást, engem már régen a kukacok zabálnának. De így... megmaradsz olyan kis majrés kölyöknek, akinek a saját bátyja is beszólhat. – Vonom meg a vállamat. Én nem vagyok szívbajos, aki nem szimpatikus, könnyen kiégett az eltűntek listáján találhatja magát, és hát erre szokták mondani, hogy a mardekár ház címerállata halálos mérget lehet...  
- De régen te is.... te is azt akartad amit én. Normálisan élni. Családdal, barátokkal, Shane... – Villámgyorsan kapok a pálcámhoz, hogy a földhöz vágjam őt. Igen, a saját hugomat. Immár szipogva egyenesedik fel, pontosan tudja, hogy a meccs eldőlt. Ő is lehetne olyan erős mint én,  mégis megvannak az erkölcsi dilemmái. Aztán odalépek a , és a falhoz szorítva sziszegek bele a képébe.
- Egyet ne felejts el kislány. Veled ellentétben azt csinálok, amit csak akarok. –  Talán mindez annak köszönhető, hogy félredobtam mindent, hogy ne őrüljek bele a történtekbe. Talán mégis megtörtént? Cinizmusom határtalan, ám nem azért tértem vissza, hogy őt szekáljam. Eredetileg is ide jártam, az egyetem most új lehetőségeket nyújt.
- És... meddig maradsz...? – Kérdezi idegesen, látszik, hogy vívódik, talán össze kell majd fognia másokkal, ellenem. A saját hugom ki nem állhat. Hát hova jut ez a világ? Sötét mosollyal csóválom meg a fejemet.
- A terveim folyamatosan mozgásban vannak. Csak egyre figyelj. Ne állj az utamba...





[You must be registered and logged in to see this image.]



Vissza az elejére Go down
Astrid McCallie
Reveal your secrets
Astrid McCallie
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Shane Fireblade   Shane Fireblade Empty2015-02-07, 21:52


Azt kell, hogy mondjam, remek karaktert alkottál. Már amikor elkezdtem olvasni a jellemedet kíváncsivá váltam, hogy vajon milyen lesz az előtörténete Shane-nek, főleg ilyen PB-vel, aki egyébként nekem nagy kedvencem a Star Wars óta. Very Happy De mint tudjuk, a PB nem feltétlen jár együtt egy jó karakterrel, de esetedben ilyesmitől nem kell félni.
Én személy szerint imádom az ilyen rosszfiús, gonosz karaktereket és bár furcsa lehet, de nekem még az is nagyon tetszett, ahogy a húgával bánik. *-* Szóval egyszerűen imádom és nagyon remélem, hogy elkaphatlak majd egy (sok) játékra a fórumon. Very Happy
A Mardekár ház tökéletesen illik hozzád és azzal, hogy SVK-ból született tehetség vagy, nos… úgy hiszem, hogy nagyon sok izgalmas játéknak nézel elébe és csak remélni merem, hogy engem se hagysz ki a sorból. Very Happy

El vagy tehát fogadva, mehetsz játszani és remélem, hogy jól fogod majd itt érezni magad! Smile
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: