ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Alexis Treyforne I_vote_lcapAlexis Treyforne I_voting_barAlexis Treyforne I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Alexis Treyforne I_vote_lcapAlexis Treyforne I_voting_barAlexis Treyforne I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 1 Bot

Alison Fawley


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alexis Treyforne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alexis Treyforne
Reveal your secrets
Alexis Treyforne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Alexis Treyforne   Alexis Treyforne Empty2015-01-11, 19:04




Alexis Treyforne

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Ha igazán akarsz valamit, senki és semmi sem állíthat meg, hogy megszerezd.""

Főkarakter: Bonnie Michaels
Teljes név: Alexis Lucille Treyforne
Születési hely és dátum: 1979. augusztus 16, Oxford - Anglia
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Puma
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hetedik
Képesség: Akkor töltsd ki, ha már dobtál a [You must be registered and logged in to see this link.] alapján és ide írd be, mi jött ki.
Kiemelkedő tudás: Sötét varázslatok kivédése - Kiemelkedő, Gyógynövénytan - Kiemelkedő, Bájitaltan - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Hey Darling!
Kíváncsi vagy rám? Ez nagyon édes...
Mit tudhatsz rólam? Láthatsz egy okos lányt. Aki szorgalmas ha szükséges, és képes jól tanulni. Már ha utolsó pillanat van. Vagy rezeg a léc. Bevallom nem minden érdekel amit tanítanak. De ezzel te is így vagy nem?
Otthon tudják hogy...hajlamos vagyok kissé szeszélyesnek lenni, és hamar be tudok dühödni. Néha elég csak egy kis pöcc...és máris borul a bili. Annyit mondok, ne akarj engem ellenségednek! A háború ellenem teljességgel értelmetlen. Ebben a küzdelemben nem arra kapunk pontot, hogy minél szabályosabbak legyünk...
Kevés közeli barátom van. Kevesen ismernek igazán jól. Hogy miért? Mert nem engedek a belső falaimon át olyanokat akik arra érdemtelenek. Kedves vagyok veled, ha kell. De honnan tudod hogy igazat mondok? Sehonnan mi? Ennek így is kell lennie.
Hallottál az iskolában a BLK-ról? Ha szerencsés vagy, akkor igen. Ezt még ne könyveld el sikernek, csak annak, hogy észrevettünk téged. Próbák sora előzi meg a sorainkba kerülést. Képesnek érzed rá magad? Úgy véled meg van benned minden ami hozzánk kell? Akkor bizonyítsd kislány!

Megjelenés

Dús, hosszú barna haj, sötét barnán majdnem feketén fénylő szemek, szép színű hibátlan bőr...csinosan arányos testalkat. Igen, ez lennék én amikor először elsuhanok melletted.
Aranyos nevetés, és a legtöbbször nem őszinte mosoly. Persze, hisz a külvilág előtt sokat kell mosolyogni. Sosem tudhatod, hogy ki az aki figyel. Sosem tudhatod, hogy ki az akire majd szükséged lesz. Ki fogja helyetted megírni a leckédet, vagy épp van olyan lúzer hogy elviszi helyetted a balhét, amihez köze sincsen.
Imádok sportolni és ez meg is látszik rajtam. Különösen sokat úszok.

Életed fontosabb állomásai

Nem voltam mindig irányításmániás, ez tény. Sőt, amikor idekerültem a Roxforba, nagyon is visszahúzódó lány voltam. Meg sem mertem szólalni, csak elbűvölten bandukoltam a folyosókon a többi elsős nyomában. Minden álmom volt, hogy híres boszorkánnyá válhassak. Persze ezt a sok tanulás útján kívántam elérni. Igen, valamikor elképzeltem, hogy majd egy szép napon talán a Roxfortban fogok tanítani. Talán pont ezért kerültem a Hollóhát tagjai közé.
Nem voltak barátaim eleinte, pont azért mert senkihez nem mertem hozzászólni. A szünetekben sem hívtak meg senkinek a karácsonyi bulijára és a roxmortsi kirándulásokon is egyedül jártam a boltokat. Egy fiatal lány minden elszántságával próbáltam magam minden könnyes éjszakán emlékeztetni, hogy a kitűzött célomat nem felejthetem el. Az első év utáni nyáron ismertem meg Sybille-t. Szegény ugyanabban a cipőben járt mint én, szóval valahogy törvényszerű volt, hogy összebarátkoztunk. Az volt életem legjobb nyara! Pizsama partik, sok-sok kirándulás, és persze tervezgetések a következő évre. Egyik este eldöntöttük, hogy nem akarunk tovább barátok nélkül maradni. Elég rossz, végighallgatni mindenkinek a nagy közös nyári élményeit, miközben mi semmi ilyesmiben nem vehettünk részt.
Ezért a két magányos lány megalapította az ALK-t, vagyis az Ambíciózus Lányok Klubját. Persze semmi értelme sem volt, mégis úgy éreztük...immár valaminek a részesei lettünk. Ezzel indult minden...
Idővel, ahogy bevettünk még egy lányt, valahogy elkezdett elterjedni a pletyka, és egyre többen kerestek meg. Kiderült, hogy nem mi vagyunk az egyetlenek akik magányosak voltak. Akiket nem vettek észre mások. Akiken a nagyhangúak átgyalogoltak. Akiket a "menőbb" jó tanulók kihasználtak a leckék miatt.
Valahogy észre sem vettük, de egész sokan lettünk. Elkezdtem élvezni az iskolának ezt a részét is. Lettek barátaim, lettek egész éjszakán át tartó csajos csevegések, kis pletykák is. Ez valahogy...megváltoztatott. A nagy figyelem nagy felelősséget is jelent és az ember vagy tudja kezelni és csinálja tovább, vagy ott hagyja az egészet. Én nem hagytam ott...
Már eltelt azóta hat év. Mindannyian megváltoztunk, idősebbek lettünk. Az ALK pedig inkább egy erős és titkos lánybrigád lett. Tagjaink mindenhol ott vannak. A klub nem tesz különbséget házak között. Mindig figyeljük a lányokat, akiket pedig közénk valónak érzünk...meghívót kap.
Az alapítótagok egyforma gyűrűt viselnek, a tagok karkötőt, a friss tagjaink pedig kitűzőt. Mert nálunk is van ám előrelépési lehetőség...
Hogy mire is jó ez? Egy lánynak mindig egy lány lehet a legnagyobb ellensége. Nem jobb az ellenségeket a saját berkeinken belül tudni?

Ohh igen. Rólam hiányzik még némi információ? Nos a tanári pályámról már letettem, helyette egészen más dolgok kezdtek foglalkoztatni. A szüleim jó néven vették a változásomat, bár sok mindenről nem tudnak amit csinálok. Nekik az számít, hogy jó eredményeim legyenek, hogy a jövőm megalapozott legyen. De hát nem ez a fontos minden szülőnek? Egyébként nem sokat látom őket. Elég sokat utaznak. Most rohanok, nemsokára kezdődik a kviddics meccs! De ne aggódj kedves hallgatóm, bizonyára hamarosan találkozunk!




A hozzászólást Alexis Treyforne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-16, 16:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Alexis Treyforne   Alexis Treyforne Empty2015-01-12, 13:15



Elfogadva!

Egy újabb erős és karakán személyiség, aki a tetejében még titkos lányegyletet is alapít, remek! Very Happy Sejtelmem sincs, hogy melyik karim lenne ilyesminek a tagja, mert aki elég komoly hozzá a büdös életben nem lenne más beosztottja, de még agyalok. Very Happy No de az Et-d. ^^ Remek lett, nem túl hosszú, nem túl bonyodalmasan kifejezett, az az egyszerű, de nagyszerű fajta, szóval egy szavam sem lehet. Érdekes személyiség lett a kisasszony, biztosan lesznek elegen akik majd bírni fogják és talán még többen, akik nem annyira, de ez majd kiderül a játéktéren igaz? Nem húzom az idődet, foglalózz, aztán mehetsz is játszani. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: