ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Jesse Hunter I_vote_lcapJesse Hunter I_voting_barJesse Hunter I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Jesse Hunter I_vote_lcapJesse Hunter I_voting_barJesse Hunter I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Jesse Hunter I_vote_lcapJesse Hunter I_voting_barJesse Hunter I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Jesse Hunter I_vote_lcapJesse Hunter I_voting_barJesse Hunter I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Jesse Hunter I_vote_lcapJesse Hunter I_voting_barJesse Hunter I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Jesse Hunter I_vote_lcapJesse Hunter I_voting_barJesse Hunter I_vote_rcap 
Alison Fawley
Jesse Hunter I_vote_lcapJesse Hunter I_voting_barJesse Hunter I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Jesse Hunter I_vote_lcapJesse Hunter I_voting_barJesse Hunter I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Jesse Hunter I_vote_lcapJesse Hunter I_voting_barJesse Hunter I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Jesse Hunter I_vote_lcapJesse Hunter I_voting_barJesse Hunter I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jesse Hunter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jesse Hunter
Reveal your secrets
Jesse Hunter
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Jesse Hunter   Jesse Hunter Empty2014-12-26, 12:31




Jesse Hunter

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Engem semmi sem állíthat meg - még a siker sem."

Főkarakter: Arthur Rembrandt
Teljes név: Jesse Hunter
Születési hely és dátum: London, 1975. május 2.
Csoport: Hollóhát
Patrónus: sólyom
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: nyolcadik évfolyam, ereklyevadász szak (?), a Falmouth Falcons játékosa
Képesség: Bejegyzett animágus (sólyom)
Kiemelkedő tudás: Repüléstan - Született tehetség, Bűbájtan - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Mindent megteszek, hogy ne tűnjek ki túlzottan az évfolyamtársaim közül, de azért három év korkülönbséggel ez nem túl egyszerű feladat. Bár nem hiszem, hogy sokkal komolyabb lennék náluk, vagy kevésbé szeretnék szórakozni, esetleg lelkesebb lennék a tanulás terén, de azt hiszem, a való világban megélt három évem tapasztalata meghatározó rám nézve. Meg hát nem egyszerű elkerülni a feltűnést, ha egyszer az ember híres kviddicsjátékos, és a repülési tehetségéről legendák keringenek az iskolában, és minden második sarkon autogramot kérnek tőle. Na jó, ez csak kezdetben volt így, azóta egészen elcsendesedtek a dolgok, és mindenki hozzászokott a mostani helyzethez. Nem mondom, hogy egyszerű, de jól viselem. Elég kitartó tudok lenni, elszánt vagyok, határozott, és egy egyszerű, de nagyon szimpatikus srác.


Megjelenés

Zöld szem, barna haj, jól megmunkált felsőtest - semmi extra, de a nők bomlanak értem, úgyhogy valamit mégis jól csinálok. Az alkatomból adódóan nagyon jó őrző vagyok, és a tehetségemről ismert voltam a Roxfortban már harmadikban, amikor bekerültem a csapatba. Most, hogy visszatértem, természetesen még nagyobb hírnévnek örvendek (már amikor örvendek), és nincs aki ne hallott volna rólam az iskolában. Viszonylag karakteres arcom van, és igaz, ami igaz, kissé elálló füleim, úgyhogy aki csak párszor is látta a képem az újságokban, annak már nincs nehéz dolga a felismerésemmel.
Mint mondtam, igyekszem beolvadni, ezért a ruházatomban sincsen semmi feltűnő, nem is túl változatos, minthogy összesen három nadrágom, és ugyanennyi pólóm van, amiből nem sok variáció jön ki.
Az egyetlen dolog, ami eltérhet az átlagostól, hogy néha elfelejtek megborotválkozni.


Életed fontosabb állomásai

Éppen tíz éve léptem be először a Roxfort kapuin, még elsősként. Három hosszú év telt el azóta, hogy befejeztem a sulit, meghívást kaptam a Falmouth Falcons-tól, és úgy döntöttem, profi szinten fogom űzni a kviddicset. Nem mentem egyetemre, éltem a vissza nem térő lehetőséggel, amelyet ez a meghívás nyújtott, és három évig a kviddics töltötte ki az életemet. Ennek megfelelően egy kis hírnévre is szert tettem, a csapatom meglehetősen jó eredményeket ért el az utóbbi időben, és ezeket az eredményeket némileg én is elősegítettem, ugyanis nem csak a kispadon üldögélek három éve. Őrző poszton játszom, méghozzá szerény véleményem szerint egész jól, és az év végi arányok is ezt támasztják alá.
Hogy mit keresek akkor most mégis itt? Annyi év után ismét a Roxfortban… Megvan az a rossz szokásom, hogy nagyratörő vagyok, esetenként túlzottan is, bár van egy olyan érzésem, hogy épp ezért lettem Hollóhátas. Nem érem be kevesebbel, mint ami már feszegeti a határaimat. Szóval most ismét itt vagyok, talán nem is annyira a tanulás, mint inkább a kihívás érdekében, hogy láthassam, mi mindenre vagyok képes. Beiratkozom az egyetemre, ugyanakkor nem hagyok fel a kviddiccsel, mint hivatással, hanem a kettőt egyszerre fogom űzni. Igen, mondták már, hogy őrült vagyok. Igen, tudom, hogy nem lesz könnyű. Már az engedélyeket megszerezni sem volt egyszerű feladat, sem az iskola, sem a csapat nem vette jó néven, hogy valami egyébbel megosztva szeretném művelni, és most, hogy sikeresen lukat beszéltem a hasukba, már egész biztosan nem adhatom fel.
Tehát visszatértem, és tanulok, már amennyire a csapat, és persze a szórakozás mellett ez belefér, és néha igen sietősen távozom. Meglepetésemre nem is igazán a tanulás, mind inkább a beilleszkedés esik nehezemre. Néha ugyan adódtak abból is nehéz helyzetek, és nézeteltérések, hogy egyszerre próbálok egyetemre járni, és kviddics-sztár maradni, de ezeket minden alkalommal sikerült ügyesen elsimítanom. Sokkalta inkább nehezemre esik azonban megértetni az emberekkel, hogy nem csak híres kviddicsjátékos, hanem emberi lény is vagyok. A hírnevem természetesen vonzza körém az embereket, ami alapvetően nem zavarna túlzottan, de jelentősen megnehezíti azt, hogy barátokat találjak magamnak, olyanokat, akikre valóban számíthatok. És ha ez nem is okozna elég nehézséget, akkor ott van még a korkülönbség, meg az emberek határtalan irigysége, amit sajnos elég gyakran érzek rajtuk. Nem mintha ezért dühös lennék, én is féltékeny lennék magamra, elég könnyűnek tűnhet minden problémám, ha külső szemszögből nézzük a dolgot. Ettől függetlenül azonban nem lesz könnyebb elviselni a magányt.



A hozzászólást Jesse Hunter összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-12-29, 00:43-kor.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Jesse Hunter   Jesse Hunter Empty2014-12-26, 20:06



Elfogadva!

Na ez király, nem csak nekem van ilyen idős egyetemista karim^^ Ügyes vagy, hogy idősebb, mert tizennyolc évesnek nem tudnád a PB-t eladni. Kicsit kapkodást érzek benne, biztos, mert már játszanál, mert így elég keveset tudtunk meg róla, főleg a külsőt, és az ET-t illetően, de mivel karácsony van, leszek én az angyalod, és elfogadlak, annak igéretében, hogy pár napon belül kibővíted, mert ahogyan egy kedves barátom mondta (ha nem sértődsz meg) ez bizony nyúlszarnak is kicsi^^ Foglalózz és jó játékot^^




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bonnie & Jesse
» Jesse & Abigail
» Camrise & Jesse
» Jesse & Alexis
» Hunter King

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: