ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_lcapBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_voting_barBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_lcapBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_voting_barBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_lcapBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_voting_barBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_lcapBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_voting_barBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_lcapBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_voting_barBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_lcapBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_voting_barBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_lcapBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_voting_barBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_rcap 
Sheree Parks
Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_lcapBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_voting_barBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_lcapBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_voting_barBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_rcap 
Maia Hansen
Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_lcapBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_voting_barBáli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-31, 23:53



Leo
& Abigail
[You must be registered and logged in to see this image.]

Na, ideje menni


Felszaladt szemöldökökkel nézek Leora. Ezt honnan? Nem gondoltam, hogy otthon van férgek terén... Úgy tűnik tévedtem.
- Ajánlom, hogy ne változatsson azzá - húzom el a szám, majd elnevetem magam. Nem, Leoból nem lesz korhadéklakó, "nnevö". Lehet, hogy Marie tényleg poénra vette a fenyegetőzést?
Fura, hogy ezek valahogy egyáltalán nem érdekelnek. Bár anyut azt hiszem, hogy fogják... már ha... esetleg... találkozik egyszer vele, és kb. úgy fog reagálni, akár a nővérem, de majd megoldjuk.. ketten. Végső esetben pedig apu biztosan segít csitítani a kedélyeket. Tudom. - Mindenesetre engem nem zavarnak - mosolygok vissza rá. - Főleg, ha nem egy fecske, hanem egy veréb lenne a nyakadon - élcelődöm a dolgon -, vagyis a villás farkából gondolom, hogy az egy fecske. Bár ha úgy vesszük madár, madár - rántom meg én is a vállam. - És kit érdekel ha nem vagy aranyvérű? Nem kell annak lenned, jó vagy nekem így is, ahogy vagy.
- Remélem is - suttogom konkrétan a mellkasának. Ha ez pedig lehetséges, akkor méginkább elönt a megkönnyebbülés minden tekintetben.
Majd végülis magam rángatom vissza a táncparkettre, hogy folytathassuk magát a bálozást, és a szórakozás részét. Úgy értem kiakadások, bénázások, pofonok, könnyek, és minden egyéb nélkül, pusztán jól érezve magunkat, élvezve a másik társaságát, elfelejtve az erkélyen lefolytatott idegesen elhangzó párbeszédeket, vagy éppen monológokat. És tényleg jobban fogok emlékezni az utána történt nevetgélésekre, beszélgetésekre, vagy éppen magára a táncra, amire már annyira nem is figyeltünk, ahogy a zenére sem. Vagy legalábbis részemről. Csak akkor kaptam fel a fejem rá, ha valami olyan dallam csendült fel. Azonban a tánc nem is lett olyan mellékes, mint ahogy éreztem: elgémberedtek a tagjaim figyelmeztettek arra, hogy jó lesz abbahagyni, mielőtt még nagyfokú sajogásba, vagy görcsölésbe nem fordítják át magukat, ha gondolnak egyet. Mint kiderült nem csak az enyéim tiltakoztak a további mozgás ellen, így hát kézenfogva neki is vágtunk az útnak a hálókörletünkig... vagyis mindenki a sajátjáig... félreértés ne essék... szóval ugyebár a Mardekáré és a Hugrabugé egy irányba van, egy bizonyos pontig, tehát ezért indultunk el ketten. Meg mert Leo úriember is... bár ezt lehet én képzeltem csak hozzá, amiért kedvesen felajánlotta, hogy elkísér. Naná, én meg egyelőre nem akartam elszakadni tőle... meg hát mégiscsak magassarkú volt rajtam, amennyire szerencsétlen vagyok, nélküle eltaknyoltam volna. A fene ebbe a kiöltözősdibe. Leo is megkönnyebülve dobta a vállára a zakóját, és valahol a nyakkendőjét is elhagyta... Hm... Azt hiszem nem volt annyira jó ötlen meglazítani, ha ilyen lazán kicsúszott a nyakából. Báli listán egy új feljegyzés: mínusz egy ruhadarab... Atya ég! Nem olyan értelemben...
A kezét átvetette a vállamon, én pedig a mellkasát öleltem át, és úgy baktatunk a folyosón, és bámulok a kócos hajú Leo szemeibe, mert puszit nyomott a kobakomra, amikor befordulunk egy folyosón, és akkor megláttam Charlene-t és Ront. Végre! Már azt hittem sosem találkozunk velük. Kellemetlenül éreztem magam, hogy úgy indultunk visszafelé, hogy velük még össze sem futottunk, de Merlin ezt a gondomat is szertefoszlatja...
words: 479
note: Záróóó! Vagyis csak ebbe a topicba, egyébként folytatása következik... veryhappy Köszönöm mindkettőtöknek a játékot biglove
music: -
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-26, 13:39



Jöhetnek a rivallók

[You must be registered and logged in to see this image.]



- Öhm... szaprofiták például a gombák, azok közül is a penészgomba vagy a baktériumok, fonálférgek és laposférgek - soroltam aztán csak megrántottam a vállam. Nevetséges, üres fenyegetőzés csupán. Nyilván nem akarja elvágni a jövőjét csakis miattam... hisztéria semmi több.
- Ugyan már Abi, ezért ne érezd magad rosszul. A konzervatívak általában így reagálnak rám. Mármint ez a tetoválás meg piercing, a cigi nem éppen amolyan varázslós dolgok. Ezek mugli szokások, de ez van. Elvégre nem vagyok aranyvérű - itt ismét megrántottam a vállam majd a lányra mosolyogtam. Megszoktam, mondhatni.
- Visszaélni? Soha - súgtam a lány hajába, kisvártatva azonban elhúzódtunk egymástól. Pedig kimondottan élveztem ahogy a mellkasomba fúrja angyali arcocskáját, beleszuszog. El tudtam volna viselni még egy darabig. Végül azonban visszatértünk a táncolók tömegéhez. Alig fél óra múlva már szinte teljesen meg is feledkeztünk az iménti incidensről. Táncoltunk, jelentéktelen dolgokról beszélgettünk, nevetgéltünk egészen addig amíg fájó végtagjaink nem figyelmeztettek bennünket - ideje feladni a táncolást. Akkor aztán úgy döntöttünk ideje lepihenni. Gondoltam elkísérem Abit a hálókörletéig, nem mondom, hogy mindenféle hátsó szándék nélkül. Kézenfogtam hát az angyali teremtést és kisétálva a bálteremből a folyosókon keresztül elindultunk úticélunk felé. Kissé már kifulladtam elvégre az elmúlt órában már nem a régimódi keringő szólt sokkal inkább valami modernebb vonulat, ami a mi korosztályunknak is megfelel. A nyakkendőmet elhagytam valahol, ki gondolta volna? A zakómat is csupán az egyik kezemben tartva, bal vállamon átvetve cipeltem magammal. Ingujjam feltűrtem így láttatva kitetovált karjaimat. Eleinte még alaposan belőtt hajam kócosan meredezett az ég felé. Így, valahol kicsit már Leosabban karoltam át Abit s nyomtam egy csókot szőke kobakjára.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-23, 23:52



Leo & Marie
& Abigail
[You must be registered and logged in to see this image.]

Báli felfordulás


El sem hiszem, hogy Marie rögtön apát hozza fel. Persze ha van jobb dolga, akkor meg talán az lenne a legjobb, ha nem is törődik velem. Igen, akkor talán örülni fog. Lesz mindenre újra ideje, én meg kiszenvedem magam egyébként is, ha gond lesz. Lehet ez lesz a jó megoldás mindenkinek. És hogy ezt mennyire gondolom komolyan? Erre én is szeretnék választ kapni...
Mindenesetre nővérkém talán az utolsó szó jogán megtartja az intelmi beszédét. Nem akarok felelni rá, nem lesz igaza. Persze Leot ismét "befenyíti", ami akár kedvesnek is tűnhetne egy más hangsúllyal, egy mosollyal, és ha tudnám, hogy nem gondolja komolyan. De nem így van. Marie ezt nem heccből mondta, el tudom róla képzelni, hogy megcsinálja, akármivé is akarja változtatni őt.
Majd pedig bejelenti, hogy eltávozik köreinkből. Ismét megkövülten állok, és bámulok utána. Mintha karót nyeltem volna. Mi van ma velem?
- Mi az a szaprofita? - vándorol a tekintetem Leora, és összeráncolt szemöldökkel nézek rá, ahogy Marie lépteinek hangjai már teljesen elhalkultak. Neki pedig valószínűleg ekkor tűnik fel, hogy azért nem így szoktam festeni. Úgy értem azért ennél tisztább szokott lenni a szemeimmel érzékelt kilátás. Vagy ki is mondhatom, legalább gondolatban: egy bőgőmasina vagyok. Ő meg a könnyeimet törölgeti, milyen szerencsétlen vagyok már...
Apu... Ez az a szó, amire lassan már egy éve összeszorul a szívem. Sőt, ha a legutóbbi alkalom után nem próbálnám meg fegyelmezni magam, akkor valószínűleg esélyes lenne a sírás.
- Jól ment? Marie majdnem nekedesett? Tudod mennyire megijedtem? És bocsánat azért, amiket hozzád vágott - húzom el a számat. - Bár azt hiszem, hogy apától nem kell félned - nézek a szemeibe egy halványka mosoly kíséretében. Valahogy ő kevésbé vérengző típus, ha azt látja, hogy kedvelem Leot, nem lehet gond. A helyében én inkább anyutól félnék. Emlékszem mi volt mikor meglátta Marie hátát... Bár azért lehet apukám is megfenyegetné, de az már a baráti típus lenne. Hiányzik apa!
Nem lesz semmi baj. Bárki bármit mond, ez a világ legjobb nyugatója, a kapott öleléssel együtt. Ha eddig aggódtam is az eddigikeért, akkor ezek a gondolatok egyszerre elillantak. Olyan fura ez az egész. Már azzal megnyugtat, hogy átölel, beszél, vagy akármit csinál. Ez normális? Vagy mi ez az egész? Ahogy persze a karjaiban tart, én is a hátára fonom a kezeim, egyszerűen csak belemosolygok a mellkasába, és behunyom a szemem. Értelmetlen az egész, viszont mintha semmi baj nem lenne. Hallom a szívverését, érzem, ahogy veszi a levegőt, és ettől valamiféle béke árad szét bennem. Lassan már kissé túl erősen belenyomódnak az ujjaim a vállába. Nem tudom, hogy megszorongattam-e annyira, hogy ismét kinyomjam belőle a szuszt, de remélem nem fog érte haragudni.
- És ha az voltál? Vagy most utálnom kellene érte? - fogalmam sincs, zavar-e vagy sem. Kéne? Valami egészen furcsa okból kifolyólag bízom benne, még ha egy piszok nagy nőcsábász is, tulajdonképpen nem tudom, így van-e. Ez normális? Vagy tényleg elment az eszem? Ez nem fog változni... Gondolom... - Én.... én nem tudom, szóval érzek valamit, és nem hiszem, hogy az agyamnak van beleszólása a dologba... Meg hát hiszek neked, vagy benned, egyelőre. Úgyhogy ne élj vissza vele - mosolygok rá halványan biztatóan. Egyébként meg mit kellene kezdenem ezzel az információval, mármint tényleg az van, amit mondtam, az agyam csak fogja be, ha ellenvetése van, tartsa meg magának, és ne jöjjön nekem azzal, hogy mi ésszerű. Leo mellett semmi nem tűnik annak, vagy minden elveszti, és közben meg igen, mindennek megmarad. Hogy is van ez? Ez értelmes gondolat egyáltalán.
- Neeem. Vagyis... Hideg van? - kérdezem értetlenül nevetve. - Vagy lefagytam úgy hőmérséklet szintjén is, és azért nem érzem? Vagy... - jó, igen, elmosolyodtam, és belepirultam, a fejemet pedig ismét a mellkasába fúrtam, és megragadtam a kezeit. - Vagy menjünk inkább be? - kérdezem beleszuszogva ezzel az említett testrészébe, majd újból Leora arcára tekintettem fel. Kegyetlenül normálatlannak érzem magam. Dehát e' van. Ha meg kell szoknom, megszokom, ha nem, akkor... akkor majd lesz valahogy, mert olyan még nem volt, hogy valahogy ne lett volna. - Gyere! - engedem el az egyik kezét, és mosolyogva húzom vissza a forgatagba.
words: 647
note: Embarassed  nagyszemu Marie-nek köszönöm, hogy itt volt, és igyekezett gyorsan válaszolni  szivecske  Cameron! Fejezzük be ezt a bált nyugalommal, hogy aztán veszekedhessünk is...  biglove  joooeg ruhaaaa
music: -
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-22, 16:46



Jöhetnek a rivallók

[You must be registered and logged in to see this image.]



Abi bízik bennem ami furcsa ismeretlensége ellenére jóleső érzés. Na félreértés ne essék, szoktak bennem bízni de csak egy darabig. Ez leginkább a nőkre jellemző – azon a ponton amikor kiderül, hogy tényleg szinte válogatás nélkül bárkivel szívesen együtt vagyok általában elillan a bizalom. Abi vagy nagyon tapasztalatlan vagy pontosan úgy van velem ahogy én vele. Talán mégiscsak megéri ez a “jófiú” dolog? Talán…
Nem igazán marad időm tovább filozofálgatni ezen mert Marietta egyenesen hozzám lép és megbökdösi a mellkasom. Fenyegtőzik mire én, magamat is meglepve rendkívül hideg pillantással reagálok. Mintha ez olyan hétköznapi dolog lenne, pedig nem az. Velem nem szoktak így beszélni, általában túllépnek a külsőmön és rájönnek, hogy milyen hihetetlenül imádnivaló vagyok. De ő nem lát a szeme elé ereszkedett düh sűrű ködjétől. Nem szólok inkább, értelmetlen lenne. Szó nélkül nézem ahogy lelép, magassarkújának egyre halkuló kopogása nyugalommal tölt el. Végre lelépett. Abihez fordulok akinek bizony addigra könnycseppek áztatják hófehér arcát.
- Hééé, kislány… - lépek hozzá közelebb majd megsimogatom az arcát s hüvelykujjammal letörlöm könnyeit.
- Szerintem egész jól ment. Mondjuk ha lehet kérnék egy lélegzetvételnyi szünetet mielőtt apukád elé járulok – vigyorogok ám úgy tűnik most kivételesen nehezebben fog menni a felvidítás. Talán pont azért az apróságért amit Marietta említett. Az apukájuk haldoklik amit sorry de nem tudok átérezni. Nekem nincsenek szüleim, mármint persze az öreg Casterek elvileg a szüleim… Lily szerint, mindenki szerint csak szerintem nem. Fogalmam sincs milyen lehet ez az apa, anya dolog. Mindig is úgy éltem az életem, hogy senkire nem számíthatok – talán csak Lilyra. Na meg most itt van Abi, de persze ezzel a helyzettel sem tudok igazán mit kezdeni. Furcsán ismeretlen, hogy így kötődjek valakihez. De jó érzés… azthiszem. Őszintén nem tudom, hogy mikor mit tegyek mégis mintha valami ismeretlen erő mozgatná a testem, késztetne arra, hogy megnyugtassam.
- Nem lesz semmi baj -  mondom végül bevetve egy megnyugtató mosolyt majd átkarolom a lányt és magamhoz szorítom. Államat a feje búbjának támasztom miközben sóhajtok egyet - ismét.
- Örülök, hogy nem zavar ez a dolog… - mondom miközben tekintetemmel a sötét, csillagos eget kezdem kémlelni -… mármint a “nőcsábász” múltam -  pontosítok miközben egy hidegebb fuvallatt kavarja fel a lenti fák leveleit.
- Nem fázol? – kérdezem tőle miközben gyengéden eltolom magamtól. Jó lenne ha megint mosolyogna csak tudnám, hogy segíthetnék neki. Fogalmam sincs.  



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-18, 23:30




Leo & Abi & Marie
[You must be registered and logged in to see this image.]
What are you doing with THIS guy?!
Tudom, hogy talán a pofon nem éppen a legbarátságosabb döntésem volt. Sőt, ötletem sincs, hogy Abivel mikor húztuk fel utoljára annyira egymást, hogy annak veszekedés lett a vége, pedig emlékszem, hogy volt ilyen, nem is egyszer. Egyik testvéri kapcsolat sem mondható tökéletesnek, hiszen van a gyerekkor, amikor mindig a bajt keresi az ember és mondhatom, drága húgom ennek a mestere volt - talán még most is az -, én pedig nem tűrtem jól. Az egész pedig a szokásos kiabálással és hajtépéssel folytatódott, amit mindig apa vagy anya szakított félbe...
Leo kérdésére csak a szemöldököm szalad egy kicsit magasabbra. Attól még, hogy így beszél velem, nem fog semmi sem helyrejönni, ő ugyanaz a srác marad, mint akiről a pletykák szólnak. Én pedig csak ettől akarom megvédeni a húgomat, a nőcsábásztól és attól, hogy ő is részese legyen a következő pletykának.
- Azt hiszed, nincs jobb dolgom, mint folyton Abire figyelni? De a haldokló apánk ezt kéri tőlem, minden tanév elején és a leveleiben... Ha hiszed, ha nem, én csak eleget teszek az ő kérésének és most nyugodtan nézz akár egy tűzokádó sárkánynak, vagy aminek szeretnél, nem érdekel. Viszont nem hinném, hogy... -
mondatával félbeszakít. Hogy mitől akarom megvédeni? Azt hiszem ez egyértelmű. Leotól és a hozzá köthető pletykáktól. Na meg attól, hogy bármiféle hülyeséget csináljon, mert tudom, hogy képes lenne rá, főleg ilyenkor, mikor körül lengi a rózsaszín felhő...
Nem kell sokat várnom, találgatásai segítségével hamar rájön, hogy hol van vele a gebasz. Ha csak a külsőjéről lenne szó, akkor azt hiszem, nem akadtam volna ki ennyire. Mondjuk anyu biztos, mert már az én tetkómtól is felkapta a vizet és képes volt nyáron olyan felsőkben járatni, hogy ne látszódjon, mert nem bírta elfogadni. Aztán megszokta, persze idővel mindent megszokik az ember, de... De csak idővel...
Figyelek, hogy most erre mégis milyen magyarázatot fog összehordani. Nem kertel, bevallja, hogy nőcsábász. Mintha ezt eddig nem tudtam volna... Hű, de nagy dolog... Kérdőn tekintek rá, mikor Abire kerül a szó. Azt mondja, hogy ez most más, hogy mióta ismeri, azóta jófiú. Őt ismerje meg és ne a pletykákat? De hiszen most vallotta be, hogy azok is igazak, akkor meg miért lett volna baj, ha a húgom azokról előbb hall, minthogy találkozik vele. Bele sem gondolok, hogy vajon hogyan találkoztak, biztos Abi nekiesett, mert általában hozza a formáját, ha látványos csúszásokról van szó. Néha elgondolkodom, hogy vajon a gravitáció szereti őt ennyire, vagy csak szimplán ennyire szeret a földön kikötni... Mindegy is, lényegtelen, hogy hogyan találkoztak, a fontos az, hogy hova fog kilyukadni ez az egész. Hiába mond olyan dolgokat, amikkel valószínűleg leveszi Abit a lábáról, én nem igazán hiszek neki. Nem azt mondom, hogy rossz ember, vagy bérgyilkos vagy maffiózó vagy akármi ilyesmi, csak azt, hogy a húgomnak nem egy olyan pasi kell, aki már az iskola női diákjainak a felével - ha nem többel - kavart. Van az a fura testvéri előérzetem, mely azt sugallja, hogy ebből semmi jó nem sülhet ki, de mielőtt bármit mondhatnék Abi veszi át a szót... Remek! Sértegettem Leot? Lényegében csak néhány megjegyzést tettem rá, de úgy látom, ez lényegtelen. Megvan róla a véleményem és úgy tűnik, már ez is baj. Nem akadok ki, de látva húgom könnyes arcát, belátom, hogy ma már tuti nem fogom meggyőzni arról, hogy higgyen nekem.
- Jól van Abi, de ha ez az egész egy nagy pofára eséssel végződik, akkor ne gyere hozzám siránkozni, hogy igazam volt... -
mondom, majd a srác felé fordulok és óvatosan megbököm a mellkasát. - Te pedig készülj, mert ha összetöröd a húgom szívét, akkor szaprofitát csinálok belőled... - fúrom tekintetem mélyen az övébe, miközben szavaim elhagyják a számat. Talán tényleg így lesz és féreggé változtatom, de erre kevés az esély, csak érzékeltetni szeretném vele, hogy annak nem lesz jó vége, ha Abi részévé válik a srácról szóló pletykáknak.
- Marie lelép -
jegyzem meg közömbösen, miközben hátat fordítok nekik, majd visszasétálok partneremhez, aki lehet, hogy az egész jelenetet végignézte, ha mégsem, akkor valószínűleg láthatja az arcomon, hogy mennyire ideges lettem. Abi most cseszheti... Hogy miért? Mert most valószínűleg egész szünetben nem fogok vele foglalkozni, főleg ha még az is kiderül, hogy nekem volt igazam...
music:You're Gonna Go Far, Kid|words: 685 |notes: akkor ez tőlem a záró drágáim, köszönöm, hogy itt lehettem Cool Ruha
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-16, 21:00



Leo & Marie
& Abigail
[You must be registered and logged in to see this image.]

Báli felfordulás


A kíméletlenül sértő őszinteség sosem jár következmények nélkül, de bizonyos pillanatokban mindenki van olyan heves, hogy ezek eszébe se jussanak, csak egy valamire koncentráljon: arra, hogy megakadályozzon valamit. Nekem sem a végeredmény volt az első gondolatom, ezért eléggé meghátráltam Marie pofonjának hatására, ami kellően nagyot csattant az arcomon. Újra elvesztettem az irányítást a saját testem felett, így a megmozdulás nem igazán ment, csupán a szemembe szüktek könnyek. Igen, fájt, de nem ezért, hanem mert azért kaptam, amiért kimondtam, amit gondolok, amiért megvédtem valakit, akit... aki Leo. És ezért jár a pofon? Mert ő ezzel nem ért egyet? Fel sem fogom, hogy a fiú nem sokkal később elém kerül.
Már éppen venném a nagyobb levegőt, hogy válaszoljak Marie kijelentésére, amikor Leo kezd beszélni helyettem, ezzel pedig csupán a nővérem neve csúszik ki a számon.
- Marie...
Tehetetlenül állok, és hallgatom, amit a partnerem mond. Aztán mikorra elkezdi mondani a magáét, lassan észbe kapok. Nem akarom, hogy Marie bármit is mondjon neki még sértő szándékkal, nem akarom hogy bántsa, vagy fordítva, bármit mond, attól még a testvérem, Leo pedig... nos, nem merek kifejezést használni. Végülis talán annyira megijedek, hogy Leo mögé lépve ölelem át a srácot, a kezeinket pedig a mellkasára csúsztatom. Majd lassacskán azt hiszem ő is lenyugszik, mert én mi mást csináltam volna, minthogy belefúrom a fejem a vállába, és kvázi belekönnyezek, persze reménykedek, hogy érzékeli, hogy azt akarom elérni, hogy ne durvuljon el a dolog. Remélem nem marad rajta semmilyen smink. Még szerencse, hogy azért vannak rajtam vízhatlan dolgok, már abban a csöppnyiben, amit magamra kentem. Viszont a szememből folydogál a sós víz. Tényleg nem szeretném, hogy bármelyiküknek baja legyen, és talán Leot Marie-től jobban féltem. Mióta vannak nekem ilyen gondolataim? Honnan jöttek? Mi a ményküves...?
Felkapom a fejem. Mi? Milyen pletykák? Erre a mondatra elengedem Leot, és az arcát kezdem fürkészni értetlenül, de a kezét még mindig nem engedtem el. Először ráncolni kezdem a szemöldököm furcsálkodva, aztán hamar megenyhülnek a vonásaim, és csak bámulni bírok Leo szemeibe. Valami oknál fogva eszembe sem jut, hogy hazudik. Nem tudom, hogy azért-e, mert már ennyire elszédített, vagy... vagy mert igazat mond... de nem érdekel.
- Hé-hé-hé-hé... Tudom - nézek a szemébe, miközben egy puszit nyomok az arcára. Furcsa vagy sem, de nem voltam minden percben vele, de ettől még tudom... vagy hiszem, és kész, ez nekem elég. Mintha csak ketten lettünk volna. De mikor a srác folytatja, újra visszacsöppenek a hideg valóságba.
- Marie.... - nézek reménykedve a nővérem szemeibe, hogy ezt ő sem gondolhatja komolyan, majd visszafordulok. - Nem Leo, nem vagy az - rázom meg a fejem. Nem ettől lesz valaki jó, vagy rossz ember. Nem a hibáink, vagy a múltban elkövetett pillanatnyi döntéseink határoznak meg minket, ha aztán más lesz belőlünk aprányit valamivel később, legalábbis szerintem. Leo pedig.... Sosem gondolnám, hogy ő egy "rossz ember". A tekintetem újra a nővéremre vetül, azonban nem tudom mit is mondjak. - Mit akarsz elérni? Miért akarod bántani Leot? Mire jó ez? Mi lenne, ha megismernéd, mielőtt idecsörtetsz szidni? Marie... elrontottad az esténket, sértegetted őt, megpofoztál... Mit akarsz még? - kérdezem könnyezve. Vannak dolgok, amiket nekem kell elmondanom, nem másnak. Nem vagyok hajlandó eltűrni, ahogy beszél vele. Ő pofonüt a hangnememért, én a sértegetésére lényegében így válaszolok. Ennyit a vehemenciáról. Én nem tudom elviselni, hogy a kezem az arcán csattanjon.
words: 542
note: Embarassed  nagyszemu Hogyan lehet ennyire nyálas reagot írni? Nem igazán tudok rá válaszolni, de hát ez van... Very Happy "Elnízísötöket kíröm!" ruhaaaa
music: -
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-14, 10:13



Jöhetnek a rivallók

[You must be registered and logged in to see this image.]



Abi bízik bennem ami furcsa ismeretlensége ellenére jóleső érzés. Na félreértés ne essék, szoktak bennem bízni de csak egy darabig. Ez leginkább a nőkre jellemző – azon a ponton amikor kiderül, hogy tényleg szinte válogatás nélkül bárkivel szívesen együtt vagyok általában elillan a bizalom. Abi vagy nagyon tapasztalatlan vagy pontosan úgy van velem ahogy én vele. Talán mégiscsak megéri ez a “jófiú” dolog? Talán…
Nem igazán marad időm tovább filozofálgatni ezen mert Marietta egyenesen hozzám lép és megbökdösi a mellkasom. Fenyegtőzik mire én, magamat is meglepve rendkívül hideg pillantással reagálok. Mintha ez olyan hétköznapi dolog lenne, pedig nem az. Velem nem szoktak így beszélni, általában túllépnek a külsőmön és rájönnek, hogy milyen hihetetlenül imádnivaló vagyok. De ő nem lát a szeme elé ereszkedett düh sűrű ködjétől. Nem szólok inkább, értelmetlen lenne. Szó nélkül nézem ahogy lelép, magassarkújának egyre halkuló kopogása nyugalommal tölt el. Végre lelépett. Abihez fordulok akinek bizony addigra könnycseppek áztatják hófehér arcát.
- Hééé, kislány… - lépek hozzá közelebb majd megsimogatom az arcát s hüvelykujjammal letörlöm könnyeit.
- Szerintem egész jól ment. Mondjuk ha lehet kérnék egy lélegzetvételnyi szünetet mielőtt apukád elé járulok – vigyorogok ám úgy tűnik most kivételesen nehezebben fog menni a felvidítás. Talán pont azért az apróságért amit Marietta említett. Az apukájuk haldoklik amit sorry de nem tudok átérezni. Nekem nincsenek szüleim, mármint persze az öreg Casterek elvileg a szüleim… Lily szerint, mindenki szerint csak szerintem nem. Fogalmam sincs milyen lehet ez az apa, anya dolog. Mindig is úgy éltem az életem, hogy senkire nem számíthatok – talán csak Lilyra. Na meg most itt van Abi, de persze ezzel a helyzettel sem tudok igazán mit kezdeni. Furcsán ismeretlen, hogy így kötődjek valakihez. De jó érzés… azthiszem. Őszintén nem tudom, hogy mikor mit tegyek mégis mintha valami ismeretlen erő mozgatná a testem, késztetne arra, hogy megnyugtassam.
- Nem lesz semmi baj - mondom végül bevetve egy megnyugtató mosolyt majd átkarolom a lányt és magamhoz szorítom. Államat a feje búbjának támasztom miközben sóhajtok egyet - ismét.
- Örülök, hogy nem zavar ez a dolog… - mondom miközben tekintetemmel a sötét, csillagos eget kezdem kémlelni -… mármint a “nőcsábász” múltam - pontosítok miközben egy hidegebb fuvallatt kavarja fel a lenti fák leveleit.
- Nem fázol? – kérdezem tőle miközben gyengéden eltolom magamtól. Jó lenne ha megint mosolyogna csak tudnám, hogy segíthetnék neki. Fogalmam sincs.



[You must be registered and logged in to see this image.]


A hozzászólást Cameron Caster összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-22, 16:45-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-12, 23:15




Leo & Abi & Marie
[You must be registered and logged in to see this image.]
What are you doing with THIS guy?!

- Igen, a nővére vagyok… Marietta, neki még Marietta –
teszem hozzá, hogy érzékelje, még nem szándékozom vele olyan viszonyba kerülni, hogy a becenevemen szólítson, de nem vagyok bunkó, így kezet rázok vele. De még véletlenül sem kedvességből, csupán udvariasságból…
- Chh… - egy harsány nevetés tör ki belőlem a tetoválásairól tett megjegyzésére, miközben kezeimet mellkason előtt keresztezem. Nevetséges… Az oké, hogy nekem is van tetkóm, egy pillangó a lapockáim között, de az csak egy, nem pedig…. húsz, vagy mit tudom én, hogy ezen a srácon mennyi van… Az biztos, hogy egy rakatnyi festék van már a bőrében és ez nem tetszik… Még a végén elrontja Abit, mondhatom ő is rohadtul ért a partnerválasztáshoz… Azt hittem, hogy apu betegségétől észhez tér, és a múltkor is nagyon ezt éreztem, mikor végre nem sírta el magát, meg a süti sütéskor is, de talán tévedtem és ez nem igaz. Ha így lenne, akkor normális pasival kavarna és nem egy ilyen… agyontetovált emóval…
Végül belekezdenek a magyarázkodásba. Mármint lényegében Leo kedvesen átpasszolja ezt a részt a drágalátos hugicámnak… Kíváncsi vagyok, hogy mivel fog előállni, talán kimondani se tud majd pár szót, mert fél… Néha sikerül ráijesztenem, de ha így is teszek, az okkal történik. Most is megvan az okom, mert érzem, hogy ez az egész nem fog jól elsülni. Döbbenten figyelem, hogy Abinek hirtelen mekkora szája lett… Na igen, pont erre gondoltam, a srác nincs rá jó hatással. Az egész hangneme nem tetszik, mégis nyugodtak maradnak a vonásaim a hirtelen jött döbbenet után. Végighallgatom a kiborulását már ki tudja, hányadszor és már ki tudja, hogy eddig hányféle ok miatt. Ez az egész kész röhej… A gyerekes kis indokai, a találgatások, már már aranyosnak mondhatók, hiszen ismerem a húgomat, nem tud rendes észérveket hozni, nem látja tisztán a dolgokat, és éppen nem látja a fától az erdőt. Észre kéne vennie, hogy ez a srác nem neki való, neki egy olyan fiú kell, aki csak rá figyel és nem szoknyapecér… Egy fiú, aki mindig, mindenben ott lesz neki, és ilyen srácot nem a Mardekárosok között fog találni, ebben biztos vagyok. Komolyan tűröm az egészet, nem fogom hagyni, hogy megalázzon és bár látom, hogy miről van szó - látásmódját ködösíti a rózsaszín felhő – azt mégsem tudom eltűrni, hogy ilyen hangnemben beszél velem. Megvárom míg mondókája végére ér és mikor erről teljes mértékben megbizonyosodom, lekeverek neki egy pofont. Nem erősen, csak úgy, hogy érzékelje, nem a megfelelő hangnemet ütötte meg.
- Légy szíves ne beszélj velem ilyen hangnemben –
teszem hozzá kicsit talán túl nyugodtan, miközben tenyeremet vizslatom. Piros. Ránézek Abi arcára. Piros. Talán mégsem volt ez olyan enyhe ütés, talán nem kellett volna… Miket beszélek? Megérdemelte… Anyáék sem tűrnék el tőle ezt a hangnemet, mintha elveszítette volna a tiszteletet és ettől kiráz a hideg. Olyan mintha a húgom kezdene tőlem eltávolodni, hiszem eddig egyszer sem mesélt nekem a fiúról.
- Mellesleg ha tényleg éreznél valamit iránta, akkor tudnám, hogy ki ő… Viszont óh, milyen érdekes, nem is tudtam a létezéséről… -
árulom el neki, hogy mi a gond. Azt viszont nem teszem hozzá, hogy a pletykákon kívül, mert az nem lenne szép dolog tőlem. Ha az kell, akkor essen pofára, hogy rájöjjön, megint nekem volt igazam… Nem tervezem ezt ismét az orra alá dörgölni, mert erre ő úgyis rájön majd, ha nem ma, akkor holnap, ha akkor sem, akkor majd karácsonykor.
music:You're Gonna Go Far, Kid|words: 552 |notes: hiperszupervillámgyors reag Cool xD Ruha
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-12, 23:11



Leo & Marie
& Abigail
[You must be registered and logged in to see this image.]

Báli felfordulás

Lesokkolódtam, ahogy megláttam a felénk újtatva vágtató nővéremet... Az eseményeknek sem voltam abban a pillanatban teljesen tudatában. Mikorra felfogtam egyáltalán mi is történik, Leo már mellettem állt, és a kezemet fogta, talán bátorításképpen, jelezve, hogy nem lesz baj. Kár, hogy ő nem ismeri őt.
- Szia - próbálok rámosolyogni, egy meglehetősen halk köszönéssel, és egy kisebb nyeléssel. Talán megenyhül egy kicsit ettől, mielőtt még belekezdene. De miben is reménykedek? Hiszen Leoról még egy szót sem szóltam. Azt akartam, hogy találkozzon vele, találkozzon és ne nyomozzon utána, ahogy azt egyébként tette volna.
De nem, nem nyugszik le. A teljes nevemet mondja ki. Ez miért nem jelenthet sosem jót?
- Én... én.. . - be sem tudom fejezni, vadul Leora mutat, és tovább folytatja. Miért akadt ki ennyire? Mi baja vele? Nem is ismeri. Milyen lázadás, és milyen hóbort? Mi az, hogy jobbat érdemlek, minél? Földbegyökerezett a lábam. Ajjaj! Aztán meg azt várja, hogy megmagyarázzunk, lassan nem értem mit is akar, vagy éppen a miérteket. Mondjuk speciel a mellettem álló srác nem úgy néz ki, mint akit nagyon megrázott volna a jelenet. Csak elmosolyodik, és kezetnyújtva bemutatkozik.. A jómodor... Nem tudom, hogy célzsá akar-e lenni Leo részéről, hogy még nem találkoztak, de azt hiszem az. Szóval legalább erre meg kellene próbálnom első körben lépni valamit.
- Ő itt Marie, a nővérem - mutatok felé zavartan, hiszen ő azt sem tudja kicsoda. Meglep, hogy az elvileges táncpartnerem (mert ezek után túl sokat nem fogunk szórakozni, legalábbis nem hiszem, hogy Marie hagyna bármit is csinálni) milyen nyugodtan reagál, persze ezzel belém is tuszkol egyfajta tartást, vagy nyugalmat. Aztán... aztán tulajdonképpen átadja nekem a szót, amire azért elkerekednek a szemeim. Világos, hogy az én dolgom mondani valamit, csakhát... csakhát azért még vér kellene, hogy szálljon a fejembe, hiszen eléggé lesápadtam, ahogy Marie itt termett.
Mindenesetre egy dolog tart életben, hogy Leo még mindig nem engedte el a kezem. Ez jelenleg a legnagyobb támaszom, így veszek egy nagy levegőt (hátha segít), rászorítok a kezére, és belekezdek. Menni fog.
- Marie. Fogalmam sincs, hogy mit akarsz tőlem hallani... Ő itt Leo, és vele jöttem ide ma este... Nem tudom ebből mi nem világos. Nem egy ilyen, meg egy olyan srác. Úgyhogy jó lenne, ha békénhagynád - egyszerűen lövésem sincs mit csinálok, de nem fejezem be, ne sértegesse őt, én sem sértegetem sem a barátait... sem pedig... Nos, Leo azt hiszem már nem a barát kategória, hanem valami teljesen más, bár annyira bizonytalan vagyok a saját érzéseim megítélésében, de tudom, hogy ez... ez más. - Vagy nem tudom, féltékeny vagy? Vagy mi bajod van vele? Miért hiszed azt, hogy Te fogod nekem megszabni azt, hogy kivel találkozok, vagy mit csinálok? Nem vagy a testőröm! Nem érdekel, hogy kiakadsz-e vagy sem, nem érdekel, hogy mit szeretnél hozzátenni a dologra, és tojok rá, hogy mi a véleményed Leoról, de... én... én azt hiszem érzek valamit iránat - pillantok a srácra a szemem sarkából -, és ezen TE rohadtul nem tudsz változtatni, jobb ha befejezed ezt! - hűűű.... Kimondtam. Őszinte voltam. Ezeken már nem tudok változtatni, de nem is akarok, mert nem bántam meg. Marie meg ne próbáljon helyettem gondolkodni. ÉN nem Ő vagyok, ezt azért megtanulhatná már. A saját szememmel fogom látni a dolgokat, és Leot is. Mi lenne, ha ehelyett rámosolyog illedelmesen, és köszön neki, ha már látja, hogy együtt vagyunk? És ehelyett megpróbálja megismerni?
words: 555
note: Embarassed  nagyszemu na meglenne... XD szerintem borzalmas, de hajrá! XD ruhaaaa
music: -


A hozzászólást Abigail Edgecombe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-13, 10:14-kor.
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-10, 11:41



Abigail & Cameron

[You must be registered and logged in to see this image.]



Imádom amikor dadog, persze szeretem zavarba hozni a lányokat de őt aztán végképp. Annyira aranyos, hogy legszívesebben... nem is tudom mit tennék vele. Ezt még át kell gondolnom. Most azonban nem feltétlenül lesz rá időm ahogy az események alakulnak. Abi kissé eltol magától de csak azért, hogy lábujjra állva a nyakamba kapaszkodhasson és megcsókoljon. Azthiszem most először kezdeményezett ő és nem én. Talán emiatt volt ennyire szokatlanul varázslatos érzés, nem tudom - egy biztos, más volt mint amilyen lenni szokott. Ezzel a furcsasággal minden bizonnyal megbírkóztam volna ha egy sikoltó párka bele nem rondít a meghitt pillanatba. Abi az ajkaimba harapott amit akár vad játszadozásnak is vehettem volna és vettem is volna ha meg nem látom a lány ábrázatát. Megfordultam hát de nem léptem el Abitől inkább megfogtam a kezét és kihúztam magam, hogy úgy nézzek szembe a közeledő hárpiával. Hogy meglepett e a dolog? Nos őszintén szólva nem, ilyen az én formám. Erre számítani lehetett. Legalább most válsztékosabb szóhasználattal kapom meg a magamét ami egyébként nem igazán tud felzaklatni. Túl sokszor hallottam már - annyiszor eljátszottam, hogy a fele is sok. Higgadtan hallgatom végig az előttem álló nőt miközben az egyik szemöldököm lassan a homlokom közepére fut. Nem, nem ismerem ezt a nőt... de ez nem zárja ki, hogy tudjon rólam egy s mást. Mikor kiadja az utasítást halványan elmosolyodok és szinte azonnal előrenyújtom szabad kezem.
- Nagyon örvendek, Leo vagyok - mutatkozom be neki. Ha elfogadja a kezem hát kezetrázunk ha nem úgy egy lemondó sóhajjal visszaejtem a kezem magam mellé.
- Úgy tudom még nem találkoztunk - köszörülöm meg a torkom.
- Valószínűleg te a konzervatívabb hölgyek táborába tartozol. Sebaj... azért felvilágosítanálak, hogy a tetoválásaim nem fertőzőek, nem mérgeznek stb. - jegyzem meg epésen de ugyanakkor tartva az udvarias hangsúlyt.
- De persze nem akarom elvenni Abitől a dicsőséget, hogy magyarázkodhasson neked. Csupán a személyemet érintő alaptalan negatívumokat szerettem volna tisztába tenni - mondom s azzal odébb lépek bár még nem engedem el Abigail kezét. Természetesen ha úgy dönt, hogy hirtelen túl ciki ez neki akkor nem fogom visszatartani őt. Tipikus... biztos valami rokon vagy világra szóló barátnő. Bármibe lefogadom, hogy Hollóhátas.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-10, 01:19




Leo & Abi & Marie
[You must be registered and logged in to see this image.]
What are you doing with THIS guy?!

Nem láttam Abit még az este folyamán és bár ez cseppet zavar, mégis nyugodt vagyok. Remélhetőleg semmi bajba nem került, jól érzi magát és egy ideig sikeresen elfelejti az otthoni dolgokat. Azonban pont, amikor végre sikerülne jól éreznem magam, kiszúrom őt a tánctéren... Valami sráccal... Ezzel nem lenne semmi bajom, ha nem tudnám, hogy a fiú Mardekáros és hála a jó memóriámnak, tudom róla, hogy mekkora nőcsábász. Igen, hallottam a pletykákról, bizony. De miért épp az én húgom kell neki? Össze fogja törni a már így is széthullni készülő kis szívét és lelkét.
Persze, hogy megint ki fogom húzni a bajból mint ahogy azt születése óta teszem. Látom, hogy az erkély felé tartanak, így megragadom az alkalmat, hogy kicsit helyrerázzam a húgom fejét. - Mindjárt jövök - biccentek a fejemmel Abi és partnere felé, hogy Nathan képben legyen, miért hagyom magára egy rövid ideig. Azonban, mikor fordulok vissza, hát nem épp elkapom a pillanatot, amikor az ÉN húgom lesmárolja AZT a srácot. A húr szakad, a pohár betelt... Nem zavarna, ha Abi összejönne valakivel, mert lehet, hogy akkor nem nekem kéne folyamatosan ápolgatnom a lelkét, de ha mér tényleg barátja lesz, akkor az illető legyen... Hogy is fogalmazzak? Nos.. Normális? Oké, talán hamar ítélek, de sosem rajongtam a Mardekárosokért, a képmutató szoknyavadászokat meg még náluk is jobban rühellem.
- Abigail! - kiáltok rá dühösen, ahogy idegesen viharzok felé. Észrevett? Helyes, remélem érzékeli, hogy miért közeledek, meg azt is sejtheti, hogy mi fog következni. Egy szép nagy fejmosás. Magamat is meglepem azzal, hogy milyen gyorsan odaérek hozzájuk tűsarkú cipőben. Wow. Ennyit jelentenek az érzelmek, és bennem most elég sok gyűlt össze...
- Abigail Edgecombe! - a teljes nevén szólítom meg, már kezdhet félni, mert ez sosem jelent jót. - Elárulnád nekem, hogy mégis mi a francot művelsz te itt EGY ILYEN SRÁCCAL? - mutatok itt a fekete hajú fiúra. Ahogy jobban végignézek rajta, csak még inkább felkapom a vizet. Piercingek és tetoválások. Tényleg ez tetszene Abinek? Pont neki? Na nem, azt nem hinném... - Ez most valami lázadásféle nálad? Egy új hóbort? Azt akartad, hogy kiakadjak? Akármelyik is, szólnék, hogy őrültséget csinálsz, mert... Nézz rá! Nem vagytok egy súlycsoport! TE jobbat érdemelsz ENNÉL! - nem érdekel, hogy itt áll mellettem, egyáltalán nem zavar. Hallgassa csak végig, hogy mi róla a véleményem, ha akar akkor vágjon vissza, idősebb vagyok, meg okosabb, szóval én kerülnék ki győztesen még a szóbeli veszekedésből is. - Nekem mindegy, hogy melyikőtöktől, de egyikőtöktől magyarázatot várok! - összefont kézzel és dühös arccal hol egyikükre, hol másikukra pillantok és az sem érdekel, hogy hideg van. Nem fázok, mert épp fűt az a nagy adrenalinlöket, ami az imént szabadult ki belőlem.
music:You're Gonna Go Far, Kid|words: 438 |notes: inkább nem mondok semmit... Embarassed Most nyugodtan utáljátok Marie-t, mert tényleg bunkó... xD Ruha
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-09, 19:19



Leo
& Abigail
[You must be registered and logged in to see this image.]

Báli felfordulás


- Nem akarom, hogy megagyabugyáljanak - mosolygok rá. Nekem teljesen jó Leo úgy, ahogy van, nincs szükség rá, hogy megverjék miattam. - Tehát ne merészelj felmenni a hugrás lelátóba, nem szeretnék még ennél is több heget, vagy kék-zöld foltokat látni rajtad, nem akarom, hogy bajod essen.
Elszabadultak a szavaim, így kimondtam, amit talán nem is kellett volna. Annyira reménykedem benne, hogy most nem néz zakkantnak. Mi a fenéért nem tudok lakaterdőt varázsolni arra a nagy számra? Mikor magához ölel, megnyugszom, hogy nem néz idiótának... Vagy lehet, hogy igen, csak próbál lenyugtatni, hogy utána elvihessen egy diliházba? De a második variáció sem érdekel, már nem aggódom amiatt, amit mondtam, egyszerűen csak magamba szívom az illatát, és érzem, hogy csupán a csend van, ami körülvesz minket, és az szívdobogtató, szinte rohamot okozó jelenléte, ami ezúttal mindennél jobban megnyugtat... nem tudok rá mást mondani, minthogy megnyugtat.
Amikor pedig ismét a szemeibe nézek, kicsit vége szakad ennek a képnek, ugyanis visszatér a szokásos jelenség: kalapáló szív. Lehet ennél jobb? Kellene valami főzet, ami szabályozza a vérnyomásom legalább Leo jelenlétében, de ha én akarnám megcsinálni.... nos, azt hiszem megmérgezném magam, vagy felrobbannék, vagy... vagy nem akarom elképzelni. Majd beszélni kezd, nekem meg folyamatosan megy át a színezetem rákvörösbe, és csak mosolygok lányos zavaromban... Igen, megcsináltatom azt a löttyöt Marie-vel! Megálljt kell parancsolni annak, hogy ez kb. 5-10 percenként megtörténik. Ez nem egészséges.
- Nem félek tőled. Én... szóval... - pontosan mit is érzek? Elkezdhetném felstrigulázva a tüneteket, de értelmetlen, vagy őrülten hangzana. Álljunk csak meg egy pillanatra... Ő is ugyanezt érzi? "Tejóég!" Akkor nem vagyunk őrültek... és szóval, ha ő is. Nos, igen folytatja is a mondókáját, ami nincs túl jó hatással az eddigi helyzetre. Lehet még tovább pirulni? A szemei látványától a lélegzetem is eláll, ahogy pedig az arcomhoz ér ismét pillangók röpködnek a hasamban. - Leo... én... - azonban az újabb megszólalás eredménye csupán egy vigyor. Néha jó volna, ha bármelyik hasonló jellegű mondatom be tudnám fejezni, de csak a mellkasába fúrom az arcomat. Zavarban vagyok, és boldog vagyok - igen, ezt egyszerre, miközben dölöngélni kezdünk a bentről kiszűrődő hangokra. Nem akarok elmenni innen. Mintha a világ sem lenne, csak mi ketten. És Leo... fogalmam sincs mit mondhatnék...
Egyszercsak elemelem a mellkasáról a fejem, és hátrébb dőlök, miközben őt is eltolom kicsit az ujjaimmal, hogy a szemeibe nézhessek. Atya ég! Azt sem tudom pontosan mitől vezérelve hajolok újra közel hozzá, hogy lábujjhegyre állva megtegyem, amit a rengetegben nem mertem: megcsókolni. A kezeim a tarkójára fonódtak, aztán összeérnek az ajkaink. Szokatlan volt a dolog... mert legutóbb is ő tette meg, de persze az érzés azonos volt: forróság a mellkasomban és az a kis pumpagép újra rákezdett arra a nem túl normális tempóra, a végére pedig azok a nyavalyás pillangók is megjelentek már a hasamban.
Ekkor meghallottam, hogy valaki a nevemen szólít, ami egy pöppet váratlanul ért, így az lett a vége, hogy beleharaptam az ajkaiba. Ez fantasztikus!
- Au - kapok a számhoz.
Ki a fene...? - nézek el Leo mellett, amikor... amikor meglátom a nővéremet.
words: 494
note: Embarassed  nagyszemu Bocsánat, hogy leléptél mire sikerült befejeznem. És hozzátenném, hogy ne haragudj, amiért ez ennyire gáz lett, kicsit keveset aludtam ezen a héten... Very Happy Na gyere másik "eddacombom"!! Very Happy ruhaaaa
music: -
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-07, 11:26



Abigail & Cameron

[You must be registered and logged in to see this image.]



Szerencsére odakint már Abi is feloldódott, mi sem bizonyította ezt jobban mint az, hogy alaposan megeredt az eddig csomóra kötött kis nyelve.
- Vannak még meglepetéseim a számodra - mosolyogtam a lányra. Óhatatlanul elképzeltem ahogy az általam még nem látott édesapjával táncol és nevet. Azthiszem az első dolog ami igazán megragadott a mosolya volt, még sosem láttam ilyen ragyogó mosolyt. Aztán ott vannak még a káprázatosan csillogó szemei, csodás mintha az éjszakai égbolt összes csillaga benne ragyogna.
- Nos ezen még nem gondolkodtam, lehet megagyabugyálnának a Mardekárosok. A lényeg, hogy a szívemben csakis neked szurkolok majd - egyszerűen képtelen vagyok levenni róla a szemem. Mikor Abi bocsánatot kér a mosolyom kiszélesedik, pláne amikor megtudom, hogy ő is pontosan abba az érzelmi viharba keveredett mint én. Csak ha ketten vagyunk ott, úgy az igazán szép. Akkor már nincsenek tabuk, nincs félelem csak valami megmagyarázhatatlanul megnyugtatót és szárnyakat adó légies érzés. Amikor közelebb lép hozzám védelmezően szorítom őt a karjaimba, olyan törékeny és kicsi. Egyik kezemet szabaddá téve mutató- és hüvelykujjammal óvatosan megemelem Abi állát, hogy ismét a szemeibe tudjak nézni.
- Nem tudom, hogy milyen bájitallal babonáztál meg ennyire de én is pont ugyanezt érzem. Szeretném hogyha nem félnél tőlem, ha nem izgulnál. Hidd el bármit is teszel minden mozdulatoddal, lélegzetvételeddel és pillantásoddal csak méginkább elbűvölsz. Csodás vagy... igazán. Minden rezdülésed tökéletes - suttogom majd egy hosszú pillanatig a lány szemeibe meredve végigsimítom bársonyos, hibátlan arcbőrét. Nem tudom mi ütött belém, hogy ilyeneket mondok. És ami méginkább szokatlan, hogy neki ezt nem azért mondom mert le akarok vele feküdni. Egyszerűen csak kikívánkoznak belőlem ezek a szavak, látni akarom milyen hatással van rá az amit érzek. Odabentről kiszűrődik a zenebona úgyhogy finoman megragadom Abi egyik kezét és a mellkasomra helyezem. Szorosan magamhoz ölelem őt és mélyet szippantok a pulzusomat felpörgető, aranyló hajának illatából. Testem jobbra balra dőlöngél táncot imitálva karjaim között ezzel a csodás lánnyal, elvégre bálban vagyunk vagy mi a szösz.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-06, 20:22



Leo
& Abigail
[You must be registered and logged in to see this image.]

Báli felfordulás


- Szóval a véredben. É-é-értem, táncoslábú... - mosolyodom el. Igen, és most próbálhatok rendesen levegőt venni.... ki, be, ki, be... közben pedig egy-két-há... És egy nagy levegő.... Eddig is ennyire jó illata volt, és szemtelenül mélybeható tekintete?
- Igeeen, persze - hogy nem. Vagy nagyon is. Na de melyik is a normális? Leo mellett valahogy nehéz eldönteni, hogy tulajdonképpen melyik kéne, hogy legyen... hiszen nem vagyok jól, de mégis... Mert azt hiszem az továbbra sem helyénvaló, amit a testem akaratlanul produkál, de eközben pedig annyira jó érzéssel tölt el már az is, hogy itt van mellettem.
Kicsit váratlanul ér, hogy nem telik túl sok időbe, és el akarja hagyni a táncteret. Mit csináltam? Persze nem mondok semmit, csak bólintok egy aprót, Leo pedig kivezet a táncolók kavalkádjából. Rögvest egy kis levegő közelében találom magam, amiből nagyot szívok magamba, annyira jól esik.
Csak lesütött szemmel ácsorogtam, és még mindig a légvételeimre figyeltem, amikor Leo... nos, nem tudom, hogy fejezzem ki magam... megdicsért, vagy próbált levenni a lábamról, megnyugtatni, egyéb. Persze a szemeim azonnal az arcára, sokkal inkább az övéire csúsznak, ő pedig rámkacsintott. Megszeppenten álltam. Erre kell azt mondani, hogy köszönöm? Vagy mit?
Természetesen, az én számból nem érkeznek hangok, hiába nyitnám szólásra, végül csak elmosolyodom, és irulok-pirolok.... Mi a fene van velem? Miért csinálom ezt? Miért nem tudok viselkedni? És miért vagyok ennyire gáz? Azt hiszem erre az a válasz, hogy beleestem ebbe a srácba, mint légy a cukros vízbe... de ennyire...
- Én... én meg iszonyatosan örülök, hogy elhívtál... - nevetem el magam, LEo arcát fürkészve. Végre kezdek lenyugodni egy picit. Talán csak annyi kellett, hogy elhigyjem, hogy itt vagyunk. Vele. Ketten.
Miközben konstatáltam a helyzetet megkérdezi, kérek-e valamit. Háááát.... Öhm... Tényleg! Kaja! Ezen a napon még egy cukorkát, annyit sem sikerült elfogyasztanom. Egyáltalán nem tudtam ma még enni, úgyhogy fel is kaptam pár kisebb falatot.
Kár volt elkiabálni azt a nyugalmat! Ahogy Leo elmondja, hogy lejön a következő meccsre, mert látni szeretne, legalábbis így vettem ki... Bár lehet, hogy én értettem félre valamit... Mostanság már amúgy sem lehet tudni. Na de engem? Ezért jön el meccsre, hogy engem lásson? Öhm... Itt helyben elalélok, ha ilyeneket fog mondani. Persze a szemeim tágra nyílnak a hallottak után, és nagyot nyelek, amit követően természetesen az iménti ételdarab elszorult valahol a nyelőcsövemben. A fenének kell ilyen kijelentést tenni. Ha nem elalélok, akkor meg megfulladok. Mindent ki lehet váltani valamivel. Fantasztikus! Azt hittem ennél vörösebb nem lehetek. Tévedtem. Ismét.
- Khm... Khm... - igen, félrenyeltem. Így most a kezem a mellkasomra szorítva igyekszem addig köhécselni, amíg jó vágányba nem fut ismét az előbbi falat. Egy fél perc múlva megnyugodva lélegezhetek fel, ugyanis jelentem: túléltem. Egyszer ettem előtte, ráadásul egyetlen harapást, akkor is ez a vége.  Viszont, hogy hogy lehetek ilyen béna, azt senki meg ne kérdezze... Eddig tartott az evészet. Többet nem nyúlok semmihez. Kiszámíthatatlan egy este a mai. A partnerem eledele is hamar visszakerül az eredeti helyére. Nem evett belőle. Persze, mellettem merjen csak bármit is csinálni ezek után, hiszen kb. önként fulladok meg, még a segítsége sem kell. Viszont ha kapnék még valami öntetből, az a csúcs lenne... Ismerve magamat, pedig haragudni sem tudnék, csak elszonytolodnék.
A mindenféle gond után végül az erkélyen kötünk ki. Friss levegő, kaják nélkül! Tökéletes. Így csak mi vagyunk, meg az a töménytelen mennyiségű nyugalom a csillagos égbolt alatt. Ennyi kellett csupán. Ez azt hiszem helyre tett. Ideje volt. Már nem kapkodom a levegőt, nem vagyok kipirult (vagy legalábbis nem látszik), és a pulzusom is halad az átlagos szám felé. Ahogy a partnerem, úgy én is az erkély kövének támaszkodom kissé. Vagyis próbáltam, de hideg... és szóval... Úgyhogy inkább eltolódom attól.
- Úgy kimondottan nem... Kb. annyit, amit apukámmal táncoltam kiskoromban. És a szobában baromkodtunk egy hangyányit zenére, de hogy az mennyire volt táncnak nevezhető... - mosolygok rá. - De Te egészen megleptél Mr. Blue - keresem a tekintetét. - Visszatérve a kviddicsre... Mégis, hogy tervezed? Ha ellenetek játszunk, akkor kivívod mindenki ellenszenvét? Vagy éppen a húgodét, ha ellenük? Hiszen a Te döntöd el, melyik színezésű lelátóba merészkedsz fel - nem tudom miért kezdek erről beszélni. - És bocsánat a bentiekért, azt hiszem kicsit feszült vagyok... vagyis nagyon jó, hogy itt vagy, hogy Te vagy itt... csak... csak kicsit furán érzem magam. Utoljára a Tiltott rengetegben éreztem ezt, szintén veled. És szörnyen izgulok, és... - és ezt most nem kellett volna bevallanom. Nem csak a pumpagép kezdi meg a hihetetlen gyorsaságú ütemet a mellkasomban, hanem lesütöm a tekintetem is egy pillanatra... Ilyeneket gondolom fiúknak nem kéne elmondani... Minek kotyogtam ki? Lehet, hogy Ő nem is érez semmit, én meg itt megrémisztem, azzal, hogy azt hiszem, ami nincs. Szégyenemben Leo vállába fúrom az arcomat. Miért kell, hogy ilyen illata legyen?
words: 770
note:  Embarassed  nagyszemu ruhaaaa
music: Mr. Blue  Sajnos a kaposvári előadásról nincs felvétel (pedig az természetesen jobb, szerintem XD), ezért csak ezzel tudok szolgálni, mert ezt kell belinkelnem az elszólás miatt... Szóval fogadd szeretettel a Bál a Savoyban c. operett egyik legjobb dalocskáját
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-06, 08:46


Abi kérdésére sunyi mosolyt villantok a lányra. Eszem ágában sincs elmondani az igazságot mi szerint fogalmam sincs róla. Egy kis füllentés még belefér nem? A többi mellé, úgy értem. Egyszerűen csak nem akarom, hogy flúgosnak tituláljon. Bárki csak Ő ne.
- A véremben van - hozakodok elő egy cseppet sem önelégült dumával. Sajnos mielőtt még alaposabban átgondolnám amit mondok ez csúszik ki a számon, legyen szó bármilyen szituációról a körülöttem lévők számára perceken belül egyértelmű lesz mekkora egoista bąrom vagyok. Hát igen, a Leo Miller hatás. Visszatérve azonban a jelenlegi helyzethez, akármennyire is igyekszem kezdek roppant ideges lenni. A táncpartnerem gyönyörű, elragadó a személyisége, káprázatos a mosolya és az illata... egek, teljesen megrészegít. Szinte már szürreálisan a mennyországban érzem magam tőle. Azért az kissé megijeszt, hogy lassan már rákvörös a feje. Nem tudom eldönteni, hogy a gyér levegő vagy az a tempó okozza amit diktálok. Mindenesetre jobb rákérdezni. Egy teljesen számon már túl vagyunk, aztán majd láthatatlanul kievickélhatünk az erkélyre vagy a kajás asztalhoz - személyszerint én az utóbbinak örülnék jobban.
- Öhm jól vagy Abi? - vonom fel fél szemöldökömet miközben a mosolygó rákra nézek. Lassan gond nélkül beleolvadhat a vörös drapériába.
- Oké, szerintem egy időre letudtuk a táncot - teszek fel egy javaslatszerűséget. Nem tudom, hogy Abi a légszomj okozta agykapacitás csökkenés miatt egyezik e bele a koccolásba vagy egyszerűen csak túl hirtelenkedem a dolgot - a lényeg, hogy végülis az erkély közelében egy kajákkal megrakott asztal mellett találom magunkat. Hála az égnek, ez az ideális hely. Kaja is meg levegő is van.
- Igazán, gyönyörű vagy Abi - jegyzem meg végignézve a lányon majd rákacsintok.
- Örülök, hogy eljöttél velem. De tényleg - mondom miközben egy jóképű szendvicsért nyúlik.
- Ó sorry, kérsz valamit? - vigyorgok a lányra. Ezaz Leo csak add a h'lye bunkót, nem áll messze az igazsgától. Jó, egyébként nem. Magam lehetnék az ország első embere ha kicsit megerőltetném magam...ha... kicsit.
- Tudod gondolkodtam ezen a kviddics dolgon, legközelebb biztosan kimerészkedek a nézőtérre. Szeretnélek látni - pillantok a lány szemébe miközben egyik kezemben esetlenül tartom a csurig megpakolt szendvicset. Mintha csak nem tudnám eldönteni, hogy kockáztassam a ruhám összemajonézezését vagy sem? Őszintén szólva egyéb esetben nem lennék szívbajos, ha nem vele lennék itt már lehet, hogy valamelyik erkélykorlátról lógnék lefelé ingemen négy különböző szendvics kimoshatatlan foltjával. Megköszörülöm a torkom és odébb slisszolva magam mögött egyensúlyozva az aprócska szendvicsel mesteri ügyességgel helyezem vissza az ételt a tálcára. A morzsát finoman rásodrom. Nyugi, mostam kezet... mondjuk ettől függetlenül nem javaslom, hogy bárki megegye. Csupán félretettem. Mert tegyük fel, hogy sikerül megúsznom a pecséteket. No de mi van ha a fogam közé ragad egy káposzta? Vagy ami még rosszabb elejtem a cuccost Abi meg elcsúszik rajta, mert ugye tudjuk, hogy ő nem valami ügyes. Egy szó mint száz, ezt jobb későbbre hagyni. Valahogy az egész annyira merev így, kikészülök ettől a fekete fehér szereléstől. Még akkor is ha k'rva jól nézek ki benne, mert ez tény.
- Nem tudom te, hogy vagy vele de nekem nagyon melegem van - intek fejemmel az erkély felé miközben jobb kezemmel kilazítom a nyakkendőmet. Legszívesebben letépném, nem értem ki találta ki ezt a hülyeséget. Ennyi erővel egy nyakörvet is köthetnénk a nyakunkba amin bolhás felirat van... elegáns mi? Lósząrt. Szerencsémre Abi nem ellenkezik túl sokat, sikerül kijutnunk a friss levegőre ami néhány szippantás után nyomban helyre is pakol. Elfeledkezem a kényelmetlen ruháról, a feszengős báli hangulatról.
- Na és te tanultál táncolni? - kérdezem miközben csípőm egyik oldalát az erkély vaskos kőkorlátjához nyomom, kezeim összefonom mellkasom előtt miközben oldalvást kérdőn tekintek le a lányra. Bárcsak kifejezhetném valahogy mennyire gyönyörűnek tatrom őt és mindemellett mennyire kétségbe ejt ez a dolog, ezek az új érzések amelyekkel még sosem találkoztam. Oké, talán egyszer mikor megcsókoltam Charlenet de az egész nem volt ilyen intenzív, nem is lehetett tekintve, hogy lepofozott és lelépett. Abi viszont, ő olyan mint egy... egek erre nincsenek szavak. Amikor az ember egyszerre remeg, szívrohamot kap, leizzad és hebeg-habog. Félelmetesen újszerű. Úgy értem eddig még nem volt ilyen, a többi lány ők... velük minden olyan egyszerűen megy. Az egész akárcsak egy végletekig tökéletesített gyakorlat, a végkimenetel meg mindig ugyanaz. Félreértés ne essék, tökre élvezem a dolgot - otthonosan megszokott az egész. Itt most viszont, elvesztem. Talán, túl kéne lépnem ezen a gyerekes érzelmi hullámon és hoznom kéne a régi jól bevált módszereket. Mindenesetre a határozottság az alap, az maradjon igen. Oké Leo, fejezd be a stresszelést! Sok kicsi levegő, aztán egy mély mint a terhes csatornán szülés előtt és GO!
(Ja, amúgy nem nézek ilyen műsorokat csak egyszer Lilyvel ráakadtunk egy ilyen csatornára. Az egész fertelmesen borzasztó volt, majdnem elhánytam magam. A felkészüléses résszel nem volt gond de amikor premier plánben mutatták... apááám. Nem javaslom, őszintén ne tegyétek. De tényleg. Csak... ne.)



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-05, 22:31



Leo
& Abigail
[You must be registered and logged in to see this image.]

Báli felfordulás


Valahogy sosem gondoltam volna, hogy vvalaha láthatom ilyen elegánsan. De tévedtem. Nem is kicsit. Általános igazság talán, hogy minden srác jobban néz ki öltönyben, de.... de Leo... Nos, khm... a helyzet az, hogy valahogy már-már meseszerűen királyfis.... Ezzzz milyen mondat? Megzakkantam. Piton üstjére, hogy jutnak nekem ilyenek eszembe?
Neki meg teljesen higgadt a hangja. Hogy bír nyugodt maradni? Nekem miért nem megy? Hogy csinálja? Vagy én hagyom hidegen, vagy ennyire borzasztóan festenék, vagy...
Nem, ez nekem nem fog menni. Amikor pedig kézcsókot kapok a helyzet egyre kétségbeejtőbb lesz: nem elég, hogy végigfut rajtam valami jóleső borzongás, ahogy hozzám ér, de a szívem sem a szokott ütemben kalimpál, ennek megfelelőel persze kellőképpen elpirulok (sőt, még talán kissé jobban is, mint kéne). Még szerencse, hogy megszólalnom nem kell, de valamiért úgy érzem, hogy biztosan kicsúszik valami... Egyáltalán tudok összefüggő mondatokban beszélni?
- Szörnyen fess vagy - szalad ki a számon a dicséret. - És igazán nem muszáj... vagyis nem kell ragaszkodnunk a múltkori... szóval a múltkori antik történethez... - kezdek szabadkozni cseppet sem egy egész értelmes mondatban. Magam sem tudom, hogy az-e az oka, hogy zavarban vagyok tőle, vagy tényleg nem kell folytatnia csak azért, mert vicces volt. De ha már így esett, hiába van a kezem még mindig az ujjai szorításában én is megejtek egy kisebb pukkedlit némiképpen ügyetlenül.
Leo eközben rámkacsint, amitől megkövülten állok egy helyben. Ennyire feltűnő, hogy hangyányit feszengek, és ideges vagyok, hogy nehogy elszúrjak valamit? Azt se merem megkérdezni, mit gondol, vagy netalántán gondol-e valamit. Szuper, a szavak is belémszorultak. Vajon meddig tart ez a remélhetőleg átmeneti állapot, amit szívem szerint Leo-féle sokkhatásnak keresztelnék?
Aztán hova máshova, mint a táctérre invitál. "Szépségem"... Te jó ég! Biztos, hogy hozzám beszél? Kénytelen voltam körbesandítani, hátha mögöttem mondta valakinek, sose lehet tudni, elvileg.
- Én... én... ha nekem mondtad, akkor persze. Semmit sem szeretnék jobban - igyekszem válaszolni mielőtt még elragadna a parkett irányába. Nem járok teljes sikerrel. Mi lenne ha mutatnék valami tartást? Vagy emberi magatartást? Pirulok, mint a napon, és lassan egy 2 éves folyékonyabban gögyörög (tudom, hogy beszél, de azért még mindent nem érteni, tehát gögyörög), mint én, és kb 8-szor annyi idős vagyok.... Húúúú.. Ez így olyan öregnek hangzik....
Velem ellentétben természetesen Leo még mindig higgadt és határozott. Az egyik kezem az övében, a másik a vállán nyugszik, miközben magához szorít. Azt hiszem ilyenről sokan álmodoznak... Erre semmi másra nem tudok gondolni, csak hogy legalább az a kis pumpagép álljon vissza a rendes ütemére a mellkasomban, és lehetőleg vegyek levegőt, mert ebben a pillanatban is elmaradt. Amikor pedig a szemeibe bámulok, szintén. Nos, ez vagy egy jó kezdet, vagy a vég. Szól a zene, Leo pedig elindul. Mikor tanult meg táncolni? Vagy hol? Ő is ezt gyakorolta? Nem, ez szamárság. Tuti, hogy nem táncikált a szobájában, azt csak mi csináltuk....
- Hol... Hogy... Mikor tanultál meg táncolni? - nevetem el magam, miközben még mindig vezet a partnerem.
words: 472
note: Bevallom, hogy szerintem borzasztó.... Abi úgy jelent meg előttem, úgy beszélt és cselekedett, mint valami pöttöm 5 éves... xD És kicsit fura egy reag, de remélem azért elnyerte a tetszésedet ruhaaaa
music: -


A hozzászólást Abigail Edgecombe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-06, 17:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2015-01-05, 11:01


Nem vagyok valami kiöltözős, frakkos, kinyalt ficsúr típus de azért meg kellett adni a módját. Mondjuk a nyakkendővel azt gondoltam meggyűlik majd a bajom de a kezeim olyan gyakorlottan kötötték meg rajta a csomót mintha naponta ezt csinálnám. Belenyugodtam már, hogy vannak fura dolgaim azonban ez azért elképesztett. Végül természetesen csak legyintettem és még utoljára megigazgatva a hajam elindultam a kitűzött cél felé. Nem kellett sokat várnom Abigailre bár őszintén szólva rá szívesen várnék. Az elmúlt napokban elképzeltem már vagy százszor, hogy milyen lesz ez az egész - agyrém, sosem csinálok ilyeneket. Olyan voltam mint valami béna brazil szappanopera hősnője, ciki. Naná, hogy ezt csak magamnak vallottam be. Nade visszatérve a jelenlegi helyzetre... elképzeltem milyen lesz meglátni Abit de úgy tűnik nem elég élénk a fantáziám. Jó, voltak disznómód perverz elképzeléseim is de azok nyilvánvalóan csupán a képzelet világában juthattak érvényre - egyelőre. Most azonban ahogy ez a földre hullott angyal felém suhant szó szerint elállt a lélegzetem. Szerencsére a testem nem hagyott cserben, laza maradtam pedig úgy éreztem olyan merev vagyok mint egy kezdő pr§sti. A szám kiszáradt, a szívem olyan gyorsan kalapált, hogy félő volt rögvest szívrohamot kapok, a tenyereim izzadásáról már nem is beszélve. Elvigyorodok miközben tekintetem végigfuttatom a lányon. Micsoda lábak... auuu! Najó, nyugi Leo itt van előttetek az egész este. Mit este? Az egész élet! Oké, ideje lelőni magam.
- Hello! - köszöntöm őt a tőlem megszokott lazasággal, engem is meglep mennyire nyugodt marad a hangom. Ahogy felé nyúlok a kezem nem remeg, ujjaim határozottan fonódnak a kézfejére majd meghajolva kezet csókolok a lánynak. Felpillantok a kipirult a szépségre majd egy kacsintást követően felegyenesedek. A kezét nem engedem el inkább a szabadon maradt karommal intek a táncoló tömeg felé.
- Megtisztelne egy nyitótánccal szépségem? - kérdezem tőle kendőzetlen rajongással. Tagadhatatlanul, ez valami ismeretlennek és újnak a kezdete. Szinte időt sem hagyok a válaszra, kissé még megszeppent partneremet a táncparkettre kísérem. Szabad kezem ujjait a lány derekára simítom, törékeny karcsú testét közelebb vonom a sajátomhoz miközben aprócska kezét határozottan de ugyanakkor gyengéden ragadom meg. Letekintek hatalmas, csillogó szemeibe. A testem ismét önként mozdul, engem is meglepnek a mozdulataim. A lábaim maguktól lépnek magabiztossan vezetve partneremet - nem emlékszem, hogy valaha is foglalkoztam volna a puccos társas tánc eme merev formájával a végtagjaim mégis úgy mozogtak mintha hosszú hónapokat töltöttem volna az idomításukkal. Asszem erről is beszélnem kell Lilyvel... talán egy az amnéziám okozta sötét foltban történtek ezek a társastánc órák? Mindegy is, most tagadhatatlanul jól jön.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty2014-12-14, 22:32





Leo & Abigail

[You must be registered and logged in to see this image.]


Fogalmam sincs, meddig készülődtünk. De azért nem volt egy könnyű menet. Például Charlene leperzselte magát egy hajsütővassal, tehát nekem kellett megcsinálnom a haját, ami remélem, hogy nem jön túl korán szét, és elviseli ezt az estét bármi is történjen. Ez elvett egy kis időt, ami nem is baj, mert az eredmény eszméletlen. Na persze inkább úgy döntöttem, a saját frizurám készítését nem akarom eltúlozni, így az egy kicsit egyszerűbb lett. Gyorsan magamra húztam a ruhát, Charlene pedig felimádkozta annak cipzárját. Még mázli, hogy nem  kint tartják, hanem bent, mert el kell, hogy ismerjem, hogy ebben bizony esélyem lenne megfagyni. Azonban kicsit erőt vett rajtam a gondolat, hogy fenomenálisan akarok kinézni, bármi is az ára. Le akarom nyűgözni Leot mindenáron. És félek, mit fog gondolni, vagy egyáltalán tetszem-e neki, vagy a ruha. Ez normális? Úgy érzem, megőrültem, vagy beleestem. Mi a...? Jó hagyjuk, inkább cipőt húztam. Nos, mintha valami még kellene. Olyan üresen és átlagosan nézek ki. Nyaklánc. Nos, nem vagyok benne biztos, hogy ezek kiboghozhatatlanul egybe tartoznak, vagy bármiféle közük van egymáshoz, de mivel semmi más nem illik a ruhámhoz, egy vállrántással elfogadom a kialakult végeredményt, és úgy lépkedek egy párat a szobában. Majd feldobok magamra még egy kis sminket, és ennyi volt. Készen is lennék. Jöjjön csak a bál... vagy Leo... vagy bármi!
Enyhén tortúrába csapott át az elhatározásom, miszerint Charlene magassarkúban fog járni. De nem adtuk fel, aminek az lett az eredménye, hogy belém karolva lépdelt el a Ronnal megbeszélt találkahelyre, miközben én azon izgultam, hogy pofára ne essünk. Még jó, hogy nem kellett végiggázolnunk minden lépcsőn, hanem hamar ott voltunk. Most pedig azért aggódom, hogy bírja ki az estét magassarkúban, és el ne taknyoljon, mondjuk a táncterem kellős közepén.
Majd elmegyek megkeresni Leot. Összevissza nézelődök, nyújtozkodom, hogy meglássam, megtaláljam. Először kissé eredménytelenül. De itt kell lennie valahol. Aztán meglátok egy alakot egyedül, aki éppen a zakója ujját igazítgatja, aztán oldalra fordítja a fejét, és kiderül, hogy Leo az. Elakad a lélegzetem és megtorpanok, ahogy rám mosolyog. Miközben az kattog az agyamban, hogy most mit gondol, a fejem úgy gondolja ideje rákvörösre váltani, még ha akarnám sem tudnám ezt szabályozni, és a mosolyt sem, ami szétterül a fejemen, amint meglátom. Hiába. Tehetetlen vagyok. És ez egyáltalán nem normális. De valamiért nem is érdekel, hogy mi számít átlagosnak. Mellette valahogy ez tényleg nem érdekel. A szóismétlések sem. Főleg, hogy ezek most csupán gondolatok.
- Szia! - köszönök, és elnevetem magam, ahyog a szemeibe nézek. És úgy érzem mintha egyedül ennyit sikerülne kinyögnöm. Csomó szorult a nyelvemre. Nagyon elegáns és fess. Lehet, hogy nem a Tiltott rengetegben kellett volna találkoznunk, hanem itt rögtön. Egészen szívdöglesztően néz ki... Jesszusom! Ez mégis milyen kifejezés? Milyen jó, hogy ezt nem mondtam ki.

//Nos, akkor kezdjük el ezt is. Hajrá. Very Happy Ruha//

[/i][/b][/color]


A hozzászólást Abigail Edgecombe összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-31, 22:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel   Báli felfordulás előjátéka egy zabos nővérrel Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karácsonyi bál :: Karácsonyi bál 2014.-
Ugrás: