Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Jane&Bastien
  Yesterday at 18:35
Jane Willow West

ϟ Amy & Jack
  Yesterday at 18:32
Amy Graves
A hónap posztolói
Megan Smith

Bexley Wildfield

Petra von Rosemberg

Jade Wilson

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Gina Accipiter

Corvus Flint

Shanna Griffin

Katherine Benedict

Statisztika

Összesen 606 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Christopher Graves

Jelenleg összesen 35228 hozzászólás olvasható. in 3255 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Rúnák terme (VI. emelet)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1296

TémanyitásTárgy: Rúnák terme (VI. emelet) 2014-12-05, 08:19

First topic message reminder :

Rúnák terme

Kis terem, közel az északi toronyhoz a hatodik emeleten, ahol a rúnaismeret órákat tartja Reginald C. Barnby.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Rúnák terme (VI. emelet) 2014-12-05, 23:26

Sienna & Reginald

Ami azt illeti, az ajtó résnyire nyitva, és én is mindig résen vagyok. A könyv soraiból is éppen azért emelem már a kopogás előtt a tekintetemet az ajtóra, mert megneszeltem a folyosó felől érkező léptek zaját. Amikor pedig bekukkant a kis vörös, a említett elégedetlen fintort még pont elkaphatja - ahogy a gyönyörű folyamatot is, ahogy az átalakul egy megnyerő mosollyá. Ezzel biccentek felé.
- Igen-igen. Jöjjön csak Miss Morgan, ismeri a járást, úgy hiszem. - és ezzel együtt becsukom a tankönyvet, és jó karnyújtásnyira pakolom az asztalra- Még véletlen se nyúljak hozzá. Egy lendületes mozdulat, és a fényesre sikált cipőm talpa már a padlón, én pedig felegyenesedek ültömből, rutinos mozdulattal simítva le a háromréses öltönyömet. Okosan csillogó szemem a másik arcán: nem vagyok előítéletes, de az ember fia boldogabb, ha a magántanítvány nem egy bányarém, hanem kellemes a szemnek.
- Csüccs le. A könyvet egy kicsit most félrepakolhatja.- intek az asztalom elé rendezett szék felé, míg septiben összegombolom a zakóm.

by RCB
Sienna Morgan
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 28

TémanyitásTárgy: Reginald & Sienna 2014-12-05, 23:25

Új rúnaismeret tanár. Pedig kifejezetten szerette Babbling professzort, jó tanár volt. Kicsit időnként száraz, mint a túlsütött csirke, de jó. Alapvetően már ettől a kedve és a lelkesedése kicsit alább apad, de azért el nem veszik, elvégre rúnákról van szó.
Az apja biztosította róla, hogy a tanára remek lesz. És nagyjából ennyit is beszéltek az elmúlt időszakban egymással. Tehát összegezve egy alaphangulatában nem kifejezetten emelkedett, fenntartásokkal operáló leányzó érkezik a terem ajtajához. Hosszú, vörös lobonca a kezelhetőség végett copfba fonva, arcát millió és egy szeplő keretezi. Nem nehéz kitalálni, hogy iskolai egyenruhát visel.
Kopogtat, majd óvatosan benyit, hogy bekukkantson. A kezében penna, könyv és a könyvben pergamen.
- Barnby professzor? - erős a hangja, nem vékonyka és bizonytalan.
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Rúnák terme (VI. emelet) 2014-12-05, 23:06

Sienna & Reginald

Mindig öröm, ha külön megkeresés érkezik a drága szülőtől. S ez a külön öröm nem csupán a pedagógus énemet csiklandozza (már, ha van egyáltalán ilyenem), ó nem. Ha a Wizengamot egy tagjától szárnyal egy igencsak cirkadalmasan fogalmazott bagoly, amiben üdvözöl a tantárgyam élén, és figyelmembe ajánlja egy szem kicsi lányát... Na az már egészen más tészta. Egészen feldobta a délelőttömet a dolog. Még voltam olyan elvetemült is, hogy  Babbling professzor haladási naplói közül Siennáét is kikerestem... Igazából azzal a lendülettel majdnem tűzre is vetettem, mert volt olyan pergamenszagúan értelmetlen, szóval...
Szóval ott vagyok, ahol a part szakad, pontosabban a rúnateremben, egy rövid üzenetváltás után a leányzóra várva. A pulpitust itt szerencsére elfelejtették a belsőépítészek, egy terjedelmes tanári asztal terpeszkedik a terem három falát beborító tábláinak középsője előtt. Szép krétagyűjtemény, pár fóliáns figyel a tetején, nameg az én két, kisebb csónak méretű lában. Háromrészes, grafitszürke öltöny feszíti ezt a laza pózt, meg hogy az ölemben egy könyv fekszik kinyitva míg várakozom. A hetedévre kijelölt tankönyv... legalábbis amit Babbling tanterve tartalmaz. Mondanom sem kell, az arcomra van írva minderről a véleményen, kezdve a szkeptikusan felvont szemöldökömmel és folytatva az enyhe fintorral az ajkamon...

by RCB
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1296

TémanyitásTárgy: Rúnák terme (VI. emelet) 2014-12-05, 08:19

Rúnák terme

Kis terem, közel az északi toronyhoz a hatodik emeleten, ahol a rúnaismeret órákat tartja Reginald C. Barnby.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Rúnák terme (VI. emelet)

Rúnák terme (VI. emelet)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Similar topics

+

Similar topics

-
» Négy emelet boldogság