ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Darius & Anne III. - A bál I_vote_lcapDarius & Anne III. - A bál I_voting_barDarius & Anne III. - A bál I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Darius & Anne III. - A bál I_vote_lcapDarius & Anne III. - A bál I_voting_barDarius & Anne III. - A bál I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Darius & Anne III. - A bál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Darius J. Harrington
Reveal your secrets
Darius J. Harrington
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Anne III. - A bál   Darius & Anne III. - A bál Empty2015-01-31, 22:46



Anne & Darius
[You must be registered and logged in to see this image.]



- Ugyan drágám... - Kezdek bele válaszát hallva egy széles vigyorral ajkaimon. - Egy szóval sem mondtam, hogy zavart, csak felvázoltam, hogy nagyjából mi fog történni. - Jelentem ki nemes egyszerűséggel, s valóban úgy gondolom, hogy ezúttal egy szép kis csillagos ötöst kapnék jóslástanból, mert szinte zsigereimben érzem, hogy ez a jóslat ma éjjel bizony be fog teljesülni. Időközben szinte meg is feledkezem arról, hogy épp táncolunk. Ezek a mozdulatok, a tánclépések épp olyan maguktól értetődőek mindkettőnk számára ebben a jelenlegi helyzetben, mintha egyszerűen csak egymás mellett sétálgatva beszélgetnénk. Az egyetlen és leglényegesebb különbség viszont, hogy így szemtől szemben vagyunk egymással és van esélyem elmerülni azokban a csábító íriszekben, melyek már találkozásunk első pillanatától magukkal ragadtak és azóta sem voltam képes elszakadni tőlük. Mintha mindaz ami az első találkozáskor megfogott volna ebben a lányban, nem hogy veszítene erejéből, de csak jobban megszilárdulva kötnek hozzá. Őszintén ez az egész nyáladzás nem igazán fekszik nekem szóval gondolataim próbálom más irányokba terelni, mielőtt ez a téma túlságosan is magával ragadna, de szerencsére nem is nagyon kell újdonság után keresgélnem, hisz Anne tálcán kínál fel egy sokkal lebilincselőbb elfoglaltságot. Néha olyan mintha tudtán kívül is, de csak azért lenne körülöttem, hogy úgy alakítsa a helyzetet, hogy az nekem leginkább előnyömet szolgálja. Ahogy játékosan közelebb hajolok hozzá, s nyelvemmel gyengéden végignyalom a nyakát, be kell valljam, bár az eredeti cél az volt, hogy a benne rejlő szenvedélynek adjak egy segítőkész kis szikrát, hogy lángra lobbanhasson, mindeközben magamat is épp úgy sikerült felhergelnem. Hallom, ahogy egyre feszültebb tempóban zihál, érezem, ahogy szíve mind gyorsabban és gyorsabban dobog és egyszerűen tudom, hogy ugyan arra gondol amire én is. Abban reménykedem, hogy folytatni fogja a kis játékot, amibe épphogy csak belekezdtünk ehelyett engem biztat, hogy folytassam és megcsókol... Ahogy kicsit eltávolodik, hogy befejezhesse félbehagyott mondatát, nem bírok magammal, s szinte azonnal előrehajolok, hogy visszaszerezzem az alig pár másodperce eltávolodott ajkakat. Hevesen csókolom meg a lányt, miközben balommal elengedem kezét, s lapockáira csúsztatom. Ahogy a csók hirtelen félbeszakad egy pillanatig sem habozva teszek egy lépést oldalra, majd lehajolva emelem fel jobbommal Anne lábait a táncparkettről, s kapom az ölembe.
- Azt hiszem van is pár ötletem a folytatásra... - Villantom felé szemeim, mintha kicsit elgondolkodnék, majd a következő pillanatban ismét egy sunyi mosoly kúszik végig ajkaimon. - ... de talán még te sem vagy olyan perverz, hogy azt ennyi ember előtt csináljuk. - Nyújtom rá nyelvem játékosan, ahogy befejezem a mondatot, s keresztül vágva a néhol értetlenül és kíváncsian ránk szegeződő tekintetek áradatán indulok meg afelé az ajtó felé, melyen át belépve alig pár perce érkeztünk csak meg a bálra. Igen, igen a bálocskázás kicsit hamarabb véget ér mint azt eredetileg terveztem, de most épp jobb szórakozás kecsegtetett, amire kár lenne tagadnom, hogy már jó ideje vártam. Pont ahogyan Anne is ha nem csal a megérzésem, de csak hogy biztosra mennyek...
- Remélem nem zavar, hogy kicsit hamarabb hagytuk ott a táncteret.. de én mára kitáncoltam magam. - Vigyorgok rá, ahogy kilépünk az ajtón, majd a folyosón megszaporázva lépteim haladtam tovább a lánnyal az ölemben. Bár a kérdés költői, bármit is válaszol oda valószínűleg már nem megyünk vissza.

//Bocsi, hogy ez ilyen rövid lett és a vége kicsit összecsapott, de... folyt köv. :3

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Anne III. - A bál   Darius & Anne III. - A bál Empty2015-01-24, 00:32





darius && anne
I can't belive I came with you...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Érzem, ahogy Darius teste kissé megfeszül a suttogásomtól és az az érzésem van, hogy most éppen őt járja át a bizonyos bizsergés, mely szinte minden érintését követően átszalad rajtam. De persze nem is én lennék, ha nem próbálnám meg felcsigázni a srácot, és a számat sem tudom gyakran befogni és így akár a semmiről is biztos nagyon jót csevegnék vele, de inkább egy enyhe utalást kap tőlem az estét illetően. Értse, ahogy akarja. Tulajdonképpen még én sem nagyon gondoltam át, hogy mit értek a később alatt, mert még mindig nem sikerült rájönnöm, milyen kimenetele lesz az estének. A későbbi táncokra céloztam? Vagy ara, hogy már képesek vagyunk egymást egy-egy csókkal is feltüzelni? Vagy esetleg arra, hogy a mai este együtt kötünk ki valahol, hogy most megadjam neki, azt, amit a parton nem? Egyik lehetőségre sem mondanék nemet, még az utolsónak sem ellenkeznék, ha éppen úgy hozná a pillanat, szóval az már csak Dariuson múlik, hogy ő mégis mit gondol e mögé a bizonyos "később" szó mögé...
- Én úgy emlékszem, hogy nem zavart... Sőt, biztos vagyok benne -
válaszolom kapásból, s közben viszonzásul az én arcomra is csak kiül az a kissé gonoszkás mosoly. Vagy inkább az elégedett mosolyom? Vagy talán a flörtölős? Pillanatnyilag gőzöm sincs melyik és ez megint csak fura. Kerültem már hasonló helyzetekbe, csak akkor épp én semmit sem éreztem a srác iránt. Lehet, hogy a másik igen, de én nem és most meg talán, azt hiszem... Meglehet, hogy... Hogy van valami. Ez pedig még inkább arra ösztönöz, hogy mielőbb kiderítsem, mi ez. Talán éppen ezért találom ki, hogy vele is eljátszom ezt a fura flörtölgetős szituációt?
Váratlanul ér a következő pillanat, de mégis tetszik a helyzet. A határozott mozdulat, mellyel magához húzott, a közelsége és az illata, amivel sosem lehet betelni... Mind csak még inkább meggyőz arról, hogy akarom én ezt a pasit. Nem tudom miért és hogyan, de akarom őt és ez megint csak fura. Mégis mikor volt az, hogy én nem azt mondtam, hogy kell nekem ez a srác, hanem azt hogy akarom őt? Öm... Soha?...
A mellkasomban lévő kis pumpa ismét gyorsabban kezd el dolgozni, mikor Darius a fülembe suttog. Versenyezni? Azt hiszem, eddig én állok nyerésre és... Vagy mégsem... Egy pillanatig levegőt venni sem tudok, mikor nyakamat nyelvével érinti, átjár az a jóleső bizsergés és fel sem tűnik, de talán mintha hirtelen picit megszorítanám a bal kezét. Ennyire győzni akarna most ellenem ebben a játékban? Nem hagyhatom, most nem. A múltkor én maradtam alul és álltam előtte hiányos öltözékben, ma ez nem történhet meg... Mármint az nem, hogy én veszítsek és adjam be a derekam. - Kíváncsi vagyok, még mit tudnál kitalálni, szóval... - egy apró csókot hintek akaira, majd csak pár milliméternyire távolodok el tőle, hogy befejezhessem a mondatot. - ...mutasd meg. - pillantok fel, s tekintetemmel sikerül újra elvesznem abban az éjsötét szempárban. Még sosem volt rám ilyen hatással senki pillantása sem, de mégis ez annyira megnyugtató. Belenézek azokba az imádni való szemekbe és mintha most rögtön képes lennék elolvadni és aztán elpárologni. Furcsa, mégis jó érzés, szóval most ezt utálnom kéne, de nem megy, nem tudok ilyen csodálatos dolgot utálni...

a hozzászólás Darcicanak készült, 518 szót tartalmaz, és írás közben a Csillagok című számot hallgattam. veryhappy ruha  

©️


Vissza az elejére Go down
Darius J. Harrington
Reveal your secrets
Darius J. Harrington
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Anne III. - A bál   Darius & Anne III. - A bál Empty2015-01-17, 23:59



Anne & Darius
[You must be registered and logged in to see this image.]


Ahogy belépünk a kissé talán túlságosan is túlcsicsázott bálterembe, egyenesen a tánctér felé vesszük az irányt. Vagyis jobban mondva inkább csak én. Valahogy olyan természetesnek kezd érződni, hogy én megyek Anne-vel az oldalamon, ő pedig szimplán csak követ engem, mintha ez volna a dolgok természetes rendje. Ezzel persze nem arra próbálok célzok, hogy a kezemben lévő irányítás tűnik magától értetődőnek, sokkal inkább, hogy a lány velem tart. A nem is olyan rég történt események után, egyszerűen nem találtam a helyem a saját világomban és ahogy kezdtem elveszíteni a kontrollt az általam kreált démonok üldözöttje lettem, most viszont minden egyszerűen tökéletesnek érződik. Végre mintha minden egyes darabka a megfelelő helyén lenne ebben a rohadt nagy életnek csúfolt kirakósban, s még ha nem is vagyok képes belátni az egészet, egyszerűen érzem, hogy összeáll. Amíg nem sodródott az életembe, rendet tudtam tartani magam körül, bár gyakran gyötört az unalom... most viszont, ha eltűnik, képtelen vagyok bármit találni, hogy pótoljam azt a... valamit. Minden esetre, ez az este nem azért van, hogy a nyilvánvaló dolgokon való filozofálgatással töltsem, melyekre úgysem igazán találhatok választ egyhamar szóval inkább megpróbálom csak élvezni az estét. Ahogy felvesszük a tánchoz elengedhetetlen beállást, természetesen csak véletlenül, de úgy alakul, hogy a kezem valahogy előbb Anne fenekére téved a lány dereka helyett... nevezzük ezt mondjuk rossz beidegződésnek. Azonban a következő megjegyzésére, kénytelen vagyok elmosolyodni. De ahogy hirtelen a fülemhez hajol és azzal a halk mégis már- már kéjes hanggal belebúg a fülembe.. érzem ahogy gerincemen végigfut egy már ismerős bizsergés, és egy feltörni kívánkozó halk sóhajt is alig tudok visszafogni. Hirtelen nem tudtam reagálni, így végül nem szóltam semmit ahogy elhúzódott tőlem és csak szimplán hagytam, hogy szemeink ismételten találkozzanak, mialatt lassan megindult a tánc. Anne hátterével cseppnyi kétségem sem volt afelől, hogy a lánynak bármi gondja támadhat egy szimpla keringővel, hisz már pusztán csak származása miatt is elvártam tőle, hogy tudjon táncolni. Én pedig, egy alap dolognak tartottam, egy alapvető tánctudást. Az ember annyiféleképp képes kifejezni magát, ezeket pedig mind fel lehet használni, hogy erőteljes és intenzív érzelmek képét kreáljuk. Bár igaz, hogy ellene vagyok, hogy magukkal ragadjanak az érzelmek, de azért erőszeretettel használom fel őket a céljaim elérésében. Így nem lehet meglepő, hogy annyi minden mellett a tánctudásom is épp oly' magával ragadó mint a személyem. Azonban szinte még bele sem kezdtünk, de Anne ismételten egy megjegyzést tett ezt viszont már nem hagyhattam szó nélkül... még a végén azt hiszi, hogy ő van fölényben a múltkori eset után. Bár ahogy elnézem inkább játszadozni szeretne szóval, miért is szegném kedvét?
- Később? - Kérdezek vissza megjátszva, hogy valóban elgondolkodom, ezen a nyilvánvalóan költőinek szánt kérdésen. A következő pillanatban, gonoszul villan felé tekintetem, ajkaimra pedig egy sunyi mosoly húzódik, ahogy válaszra nyitom szám. - Nos a múltkori esetből kiindulva, később a nadrágomon keresztül fogsz tapizni.. - Mondom ezt úgy, hogy körülöttünk, bárki más könnyszerrel meghallhatta volna, ha épp jobban figyel a beszélgetésre vagy csak úgy megüti a fülét. Élvezettel vigyorgok rá, hisz teljesen hidegen hagy, hogy megtudja e körülöttünk valaki, vagy épp, hogy mit gondolnak, viszont szinte biztos vagyok benne, hogy Anne-t az ilyesfajta pletykák zavarnák. Viszont ha játszani szeretne... finoman sokkal közelebb húzom magamhoz, így szinte előre sem kell hajolnom, hogy ezúttal én suttoghassak a fülébe.
- Versenyezhetünk azon melyikünk indul be hamarabb... - duruzsolom a szavakat lágyan a fülébe, majd picit lejjebb hajolok úgy hogy ajkaim már szinte Anne parfümtől illatozó bőrét érintik. Ezt követően kinyújtom nyelvem, melyet így, hogy ilyen közel vagyok hozzá nehezen vehet volna észre bárki, majd nyelvem hegyét gyengéden húzom végig a lány nyakán felfelé haladva, míg visszaérve füléig esélyem nincs újból pár szót szólni hozzá. - ... azért ne felejtsd el, a tömeg nem akadályoz, hogy piszkosul játsszak. - Leheltem a szavakat érezhetően izgalommal telve Anni füleire, majd ahogy elhúzódtam tőle, finoman alsó ajkamba haraptam, egy sunyi mosoly kíséretében. Mit teszel most Anne Newsome?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Anne III. - A bál   Darius & Anne III. - A bál Empty2015-01-16, 22:08





darius && anne
I can't belive I came with you...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Múltkor Evangeline egy olyan érzésről beszélt nekem, amiről tudom, hogy nem lehet... Miért? Mert én azt mondom és kész, a ma estéhez viszont próbálok úgy hozzáállni, ahogy valószínűleg nem tenném. Utat engedek a fejemben kavargó furcsaságoknak és megcsókolom Dariust mindenféle ok nélkül, aztán elindulok, hogy bemehessünk, de előbb még akar valamit.. Adni? Képes volt ajándékot venni nekem, pedig... Pedig már kétszer is lekoptattam és még alig ismer, de vett nekem egy csinos láncot. Túl váratlan számomra ez az egész, nem tudom, mit kéne csinálnom. Valószínűleg eléggé leolvasható az arcomról a döbbenet, mert Darius nevet, vagy mosolyog... Olyan édes mosolya van, te jó ég, milyen szexi! Most én tényleg képes vagyok még jobban elolvadni attól, hogy mosolyog? Hát ez kész röhej, honnan ez a sok hülyeségem? Inkább csak enyhén bólintok neki, hogy nyugodtan felteheti rám a nyakláncot. Ez se vall rám... Általában jár a szám és mindenről van véleményem, de a bókoktól és az érintésétől ez valahogy most nem megy. Belém folytja a szót, mert nem tudom, mégis hogyan kéne ilyen esetben reagálni. Merlinre, hiszen még senki sem bókolt nekem ennyire őszintén! Erre jön Darius és szó szerint mindent felbolygat körülöttem, mert néha azt sem tudom, hogy mit miért teszek mellette, csak cselekszem és kész. Talán ez a csók is ilyesmi, bár inkább köszönetnek is szánom, mert tényleg meglepett a kis ajándékával. Én meg semmit sem hoztam neki, mert az nem vallana rám. De most komolyan, ötletem sincs, hogy mikor adtam utoljára valakinek ajándékot... Oké, ott van Eva, de ő más, mert ő a legjobb barátnőm, de azt hiszem rajta kívül senkit sem szoktam megajándékozni. Minek? Fölösleges, ha tudom, hogy úgysem lesz tartós kapcsolat és akkor valószínűleg a kukában vagy a padláson végzi a tőlem kapott kis dolog, ennek pedig semmi értelme se lenne...
Egy ideig belefeledkezem csókjának varázsába, ajkainak lágy de mégis vad játékába, majd pár másodperig csak figyeljük egymást. Tudom, hogy ő is érzi. Gőzöm sincs mi ez, de biztos vagyok benne, hogy érzi, különben nem így nézne rám. A csendet megszakítva - valószínűleg elég bénán, hiszen ez az ajándékozósdi nagyon nem az én műfajom - köszönöm meg a láncot, majd végre táncolni hívom Dariust. Ezért jöttünk, nemde? Táncolni, mert ez egy olyan valami, amiből elég sok mindent ki lehet hozni, bár ez nagyban függ attól is, hogy ki a partnered. Mellesleg megjegezném, hogy Dar arcán már egy ideje ott feszít az a bizonyos mosoly, amitől arcán megjelennek a kis gödröcskék is és ettől csak még imádni valóbb az összhatás. Most komolyan képes voltam így jellemezni? Inkább maradjunk abban, hogy a mosolya szexi és kész...
- Úgy beszélsz, mint valami jó kisfiú, aki először tapizott le -
jegyzem meg egy csíntalan mosollyal a arcomon. - És mindketten tudjuk, hogy ez nem igaz - teszem hozzá a füléhez hajolva, suttogva, azon a hangnemen amiről tudom, hogy a parton is sikerült kivernem nála a biztosítékot, mikor visszautasítottam. Lassú keringőbe kezdünk és egy picit hátrébb húzom a fejemet, hogy újra belenézek azokba a sötétbarna szemekbe. Hogy mi a tervem? Azt hiszem, talán húzom egy kicsit az agyát, ha már odakint hagytam úgy elcsavarni a fejem... Közelebb hajolok az arcához és továbbra is suttogva beszélek hozzá, mintha olyan nagy titkot osztanék meg vele. - Mellesleg... Ha már most ennyire beindultál, akkor mi lesz később? - kérdezem és pillantásom akaratlanul is ajkaira irányulnak, melyek képesek egy szempillantás alatt elvenni az eszem. Tekintetem visszaterelem lélektürkreibe, melyek az itteni fények hatására még sötétebbnek tűnnek, mint valójában.
Szeretek keringőzni, apu tanított meg otthon, mikor kicsi voltam. Úgy gondolja, hogy az aranyvérűeknél elengedhetetlen, hogy ismerjék a keringőket. Eleinte nem értettem, hogy miért csak élveztem, hogy úgy táncoltat, mint egy hercegnőt. Aztán rájöttem, mikor ilyen meg olyan partikra mentünk, ahol mindenki így táncolt. Viszont hiába kedvelem ezt a táncstílust, azért remélem, hogy lesznek majd bulizósabb számok is később és megmutathatom Dariusnak, hogy mire céloztam, mikor azt mondtam, később...

a hozzászólás Darcicanak készült, 638 szót tartalmaz, és írás közben a Csillagok című számot hallgattam. veryhappy ruha  

©️


Vissza az elejére Go down
Darius J. Harrington
Reveal your secrets
Darius J. Harrington
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Anne III. - A bál   Darius & Anne III. - A bál Empty2015-01-10, 13:39



Anne & Darius
[You must be registered and logged in to see this image.]


Ahogy megemlíti, hogy a ruhaválasztás nem épp az ő érdeme, gondolatban azért elismerésem fejezem ki annak a személynek aki rátalált erre a darabra, mert lássuk be illik a lányhoz. Nem is próbálom leplezni, ahogy szemeimet végigfuttatom az Anne testére szorosan rásimuló ruhadarabon, mely így tökéletesen mutatja annak formás alakját. Majd gyorsan megtámaszkodik rajtam míg felkapja magassarkúját, hogy kicsit kiegyenlítse a magasságaink közti eltérést, végül a műveletet lezáróan egy csókot nyom ajkaimra. A dolog részben meglepett, másfelől ez egy kellemes meglepetés, hisz úgy tűnik egyre közvetlenebb ezzel a dologgal kapcsolatban, mely azt jelzi, hogy jó úton haladok. Ahogy köszönetet mond az ezt követően elhangzó megjegyzésemért, már indulna is a bálterem felé, ám finoman visszahúzva maradásra bírom, hisz van valami amit szeretnék átadni. Ahogy lassan előhúzom zsebemből a majdnem szobámban felejtett ékszert, Anne arcáról egyszerűen le lehet olvasni az arra kiülő meglepődést és döbbenet egyvelegét. Ahogy szemeivel értetlenül pislog, ajkait pedig mintha lepecsételték volna, képtelen vagyok megállítani egy hirtelen feltörő halk kuncogást, mely egy széles mosoly kíséretében bukik a felszínre, majd a csendet megtörve közelebb lépek hozzá és felajánlom, hogy felteszem rá a nyakláncot. Még mindig némaságba burkolózva bólint beleegyezően, majd ahogy hátat fordít nekem, kezeivel összefogja szőke hajzuhatagát, hogy ne legyenek útban, míg a lánc kapcsolójával szöszmötölök. Ahogy sikerült felhelyeznem rá ajándékát, kezeimmel lágyan végigsimítok egész testén, míg nem kezeit elérve összefonom ujjaim az övéivel, s hangot adok a fejemben kavargó most talán egyetlen gondolatnak... ez a lány tökéletes. Szorosan simulok hozzá, így érzem, ahogy egész testében kellemesen megremeg, szívverése pedig megállíthatatlanul kezd egyre sebesebben zakatolni. Békés melegség áraszt el, ahogy fejét oldalra fordítva ajkait finoman ismét enyéimhez érinti. Majdnem belemosolygok a csókba, mikor eszembe jut, talán csak azért teszi, hogy befogja a szám és útját állja, a rázúduló bókok áradatára, melyek miatt újból és újból pír önti el az arcát, de túl tökéletes volt ez a pillanat ahhoz, hogy bármi apróságnak is megengedjem, hogy megzavarja. Anne lassan egész testével felém fordulva csókolt egyre hevesebben, mialatt bal karját finoman nyakam köré kulcsolta, jobb kezét pedig enyémmel összefonva szorította erőseb apró ujjaival. Magamat is meglepem, mennyire elmerülök a pillanat varázsában, de azt hiszem olykor- olykor nekem is megengedhető, hogy a világról megfeledkezve csak egy valamire... pontosabban egy valakire koncentráljak. Mely' mostanában egyre gyakrabban fordul elő.
Ahogy ajkaink lassan elválnak egymástól, pár pillanatig némaság kúszik a levegőbe míg mindketten az előbbi csak hatása alatt állunk, végül Anne köszönetet mond a nyakláncért, megtörve ezzel a megnyugtató csendet. Csak egy halvány mosollyal válaszolok. Tulajdonképp be kell vallanom, hogy a nyaklánc inkább szolgálja az én érdekeimet és fontos eszköze annak, hogy a lányt magamhoz láncoljam, mintsem egy egyszerű ajándék. Egy tárgy melyet remélhetően gyakran fog viselni, se melynek a ma este alakulásától függően komoly érzelmi értéke alakulhat ki ha sikerül feltölteni kellemes emlékekkel. Így minden alkalommal mikor meglátja a nyakában pihenő ékszert én leszek az aki eszébe jut, kellemes boldog emlékek társaságában. Így belegondolva, talán kicsit megvetendő, hogy egy ilyen ajándékkal is inkább a saját érdekeim nézem de... míg neki is tetszik és boldog, számít ez?
- Persze. - Felelem röviden egy széles mosolyt megvillantva, majd kézen fogva lépek be Anne-vel a Nagyterembe, ahol rögvest a tánctér felé veszem az irányt, mely már most tömve van emberekkel. Épp keringő szól.. nem mintha bajom lenne az effajta zenével és tánccal, de a későbbiekben azért remélem más is terítékre kerül majd. Addig is, bal kezemmel a lány jobbjáért nyúlok, majd jobbommal előbb fenekébe markolok, majd onnan csúsztatom kezem derekára.
- Bocsi.. külön életet él. - Kacsintok rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Anne III. - A bál   Darius & Anne III. - A bál Empty2014-12-07, 20:39





darius && anne
I can't belive I came with you...

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Köszönöm, bár nem én választottam a ruhát - mosolygok Dariusra miután megemlíti, hogy gyönyörű vagyok. Lehet furcsa, de ilyen őszinte hangsúllyal ezt még senki sem mondta nekem és ahogy ezt most ő említette az tényleg jól esett. Igazából kicsit paráztam, hogy nem fog neki tetszeni a ruha, mert anyunak tényleg más az ízlése, mint nekem, de most hálás vagyok ezért. Külön meg kell neki köszönnöm a ruhaválasztást és jelezni, hogy legközelebb rakasson rá egy cipzárt is, mert ezt így kínhalál volt felvenni... De rajtam van és Dariusnak tetszik, szóval nem panaszkodhatok.
Gyorsan belebújok a cipőmbe, hogy ne legyen olyan hatalmas köztünk a magasságkülönbség és egy gyors csók után megköszönöm, hogy megvárt. Váratlanul ér, hogy ennyire őszinte velem. De nem a bók, hanem az lep meg, ahogy azt mondja, hiszen hangjában érzékelhető és arcán is látszik, hogy mennyire komolyan gondolja a kiejtett szavakat, én pedig ere nem voltam felkészülve. Csak egy mosollyal reagálok, majd mikor már készülnék indulni óvatosan visszahúz a karomnál fogva. Hozott nekem valamit? Meglepetten pillantok rá, majd észreveszem a láncot, amit előhúzott és megdöbbenek. Vett nekem egy nyakláncot? Nekem? Nem is emlékszem rá, hogy egyáltalán mikor kaptam én fiútól ilyen komoly ajándékot. Nem tudom, mégis mit mondhatnék, hiszen ez a nyaklánc gyönyörű és nem tudom elképzelni, mégis miért kapom. Amint meghallom kérdését hirtelen pislogok egy párat aztán enyhén bólintok.
Megszólalni sem tudok, annyira nem számítottam erre. Látom, hogy nem lehetett olcsó ez a nyaklánc. Igen, még én is látom, akinek mindent megvesznek a szülei. De az, hogy ezt most Dariustól kapom és az, hogy egyáltalán ő ajándékot vett nekem, egy olyan gesztus, amit nem fogok elfelejteni. Két kezemmel óvatosan összefogom a hajamat, hogy feltehesse nekem a nyakláncot, majd ha úgy érékelem, hogy ezzel megvan leeresztem őket és megpróbálom összeszedni gondolataimat, hogy erre most mégis mit mondhatnék. Azt hiszem meg kéne köszönnöm és elmondani neki, hogy mennyire szép, de ahogy Darius végigsimít nyakamon, vállaimon és kezemen, szívem megint elkezdi a kis játékát, amihez már kezdek hozzászokni a fiú közelében. Enyhén megremegek az érintésétől és szinte biztos vagyok benne, hogy ezt ő is érzékeli, majd amikor megpuszil, picit megszorítom kezét és arcomon megjelenik egy mosoly, melyhez enyhe pír társul amikor egy újabb bókot súg a fülembe. Erre tényleg nem tudtam felkészülni. Túl őszintén mondja nekem ezeket a szavakat és emiatt az egész annyira váratlanul ér, hogy nem tudom kizárni a pillanatot, de azt hiszem nem is akarom. Lassan felé fordítom a fejem és óvatosan megcsókolom, aztán elengedem kezeit és teljesen szembefordulok vele, majd így folytatom a csókot. Jobb kezemmel átölelem a nyakát, bal kezemet pedig összekulcsolom az övével, majd a csók után lassan nyitom ki szemeimet, de nem húzódok távolabb tőle. Azt akarom, hogy mindig ilyen közel legyünk egymáshoz.
- Köszönöm. Nagyon tetszik -
célzok ezzel a nyakláncra, majd mégis kicsit eltávolodom tőle, hogy feltegyem a kérdést, amit már annyira akartam. - Megyünk táncolni? - mosolygok rá és ha beleegyezik, akkor együtt lépünk be a Nagyterembe, ahol hagyom, hogy ő irányítson. Had döntse el ő, hogy merre menjünk, én még mindig alig fogtam fel, hogy vele jöttem ide, azt meg még kevésbé, hogy ilyen szép ajándékot hozott nekem.

a hozzászólás Darcicanak készült, 517 szót tartalmaz, és írás közben a Csillagok című számot hallgattam. 100. hsz joooeg ruha  

©️


Vissza az elejére Go down
Darius J. Harrington
Reveal your secrets
Darius J. Harrington
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Anne III. - A bál   Darius & Anne III. - A bál Empty2014-12-04, 21:43



Anne & Darius
[You must be registered and logged in to see this image.]


Kicsit nehezebben veszem a levegőt, a körülöttem lebegő gőzfelhőben, ahogy kilépek a zuhany alól és derekam köré csavarok egy törölközőt, egy másikat pedig egyszerűen kezembe veszek. Ahogy a tükör elé lépek, letörlöm róla az azt beterítő párát, hogy szemügyre vehessem magam. A helyiségben uralkodó forróság miatt, arcomon enyhe pír ül, hajam pedig kócosan és persze nedvesen áll össze vissza, ahogy lassanként csepeg róla a víz. Az eddig kezembe fogott törölközővel, jó alaposan áttörlöm a fejem, majd ahogy leteszem, magam is megmosolygom, hogy néz ki az a szénakazal a fejem tetején. Tulajdonképp ez a mosoly egész nap az arcomon ült, de egyáltalán nem abból az okból amiért általában. Senkit nem akartam lenyűgözni egyszerűen csak... nos boldog voltam. Nem kell túl nagy lángelmének lenni ahhoz, hogy ennek a jókedvnek a forrása pedig a ma esti bál. Vagy hogy pontosítsak kicsit, a személy akivel a bálba megyek. Bár általában is pedáns vagyok, most különösen ügyeltem minden apró részletre, hogy az esélyét se engedjem meg, hogy bármi rosszul alakulhasson. A tükör alatt elhelyezkedő csap széléről felveszem a korábban oda tett fogkefét és fogkrémet, hogy belekezdhessek agyaraim megtisztításába, majd ahogy az egész folyamattal végeztem, nincs más dolgom mint visszatérni a szobámba és folytatni a készülődést. Őszinte értetlenséggel nézek végig néhány háztársam kikészített ruháin. Némelyik vasalatlan, nem össze illő és még egy olyan gyökér is van, aki sportcipőben és fekete farmerban készül az estére. Az ilyen emberektől a rosszullét kerülget, de ahogy az én ágyamhoz érek valamiért megnyugtat a gondosan előkészített holmi látványa. Talán ezzel is el kellene látogatnom egy orvoshoz... bár semmi rossz nincs abban, ha valaki rendben szereti a dolgokat maga körül. Első lépésként természetesen félredobom a törölközőket aztán boxert, majd zoknit húzok. Mielőtt a többi ruhadarabhoz nyúlnék, egy különleges alkalmakra vásárolt méregdrága parfümmel fújom be a nyakam, és mellkasom. Ezek után természetesen az első amit felveszek egy hófehér ing, majd a fekete nadrágomat azt követően pedig a fekete cipőimet húzom fel. Szintén fekete csokornyakkendőm a kezembe kapva lépek a tükör elé, gondosan megkötöm azt, majd fésűért nyúlok, hogy a még mindig kócos hajam is megigazíthassam. Eztán, egy elegáns óra a csuklómra, végezetül pedig a zakót is felkapom, melynek egyedül legfelső gombját gombolom be és így állok be a tükör elé egy végső ellenőrzésre.
- Anne Newsome... te egy szerencsés lány vagy. - Nézek végig elismerően a tükörben látott alakon. Ez nem egyszerű egoizmus, tudom, hogy jól nézek ki. Az öltönyt külön készíttetem apám szabójánál, az elmúlt hetekben még több energiát fektettem az edzéseimbe, már az előtt, hogy elhívtam volna a lányt, mivel reménykedtem benne, hogy a már egy ideje érlelődő kérdésemre igent mond ahogyan az meg is történt. Mindezt csak azért, hogy ezen a mai estén tökéletesen nézzek ki. Miatta. Magam sem tudom pontosan mit akarok mindezzel elérni, de azt akarom, hogy... úgy nézzen rám. Jó nem fogok egy nézést elmagyarázni, én tudom mire gondolok és kész. Bal karomat magam elé emelve az órámra pillantok. Éppen időben, pontosan ahogy terveztem. Eddig minden remekül megy. Még egy utolsó gyors csekkolás a tükörben, mély levegő aztán meg is indulok, hogy a megbeszélt találkahelyre induljak, ám mielőtt túl messzire jutnék, még épp időben jut eszembe, hogy valamit majdnem az ágyam melletti kis szekrény fiókjában felejtettem.  

Az órámra pillantok és egy halk hümmögéssel nyugtázom magamban, hogy Anne már több mint tizenöt perces csúszásban van a megbeszéltekhez képest. Talán lehetnék ideges, izgulhatnék, hogy talán felültetett, mégis higgadtan dőlök neki a mögöttem húzódó hűvös falnak és várom, hogy felbukkanjon. Az ok amiért nem idegeskedem, hogy egyszerűen nem hiszem, hogy el lettem volna felejtve. Megjegyezném, nem az egóm ilyen nagy. Hogy teljesen őszinte legyek - bár ezt Anne-nek sosem mondanám el - de ismerve őt, hogy milyen szeles, kicsit ügyetlen néha, alkalmanként elvarázsolt, sejtettem, hogy az én kis butus boszikám késni fog. Minimum tíz perc, maximum fél órával számoltam, de tudom, hogy jóval hosszabb ideig is támasztanám a falat várva, hogy felbukkanjon.. Mindenesetre erre úgy tűnik nem kerül sor, mert hirtelen a terem másik vége felől tompa, halk csattogás szerű hangot hallok meg, majd ahogy arra pillantok hirtelen felbukkan a várva várt leányzó. Ahogy ő is meglát engem lelassít és úgy sétál felém tovább, nekem viszont hatalmas vigyorra húzódnak ajkaim, ahogy végigmérem. Magassarkúk a kezében és az előbbi hangokból ítélve rohant idáig... miattam. Amilyen önfejű és megjátssza nem érdekelné egy ilyen kis késés a mindennapokban, pont annyira aranyos, mikor rajtakapom, hogy végigrohan miattam az egész iskolán. A ruhában amit visel fantasztikusan néz ki és magamról megfelejtkezve, talán túl nyilvánvalóan ki is ül ez a csodálat arcomra, de - talán - szerencsémre ezt ő pont nem látja ahogy szégyenlősen félrefordítja a fejét.
- Szia. - Köszönök vissza egy kedves mosollyal ahogy végre elér hozzám.
- Pedig nem ártana... gyönyörű vagy. - Felelem kellemes hangsúllyal, mikor megemlíti, hogy a ruhája miatt késett. Biztosra mondhatom, megérte. Eztán szívesen nyújtok neki támaszt amíg felhúzza eddig kezében tartott magassarkúját, hogy kicsit csökkentse magasságaink közti különbséget, majd be kell valljam eléggé meglepődöm, ahogy hirtelen megcsókol. Ha mindig így kér bocsánatot mikor csak elkésik, remélem mindig elkésik majd.
- Ha nem mehetek a legszebbel, akkor nem is megyek szóval.. - villantom meg felé fogsorom, ahogy elvigyorodok. Ezután úgy látom, már indulni is szeretne, de hirtelen eszembe jut valami, így finoman megfogom csuklóját ha meg is indulna, hogy visszatartsam még egy rövid ideig.
- Csak egy pillanat, hoztam neked valamit... - Kezdek bele, majd szabad kezemmel benyúlok nadrágzsebembe, majd, ahogy ismét előhúzom, egy csini kis ezüstnyaklánc lóg le ujjaimról... ami megjegyzem nem volt olcsó, de ahogy elnézem sikerült olyat választani ami megy a ruhájához... Istenadta tehetség vagyok. - Feltehetem? - Kérdezem kíváncsian, majd ha beleegyezik, mögé sétálok, majd amíg félrehúzza az útból haját, ráteszem a nyakláncot. Ujjaim hegyével lágyan végigsimítok Anne nyakán, keresztül vállain, majd tenyereimmel le karjain, míg kezeink össze érnek és összefonom ujjaim övéivel. Mivel háttal áll nekem, megcsókolni nem tudom, de egy apró puszit nyomok arcára, majd fülébe halkan suttogva ejtem ki a következő szavakat.
- Tökéletes vagy.  
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Darius & Anne III. - A bál   Darius & Anne III. - A bál Empty2014-12-03, 21:07





darius && anne
I can't belive I came with you...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nagyon úgy készültem, hogy nem lesz partnerem és bevallom, meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg valaki - ráadásul pont Darius - el fog hívni. Ebből persze egyből következett, hogy a ruha, amit terveztem felvenni, nem jó, mert túl kurvás. Időm viszont nem igazán volt már, hogy elmenjek venni egy új ruhát, szóval írtam egy levelet anyunak, hogy csináljon valamit vagy mit tudom én, de kell egy új ruha. Ma reggel meg is érkezett és hát nem nagyon néztem meg, mert gondoltam úgyis gyorsan fel tudom majd venni, de tévedtem. Időben nekiálltam készülődni, de megállt a tudomány, mikor nem találtam a cipzárt a ruhán. Fél órámba telt, mire kiderült, hogy nincs is rajta, mert még a szobatársaimmal is megnézettem. Mondanom sem kell, hogy egy ilyen csúszás miatt már rendesen késni fogok a megbeszélt időponthoz képest, de a hajamat hiába csináltam meg előtte, ahogy felvetem a ruhát, az is tökre ment és csinálhattam újra. A kontaktlencséről meg se is beszéljünk, hogy sikerült azzal is bénáznom, de csak be tudtam rakni. Még szerencse, hogy a sminkem nem kenődött el mindeközben.
Mielőtt kilépek a szobából még megpillantom magam a tükörben és hirtelen nem tudom mit mondjak. Ez nagyon durván furcsa! Anya tud ruhát választani, jó ízlése van, csak eléggé eltér az enyémtől... Életemben nem viseltem szerintem még egy hasonló ruhát és ha belegondolok abba, hogy nincs rajta cipzár, szerintem többet nem is fogok. Kész kínhalál felvenni egy ilyen ruhát, azt sem tudod, hogy mégis melyik feléről érdemesebb belebújni... Ránézek az órára és meglátom, hogy Darius már vagy negyed órája várat rám, ha nem több. Csak én lehetek ennyire béna, igaz? Ha sietek, akkor talán nem kések annyit, szóval a magassarkúmat inkább felkapom a kezembe, mert bár hiába vagyok miatta tíz centivel magasabb, simán orra eshetek benne. Ahogy szedem a lábam érzem, hogy hideg a kő a lábam alatt és ettől teljesen kiráz a hideg, de nem tud érdekelni, mert ha mázlim van, akkor Darius megérti, hogy kések... Ha egyáltalán még vár rám... Oké, mikor is kezdtem el én ilyen negatívan gondolkodni? És mégis mióta aggódok én a pasiügyek miatt? Ahogy az Előcsarnokba érek, egyből kiszúrom és... öltönyben van... és tök nyugodtan vár rám... Hirtelen megállok a terem másik végében és megdöbbenten mérem végig, hogy ez biztos ő-e, mert én tényleg azt hittem, hogy mostanra már lekoptatott... Most már lassabban közeledek felé, és van egy olyan érzésem, hogy már észre vett, de inkább nem nézek oda, mert tudom, hogy késtem és ez most tök ciki.
- Szia -
köszönök, ahogy odaérek, aztán érzékelem, hogy valami nem stimmel, mert rohadt magas hozzám képest. Ja igen a cipő, még mindig nem vettem vissza. - Bocs, hogy késtem, de... Nem igazán szoktam ilyen ruhát hordani és még így is siettem, szóval... - bököm ki gyorsan az indokot, majd egy picit megtámaszkodom rajta, hogy vissza tudjam venni a cipőmet. - Nem könnyű ezekben sietni - mosolygok rá közben, mielőtt még bármit kérdezhetne, majd egy gyors csókot nyomok a szájára. - Én... Köszönöm, hogy megvártál - teszem hozzá, majd ha ő is úgy érzi, akkor akár be is mehetünk a Nagyterembe, mert nekem mindegy, hogy még itt álldogálunk, vagy inkább bemegyünk a bálra.

a hozzászólás Darcicanak készült, 523 szót tartalmaz, és írás közben a Stolen Dance című számot hallgattam. ruha  

©


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Anne III. - A bál   Darius & Anne III. - A bál Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karácsonyi bál :: Karácsonyi bál 2014.-
Ugrás: