ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Eva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_lcapEva & Matie -> Eva & Ashton I_voting_barEva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_rcap 
Kalandmester
Eva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_lcapEva & Matie -> Eva & Ashton I_voting_barEva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Eva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_lcapEva & Matie -> Eva & Ashton I_voting_barEva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Eva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_lcapEva & Matie -> Eva & Ashton I_voting_barEva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Eva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_lcapEva & Matie -> Eva & Ashton I_voting_barEva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Eva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_lcapEva & Matie -> Eva & Ashton I_voting_barEva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_rcap 
Christopher Graves
Eva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_lcapEva & Matie -> Eva & Ashton I_voting_barEva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Eva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_lcapEva & Matie -> Eva & Ashton I_voting_barEva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Eva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_lcapEva & Matie -> Eva & Ashton I_voting_barEva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_rcap 
Alison Fawley
Eva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_lcapEva & Matie -> Eva & Ashton I_voting_barEva & Matie -> Eva & Ashton I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eva & Matie -> Eva & Ashton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2015-01-30, 22:46


Mattie & Eva
[You must be registered and logged in to see this image.]


- Ezután már csak egy lépcső, hogy az első alkalmat is túlértékelik, mi? Na mindegy, mindenesetre ne aggódj, egy csóktól még nem fogok elájulni reményeim szerint.
Pislogok némileg zavartan, mert ennyire tán csak nem súlyos a helyzetem, de sosem lehet tudni, mivel még nem csókolóztam, az is lehet, hogy tényleg kikészülök tőle, de bíztam benne, hogy erről szó sincs.
- Na jó, ha nem akarod, hogy beszéljek róla, csak szólj, és ígérem, befogom a szám, majd zaklatom vele Annet, bár, lehet, hogy ő sem értékelné, nem az a szerelmes típus, esetleg keresek egy házimanót, hogy bólogasson nagyokat, amíg beszélek. Tökéletes megoldás lenne.
Bólogatok én is, ez járható útnak tűnik, még akkor is, ha Mattie nem gondolta komolyan, ám ez nem jelenti azt, hogy később sem fogja esetleg mérhetetlenül unni a banánt.
- Ugyan, maximum pár mínusz pont, és némi büntetőmunka. Barátságépítő jelleggel. Ehh, elment az eszem, ne is figyelj rám. Nyilvánvaló, hogy én nem vagyok ilyen rendbontó személyiség.
Belőle még csak-csak kinézné az ember többek között én is, de fura módon most mégis ő az, aki nem vevő a dologra.
- És téged hogyhogy nem vittek magukkal? Érthetetlen…
Nevetek fel, természetesen én is csak ugratom, hiszen imádom, de a kölcsönkenyér visszajár ugyebár, sosem fogom megunni, az is biztos.
- Jóóóó, ne már Mattie, azért apáca nem vagyok, nem akarok én addig várni. Meg aztán, mi van, ha senki nem vesz el feleségül? Akkor örök életemre aggszűz maradok? Szánalmas lenne. Meg aztán, mi van, ha mondjuk esküvő után derül ki, hogy nem működik a téma? Az azért nagyon kínos, áhh, elképzelni sem akarom.
Épp ezért nem vagyok híve semminek, ami megrendezett, anyáék szerencsére rendkívül modernek, és mivel ők is szerelemből házasodtak, egyik lányuktól sem várják el, hogy másként tegyenek. Hála a magasságosnak, mert a falnak mennék valami hasonlótól, az is biztos. Sok mindent elviselek, de hogy eldöntsék helyettem, kivel éljem le az életem, na azt tutira nem.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Jól van, hiszek neked.
Más választásom úgy sincs, bár sejtésem szerint azért mélyebben gyökereznek itt a problémák, de ha nem szeretne beszélni róla, én nem fogom zaklatni, egyszer majdcsak megnyílik nekem ezzel kapcsolatban is, tudok várni. De még milyen jól tudok.
- Simán. Esetleg egyenesen pankrátornak, de csak azért nem szumó birkózónak, mert annyit képtelen lennék magamra szedni.
Játszok rá a helyezte, abszolút nem zavar, hogy megint a bolondját járatja velem, már rég megtanultam poénra venni.
- Nem, hanem hogy a te estéd is jó legyen. Beszélni majd akkor beszélsz a bánatod tárgyáról, ha te úgy akarod.
Sóhajtok fel, ez most eszembe sem jutott, én azt szeretném, ha nem kellene felfeszegetnem a konzervdobozt, amibe belebújt. Eddig mindent elmondott, és zavar, hogy most nem osztja meg velem, hogy mi a valódi probléma, de előbb-utóbb majdcsak átszakad a gát, én csak annyit tehetek, hogy ott leszek, és segítő jobbot nyújtok, mint mindig.

//Bocsánat a késlekedésért! Sad Részemről vehetjük úgy, hogy megléptünk iszogatni, és köszönöm szépen a játékot! Persze, ha színt vallasz, még folytathatjuk, de ha nem, akkor majd máskor! ^^ //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2015-01-16, 19:28



Eva & Mattie

[You must be registered and logged in to see this image.]
- A nyelvet elég sok mindenre lehet használni, szóval… beletanulsz majd nyugi! Az első csókot amúgy is túlértékelik. – az én első csókom is irtó pocsék volt, mondjuk lehet, hogy olyannak kellett volna, aki tapasztalt, de hát hülye voltam és majdnem megfulladtam a másik nyálában, azóta igyekszem elkerülni, mert röhögő görcsöt kapok, ha meglátom.
- Látsz valahol egy ásót? Sosem késő megásni a sírom… - vigyorgok rá, de csak szívom a vérét persze. Engem aztán nem zavar, ha áradozik a fickóról, engem annyira nem érdekel a srác, csakis az, hogy Eva boldog legyen, és ő most boldog, szóval elviselem, ha itt áradozik nekem a fickóról.
- Nézzenek oda, milyen rossz kislány vagy! – vigyorodom el a szavai hallatán. Na igen, nekem is nagy vágyam, hogy idegesítsem apámat, csak az a baj, hogy mivel az a szemét gazdag, tud magának hozatni egy újat, úgyhogy talán nem is meginni, inkább a hátába kéne állítani…. – Egy részeg macska? Nem tudom, de az, hogy mi halottak lennénk tíz perccel utána… az biztos. – nevetek fel. Frics ha megtudná, hogy a macskájának kicsit módosítottuk az étrendjét akkor…alighanem megnyúzna minket, amibe nem valami jó belegondolni, de hát ehhez már hozzászokhatott volna már, szerintem egy ember nincs ebben az iskolában, aki bírná Fricset.
- Egyszer-kétszer leruccantak ide az űrlények, de amúgy semmi érdekes. – rántom meg a vállam mosolyogva. Nem rosszindulatból mondom én ezt neki, szerintem még csak soha nem is szóltam hozzá úgy, hogy rosszat akartam volna neki. Én csak szeretem szívni az emberek vérét, főleg Evának a vérét.
- Na majd a nászéjszakádon… - mondom mosolyogva. Erről még korai beszélni, és szerintem semmi értelme nincs annak, hogy valaki addig várjon, mert hát… soha nem lehet tudni mikor jön az igazi, és szerintem még csak nem is létezik olyan, hogy igazi. Persze, ahány ember, annyiféle nézőpont, de… ez Eva döntése természetesen.
- Minden rendben lesz velem,  mint mindig. – rántom meg a vállamat. Nem beszélek anyámról, mert… mit mondhatnék? Meghalt, már nem hallja, amit mondok, és nem lesz jobb, ha azon kesergek egész életemben, hogy elment. Persze, hiányzik, de… túlélem, erre ott vannak a gyógyszerek is, na azok nélkül tuti begolyóznék
- Tudom, látom, hogy az utóbbi időben sokat kondizol… csak nem bokszolónak készülsz? – döntöm oldalra a fejemet mosolyogva. Persze, csak vicc, én nem is akarnám, hogy egy nő úgy kigyúrja magát, mint ahogy egy pasinál szokás. Egy nő legyen nőies, egy férfi meg legyen… férfi, legalábbis szerintem, de hát sok ízlésficamos ember van.
- Hogy kibeszéljem a bánatom tárgyát? – nem hinném, hogy ez lenne a hátsó szándéka, de hát kitudja, én nem vagyok olyan típus, aki könnyen beszél a dolgairól, sokkal kevésbé nehéz, ha másokat kell hallgatnom, mert magamon segíteni… nehéz, pokolian nehéz.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2015-01-15, 14:46


Mattie & Eva
[You must be registered and logged in to see this image.]


- Hát, Mattie, ez sem volt túl szép, mintha nem tudnád, hogy olyasmire még sosem használtam a nyelvemet.
Vágom csípőre a kezeimet látszólagos dühvel, áhh, ki érti ezt, csak szívja itt a vérem. Persze, nagyon szeretném, ha egyszer, na jó, inkább sokszor megcsókolna Ashton, és fogalmam sincs, hogy képes leszek-e türtőztetni magam, de azért bosszantó, hogy Mattie így a vesémbe lát. Jó, nem hiába a legjobb barátom.
- Hé, nem azt mondtam, hogy soha többé, hanem hogy most sem.
Éppen ezért nincsen benne semmi hamis, mert tényleg nem tervezem, hogy az este további részében Ashtont fényezzem, vagy ömlengjek róla, ha Mattievel jöttem, megtisztelem azzal, hogy vele foglalkozom, pláne úgy, hogy egy tánc erejéig megváltam tőle, bár tudta előre, mert elmondtam neki, szóval nem okozhatott túlságosan nagy meglepetést a dolog számára.
- Úristen, hát azt meg kell inni, már csak azért is, hogy bosszantsuk az apádat. Meg kéne keresni Frics macskáját, és itatni vele is. Vajon milyen lehet egy macska részegen?
Kuncogom el magam, na jó, lehet, hogy már attól a kevéstől sem vagyok teljesen magamnál, amit eddig megittam, de szerencsére ez még bőven belefér a szeles kis személyiségembe.
- Megnyugtató. Miről maradtam még le? Mondjuk ember a Marson? Ilyenek?
Ismét csak kénytelen vagyok bosszúságom jeléül nyelvet ölteni rá, majd se szó, se beszéd, megölelem, mert ilyenem van, és mert hihetetlenül szeretem, és olyan vicces, még úgy is, hogy állandóan vérszívó üzemmódban van.
- Értettem, mester, hát, erről én nem tudok nyilatkozni, meglepő módon semmilyen téren pikáns éjszakám sem volt még, nem mintha ne tudnád.
Azért itt egy halovány pír kúszik az arcomra, bár Mattie előtt nincsenek titkaim, miért is lennének.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Azért remélem, jól fog telni a Karácsonyod, már a helyzethez mérten.
Zárom össze egészen ajkaimat, elvégre nem rég halt meg az anyukája, bizonyosan nem lesz épp lélekemelő az a pár nap, meg úgy egyáltalán. Kicsit aggódom érte, hisz sosem beszél róla, talán még fel sem dolgozta igazán.
- Hogyne, sőt, felviszlek én, sima ügy.
Nevetek fel, szóval részemről jöhet a tánc, és engem aztán hullára az sem fog zavarni, hogyha ő megáll, én meg körbepörgöm, ugrálom, mint valami hülye szöcske, na jó, igazából jól táncolok, egyszerűen csak valóban fel vagyok húzva, mint valami búgócsiga.
- Ha meguntad a lötyögést, csak szólj, és áldozhatunk a whisky istenének oltárán.
Nem mintha olyan nagy alkesz lennék, vagy kellene bármi, amitől jobb lesz a kedvem, haha, ennél biztos nem lehet már jobb, de azt szeretném, hogy neki is jó estéje legyen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2015-01-10, 20:46



Eva & Mattie

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Elfog fáradni a nyelved, ha ezt tovább csinálod. – mondom széles vigyorral. – A nyelved meg másra kell majd, igaz? – na most még inkább szélesebb az a vigyor. Ha már randiznak, akkor talán végre sikerül eljutni odáig is nekik, hogy mondjuk… Eva Asthon szájába keresi a lakáskulcsát. Nem mintha egy csókhoz okok kellenének.
- Mindketten tudjuk, hogy ez hamis ígéret, igaz? – pillantok rá mosolyogva. Engem nem zavar, ha magasztalja, eddig is inkább az zavart, hogy hiába mondott róla mindent, nem lett annak semmi eredménye, de most már előreléptek, szóval Evával együtt örülök én is, és nem csak azért, mert a legjobb barátom.
- Ami azt illeti… talán akad valami. Még apám pincéjéből szereztem, Amerikából hozta, valami hatszáz dolláros whisky. – tudom, a whisky az erősebb piák közé tartozik, de egy kicsi senkinek sem fog belőle megártani, igaz? Legalábbis eddig még senki nem halt bele egyetlen pohár whiskybe. – Ebben a suliban túl komolyan veszik az alkoholt. – az alkohol nem egy rossz dolog, de persze ezt egy tanárnak olyan lenne elmagyarázni, mintha egy katolikus papnak mesélnék a női testről. Értelme nem igazán lenne, de azért szerencsére vannak az iskolában tanárok, akik képesek inni egy sört a diákok szeme láttára. McGalagony olyan, mint valami egyszemélyes titkosrendőrség.
- Nem, teljesen rendben vagy, csak az elmúlt három évben nem igazán jártál a földön, és lemaradtál erről-arról. – rántom meg a vállamat vigyorogva. Persze, nem gond az, ha ez új neki, mert nem lehet mindenkinek ismerős, de úgymond ez egy egész jó kis fogás, hogy egy randi helyett kettő legyen a dologból, méghozzá kimondatlanul.
- Olyan pikáns módon is szórakoztató tud lenni ám az éjszaka. – mondom mosolyogva. – De ez csak buli volt, tánc és kész. – rántom meg a vállam. Tényleg nem volt több, lehetett volna talán, de nem igazán mentem bele, mert nem akartam neki megadni azt, amit megakarta talán, hogy adjak.
- A következő karácsonyt majd maximum nálatok töltöm. – abban igaza van, hogy még nem karácsonyoztam lánnyal, sőt, ami azt illeti még igazából együtt sem reggeliztem lánnyal, de ez most nem is arról szól, hogy ő meg én. Nem, ez egyáltalán nem így van, Ice csak az apját akarja. – De ebből nem lesz semmi, nem kettőnk miatt megyek oda. – csak egy B terv vagyok, ami mondjuk annyira nem érdekel, mert legalább van hol lennem karácsonykor és nem kell itt az iskolában egyedül sétálgatnom. Majd álomba úszom magamat Ice-nál, állítólag még medencéjük is van, ez pedig egy fontos dolog.
- Két szobrot! – mondom vigyorogva még mielőtt táncolni kezdenénk. – Ha esetleg elájulnék, mert nem bírom tovább, akkor ugye majd szólsz, hogy vigyenek fel az ágyamba? – mondom mosolyogva. Ezek után valószínűleg úgy fog pörögni, mitn még soha, szóval… nem igazán tudok majd így lépést tartani vele.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2015-01-08, 22:32


Mattie & Eva
[You must be registered and logged in to see this image.]


- Haaaaa… haaa… ha.
Öltök nyelvet rá, ki tudja már hányadik alkalommal, tudom én azt, hogy sokáig tartott, sőt, maratoni dolog volt, de mostanra legalább már sikerült ennyit elérni, aminek őszintén örülök, sosem hittem volna. Megértem, hogy ugrat vele, tulajdonképpen tök jogos, és most már nevetni is könnyebb rajta, mint eddig.
- Azt hiszem, az elmúlt három évben magasztaltam már eleget, ne aggódj, most nem fogom.
Hogy később sem, na azt nem ígérhetem, a Holdon meg csak azért nem hallhatták az örömujjongásomat, mert nem akartam elijeszteni Ashtont. Kellemetlen lett volna ám nagyon, ha már fel is veszi rögtön a nyúlcipőt.
- Na itt olyan nem lesz, már azon is csodálkozom, hogy McGalagony nem kobozta el ezt is.
Aztán közelebb lépkedek, hogy sutyorgásra váltsak.
- De, ha a szobádban van valami dugipia, én ma este bármire rávehető vagyok.
Kuncogtam a fülébe, majd ismét eltávolodtam, a kérdésre meg már szaladt is fel a szemöldököm.
- Én valami mutáns vagyok, vagy mi, hogy csak nekem új ez az előrandi dolog?
Ezzel mintegy meg is válaszoltam a kérdését, előrandi kérem. Nem mintha hallottam volna már ilyesmiről, vagy tudnám, hogy megy ez, de nekem már annyi is elég, hogy egyel többször látom. Aztán megcsíp, én meg vigyorogva konstatálom, hogy még mindig a bálon vagyunk, és még mindig vigyorgok, mint a tejbetök. Hát ez csodálatos! Van abban valami határozottan lélekbizsergető, ha valakinek teljesülni látszik egy hőn áhított vágya.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Hú, na, nem álmodom!
Aztán nem vagyok rest kérdezni, mert nagyon is érdekel, hogy mi van Mattievel meg azzal a lánnyal.
- Már hogy olyan pikáns módon jó éjszaka, vagy szórakozás ügyileg jó éjszaka?
Én tutibiztos nem fogom megkérdezni, hogy összetették-e amijük van, ott süllyednék el de menten, ám így talán a lényeg átjön. Nem mintha a lényeg szempontjából túl sokat változtatna bármin is. Elvégre, Mattie azért már jóval tapasztaltabb ilyen téren, és ahogy hallottam, ez az Ice hívta meg Ashtont a bálba, talán ő sem az a tapasztalatlan fruska, mint én.
- Jah, hogy ja. Igen? Hát akkor biztos több, mint a semmi érdekes, mert tutira nem karácsonyoztál még lánynál. Kár, hogy nem jutott eszembe hamarabb, jöhettél volna hozzánk is. Bár, az tuti, hogy a hat húgom mellett egy perc nyugtod sem lenne, úgyhogy mégiscsak jobban jársz így.
Vigyorodom el, nem vagyok féltékeny, semmi ilyesmi, ha Mattienek jó, annak én csak örülni tudok.
- Igen, kétségkívül szobrot kellene emeltetnem neked.
Kacagok fel, s aztán irány a parkett, részemről legalább addig, amíg bírom szusszal, bár, amennyire fel vagyok pörögve, inkább addig, ameddig ő bírja…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2015-01-03, 00:59



Eva & Mattie

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Azt várom már évek óta, hogy ezt elsüthessem. – mondom vigyorogva neki. Na igen, azért már elég régóta bele van zúgva a srácba, én pedig már sokat gondolkodtam azon, hogy mit fogok mondani, ha egyszer sikerül valami eredményt is elérni az ügyben, de soha nem gondoltam, hogy sikerülni is fog, mert ez az Ashton gyerek olyan volt eddig, mint valami vak. Észrevett minden hülye libát, aki körül rajongta őt, de azt az egyet nem, aki nem nyalta a talpát, de mégis oda volt érte. Ha engem kérdeztek, akkor szerintem emiatt a srác megérdemelne egy alapos seggbe rúgást, de nem fogom a randijuk előtt a kórházba juttatni.
- Azért el ne kezd magasztalni, készültél rá! A lényeg, hogy végül nem kellett, nagy szerencse. –na igen, végre növesztett valamit a lábai közé a srác és feltette a nagy kérdést Evának, és kicsit furcsállom, hogy nem hallották a Holdon is Eva örömujjongását a dolog miatt, de hát nem minden történhet úgy, ahogy elképzeltem…
Az ugatásra már csak a szemem forgatom, de persze vigyorgok, mint a tejbetök. Mindegy mi volt, a lényeg az, hogy összejött neki, én meg örülök, nem igazán értem miért hiszi azt Ice, hogy majd  a barátom boldogsága miatt fogom magamat rosszul érezni, ez baromság.
- Bár, egy sima pezsgő nem illik ehhez az alkalomhoz… valami méregdrága pia kellett volna. – csóválom meg a fejem mosolyogva persze. Oké, nem nagy dolog egy randi, de Eva életében már szerintem ez is simán elmegy történelmi eseménynek, az évek óta tartó plátó szerelem végül beteljesedni látszik.
- Áh, milyen elmés, mi ez, valami előrandi? – van ilyen, aranyos dolog, van akinél bejön, van akinél nem, én az első esetet tapasztaltam a nagy többségben. A kérését persze mosolyogva teljesítem, megcsípem őt, nem erősen persze, de úgy, hogy tuti felébredjen, ha ez csak valami álom akar lenni, de remélem nem ébred fel.
- Ja, hogy Ice… - mondom, ahogy egy pillanatra elnézzek a lány felé, de nem látom sehol, ami nem meglepő, gondolom valahol Asthon-nal táncol, legalábbis ez lenne a logikus, ha már megy a zene. – Nincs vele semmi érdekes, volt egy egész jó éjszakánk, ennyi. – rántom meg a vállamat mosolyogva. Nem szoktak én túlgondolni ezeket, egyetlen esete volt, jól éreztük magunkat, én is, ő is, meghívattam magamat úgymond egy hodályba karácsonyra, így nem kell itt lennem a suliban egyedül. – Nem úgy este, csak buliztunk, és ennyi. Meg náluk karácsonyozok majd. – ha már a szüleimnél és úgy kb sehol nem tudok.
- Rendben, lásd milyen nagylelkű vagyok! – mondom egy nagy, megjátszott sóhajjal mielőtt még a kezemet nyújtaná felé, és nem is vezetem a táncparkettre, hanem inkább bepörgetem oda. Nem vagyok egy versenytáncos, de nem is vagyok botlábú, tudok én, ha akarok, és most éppen akarok.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2015-01-02, 22:36


Mattie & Eva
[You must be registered and logged in to see this image.]


- Na… gonosz vagy.
Bököm vállon nevetve, és csak bólogatok közben, meg vigyorgok, és még mindig, mintha le sem lehetne lőni, egész egyszerűen hihetetlenül felvillanyozott ez az egész, sosem gondoltam volna, hogy lehetséges, pedig nem vagyok épp pesszimista jellem. Úgy tűnik, vannak még csodák.
- Látod, nem is kellett nekem elhívnom, tök jó!
Nekem meg sem fordul a fejemben az, hogy esetleg kiborulna rajta, mert hát, azt maximum akkor tehetné meg, ha belém lenne zúgva, de az már tutira kiderült volna ennyi év után, úgyhogy biztos szó sincs róla. Meg aztán, szerintem nem is vagyok épp olyan csajszi, aki megfelelne az ízlésének, ő valahogy sokkal bevállalósabb nálam.
- Vaú, vaú…
Öltök rá nyelvet nevetve. Ez persze még nem jelent semmit, lehet, hogy nem vagyunk egymáshoz valók, de így legalább van esély arra, hogy kiderüljön a dolog, és esetleg, ha nem, legalább el fogom tudni felejteni. Ha meg igen – ó te jó ég -, akkor Ashton lesz a párom. Az én párom. Hihetetlen. Nem bírok nem vigyorogni, szerintem abba sem fogom tudni hagyni még egy jó ideig.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Köszi!
Ütöm a poharam az övéhez, és kortyolok bele, most már akár be is csiccsenthetek, már táncoltam Ashtonnal, az meg nem baj, ha Mattie előtt cikiben maradok, ő azért már sokkal jobban ismer, és jó párszor látott már kínos helyzetben, nem sok meglepetéssel szolgálhatnék neki ilyen téren. Az én poharam is gyorsan kifogy, a kérdésére pedig megcsóválom a fejemet.
- Azt még nem beszéltük meg, majd szünet után sort kerítünk arra is, szóval egyel többször láthatom, és ez tök jó. Jah, tényleg, csípj már meg légyszi, hogy ez tényleg igaz.
Oké, tudom, ciki vagyok, hogy ennyire lelkesedem, de nem hibáztathat, három év után végre jut nekem egy randi, és ez most elég, a többi majd elválik utána.
- Na de mesélj te is, mi a helyzet azzal a lánnyal? Justice? Jól emlékszem, hogy már említetted valamiféle ferde estével kapcsolatban?
Vonom fel a szemöldököm, amolyan ki vele, mi az, amit nem tudok stílusban, mert bár tök boldog vagyok jelen pillanatban, de ő azért mégiscsak nagyon fontos a számomra, és szeretném tudni, hogy mi van vele, meg azzal a lánnyal, mert ki tudja, talán tetszik is neki, csak eddig nem bukott ki a téma. Mondjuk, ha valakivel csapunk egy görbe estét, az már azért elég beszédes tud lenni.
- De most már tutira táncoltass meg, mert a végén kiszárad a torkunk a sok beszédtől, és nem marad az erőnk rá.
Ez persze részemről esélytelen, azt nem tudom, ő hogy van vele, de remélem, nem kell nagyon rágnom a fülét. Jó, ha nem akar táncolni, nem fogok erőszakoskodni, ismer, ezt tudhatja jól.
Közben még azért pislogok, hátha kiszúrhatom Anne-t, és Dariust, nagyon is kíváncsi vagyok, hogy végül el merészelt-e jönni vele, s ha igen, miként érzik magukat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-30, 18:30



Eva & Mattie

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Na, ezzel is megvolnánk. – mondom újra köszönés helyett Evának, ahogyan visszatérek hozzá, miután Asthon felbukkant, hogy visszavegye Ice-t. Elég gyorsan lement a táncuk, és remélem, hogy nem azért, mert nem volt semmi olyan, amit nem tudtak megbeszélni, mert utálnám, ha az évekkel teli ábrándozásának Eva most vetne véget. Bár ahogy elnézem őt, nem igazán van leverve, azért ez egy jó hír, nem? Legalábbis én mindenképpen annak fogom fel, mert Eva nehezen tudja nem kimutatni azt, amit érez, és ha nem lett hirtelen Oscar-díjas színész, akkor minden rendben van, vagy… beszéd helyett csak tátogtak, mert tudtommal még telepaták ne vagyunk.
- Hogy… mi? – kérdezek vissza őszinte meglepettséggel, és még gyorsan hátra is pillantok a srácra. – Ő? Nem lehet, hogy valaki olyan, aki csak hasonlított rá… - csak húzom az agyát, ezt láthatja abból, ahogyan vigyorgok beszéd közben. Szóval… sikerült. Egyáltalán nem érzem rosszul magam emiatt, ahogyan azt talán tennem kéne Ice szerint. Nem érzem magamat lekoppintottnak, mindig is tudtam én, hogy oda van a srácért ,bár azon kissé ki lettem volna, ha még Eva hívja el randizni, de úgy látszik, hogy a srác végül rájött arra, hogy ő a férfi, és olyat, mint Eva keresve sem találna. Elég nyálasan hangzik ez ahhoz képest, hogy én nem hiszek ezekben a dolgokban. – Gratulálok, látod, mondtam én, hogy én nem vagy kutya! – jó, lehet, hogy nem mindig voltam amellett, hogy tartson ki a … szerelem mellett meg minden, de ez azért érthető, nem? Én csak őt akartam ezzel védeni, és bár ez most egy nagy hír, még nem jelent semmi komolyat, igaz? Bár legalább a srác rájött arra, hogy hiába rajongja őt körül a sok liba, nem lesz több miattuk, ideje volt már, hogy észrevegye Evát. Kellett hozzá néhány év, de… nagyon remélem, hogy meg is érte, mert engem csapna még meg a buta, ha kiderülne, hogy a semmiért várt ennyit Eva. – Tessék, erre iszunk! – mosolyogva nyomom kezébe a poharát, amit közben gyorsan újra is töltök, és amint koccintok vele, már el is tüntetem a poharam tartalmát. – Na és mesélj, hova visz téged? – hirtelen meg sem fordul a fejemben, hogy esetleg ezt még nem beszélték meg, de Evával együtt én is izgulok, mégiscsak a legjobb barátomról van szó, és nekem éppen ezért fontos, hogy ő boldog legyen, és láthatólag már csak a randi említése miatt is elégé sikerült lázba jönnie, szóva… Nem hiszek ugyan ebben az egész éljen a szerelem dologban, de drukkolhatok attól még, nem?


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-30, 00:46


Ashton & Evangeline
[You must be registered and logged in to see this image.]


- Nem baj, mindez már úgysem számít. Egy tánc is lehet nagyon szuper, én így is örülök.
Azért be kell valljam, nagyon is jól esik a kis lelkemnek, hogy őrlődött, hogy egyáltalán mindez megfordult a fejében. Nem hittem volna sose, hogy ez lehetséges, pedig… te szent ég. Jaj mennyire jó, talán mégsem reménytelen, talán lehet belőlünk valami olyasmire, amire olyan régóta vágyom. Meglehet, hogy nem is volt fölösleges ez a három évnyi érzelemtúltengés részemről az irányába. Csak ki kellett várnom a tökéletes időzítést. Türelem Ashtont terem. Na jó, ez még tőlem is rendkívüli módon gyenge volt.
A tánc pont olyan, amilyennek már oly sokszor elképzeltem, hibátlan, és imádom minden mozdulatát, akkor és ott nem létezik más, s te jó isten, az a pillantás. Jól látom, amit látok? Ha én ilyesmit vélek felfedezni lelkének tükreiben, akkor vajon ő is látja az enyéimből visszaköszönő szerelmes csillogást? S vajon megriasztanám vele? A világért sem vallanám egyelőre be neki, hogy mit érzek, azt pláne nem, hogy mióta, de előbb utóbb meg kell majd tennem, nem szeretnék hazugságban élni. Ám, ha nem történik semmi komolyabb köztünk, nem lesz szükség őszinteségi kirohanásra. Szeretném még sokáig ezt látni a szemében, kicsit olyan érzés, mintha kiszabadítanám a komorságából, mintha valami gyógyír lehetnék a számára, s őszintén, szeretem annyira, hogy még akkor is megtenném, ha esetleg csak kihasználna, ám nem feltételezek róla ilyet.
- A múlt, de olyan múlt, ami még hatással van rád, máskülönben… nem lennél egyedül.
Utalom finoman arra, hogy szerintem igenis magányos, bármennyire nem akarja ezt bevallani, de talán a szíve mélyén ő is tudja. Ám sokáig nem tudok ezen tanakodni, mert felteszi azt a kérdést, amire szerintem a legtöbb lány a suliban sikító rohamot kapja, én jobbára csak nem hiszem el, hogy ez tényleg megtörténik, ám kétségkívül oda meg vissza vagyok az örömtől, magamban legalábbis, igyekszem ebből nem túl sokat a felszínre engedni, nem célom a frászt hozni rá.
- Szeretném, persze, nagyon jó lenne.
Feleltem könnyednek szánt lelkesedéssel, bár kicsit nehéz volt uralkodni magamon úgy, hogy legszívesebben kiugrottam volna a bőrömből, komolyan el sem hiszem, hogy ez tényleg megtörténik, s mégis igaz, meg kéne csípnem magam, de az nagyon gyermeteg gesztus lenne. Talán a puszi is az, amivel az arcát illetem, nem tudom, mindenesetre valahogy ideillőnek tűnik, könnyedén jön, s szeretném is megtenni. Közel sem jelenti ez azt, hogy minden lépést előtte akarok megtenni, egyszerűen csak elragad kicsit a hév, és három év után nem szeretném visszafogni magamat.
- Hát, igen, úgy gondoltam, felteszek mindent egy lapra, mert nem voltam benne biztos, hogy valaha túl fogsz lépni ezen a lányoktól távol tartod magad dolgon.
Vallom be töredelmesen, de azt még mindig nem kötöm az orrára, hogy három éve próbálom megtenni ezt a lehetetlennek tűnő lépést, de még azt sem sikerült soha elérnem, hogy nemes egyszerűséggel megszólítsam. A konyhás eset totális, és a jelek szerint nagyon is szerencsés véletlen volt.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Miii? Félelmetes?
Kuncogok egyet, mert ezt képtelen vagyok komolyan venni, s mikor végigsimít az arcomon, önkéntelenül lehunyom a szemem, hogy a lehető legjobban érezhessem a mozdulatot. Én mindjárt elájulok, a szó legpozitívabb értelmében persze, de ez egyszerűen nem létezik. Meg kell kérnem majd Mattiet, hogy csípjen meg, el akarom hinni, hogy ez valóságos.
- Ohh, nem lehetne a szünet után? Tudod, karácsonyra hazautazom, és olyankor mindig az egész szünetet otthon töltjük a tesóimmal.
Ez tök gáz, olyan, mintha máris kifogásokat keresnék, bár ez mindig így van nálunk, soha senkivel nem csináltam programot a téli szünetben, a nyári az más, akkor sokkal több idő van rá, de ilyenkor már négy hónapja nem láttam a szüleimet, és muszáj feltöltődnöm belőlük.
- Sosem hallottam még előrandiról, de egyértelműen benne vagyok.
Elvégre, akkor minimum egyel többször láthatom, nemde? Teljesen jól hangzik a dolog, sosem lehet elég belőle szerintem, és biztos vagyok benne, hogy szuper lesz, nem is lehet másmilyen. Apró pillantások, érintések, mind annyira jó, hogy nem is tudom elképzelni, hogy esetleg nagyon balul sülnének el a dolgok.
Aztán már megyünk is a másik pároshoz, és nagy a kísértés, hogy örömömben Mattie nyakába vessem magam, de végül nem teszem meg, csak nyugodtan kivárom, míg kettesben maradunk újra a barátommal, és az este további részét együtt tölthetjük, ahogy tervben is volt.
- Mattie… te ezt elhiszed? Elhívott… randizni.
Ecsetelem vigyorogva, és tutira madarat lehetne velem fogatni, mert ez tényleg fantasztikus, és úgy örülök, és olyan jó, hogy Mattie is itt van, azt hiszem, ennyire boldognak még sosem éreztem magam.
Vissza az elejére Go down
Ashton P. Blake
Reveal your secrets
Ashton P. Blake
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-19, 18:38


Evangeline & Ashton
In the trap of the hearts
[You must be registered and logged in to see this image.]

 - Pedig azért örlődtem rendesen, hogy miért nem tudtam előbb lépni, csak hát... egyszer találkoztunk, valahogy gyorsnak tűnt volna, hiszen nem is ismersz. – Felelem vidáman, halvány lila gőzöm sincsen róla, hogy ő már három év gyengéd érzelmeket táplál irányomba. Nekem pár alkalom elég volt, hogy fellobbanjak iránta, amit talán még korai lenne szerelemnek hívni, de nagyon tetszik, mindannak ellenére, hogy a Nathalie-s ügy mellett próbáltam nagyon is távol tartani magamat a gyengébbik nemtől. Annyira kedves tőle, hogy ilyen szépeket mond, én már annyira kiestem ebből az udvarlósdiból, hogy kész szégyen, hogy itt hebegek, és ő veszi át az irányítást, de mégis táncra hívtam, és bátor akarok abban is lenni, hogy együtt menjünk majd el valahova. Nem lehet, hogy Evangeline fog ki rajtam annyi legyőzött akadály után.
A kezének érintésétől enyhén be vagyok zsongva, és bár semmi bajom nem volt azzal, hogy kelések voltak az arcán, így az igazi, gyógyultan, tökéletesen. Ha akkor kedvesen el tudtam vele csevegni, mint barát, vagy mint érdeklődő kedves ismerős, most valahogy egyre hevesebben dobog a szívem, nem tudok tudomást venni arról a tényről, hogy folyamatosan engem néz. Talán udvarisság is van benne, de akkor is, lehet, hogy én is tetszem neki? Lenne végre egy lány, aki amellett, hogy külsőleg meg tud fogni, még kedves is, és valóban én kellek lenni? Mámorító érzés lenne!
A táncban sem találok hibát, teljesen megszűnik a külvilág, annyira meseszerű, hogy egy bálon vagyunk, együtt, ilyen szép zenére. Túlságosan kusza volt az életem, s úgy véltem, hogy a magányt bátorsággal, ereklyevadászattal lehet leküzdeni. Pedig itt volt előttem a megoldás. Akkor múlhat el minden rossz, ha megérkezik az aki meghozza a változást. Akár egy szerelmes formájában. Amikor megdöntöm, akkor is a szemét, s az ajkát viselem, ami talán nem kerüli el a figyelmét, hogy eddig mindenkire haragosan, bánatosan néztem, ez valami más: rajongás.
- Szerettem volna a múltkor tovább maradni, és nem is a történet miatt. Talán nem is biztos, hogy van értelme ezzel fárasztani téged, hiszen nem számít már. Ő már a múlt. – Az utolsó mondatommal komorulok csak el picit, majd ha egyszer elmesélem ennek a gyönyörű lánynak, hogy mi is történt, fontos jelentősége lesz még ennek. Most viszont nem hagyom, hogy bármi elrontsa a kedvünket, ezért megforgatom, finoman hajlok meg előtte, ahogyan az aktuális figura megkívánja. Inkább nekigyürkőzöm a kérdésnek, lesz ami a lesz, hiszen tulajdonképpen ő gondolkoztatott el rajta. Visszakérdez ugyan, ám nem lekezelően, még a csodálkozásában is megannyi báj van.
- Komoly, igen, ha szeretnéd. – Nagyon elgondokoztatott, azzal, amiről beszélgettünk, hogy vajon képes lennék e valaha túllépni a történeken, és máshogyan érezni, akár randizni valakivel, és azt mondtam, hogy nem lehetetlen. Megerősítette hogy nincsen más fiú az életében, Mattie csak barát, és még soha senki nem volt, aki feledtette volna az engem is kísértő magányt, így ha engem kérdez ilyesmiről, ennyire nem lehet ostoba, talán tényleg lehet egymás mellett keresnivalónk. A pirulása rám is átragad, s csak feszülten várom a válaszát, főleg, hogy azonnal mennem kell Justice-hoz. És még puszit is kapok, nahát... Szinte vörösnek érzem a fejem, ahol hozzámér, ám a válasza nagyon meglep.
- Te is engem? De jó. – Úristen, de bután fogalmazok. Egyszerűen semmi más nem jött ki a számon, de valójában mekkora esély van arra, hogy pont annak tetszel te is, aki számodra az eszményi? Lényegében elhanyagolható, hogy két ember úgy igazából egymásra találjon. Hiszen Nathalie sem volt az igazi, az előzmények ellenére sem.
- Tulajdonképpen...a részleteken gondolkoztam legkevésbé, örültem, ha ki tudtam nyögni, olyan félelmetes vagy. – Bátortalanul nyúlok ki, hogy legalább az arcán simítsak egyet végig, igyekszem úgy tenni mindezt, hogy ne remegjen a kezem, ami abszurd, hiszen a gyengélkedőn minden további nélkül fogtuk egymásét. – A két ünnep között, ha úgy jó neked. Többségében itt leszek, csak karácsonyra utazom vissza, a szüleim már nem élnek. Viszont a hogyan... szörnyen ötlettelen vagyok, nagyon béna dolog a randi előtt előrandit tartani hogy megbeszéljük, hova menjünk, meg ilyesmik? – Itt viszont már tényleg úgy érzem, hogy kötelességem visszaszolgáltatni Mattie-t a partnerének, ezért szépen kézen fogom, és elindulok a terem másik végébe, hogy megkocogtassam a srác vállát.
- Köszönöm neked, érezzétek jól magatokat. – Bólintok, és elengedem titkos szívszerelmem kacsóját, hogy a sajátomat Justice felé nyújtsam kedves mosollyal.





[You must be registered and logged in to see this image.]
I am
the complicate
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-17, 21:04


Ashton & Evangeline
[You must be registered and logged in to see this image.]


- Ezt jól esik hallani, még így is, hogy nem engem hívtál el.
Nem zavar annyira, hogy nem így alakult, örültem volna neki nagyon, de tisztában vagyok vele, hogy a világ nem tökéletes, és nem lehet minden könnyű. Nem mintha eddig bármi is az lett volna vele kapcsolatban, de igazság szerint, ha megtette volna, sosem lett volna elég bátorságom még a gondolatra sem, hogy esetleg elhívhatnám valahová én magam.
Hú, tényleg azt mondta, hogy az ő estéjének is ez lesz a fénypontja? Lehetek még annál is szerelmesebb belé, mint amennyire már vagyok? Hogy lehet ennyire… édes? Ez kétségkívül jobb válasz, mint a múltkori tudom, lehet nem viseltem volna jól, ha megint valami olyasmit kapok cserébe, de nem kell ettől tartanom.
Én nem pillogok arra, amerre Mattie elment, nem féltem, biztos, hogy így vagy úgy, de feltalálja magát, őt is nagyon szeretik a lányok, szóval biztos akad táncpartnere, nem mindenki jött párosan. Ha más nem is, talán ez már végleg meggyőzi arról, hogy Mattie nem a párom, hanem valóban arról van szó, hogy barátok vagyunk, akik közül az egyik kölcsönösen kisegítette a másikat.
A rumba egészen kellemes, bár némileg zavarba ejtő, hogy a szerelem táncaként emlegetik, és pont eközben sikerült egymásra akadnunk. Vagy inkább jel? Sorsszerű? Örülnék neki, de az is biztos, hogy holnap sikítva ugrálnék Anne orra előtt, hogy úristen, úristen, nem hiszem el. Miért sietek ennyire előre? Lehet csak félreértem az apró kis utalásokat, talán ostobaság belelátnom bármit is, el is hessegetem gyorsan a vágyálmaim kis rózsaszín felhőcskéit, és a jelenre koncentrálok.
- Ez kölcsönös.
Elvégre én sem nézek mást, miért is tenném, ha a srác, akit szeretek, felkért táncolni, a derekamat fogja, és úgy néz azokkal a szép kék szemeivel, hogy képes lennék magam alá olvadni. A döntést megkönnyítendő, felemelem az egyik lábamat, mi csupán pár pillanat erejéig simul az ő lábának, majd helyezem vissza a súlypontom a földre, és folytatódhat a lépések garmadája. Hála a magasságosnak, hogy már állok, mikor elárulja, hogy miért nézett, tuti, hogy a padlón kötnék ki annak okán, hogy elengedem meglepettségemben. Így is megállok, nem hiszem el, mozdulni és megszólalni sem bírok, csak tátogok, mint egy hal, aztán inkább nem is próbálkozom, becsukom a számat, zavartan félretűröm a tincseimet a füleim mögé. Mondj már valamit, te dinka....
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Hogy… randit? Ez.... komoly?
Idióta. Nem is értem magamat, miért nem mondok egyből igent? Eszméletlen, talán azért nem, mert el sem hiszem, hogy ezt mondta, hogy eszébe jutott, hogy engem, most, itt, és úristen. Legszívesebben kiugranék a bőrömből, de az izgatottságomról annyi árulkodik csak, hogy egyik lábamról lépkedek a másikra, és teljesen kipirult az arcom. Próbálom összeszedni magam, és nagy nehezen felnézek az arcába, majd úgy döntök, szavak helyett, amiknek hiánya az esetemben egészen meglepő lehet, lábujjhegyre állva hajolok közelebb, és nyomok egy puszit az arcára. Szende, kicsit félős, az igaz, de ez is egyfajta válasz szerintem. Azért utána próbálok kinyögni valami értelmeset is.
- Ez elég muris… tudod, én is el szeretnélek hívni randizni.
Huhh, na legalább most már tutira nem fogja azt hinni, hogy vissza szeretném utasítani. Ettől még egészen furán megállt körülöttünk minden, legalábbis én nem érzékelem, hogy közben elindult egy másik szám, azt sem, hogy olykor útban vagyunk másoknak, csak őt látom, és boldogan mosolygok rá. Hihetetlen, és csodálatos, és fantasztikus, ésés… minden, ami jó. Egyszerűen nem értem, hogyan változhatott meg minden szinte egyik pillanatról a másikra.
- És… mikor gondoltad?
Kérdezem kissé félszegen, mert nem akarok még most sem nyomulni, de ennyivel talán nem ártok a helyzetnek.
Mattienek csinálnom kell valami szuper karácsonyi ajándékot még pluszba, vagy inkább már újévi lesz, mert amúgy már kész vagyok vele. Tutira kibulizom anyáéknál, hogy nyáron jöhessen majd hozzánk, és megismerje az őrült családomat, hogy ne kelljen egyedül lennie, épp itt van már az ideje.
Vissza az elejére Go down
Ashton P. Blake
Reveal your secrets
Ashton P. Blake
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-17, 12:43


Evangeline & Ashton
In the trap of the hearts
[You must be registered and logged in to see this image.]

Szerencsére táncolok annyira ügyesen, hogy nem töröm meg a mozdulatot a meglepetéssel. Nekem ebből picit úgy tűnik, hogy szerette volna, csak nem remélte. Akkor jól láttam, hogy ami a gyengélkedőn történt, az valami több, tartalmasabb annál, hogy csak kedveljük egymást. Enyhén szólva is elpirulok, és nem értem, hogy miért jöttem ki ennyire a gyakorlatból. Csak annyit kellett volna tettem, hogy egyszer szembenézek a mögöttem koslató lányokkal, és találomra választok, és máris van valakim, ám Nathalie árulása után annyira szétestem, hogy már nagyon nem vagyok benne abban, hogy is kéne ismerkednem. Főleg, hogy ilyen nyíltan rákérdez. Bármennyire is kezdeményező, valahol érzem én, hogy igaza van, előfordul, amikor nekem kell a sarkamra állnom, és mint férfi kimondani legalább valami minimálisat, amiből már épitkezhet. Hiába a férfias külsőm, olyan gyámoltalannak érzem magam, tényleg nem járna jobban a száraz, magabiztos Mattie-vel? Nem az kell egy nőnek, hogy a pasi erős, biztonságot nyújtó lenne? Én mindig csak zűrbe keverem.
- Pedig ha még gyűjtök némi erőt... téged hívtalak volna. Elbaltáztam. Nem azért akartalak téged, mert másokkal nem nagyon beszélek, ami így van, hanem mert... Kedves voltál velem. Úgy tényleg kedves. – Ezt még csak a szekrényes incidensre értem, hiszen amikor másodszor találoztunk, akkor már volt párja. Ha több alkalmunk lett volna beszélgetni, netán együtt lógni, akkor megkérem.
- Nekem is. – Ami már csak azért furcsa, mert nem együtt jöttünk, az a tisztességes, hogy majd szépen visszacseréljük a párokat, ha Justice még nem örjöngve tépi a haját, viszont éppen azt nézem, hogy expartnereink is egymással kezdtek táncba. Különös módon nem tölt el féltékenységgel a dolog, viszont Evangeline lehet rosszul attól hogy a lány aki felvette az alakját, most a barátját táncoltatja. Vagy nem? Igyeksze nem még jobban összezavarodni a csillogó szempártól, amelyről ismételten nem tudom levenni a szemem. A célzásai alapján lehet, hogy most nem is vagyok egyedül ebben a zavaros tetszési dologban? Mert véletlen lenne, hogy rohantam hozzá, amikor megtudtam, hogy beteg? Nathalie nyugodtan megpukkadhat, egyszer talán elmesélem a történetét Evangeline-nek, de most, azt hiszem egyszerűen csak élvezni akarom a táncot, amíg még tart, sajnos már eléggé a végéhez közeledik a taktus. Tökéletesen követi a mozdulataimat, a lánylépéseknél sem akadunk össze, ez örvendetes tény. Érdekes, hogy pont egy rumbát sikerült kifognunk. Nem is annyira lassú, mint a többi, mégis ügyesen vesszük a tempót. Néha hagyom, hogy körbetáncoljon, míg a tartásra és a követésére is tudok koncentrálni. Szerencsére nem vagyok annyival magasabb, hogy kényelmetlenséget okozzon a figura.
- Igen, tisztességtelen voltam, ezért is fogok majd visszamenni. Csakhogy... ha veled táncolok, nem nézek mást. – Döntöm most hátra a stílusnak megfelelően, s anélkül, hogy kiesnék az ütemből, félszegen elmosolyodom, ezel is utalva arra, hogy ő egyedi és utánozhatatlan, ha miatta bántottam meg netán Justice-t az az én bajom, azért nem kell felelnie. Amikor végre ismét egy szintben van az arcunk, akkor már megkapom a közvetlen kérdést, s itt az ideje, hogy a sarkamra álljak.
- Azért, mert randit szeretnék tőled kérni. – Kész, ennyi, kimondtam. Biztos, hogy nem fogok neki megfelelni, mert fogalmam sincsen hogyan kell ilyet szervezni. Bármennyire is felvezette, hogy piknik meg gyertyafény, mi is volt még...? Valahogy úgy érzem, hogy nem tudnám azt úgy megcsinálni. Talán elég volt kimondani, és akár együtt is megszervezhetjük, de ha egy magabiztos, romantikus srácra vágyna, akkor oltári csalódás leszek, mert én nem tudok... csábítani. Ez látszik is az arcomon, hogy kimondtam magát a tényt, csak éppen hogyan tovább? A szám viszont itt ér véget. Riadtan pillantok Mattie-ék felé, de hátha Evangeline-től kapok egy választ.




[You must be registered and logged in to see this image.]
I am
the complicate
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-16, 14:18


Ashton & Evangeline
[You must be registered and logged in to see this image.]


- Nincs ezzel semmi baj, úgy értem, én nem is reméltem olyasmit, hogy egyáltalán megfordul a fejedben az, hogy elhívj.
Nem tudom, ez mennyire tűnik nevetségesnek, mindenesetre azért igyekeztem finoman beleszőni, hogy szerettem volna, de fogalmam sincsen, hogy leszűri-e belőle. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban mindig, hogy egész egyszerűen mindenről azt hisz, amit akar, és nem nagyon számít, hogy mit mond, vagy érez a másik. Talán tévedek, de persze, lehetséges, hogy túl sokat gyötörték már lelkileg, és nem bízik senkiben.
- Pedig, micsoda?
Nézek rá nagy, kerek szemekkel, amik megfejthetetlenül csillognak most is, mint mindig a közelében, persze, sok titok nincs benne, de ő biztosan nem jött még rá, máskülönben már jó messzire menekült volna tőlem, bár ez az, amit semmiképpen sem szeretnék elérni. Így hát, ha nem válaszol, nem fogom erőltetni, viszont szavakat sem áll szándékomban a szájába adni, úgyhogy ez zsákutca, ha nem kezd beszélni ezzel kapcsolatban.
- Egyértelműen szabad, kétségkívül az estém fénypontja lesz.
Abba kéne hagynom, nem? Ez már kezd nagyon szánalmas lenni. Nincs több célozgatás, kész, ha nem veszi észre, hogy miről van szó, akkor így jártam. Tényleg nem kell tovább ragoznom, ha eddig nem esett le neki, hogy érdekel, akkor majd le fog, ha elhívom randizni. Már, ha nem kap szívrohamot, vagy én nem kapok, mielőtt egyáltalán megkérdezhetném.
Az újabb dal rákezdésekor már táncolunk is, én meg úgy érzem, mintha a fellegekben járnék, és nem vagyok hajlandó hallgatni a vállamon csücsülő kisördögre, miszerint innen lehet a legnagyobbat esni. Ha nem is történik köztünk semmi más, akkor is táncoltam vele egyszer, ami hatalmas szó a háromévnyi nagy semmi után. Tudok táncolni, szeretek is, bár kétségkívül vannak nálam kecsesebb, ezt a tevékenységet tökéletesebben űző lányok, de nem vagyok ügyetlen, így nem lehet rám panasz. A lábára nem fogok lépni, ez teljesen egyértelmű. Aztán persze muszáj vagyok megkérdezni, hogy miért is volt az az átváltozós művelet, mert zavar, nagyon is, és tisztában szeretnék lenni a dologgal. Nem vagyok benne biztos, hogy jót tettem ezzel a rákérdezéssel, de már mindegy.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Ohh. Mondjuk, szerintem nekem sem esett volna jól a helyében, ha más lányt nézel. Egyébként… elég szép, amolyan végzet asszonya típusnak tűnik nekem.
Nem kérdezem meg, hogy tetszik-e neki, egyszerűen nincs jogom hozzá, és nem is akarom a semmire féltékenykedő libát adni, elvégre nem a párom, nem érezhetek semmi hasonlót. Ezek persze csupán az elvek, ha más lánnyal látnám boldogan, kéz a kézben, akkor igenis fájna, és azon gondolkodnék egyfolytában, hogy miért ő és miért nem én.
- Megkérdezhetem, hogy miért néztél?
Tudom, sok lesz már a kérdésekből, de egyszerűen nem bírom magamban tartani, és nagyon szeretném tudni az okát. Fura dolog nem lehet rajtam, azt már megemlítette volna Mattie, miután jól kiröhög.
Vissza az elejére Go down
Ashton P. Blake
Reveal your secrets
Ashton P. Blake
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-15, 18:33


Evangeline & Ashton
In the trap of the hearts
[You must be registered and logged in to see this image.]

 Talán ha én is máshogyan kezeltem volna ezt az egész barátkozás témát, jobban megérteném a dolgot, csak mostanság kezdtem egy kicsit megnyílni, beszélgetni másokkal, mint Lorena, Rosemary, Justice vagy éppen Evangeline. Nem tudom, hogy miért pont lányok, hiszen pont ők veszélyesek rám potenciálisan, ám az érzéseimről egy másik sráccal beszélgetni, valahogy elképzelhetetlennek tűnik. Ahogyan én sem beszéltem eddig, erősen kétlem, hogy más megosztaná velem, ami mélyen elrejtve van, és korrekt válaszokat, tanácsokat tudna adni. A nők lelkének rejtelmeiről pont más nőkkel lehet beszélgetni, és talán olyan visszajelzéseket, tanácsokat tudnak adni, ami valóban a női mentalitást tükrözi. Két srác logikusan csak találgatna. A kezének szorítására félmosollyal bólintok, már kezd visszajönni az önbizalmam, végülis nem küldött el, csak olyan furcsa volt, hogy mindketten ennyire meglepődtek, főleg, hogy le is egyeztettük a lánnyal, hogy majd felkérem. Egyetlen tánc ez, aztán már megyek is, nem akarom őket zavarni. Akár barátok, akár nem, ez így lett megbeszélve, nem akarom, hogy Mattie egyedül töltse az este hátralévő idejét, és ha Justice nem öl meg, az a lovagias, ha visszamegyek hozzá, és tovább szórakoztatom.
- Hát csak nem. Az a helyzet, hogy lassú voltam, belátom, és amíg agyaltam, hogy egyátalán elhívjak valakit, addig Justice megtette, aztán megint találkoztam veled, azaz... – Mosolyodom el, de még mindig nem táncolunk, remélem lesz belőle valami. – Megint megmentettél, így a helyes, addigra már mindkettőnknek volt párja, pedig... – Picit elpirulok, nem tudom hogyan fejezzem ki, de a gyengélkedőn történtek után már kifejezetten rossz érzéssel töltött el, hogy nem vele jövök. Nehéz ezt kimondani, főleg a nagy csalódás után, de ismét tetszik valaki, csak mindig ott van bennem a félsz, hogy mi van, ha ő is csak a kedvesség látszatát kelti, és jól cserbenhagy. Nem dramatizálok, de nem élném túl. Mégis az lesz a legjobb, ha majd visszacseréljük a párokat, nem akarom őt kisajátítani.
- Faramuci az egész helyzet. Azt hiszem, hogy az lesz az udvarias lépés igen, de előtte még bevasalom a táncomat, ha szabad. – Hát én már csak ilyen szavatartó ember vagyok, még a saját boldogságom árán is megteszem, ami meg lett beszélve, hiszen vagyok annyira naív, hogy abban reménykedjek, más is hasonlóan megteszi. Ostobaság, ugye? Végül mégis elkezdjük a várt táncot, egy közepesen gyors, érdekes módon gótikus rockkal kevert keringő. Érdekes elgondolás, de határozottan tetszik. Miután tisztemnek éreztem megtanulni az udvari etikettet, magától értetődő, hogy ismerem hát ezt a válfajt is, ami a táncot illeti. Amikor hozzámér, megint a torkomban dobog a szívem, hogyan tud rám ilyen hatással lenni? Ha ezt tudom, már korábban is nyitott szemmel járok. Talán mégiscsak vannak értelmes, és nem mellesleges gyönyörű lányok? Evangeline minden szempontból lebilincsel. A kérdése ellenben telitalálat. Már a gyengélkedőn is ilyen nyíltan kezdeményező volt, szinte köpni-nyelni nem tudtam, annyira meglepett, és most ismét. Azon túl, hogy lesütöm a szememet, mert nehéz felvállalnom a gondolataimat, megköszörülöm a torkomat.
- Hát az úgy volt hogy... – Kezdek bele, próbálom elviccelni a dolgot, a mosoly viszont ad némi határozottságot, hogy felemeljem a tekintetemet, s az övébe pislantsak. – Túlságosan néztelek, és azt hiszem, ezt nem vette be a gyomra. Udvariatlan voltam, úgy vélem ez valami bosszú volt a részéről. Nem akartlak sem téged, sem őt ilyen helyzetbe hozni. Valahogy nagyon nem megy nekem ez az egész... ismerkedés, vagy mi. – Harapom be az ajkamat, pedig nagyon motoszkál bennem egy gondolat, csak még nem merem kimondani. Talán ha jobban belemerülünk a táncba, most ismét csak pár percünk van együtt. Nagyon rossz ez így, mindig csak morzsákat kapok...
[/color][/b]




[You must be registered and logged in to see this image.]
I am
the complicate
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-13, 13:41


Ashton & Evangeline
[You must be registered and logged in to see this image.]


Érzékelem, hogy valami nem stimmel, csak nem tudom, mi lehet a baj. Talán Mattie megjegyzését találta túl erősnek? Nem tudom, bár nem hiszem, hogy nagyon csodálkozna a dolgon, ha tudná, amit Mattie tud. Én persze egyáltalán nem hibáztatom Ashtont, hogy sosem vett észre, elvégre mindig igyekeztem megbújni a háttérben, hogy ne legyek a többiekhez hasonlóan a terhére, hisz ha köztük lettem volna, ugyanúgy lenézne, és igaza is lenne. Én magam is szánalmasnak találom azokat a lányokat. Én Mattievel mindent megosztok, akad olyan, amiről nem beszélnék vele, ez egyértelmű, de mégiscsak a legjobb barátom, a bizalmasom, akivel bármit megbeszélhetek, és az én érzékeny kis lelkemnek sokszor van szüksége némi támogatásra.
Kicsit finomabban, de megszorítom a kezét, mintha ezzel is bíztatni akarnám, hogy minden rendben van, itt vagyok, ő is itt van, most már nincs más dolgunk, minthogy táncoljunk.
- Nem hiszem, mármint, a részedről biztosan nem, én kapni fogok a fejemre, hogy simán ott hagytam, de majd megoldjuk.
Igazából mosolyogva ecsetelem a dolgot, tán ezért sem nagyon lehet azt feltételezni, hogy én ezt kellemetlenségként élném meg, egyszerűen Mattievel olykor szívjuk egymás vérét, és én úgy kuncsorogtam azért, hogy elhívjon, erre leállok mással táncolni. Tökre megérdemelném, ha neheztelne. Egy kicsit. Egy rövid ideig. Hisz a barátom, tudja, hogy Ashtonért dobog a szívem, és hogy vele vágyom a leginkább táncolni ma este. Csak épp, nem olyan minőségben, mint azt szeretném, már Mattie beleültette a bogarat a fülembe a gyakori idepislogásaival kapcsolatban.
-.Én, sajnálom, igazán visszamehetsz hozzá, ha szeretnél, én nem szeretném, hogy bárki úgy igazán megbántódjon.
Ha egy cseppet is ismerném az említett lányt, nem aggódnék a lelkivilágáért, így azonban önkéntelenül is eszembe jut, még akkor is, ha utálnám, ha mással kellene látnom, és esetleg azt néznem olykor, hogy miként melegednek össze, közelednek egymás felé, úgy, ahogy azt én szeretném. Végül a vállára teszem a kezem, míg a másik kezünk összekulcsolódik, én meg egyszerűen nem tudom lecsillapítani szívem dobogását. Táncolunk, hihetetlen, csodálatos, jaj istenkém, köszönöm szépen, hogy legalább ennyi jutott. Csak kell egy kis idő, hogy ki merjem bökni azt a randi dolgot.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Köszönöm szépen! Te is csodásan festesz!.
Kúszik halvány pír az orcáimra, és a pontos, tökéletes mozdulatok közepette nem bírom megállni, hogy ne kérdezzek rá, hisz bármennyire is érzem úgy, hogy túl kellene tennem magam rajta, képtelen vagyok, hisz nem értem az esetet, de nagyon szeretném, ha világos lehetne.
- Elárulod, hogy a partnered miért vette fel az alakomat?
Kérdezem meg halkan, kissé félszegen, mintha azonnal visszaszívnám, pedig igenis tudni szeretném. Lehetséges, hogy nem fogja az orromra kötni, de azt már bizonyosan tudomásul kell majd vennem, hiszen erőszakoskodni senkivel sem szokásom, pláne nem vele.
Vissza az elejére Go down
Ashton P. Blake
Reveal your secrets
Ashton P. Blake
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-13, 09:52


Evangeline & Ashton
In the trap of the hearts
[You must be registered and logged in to see this image.]

 Szerencse, hogy nem látok bele Mattie fejébe, mert lehet, hogy kikérném magamnak a dolgot, hogy ha megbántanám a leányzót, majd ő áll ki érte. Értem a lovagkorban működtek így dolgok, én is imádom az ilyen eszméket, de ha így vesszük, én vagyok a lovagja, vagy leszek, és nekem kell megvédenem másoktól, nem a barátjának. Másfelől amikor engem megalázott Nathalie, akkor sem volt senki, aki felpofozza őt, hogy miért merészelte ezt megtenni? Szép dolog kiállni másokért, ahogyan Evangeline is megtette velem, de valahogy egy intim, bensőséges dolognál egy kívülálló nem nagyon vonhat felelősségre. Egyenlőre csak csupán a mosolyt érzékelem, ám eléggé szíven üt, hogy mit mond a srác, ha valami gond lenne? Hát ilyen a hírem? Meg hát ideje volt már? Rólam folyt a diskurzus, hogy mit fogok majd elrontani? Remek... Nem mondom, hogy kedvetlen leszek, de picit elszontyolodva bólintok, holott Justice már éppen eléggé elvette a kedvemet.
- Köszönöm. – Búcsúzom a srácról, és a lányka felé nyújtom a kezem. Az önbizalmam ismét megroppant kissé, de jó lenne, ha nem Evangeline-en vezetném le, ám eléggé rosszul esik, hogy ha eddig, vagy inenntől is kibeszélés tárgya leszek. Magamtól én sosem mondtam el másoknak, még Justice is alig tudott kihúzni belőlem, és azért két ember beszédtémájának lenni nem a legjobb érzés, de hát mindegy, nyilván nincsen jogom beleszólni, ezek szerint ketten döntenek a sorsomról. Maximum enyhén zavar, hogy ha elmeséli a srácnak, hogy a gyengélkedőn is kialakult valami, ha több lesz majd, arról is tudni fog? Amint a kezét nyújtja, ismét érzékelem a bizsergető érzést, amely azért egy fokkal jobb kedvre derít, hátha feloldódom majd idővel, bár ha csak egy táncig kaptam meg, akkor az elég kevés, nem lehetek önző, nem velem jött, pár perc múlva nyilván vissza is kell adnom, hogy a srácot ne hozzuk lehetetlen helyzetbe, én már nem fogok visszamenni Justice-hoz, hiszen eléggé villámokat szórt a lány szeme. Ha úgy látom, hogy zavarok, akkor visszaadom őket egymásnak, és rendezőség ide vagy oda, valószinűleg távozom.
- Kedves tőled, remélem nem veszi zokon. Mármint Mattie. Hogy így elraboltalak. Justice... nos elég mérges volt, de nem ígértem többet. Valahogy mindig sikerül mások lelkébe gázolnom... – Mondom ki félszegen, nem tudok most a lányra nézni, valahogy megint sikerült visszalépnem mindent illetően, pedig már azt hittem, hogy jól érezhetjük magunkat de már ott el volt rontva a dolog, hogy nem együtt jöttünk. Talán majd legközelebb, ha még kiváncsi lesz rám. A derekára fonom a kezem, a másikkal pedig átkulcsolom a tenyerét, és a zene ütemére táncba kezdünk. Végül mégiscsak rá tudok nézni, és megereszteni egy halványt mosolyt.
- Nagyon szép vagy. Vagyis gyönyörű.




[You must be registered and logged in to see this image.]
I am
the complicate
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-12, 22:03


Mattie & Ashton & Eva
[You must be registered and logged in to see this image.]


-. Ennek őszintén örülök.
Ha már bálkirálynő sosem leszek, legalább okos legyek, nemde? Nem mintha az okostojás Hollóhátas húgom mellett labdába rúghatnék, de ez részletkérdés.
- Szép apáca lennél!
Nevetem el magam, ahogy elképzelem a hacukájukban, még egy csini paróka is jöhetne, csodás lenne az eredmény. Kétségkívül. - Nyilván nem minden nő, de a legtöbbünk szerintem igen.
Nem mintha én nő lennék, alakulok, de azért az még messze van, bőven ám, de attól még vásárolni szeretek, szeles kis fruska létemre is. Kész szerencse, hogy van miből fedezni eme őrületemet.
- Szó nincs róla, maximum a jövendőbeli férjemnek fogok sztriptízt lejteni a nászéjszakán, már ha lesz olyan valaha.
Én szerető, csodálatos családban nőttem fel, és sosem tudtam attól az érzéstől szabadulni, hogyha esetleg a későbbiekben megállapodok, a közelében sem fog érni annak, ami gyerekként megadatott. Mégis, örökkön naiv, ifjú lelkem reménykedik abban, hogy lehetek olyan boldog, mint anya és apa, és lehet olyan tökéletes, csodálatos házasságom, meg egy rakás gyerekem. Én nem vágyom karrierre, vagy arra, hogy megváltsam az egészet, én csak boldog szeretnék lenni, noha tudom, ezt a legnehezebb elérni.
- Gonosz vagy.
Nyújtok rá nyelvet, bár tudom, nincs értelme még semmit sikerként elkönyvelni, annyi minden múlhat apróságokon. Például az is üdvös lenne, ha nem hinné azt, hogy Mattie meg én… Te jó isten, nem is bírom elképzelni.
- Nem tudom, de ha vannak, már rég el kellett volna, hogy vigyenek, és jól megvizsgálják azt a galád kis elmédet.
Szemtelenkedek tovább, igazából elég kevesen vannak, akikkel szemben ennyire képes vagyok oldottan viselkedni, de Mattie előtt sosem jutott eszembe másként reagálni, mint ahogy valóban jönne. Kényelmes, hogy bármit megoszthatok vele, tök mindegy, mennyire idióta véleményem is van valamiről.
- Sorozatgyilkos? Hát ez meg honnan jött. Amúgy, nem gondoltam még rá, valahogy mindig magabiztosnak gondoltam, meg hát, Griffendél, tudod, az ilyesmihez meg bátorság kell nem? Gőzöm sincs, csak azt tudom, hogy nekem minden erőmet össze kell ahhoz szednem, hogy el merjem hívni randizni. Bár ha csak ez a két választási lehetőség van, akkor remélem az utóbbiról van szó.
Hát mi a szösz, úgy bizony, majdnem kiesek a szemimen, még jó, hogy nem durrogtat olyan sablonos poénokat, minthogy belőlem egy is elég, mert lehet hanyatt-homlok menekülnék. Borzalmas, nem is értem, miért van szükség ilyesmire. Próbálok nem túlzottan kiakadni a dolgon, de egyértelműen nincs ínyemre, ettől még nem fogok odanyargalni hozzájuk, és kiverni a hisztit, ennél azért jóval nagyobb az önbecsülésem. A piát, amit szerez, nagyjából fél perc leforgása alatt el is pusztítom, nem szórakozok, annyi szent.
-Brrrr…
Ráz ki tőle rögvest a hideg, és még a liba is felszalad a bőrömre, de hamar elillan az érzés, elvégre jöhet a tánc, alig vártam már, az biztos, imádok táncolni.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Hozzuk ki ebből az estéből a legtöbbet!
Álmomban sem gondolnám, hogy Ashtonnak már ilyen korán eszébe ötlik, hogy felkérjen, így meglehetősen ledöbbenek, amikor az első végigropott dal után meglátom mellettünk, de gyorsan el is mosolyodom, nem akarom, hogy azt higgye, nem vágyom a társaságára. Mattie reakciójára elfojtok egy kitörni készülő nevetést, hiába, ő már csak ilyen, nem nagyon lep meg a dolog, viszont egyúttal le is buktat, hiszen egyértelmű, hogy beszéltem neki a Griffendéles ereklyevadászról. Haha… ó ha tudná mennyit, szerintem már menekülne is világgá.
- Nagyon szívesen táncolok veled, Ashton, de a partnered nem veszi zokon?
Nem tehetek róla, de az imitálásom után valahogy abszolút nem érdekel, hogyan érzi magát az a lány, nyilván őt sem nagyon mozgatta, hogy én hogyan fogom, ha meglátom. Annyi fenntartásom van csupán, hogy nem szeretnék megint egy hétig feküdni a gyengélkedőn, mert valami elvakult rajongó túlzottan féltékeny. Mindenesetre, a kezem azért nyújtom, hogy Ashtonéba helyezhessem, és a boldogság, ami átjár, majdhogynem szétfeszíti a mellkasom, mi most tényleg táncolni fogunk, eszméletlen.
Mattie felé még dobok egy széles mosolyt, csak a tekintetem üzeni, hogy ne haragudjon, ám vélhetőleg nem fogjuk így tölteni az egész estét, fogalmam sincs. Utálnám, ha úgy kéne cserbenhagynom, hogy ő tesz nekem szívességet azzal, hogy eljött velem.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-12, 16:47



Eva & Mattie

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Hidd el, így van. Nem minden lány olyan okos, mint te. – elég csak szerénynek mutatnod magad és máris elhiszik, hogy az úgy is van, egyesek képtelenek a dolgok mögé nézni, elhiszik azt, amit először látnak és ez elégé…lehangoló. Miért nincs egy olyan lány, aki mondjuk tovább lát az orránál?
- Szóval minden nő ennyire szeret vásárolni? Ne ijesztgess, a végén még kolostorba vonulok. – vigyorodom el. Na jó, azt azért nem, de nagyon remélem, hogy nem minden nő vásárlás mániás, mert tegyük fel, hogy van családom, hetente kell úgy körülbelül bevásárolni, nekem pedig hetente semmi kedvem meghalni, elég azt egyszer is, nem kell évente többször.
- Lesni? Azt hittem táncolsz te is! – csak szórakozok, ezt ő is pontosan tudja, tudom, hogy milyen, és már az is fura lenne, ha eljönne velem, hát még akkor ha látnám is táncolni… szóval tudom milyen ő, és azt is tudom, hogy nem ilyen, és ez nagyon is jó.
- Azért ne kiabáljuk el a dolgot. – pillantok rá mosolyogva, de persze nem gondolom azt, hogy ő lenne a legreménytelenebb ember csak… ideje már annak, hogy végre történjen is valami, és ne csak folyamatosan az legyen, hogy ábrándozik. Ha akar valamit, hát szerezze meg, mert nem adják oda csak úgy neki.
- Miért, szerinted nem a földönkívüliek építették a piramisokat? – nézek rá csodálkozva, de aztán vissza is tér az arcomra az a jól megszokott mosoly. Csodák… vannak, csak kevés sajnos, és ez is az. Barátok vagyunk, és tudom, hogy sokan nem hiszik el, hogy ilyen létezik, de… csak a megfelelő körülmények kellenek.
- Az agyam eldobom, ha egy sorozatgyilkosba szerettél bele. – mosolygok rá Evára a fejemet rázva. – Arra nem gondoltál még, hogy tetszel neki, csak képtelen kinyögni? – most már őszinte érdeklődéssel nézek rá. Na igen, sokféle okból pillanthatunk mi pasik furán egy nőre, és ez is ide tartozik. Esélyesebbnek látom, minthogy a srác sorozatgyilkos lenne.
- Mi a … - még szerencse, hogy nem mondom végig a mondatot, mert nem valami szép befejezés várt ott rám. Elégé meglepődök én is, mikor meglátom, hogy Eva alakjában tündököl Ice. Szóval metamorfmágus… nem semmi, és gondolom az amúgy sem kicsi egóját még inkább növeli.
- Mondhatni, de… ezt nem tudtam. – rázom meg a fejem. Na igen, erős túlzás, hogy ismerem, de találkoztam már vele, buliztam vele egyet, de ezt nem sikerült róla kiderítenem. Na mindegy, nem akarok, hogy ezen Eva felszívja magát, úgyhogy inkább el is megyek valami italért.
- Oh, értem, akkor… fenékig! – koccintok egyet azért vele, még mielőtt kiinnám egyből a pohár tartalmát és az asztalra rakom az immár üres poharat. Fogalmam sincsen mi van benne, de azért bőven megvan bolondítva alkohollal, meg is rázom a fejemet egyből, hogy egy kicsit kitisztuljon.
- Mutassuk meg, hogy kell ezt! – mosolyogok rá, ahogy egyből a többi táncoló diák felé vezetem őt. Nem akarom én azt, hogy egész végig itt szomorkodjon, főleg Ice produkciója után, szóval minél előbb kiverem a fejéből ezt, annál jobb. Persze, ez sem tart olyan sokáig, egy kicsit tudunk táncolni és talán kicsit a kelletténél nagyobb meglepettséggel nézek a hang forrása felé, ami a közelemben csendül fel, és… nézzenek oda! – Nem, már ideje volt. – mosolygok először Evára, csak aztán Ashton-ra. Szóval végre sikerült, nagyon remélem, hogy nem fogja elcseszni, mert ha megbántja Evát, megnézheti majd magát. – Szólj, ha bármi gond van oké? – pillantok még utoljára Evára, mielőtt otthagynám őket kettesben. Tudom, mi gond lehetne? De ilyenkor van mindig valami gond.


Vissza az elejére Go down
Ashton P. Blake
Reveal your secrets
Ashton P. Blake
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-10, 18:16


Evangeline & Ashton
In the trap of the hearts
[You must be registered and logged in to see this image.]

 Nem mondom, hogy nem vagyok feldúlt, mert amit Justice művelt, kétszeresen is arculcsapás, csak bár tudnám, miért érzem így, hiszen korántsem biztos, hogy Evangeline-t egyátalán kicsit is érdekli a dolog, hogy mi történik velem. Romantikus álmodozó... tulajdonképpen én is az voltam, amíg nem ölték ki belőlem, viszont akkor miért érzem magam ennyire jól vele? Ha valóban nem húzta el a kezét, és tényleg megsimogatott, akkor talán az is rosszul eshetett neki, hogy Justice is ilyesmit merészelt, aztán még fel is vette Evangeline alakját, ez nem hétköznapi dolog. Kissé árulásnak is érezheti, holott valami barátságféle alakult köztünk a gyengélkedőn, mi van, ha csak visszautasítja a kérésemet? Nem igért meg semmit, egy igen nem tekintető kőbe vésett dolognak. Rossz szájízzel manőverezek a táncolók között, még az is felmerül bennem, hogy szünetet tartva megálljak inni, hátha attól erőt merítek. Nem megy ez nekem. Olyan régen kezdeményeztem már ilyesmit, és most hadilábon állok a bátorsággal. Hiába bátorított pont Justice, ha ilyen trükkökre képes, azzal nem kicsit veszi el a kedvem, hogy férfias legyek. Mielőtt még odaérnék, próbálok megszólalni, valami furcsa motyogásra telik. Amint viszont meglátom őket, úgy vélem, tenni akarok. Türelmesen megvárom a számot, s elkapom Evangeline tekintetét, és már tudom, megteszem. Akkor is, ha visszautasít. Fogok tudni élni a gondolattal, hogy most fordult a kocka, és nem a csitrik szaladgálnak utánam, hanem megpróbálhatok én is akár valamit. Először Mattie felé pislantok, hiszen mégiscsak ő a férfi.
- Elnézést. Nem baj, ha lekérem a hölgyet egy tánc erejéig? – Járatom most már kettőjük között a tekintetem. Még ha a srác bele is egyezik, attól még a gyönyörű simán mondhat nemet. Nem is tudom, a különösen mardosó érzés tovább kúszik a gerince men, valahogy nem tudom, hogyan is reagálnék, lassan be kell magamnak ismernem, tetszik nekem.




[You must be registered and logged in to see this image.]
I am
the complicate
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-09, 23:58


Mattie & Eva
[You must be registered and logged in to see this image.]


- Ha te mondod, te tapasztalt vén róka.
Kuncogom el magam, őszintén, halvány lilám sincs róla, hogy mi jön be a pasiknak, s mi nem, gondolom egyénenként változik, de ez rajtam mit sem segít, különösképpen, hogy csak azt szeretném tudni, egy bizonyos esetében mi kell ahhoz, hogy elveszítse az eszét, és ne gondoljon mindent túl, mint ahogy azt általában teszi. Bár semmi értelme nem volna a dolognak, ha közben én változom, nemde? Bonyolult ez az egész.
- Tutira, de legalább szeretnél vásárolni.
Öltök nyelvet vidáman, nem mintha nem lenne barátnőm is, aki simán alkalmas lenne eme nemes feladatra helyette, de hát na, egy báliruha esetén egy férfi véleményét kell kikérni, és kész.
- Teljesen simán, szénné égnék, mint vámpírok a napon, de ha ez kell a kis lelkednek, megyek veled nőket lesni.
Táncot semmi pénzért nem lejtenék, már olyan textilledobálósat, de nem sok minden van, amit én ne tennék meg Mattie kedvéért, ha komolyan kéri, ezzel együtt természetesen tudom, hogy csupán vicc volt, de attól még nem sunnyogtam el a dolgot, és válaszoltam annak rendje és módja szerint. Ha eztán úgy dönt, mégis megyünk, én nem fogok visszakozni, elvégre vannak dolgok, amiket egyszerűen meg kell tapasztalni, nemde?
- Tádám, Evangelin Calla Shine mégsem a legreménytelenebb nőszemély a világon.
Tárom szét a kezeimet, némi önirónia azért van a dologban, de én is tudom, hogy itt volt az ideje, akárhogy is, én most már kiderítem, hogy van-e esélyem, egyre több jel mutat arra, hogy igen, de mégis úgy érzem, valami egyszerűen visszafogja, és tudni szeretném, hogy micsoda. Mikor szót ejtek róluk, Mattie arra pillant, én is követem a pillantását, és sikerül is elcsípnem Ashtonét, bár bevallom, nem nagyon értem azt, amit az arcán látok.
- Csodák márpedig vannak, mi?
Való igaz, Mattie a barátom, bár biztos vagyok benne, hogy nem lenne ez ilyen egyszerű köztünk, ha nem lenne foglalt évek óta a szívem, s ezért igazán hálás vagyok a sorsnak, mert soha, semmiért nem kockáztatnám a barátságunkat.
- Nem én adtam a szájába a szavakat, ő kérdezte meg, hogy felkérhet-e, nyilván nem gyáva nyúl, ha már Griffendéles, fel fog kérni, csak idő kérdése, bár, elég furának tűnik, ahogy ide nézeget.
Jegyzem meg kissé tanácstalanul. Pár pillanattal később fordítanám el a fejem, mint Mattie, és ez épp elég ahhoz, hogy még észleljem, ahogy a vele táncoló egyetemista lány az én alakomat veszi fel. Megállok a mozdulatban, és arrafelé biccentek megint, ugyan nézze már meg ő is, jól látom-e.
- Ez most komoly? Mondd, hogy rosszul látok.
Nem tudom mire vélni a dolgot. Mégis mi oka lenne annak a lánynak erre? Zavartan pislogok, végül elkapom onnan a tekintetem, bármit is csinálnak, nem tartozik rám, nem is érdekel, de attól még fáj mással látni, de ez van, tudtam, hogy itt lesz, méghozzá partnerrel, igazán nincs értelme ezen csodálkoznom, vagy emésztenem magam. Aztán mikor azt mondja, hogy az a lány olyan típus, aki játszik másokkal, sóhajtok egy mélyet, és aggodalmasan rázom meg a fejem, na Ashtonnak pont arra nincs szüksége, hogy játszanak vele.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Ezek szerint ismered a lányt.
Szögezem le, nem kérdés, a megjegyzése után biztos vagyok benne. Nem kellene aggódnom, Ashton már nagyfiú, nyilván tud vigyázni magára, nem fogok odaloholni, és lóhalálában tönkretenni a báljukat. Amíg elmegy italért, addig tüntetőleg sem nézek a páros felé, nem érdekel, mantrázom magamban, de persze, hogy érdekel, ám igenis muszáj megmakacsolnom magam.
- Tök mindegy mi van benne.
Vágom rá, aztán már le is húzom, akár méreggel is tele lehetne, nem hittem volna, hogy ennyire rosszul érint majd, hogy mással látom, eddig is volt már bál, amin mással volt, de akkor még nem tudott rólam, akkor még nem voltak gyengéd pillanataink, és most azt látni, ahogy az a csaj tapad rá… Őrjítő. Ostoba voltam, már megint…
- Ezer örömmel!
Teszem kezem a kezébe, s részemről mehetünk is, éppen itt van az ideje, hogy valami mással foglaljam el magam. Épp ezért könnyedén merülök el a Mattievel való táncban, és sikerrel ki is zárom a külvilágot, azt hiszem, épp elég volt belőle bőven az estére.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-09, 16:50



Eva & Mattie

[You must be registered and logged in to see this image.]
A szavaira csak vigyorogva megrázom a fejemet. Tudom én,  hogy érzi, sejti, hogy valamit nem mondok el neki, de… elfogom egyszer. Még nem tudom mikor, de biztos nem ma lesz ez, ma szórakozni kell, nem pedig mindenféle hülye problémával foglalkozni, azt megteszem majd én, úgyis az én bajom, az én dolgom aggodalmaskodni is miatta.
- Az állszerénység mindig bejön. – rántom meg a vállamat mosolyogva. Na igen, tudom én azt, hogy nem nézek ki rosszul, sőt, azt kell mondjam jól nézek ki, de nem vagyok magamtól elszállva, csak tudom milyen vagyok és kész. Nem mintha rajongói tábort hoztak volna már  létre miattam, de… szeretnek a nők és kész, ez így van rendjén.
- Irigy lennél rám, igaz? – vigyorgok rá. Na azért nővé nem szívesen változnék, már az órákon át tartó vásárlásoktól is fejbe tudnám magamat lőni, de ez egyszer kivételt teszek, Eva ugyanis nagyon jól néz ki, ennyi ruhapróbával eltöltött időt ez megért. – Szóval elkísérnél egy sztriptíz bárba? – csak viccelek, nem mennék vele ilyen helyre soha, nem mondom, hogy nem voltam már, de… jobban szeretem, ha egy nőhöz hozzá is érhetek, szóval ritkán járok el. Tudok egy-két elég szórakoztató mugli dolgot, szóval azokra feltétlen elviszem, hogy szórakozhassunk egy kicsit, és nem feltétlen kell pasinak lennie hozzá.
- Nem azért mondtam, mert baj lenne. Legalább döntöttél, többet tettél, mint az évek során eddig. – na igen, tudja, hogy ezt nem bántásnak szánom, de már ideje volt, hogy megragadja a gyeplőt és úgy alakítsa a dolgokat, ahogy elképzeli, mert a reménykedés nem old meg semmit.
- Igen? – kicsit azért meglepődök, és akaratlanul is az említett fickóra, vagyis…inkább párosra vetem a tekintetem, mert ott van Asthon-nal Ice is. Egy pár pillanatig csak szótlanul figyelem őket mielőtt még visszafordulnék Evához. – Akkor ma egy igazi csodának lehet a szemtanúja, igaz? Azaz kettőnek. – mosolygok rá. Az egyik csoda maga Eva, a másik pedig az, hogy igenis létezik fiú és lány között barátság. Ezt most az a fickó is láthatja majd.
- Ha nem kér fel táncolni, esküszöm, hogy… a Holdig meg sem áll. – és ezt most komolyan is mondom. Elég volt abból,  hogy a legjobb barátom már évek óta epekedik utána, de az a hülye, még csak észre sem veszi. Ha azt mondta, hogy felkéri, legyen is férfi és kérje fel táncolni. Tudom én, hogy nem kell vigyáznom Evára, mert tud ő magára is, de attól még szeretném azt, ha valaki olyanba lenne belezúgva, aki mondjuk látja is őt. Asthon szemei fel kéne nyíljanak már végre.
- Na akkor jó, a végén még féltékeny leszek. – mosolygok rá. Nem igazán zavar az, ha őt keresi, tudom én, hogy bele van zúgva, szóval elnézhető lenne a dolog, de… szóval ő is tudja biztosan, hogy mi az álláspontom. – De ne félj, a partnere inkább az a típus, aki játszik a másikkal. – nem hinném, hogy azért jöttek együtt, mert már kitűzték az esküvő időpontját, sokkal inkább úgy gyanítom, hogy az a bizonyos A terv, akit a múltkor emlegetett Ice, na az Asthon. És ezzel nincs is baj, annyira nem  érdekel a dolog, de az már igen ha ez Evát zavarja.
- Két nem diák kompatibilis ital rendel! Itt várj, egy pillanat és jövök! – mosolyodom el, és eltűnök néhány percre, hogy aztán kettő, rikító színű itallal térjek vissza, amit egyből át is nyújtok neki. – Ne kérdezd mi van benne, fogalmam sincsen. – egy srác adta oda, miszerint ez az ő specialitása, ezek pedig mindig jól hangzanak. – Táncolunk? – kérdezem miután az asztalra raktam a poharamat, és a kezemet nyújtom Eva felé. Nem kell most, ha nem akar, de… előbb-utóbb úgyis kell.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-08, 18:39


Mattie & Eva
[You must be registered and logged in to see this image.]


- Ez a szél már csak ilyen, nem kímél senkit.
Vigyorgok rá szélesen, örülök, ha jó kedvűnek látom, noha tudom, hogy van valami, amit nem mond el nekem, és ez határozottan zavar is, de szeretném meghagyni neki a választási lehetőséget, hogy akkor mondja el, amikor szeretné. Természetesen, ha záros határidőn belül nem történik meg, a fején fogok ugrálni, ez kétségtelen. Ezt tudja már jól rólam, úgyhogy remélhetőleg előáll addigra a dologgal, míg nálam elszakad a cérna. A mai este azonban legyen még a szórakozásé, bár nyilvánvalóan akkor sem fogom lerázni, ha úgy dönt, hogy ma mondja el.
- Mintha nem tudnád, hogy mindenben eszméletlenül jól nézel ki.
Öltök nyelvet rá vidáman, neki azért volt már tapasztalata a csajokkal, nem kell fölöslegesen szerénykednie, sokkal inkább tisztában van magával, mint amennyire én valaha is leszek.
- Tudom, és eskü, most már csinálhatunk valami pasis programot is, nehogy átváltozz itt nekem nővé.
Kuncogok, és szent elhatározásom, hogy eztán róla fognak szólni a dolgok, és kész, eleget beszéltünk az én hülyeségeimről, márpedig én abszolút nem tartom magam önző embernek, de feltűnt, hogy a saját dolgairól nem nagyon akar beszélni, inkább tereli a témát. Ezen változtatnunk kellene lassacskán.
A terembe érve végül elragad kicsit a hangulat, és tök lelkes leszek, vagyis, lelkesebb, mint eddig, egészen ama pillanatig, hogy előhozakodom neki a legújabb őrültségemmel, látom ám, hogy már kicsit kivan tőlem szegény, úgyhogy tutira nem fogom már mással zaklatni mag, már ilyen lelki dolgokkal, tánccal viszont biztosan.
- Tudom, jó? Nem kell mondani, gáz vagyok, ez van, de úgy döntöttem, hogy valahogy a végére járok ennek az egésznek, aztán, ha nem, akkor egye fene, teljes lelkesedéssel vetem magam valaki más karjaiba.
Természetesen túlzok, de ettől még most így gondolom, ha falakba ütközök, nem fogok tovább erőlködni, így is nagyon sok mindent megteszek azért, hogy leplezzem a vonzalmamat.
- Mellesleg, van egy sanda gyanúm, hogy azt hiszi, több van köztünk, mint barátság, tekintettel arra, hogy nem hisz abban, hogy ilyesmi létezik fiú és lány közt.
Fejtegetem, elvégre így volt, nem csalás, nem ámítás, nem védeni akarom, csak szerintem tényleg nem hitte el, hogy Mattie „csupán” barát, a legjobb, de tényleg nincsenek romantikus képzelgéseim az irányába, ha Ashton nem lenne, talán beleszerettem volna, de fölösleges is ezt boncolgatni.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Dehogy hívom el táncolni, ő kérdezte meg, hogy felkérhet-e majd, úgyhogy akkor kérjen is fel, és ha megtette, akkor majd meglátjuk. Ki tudja, lehet, hogy nyúl leszek megtenni.
Azért elpirulok a kincs szó hallatán, annyira szeretem Mattiet, néha komolyan sajnálom, hogy nem úgy, de talán akkor nem lennénk egymásnak ilyen jó bizalmasai, nem tudhatom. Mindenesettre fogalmam sincs, mihez kezdenék nélküle.
- Héhé, azért ne zavarj már el most rögtön, veled jöttem, veled is leszek az este nagy részében, úgyis partnerrel érkezett ő is, szóval talán ide sem fog jönni hozzám. Esküszöm neked mindenre, ami szent, hogy nem fogom állandóan keresni a tekintetemmel, hogy az agyadra menjek vele.
Ezt megígérhetem, mert ahogy eddig is, úgy eztán is el fogom kerülni a szánalmasság látszatát, ebben teljesen biztos lehet, annyira azért nem vagyok kétségbeesett, sőt, egyáltalán nem vagyok, csak szeretném végre tudni, hányadán is állunk, amire talán megfelelő a ma este.
- Viszont szerezned kell nekem valami kevésbé diák kompatibilis italt. Mikor, ha nem most?
Nem szoktam inni, de olykor azért rávehető vagyok bármiféle őrültségre, én sem vagyok egy kisangyal, sőt, van tökre meglepő oldalam is, főleg Anne mellett szokott velem elszaladni a paci.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-04, 11:36



Eva & Mattie

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Nézzenek oda, kit fújt ide a szél! – nem tudom megállni, hogy ne mosolyodjak el olyan szélesen, mint talán még soha. Úgy terveztem ezt az évet, hogy végig fogom szenvedni, egyelőre azonban nagyon is jól alakul, kitudja, talán pont arra volt szükségem, hogy egy egész nyarat töltsek a diliházban és rászokjak a gyógszerekre, amik nélkül már élni sem tudok jelen pillanatban. Kész szerencsém van komolyan. Evának nem akarom ezt megemlíteni, főleg nem most, ez az ő estéje kell, hogy legyen, nem fogom tőle elrabolni a hülye bajaimmal, az tökéletesen ráér később is, ez a nap most ne rólam szóljon.
- Hé! Azért jól áll nem? – nem vettem új öltönyt, mert teljesen feleslegesnek tartottam, és amúgy is, úgy levagyok égve, hogy szerintem egy csokibékát nem tudnék venni, nemhogy egy öltönyt. Ez még jó rám, és amúgy is, szeretem ezt az öltönyt, szóval ragaszkodom hozzá. – Tudod, hogy mennyire utálok ruhákat nézni, de most megérte, gyönyörű vagy. – komolyan,ha így nem akad meg valakinek a szeme, akkor már nem létezik az, hogy Evával legyen a gond. Amúgy is jól néz ki, már vagy ezerszer elmondtam neki ezt, és most ebben a ruhában, hát… ha nem ismerném, és nem lennénk ilyen jóban már évek óta, simán rámozdulnék.
- Oké, akkor nyomás! – bólintok mosolyogva, ahogyan a terembe lépkedünk. Nagyon remélem, hogy sikerül valami tényleg ütős kis bált összehozni, mert az eddigiek nekem kissé egysíkúak voltak, nem árt egy kis változtatás, de engem nem is a dekoráció, sokkal inkább a zenekar érdekel, odavagyok a zenéért, na meg az ütős kis italokért is, szóval remélem felkészültek alkohol terén. Nem mintha iszákos lennék, amúgy is jól bírom az alkoholt, de szeretek az ilyen alkalmakkor inni, ellazít és jól is esik. Dumbledore nem is igazán figyelek oda, nem mintha nem bírnám, csak hát sok kedvem nincs ezt már századszorra végighallgatni.
- Mint mindig, mi a baj? – vonom össze a szemöldökömet mikor felé fordulok. Remélem, hogy nem valami hatalmas gondot akar mondani, mert azt meg kell oldani, nekem meg semmi kedvem ma bármit is megoldani, csak jól akarom magamat érezni és kész.
- Eva… - forgatom a szememet, ahogyan felsóhajtok. – Tudod, ennek fordítva kéne működnie. – a fickónak kéne őt elhívnia randizni, nem pedig fordítva. Komolyan, kezdek beleőrülni ebbe az egészbe. – Figyelj, egyezzünk meg oké? Menj és hívd el, táncolj vele, nem vagyok hülye, tudom, hogy szívesebben lennél vele. Viszont, ha a lovagod ezután az este után is képtelen észrevenni azt, hogy mekkora kincsbe is botlott, akkor felejtsd el, oké? – kompromisszum képes vagyok, de csak mert most van a bál. – Na, menj ha akarsz, és nyisd fel annak a tökelütöttnek a szemét! – én meg addig elmegyek és iszok valamit. Nem vagyok én hülye, pontosan tudtam, hogy ez lesz, és hát… ha Evának ez, vagyis ő kell, akkor én támogatom.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-03, 16:27


Mattie & Eva
[You must be registered and logged in to see this image.]



Szokás szerint mosoly ragyog az arcomon, nem lehet ez meglepő a részemről, hiszen bármi is van belül, az nem ül ki a vonásaimra. Örülök, hogy Mattietől ki tudtam kuncsorogni a meghívást, így legalább nem kell egyedül petrezselymet árulnom, talán el sem jöttem volna, ha nem így alakul.
Elég sokat készülődtem, bár én kényes is vagyok a megjelenésemre, szegény Mattiet is az őrületbe kergettem, amíg kiválasztottam a megfelelő ruhát, és természetesen ahogy mondta, végül az lett, ami legelőször megtetszett. Egy egészen visszafogott, de azért valamelyest feltűnő darab, az arany színe miatt legalábbis. Egyébként szépen követte alakom vonalát, nem szeretem azokat a hatalmas szoknyás báli ruhákat, ha egyszer férjhez megyek, szerintem akkor sem lesz hatalmas abroncsos ruhám, inkább valami sellő fazonú darab. A hajamat becsavartam, de meghagytam egyszerűnek, csupán könnyedén omlik alá, és kész, nem szeretem a kontyokat, valahogy nem én lennék.
- Sziaaaa!
Nyomtam rögtön egy puszit Mattie arcára, amikor megláttam, és tisztára be voltam sózva, nagyon szerettem táncolni, meg a bálokat is imádtam, mindent, ami fényes és pompás, minden évben alig vártam ezt a napot. Azért kicsit azt is reméltem, hogy Ashton tényleg felkér majd egy táncra, a gondolattól is ki akart ugrani a szívem a helyéről.
- Látom nem vesződtél túl sokat a készülődéssel.
Szívom kicsit a vérét, elvégre, tavaly is ez az öltöny volt rajta, engem ugyan nem zavar, a pasiknál sokkal nehezebb kiszúrni az ilyet, én is csak azért tudom, mert mindenkinél jobban ismerem a suliban.
- Mehetünk is.
Karolok belé, aztán levonulhatunk kettecskén a nagyterembe, folyamatosan duruzsolok a fülébe mindenfélét arról, hogy vajon milyen lesz a dekoráció, meg úgy az egész hangulata, zenekar, és egyebek, mert semmit sem tudok róla egyelőre. Hiába, sokszor be nem áll a szám, de ezt már tudja rólam.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sikeresen odaérünk természetesen, nem vagyunk túlságosan messze tőle, fura lenne, ha másként történne, bár fene tudja, a Roxfort képes fura dolgokra. Épp idejében érkezünk ahhoz, hogy elcsípjük az igazgató beszédjét, amit én mindig örömmel hallgatok, olyan viccesnek találom, ahogy közben mozog az a nagy szakálla. Ezt persze nem szoktam mondani senkinek, még a végén visszajutna.
Egyelőre nem szúrom ki Ashtont, de ahogy eszembe jut a táncolni kezdő tömeg láttán, valami más is felötlik bennem, így már pillogok is Mattiere bűbájosan.
- Te… Mattie… figyelj csak…
Ostobaság erre kérni, hiszen tudom, hogy mindig figyel rám, de azért szeretném érzékeltetni, hogy fontos lenne a dolog, amit kérdezni szeretnék.
- Az ér, ha őt hívom el randizni? Vagy mindenképpen valaki mást kell?
Nem mondok nevet, a falnak is füle van, de nyilván tudja, kire célzok. Gőzöm sincsen, hogy meg merném-e tenni, de Anne beleültette a bogarat a fülembe, és tudni szerettem volna, hogy ez járható út-e. Ha nem, még mindig próbálkozhatom a kellemetlenebbik úttal, és persze az sem biztos, hogy Ashton igent mondana, de már az is óriási előrelépés, hogy fontolgatom a dolgot.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty2014-12-02, 10:22



Eva & Mattie

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mikor a suliba jöttem azt hittem, hogy ez az egész év egy kínszenvedés lesz, amit alá is támasztottam vagy ezernyi ténnyel a szörnyen rossz nyaram után. Ott van a függőség, amit még mindig nem sikerült kezelnem, és hamarosan kifogyok újra. Még nem tudom hogyan fogom megoldani, vagy átvészelni, de ma pont erre nem akarok gondolni. Itt a bál, az a lényeg, hogy jól érezzem magamat, és jól is fogom érezni, nem akarom, hogy ez az egész elrontsa a kedvemet. A múltkor is kellően rossz kedvem volt, Ice mégis feltudott dobni egy bulival, most nincs rossz kedvem és úgy megyek buliba,  szóval… tudom, hogy élvezni fogom. Már csak azért is, mert Evával megyek.
Nem volt nehéz elkészülnöm, már mindenem megvolt, a tavalyi öltöny még mindig jó rám, szóval nem kellet újat vennem, vagy szabatnom magamra, a készülődés tehát nem igazán rabolt el valami sok időt, amúgy sem vagyok az a pasi, aki órákat eltud állni a tükör előtt, hogy minden egyes hajtincse tökéletesen álljon. Nekem ehhez türelmem sem lenne, és amúgy is, elég csak néhányszor beletúrnom a hajamba és már készen is vagyok. Nem igazán szeretem magamat kicsípni, de az ilyen események, mint például a karácsonyi bál a kivételek közé tartozik mindenképpen, ez az egyetlen olyan esemény, ahol jót tudok bulizni úgy, hogy kivagyok csípve. Legutóbb az anyám temetésére kellett kiöltöznöm, és bennem ez az egész öltözzünk ki dolog ilyen gondolatokat ébreszt, gondoltam is arra, hogy majd veszek inkább egy fehér öltönyt, de végül maradtam a jól bevált feketénél.
Amint elkészültem a klubhelyiség bejáratánál vártam Evára, innen simán mehetünk együtt, szóval megvárom amíg elkészül aztán irány is a parti. Azt azért sejtem, hogy nem velem lesz az egész este, hallottam azt is, hogy a plátói szerelme is a bál rendezői között van, szóval már csak azért is odafog menni hozzá, hogy megköszönje majd ezt az egészet. És ez nem rossz, sőt, nagyon kedves, de Eva már csak ilyen. Engem pedig nem zavar, ha azzal a fickóval van együtt, ő tudja, hogy mi a jó neki, ha Ashton-nal akar lenni, csak nyugodtan, én nem szólok bele. Valószínűleg soha nem leszek képes megérteni azt, amit érez. Már magában a szerelemben se nagyon hiszek, hát még abban, hogy meglátok valakit és első látásra belé szerettek, ez nekem… túlságosan mézesmázos, de örülök annak, hogy Eva képes ebben hinni, nem is ő lenne, ha nem így tenne.
Viszont ezen nem is igazán érdemes előre gondolkodni, ez a jövő zenéje, mi pedig még csak el sem indultunk. Na majd ha ott leszünk kiderül minden.




A hozzászólást Matthew Tyrone összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-12-12, 16:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Eva & Matie -> Eva & Ashton   Eva & Matie -> Eva & Ashton Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karácsonyi bál :: Karácsonyi bál 2014.-
Ugrás: