ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-05-06, 22:04
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Emilia Montgomery I_vote_lcapEmilia Montgomery I_voting_barEmilia Montgomery I_vote_rcap 
Kalandmester
Emilia Montgomery I_vote_lcapEmilia Montgomery I_voting_barEmilia Montgomery I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Emilia Montgomery I_vote_lcapEmilia Montgomery I_voting_barEmilia Montgomery I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Emilia Montgomery I_vote_lcapEmilia Montgomery I_voting_barEmilia Montgomery I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Emilia Montgomery I_vote_lcapEmilia Montgomery I_voting_barEmilia Montgomery I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Emilia Montgomery I_vote_lcapEmilia Montgomery I_voting_barEmilia Montgomery I_vote_rcap 
Christopher Graves
Emilia Montgomery I_vote_lcapEmilia Montgomery I_voting_barEmilia Montgomery I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Emilia Montgomery I_vote_lcapEmilia Montgomery I_voting_barEmilia Montgomery I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Emilia Montgomery I_vote_lcapEmilia Montgomery I_voting_barEmilia Montgomery I_vote_rcap 
Alison Fawley
Emilia Montgomery I_vote_lcapEmilia Montgomery I_voting_barEmilia Montgomery I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot

Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Emilia Montgomery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Emilia Montgomery   Emilia Montgomery Empty2014-11-30, 18:39




Emilia Montgomery

[You must be registered and logged in to see this image.]
"You gonna miss me when I'm gone"

Főkarakter: Anne Newsome
Teljes név: Emilia Montgomery
Születési hely és dátum: New York, 1976. október 21.
Csoport: Hugrabug
Patrónus: Sün
Évfolyam (szak) 9. évfolyam (bájitalkeverő)
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Bájitaltan - Kiemelkedő, Bűbájtan - Kiemelkedő, Rúnaismeret - Pocsék


Jellemed kifejtése

10 szó, amivel leginkább jellemezni lehet:
₪ Árva: Az első szó, ami legtöbbször eszembe jut. Hiába van egy családom, ők akkor sem a vér szerinti rokonaim és azzal, hogy megkapta a levelem a Roxfort-ból, csak még különcebbnek éreztem magam.
₪ Virtuóz: Éneklek én, csak nem mások előtt. Elvileg tehetségem is van hozzá, de én nem tudom… Majd talán egyszer kilépek a „színfalak mögül”.
₪ Őszinte: Ha egy árvaházban nősz fel, akkor sosem hazudsz, mert mindig figyel valaki. Sőt képes vagy a társaid képébe üvölteni, hogy éppen mi a bajod velük. Igen, jól gondolod, volt ebből már probléma velem…
₪ Makacs: Nem hagyom bárkinek is, hogy félrevezessen. Már elég pofára esésben volt részem és kösz, nem kérek többet…
₪ Humortalan: Pocsék humorérzékem van és volt mindig is. Egyszerűen nem tudok viccet mesélni, de mások poénjain mindig jókat nevetek.
₪ Kételkedő: Sosem kételkedtem senkiben, amíg meg nem ismertem az első „családomat”. Úgy tűnt, hogy szeretni fognak, hát tévedtem, lényegében újabb játékszer voltam az életükben… Azóta pedig nehezebben bízok meg másokban.
₪ Barát: Eddig mindenki, akinek sikerült megismernie, azt mondta, hogy jó barát vagyok. Ez pedig tényleg így van. Aki jelent számomra valamit, azzal ezt érzékeltetni is fogom.
₪ Fura: Vannak érdekes szokásaim, hóbortjaim és néha elég idiótán is viselkedek, hiszen korán kellett felnőnöm és a gyerekkorom sem volt valami álom, tehát szerintem érthető, ha néha furcsán vagy gyerekesen viselkedek.
₪ Fotómániás: Nagyon szeretek fényképezni, hogy megörökítsem magamnak a pillanatokat és később visszanézhessem őket, legyen akár jók vagy rosszak.
₪ Rosszalvó: Gyakran vannak rémálmaim, de nem tudom mitől, hiszen annyira más az összes. Nehéz lenne ráfogni egy dologra, mert túlságosan különböznek.

9 dolog, amit szeretek:
₪ Zene
₪ Barátaim
₪ Filmek
₪ Csak feküdni és bámulni az eget – akár nappal, akár éjjel
₪ Kávé
₪ A kutyám: Pamacs
₪ Hülyéskedés – Ebből sosem növök ki.
₪ Ének és tánc
₪ Ruhák

8 dolog, amit nem árt tudni rólam:
₪ Nem ismerem a vér szerinti szüleimet.
₪ Amíg nem végzek a suliban, addig a nevelőcsaládommal élek, akik nagyon aranyosak, de sajnos alig vannak otthon, mert a nevelőapukám munkája miatt gyakran utaznak.
₪ Sosem voltam jó viccmesélő. Mindig vagy elfelejtettem, vagy előre elmondtam a poént.
₪ A barátaim mindig érzékelhetik, hogy szeretem őket.
₪ Imádom a ruhákat, de még annál is jobban imádok fényképezni.
₪ Szeretek énekelni és dalokat írni, csak az a gond, hogy nincs bátorságom megmutatni a műveimet még a barátaimnak sem. Pedig a családom szerint jó munkák… Talán majd egyszer… Talán.
₪ Túl korán fel kellett nőnöm, így mostanra kialakult egy gyerekes szokásom, hogy imádok hülyéskedni. Néhányak szerint ebből már ki kéne nőnöm, de nem megy, hiszen még csak most kezdek belejönni. Very Happy
₪ Sokszor vannak rémálmaim.


7 dolog, amit nem kedvelek:
₪ Az első nevelőcsaládom – Őket te sem akarod megismerni, hidd el!
₪ A vér szerinti szüleim – Akárkik is és akárhol is vannak, azért mert elhagytak engem.
₪ Ha nem alhatom ki magam.
₪ Zöld
₪ Beképzelt libák
₪ Költözés – Ha a nevelőapukád munkája miatt folyton költöztök, akkor egy idő után már profi leszel az egészben… és egyre jobban unod.
₪ Mesék


6 tevékenység, amit hobbiként űzök:
₪ Ének
₪ Pizza rendelés – Nem, nem viccelek… Ha látnád milyen helyes az a pizza futár…
₪ Dalszövegeket írok – De ezeket te úgysem fogod sose hallani Razz
₪ Fényképezés
₪ Film nézés
₪ Pocsék vicceket mondok


5 mondat/idézet, ami sokat jelent számomra:
₪ Friends are the rainbows in the storm of the life
₪ All kind of being have a purpose!
₪ People say that the bad memories cause the most pain
₪ Always look at the bright side of life!
₪ Sometimes the heart sees what is invisible to the eye...

4 dolog, amit sosem fogsz tudni rólam:
₪ Az első nevelőcsaládom borzalmas volt. Még szerencse, hogy visszakerülhettem a nyilvántartásba és így új családom lett.
₪ A csípőmön lévő hegek – Ha rajtam múlik, akkor nem fogod látni őket.
₪ Még mindig nem voltam úgy igazán szerelmes…
₪ Volt egy korszakom, amikor zöldmániás voltam. Zöld ágytakaró, falak, ruhák, még a hajamban is voltak zöld tincsek... Elhiheti mindenki, hogy mennyire meguntam egy idő után azt a színt...


3 város, ahová el akarok jutni:
₪ Monte Carlo
₪ Velence
₪ Tokió


2 becenév, amit adtak nevem:
₪ Lia
₪ Em

1 személy, akire példaképként tekintek:
₪ Ööö… Az ciki, ha nincs ilyen?...


Megjelenés

Mielőtt rákérdeznél: igen, ez az eredeti hajszínem. Igen, képzeld tényleg vörös hajam van, mi olyan furcsa ebben? Tudod, mit lényegtelen, inkább bemutatom magam, mert látom, hogy még mindig engem bámulsz. Vörösesbarna hajamhoz, melyet mindig kibontva hordok, néha begöndörítve, néha kivasalva, kék szempár társul, mint azt te is láthatod. Nem vagyok túl magas, vagy túl alacsony és az alakommal sincsen probléma, mert figyelek a testmozgásra. Rendszeresen eljárok úszni, ha az időm engedi, vagy ha éppen az időjárás kedvező, akkor futni szoktam. A ruhatáramból csak egy szín hiányzik, a zöld, amiről inkább említést sem teszek, mert ronda. A kényelmes, laza darabokat szeretem. Igen, hagyjon békén mindenki a szoknyával... Felveszem, ha az esemény megköveteli, de amúgy meg utálom. Éljen a nadrág! És a tornacipő, meg a pulcsik és a táskák, meg a... Jó oké, leálltam... Szerintem ezzel érthető volt, hogy miket hordok szívesen. A sminkem? Mint látod az nem nagy durranás, csak fekete tus, szemceruza meg szempillaspirál.

Életed fontosabb állomásai

1976. október 21-én születtem New York-ban. Vér szerinti szüleimet sosem ismerhettem meg, mert ott hagytak a kórházban, így én egy árvaházba kerültem. Ott cseperedtem hét éves koromig és ez idő alatt végig kellett néznem, ahogy az összes barátom eltűnik az életemből, mert új családra talált. Aztán eljött az én időm is. Egy kedvesnek tűnő házaspár fogadott gyermekének, én pedig majd szétrobbantam az örömtől és az izgalomtól, hogy végre nekem is lesz egy családom. Viszont amit addig elképzeltem egy családról, abból semmi sem volt igaz. A nevelőanyám valami névtelen rockegyüttes gitárosa volt és lényegében egy drogos ringyó. A nevelőapám pedig egy pedofil alkoholista. Nem, nem viccelek, komolyan kikezdett velem, amikor még csak hét éves voltam. A szomszédunknak köszönhetem, hogy visszavett tőlük a gyámhatóság és újra az árvaházban voltam. Azonban az életem innentől már koránt sem tudott olyan boldogan telni, mint előtte. Szinte minden nap rémálmaim voltak. Újraálmodtam, ahogy a férfi megvert és taperolt, valamint azt, ahogy a nő élvezettel nézte, ha folyt a vérem, akárhonnan is. Igen, azt elfelejtettem megemlíteni, hogy lényegében vagdosott engem. Neki köszönhetem, hogy van pár maradandó heg a csípőm tájékán. Ezek után szerintem már érthető, hogy alvászavarral küzdök...
Nem sokkal az után, hogy betöltöttem a nyolcadik életévemet, egy újabb pár fogadott családjába. Nekik már volt egy nálam két évvel idősebb fiuk. Tudtak mindent az előző családdal történtekről és mégis kellettem nekik. Furcsa, igaz? Nem értettem, de nem is tudtam bennük megbízni. Aztán megláttam a házukat és kaptam egy külön szobát, ami olyan volt, mintha egy hercegnő vagy egy tündér álmodta volna meg a berendezését. Ez a család teljesen más volt, mint az előző, hiszen csak úgy áradt belőlük a szeretet és ez teljesen összezavart, de idővel sikerült felfognom, hogy ez nem csak egy álom, hanem valóság. Hozzászoktam a folyamatos költözésekhez az apukám munkája miatt, aztán egyszer csak már London-ban kötöttünk ki, ahol betöltöttem a tizenegyedik életévemet és megkaptam az értesítést, hogy felvettek a Roxfort-ba. Pont beilleszkedtem már a családba és ettől hirtelen újra különcnek éreztem magam. De a szüleim és a bátyám is örült neki, hogy különleges vagyok, mert ők inkább így gondolták. Megszerettem őket és nagyon nehéz volt számomra az elválás, de megtörtént, megérkeztem az iskolába, ahol már egyáltalán nem volt probléma, ha más vagyok. A Teszek Süveg a Hugrabugba osztott, és bár eleinte kétségeim voltak emiatt, később láttam, hogy jól döntött. Itt van mindenki, aki kicsit is béna valamiben, vagy aki nem illett a többi házba. Talán én is az utóbbi miatt kerültem ide, de amennyire az elején meg akartam tudni az indokot, most már annyira nem érdekel ez az egész. Jól érzem magam a háztársaim között és csak ez számít.
Hogy mégis mi történt velem az iskolában? Az ég világon semmi érdekes, csak vagyok, lődörgök, fotózok és dalokat írok. Eleinte a család úgy intézte, hogy mire eljön a szünet, ők otthon legyenek, és akkor együtt lehetünk, de egy idő után ennek is vége lett. Felnőttem, a bátyám is felnőtt, a ház pedig ott áll üresen és csak ara vár, hogy én a szünetekben hazamenjek és filmeket nézzek, énekeljek, maximumon üvöltessem a zenét, vagy éppen házibulit szervezzek. Bájitalkeverőnek tanulok, mert azzal talán tudok majd kezdeni bármit is, ha meg a varázsvilágban mégsem jön össze semmi, akkor legeslegvégső esetben jelentkezek egy mugli tehetségkutatóba. Ki tudja, talán abból is lehetne valami, nem?



A hozzászólást Emilia Montgomery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-10, 22:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Emilia Montgomery   Emilia Montgomery Empty2014-12-02, 11:59



Elfogadva!

Köszönöm szépen a házváltást, így már minden oké. ^^ A pb-ért én annyira nem vagyok ode, de mondjuk ehhez a karihoz azt hiszem illik, szóval jó lett. Smile Szegénynek azért nem volt egyszerű élete, de azt hiszem ez már csak így szokott lenni akkor, ha valaki árva, olyankor azért nehezebben alakulnak igazán jól a dolgai, de örökké úgy se tart sosem a rossz időszak, most meg már itt a Roxfort is neked. ^^
Nem tudok semmibe se belekötni, foglalózz, aztán kész is vagyunk. Smile




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emilia Darlington
» Emilia & Andrew
» Justice & Emilia
» Emilia State - FOGLALT

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: