ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-05-06, 22:04
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Jasmine C. Flowers I_vote_lcapJasmine C. Flowers I_voting_barJasmine C. Flowers I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Jasmine C. Flowers I_vote_lcapJasmine C. Flowers I_voting_barJasmine C. Flowers I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Jasmine C. Flowers I_vote_lcapJasmine C. Flowers I_voting_barJasmine C. Flowers I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Jasmine C. Flowers I_vote_lcapJasmine C. Flowers I_voting_barJasmine C. Flowers I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Jasmine C. Flowers I_vote_lcapJasmine C. Flowers I_voting_barJasmine C. Flowers I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Jasmine C. Flowers I_vote_lcapJasmine C. Flowers I_voting_barJasmine C. Flowers I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Jasmine C. Flowers I_vote_lcapJasmine C. Flowers I_voting_barJasmine C. Flowers I_vote_rcap 
Sheree Parks
Jasmine C. Flowers I_vote_lcapJasmine C. Flowers I_voting_barJasmine C. Flowers I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Jasmine C. Flowers I_vote_lcapJasmine C. Flowers I_voting_barJasmine C. Flowers I_vote_rcap 
Maia Hansen
Jasmine C. Flowers I_vote_lcapJasmine C. Flowers I_voting_barJasmine C. Flowers I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot

Adrien Meyers


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jasmine C. Flowers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jasmine C. Flowers
Reveal your secrets
Jasmine C. Flowers
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Jasmine C. Flowers   Jasmine C. Flowers Empty2014-11-22, 18:42




Jasmine C. Flowers

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Már nyílnak a völgyben a kerti virágok..."

Főkarakter:Ron Weasley
Teljes név:Jasmine C. Flowers
Születési hely és dátum:London,  1978. március 21.
Csoport: Hugrabug
Patrónus: Pápaszemes Pillangó
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Nyolcadik évfolyam
Képesség:
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - Tehetségtelen Legendás lények gondozása - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése
Hol is kezdjem? Kis regény vagy pár szó legyen csupán? Nyitott személyiség vagyok, barátkozós típus, de nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy kikben bízhatok vagy kikben nem. Nem lehet olyan könnyen átverni és ha valaki rá akar venni valamire amit nem tartok helyén valónak akkor annak az illetőnek minimum Uther-nek kell lennie vagy felejtse el, hogy akart valamit. Elszánt vagyok, de ha látom a fényt az alagút végén nem mindig gondolom úgy, hogy az a kijárat, sokkal inkább a helyi expressz. Feladatok terén nem igazán bírom a csapatmunkát, szerintem egy dolog segíteni és egy másik belekontárkodni abba ami már jó úton halad ahhoz, hogy elkészüljön. Igen, szeretek főnökösködni és basáskodni is, de nem vagyok egy kerülendő személy, a humorommal általában sikerül ellensúlyoznom bizarr viselkedésemet vagy hangulatingadozásimat is, mert persze nekem olyanjaim is vannak, de még mennyire. Az egyik percben még lehet viccet mesélek a következőben nem kizárt, hogy halálosan komolyan gondolom. Nem igazán lehet engem megérteni, de aki nem akar az meg se próbálja, lehetetlen nem vagyok, csak nehéz eset. Segítőkésznek számítok...már ha úgy kell ezt értelmezni, hogy bárkinek segítek elfogyasztani a 100. mézsörét. Egyébként lehet rám számítani, de csak azután miután az illető kiérdemelte a bizalmam vagy tett olyat ami miatt érdemesnek találom a segítségemre. Hát röviden ennyi, nem akarom karácsonyig folytatni, nehéz kiismerni, de ha folytatom akkor meg végig olvasni...


Megjelenés

Nos, szeretem a divatot, lány vagyok, nálam ez valahol kötelező, meg úgy magamtól is odavagyok érte. Ám a Roxfort nem éppen az a hely ahol minden féle öltözetben lehet parádézni. Marad tehát a farmer nadrág és az a drága talár amit egyik évben sem újítottak még meg és kezd rémesen unalmassá válni. Félre értés ne essék nem élek a divatért, Ő él értem. Hajamat legtöbbször kiengedve hordom, dús és selymes, nincs miért lófarokba kötnöm. Szerencsére szinte teljesen egyenes hajszálaim vannak így azzal se gyűlik meg a bajom, hogy nem jól szárad meg. Ritka szerencsés vagyok. Nem mellesleg aranyló barna bár ha nap nem sokat éri kicsit sötétebb, de még így is tetszik.
ha már kiveséztem a ruhákat akkor jöjjön az is én magam hogy festek, lényegében a hajam túl is tárgyaltuk, arcom se nem ovális se nem kerekded, UFO kép, legyen ennyi, ilyen arcformára nem tudok nevet találni, szerintem egyik kategória sem, viszont jó hír, nincsenek gülü szemeim és hatalmas krumpli orrom se. Igazán takaros arcom van, de nincs nagy egóm, nehogy így legyen értelmezve, de még rossz visszajelzéseket nem kaptam így nincs is okom ledegradálni a külsőmet. Nem vagyok magas, sőt, viszonylag kicsike vagyok, Olyan 165 centi lehetek? Nem szoktam méretet venni, vagyok ami vagyok. Súlyra is megvagyok töpörödve, de azt már tényleg ne kérdezzétek fogalmam sincs hány kilónál tartok éppen. Lényegében talán elmondtam mindent ami érdekes lehet, igen, biztos, hogy elmondtam.

Életed fontosabb állomásai

Egy kötés csere itt, egy szirupos kúra ott. Ebből áll az egész délutánom. Nem mondom, hogy ezt nem szeretem, lehet érdekes és izgalmas az egész, de mint a mai nap, hát ez nem tud lekötni, szabályosan unalmas. Szeretem ha van valami izgi a munkában, mondjuk egy csontok nélküli emberke vagy egy gennyedző sebekkel teli személy, ohh, ezek aztán az izgalmas dolgok, főleg, ha el is meséli, hogy szerezte, nem illik a beteget kinevetni így burkoltan teszem azt, de néha tényleg van olyan amit nem bírok magamban tartani és nevetek. Csodálom, hogy még nem dobtak ki a gyengélkedőről páciens megsértése miatt, mondjuk jó vagyok abban amit csinálok, ez talán több pontot ad, mint amennyit levesz az érzelmi mentalitásom.
-Jasmine, gyere már, hányszor szóljak még, új kötéseket kell hozni, a készlet kifogyott. - Igen is főnök, máris főnök. Komolyan úgy érzem magam mintha valami rabszolga lennék és nem valami kisegítő. Egy kicsivel idősebb lány valamivel többnek érzi magát nálunk és azt hiszi a főnökünk, a jobb dolgokat Ő végzi el mi pedig végezhetjük a csicska munkát, annyira nem igazságos. Egyszer már szóvá tettem, hogy ez miért van így, meg is bántam, majdnem elvesztettem a kisegítői állásomat...azóta hallgatok bölcsen, de bosszút forralok, és majd meg is kapja.
A kötésekért az alagsorba szaladok, egy doboznyival haladok felfelé mikor stílusosan esek hasra, frankó. A doboz kötszer nem elég, hogy kiesett a dobozból, de mind le is gördült...hát szívem szerint itt hagynám az egészet és egy újabb dobozzal mennék fel, de tutira tudnák, hogy én tettem és akkor kapok a fejemre. Egy órába telik mire összeszedek mindent és végre visszaérek a gyengélkedőbe. Az a fúria csípőre tett kézzel áll velem szemben, szeme szikrákat szór és a füle mintha még füstölne is. Ajaj, nagy a baj.
-Mégis hol voltál eddig Jasmine? Mit gondolsz, csak úgy leléphetsz sétálgatni, mi van ha bekerül egy súlyos beteg és kellene az a fránya kötszer??? - Hangjából csak úgy árad a maró gúny, ilyenkor kívánom bárcsak a kisebbik rosszal lennék, mármint Uther-rel, Ő legalább nem ilyen. Tanítgat engem, vigyáz rám és nem ekkora seggfej. Fúh, hogy én mennyire utálom ezt a lányt.
-Kiborult a kötszeres doboz a lépcsőfordulónál és azt tekergettem fel megint. - Mondom mogorván és most már tényleg szeretnék jó messzire kerülni ettől a hárpiától.
-Jasmine, még ha így is történt akkor se tarthatott eddig. - Már kezdi, mindjárt rátér a kedvenc témájára. Szinte már várom mikor hozza fel, hogy "Jasmine, tudom, hogy felelőtlen vagy, de nem kellene folyton a pasiddal lenned." És ilyenkor mondom el neki újra és újra, hogy nincs senkim és ha mégis így lenne akkor se hanyagolnám el a munkám.
-Mindig a pasiddal lógsz, felelőtlen vagy és csapnivalóan végzed a munkádat is, ha rajtam múlna már nem lennél kisegítő. - Hohó, álljon csak meg a gyászmenet! A munkámmal eddig semmi baj nem volt, sőt, többször kaptam dicséretet, mint ez a..ez a...nincsenek is rá szavak.
-Egy: Nincs pasim, de neked nem igazán jut ez el a tudatodig pedig ha nem mos mondom századjára akkor egyszer sem. Kettő: A munkámat jól végzem és ha ennyire irigykedsz akkor próbálj meg hozni egy hozzám közel álló szintet és akkor talán meg leszel elégedve. - Diadalittasan vigyorodom el és teszem le elé a dobozt. Na igen, ez az Jasmine, elég volt a zsarnokoskodó "főnök"-ből.
-Láss hozzá, a kötszereket tudod hová kell tenni, nem fog fájni a karod, sőt le se szakad majd ha megemeled a dobozt. - Vigyorgok rá és süt rólam, hogy most büszke vagyok magamra, alig várom, hogy Uther-nek is elmeséljem, alighanem tetszeni fog neki a sztori. Szépen sarkon fordulok és kilépek a gyengélkedőről. Tudom, hogy felbőszítettem, de azt is tudom, hogy nem rakathat ki, ahhoz túl jó vagyok.

Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Jasmine C. Flowers   Jasmine C. Flowers Empty2014-11-22, 22:28



Elfogadva!

Amber Heard barnán, csakis jó kari lehet^^ De a külsőségeken túl, sikerült egy olyan leányzót alkotnod, aki a hugrabugnál kiemelkedő lehet, tudásban, és játékszitukat illetően, mert rengeteg lehetőség van amin érdemes elindulni, szóval csak gratulálni tudok, nagyon jó lett. A buksisimi jár. Foglalózz, és mehet a játék^^




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: