ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 09:17-kor
Kalandmester


Tegnap 07:22-kor
Alison Fawley


Tegnap 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Kecse-Nagy Endre I_vote_lcapKecse-Nagy Endre I_voting_barKecse-Nagy Endre I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Kecse-Nagy Endre I_vote_lcapKecse-Nagy Endre I_voting_barKecse-Nagy Endre I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Kecse-Nagy Endre I_vote_lcapKecse-Nagy Endre I_voting_barKecse-Nagy Endre I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Kecse-Nagy Endre I_vote_lcapKecse-Nagy Endre I_voting_barKecse-Nagy Endre I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Kecse-Nagy Endre I_vote_lcapKecse-Nagy Endre I_voting_barKecse-Nagy Endre I_vote_rcap 
Alison Fawley
Kecse-Nagy Endre I_vote_lcapKecse-Nagy Endre I_voting_barKecse-Nagy Endre I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Kecse-Nagy Endre I_vote_lcapKecse-Nagy Endre I_voting_barKecse-Nagy Endre I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Kecse-Nagy Endre I_vote_lcapKecse-Nagy Endre I_voting_barKecse-Nagy Endre I_vote_rcap 
Sheree Parks
Kecse-Nagy Endre I_vote_lcapKecse-Nagy Endre I_voting_barKecse-Nagy Endre I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Kecse-Nagy Endre I_vote_lcapKecse-Nagy Endre I_voting_barKecse-Nagy Endre I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kecse-Nagy Endre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Kecse-Nagy Endre   Kecse-Nagy Endre Empty2014-09-25, 17:59




Kecse-Nagy Endre

[You must be registered and logged in to see this image.]
"A te esetedben tudom, mit akart mondani veled az élet. Ezt: "bocsika, tévedtem!""

Főkarakter: Fitz
Teljes név: Kecse-Nagy Endre
Születési hely és dátum: Szentes, Magyarország; 1965.02.06.
Csoport: Tanár
Patrónus: Puli
Foglalkozás: Mágiaelmélet tanár
Képesség: Bejegyzett animágus: komondor. (Nem túl praktikus, de ki ne állna le egy szőrcsomót szeretgetni.)
Kiemelkedő tudás: Mágiaelmélet - Kiemelkedő, Bűbájtan - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Ne gyere közel. Logikátlan lenne. Ha nem vagy valami furcsaság vagy különös jelenség, még az is meglehet, hogy levegőnek nézlek majd. Miért? Mert minden ami én vagyok az mélyen a tudományból fakad. Pedig apám paprikakertésznek szánt. Hiába. Ha nekem zöldségeket beszélsz, még zordan is fogok rád nézni. Ne közelíts, ha féled a jeget és a logikát. Mert összetörlek.

Megjelenés

Kiemelkedő a magasságom, a 192 centimmel. Ez annyiból előny, hogy a hátsó padsorokba száműzve is kilátok az emberek mögül. A ruházatom mindig pedáns. Öltönyök, egyszínű egyedileg szabott ingek. Nem szorult rám sok izom, de háj sem. Vézna vagyok. De nem visz azért el az első tavaszi szél. Viszont, ha beindulok, akkor a vastagabb talárom és a szemüvegem is rajtam van. Gyengén rövidlátó vagyok, de ez a munkán kívül hidegen hagy.

Életed fontosabb állomásai

Szentesi születésűként majdnem predesztinált volt, hogy nem lesz egyszerű a sorsom. Pedig hét évesen még csak annyi volt a dolgom, hogy apámnak segítettem olykor, egyébként meg a bátyámmal és a  húgommal röhögtünk azon, hogy ha eszünkbe jutott a szomszédunkban lakó család vezetékneve. (Cicatricis...) Bár már akkor is az én dolgom volt, hogy összeszámoljam a terményt, a hozamot, a nyereséget.
Aztán tizenegy lettem és kaptam egy furcsa levelet. Apám pislogott rendesen a fóliaajtóban, hogy mi a szösz az, hogy ő nem mágus és az ő két fia miért az? (Egyébként a húgom is boszorka. Csak így zárójelben.) Tehát fel a málhát és el a búsba. Apám fogalmazott így.
Az iskolai éveim alatt nagy segítség volt, hogy a bátyám Kende is velem volt. Kaptunk egy-egy gúnynevet, Kecske és Kecsendre. Ez minket mondjuk nem hatott meg. Mentünk fejjel előre, egymással versengve, majd két év múlva a húgunk, Dorottya is csatlakozott hozzánk. Ami őt illeti, egy napon van az én születésnapom és az ő névnapja, a britek meg nem értenek minket, hogy miért ünneplünk ketten jó hangulatban.
Kende miután végzett, a saját sírját kezdte ásni. Halálfaló lett. Nem is akármilyen. Próbáltuk Dórival védeni a szüleinket a bűneinek visszhangjától, de többet volt kint a magyar mágiaügyi minisztériumtól valaki, mint mi. Több, mint egy évtizede rohad Azkabanban, mert Skóciában kapták el.
Talán ezért is jöttem a Roxfortba tanítani. Mindenem az, hogy valamit apró elemeire bontsak és elemezzem a működését. Semmi sem túl nagy rejtély ezen a világon. A mágia sem.
A tanítás mellett intenzíven kutatok és besegítek a bűbájok feltalálásán ügyködő húgomnak. Ki tudja... Egyszer talán megtaláljuk, amit keresünk.

Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Kecse-Nagy Endre   Kecse-Nagy Endre Empty2014-09-25, 21:36



Elfogadva!

A neved az frenetikus, ezen már nevetgélünk egy ideje. Az ET-d lényegretörő, viszont annál frappánsabb, igazán tetszik főleg a magyar eredet, és hogy már eleve egy ilyen konfliktushelyzetet raktál bele, hogy halálfaló vs. tanár a családban, tetszik ez a fordulat^^ A PB választásod különösképpen megfogott, mert bár szentségtörök, de nem egy szép ember a drága szinész, de nagyon karizmatikus. Szóval csak így tovább, avatárfoglalj, és mehet tanítani^^




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kecse-Nagy Dorottya
» Kecse-Nagy Dorottya
» A nagy Ő
» A nagy beszélgetés...
» Blaine & Reese - Nagy a baj?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: