ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 10:42-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Blaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_lcapBlaine & Reese - Nagy a baj? I_voting_barBlaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_rcap 
Megan Smith
Blaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_lcapBlaine & Reese - Nagy a baj? I_voting_barBlaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Blaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_lcapBlaine & Reese - Nagy a baj? I_voting_barBlaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Blaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_lcapBlaine & Reese - Nagy a baj? I_voting_barBlaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Blaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_lcapBlaine & Reese - Nagy a baj? I_voting_barBlaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Blaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_lcapBlaine & Reese - Nagy a baj? I_voting_barBlaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Blaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_lcapBlaine & Reese - Nagy a baj? I_voting_barBlaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Blaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_lcapBlaine & Reese - Nagy a baj? I_voting_barBlaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_rcap 
Kalandmester
Blaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_lcapBlaine & Reese - Nagy a baj? I_voting_barBlaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Blaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_lcapBlaine & Reese - Nagy a baj? I_voting_barBlaine & Reese - Nagy a baj? I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70634 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot

Darren Morgenstern


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Blaine & Reese - Nagy a baj?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Reese Emily Kydd
Reveal your secrets
Reese Emily Kydd
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Blaine & Reese - Nagy a baj?   Blaine & Reese - Nagy a baj? Empty2018-10-25, 09:35



Blaine & Reese
Miért zuhanunk a mélybe?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem mondom, hova naiv és azt sem, hogy rossz dolog hinni valamiféle jobb jövőben, de én félek tőle az emberek még mindig sokszor inkább a negatívat látják, mint a jót. Lássuk be a vérfarkasok megítélése a mai napig nem valami kellemes, ahogyan a vámpíroké sem. Nem tudom ez a jövőben mennyire változna pozitív irányba, de az embereket mindig is a félelmeik vezérlik és a félelem sajnos általában nem jó tanácsadó.
- Igyekszem majd hívni olyanokat, akik toleránsabb ípusok. - teszem még hozzá, hiszen ez egy megoldás lehet esetleg, de akkor is számítani kell rá, hogy lesznek majd olyanok, akik cseppet sem arra hajlanak, hogy ennek az egésznek jó vége legyen és majd direkt akarnak rend bontani, vagy keresztbe tenni nekünk és az egész bulit tönkretenni.
- Persze, megpróbálom kiszűrni azokat, akikre figyelni kell, de sajnos kizárni őket se tudjuk és leállítani se tudom hogyan lehetne feltűnésmentesen. - na igen, ha valaki már bajt akar csinálni, akkor félő, hogy bajt is fog és akkor nem tudom, hogy mégis mit tehetnénk ellene. Egy bulit nagyon egyszerű tönkre tenni és azt is könnyű elérni, hogy mások akár el se jöjjenek, arra számítva, hogy valami rossz sül ki belőle. Mint mondtam a legtöbbeket a félelem irányítja és sokkal könnyebb is így irányítani őket. Akár még arra is van esély, hogy nem jön majd el senki sem, mert inkább kerülik a bajt, mint sem nyíltan vállalják a véleményüket.
- Talán, de tudod mégis sokat számít ki honnan jön, bár ha szüleimen múlna... - végül csak megrázom a fejemet. Komolyak, aurorok, de mindig kerülték a bajt és sosem akarták volna nyíltan vállalni, hogy esetleg valami bajba kerüljenek, főleg önként, szóval kétlem, hogy értékelnék mondjuk Blainet. Ők nem hiszem, hogy örülnek az iskolába érkezőknek, még ha vannak is olyanok itt rajtuk kívül, akik szintén ilyenek, na de nem konkrétan egy csapat tagjai, akik együtt erősebbek, mások szerint veszélyesebbek is lehetnek ugye.
- Jól van Blaine, de azért óvatosan. Aki ezt tette, biztosan nem fog örülni, hogy végül nem lett belőle semmi. - hát igen valaki most a háttérben azt várja, hogy valami nagy botrány kerekedjen a megtámadott lány miatt. És jó lenne, ha Blaine a barátaival is beszélne erről, hogy ők is tisztában legyenek vele, hogy ez most ez elég veszélyes helyzet és szituáció, jó lenne minél inkább odafigyelni mindenkinek, hogy még véletlenül se keveredjenek bajba, nem mászkáljanak egyedül, hogy egy hasonló helyzetben legyen, aki azt mondja, ő nem lehetett, mert láttam itt, meg itt.





▲ Feel Invincible ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]






If you want to beat the world, than you have to beat yourself.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Blaine Mitchell
Reveal your secrets
Blaine Mitchell
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Blaine & Reese - Nagy a baj?   Blaine & Reese - Nagy a baj? Empty2018-10-20, 17:23




Reese & Blaine

A new advanture

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

[You must be registered and logged in to see this image.]


Egyenlőre bíznunk kell az integráció erejében, de valahogy úgy vagyok vele, hogy apámon kívül nem sok tőlünk idősebben bízom, még ha az igazgató nagyon nyitottan állt a kérdésünkhöz. Apám a kulcsa a békének, s amíg ő él, lélegzik, biztosan rendben lesz minden. Reese sem találkozott még olyan helyzettel, ahol a hozzánk hasonló sötét teremtményeket ilyen kedvesen fogadták volna, ő mégis magától értetődőnek tartja, hogy van egymással keresni valónk.
- Akkor ez mindenki más számára legyen csak ismerkedés, és mi ketten.. figyeljünk, próbáljuk oldani a feszültséget. – Dobom fel a lehetőséget, hiszen a lányhoz hasonlóan én is a béke híve vagyok, s nem szándékozom indokot szolgáltatni azok számára, akik úgy állítják be, hogy ez az egész egy értelmetlen, hamvába holt ötlet. Nem, hinnünk kell abban, hogy a diákok nagy része nyitott, és a radikális inkvizítorok leállíthatóak. Nem minden átkozott egyén vérszomjas fenevad. Én példának okáért mindig is kioltottam magamból azokat a vágyakat, amik a gyilkolás felé sodortak fel.
- Elsőre az a kérésem, hogy szimatolj körbe, hátha hallasz valamit a diáktársaid körében. Olyanokat kell keresni, akikre majd odafigyelhetünk egy társasági esemény kapcsán, mert erőszakos jellemükkel nem képesek elfogadni azt, hogy ha valaki nem éppen átlagos. – Én magam is hasonlót fogok tenni, csak én a különleges képességeimet használom, hiszen vámpírként mégiscsak jobban ki tudom szúrni, aki nagyon nem szimpatizál velünk. Na és persze vannak bizonyos érzékszerveim, amik ha nem is szó szerint jelzik, de valahogy segítenek megérteni, ha valaki ellenséges lehet.
- Nem feltétlenül neveltetetés kérdés. Jellem, na és az, hogy milyen döntéseket hozol. Ettől még igenis becsülöm a szüleidet, bár azt nem tudom megítélni, hogy hozzám hogy állnának ha ismernének. – Azt hiszem mára lassan nem árt elvállni, mert Vickynek is pihennie kéne, Reese pedig maradjon csak mellette, aztán legközelebb majd elkezdjük szervezni azt az ismerkedős estet. Felérünk a griffendél klubhelység elé, a Dáma engem nem engedne be, ám mivel a lépcsőfordulók tekintetében is olyanokat választottunk, ami a kevésbé frekventált, hogy ne kelljen magyarázkodni, nem sokakkal találkoztunk. Itt most már csak leteszem Vickyt az egyik padra, hiszen az oroszlános hálókörletébe nem nagyon tudok felmenni. – Nos akkor mára ennyi, örülök, hogy jól van a barátnőd. Holnapig pihenjen, és akkor keress meg, ha már jutottál valamire. – Javaslom halovány mosollyal, most felesleges a további szócséplés, nekem is beszélnem kell apámmal a fenti ügy kapcsán, hogy résen kéne lennünk.

//Szerintem ugorhatunk^^//


Megjegyzés -- Ruha -- Zene -- [You must be registered and logged in to see this link.]




***
Vissza az elejére Go down
Reese Emily Kydd
Reveal your secrets
Reese Emily Kydd
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Blaine & Reese - Nagy a baj?   Blaine & Reese - Nagy a baj? Empty2018-10-07, 09:05



Blaine & Reese
Miért zuhanunk a mélybe?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem tudom, hogy hogyan segíthetnék, ha ő sem tudja még hogyan segíthet magukon. Az a gond, hogy ha ennyire komoly a helyzet, akkor biztos, hogy még jó adag nehézségnek ki lesznek téve majd és biztos, hogy nem igen fognak nekik sokat segíteni abban, hogy jól érezzék itt magukat, főleg akkor, ha még lesznek, akik félnek is tőlük, ha egyre több ilyen és ehhez hasonló atrocitás történik esetleg. Valahogy meg kellene akadályoznunk a hasonló bajokat, de hogyan ha egy komoly összeesküvés zajlik a háttérben ellenük? Ehhez nem vagyunk elegek, segítséget pedig úgy fest nem igazán szeretne kérni.
- De ha rátok kennek egy támadást, akkor mégis honnan tudnák? A tanárok még ha segíteni is akarnak, nem mindig tudnak, főleg ilyen esetben. - főleg ha netán köztük is van, aki nem szimpatizál a kis csapattal... Ez így azért elég nehéz ügy, annyi biztos és nem tudom, hogy mi ketten mégis hogyan és mit tehetnék annak érdekében, hogy megoldódjon. Valahogy pedig tényleg szeretnék segíteni, csak hát nehéz, ha csak két diák vagyunk valami komoly és veszélyes szervezet ellen.
- Egy buli? Afféle ismerkedős? Hát... megpróbálhatjuk, de nem biztos, hogy az mindenkiben oldja a feszültséget. - nem tudom, sosem volt időm igazán bulizni, így nincs is ebben túl nagy gyakorlatom és őszintén szólva gőzöm sincs, hogy ez így ér-e valamit. Esetleg eljönnek páran, szórakoznak, de vehetik beetetésnek is, akik meg eleve gyanakvóbbak el se jönnének. Az viszont az iskola vezetésének is igen fontos info, hogy akár meg is halhat valaki, mint most is majdnem megtörtént és azért ez nem játék. Még most is azt mondom nekik kellene szólni, de ha Blaine nem ért egyet... - De mellette próbáljunk utána járni, ha már nem akarsz segítséget kérni. - és ha már Vickyből se tudunk többet kiszedni, mint amit eddig. Nincs mit tenni, akkor marad amit javasol, visszavinni és remélni, hogy tényleg nem ad ki senkinek semmiféle info rólunk, vagy nem marad meg más a fejében, ami esetleg elvezet Blainékhez, netán hozzám... A szüleim nem igen értékelnék, ha bajba keveredem, az biztos. Mindenesetre letakarítom a ruháinkat és Vickyre bocsátok egy álcázó bűbájt is, hogy úgy tűnjön csak túl sokat ivott, és ne úgy, mint aki totál ki van ütve, mert megtámadták. Még enyhe alkohol szag is árad belőle.
- Nem tudom, ezen sosem gondolkodtam. Azt hiszem így neveltek. Csak... nincs választásom, muszáj erősnek lennem, de szerintem te ezt ismered. - vonom meg a vállamat, hiszen ő meg valamiféle vezető, aki gondolom nem omolhat össze, nem húzódhat háttérbe és nem mondhatja azt, hogy na most akkor itt és most elég és nem akarok semmivel és senkivel sem foglalkozni többet, csak élni a saját életemet. Azt hiszem ő az, aki a legjobban tudja milyen is amikor muszáj erősnek lenned és egyszerűen nincs lehetőséged gyengévé válni, mert nem engedik.


▲ Feel Invincible ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]






If you want to beat the world, than you have to beat yourself.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Blaine Mitchell
Reveal your secrets
Blaine Mitchell
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Blaine & Reese - Nagy a baj?   Blaine & Reese - Nagy a baj? Empty2018-10-03, 08:00




Reese & Blaine

A new advanture

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

[You must be registered and logged in to see this image.]


Az kétségkívül jól esik, hogy rám akar támaszkodni, pedig a jelenlétem állandó veszélyforrást jelent, ráadásul már nem először, hiszen kiskorunkban is származhatott volna nagyobb baja, hogy megmentett. Annyira más világ a kettőnké, most mindezt felsőbb hatalmak megpróbálják összevegyíteni, s mindezidáig sikertelenül. Amit tehetek, hogy kimutatom a szimpátiámat felé, hiszen mindig a megmentőmként fogom kezelni, na és persze én is segítek, hogy ez a Vicky meg ne haljon. Valami ismerőse lehet, de Reese-t ismerve ki tudja, hogy milyen embereket ment meg válogatás nélkül. Lényegében mindenkit, akit csak lehet. Mintha minimum valami angyal lenne, pedig most én használom a különleges erőmet a gyógyításra.
- Nem akarom már most kiemelni hogy mennyire nem akarunk bajt. Ha nem látják ezt a tanárok maguktól, nincs aki megvédjen. Akkor pedig el kell majd mennünk. – Nyilván én sem akarnék, hiszen békében beilleszkedni jobb lenne, de azok, akik nem olyanok mint mi, nem biztos, hogy mindig meg fogják érteni az álláspontunkat. Az pedig akár háborúhoz is vezethet. Egyszer már voltunk valakinek a célkeresztjében, s most ismét fanatikus szervezet próbál ránk kenni valamit. Amolyan inkvizítornak mondják magukat, akinek a kezében ott ég a tisztítótűz, de őrült lángolásukban mindig fognak találni valakit, aki nem felel meg az általuk kitalált eszméknek. Végül mindenkit kiírtanának. Most éppen Derekre húznák rá a vizes lepedőt.
- Ketten semmiképpen sem. Egy olyan buli, összejövetel kellene, ahol mindenki megfér egymás mellett, hogy lássák, ha valamilyen támadás történik, az nem attól függ, hogy valaki átkozott-e vagy sem. – Vetem fel az ötletet, mert a nyomozáshoz nem értek. A gyógyításhoz, és a harchoz igen, de mindig a békés megoldások híve voltam, nem pedig a szervezkedésé. Még ha fel is néznek rám a többiek, mint leendő vezetőre az apám után, a nagybátyámnak több ilyen ambiciója van. – Rendben, akkor gyógyító, tisztító álmot bocsájtok rá, és ha felébred, üdén ébred majd. Vigyük vissza a hálókörletébe, remélve, hogy nem látta más, hogy mi történt. – Nyúlok Vicky combja alá, miután a homlokához érintem a pálcámat, s fehér fénnyel küldöm rá a megváltást, ettől végleg el is alél. Miközben indulunk, remélem Reese legalább mindeki ruháját letisztítja mágiával, de igazán más foglalkoztat. – Te még mindig olyan bátor vagy. Nem attól rémültél meg, ami történt, hanem attól, amit mindez kiválthat. Téged meg se lehet ijeszteni? Ez olyan.. egyedi.. Honnan van ennyi lelkierőd? – Kérdezem a fák között lépdelve, karomban az elaludt lánnyal.


Megjegyzés -- Ruha -- Zene -- [You must be registered and logged in to see this link.]




***
Vissza az elejére Go down
Reese Emily Kydd
Reveal your secrets
Reese Emily Kydd
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Blaine & Reese - Nagy a baj?   Blaine & Reese - Nagy a baj? Empty2018-08-06, 17:22



Blaine & Reese
Miért zuhanunk a mélybe?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tény és való, hogy benne igyekszem bízni, de azt is tudom, hogy a jelenlétük nem sok jót vált ki a legtöbbekből és azt is, hogy nem lesz könnyű sokaknak elfogadni, hogy a jelenlétük sajnos veszélyekkel jár, ahogyan ez most is megbizonyosodott, még ha nem is feltétlenül ők a veszélyesek, hanem azok, akik rosszat akarnak nekik, de így is úgy is... nem alakulhat ki sajnos túl sok jó ebből az egészből. Nem csoda, ha elsőre igen nagyon kiakadtam, de még sem akartam, hogy máris kitegyék a szűrüket, de így is nagy csoda, hogy vállaltam a végén itt hal meg Vicky a kezeim között.
- Igazából alig ismerem, csak névről, de... ha meghalt volna... - azért egy kissé megremeg a hangom, hogy értse nem csak arról van szó, hogy fontos nekem a lány, de ha belehal a sérülésbe és miattam történik, mert nem szóltam időben valakinek, hanem inkább Blainet értesítettem... Nem, erre nem is akarok gondolni, hiszen meg tudja oldani, legalábbis nagyon-nagyon remélem, hogy így lesz.
- Beszélned kellene az igazgatóval, hogy ha ilyesmi történik ne egyből ti legyetek a hibásak, mert jelenleg... - na igen, de ezt ő is tudja. Ha más találja meg Vicky-t, abból komoly baj is kisülhetett volna. Kész csoda, hogy végül én jártam erre és nem valaki más, aki netán még rosszat is akar nekik és persze, hogy nem estem a kelleténél jobban pánikba, hanem megpróbáltam kezelni ezt. Sose láttam még senkit sem meghalni... nem most akarom elkezdeni. Auror leszek ugyan és persze benne van a pakliban, hogy idővel majd erre is sor kerül, de még csak tanulok, úgyhogy halogatnám még egy kicsit a dolgot. Feszülten figyelek, ahogyan elkezdi a műveletet, hátha tényleg segíteni tud a lányon és valahogy... elrendezhetjük ezt a dolgot, bár fogalmam sincs hogyan tudnánk megelőzni az esetleges következő hasonló támadást.
- Én igen, de... valahogy meg kell akadályoznunk, hogy megint ilyesmi történjen és hogy ne tudják meg és ne akarjanak kihasználni, de... nem tudom, hogy ehhez elegek vagyunk-e. - na igen, még sem állhatunk neki ketten nyomozni és megoldani egy olyan helyzetet, amit felnőtteknek kellene. Nem azt mondom, hogy nem vagyunk elegek, vagy nem becsülöm le saját magamat, netán őt, de... akkor sem a mi dolgunk lenne ez, de hogy mégis mit tehetnénk... Álljunk neki nyomozni, hogy kiderítsük ki akarja besározni őket? - Az biztos, hogy az emlékeit törölni kell, mert ha magához tér kétlem, hogy megtartana mindent magának, de előtte jó lenne megtudni pontosan mi történt és mit látott, hátha az segít. - na igen, egyelőre mást nem tehetünk, mint hogy megpróbálunk ebből a pocsék helyzetből minél többet kihozni, csak hát még egyelőre nem tudom ezt mégis hogyan. Kikérdezzük, de ha azt hajtogatja Dereket látta... de talán valami olyan apróság is lehet a fejében, amit sose tudnánk meg, ha egyből törölnénk a memóriáját.


▲ Feel Invincible ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]






If you want to beat the world, than you have to beat yourself.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Blaine Mitchell
Reveal your secrets
Blaine Mitchell
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Blaine & Reese - Nagy a baj?   Blaine & Reese - Nagy a baj? Empty2018-08-02, 20:50




Reese & Blaine

A new advanture

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

[You must be registered and logged in to see this image.]


Kettős érzést látok Reese pillantásában, mert egyrészt bennem bízik, másfelől úgy vélheti, hogy az érkezésünk véres belháborút indíthatott el az iskolán belül. Én viszont szentül hiszem, hogy Derek csak nagyszájú, de az emberi énje uralkodik, és vérfarkasként csak a holdciklusok csúcsán tevékenykedik. Tudom én, hogy rám hallgat, és ha verekedésbe is keveredne valakivel, jól megagyalná, de nem kezdené el késekkel szurkálni. Főleg nem egy lányt, hiszen abban semmi férfias nincsen, Derek pedig imádja játszani az alfát, noha nem vezető.
- Megpróbálhatunk utánajárni, de a barátnőd is meg fogja érteni, nem segítenék neki, ha ellenetek lennénk.  – Próbálom megnyugtatni mindkettőjüket, hátha az áldozat még félig eszméleténél van, és hallja a szavainkat. Ebből persze kiderülhet, hogy milyen gyógyítós titkaink vannak, de most az élete jobban számít, mint holmi olyan dolog, amit megtartanánk a saját kulturánknak. Ha integrációról van szó, akkor segítenünk kell egymást.
- Igen, pontosan úgy értem, és ez csak a kezdet. Derek túl magas labdát adott. Ha ezt most elfojtjuk, majd lesznek másféle próbálkozások is. Nem tudom, hogyan vehetnénk elejét, én mindenképpen békére törekszem.  – Talán kicsit túlzott szenvedéllyel is beszélek, az apám fiaként az ő hitvallását akarom továbbvinni. Elkezdem a vérátömlesztést a gyógyító sáfrányporos megszórással, felrázva az ezüst italt már nyomjuk is le a haldokló lány torkán, akinek a vénáiban fehér szín kezd kiütközni, és szikrákat szór a bőre. Ahogyan lüktet, pulzál, úgy húzódik végig a seben a var, majd az is felszívódik, s a karmolásnak álcázott késmarások teljesen eltűnnek. Akaratlanul is elmosolyodom, ahogyan megszorítom a kezét. Engem semmiféle kísértés nem kerülgetett csak mert nyílt sebet láttam, nem vagyok annyira a vérnek a rabja, ezt kell megérteni az ittenieknek, hogy mi erre születtünk, vagy az átváltoztatásunk oly fiatalon megtörtént, hogy már nem leszünk sosem öldöklő gyilkosok. Már csak az a kérdés, hogy ha Vicky magához tér, mennyire tudja értelmezni, hogy mi történt vele. Természetesen nem lehetne elvárásaim, hiszen ha elvette az eszét a rettegés, akkor úgyis mindegy, de.. – Reese, te ugye kiállsz mellettünk? Viszont.. ha megtudják, hogy milyen erőm van, nem lehet, hogy minden tudást meg akarnak szerezni tőlünk? Azért az sem engedhetem, hogy az enyéimet bántsák, vagy zaklassák..  

Megjegyzés -- Ruha -- Zene -- [You must be registered and logged in to see this link.]




***
Vissza az elejére Go down
Reese Emily Kydd
Reveal your secrets
Reese Emily Kydd
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Blaine & Reese - Nagy a baj?   Blaine & Reese - Nagy a baj? Empty2018-07-18, 14:35



Blaine & Reese
Miért zuhanunk a mélybe?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Valószínűleg a kevés ismeret még a csapatával kapcsolatban és persze a kis ijedtség, hogy lehet hogy itt hal meg a kezeim között valaki, mert nem akarok ok nélkül bajba sodorni többeket is, nem hagy rendesen gondolkodni. Mesélte pedig, hogy nem mindegyikük vámpír, de valahogy most nem tudok elég tisztán gondolkodni, csak arra várok, hogy megérkezzen végre és hogy beszélhessünk, hogy együtt kitaláljuk, hogy mi legyen, mert abból csak baj lehet, ha kiderül, hogy tényleg Derek műve ez az egész. Bajba kerülnek, elzavarják őket, pedig nem mindegyikük rossz, hiszen Blaine gyógyítani akar másokat, nem tudom elképzelni róla, hogy bárkit is bántana. Persze vérlények, kiszámíthatatlanok, de egész életükben azt tanulták, hogyan kezeljék ezt, hát még mindig jobban lehet bízni bennük, mint más itteni diákoknak nem?
- De ez nem lesz mindenkinek egyértelmű, elég ügyes munka és... kivéreztették volna. Jesszus! - hiszen holt sápadt és nem csak a vérveszteség miatt, de igen talán, ha jobban megnézem, akkor látszik, hogy ezek vágások és nem tépések, de nem volt elég lélekjelenlétem hozzá. Auror leszek, de úgy fest, hogy azért nekem sem bír mindent a gyomrom, bármennyire is jó lenne. Az embernek szoknia kell a terepmunkát is, nekem pedig még nem sokszor volt benne részem és főleg nem láttam még ilyen támadást sem testközelről.
- Metamorfmágusokra gondolsz? Biztosan, de nem túl nyílt titok általában, ha valaki az... Úgy gondolod csőbe akarják húzni a barátodat? - kérdezek után, de a szemem még mindig Vickyn, és szorongatom a kezét is bár ő már egyre kevésbé az enyémet. Nagyon remélem, hogy Blaine meg tudja oldani és meg tudja menteni, mert nagyon-nagy baj lesz, ha nem. Egyrészt bajba kerülnek, másrészt nem tudom hogyan tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel, ha meghalna, csak mert nem szóltam időben valakinek, hogy segítsenek neki. - Ez segíteni fog biztosan? - aggódom és ez nagyon jól látszik is rajtam, hallani a hangomból, de átveszem tőle a fiolát. Nem tehetek mást, bíznom kell benne, főleg ha már ide hívtam és megadtam az esélyt, hogy valahogy tisztára mossák Derek nevét, vagy csak kezeljék a helyzetet. Egyelőre abba sem akarok belegondolni, hogy eltusolnék egy ilyen támadást azért, hogy segítsek nekik. Ez nem kis dolog. Végül bólintok és óvatosan az ölembe véve Vicky fejét a szájához emelem a fiolát. Már nem igazán számít, hogy ennél is több vér kerül a ruhámra, már így is van rajtam bőven. Arra most nem is gondolok, hogy milyen lélekjelenlétre van szüksége Blainenek, hogy ennyi vér mellett önmaga maradjon. Vagy abban az iskolában pont ezt tanulták meg?
- Jól van, nem lesz semmi baj... Ezt megiszod szépen és máris jobban leszel. - igyekszem nyugtatóan és lassan beszélni és úgy fest hat, mert a lány szépen kortyonként, de lenyeli az ezüstös gyógyitalt. Innentől pedig már csak remélhetem, hogy tényleg így lesz és nem lesz semmi baja végül. A sérülés begyógyul és jobban lesz. A trauma pedig... talán jobb lenne, ha egyszerűen elfelejtené...


▲ Feel Invincible ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]






If you want to beat the world, than you have to beat yourself.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Blaine Mitchell
Reveal your secrets
Blaine Mitchell
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Blaine & Reese - Nagy a baj?   Blaine & Reese - Nagy a baj? Empty2018-07-16, 20:15




Reese & Blaine

A new advanture

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ahogyan megkapom Reese üzenetét, vágtázom lefelé a lépcsőkön egyenesen a rengeteg irányába. Derek csinált valamit, de hogy mit az nem derült ki a sebtiben elküldött üzenetből. Természetes, hogy Reese-ért bármit megtennék, hiszen megmentette az élemet, amiért örökké az adósa maradok. Más világból származunk, de nekem nincsenek végletes gondolataim, és úgy vélem, hogy barátkozhatunk anélkül, hogy bármelyikünk társait veszélybe sodornánk. A nagybátyám dolgait most félre akarom tenni, és békét hozni, ahogyan az apám is szeretné. Elvileg most is itt van a Roxfort körül, hogy béketárgyalásokat folytasson, és jó hírekkel térjen vissza az integrációs táborba, ahol még sokan élnek arra várva, hogy majd egyszer a brit varázstársadalom félelem nélkül befogadja őket. A rengeteg fái között találom meg Reese-t egy számomra még ismeretlen, ámde nyilvánvalóan haldokló lánnyal a karjaiban. Odasietek hozzájuk, hogy gyorsan felmérjem a terepet.
- Ezt nem Derek tette. Nincs is telihold, csak növőhold, ráadásul ezek inkább késnyomok, nem pedig agyarak, vagy karmok. Járnak hozzátok alakváltók is? – Nyilván a metamorfmágusokról beszélek, de Reese csak megérti. Lényegében valaki nagyon keresztbe akar tenni a szövetségnek, és felvehette Derek alakját, aki igen forrófejű, de azért nem gyilkos, és tudja, hogyan tartsa kordában az ösztöneit. Ráadásul hallgat rám, még ha sokat is veszekszünk. Ez nem lehetett ő. – Azonnal el kell állítanom a vérzést. – Veszek elő egy apró fiolát, hiszen többnyire van nálam, most pedig még be is dobtam a válltáskámba, ahonnan még előmarkolok a már említett vörös sáfrányból, amelyet össze is morzsolok az öklömben, a port beleszórom a fiolába, s tűvel a saját felkarom vénájába szúrva a saját véremmel töltöm fel. Összerázom, amíg ezüstös anyaggá nem válik, majd Reese kezébe nyomom, hátha benne jobban bízik az illető. – Döntsd le a torkán. Lehet, hogy tőlem eleve félne. – Bólintok bíztatóan, hiszen ha „Derek” támadta meg, akkor jó eséllyel megvan rólunk a véleménye. Most fel kellett így fednem a titkomat valaki más előtt is, de az emberélet mindennél előbbre való.

Megjegyzés -- Ruha -- Zene -- [You must be registered and logged in to see this link.]




***
Vissza az elejére Go down
Reese Emily Kydd
Reveal your secrets
Reese Emily Kydd
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Blaine & Reese - Nagy a baj?   Blaine & Reese - Nagy a baj? Empty2018-07-08, 10:00



Blaine & Reese
Miért zuhanunk a mélybe?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyszerűen nem vihetem a gyengélkedőre, pedig tudom jól, hogy ezt kellene tennem, de annak csak rossz vége lehet, főleg azok alapján, amiket Blaine mesélt. Nem akarom, hogy más miatt kerüljön bajba és a jelenlegi helyzet alapján, főleg ha amit mesélt úgy van és ő valamiféle vezető, akkor csak ez lehet a vége, hogy bajba kerül. Ezért is küldtem el a patrónusomat, hogy keresse meg minél előbb és hozza ide és nagyon remélem, hogy mindezt tényleg gyorsan megteszi, Blaine pedig nem kérdezősködik majd sokat, hanem inkább jön és majd a megoldás keresésével foglalkozik, mert megoldás kell, az az első lépés.
- Semmi baj Vicky, minden rendben lesz, nem sokára itt a segítség. - a kezem még mindig a nyakán, így már csak éppenhogy szivárog a vér, ami rendesen átáztatott már mindent. A fű csurom véres, ahogyan a ruhája és persze már itt-ott az én ruhám is. Éppen időben érkeztem valószínűleg, még az előtt, hogy végzett volna vele. Vicky azóta se szólt egy szót se, valószínűleg a sokk és a vérveszteség miatt, csak próbál nem elájulni újra, mert már vagy tíz percre kiütötte magát. Véres kézzel túrom elő a pálcámat, hogy végre megpróbáljam bekötözni a nyakát, valahogy javítani a jelenlegi állapotán. Blaine akar gyógyító lenni és ő ért ehhez jobban, tehát talán van rá megoldása, olyan, ami nem feltétlenül vonja maga után a Gyengélkedőt, mert ha oda visszük és ott mondja el ,amit nekem rebegett el halkan... azt az egyetlen nevet, annak csak rossz vége lehet. Derek, csak ennyit sikerült kihallanom a szavai közül, semmi mást, azóta se sikerült mást elmondania és én nem is erőltetem a dolgot. Kétlem, hogy pusztán kedvességből hallgatna, ha a Gyengélkedőre vinnénk és azt is tudom az lenne a dolgom, hogy ezt tegyem, hiszen aurornak készülök, nem tussolhatok el egy... vámpírtámadást, de jelenleg fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Őrlődöm, hiszen fair lenne, hogy egy valaki hibája hatással legyen sokakra másokra is? Ott van Blaine és a csapata és mondta is, hogy nem mindenki egyforma közöttük, hogy akadnak, akik olyanok, mint ő és nem akarnak rosszat, csak vannak akik problémásabbak, de mégis mi a fene lenne a megoldás? Töröljük az emlékeit, nagyjából gyógyítsuk meg? Vagy hátha magától elfelejti az egészet? Nem, azt nem hiszem, hogy erre sok esély van.
- Hol vagy már? - motyogom csak úgy magamnak, amikor Vicky konkrétan már vért köhög fel. Nem javul a helyzet, sőt úgy fest egyre rosszabb, a rögtönzött kötés is szépen kezd átázni. Ez a Derek nem csak ivott belőle, úgy szétmarcangolta a nyakát, hogy ha nem kap szakszerű ellátást... Nem, arra nem akarok gondolni, hogy az én hibámból, a várakozás miatt akár meg is halhat. Nem tudom hogyan tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel, ha ez történne.


▲ Feel Invincible ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]






If you want to beat the world, than you have to beat yourself.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Reese Emily Kydd
Reveal your secrets
Reese Emily Kydd
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Blaine & Reese - Nagy a baj?   Blaine & Reese - Nagy a baj? Empty2018-07-08, 09:46


***




If you want to beat the world, than you have to beat yourself.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Blaine & Reese - Nagy a baj?   Blaine & Reese - Nagy a baj? Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Reese & Blaine
» Reese & Blaine - vágyak vonzásában
» Reese Carols
» Reese Emily Kydd
» Blaine Mitchell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Tiltott rengeteg-
Ugrás: