ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-05-06, 22:04
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Damien O'Brien I_vote_lcapDamien O'Brien I_voting_barDamien O'Brien I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Damien O'Brien I_vote_lcapDamien O'Brien I_voting_barDamien O'Brien I_vote_rcap 
Kalandmester
Damien O'Brien I_vote_lcapDamien O'Brien I_voting_barDamien O'Brien I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Damien O'Brien I_vote_lcapDamien O'Brien I_voting_barDamien O'Brien I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Damien O'Brien I_vote_lcapDamien O'Brien I_voting_barDamien O'Brien I_vote_rcap 
Maia Hansen
Damien O'Brien I_vote_lcapDamien O'Brien I_voting_barDamien O'Brien I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Damien O'Brien I_vote_lcapDamien O'Brien I_voting_barDamien O'Brien I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Damien O'Brien I_vote_lcapDamien O'Brien I_voting_barDamien O'Brien I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Damien O'Brien I_vote_lcapDamien O'Brien I_voting_barDamien O'Brien I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Damien O'Brien I_vote_lcapDamien O'Brien I_voting_barDamien O'Brien I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Damien O'Brien

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Damien O'Brien
Reveal your secrets
Damien O'Brien
Griffendél

TémanyitásTárgy: Damien O'Brien   Damien O'Brien Empty2014-11-12, 23:20




Damien O'Brien

[You must be registered and logged in to see this image.]
"A végén minden rendben lesz. Ha valami nincs rendben, akkor még nincs vége."

Főkarakter: Ha tudnád..
Teljes név: Damien O'Brien
Születési hely és dátum: London 1979. Június 18.
Csoport: Griffendél
Patrónus: Perzsa macska
Évfolyam: 7. Évfolyam
Képesség: non
Kiemelkedő tudás: Varázslatos a hangom


Jellemed kifejtése

Azt hiszem az a fajta ember vagyok aki nem vár túl sokat az élettől, hogy boldog legyen. Míg a többi gyerek arról álmodozott, milyen híres, menő és gazdag lesz mikor felnőtt az én vágyaim már akkoriban is elütöttek az átlagtól. Kell egy nagy ház, barátok, egy nyugis élet és életem szerelme, lényegében ez minden amit akarok. No nem mintha nagyon hajszolni akarnám a lányokat, de megvan az a rossz szokásom, hogy idő előtt szerelembe esem a hölgyekkel, s mire észbe kapok csak a törött szívem darabkái maradnak, valamint egy dal, mellyel megpróbálom egyben tartani, míg újból el nem tapossák. Szeretem a zenét. Bárhogy érzem magam, egy gitárral a kezemben tökéletesen kiadhatok magamból minden dühöt, bánatot vagy épp örömöt, ami felgyülemlett bennem, nem mintha enélkül nem látszana rajtam eléggé. Nem vagyok túl ügyes az érzések leplezésében. Egy egyszerű srác vagyok, aki mindig megpróbál őszinte lenni, másokkal épp annyira mint önmagával, de azért persze igyekszem tapintatos maradni amennyire lehet. Szeretek új emberekkel ismerkedni, mert lássuk be a barátok mindig jól jönnek és mennyivel jobb móka már nagy társaságban elpusztítani a kocsma italkészletét mint egyedül ehh? Persze nem tagadom nekem is megvannak azok a fránya depis pillanataim, mikor nem vágyom másra csak a magányra és kis gitárom szomorú énekére, hogy átgondoljam a dolgokat... de ha felajánlasz egy baráti ölelést, ígérem nem löklek el.

Megjelenés

Egy élénkvörös szénakazal pihen fejem tetején így nem egyszerű eltéveszteni, ha esetleg keresnél. Kék szemek, kicsit kerek arc és általában mosoly... ezek vannak még úgy az arcomon. Meg orr, nyilván. Nem vagyok az a tipikus égimeszelő, sőt talán kicsit átlag alatti a magasságom, de anya mindig azt mondta tömörítve vagyok aranyos, szóval ha nem tetszik vele beszéld meg. Mi van még? Nem vagyok egy gyúrós izomagy, de szerencsére még pocakot sem eresztettem, így azt mondanám átlagos vagyok testalkatilag. Vannak még így ruháim amiket hordok, de nem tudom mit mondhatnék erről. Nem épp a divatozásban lelem örömöm, csak felkapom ami jó rám, lehetőleg tiszta aztán indulás.

Életed fontosabb állomásai

Igen, megkönnyítem az életed és bevallom amire valószínűleg sosem jöttél volna rá. Ír gyökereim vannak. Meg ismerek pár gyökér írt is de ez most mellékes. Apu egy tipikus világ csavargója volt aki zenélgetésből tartotta fenn magát és több hangszeren játszik mint azt egy egészséges zenész be merné vállalni, ha nem akarja, hogy a zenésztársadalom többi tagja meglincselje. Anyu pedig a varázsvilág szülötte, amolyan kicsit visszahúzódó, de aranyos irodakukac akinek fura fétishe volt ami a muglikra és világukra orientálódott. Na most keverd ezt a kettőt, hagyd állni kilenc hónapig és megkapod a csodát, mely képemben pottyant ebbe a világba. Egészen pontosan egy Londoni klubbocska színpada mögött születtem. Úgy bizony, egyből a showbiziszbe. Megjegyezném kicsit korábban érkeztem, mint azt a doki megbecsülte, emiatt érezte úgy anyuici, hogy nem gond, ha támogatásul elmegy apa koncertjére. Az öreg azóta is mondogatja, hogy olyan jó volt aznap este, hogy nyilván azért bújtam elő hamarabb, hogy jobban halljam. Nos, ez még mindig hihetőbb mint amit a köldökzsinór pengetővel való elmetszéséről szokott hajtogatni.

Egyébként az életem teljesen olyan volt, mint bárki másé. Lassacskán cseperedtem, gyerekekhez méltó kreativitással kerültem bajba, elkezdtem kibontakoztatni szüleimtől örökölt tehetségeimet. Az egyik a zene, melyben tagadhatatlanul nem vagyok olyan tehetséges mint apám, de ő meg nem tud varázsolni szóval... nye, nye, nye öreg. Megkaptam a levelemet a Roxfortból, anyu büszke volt, apu leütötte a baglyot, én meg szokás szerint értetlenül álltam az ajtóban. A korábbi évek tapasztalatával hátam mögött tudtam, hogy nem éri meg a jelenet megértésével fárasztani magam, melyben anya egy levéllel üti apa fejét egy látszólag döglött bagoly felett, szóval inkább mentem enni.

Kaptam pálcát, kaptam könyvet, kaptam új gitárt... baglyot azt nem kaptam... Aztán vonatra fel, ahol szorgosan ismerkedésbe fogtam, majd mikor bent találtam magam a kastélyban, kajával megpakolt asztallal és fejem fölött lebegő gyertyákkal, úgy éreztem otthon vagyok. Aztán felhangzott a nevem, leültem az egész suli elé, erre az a süveg le Weasley-zett. Most komolyan ez tuti, valamilyen rasszizmus. Aztán meg le Griffendélezett a mocsok. Mondjuk ez mint később kiderült más miatt volt de akkor is. Örülök, hogy belelátott a fejembe mert olyanokat gondoltam, amik miatt anya egy hétig lebénította volna a nyelvem valami varázslattal, mint múltkor azzal a levessel. Említettem már, hogy nem egy vérprofi konyhatündér? Amíg egyszer nem aludtam vendégségben nem tudtam, hogy létezik nem fekete pirítós is. De azért persze szeretem, csak azóta tudom, hogy olyan lányt kellene találni aki nem önt találomra bájitalt a levesbe, hogy elfedje az üvegnyi só ízét amit véletlenül beleborított. Kicsit elkalandoztam. Izé... hajrá Griffendél.

Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Damien O'Brien   Damien O'Brien Empty2014-11-13, 20:16



Elfogadva!

Egy újabb Weasley-ivadék? Ja nem, pedig ahogyan az ET-ben írtad, nekem is az ugrott be elsőre^^ De nem baj, jó kis kari lett, egyedi sztorival, kicsit amolyan rocksztáros utánérzéssel, de hát miért ne lehetne? A HP4-ben is volt rockzenekar, szóval simán^^ Tetszik a kari, biztosan izgalmas színfoltja leszel a griffnek, szóval foglalózz, és már mehet is a játék! Smile




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: