ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Erica mentő/feltámasztó-akció I_vote_lcapErica mentő/feltámasztó-akció I_voting_barErica mentő/feltámasztó-akció I_vote_rcap 
Kalandmester
Erica mentő/feltámasztó-akció I_vote_lcapErica mentő/feltámasztó-akció I_voting_barErica mentő/feltámasztó-akció I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Erica mentő/feltámasztó-akció I_vote_lcapErica mentő/feltámasztó-akció I_voting_barErica mentő/feltámasztó-akció I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Erica mentő/feltámasztó-akció I_vote_lcapErica mentő/feltámasztó-akció I_voting_barErica mentő/feltámasztó-akció I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Erica mentő/feltámasztó-akció I_vote_lcapErica mentő/feltámasztó-akció I_voting_barErica mentő/feltámasztó-akció I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Erica mentő/feltámasztó-akció I_vote_lcapErica mentő/feltámasztó-akció I_voting_barErica mentő/feltámasztó-akció I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Erica mentő/feltámasztó-akció I_vote_lcapErica mentő/feltámasztó-akció I_voting_barErica mentő/feltámasztó-akció I_vote_rcap 
Alison Fawley
Erica mentő/feltámasztó-akció I_vote_lcapErica mentő/feltámasztó-akció I_voting_barErica mentő/feltámasztó-akció I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Erica mentő/feltámasztó-akció I_vote_lcapErica mentő/feltámasztó-akció I_voting_barErica mentő/feltámasztó-akció I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Erica mentő/feltámasztó-akció I_vote_lcapErica mentő/feltámasztó-akció I_voting_barErica mentő/feltámasztó-akció I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Erica mentő/feltámasztó-akció

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Erica Herbs
Reveal your secrets
Erica Herbs
Varázslény

TémanyitásTárgy: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2022-09-14, 12:06



Feltámasztó akció


Sziasztok!

Nem tudom ki mennyire szokott más karakterek terén tájékozódni, akiket nem feltétlenül ismer, de majd idővel szeretném Erica sztoriját is komolyabban kibontani, méghozzá egy mese kertén belül. Smile Érdekelne, hogy kinek lenne ideje/kedve résztvenni majd benne, hogy már előre felmérjem a dolgot.

Mikor lesz?
Tuti csak az Akadémia után fog indulni majd ez az egész, és lehet, hogy csak egy mese lesz, lehet hogy mondjuk két alkalmas, majd meglátjuk mi hogy forr ki útközben. Very Happy Magyarul fél éven belül tuti nem indul útra, majd valamikor tavasz környékén. Smile

A sztori lényege "röviden":
Erica egy szellem, akit jelenleg csak Adrien lát az iskolában és maximum olyan, akinek kísértetvadász képessége van. Néhány hónapja bukkant fel, vagy inkább már régebben, de az időn kívüliség mindent megzavar. Very Happy A lényeg, hogy eddig ott bolyongott, ahol a kómás emberkék lelkei, mivel hogy nem teljesen halt meg. Amikor pedig a Cody mentőakció tagjai visszatértek a Függöny mögül és velük jött a sötét nimfa, valahogy Erica is beleakadt az egészbe és itt találta magát a Roxfortban, csak épp senki se látta, amíg nem találkozott Adriennel.
Ő úgy tudja, hogy meghalt, de van egy furcsa érzés benne azóta, hogy visszatért. Alapvetően az alapkoncepció az, hogy van egy főgonosz Frida sztorijában, és ez a főgonosz beszervezte Ericát maga mellé, aki segített neki megölni Caevan menyasszonyát, ha jól emlékszem. xD Erica persze ezt nagyon megbánta és egy idő után már nem akart ebben az egészben részt venni. Aztán volt egy nyár, amikor Galen a haverjaival magával vitte Ericát is, aki egy kis heccelődés áldozata lett mindenki ismeretei szerint, ugyanis lezuhant egy szikláról, bár sosem találták meg a testét.
A sztori tovább kerekedett, miszerint nem halt meg, de nagyon durván megsérült. A főgonosz megmentette, visszahozta Roxmortsba, felgyógyította, amíg nem aztán Erica megpróbált tőle megszökni még mindig nem tökéletes állapotban. Az erdőben sikerült belefutnia Shereebe, aki nem bírva a vámpírságável nekiesett és azt hitte, hogy megölte. Ám, amíg Sheree pánikolva otthagyta a lány testét újra előkerült a főgonosz, a helyére tett egy random hullát, illúzióval Erica külsőt adott neki egy rövid időre, Ericát pedig azóta tetszhalott állapotban tartja valahol. Sheree és Sera eközben elégették a vélt Erica maradványait, hogy elűzzék a szellemét, így most Sera, aki nem rég találkozott Erica szellemével nem vágja, hogyan lehet mégis itt.

Nem lett annyira rövid, de nagyjából ez a jelenlegi állás. Szóóóval van elég sok kapcsolódási pont, Sera, Adrien, Frida, múltbéli ismertség, kísértetvadász képesség, Galen fiú bandája stb. Plusz van egy ilyen Leszel a kiírásom is: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t4430-leszel-az-agyam-bitorloja#63128

Mivel a mese majd csak az Akadémia után indulna ugye úgy fél év múlva úgy gondolom addig van rá idő, mód és lehetőség, hogy ha más is szeretne csatlakozni a főbb résztvevőkön kívül, akkor addig tud plotolni, kapcsolatot építeni a fenti karakterekkel stb.
Tehát itt lehet jelezni, ha valaki szeretne jönni, vagy ha van ötlete valamilyen kapcsolatépítésre, vagy ha lebeszélt időközben valamit privátban és ide beírná, mint plusz info. Smile







Állítólag meghalni könnyű, élni nehéz.
Persze, azok szerint, akik élnek.
Vissza az elejére Go down
Adrien Meyers
Reveal your secrets
Adrien Meyers
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2022-09-14, 12:21


Egy kis adalék infó, spoiler, amiről csak useresen tudjatok.
Caevan menyasszonya nagyon is él, azt nem döntöttem el, hogy meghalt, vagy sem, de összefűzve a feltámasztós sztorival az a jobb, ha meghalt de visszajött.
A lényeg, hogy Victoria most egy démonikus szektát vezet egy alku kapcsán, de mozgathatja a szálakat az, akit Te most főgonosznak írtál, hogy okkal hozta vissza őt és a bandáját Very Happy
Szívesen jövök több karival is akár, mint Adrien, Galen, Caevan, akár cameoban is. Jó lenne, ha Era kézzelfogható lenne, khm.. Very Happy



Our mistrust of the future makes it hard to give up the past.
Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2022-09-14, 12:43


Engem is véshetsz a listára! Még emésztem a ki ölt meg kit és miért igazából, de valljuk be én is tudok kacskaringós kari sztorikat kreálni amit néhányszor értelmezni kell. Viszont, ha a karim nem tud semmiről, akkor legalább az se baj, ha én el vagyok veszve egy ideig, míg kitisztul. xd

Sztori szempontjából Sera az egyértelmű választás, mert elképesztően bűntudata van, hogy elsőre a megjelenő Erica lelket elűzte és nem segített neki és az akadémián Galennel volt, Angyalok között Fridával, még is lapít még mindig - aztán játékunk után kiderül meddig. Very Happy
Viszont, ha a csapatfelállásba más illik, mert pl. ő túl idős vagy már aurorkodik, egyetemet végez és angyalkodik, szóval lehet egyszerűen... nem ér rá, akármilyen összeplotolásra nyitott vagyok. Lány griffendélesem nincs, szóval ágyat elfoglalni nem tudok, de valakinek a valakinek a valakije mindig lehetek... valakivel. Very Happy Esetleg ha IC eljut az idővonal szeptemberig, akkor Ninont igazából nem Griffendélbe szántam, de mehet oda és elfoglalhatja az ágyat, rugalmas vagyok. Smile




Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2022-09-14, 15:41


Hejj meg hó! Codyval jövök akkor, a megbeszéltek alapján. Ha úgy alakul pedig, kezdésig kijátszhatunk belőle.szivecske Very Happy



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2022-09-14, 16:28


Nos, ha én esetleg beférnék még ide, akkor szívesen elvinném Erica ágyát Lizzievel Very Happy Bár, az is eszembe jutott, hogy Lizzy 3 éve van az iskolában, mondjuk azt nem tudtam elhelyezni az idővonalban, hogy Erica mikor is halhatott meg pontosan és a profil alapján 16 éves... Mindegy, csak egy kósza ötlet, de ha esetleg mégis megoldható, én vevő lennék egy ilyen kapcsolatra is Razz Szóval, csatlakoznék, ha lehet Smile



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.



Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2022-09-15, 15:19


Gondolkodtam, hogy kinek lenne Ginán kívül kapcsolódása ide, de rá kellett jönnöm, hogy csak neki van xd
Szóval, ha maradhat, akkor Ginával jönnék. Very Happy
Látásból, amíg élt akár a klubhelyiségből Ericát is ismerhette, csak nem nagyon törődött vele.
Adrien az évfolyamtársa, szóval esélyesen látásból őt is ismeri, ha nem is barátkozott vele eddig különösebben.
Seráról annyit tud, hogy Sasha nővére, és kb. egyszer ha beszélt vele, Sasha temetésén, amikor halottnak hitték.
Codyval és Lizzyvel pedig adott a kapcsolata.
Mondjuk én is gondoltam erre az ágyas dologra. De ha már Lizzy bedobta, akkor simán lehet az is, hogy Erica akkor "halt meg", amikor Lizzy jött, és neki alapból kellett egy ágy, viszont Erica szobatársai nem akartak abba a szobába maradni, mert rossz ómen, hogy meghalt az egyikük. Gina ugyan hallotta a sztorit, de letojta, és így felvetődött, hogy legyen szoba csere. Így Gina és Lizzy megkapták Ericáék szobáját, Erica szobatársai meg Gina volt szobáját.
A VMS-ről amúgy Fridát is ismeri. Sőt még Galent meg Ansgart is, akik miatt ugye lezuhant arról a szikláról. Bár azt annyira konkrétan nem tudja, hogy a két fiúnak milyen szerepe volt pontosan ebben. Nem ez miatt találkozgatott velük. (Hacsak Frida egyszer el nem mondta neki, hogy távol tartsa Ansgartól...)
Szóval szegény Gina az akinek mindenkivel is kapcsolata van ilyen-olyan módon, és még a Függöny mögött is járt. Szegény ha akar, ha nem bevonódhat. Very Happy



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Erica Herbs
Reveal your secrets
Erica Herbs
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2022-09-16, 15:54


Köszi mindenkinek a visszajelzést! <3
Én mindenképpen jobban örülnék Adriennek és Serának, de persze simán lehet cameo Caevannal is akár, vagy Galennel. Smile Codyt is szívesen látom, priviben lebeszéltük a részleteket és mehet majd a játék is majd. Very Happy

Viiiszont, ezért is rágtam a dolgot egy kicsit, de én nem szeretném, hogy Lizzy és Gina jönne. Itt most befigyelne egy vétó. Olyan mintha nem lenne más használható karitok, de akkor minek van a többi? :/ Régebben már többször kértük, hogy mindenki próbáljon meséket, nagyobb sztorikat elosztani a karakterei között, mert hát azért mindenkinek van elég sok belőlük úgy gondolom. Nálatok mindenkét kari ott volt a VMS-en, jelenleg is mindketten a Nagymesén, plusz Lizzy a kviddicsen is, Gina pedig a tekiken, és ezek mind nem egy alkalmas mesék, hanem hosszabb, nagyobb lélegzetű sztorik. Időrendben is elég húzós összeegyeztetni így a játékokat.
Szóval, ha jönnétek akkor légyszi gondolkozzatok másik karakterben. Elég sok a kapcsolódási pont szerintem, bele lehet olvasni Adrien, Sera ET-jébe is, Ericáéba is. Ott van kapcsolódási pontnak Galen, Caevan akár, és akármilyen múltbéli plot opció ott van. Erica és Cody is össze lett fűzve a függönyön túl révén. Kellő kreativitással szerintem szinte bármit bele lehet ebbe az egészbe vinni, ezáltal bármilyen karaktert, aki nem vesz részt eleve más nagyobb ívű játékban/mesében.




Állítólag meghalni könnyű, élni nehéz.
Persze, azok szerint, akik élnek.
Vissza az elejére Go down
Luca D. Maroni
Reveal your secrets
Luca D. Maroni
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2022-09-16, 16:24


Rendben, agyalok egy másik karakteren, jó eséllyel azt is fontolóra veszem, hogy talán a jelenleg készülőt viszem be és mivel egyelőre még nincs ET-je, simán alakítható és kapcsolódhat több karihoz is egyszerre Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tori Seaver
Reveal your secrets
Tori Seaver
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2022-09-16, 19:36


Nem lépek át bele, de Fridával szeretnék jönni! Jövőre sokkal lazább lesz a munkarendem, tavasszal valszeg még melóból is fogok tudni reagokat írni, szóval szeretnék jönni, nagyon. Erica mentő/feltámasztó-akció 1f60d
Vissza az elejére Go down
Erica Herbs
Reveal your secrets
Erica Herbs
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2023-01-23, 11:18


Sziasztok!
Egy kis emlékeztető jönne ide. Márciusban végetér az Akadémia, tehát tavasszal indulna majd az Ericás játék. Nem igazán láttam azóta megmozdulást a témában, most meg már mindjárt február van. Very Happy Sera és Adrien adott, velük már volt bőven előzmény játék, Codyval lebeszéltük a plotot és valószínű indul majd a játék is mostanság, de nagyjából ennyi. Kérdés, hogy Anita, Petra akkor jöttök-e, sikerült-e átgondolni a dolgot és olyan karit találni, aki nincs mindenhol is ott? Mert, hogy se plot előzmény nem lett megbeszélve, se egyéb, hogy mi alapján lenne közötök a meséhez. Smile




Állítólag meghalni könnyű, élni nehéz.
Persze, azok szerint, akik élnek.
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2023-01-23, 15:10


Én agyaltam, amióta megláttam az emlékeztetőt, eredetileg úgy terveztem, hogy Enriquét viszem be, de Molly szeretné, ha a semmiből bukkanna fel és addig nem érünk oda, hogy ő és Chris játékba kezdjen.
Akit még itt és most fel tudnék dobni, az Alex. Amikor Vivi vitte Galent, neki volt köze valamilyen szinten a családhoz, nem tudom, Peti milyen irányba viszi a karit, meg szeretné-e tartani ezt a volt kamu menyasszony-vonalat (mármint, már nem él az egyezség, de hogy egyáltalán megtörtént-e). Kapcsolódási pont ebben az esetben természetesen Galen lenne, na, nem a fiúbanda, de talán mesélt Alexnek ezt-azt Ericáról.
Más karaktert jelenleg nem tudok feldobni, nálam Alex az egyetlen olyan pont, akit tudok a sztorihoz kötni Sad
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2023-01-23, 15:53


Úúú, eszembe jutott még egy jelölt: Austin Bryson karim személyében. Ő jelen lehetett a baleset idejekor, vagyis tartozhatott Galen baráti körébe, neki esélyesen a korát át kell írnom. Mivel meleg kariként hoztam be, egyelőre vinném vele ezt a vonalat, szóval esélyes, hogy Galen iránt picit többet érez, mint egyszerű barátság (bocsi, Peti Very Happy). Hogy utána meleg lesz-e vagy sem, azt nem tudom, de legalább le fogom tudni porolni őt is Very Happy A két jelöltem tehát Austin és Alex, bár Austinnak egy pöppet tán jobban örülnék.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty2023-01-24, 15:28


No hejhó!
Agyaltam és azt mondanám ezt most engedjük el, maradunk négyen, mesélek Sera-Adrien-Cody hármasnak. Smile
Az a gondom, hogy egyrészt eleve szeptemberben vetettem fel a témát és azóta nem sikerült érdemben előre lépni, játékot indítani, pedig lett volna laza 3-4 hónap elkezdeni bármit, akár múltbéli játékot, kapcsolatot stb. Mivel eleve én mesélek, nem gondolom, hogy nekem kellene még ötleteket is adni, ahhoz ki hogyan kapcsolódik a meséhez, pl. Erica barátja a múltból, vagy eleve kísértetvadász képességű kari, vagy Adrien baráti körébe tartozik és látta Adrient a levegőbe beszélgetni egy láthatatlan szellemhez, vagy Erica ágyának bitorlója. Csomó lehetőség lenne, de nem az én posztom kitalálni, hiszen én eleve játéksztitut és mesét adok. :/
Nem sok értelme van alapvetően annak sem, ha valaki Galenhez kapcsolódik, mivel jelenleg még Galen semmit nem tud arról, hogy Erica nem halt meg egészen, vagy is itt van szellemként, sőt Peti nem is Galennel jön a mesére. A logikus játék indítás, ha Erica hívja azokat, akik mellette állnak, hogy segítsenek megtalálni a testét, ami nem a sírjában van, és logikusan erre nem hívna random olyat, akit nem ismer személyesen stb. Nem macerálom a tovább a dolgot, lenyomjuk négyen, végülis van sok mese mindig párhuzamosan, amiken lehet játszani. Smile



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Erica mentő/feltámasztó-akció   Erica mentő/feltámasztó-akció Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erica Herbs

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandjátékok-
Ugrás: