ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Tiberius Thorne - testvérem I_vote_lcapTiberius Thorne - testvérem I_voting_barTiberius Thorne - testvérem I_vote_rcap 
Kalandmester
Tiberius Thorne - testvérem I_vote_lcapTiberius Thorne - testvérem I_voting_barTiberius Thorne - testvérem I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Tiberius Thorne - testvérem I_vote_lcapTiberius Thorne - testvérem I_voting_barTiberius Thorne - testvérem I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Tiberius Thorne - testvérem I_vote_lcapTiberius Thorne - testvérem I_voting_barTiberius Thorne - testvérem I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Tiberius Thorne - testvérem I_vote_lcapTiberius Thorne - testvérem I_voting_barTiberius Thorne - testvérem I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Tiberius Thorne - testvérem I_vote_lcapTiberius Thorne - testvérem I_voting_barTiberius Thorne - testvérem I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Tiberius Thorne - testvérem I_vote_lcapTiberius Thorne - testvérem I_voting_barTiberius Thorne - testvérem I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Tiberius Thorne - testvérem I_vote_lcapTiberius Thorne - testvérem I_voting_barTiberius Thorne - testvérem I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Tiberius Thorne - testvérem I_vote_lcapTiberius Thorne - testvérem I_voting_barTiberius Thorne - testvérem I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Tiberius Thorne - testvérem I_vote_lcapTiberius Thorne - testvérem I_voting_barTiberius Thorne - testvérem I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tiberius Thorne - testvérem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Tiberius Thorne - testvérem   Tiberius Thorne - testvérem Empty2022-01-24, 10:42



Keresem a testvéremet
repesve várlak

Név: Tiberius Thorne (a keresztnév rugalmas)
Play by: Alexander Ludwig (fix)
Kor: 36+
Faj/képesség: Sárkány (27% eséllyel egy karácsonyi kívánság miatt)
Csoport: Alvilági/ Varázshasználók
Szak/Foglalkozás: Teljes mértékben rád bízom, akár vezethetsz valami kis üzletet teszem azt, álcaként mondjuk ahol afféle titkos főhadiszállás is akad az alagsorban. ^^
Kapcsolat: Jó viszonyunk volt még gyerekkorunkban és ez igazi csorbát azóta sem szenvedett. Te azért egészen máshogy kezelted a szüleink halálát, mint én. Nem viselted túlságosan jól, segíteni próbáltál nekik, de... esélyed sem volt. Végeztek velük, hiába próbáltad őket megmenteni. Pár évre veszítettelek szem elől, amíg én mondhatni új családot találtam, és sikerült egyenesbe hozni az életemet, te pedig... Hát nem lehetett kellemes az a mód, ahogy a gondolataid megváltoztak. Hozzájuk kerültél a halálfalókhoz, akik végeztek a szüleinkkel, és valahogy szép lassan a gyermeki elméd felfogta azt, hogy igazuk van. Talán nem értettél egyet mindennel, de egy könnyed agymosás, vagy talán csak a még finoman formálható elmédet könnyű volt befolyásolni... nem is számít. A Roxfortban találkoztunk újra, amikor én elsős voltam, te már felettem jártál. Részben neked is köszönhetem, hogy kapcsolatba kerültem a halálfalókkal, te is megerősítettél abban, hogy igaza van Connornak, találkoznom kell Rasmusszal is, akit te már akkor is jól ismertél. Te voltál, aki beavattál a titokba, hogy neki is köze volt a szüleink halálához, habár akkor még fiatal volt, de ott volt azon a vészterhes napon, te ültetted el a szívemben a bosszút irányába, ami immár beteljesedett új vezetőnk Jamesnek hála. Hamarosan új világ születik és ezért vállvetve fogunk küzdeni, hogy a testvériséggel vagy sem, ez részletkérdés, de hogy végre szabadok legyünk, ne kelljen folyton csak rejtőzni és árnyak között élni.

Az előtörténetemet mindenképp érdemes elolvasnod, bár nem szerepelsz benne olyan sok helyen, mert később találtam ki, hogy élsz. Very Happy De természetesen úgy vehető, hogy azután, hogy megtudtam, hogy életben vagy együtt tevékenykedtünk és azóta se szakadtunk el egymástól. Van sok-sok lejátszott játékom, amikről szívesen beszámolok, most nem akartam ide hosszú kisregényt írni, egy felnőtt férfi egyébként sem a legfinomabb falat általában azoknak, akik új karakterben gondolkodnak, de azért hátha. Smile

Update: A karakter egyszer már elkelt, de sajnos újra szabad lett:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u1242
Azt is megteheted, hogy egy az egyben átveszed a karaktert. Ez esetben tudunk adni hozzá jelszót, amit aztán lemódosíthatsz. Mivel már meg lett dobva neki a sárkány, így eleve sárkányként indulhatsz vele. Smile Egyetlen családi játéka volt, amit vissza jellene olvasni, de az sem állt túl sok körből, Sheskával és Beatrix-szel, aki a két testvér nagynénje.





S • T • R • E • N • G • H • T
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tiberius Thorne - testvérem
» Az eltitkolt fél-testvérem
» Két imádott testvérem (Elkelt!)
» Sheska Thorne
» Képességdobás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Akikre még várunk-
Ugrás: