ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Multikorlát I_vote_lcapMultikorlát I_voting_barMultikorlát I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Multikorlát I_vote_lcapMultikorlát I_voting_barMultikorlát I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Multikorlát I_vote_lcapMultikorlát I_voting_barMultikorlát I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Multikorlát I_vote_lcapMultikorlát I_voting_barMultikorlát I_vote_rcap 
Alison Fawley
Multikorlát I_vote_lcapMultikorlát I_voting_barMultikorlát I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Multikorlát I_vote_lcapMultikorlát I_voting_barMultikorlát I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Multikorlát I_vote_lcapMultikorlát I_voting_barMultikorlát I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Multikorlát I_vote_lcapMultikorlát I_voting_barMultikorlát I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Multikorlát I_vote_lcapMultikorlát I_voting_barMultikorlát I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Multikorlát I_vote_lcapMultikorlát I_voting_barMultikorlát I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Multikorlát

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Multikorlát   Multikorlát Empty2021-06-21, 18:28


Mc prewettet szeretném inaktívba tenni.

Köszönettel: TUA
Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Multikorlát   Multikorlát Empty2021-06-08, 11:54


Sziasztok. ^^

Azt hiszem, én is csatlakozom az inaktiválósok sorába, ugyanis kettő karim is akad, akinek annyira nem látom a jövőjét.
Szóval szeretnék inaktív státuszt kérni Keith Maddox és Selene Rosenheim számára. Köszi <3





Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Gregory Wimple
Reveal your secrets
Gregory Wimple
Megmentő

TémanyitásTárgy: Re: Multikorlát   Multikorlát Empty2021-06-02, 17:00


Halihó!
Én is megjöttem. Szeretném kérni Gregory Wimple, és Minerva McGalagony inaktíválását. Előbbivel amúgy sem voltam igazán aktív (7 ic), és egyenlőre nem is tervezek vele semmit. Utóbbin sokat gondolkodtam, de mivel vele is csak nagyon ritkán cameo jelleggel írtam, arra jutottam, hogy nem foglalnám a karaktert, ha esetleg valaki szeretné aktívan elvinni.

Ui: remélem Edmund fiamnak hamarosan meg lesz a 10 ic, és beindul a társasági élete. Hella pedig hamarosan az angyalos sztoriban életre kell majd. Smile
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Multikorlát   Multikorlát Empty2021-06-02, 14:46


Basszus, bocsánat!!! Embarassed Nagyon rossz vagyok a titkos karikban, egyszerűen képtelen vagyok megjegyezni és lakatot tenni a számra. Sad A következő az állandó agendámon  amit eltörölnék. XD

Okés, a karik törölve!




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Multikorlát   Multikorlát Empty2021-06-02, 14:17


Aham biztos vagyok, Megan, akkor újra kezdem. Nem sokat számít nálam, karakter alkotásnál a kockadobás. Nálam csak színesíti a karaktert, ha van képessége stb.

Rolling Eyes és akkor felvállalom Laut is scratch  hogy az enyém nem kell titkos karinak lennie  Razz
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Multikorlát   Multikorlát Empty2021-06-02, 14:07


Teresa: Biztos törölni akarod őket? Mondjuk neked Laurával sincs még meg, de vele a kviddics miatt vélhetően nemsokára meglesz. Nekem is van két karakterem  készülőben és két karakterem, akikkel még nincs meg a tíz és nem törlöm őket, szimplán kivárják a sorukat. Ha egyszer törölve lesznek, akkor elveszíted a dobásokat velük és újra kell kezdened, ha még is akarod őket. Persze, ha rájöttél, hogy tökéletesen elég annyi karakter, amennyid van, akkor törlöm őket! Smile




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Multikorlát   Multikorlát Empty2021-06-02, 13:57


Hali!
Részemről két kari van ezen a listán igyekszem írni majd velük is.
Így Caradoc (kiskapus sárkány) és Catriona készülő félben lévő karikra törlést kérek.
A szabály miatt nem fog az én kis listám tovább bővülni egy darabig.
Vissza az elejére Go down
Alvó Kurtizán
Reveal your secrets
Alvó Kurtizán
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Multikorlát   Multikorlát Empty2021-06-02, 13:16


A szabály értelmében szeretném kérni az inaktiválását ennek a karinak. Egy festménynek úgyse lesz életútja, hanyagolnám a témát egyelőre. Smile
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Multikorlát   Multikorlát Empty2021-06-02, 12:54


Ugyan benne voltam a döntéshozó bizottságban, de azért ide is írom, hogy Talishával remélhetőleg 1-2 héten belül meg lesz a 10, ha jönnek vissza válaszok, addig Freyát fel sem avatom és persze követni fogom a 10 IC-s szabályt, mielőtt Calistát előveszem megalkotásra. ^^
Már sokszor pedzegettem a multikorlátot korábban is, én mindig is erősen a pártján álltam, szóval örülök a változtatásnak.




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Multikorlát   Multikorlát Empty2021-06-02, 12:32



Multikorlát
sajnos ez is eljött


Sziasztok!

Már nagyon régóta hezitálunk rajta, hogy hozzunk-e a multikérdésre valamilyenfajta szabályt. Sokáig elvetettük, mert nem akartunk senkit sem kellemetlen helyzetbe hozni ezzel és nem akartuk korlátozni a fantáziát sem, de most sajnos moderátori és admini szinten is úgy érezzük, hogy ez a multi dolog brutális szinten elburjánzott és nem jó irányban. Sad Rengeteg a kevés ic-s karakter, akiknek nincs érdemi életútja, akikben izgalmas lehetőségek és potenciál lehetne, de lehetetlenség őket rövid idő alatt kifejteni és elindítani az úton, hogy ez meg is valósulhasson. E miatt döntöttünk úgy, hogy meghúzunk most egy határt és innentől, ha nem is nagy, de valamelyest szabályozás alá vonjuk a multikérdést. Visszamenőleg természetesen nem számít ez már, tehát meglévő és elfogadott multikat nem fogunk korlátozni, de innentől csak az új szabály értelmében fogunk tudni multikat elfogadni. Úgy gondoljuk, hogy ez a ti érdeketek is, és egyben az oldal érdeke is. Smile

Egy picit ezt kifejteném, hátha akkor kevésbé lesz rossz érzés, mert tényleg nem szeretnénk senkit megbántani. Kiemelném, hogy ezzel modik és adminok is vállalják a korlátozást, Cedricnek is van vagy 3-4 karija, akikkel még melóznia kell, hogy a most készülőt pl. behozhassa, ahogyan Megannak is vannak kevés ic-s karakterei, vagy épp Ginának, ha meglesitek a listát és én sem alkotom meg a most tervezett karimat, amíg Sebastian (0 ic) nem kezd kibontakozni. Smile És persze én is szomorú vagyok, hogy az én karim kész, de nem tudjuk elkezdeni a Kit-Faye játékot, hogy csak egy példát említsek. :/
Szóval. Én most már - és ezt nem szánom nagyzolásnak, vagy hasonlónak - lassan húsz éve (jó ég xd) játszom szerepjátékos oldalakon, ebből 7 évig vittük Cedrickel a Nezabart, majd volt egy kisebb oldalas időszak és most már a Roxfort is a hetedik évébe lépett, tehát oldalt is vagy 15 éve vezetek. Ez idő alatt mi is rengeteg ötletet, karit valósítottunk már meg és hát volt az utóbbi 1-2 évben kétszer is, hogy leültünk és egyszerűen meghúztunk egy határt és megszelektáltuk a karijainkat, mert elszállt velünk a ló. Saját tapasztalat tehát, hogy igenis sokkal élvezetesebb egy olyan karival játszani, akinek van élete, akinek vannak kapcsolatai, akivel vissza lehet utalni megtörtént/kijátszott eseményekre. Nekünk is iszonyú sok ötletünk van a mai napig, amiket próbálunk inkább meglévő karikba belevinni és hiába van rengeteg pb, amit szeretünk igyekszünk kiválasztani a legjobbakat, mert hosszú távon egy olyan karit, akit behoztál fél éve és írtál vele néhány ic-t sokkal nehezebb lesz átérezni és kijátszani, mint azt, aki már szinte a részeddé vált sok-sok játék és karikapcsolat révén. Persze mondhatjuk, hogy nem vagyunk e téren egyformák, de mégis a sok különbözőség ellenére ebben most az egész vezetőség egyetértett.

A fentiek fényében tehát a következő multikorlátot vezetjük be:
A jövőben csak akkor kerül valakinek új multikaraktere elfogadásra, ha minden karakterével van fejenként minimum 10 ic hozzászólása.
Úgy gondoljuk, hogy ez nem olyan őrült nagy mennyiség azért, hogy ne lehessen teljesíteni, de sajnos az alábbi lista miatt már tényleg nem lehet elmenni a mutlihelyzet mellett, hiába sokáig nem akartunk ilyen korlátozást bevezetni. Sad

Nagyjából az elmúlt félévben regisztrált karakterek, ahol nincs 10 ic:
Zoey O’Donnellan (1 ic)
Maya Bernstein (0 ic)
Freya Aphelion (0 ic)
Ewan (4 ic)
Autumn Swann (1 ic)
Edmund Swann (4 ic)
Gideon Swann (0 ic)
Damian Michaelson (6 ic)
Dwight Jennings (7 ic)
Ava Marine Braveheart (5 ic)
Enrique García (0 ic)
Dietrich K. von Oldenburg (2 ic)
Hella P. Davenport (0 ic)
Sheilah A. Michaelson (0 ic)
Kathleen Morgenstern (7 ic)
Tiberius Thorne (3 ic)
Magor Zalán Ambrózy (2 ic)
Astrea Callisto Selini (2 ic)
Aspasia Nyx Mykonos (4 ic)
Bobby Delight (4 ic)
Kyra Xanthopoulos (5 ic)
Charles Angelthorne (9 ic)
Eldora García (2 ic)
Matteo Bianchi (3 ic)
Alvó Kurtizán (0 ic)
Nina Lebegyeva-Sone (8 ic)
Troy Smallwood (7 ic)
Ophelia Howell (3 ic)
Maria Clare Prewett (4 ic)
Adrien Meyers (9 ic)
Talisha Smallwood (6 ic)
Vladimir Mantov (4 ic)

Ez 32 karakter, brutálisan sok. Sad És jelenleg is vagy 15 olyan multi van beregisztrálva, vagy van készülőfélben, akik ezt a kevés ic-s listát fogják bővíteni minden bizonnyal (ezek között vannak vezetőségi multik is). :/

Kiskapu:
Arra még esetleg van lehetőséged, ha úgy érzed, hogy egy karit félretennél és most egy ideig tuti nem játszanál vele, akkor kérhetsz neki inaktív státuszt és majd előveszed később, mert most van fontosabb karid, akit beszeretnél hozni helyette. Erre persze nincs tömegesen lehetőség, de néhány esetben eltudjuk fogadni, ha arra jutottál, hogy van most jobb ötleted. Ez esetben viszont a pb foglalásod kikerül a listáról, hátha hosszabb időszakról van szó, maximum előfoglalásba tudod betenni a pb-t, hogy azért ne vesszen el.

Ennyi lenne az új info. Tényeg nem szeretnénk senkit megbántani, vagy letörni a lelkesedését. Reméljük, hogy megértitek az álláspontukat és elfogadjátok. Természetesen, ha véleményetek van nyugodtan leírhatjátok itt, akkor is, ha negatív vélemény, azt is megértjük. Bár változtatni nem fogunk a meghozott szabályon, de néha jó az embernek, ha kiadhatja magából a bánatát.

a vezetőség nevében: Luna Lovegood




A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Multikorlát   Multikorlát Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Híreink-
Ugrás: