ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Kaszárnya - Page 3 I_vote_lcapKaszárnya - Page 3 I_voting_barKaszárnya - Page 3 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Kaszárnya - Page 3 I_vote_lcapKaszárnya - Page 3 I_voting_barKaszárnya - Page 3 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Kaszárnya - Page 3 I_vote_lcapKaszárnya - Page 3 I_voting_barKaszárnya - Page 3 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Kaszárnya - Page 3 I_vote_lcapKaszárnya - Page 3 I_voting_barKaszárnya - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Kaszárnya - Page 3 I_vote_lcapKaszárnya - Page 3 I_voting_barKaszárnya - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Kaszárnya - Page 3 I_vote_lcapKaszárnya - Page 3 I_voting_barKaszárnya - Page 3 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Kaszárnya - Page 3 I_vote_lcapKaszárnya - Page 3 I_voting_barKaszárnya - Page 3 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Kaszárnya - Page 3 I_vote_lcapKaszárnya - Page 3 I_voting_barKaszárnya - Page 3 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Kaszárnya - Page 3 I_vote_lcapKaszárnya - Page 3 I_voting_barKaszárnya - Page 3 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Kaszárnya - Page 3 I_vote_lcapKaszárnya - Page 3 I_voting_barKaszárnya - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kaszárnya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Kaszárnya   Kaszárnya - Page 3 Empty2021-02-22, 16:55


First topic message reminder :


Kaszárnya


Elképesztően sokan érkeztek az Akadémiára és a feszített tempójú kiképzésnek egyértelmű velejárója, hogy érdemes a kadétoknak minél közelebb tölteniük az éjszakáikat - mondjuk helyben. A Kaszárnya az első hetekben elképesztően zsúfolt, aki teheti inkább egy közeli hostelben vagy kiadó lakásban száll meg és kel fel, ha kell reggel ötkor, csak ne kelljen idegenek horkolását hallgatnia.
Olyan sűrűn állnak az emeleteságyak az akár 8-10 fős szobákban, hogy a kadétok heringeknek érezhetik magukat, de minden próba után, ahogy fogynak az emberek egyre inkább levegőhöz lehet jutni és persze egy kis extra élettérhez.
A Kaszárnyának két elkülönített szárnya van, a hölgyeknek és a férfiaknak és  nappal, amikor az az ajtók nyitva vannak, akkor szabad az átjárás beszélgetni. Ezen kívül teljesen véletlenszerű, hogy kinek-ki jutott szobatársul és szigorúan tilos cserélgetni vagy ilyesféle kérvényekkel zaklatni a segítőket. Mondjuk a tilos egy gyenge szó, valójában saját szakállra nem is lehetséges, ugyanis minden szoba ajtaját csak az tudja kinyitni, aki ahhoz a szobához van rendelve, élő kulcsként. Persze valahol a kiképzés félútján egységesen újra tárgyalják az elosztást, mert lehetséges, hogy az egyik szobából senki sem esik ki, míg egy másik már teljesen üres, de addig is... türelem és tűrd a tömeget, ha vagy olyan szerencsés, hogy nem buksz el ideje korán!


*a helyszín foglalt, napokon belül indul játék.






Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Blaine Mitchell
Reveal your secrets
Blaine Mitchell
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Kaszárnya   Kaszárnya - Page 3 Empty2021-04-02, 17:46




Beatrix & Blaine

A new advanture

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

 
Nem hallom meg, amit morog, vagy éppen nem akarom meghallani. Vele is hülyülhetnék, provokálhatnám, ám az apró riposzton túl nem játszom a türelmével, sebtiben kapom össze magamat, még ha sikerül gyakorlatilag pofára is esni közben. Kapkodom a lábamat immár a tisztább pólóban, a hajam furcsán áll a forgómnál, de hát ilyen a göndör haj átka, ezért is növesztem meg maximum katonásra, mert ha kicsit elhanyagolom, akkor kezelhetetlenné válik. – Ezzel magamat is megleptem Ms. Beast. – Hívom a becenevén, noha nem tudom, hogy csak a háta mögött hívják így gúnyosan, vagy ő maga terjeszti így, de van pofám megtenni ezt szemtől szemben is. Elképzelésem sincsen, hogy merre megyünk, mert rövid ismereteim alapján nem arra az udavarra, amit említett, lehet, hogy valami külön edzést akar nekem tartani? Netán büntetőmunka? Azt kétlem, hogy mégis kicsapnak, mert akkor már mondta volna, hogy pakoljak. Sokat nem kellett volna, mert még mindig nem csomagoltam ki, a szennyes is a tiszták között, hogy ha menni kell, mielőbb dobbantsak. Mégis, átgondolandó a dolog, mert Reese annyira maga alatt van, én pedig ha kihúzom magamat az aurorosdi alól, akkor aláhúzom neki, hogy értelmetlen a rendszert szolgálni. Én inkább azt érzem csapdának hogy apám valami komolyat akar rám erőltetni, holott már megvan a hivatásom. – Egen, kissé félrecsúszott az éjszaka, de.. nem panaszkodom. – Na jó, azért nem kacsintgatok, jó értelemben kell mindezt érteni, csoda, hogy a saját szobámba sikerült visszatérni, miután Reese és én.. khm.. Ám a példaképemmel nem akarok tiszteletlen, sem pedig őszintétlen lenni, hiszen ő aztán tényleg követendő út előttem. – Oh nem, félreérti hölgyem. Nem akarom senki idejét pazarolni. Az apám iratott be, hogy végezzem el az akadémiát. Eléggé nagy hülyeséget csináltam a közelmúltban, és azt mondta, hogy ezúttal nem húz ki a szarból. Hogy is mondjam.. vandalizmus. Vagy elvégzem az akadémiát és fegyelmet tanulok, vagy.. leveszi rólam a kezét, és bekaszliznak. A nyolc hetes kiképzésről elméletileg kirúghatnak, de Van Rosemberg kisasszonynak leadták a drótot, hogy erről szó sem lehet.. Attól félek, ez kész csapda. – Foglalom össze, hogy lehet, hogy engem nem is pontokban mérnek, inkább amolyan társadalmi munkában végig kell csinálnom a kiképzést, még akkor is, ha nem leszek auror. Szívás. Azért félrebillentem a fejemet a leszúró szavakra, még egy kisfiús mosolyt is kap. – Dehogynem. Medimágusnak készülök, nagyon egyedi a módszerünk, rengeteg életet meg tudunk menteni. Ahhoz valóban értek, azt sosem dobnám félre. Apám szerint megfér egymás mellett mindkettő, amolyan orvosszakértő helyszínelő aurort lát bennem. Jó ötlet megosztani az erőmet? – Most már megállok, mert látom, hogy nem megyünk tovább, inkább átmegy faggatózásba a dolog, de ez nem probléma, így legalább Reese-en kívül más is érti az indokaimat. Nyilván Petrával ezt nem is lehetne értelmesen megbeszélni.

Megjegyzés -- Ruha -- Zene -- ©




***
Vissza az elejére Go down
Beatrice Stoepker
Reveal your secrets
Beatrice Stoepker
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Kaszárnya   Kaszárnya - Page 3 Empty2021-03-25, 18:27




Mitchell & Stoepker


- Te kis tökkelütött... - mormogom, amikor még azt hiszi, hogy komolyan a bocsánatát kérem. Esélyt sem adok arra, hogy kávézgasson, miután fellocsolta magát és felöltözött azonnal megindulok és csak menet közben válaszolgatok a kérdéseire.
- Nem tévedés. Minden csoportban volt számtalan olyan kadét, aki már az akadály első feladatán se jutott túl, roham léptekben válunk meg az alkalmatlanoktól. És maga, Mitchell kadét, elméletben nem tartozik közéjük. - válaszolom, kiemelve az "elméletbent" és  a hangomban ott van egy kis hitetlenség, mintha kérdőre vonnám, hogy tényleg nem hiba csúszott-e a gépezetbe és tényleg itt van-e a helye. Persze kissé talán azért csinálom, hogy provokáljam, hogy megnézzem, hogy erre mit lép. Hallottam, hogy bajkeverő, hogy számtalanszor hangoztatta, hogy ki akarja dobatni magát, de a mostani magatartásából nem tűnik úgy, mint aki teljesen leszarja a kiképzést. Az határozottan jópont, hogy a hangomra összehúzza magát és azonnal követ, de ennyivel nincsen elfelejtve minden. - Hogy egy legendás auror szavaival éljek, lankadatlan éberség, kadét. Mindenki másnak sikerült időben megjelenni a helyszínen. - mutatok rá keményen a hiányosságra, de az is valami, hogy Ms. Rosembergként említi a segítőjét, tehát valamilyen szinten tiszteli a pozícióját.
- Akkor meg minek jelentkezett, Mitchell? Miért húzza a drága időnket, amit azokra fordíthatnánk, akik tényleg itt akarnak lenni? - kérdezem, hirtelen úgy megtorpanva és dobbantva, hogy arra is van esély, hogy felkenődik a hátamra, de én meg se rezzenek, csak összevonom a karjaimat és felé fordulok, várakozóan. Szerencsétlen társainak azt mondtam, hogy addig futnak, ameddig vissza nem érünk és valószínűleg  ők már tényleg a tüdejüket köpik ki, de nem fogok majd habozni, hogy mindenkivel tudasotísam ki miatt kapták a büntető köröket.
Nem indulok meg addig, ameddig végig nem mértem újra a fiút tetőtől talpig. - Minek a tehetség és a jó pontok, ha közben nincsen magában semmi hivatástudat és eltökéltség. - teszem hozzá, egy kicsit ostorozva tovább. Ha alkalmatlan rá, akkor nem lesz lelkiismeretfurdalásom, hogy elüldöztem, viszont ha a sarkára áll és sikerül olyat mondanom, amivel "csakazértis" arra sarkallom, hogy maradjon, akkor talán nem lesz rövid úton vége a karrierjének. Nem a türelmemről vagyok híres, hanem a harci teljesítményemről, nem nyomozó auror vagyok, hanem zsoldos, szóval nem vagyok kíváncsi a félrebeszélésre, csak a tényekre. Rengeteg kadét van, megengedhetnénk magunknak, hogy csak úgy elküldjük, ha baj van vele és még is... valamiért esélyt adok, hogy megmagyarázza a helyzetét. Igen fenyegető vagyok a szikár alkatommal és az összevont karjaimmal, várakozó tekintetemmel, mintha még a veséjébe is képes lennék belelátni - még ha ez nincs is így.






A puszta szándék még nem tesz hössé senkit;
a bátorság és a tehetség sem elegendő hozzá,
még szörnyek és sárkányok is kellenek.
Vissza az elejére Go down
Blaine Mitchell
Reveal your secrets
Blaine Mitchell
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Kaszárnya   Kaszárnya - Page 3 Empty2021-03-17, 12:17




Beatrix & Blaine

A new advanture

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

 

- Ugyan, semmi baj, nem haragszom. – Fel sem fogom, hogy netán cinikus beszólás volt, félálomban nem tud ilyet felmérni az ember. A szigorú tekintettől méregetve ellenben gyorsan összekapom magamat, csoda, hogy nem esek ismét hasra, miközben a használt pólót próbálom lehámozni a fejemből. Kicsit kiiengedem a vizet, hátha a jeges változat gyorsabban felébreszt. Vámpír vagyok, de még én is szoktam kávézni, de félő, hogy erre most végképp nem lenne idő. Azt hiszem az éjszakába nyúló beszélgetés a vöröskével rányomta a bélyegét a mai ébredésemre, piáltunk is nem keveset, el sem merem képzelni, hogy netán ő hogy festhet, ráadásul ő még segítő is. Mondtam én, hogy nem akarom bajba sodorni! – Legmagasabb? Ez valami félreértés. Azt hittem, hogy végre kiengednek. Ugye nem azt akarja mondani, hogy olyan nehéz volt a pálya, hogy a többség nálam rosszabb volt..? – Csóválom a fejemet, de azért behúzom a nyakamhoz, mert tőle igenis cikinek érzem, hogy így leszúr, de most hogyan magyarázzam el, hogy az apám miatt volt kötelező ide jönnöm? Aki ennyire elhivatott, mint a Bestia.. úgysem értené meg, hogy másnak meg nem ez a fontos. Attól, mert legenda a szememben, még nem jelenti azt, hogy én is auror akarnék lenni. Jó, ott van azért az a furcsa késztetés, hogy Reese-t meg akarom védeni, és kiállni az ügye mellett, de én a medimágiában érzem otthon magamat. – Ms. Rosemberg nem mondott semmit, csak hogy majd megtudjuk. Lehet, hogy kifüggesztette valahova, nem is néztem, gondoltam majd szólnak, hogy mi a helyzet. – Utalok arra, hogy hallottam olyan versenyzőkről, akik közvetlenül az akadálypálya után megtudták a sorsukat. A pontszámukat ugyan nem de azonnal kiderült, hogy mennek, vagy maradnak. Most futólépésben sietek utána, bár nem tudom, hogy csak szólni akart, hogy hol vannak a többiek, vagy valami külön büntetést kapok, vagy ilyesmi. – Köszönöm, hogy értesített. Ne értsen félre, nem a posztot akarom minősíteni, magamat tartom rá alkalmatlannak. – Mindenesetre megyek mögötte, fel sem merül, hogy én kérdezzek vissza, de azért jó magas a nő, még Ronannál is magasabb. Ha elvárás lenne itt a magasság, akkor tuti kiesnék, mert ebben kifejezetten átlagos vagyok. Nem is maradok le, de elképzelésem sincsen, hogy akkor most mi vár rám. Mondjuk az állat lenne, ha nekem személyesen a Bestia tartana edzést. Kiköpném a tüdöm, ez egészen biztos, de akkor is..! Én hősöm!

Megjegyzés -- Ruha -- Zene -- ©




***
Vissza az elejére Go down
Beatrice Stoepker
Reveal your secrets
Beatrice Stoepker
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Kaszárnya   Kaszárnya - Page 3 Empty2021-03-14, 20:10




Mitchell & Stoepker


Türelmetlenül és igencsak ingerülten ütöm ököllel az ajtót, ameddig meg nem hallom a mozgást és a kilincs kattanását. Ahogy kitárul az ajtó tetőtől talpig végignézem a vélhetően most ébredt fiút leplezetlenül és igencsak elégedetlenül, még fel is hördülve nem valami nőiesen. Nehéz egy pillantásból leszűrni, hogy csak elaludt, vagy másnapos, még is inkább a második lehetőség felé hajlok, főleg a kis motyogása miatt. A torkomhoz emelem a pálcámat és egy hangosító bűbájjal fülsiketítő erővel dörrenek rá.
- Már én kérek bocsánatot, hogy felébresztettem. - mondok csak ennyit, szigorú tekintettel, direkt az idegein játszva, aztán le is engedem a pálcát és normális hangon folytatom, főleg, mert kissé összevont szemöldököm elárulja, hogy valamilyen szinten tetszik, hogy ismeri a nevemet. Pedig elméletben nem akar auror körökben mozogni és azt hittem szándékosan marad távol, hogy kidobassa magát. - Tudnia kellett volna, Mitchell kadét. Majdnem a legmagasabb pontszámmal végzett és még is leégeti saját magát és szivatja a csoporttársait is ezzel a nevetséges engedetlenséggel. - mondom, miközben teljesen szenvtelenül nézem végig, ahogy megmossa az arcát, ledobálja a ruháit és edzőruhába bújik. Hiába felnőtt a varázsló törvények szerint, az én szememben még is csak egy kisfiú, méghozzá olyan, akiről azt hallottam, hogy megzabolázásra vár. Mégis futólépésben áll meg előttem és hatalmas szemeket mereszt, amire muszáj vagyok kissé összevonni a szemöldökömet.
- Tényleg nem tudta? Merlinre...- sóhajtok egyet és már hátat is fordítok az orra előtt, még csak ki se mondom, hogy kövessen. Ha nem egyértelmű neki, akkor igen csak nagy baj van a fejében és lehet tényleg meg sem érdemli, hogy személyesen ugrasztottam ki, ahelyett, hogy szó nélkül kicsaptam volna, ahogy egyébként a megnyitón jelezve lett, hogy a késések elfogadhatatlanok. A lépéseim ruganyosak, de katonásak, sok évet szolgáltam és nem csak a londoni egységeknél, hanem zsoldosként is a kontinensen és persze ha az ember az átlagos női méreteknél vagy harminc centivel magasabb az meglátszik a mozgásán és a súlypontja kezelésén is. Hátra se nézek, még akkor se, ha beszél hozzám, bár talán ha kitisztult a feje a víztől akkor rájöhet, hogy mekkora szívességet tettem neki a hirtelen ébresztéssel, tehát nyilvánvalóan nem akarom a nyakánál fogva kivágni az ablakon. Nem kéne félnie tőlem, bár tény, ami tény, a külsőm inkább tiszteletet parancsoló és riasztó, cseppet sem hasonlítok a gondoskodó, csinos sztereotípiához, amire a "gyengébbik nemtől" számítanak az emberek.







A puszta szándék még nem tesz hössé senkit;
a bátorság és a tehetség sem elegendő hozzá,
még szörnyek és sárkányok is kellenek.
Vissza az elejére Go down
Blaine Mitchell
Reveal your secrets
Blaine Mitchell
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Kaszárnya   Kaszárnya - Page 3 Empty2021-03-06, 13:50




Beatrix & Blaine

A new advanture

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

 

Őszintén szólva olyan zavaros volt a szőke német segítő összefoglalása, hogy fogalmam sincsen, hogy továbbjutottam, vagy sem. Szívem szerint már mentem volna haza, de Reese olyan kis elesett most az apja nélkül, éjszakába nyúlóan beszélgettünk, még talán ittunk is valamennyit, na persze mértékkel, mert ő másnap tőlem függetlenül másokat is megy vizsgáztatni. Aztán amikor elbúcsúztunk, és magányosan folytattam az iszogatást, mert a szobatársam Ronan már az igazat álmát aludta. Hihetetlen, hogy mekkora a gyerek, legalább másfél fejjel magasabb nálam. Erre úgy alszik, mint egy csecsemő. S gyengédnek nem nevezhető taszigálásommal sem sikerült felébreszteni, csak a másik oldalára fordult, puszta ösztönből majdnem lekevert egy taslit, így megszeppenten ültem vissza az emeleteságy aljába, és kortyolgattam félálomig. Hogy aztán órákkal később a földön heverve döbbenjek rá, hogy valaki a fejemet üti. Vagyis.. nem éppen azt, de most úgy érzem, mert hasogat rendesen, s közben valaki be akar jönni, de istenesen. Női hang, méghozzá durván parancsoló. Végre ki vagyok rúgva? Feltápászkodok, éppenhogy elvétve a kilincset, de másodjára sikerül megkapaszkodni, hogy aztán kitárjam az ajtót. – Nem kell ennyire.. hango.. – Nézek nagyot, még a képem is lószerűen megnyúlik, ahogyan észreveszem, hogy kivel állok szemben. Rá is fel kell néznem. A rohadt életbe, itt tisztára törpének hiszem magamat. De nem is ez a lényeg. – A Bestia? Ön itt? Jó ég! Sajnálom, máris! Ha tudtam volna.. – Szaladok vissza a szobai mosdóhoz, jéghideg vízzel mosva az arcomat, és a nyakamra is csurgatok. Ledobom a pólómat, hogy a még ki nem csomagolt táskámból egy másikat húzzak. Vagy ha most edzés van, lehet, hogy valami uniformisban van mindenki? Az alsó cuccaim maradnak, úgy sincs idő most érdemben átöltözni. A lázadó stílusommal ellentétben a nő nálam komoly példakép. Én is kész vagyok sokat tenni a hivatásomért, de ő aztán az, aki minden érdeken felül állva legenda a szememben. Futólépésben sietek hozzá vissza, hogy kiskutya szemmel várjam, hogy na akkor most hova. Ezek szerint mégis továbbjutottam? Valahova megküldték, de nem néztem meg? Még ez se volt elég Petra szemében, hogy kihúzzon a listáról? El sem merem képzelni akkor, hogy kiket rúgtak ki. Akik viszont továbbjutottak, rajtam kívül biztosan durván elhivatottak.



Megjegyzés -- Ruha -- Zene -- ©




***
Vissza az elejére Go down
Beatrice Stoepker
Reveal your secrets
Beatrice Stoepker
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Kaszárnya   Kaszárnya - Page 3 Empty2021-02-25, 15:02




Mitchell & Stoepker


Nem véletlen, hogy éppen ebben a két hónapban van a kiképzés és nem kezdtük el korábban. Az egyetemisták más világban nőnek fel, mint minden más mágus előttük. Nem kell sokat visszaugrani az időben, elég ötöt-hatot, amikor minden diák elvégezte a Roxfortot úgy, ahogy sikerült, és a papírjaik alapján felvételt nyertek az álommunkahelyükre - vagy sem. Most pedig százak tespednek az iskolában, csak töredéknyi részük kezdi meg a karrierjét a tanulás mellett, csak élvezik a mindennapos lakomákat és a szórakozást a haverjaikkal. Viszont azok, akik tényleg ott vannak fejben és kihasználják a legendás Roxfort adta lehetőségeket nem csak az időt húzzák és olyan alapos mágiai ismeretekre képzik őket, mint még soha. És nekem csak ezekre a kadétokra van szükségem, a többi taknyosra a legkevésbé sem. Hiába van több időm, mint gondolnák, én még is csak utálom, ha húzzák.
Erőteljesen dörömbölök be a Kaszárnya egyik hálótermébe aztán katonás, parancsoló hangon szólalok fel. A bűbáj, amivel kezelték az ajtókat, hogy csak az mehessen be, aki oda van beosztva rám is él, de nem mondom, hogy nem fogom kikerülni, ha nem kapok választ.
- Mitchell kadét, ha nem jelentkezik egy percen belül betöröm ezt a kurva ajtót! - dobbantok egyet és ütök még egy nagyot az ajtóra, mintha semmiség lenne. Valójában semmiség is. A tiszteletet parancsoló termetem abban nem segített, hogy párt találjak, abban viszont igen, hogy eredményes zsoldossá, majd kiképzővé váljak. A mai fizikai kiképzésre ELMÉLETBEN mindenki magkapta a behívót szépen egyértelműen kifejtve hánykor és hol kell megjelenni, de valahogy még se sikerült mindenkinek. Hogy elaludt, nem kapta meg, szándékosan ignorálja most egyáltalán nem érdekel. Minek vagyok itt, ahelyett, hogy csak kivágnám, mint macskát szarni? Ez egy jó kérdés, amit majd az idő meg is válaszol.
- Remélem megnyugtatja a tudat, hogy ameddig itt lopja az időmet a társai éppen kiköpik a tüdejüket a századik akadémia kört futva! - csikorgatom a fogamat kicsit, de komolyan mondom, amit mondok, nem csak üres fenyegetés. Úgy hagytam ott őket, hogy ameddig vissza nem érek aki megáll, azt úgy seggbe rúgom, hogy hazáig repül, bánom is én honnan jöttek. Sokan rebesgetik, hogy a fiú veszett ügy, hogy szándékosan ki akarja csapatni magát, hogy mindenkibe képes belekötni, hátha elszakad a cérna - bár főleg von Rosemberget nézte ki magának, ha jól tudom -, de ha belém akar beleállni azzal, hogy nem jelenik meg a kiképzésen, vagy kirúgatni magát, hát nagyon rossz lóra tett. Futtában átlapoztam az első kiszórás után a Segítők által összeállított listát és lázad a rendszer ellen ahogy akar, a számok nem hazudnak, van jövője itt.







A puszta szándék még nem tesz hössé senkit;
a bátorság és a tehetség sem elegendő hozzá,
még szörnyek és sárkányok is kellenek.
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Kaszárnya   Kaszárnya - Page 3 Empty2021-02-22, 16:55



Kaszárnya


Elképesztően sokan érkeztek az Akadémiára és a feszített tempójú kiképzésnek egyértelmű velejárója, hogy érdemes a kadétoknak minél közelebb tölteniük az éjszakáikat - mondjuk helyben. A Kaszárnya az első hetekben elképesztően zsúfolt, aki teheti inkább egy közeli hostelben vagy kiadó lakásban száll meg és kel fel, ha kell reggel ötkor, csak ne kelljen idegenek horkolását hallgatnia.
Olyan sűrűn állnak az emeleteságyak az akár 8-10 fős szobákban, hogy a kadétok heringeknek érezhetik magukat, de minden próba után, ahogy fogynak az emberek egyre inkább levegőhöz lehet jutni és persze egy kis extra élettérhez.
A Kaszárnyának két elkülönített szárnya van, a hölgyeknek és a férfiaknak és  nappal, amikor az az ajtók nyitva vannak, akkor szabad az átjárás beszélgetni. Ezen kívül teljesen véletlenszerű, hogy kinek-ki jutott szobatársul és szigorúan tilos cserélgetni vagy ilyesféle kérvényekkel zaklatni a segítőket. Mondjuk a tilos egy gyenge szó, valójában saját szakállra nem is lehetséges, ugyanis minden szoba ajtaját csak az tudja kinyitni, aki ahhoz a szobához van rendelve, élő kulcsként. Persze valahol a kiképzés félútján egységesen újra tárgyalják az elosztást, mert lehetséges, hogy az egyik szobából senki sem esik ki, míg egy másik már teljesen üres, de addig is... türelem és tűrd a tömeget, ha vagy olyan szerencsés, hogy nem buksz el ideje korán!


*a helyszín foglalt, napokon belül indul játék.






Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Kaszárnya   Kaszárnya - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Auror parancsnokság :: Auror akadémia-
Ugrás: