ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_lcapKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_voting_barKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_lcapKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_voting_barKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_rcap 
Kalandmester
Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_lcapKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_voting_barKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_lcapKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_voting_barKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_lcapKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_voting_barKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_rcap 
Maia Hansen
Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_lcapKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_voting_barKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_lcapKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_voting_barKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_lcapKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_voting_barKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_lcapKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_voting_barKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_lcapKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_voting_barKülvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Külvárosi állatpark és Varázslény rezervátum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Külvárosi állatpark és Varázslény rezervátum   Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum Empty2021-02-22, 20:04



[You must be registered and logged in to see this image.]

Moore & Jenkins

[You must be registered and logged in to see this image.]

//16+ Obszcén, durva szavak//


Szitkozódva vágom be a taxi ajtaját a londoni állatkert mellett. Hát persze hogy itt kell majd güriznem a nyaram hátralevő részében. Ezt igazából köszönhetem annak a rühes Ezrának és a szüleimnek, mert technikailag a haverom munkáját vállaltam most el ezzel. Bevallom, egy kis extra készpénz sosem árt. Ettől függetlenül gyűlölöm az életemet, amint megérzem a tömény szarszagot és azt a furcsa vizes bunda ráadást.  
A hiénám lelapult fülekkel és lógó nyelvvel lépked mellettem, miután átlépjük a bejárat kapujának küszöbét. Mint mindig, most is kutyának van álcázva több-kevesebb sikerrel, de úgy Isten igazából magasról teszek rá. Ha valaki észreveszi, akkor észreveszi. Itt a mese vége.
Zsebeimbe süllyesztem kezeimet, miután letéptem egy hosszabb fűszálat a karámok melletti útról. Hanyagul számba emelem a zöld szálat, aztán lazán lógatom az ajkaim szélén, mint egy fenegyerek. Nehogy azt higgyék én leszek a hónap dolgozója, mert bármit elkövetek annak érdekében, hogy ne kelljen szart lapátolnom és retkes állatokat mosdatnom.
Késtem és ez nálam teljesen normális. Nem vagyok az a korán kelő típus, jobb szeretem kiélvezni az ágyam puhaságát, mintsem napfelkelte előtt kimászni onnan. Aki sötétben kel, az maga az ördög és ezen nem vitatkozok senkivel.
A távolban már látom merre is van a megbeszélt helyszín, mely igazából a személyzeti bejárat lenne, csak ugye oda a taxisofőr túl nagy pöcs volt elvezetni. Grimasszal arcomon veszem észre a két alakot, főleg azt a vörös, szeplős undormányt, aki olyan ismerős, mégsem akarok nevet társítani hozzá.
Lazán lépek hozzájuk és a kiscsajra sem pillantok, hiába intézek felé néhány szót utána mégis. - Ismernem kellene egy hozzád hasonlót? - morgom undorodott arckifejezéssel a fűszálam alatt. Hiénám is vicsorog egyet a lányra.
- Szóval? Noah Jenkins, szolgálatra készen. Hol kezdünk, mielőtt még ránk esteledik? - türelmetlen kérdésemet a fiatal alaknak, aki valószínűleg a mi eligazításunkért felelős.
- Miss gyömbérrel kell majd együtt dolgoznom vagy őt át lehet küldeni az állatkert másik végébe? - bökök hüvelykujjammal a mellettem ácsorgó alacsony valamire, amit nevén sem akarok nevezni. Már most teljes pokol az életem, ha ezt a csajt is el kell viselnem magam mellett.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Külvárosi állatpark és Varázslény rezervátum   Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum Empty2021-02-17, 16:51


Jenkins & Moore

Nagyapám nem akarta, hogy a nyarat semmit tevéssel otthon töltsem. Munkát kellett találnom, de nem a külső szigeteken, mert szerinte az csak rosszul sülne el. Biztos kezek között akart tartani. Londonba egy unokatestvérem lakásán lakom, aki a minisztériumban dolgozik a varázslény felügyeleti osztályon. Nekem   meg munkát szerzett egy állatkertben, mivel jött egy szívességgel Rob bának. Reggel elég csípős hangulatban ébresztett fel és igazított el a munkahelyem irányába. Csak úgy lökött az ajtón. A személyzeti bejáratnál egy kedvesnek tűnő fiatal köszöntött a ködbe burkolódzó reggelen.
- Hello te lennél az egyik új?
- Hello, igen. Laura Moore vagyok. - mutatkozok be vidáman, miközben a zsebeimbe mélyesztem a kezeimet.
- Rendben, akkor várunk még.- közli velem miközben rágyújt egy cigarettára.
A mai nap úgy érzem tele lesz csodás új élményekkel. Egy olyan helyen dolgozhatok egész nyáron, ahol állatok közt lehetek már rögtön felvillanyoz. Talán megengedik, hogy a majmokat banánnal és más finom csemegével etethessem.
- Szeretsz itt dolgozni? - kérdezem meg a még mindig névtelen és most már elég szófukar felettesemet.
- Aham elmegy.- vágja rá röviden két slukk között.
- Egyébként mire várunk?- utalva arra is hogy talán a dohányzása befejezését kell meg várnom, vagy más miatt tétlenkedünk itt.
- Kire - mondja elnyomva a csikk végét, ami a kukába landol és biccent egy érkező alak felé - Rá.
Abba az irányba fordulok, amerről az érkező jön. Sötét haj és az a.. járás. Felismerem száz roxforti diák közül is a fiút. Lehetetlen, hogy éppen ő is itt, pont itt kezdjen eldolgozni és itt töltse a nyári szünetét. Merlin kalapjára, hogy a fenébe kerül ide?
Nagy a park, szóval nagyon remélem, hogy elkerülhettem őt. Legalább nem egy kis terembe vagy szobába tartózkodnunk egész nyáron összezárva. Kezd nyomasztóvá válni a jelenléte számomra, ahogy az órák előtt a folyósokon vagy éppen a Nagyterembe képes egy-egy jól megfogalmazott sértéssel megbántania. Ha nem is kezdek el dühöngeni és pityeregni, azért fáj a mások bántalmazó viselkedése. Hat év alatt számtalan módon adott jelet nekem, hogy nem kedvel. Amikor tudom elkerülöm a közvetlen találkozásokat a Jenkins féle fiúkkal, akik csak a vörös hóbortos lányt látják bennem, miközben azért több is tudok lenni, ha összeszedem magam.
Idegesen jobb lábammal dobogni kezdek, mint aki menekülésre készen bármelyik pillanatban elfutna ebből a helyzetből. Abban reménykedem, hogy Jenkins nem bír egy hétnél többet itt. Egy hét káoszt hozhat az életembe és ezt az egy szörnyű első napot okozza számomra.
- Szia. - köszönök hűvösen neki, ahogy halló távolságba érkezik.
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Külvárosi állatpark és Varázslény rezervátum   Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum Empty2021-02-17, 09:11



Külvárosi állatpark

és  Varázslény rezervátum


Ez nem a híres Londoni Állatkert, amely már 150 éves hírnévnek örved, bár az is lehetne. Ez jóval kisebb állatkert, mind össze 8 hektáros területen fekszik, ám így is sok féle állat található itt. Zsiráfok, elefántok, majmok, nagy macskafélék és a többi. Még egy északi szélesszájú orrszarvú és víziló pár sőt óriás pandák is megtekinthetőek itt egy-egy kifutón. Nagyjából 130 -150 állatfajnak ad helyett ez a park. Található itt rovar és hüllőház is. Különféle programokkal várják az ide látogatókat, mint Fóka Show, Majomparádé és Madár Bemutatók.

A kert igazgatója Oswald Grand egy aranyvérű család utolsó kvibli örököse, aki igazán jó kedélyű ember. Az alkalmazottjaival, de a területen élő állatokkal is igazán jól bánik. Nyaranta gyakran felvesz nyári diákmunkára fiatalokat, akik szemet szednek, kifutót takarítanak, jegyet árusítanak és apróbb feladatokkal kisegítik az itt dolgozókat.

Nem régibben létrehoztak egy Legendás Lények parkot is, amelyet egyelőre az itt dolgozók járhatnak be. Egy Gerald Durellnek állított szobor talapzatán keresztül léphetnek be a parkba, amelyre két évszámot véstek 1925-1995. Szigorú szabályok mellett és csak saját felelősségre lehet belépni a még kísérleti fázisban működő parkba.

Amíg a nagy publikum számára nem nyílik meg a varázslényekkel tarkított rész, addig a muglik számra is ismert állatokat csodálhatják meg az ide betévedő muglik és varázslók.

[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Külvárosi állatpark és Varázslény rezervátum   Külvárosi állatpark és  Varázslény rezervátum Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A külvárosi romos rendőrőrs, Acton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London-
Ugrás: