ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Új fajok, képességek I_vote_lcapÚj fajok, képességek I_voting_barÚj fajok, képességek I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Új fajok, képességek I_vote_lcapÚj fajok, képességek I_voting_barÚj fajok, képességek I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Új fajok, képességek I_vote_lcapÚj fajok, képességek I_voting_barÚj fajok, képességek I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Új fajok, képességek I_vote_lcapÚj fajok, képességek I_voting_barÚj fajok, képességek I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Új fajok, képességek I_vote_lcapÚj fajok, képességek I_voting_barÚj fajok, képességek I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Új fajok, képességek I_vote_lcapÚj fajok, képességek I_voting_barÚj fajok, képességek I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Új fajok, képességek I_vote_lcapÚj fajok, képességek I_voting_barÚj fajok, képességek I_vote_rcap 
Alison Fawley
Új fajok, képességek I_vote_lcapÚj fajok, képességek I_voting_barÚj fajok, képességek I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Új fajok, képességek I_vote_lcapÚj fajok, képességek I_voting_barÚj fajok, képességek I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Új fajok, képességek I_vote_lcapÚj fajok, képességek I_voting_barÚj fajok, képességek I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Új fajok, képességek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Új fajok, képességek   Új fajok, képességek Empty2021-02-24, 21:54


Az előző listámnàl elfelejtettem Chris létezését IS, de követem az ikertesót az úton:

Chistopher Graves: Látó -> Tündér

Néhány pillanatra megkísértett egy Csábmester Rhys, de... Neeem... Very Happy Remélhetőleg mást nem feledtem el... ^^

Luna látom benned a mérleget, mindegyik fajta nimfa, miii? Very Happy Szerezd meg hát mind!



Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Új fajok, képességek   Új fajok, képességek Empty2021-02-24, 14:50


Jöttem én is kihasználni a csudi jó új fajokat akiket kaptunk tőletek. biglove Alig várom, hogy majd a későbbiekben is szemezgessek belőlük. nagyszemu nagyszem

Marius Collins - Látó(sikertelen volt) - Sötétnimfa-ra avanzsálódna a picike. (Liesellel egyeztetve Razz ) lufi
Vissza az elejére Go down
Josephine McGreeny
Reveal your secrets
Josephine McGreeny
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Új fajok, képességek   Új fajok, képességek Empty2021-02-24, 14:33


Köszi mindenkinek a kedves szavakat, aki írt ide! nagyszemu  Tényleg jó nagy meló volt, de valójában szeretek ilyesmiket alkotgatni, a többiek a megmondhatói, hogy a dzsinn se volt előre lebeszélve, aztán nem tudtam visszafogni magam. xD Aztán majd tényleg a régieket megpróbáljuk kicsit felhúzni az újakhoz. Smile

És közben én is sok agyalás után megszültem, hol mire cserélnék, bár vannak kevéssé aktív karik is köztük, akiknek nem sok esélyük van Very Happy

Gemma - kísértetvadász -> tündér
Sun-hi - látó -> sárkány
Brienna - vélaszármazék -> sötétnimfa
Charlotte- metamorf -> tündér
Dasie - vélaszármazék -> vízinimfa
Cosette - látó -> dzsinn
Liesel - látó -> erdei nimfa (lebeszélve Mariusszal is, ő is vált a látóról Smile )
Lioneah - vélaszármazék -> dzsinn
Blake - vélaszármazék -> sárkány
Kelly -> Csábmester (0. szintje van csak megdobva)
Felicity -> csábmester, sötét nimfa

Második képességhelyek:
Sheska - sárkány
Daphne - földnimfa
Kath - tündér
Justice - dzsinn
Josie - levegőnimfa



A győzni akarás semmit sem jelent
a felkészülés akarása nélkül.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Új fajok, képességek   Új fajok, képességek Empty2021-02-16, 20:01


Annyira király, hogy visszacsempésztetek egy kis nezát ezzel is, nekem nagyon tetszenek az új fajok. Szépen kidolgozott, átgondolt és rengeteg kijátszható lehetőség van bennük.

Anno vélaszármazék és animágusra dobtam, mindkettőre sikertelenül, úgyhogy vele variálnék.

Devan Nott: Animágus - Dzsinn
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Új fajok, képességek   Új fajok, képességek Empty2021-02-16, 02:49


Szuperek lettek a leírások! Nagyon vártam az új lehetőségeket és örülök, hogy a nimfák származásához felhasználtátok amit írtam <3 jól esett látni.
Sejtem, hogy állati melósak az eventek, mégis mindig nagyon örülök, amikor pár évente jön valami újdonság! joooeg rokaize


Én is érkezem azok listájával akiknél váltani szeretnék:
Winifred Hill: Első RMA hely: Inkvizítor -> Csábmester
Winifred Hill: :Első képességhely: Bejegyzetlen animágus -> Nimfa
Viggo Hagen: Első képességhely: Született farkas -> Sárkány
Ramsey Montreville: Első képességhely: Animágus -> Sárkány
Alistair Wilson: Második képességhely: Kísértetvadász -> Tündér



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Új fajok, képességek   Új fajok, képességek Empty2021-02-15, 15:49


Hát igazából kari stopot rendeltem el. Nagyon szuper leírásokat olvastam és beleszerettem sokba pl a sárkányba és a tündérbe is. Köszi neketek. pompom  szivecske  biglove
Opheliával metamorfra képességre dobtam, de nem sikerült. Tündér képessége lenne, ha megdobom.
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Új fajok, képességek   Új fajok, képességek Empty2021-02-15, 11:41


Itt is köszönjük a sok munkát, ami bele lett ölve, azonnal érkezik is nimfám, csábmesterem, sárkányom, szóval ki lesz használva az újítás nálam, az tuti. * -*

Bekopogok elsőként, hogy jelezzem melyik karakteremnél cserélném le, hogy mire menjenek a dobások, remélem senkit sem hagyok ki. ^^

Képességcserék:
Emma Marshall: Második képességhely: Született vérfarkas -> Erdei nimfa
Corvus Flint: Második képességhely: Kísértetvadász -> Sötét nimfa
Megan Smith: Első képességhely: Legilimentor -> Dzsinn




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Új fajok, képességek   Új fajok, képességek Empty2021-02-14, 18:16


Ötlet rengeteg van, de energia vagy idő általában kevés, akkor is igyekszünk a játékokra fókuszálni. Már az alapjait, eddig is gyönyörűen, átláthatóan kidolgoztad, s mostanság, amikor a valentin napi ötletet bedobtam, akkor az csupán egy frissítés felvetése volt. Bedobáltuk a közösbe hármasban, de ismét tiéd a fő érdem, hogy ilyen jól szintezted, kiegyensúlyoztad őket. Hálás köszönetem, én biztosan ki fogom használni, tápolás vagy sem, de nagyon sok municiót adtál a kezünkbe, játékszínesítés, mesehelyzetek terén is. Ügyes voltál, köszönjük! Embarassed szivecske



Farkas
farkasnak
farkasa.



Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Új fajok, képességek   Új fajok, képességek Empty2021-02-14, 13:30



Új fajok, képességek
Valentin napi meglepetés


Sziasztok! Viszonylag ritkán állunk neki ilyen mértékű melónak, na nem feltétlenül a meló nagysága miatt, hanem mert nem szeretnénk túlzásba esni. Anno a régi oldalunkon (Nezabar) a végére már olyan sok faj, képesség és mindenféle extra lett kialakítva, hogy egy új játékosnak szinte esélye se volt hogy átlássa és felfogja mi is van. Tanulva a hibákból, most nagyon figyelünk rá, hogy ne történjen meg ilyesmi, ezért csak nagyon módjával fejlesztünk és alkotunk újdonságokat, legyen az bármilyen jellegű fejlesztés.
Ennek ellenére felmerült Cedricben, hogy mi lenne, ha ilyen sok év után (mégis csak hatodik éve él és működik az oldal) mégis hoznánk néhány új fajt és képességet. Agyaltunk, felmerültek ötletek, a moderátorok véleményét is figyelembe véve megszelektáltuk ezeket és végül kialakult, hogy mik legyenek az újdonságok és miket dolgozzunk ki. Reméljük, hogy ti is úgy gondoljátok, hogy ennyi még belefér és az új fajok/képességek színesítik az oldalt és nem riasztó a mennyiségük. Smile
Az utóbbi hetekben kidolgozásra került tehát néhány új faj és képesség, melyeknek a részletes leírásait az alábbi linkeken megleshetitek. Úgy gondoltuk, hogy ha már ilyesmit csinálunk, akkor egy egységes leírást is létrehozunk minden született fajhoz, mert voltak felmerülő kérdések, amiket mindenki másképp játszott ki, mint olyan apróságok, hogy egy sellőnek megmarad-e a ruhája átváltozáskor vagy sem. Ezeket egységesítettük és a fajok is kaptak rövid kis eredettörténetet is.
Az új fajok/képességek, amiket keressetek: sárkány, tündér, nimfa,  dzsinn, óriásleszármazott, koboldszármazék. Ezeken kívül még egy mágikus adottságot is hozzácsaptunk az újítások listájához, amit anno azért hagytunk ki a régi oldalunk képességeinek átemelésekor, mert a vélához nagyban hasonlít, de közben mivel a fajok között is akadnak átfedések a mágikus adottságokkal, így ez is helyet kapott: Csábmester.

Fajleírások
Képességek
Mágikus adottságok

Felmerülhet a kérdés, hogy mi van akkor, ha te már kimaxoltad magadat karakterek terén és ugye szabály szerint, ha valamire elkezdtél dobálni, akkor ezen később nem lehet variálni. Természetesen ilyen esetben ez semmissé válik néhány hétre. Jelezheted tehát itt, hogyha szeretnél módosítani. Meglévő, már kidobott fajt/képességet természetesen nem lehet leváltani, hiszen ezeknek mindenhol más százalékaik vannak és már vélhetően eleve úgy játszottad ki a karakteredet. Ellenben, ha még nem dobtad meg, amit eredetileg szerettél volna, akkor itt jelezheted, hogy a későbbiekben már nem mondjuk sebezhetetlenségre akarsz dobálni, hanem tündérre.

Ami még kis fontos plusz információ, hogy kidolgozás közben felmerült, hogy az új képességek talán valamivel ütőképesebbek lettek, mint a régiek. Teendőlistára vesszük azt is, hogy a jövőben, talán húsvét környékére igyekszünk átnézni a régebbi képességeket, fajokat, hogy tudunk-e rajtunk egy kicsit még pofozgatni, erősíteni, legalábbis ott, ahol mondjuk a százalék nem arányos a képesség erősségével. Smile

Visszajelzéseket szívesen fogadunk itt a hírnél és azt is itt jelezhetitek, hogy melyik karakternél szeretnétek esetleg változtatni, hogy mire dobáltok a későbbiekben.

az admin csapat nevében: Luna Lovegood




A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Új fajok, képességek   Új fajok, képességek Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Híreink-
Ugrás: