ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-16, 07:15
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Willian Thicknesse I_vote_lcapWillian Thicknesse I_voting_barWillian Thicknesse I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Willian Thicknesse I_vote_lcapWillian Thicknesse I_voting_barWillian Thicknesse I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Willian Thicknesse I_vote_lcapWillian Thicknesse I_voting_barWillian Thicknesse I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Willian Thicknesse I_vote_lcapWillian Thicknesse I_voting_barWillian Thicknesse I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Willian Thicknesse I_vote_lcapWillian Thicknesse I_voting_barWillian Thicknesse I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Willian Thicknesse I_vote_lcapWillian Thicknesse I_voting_barWillian Thicknesse I_vote_rcap 
Alison Fawley
Willian Thicknesse I_vote_lcapWillian Thicknesse I_voting_barWillian Thicknesse I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Willian Thicknesse I_vote_lcapWillian Thicknesse I_voting_barWillian Thicknesse I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Willian Thicknesse I_vote_lcapWillian Thicknesse I_voting_barWillian Thicknesse I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Willian Thicknesse I_vote_lcapWillian Thicknesse I_voting_barWillian Thicknesse I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70739 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Willian Thicknesse

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Willian Thicknesse
Reveal your secrets
Willian Thicknesse
Mardekár

TémanyitásTárgy: Willian Thicknesse   Willian Thicknesse Empty2021-01-17, 16:57



Willian Thicknesse
a nagyság irigységet vet, az irigység gyűlöletet teremt

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter

Teljes név: Willian Thicknesse
Születési hely és dátum: 1982.05.18 London, Thicknesse birtok
Csoport: Mardekár
Patrónus: Sas
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. évfolyam, Auror
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése-Kiemelkedő tudás, Bájitaltan-Kiemelkedő tudás
Kihez tartozol: Keresett

Jellem: Az vagyok, akivel nem akarsz találkozni egy sötét sikátorban. Az vagyok, kit a kebledre szeretnél ölelni. Az vagyok, kibe megbízol, az vagyok akibe soha nem bíznál meg. A barátod vagyok. Az ellenséged vagyok. Ezer és ezernyi arcom van s senki sem tudhatja, hogy most éppen melyiket mutatom. Orosz rulett, hogy mikor milyen passzban vagyok. Nincs bennem semmi jóindulat, amit ki lehetne használni. Nincs támadási felületem. Egy áttörhetetlen pajzsot húztam magam köré azzal, hogy senki nem tudja, hogy éppen mit várjon tőlem. Meg vagyok róla győződve, hogy nálam senki nem csinálhat semmit jobban és mindig megpróbálok arra törekedni, hogy ezt be is bizonyítsam. Ha valamit akarok, akkor azt megszerzem ha kell más testi épsége árán is. Például, ha a legjobb barátom mellettem áll és közeledik felém egy átok, akkor nem habozok őt magam elé húzni, hogy védjem magam. Gyáva dolog? Attól függ, hogy honnan nézzük. Meglepő fordulat, ami után könnyebb visszatámadni. Szerintem remek taktikai fogás. Mint az előbb taglaltam nem áll tőlem messze, hogy cselekedjek de ha kell akkor a háttérbe húzódok és onnan mozgatom a szálakat, hogy aztán learathassam a babérokat.

Kinézet, megjelenés: Nem sorolhatom magam a testépítők soraiba viszont azt sem mondhatom, hogy elhanyagolom magam. Napi rutinná vált a testem karbantartása, hiszen rendezett test egyenlő a rendezett lélekkel. Határozott fellépésem így nem feltétlenül a testsúlyomhoz, sokkal inkább a magasságomhoz köthető. A legtöbb diáknak s tanárnak egyaránt fel kell néznie rám és nem csak azért mert sokkal jobb vagyok, mint ők hanem azért mert majdnem ütöm a 2 métert. A 194 centimmel elég nagy árnyékot tudok vetni. Az íriszeim kék színben pompáznak amik olyan jegesek, mint az a jéghegy amibe a Titanic beleütközött. Nagyon sokszor elég egy pillantás ahhoz, hogy megnyerjek egy vitát. Ha nagyon messzire mennék akkor azt mondanám, hogy érzelemmentesség tükröződik belőle. Szőke hosszú hajtincseimet általában hagyom, hogy lógjanak a nagyvilágba mert tudom, hogy ez is jól áll nekem. Ha nagyon muszáj vagyok beállítani akkor rendszerint hátra fésülöm aztán egy-két fújás hajlakk és már pöpec a forma. Öltözködésemet a Roxforton belül annyira nem tudom változtatni, de inkább csak ingben találsz meg aminek fel van gyűrve az ujja. Nem veszem fel a talárt, sem a pulcsit. Az iskolán kívül pedig mindig a kor divatjának megfelelően, drága ruhákat öltök csak magamra ami illik az én rosszfiús jellememhez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Az esőcseppek dallamai árasztották el a Szent Mungó szülőszobáját, az ablak védelme alatt. Talán az év legviharosabb napján jöttem a nagyvilágra s lehet, hogy a borús hangulat miatt lettem én is ennyire negatív személyiség. Óriási öröm töltötte el a családot, hiszen már több éve próbálkoztak a szülők de soha nem jött össze nekik a gyerek. Így már sok-sok próbálkozás után letettek az erőlködésről és úgy voltak vele, hogy majd jön amikor jönnie kell, ha meg kifutnak az időből akkor meg Merlin nem akarta, hogy tovább vigyék a családnevet. De az én nagy szerencsémre azt akarta így nagy harc árán de kibújtam a kis vackomból. Már születésemtől kezdve hiperaktív gyerek voltam, szegény gyógyítót ott rúgtam ahol csak értem.
Teltek múltak az évek, mindent megkaptam amit csak akartam elég volt elengedni egy kisebb hisztit és már ott is termett a kezeim között. Talán ezzel a rossz tulajdonságukkal, hogy megadtak a gyereküknek mindent, fektették le a gonoszságom alapköveit, mert akármennyire szépítjük az egészet az be kell vallani, hogy nem tartozom a jó emberek közé.
Soha nem kaptam az a neveltetést, hogy az aranyvér a minden és undorodni kell a sárvérűektől s a vérárulók még a kutyáknál is rosszabbak. Mindig azt hajtották, hogy minden ember egyenlő és a túlélés érdekében remélik, hogy nem tisztavérű egyént fogok majd magamnak választani feleségként. Addig ameddig el nem kerültem a Roxfortba, én is így vélekedtem hiszen egy kisgyereknek mi a legnagyobb visszajelzés? Ha az édesapja azt mondja, hogy büszke rá.
Nagyon reménykedtek abban, hogy megtöröm a családi hagyományt és végre egy nem mardekáros fiút fog kiállítani a családunk, de sajnos nagyot koppantak. Soha nem fogom elfelejteni, hogy amint már a Teszlek Süveg közelébe mentem már mondta is a házam nevét. Éppen csak a fejem fölé emelték és már ordította torkaszakadtából, hogy MARDEKÁR!
Elkezdtem az első évemet és elég hamar kiderült az ellentét köztem és a többi aranyvérű mardekáros között az én felfogásom miatt amit belém traktáltak. Aztán milyen egy fiatal kisfiú? Mindig a tömeg után megy. Ezért én is elkezdtem fennhordani az orromat és szépen lassan már a védjegyemmé vált. Nem volt nálam kékvérűbb egyén az egész évfolyamban.
Persze amint hazamentem nem örültek ennek a felfedezésnek, de már akkoriban sem lehetett velem beszélni. Amit a fejembe vettem annak úgy kellett lennie és szépen lassan elkezdtem lenézni a saját anyámat s apámat. Nem tudtam megérteni, hogy miért nem büszkék arra amik.
Minél nagyobbá cseperedtem annál több balhéba volt részem és annál nagyobb kört alakítottam ki magam mellé akik eltudták vinni a balhét ha azt kértem tőlük. Minden kis kihágásban megtalálható volt Will és az ő bandája. Élveztem, rettentően élveztem a hírnevet. Minden ujjamra jutott egy leányzó, mindig másnak fogtam a derekát. Aztán pedig egynap az én drága édesapám előállt egy házasodási tervvel. Igen jól gondolhatjátok, hogy egy nem olyan háttérrel rendelkező egyénről volt szó, mint amilyen én. Talán itt tört el mind a kettőknél a mécses, mert hát a lány és leendő apósomat nem éppen szép jelzőkkel illettem. „Takarodjatok innen ti csóró sárvérűek, előbb venném el feleségül a házimanónkat!”
Most pedig éppen a kedves unokatesómék ajtójuk előtt vagyok és kopogok. Aztán nyilik az ajtó.
- Jens, csá. Fater itthon? S már löktem is el az utamból, hogy beszélhessek a nagybátyámmal.
 



Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Willian Thicknesse   Willian Thicknesse Empty2021-01-17, 19:21




Elfogadva
Üdvözlünk az oldalon!


Szia!
Elsősorban köszönöm, hogy hoztál Jensennek egy unokatesót, másodsorban pedig azt, hogy javítottad, amit kértem, így mindent teljesen rendben találtam Smile
A fogalmazásoddal nincs gond, szerintem szépen írsz, szóval nyilván nagyon jókat fogunk játszani Very Happy
A bonyodalmak pedig már most megvannak, főleg abban a tekintetben, hogy Jensen apja nem pont a legtisztább ember a földön, szóval fogják még a karidat meglepetések érni vele kapcsolatban.

Nem is tartóztatlak tovább, menj és foglalózz, a szabályzatot pedig fusd át, amíg nincs engedélyezve a karaktered I love you

Üdv köreinkben bounce

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marcus Thicknesse

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: