ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Kalandmester


Ma 13:01-kor
Cheon Seung-ah


Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_lcapBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_voting_barBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_lcapBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_voting_barBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_rcap 
Kalandmester
Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_lcapBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_voting_barBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_lcapBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_voting_barBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_lcapBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_voting_barBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_lcapBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_voting_barBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_rcap 
Megan Smith
Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_lcapBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_voting_barBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_lcapBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_voting_barBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_lcapBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_voting_barBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_lcapBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_voting_barBlackpool - vidám és kalandpark - Page 6 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70678 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 56 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Blackpool - vidám és kalandpark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Játékmester
Reveal your secrets
Játékmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Blackpool - vidám és kalandpark   Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 Empty2021-01-15, 19:55


First topic message reminder :


VMS találkozó


[You must be registered and logged in to see this image.]

Gillian egy szép napon azzal az izzó gondolattal ébredt még év vége körül, hogy ideje össze hívni a régi csapatot. Két hónapos szervezkedés árán sikerült is megtalálnia a tökéletes helyet egy ilyen eseményre. Puccos étterem, vagy egyéb nyilem-nyalom dolog szóba sem jöhetett a bajnoki cím után! Így esett a választása egy Blackpoolban található vidám - és kalandparkra. Aminek olyan szerencsés az elhelyezkedése, hogy a hatalmas terület egy jókra része a tengerpart mellett húzódik és egy része a közeli erdőbe is bele ér.
Az egészet meglepetésszerűen szervezte a nyárba. Így nagyjából egy héttel az időpont előtt mindenkinek körbe küldött bagolypostával egy egy meghívót. Ez alatt az idő alatt lelevelezhették, hogy ki tud jönni és ki nem, Gillian pedig eszerint intézett mindent.
Szintén bagolypostával küldte meg az újabb kör leveleket, amik történetesen már tartalmazták a belépőjüket is, és egyetlen estére a közeli szállodába is a foglalást.
A belépő jegyük a délutáni órákra szól, illetve egész éjszakára lényegében minden játékra ami üzemel.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Bár kifejezetten vízi játékok nincsenek, így fürdőruhára senkinek sem volt szüksége, de számtalan kolosszális masina a nyílt víz felett forgatja meg az adrenalinra vágyókat. De a víz fölé kilengve kering egy jókora körhinta is, lényegesen lassabban, cserébe annál több romantikus bohókás percet nyerve azoknak akik beneveznek rá.
Természetesen vannak hagyományos játékok is, mint az említett körhinta, van lehetőség óriáskerékre ülni és még pont elcsípni a naplementét is és természetesen van lézer dodgem elég szép nagy pályán. Megtalálható az elengedhetetlen break dance is és a számtalan hullámmal, hurokkal, és hajtűkanyarral tűzdelt irdatlan hosszú hullámvasút is. Az éjszaka szerelmesei számára pedig mindenkit szeretettel vár a kísértetkastély.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Akik pedig inkább az akadálypályákra vagy némi száguldozásra vágynának, azoknak van egy nem túl nagy, de elég jól megvilágított éjszakai gokart pálya. Meg persze az erdős részen egy függőpálya.
A sors iróniája, hogy Gillian bár sikeresen leszervezte amit tudott, két nappal az indulás előtt valami totálisan leterítette és gyomorbajjal otthon kényszerült maradni. Annyira nem komoly a dolog, hogy a Mungóba kellett volna vele rohanni, de a találkozóra nem tudott Lizzyvel meg a többiekkel tartani. Ettől függetlenül a húgával megígértette, hogy érezze jól magát kettejük helyett is!
Így tehát a csapat ilyen olyan módokon, de megérkezhetett délután négy óra körül. A gyülekező a Vidámpark bejárata előtti térre lett egyeztetve.

// Határidő: január 22.//

~Cody L. Mortimer


Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Játékmester
Reveal your secrets
Játékmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Blackpool - vidám és kalandpark   Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 Empty2021-01-23, 15:54



VMS találkozó


[You must be registered and logged in to see this image.]

Gillian vélhetően megsértődött volna, ha Lizzy lemondja az eseményt, így jól tette, hogy végül eljött. A többit pedig lesz alkalmuk megbeszélni odahaza. A szuvenírnek pedig igazából akármit is szerez a húga valószínűleg örülni fog.
Dany és Lizzy aggodalma pedig azzal kapcsolatban, hogy az idősebbik Ollivander mit szól majd hozzájuk, nos egészen addig rághatják a kefét és találgathatnak ameddig nem beszélnek vele. A csókjukat is esélyesen legfeljebb csak a biztonsági kamera örökítette meg, úgyhogy nincs okuk aggodalomra.
Lizzynek egyébként lehet annyi belsős infója, hogy egyébként végül csak hatan lesznek.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Armand számára Gilli levele meglehetősen csacsogós és közvetlen lett, persze itt ott a hivatalos megszólítást közbe tűzte a lány mint Mr., professzor, Stansson edző, edzőbá és társai, hogy annyira ne tűnjön neveletlennek a fogalmazás. De az határozottan érezhető volt belőle, hogy Gill egyként kezeli a csapat többi tagjával, hiába a korkülönbség, hiába lett tanár azóta a férfi a Roxfortban. A csapat segítségével lett folytatása az életének.
Sidney és azok, akik már a pénztárakat meglátogatták, kaphattak egy karszalagot amin a park hírhedt játékai vannak sorba nyomtatva, a dátum és maga a park neve. Ezzel fognak tudni mindenre plusz költség nélkül, korlátlanul felülni. És kaphattak a parkon belüli büfékhez első körös vagy épp visszatérős kedvezményt. Persze így is ótvar drága egy csomó minden, de az üzletpolitika szerint akkor is örülhetnek, hiszen a park jó fej volt. Egyébként akad vattacukros, hot-dogos, gyrosos, krumplis, bucis, meg valami vicces promósütis. Jégkása, fagyi, az összes lónyál, minden mennyiségben kapható természetesen, és közepes minőségű csapvíz is akad a mosdókban. Az esti vidámparkozás sokakat vonzz, de mindenki megnyugodhat, nem lesz heringparty.
[You must be registered and logged in to see this image.]
A környezet, a hangulat, a társaság és még az időjárás is idilli és kellemes. És bár együtt mennek majd be mindenki érkeztével, de mivel mindenki felnőtt, megeshet, hogy szét fognak széledni egy kicsit.
Akik bentről érkeztek vissza a többiekhez még lehet náluk egy kis térkép, hogy a bejárattól mi hol található, egy egy mondatos leírással meg az adott program, vagy játék fantázianevével ellátva.
Lizzy elvileg elondta Chrisnek még suli év vége körül, hogy vívódik Danyvel kapcsolatban, valószínűsítheti, hogy azóta történtek dolgok.
Tita nem jár túl kellemesen. Hát igen azok a fránya galambok. Hálát adhat viszont azért, hogy nem sirály volt. Na az a jószág igazán cifra dolgokra képes!
Azért itt ott, főleg mivel közvetlen part közelben vannak, általános jelenségnek számíthat, hogy a szárnyas patkányokat a park területéről egészen kiszorították a nagyobb testű vízi testvéreik. De a tisztítást simán meg tudja oldani, tényleg nem látja senki szerencséjére. Nem lenne kellemes ha a galambok művészi vénái után még egy beidézést is a hátába kapna szabályszegésért.
Miután pedig mindenki megérkezett, lényegében minden gond nélkül az elsőbbségi bejáraton át mindannyian be tudnak menni, hiszen a jegyüket előre elrendezte Gillian, így nem kell semmiféle sort végig állniuk. Mindenki megkapja a karszalagot, a kuponokat és a térképet.
Innentől rajtuk áll, hogy merre akarnak menni. Ahogy az is, hogy együtt mászkálnak-e vagy külön.

A térképen a part mellett a víz közelében sorakoznak az olyan játékok mint az óriáskerék, a körhinta, a szabadesés és lényegében minden, ami kevésbé őrült, vagy lassabb, vagy legalább addig a pár adrenalintól leizzadt percre gyönyörködhet mindenki a csodás kilátásban, mielőtt "meghalna" a szabadeséstől vagy a hullámvasúttól. Ez a park nyugati része.
A déli részén vannak a mindenféle hatalmas pörgő forgó adrenalintornász őrületek, elég szép nagy területen. Itt a bejárat is. És levezetésnek itt található a lézer dodgem is.
A park észak-keleti részén húzódik az erdős sáv és míg északon a hatalmas kísértetkastély tornyosul, tükörlabirintussal és számtalan izgalmat rejtő szobájával addig a keleti oldalon az akadálypálya, függőpark kap helyet már az erdőn belül.
Középen pedig hosszanti sávban húzódnak a büfék és az olyan játékok standjai amik erő vagy ügyességi próbák elé állítanak minden érdeklődőt és cserébe valamilyen jópofa dolog elnyerhető.

// Határidő: január 29.//

~Cody L. Mortimer


Vissza az elejére Go down
Titanille Blunt
Reveal your secrets
Titanille Blunt
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Blackpool - vidám és kalandpark   Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 Empty2021-01-22, 15:49


Az a rohadt, madárszaros élet essen az összes galambba a világon! Nagy lelkesedéssel úgy döntöttem, hogy abszolút muglimódra érkezem, mert ehhez volt kedvem és mert mostanában amondó vagyok, hogy minden újdonságot ki kell próbálni. Laza, fehér pólót vettem magamra egy farmerrel, hozzá túraszandál, majd uccu neki, a gigantikus övtatyót is magamra kapva meg is indultam a vidámpark felé. Tökre időben érkeztem vopna, ha nem a bejáratban fos háton egy tollas patkány, ami miatt eldobva az első (nevezetesen hogy leveszem és tűzre vetem) gondolatomat a találkahely helyett egy toalettbe vezetett utam, ahol már egy ideje sikáltam a galamblakkanatot, amikor leesett, hogy itt senki se lát olyan, akinek nem kellene, szóval egy sima tisztító varázslattal kiköszörülhetem a csorbát. Na meg mivel eddig vízzel csumiszkoltam, így a szárítóvarázslatot is ellövöm.
Immár jócskán késésben, de legalább galambszartalanul és száraz felsôben érkezem a csoportosuláshoz. Mivel mind látták már a VMS döntőjében, így nem zavartatom magam és elsőként Chris ajkaira cuppantok egy csókot, hogy aztán mellé besorolva (és szerencséje, hogy nem vagyok legilimwntor mert nyakon viszketőátkoznám ha tudnám hogy felmerült benne hogy felültetném bármikor) intek a többieknek is.
- Sziasztok! Mizu? Hogy telik a szabadság? - veszek fel csacsogó hangnemet, majd bár szívesen hagynám szégyenem temetetten, úgy érzem muszáj a késésemre magyarázatot adjak, mert ha valaki gyűlöl késni, az én vagyok.
- Bocs, hogy nem jöttem időben, de közbejött egy galamb és a fara. A többit gondolom mind ki tudjátok találni. - vonogatok vállat hanyagul, kényszeredett vigyorral. Remélem nem kérdeznek bele, mert ez így is elég arcpirítóan égő azért.
- Mi a következő napirendi pont? - terelem inkább a témát, amerre csak tudom.
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Blackpool - vidám és kalandpark   Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 Empty2021-01-22, 15:25


Tökéletes! Lehet, hogy én vagyok az idősebb, de most Gillian afféle tündérkeresztanya pedesztálon lebeg előttem, ahogy már bentről érkezem a többiekhez, de Sidney-vel ellentétben én nem estem neki a rágcsázásnak, annál sokkal idegesebb vagyok. Már hetek óta várom, hogy a suli végeztével létrejöjjön ez a kis találkozó, nem csoda, hogy lelkesen csaptam le az alkalomra azonnal,  ahogy az unokahúgi felvetette. Milyen már, hogy végül pont ő betegszik le...
- Hát sziasztok! - köszönök már távolról lelkesen egy széles vigyorgással és a kezemet nyújtom pacsira mindenkinek. - Hogy vagyunk edző bá, milyen az egyszerű tanári élet? - fordulok a férfihez, de vele szemben is a pacsi játszik, nem a férfias kézfogás. Amikor tovább fordulok az unokahúgomhoz és Dany-hez egy hümmentéssel méregetem őket egy darabig, de végül nem kérdezek semmit és nem is teszek megjegyzést. Daniel és Gillian már történelem, ha jól tudom egyenesen a lány volt az, aki a végső szakítást kimondta, én pedig nem most fogom felvenni a kesztyűt az erénye védelmében, ha Lizzy már is lecsapott a srácra - vagy fordítva. A pacsik és a köszönés után rám nem túl jellemző idegeskedéssel Sidney felé fordulok.
- Titát nem láttátok még sehol? Külön jöttünk, remélem nem ültet fel, az jó nagy szívás lenne... - nyekergek egyet veletúrbva a szőke tincseimbe a tarkómon. Nem vagyok különösen kicsípve, bár ha a VMS edzőruhát vesszük alapnak, akkor a farmernadrág, szürke félig nyitott ing és bőrdzseki már felér egy szmokinggal. Miután mindenkivel, aki vevő volt rás lepacsiztam zsebreteszem a jobb kezemet a ballal meg leárnyékolva a déli nap sugarait pásztázok ismerős arcokat keresve. Na jó, kit akarok átverni, Titát keresve.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Blackpool - vidám és kalandpark   Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 Empty2021-01-16, 14:16



Vidámpark & Sidney

[You must be registered and logged in to see this image.]


Egy kis kikapcsolódás azért mindenkinek jár a nyáron. Igyekeztem úgy összeszerevezni a programjaimat, hogy minden beleférjen. Ez idén nehezebb volt, mint általában, hiszen mindig a szüleimmel mentem az ásatásokra, kutatásokra, most viszont bonyolódik a helyzet, hiszen be kell iktatnom az új kis mondhatni lány szövetséget is a táncrendembe, arról nem is beszélve, hogy sokkal nehézkesebb megoldani a találkozást Armanddal úgy, hogy nem az iskolábna vagyunk. Ezúttal e miatt is jött kapóra ez a meghívás. Azért nem lenne rossz, ha mondjuk elbújhatnánk kicsit a szellemkastélyban, vagy összebújhatnánk az óriáskerék tetején, ahol úgy se lát meg senki. Legalább nem kell a szüleimnek se magyarázkodni, hogy most épp milyen dolgom van, hiszen a meghívó elég egyértelmű volt, amiben Gilly a csapat tagjait hívta meg erre a kis kiruccanásra.
Nem elsők között érkezem, de igazából csak azért, mert felmérem kicsit a terepet. Rossz szokás, vagy szakmai ártalom? Szóval, amikor a már hárman ott vannak, én már a pénztár irányából sétálok a kis alakuló csapat irányába, sőt még egy kis doboz popcorn is van nálam, amit épp dobálok be a számba. Most egészen kicsíptem magamat, legalábbis a megszokotthoz képest. Na persze a cicababa stílus távol áll tőlem, de a hajam nem lófarokba van fogva, a fülemben pedig még fülbevaló is virít, ami azért nálam ritka esemény. Egyébként kényelmes farmer+kellemesen nem túl mélyen dekoltált felső kombóban érkezem, persze azért mégis csak edző cipővel. Ez egy vidámpark, itt azért nem áll neki az ember magassarkúban egyensúlyozni.
- Azért elég borsos árak vannak, de a kaja finom. Sziasztok! - sorolok be a kis csapat mellé, már lemaradva a csók jelenetről. Az edző kap egy külön mosolyt, de attól hogy a csapattársaink tisztában vannak azzal, ami közöttünk van, vagy volt, hiszen azt nem tudhatják, hogy azzal, hogy tanár lett nem hagytuk e a dolgot annyiban, szóval azért itt mindenki előtt nem fordul meg a fejemben, hogy bármi módon is jelét adjam bárminek. Mégis csak elég nagy a tömeg. - Vajon mindenki jön, aki kapott meghívót? - pillantok még körbe, hogy látok-e már érkezőt közben a parkolók felől teszem azt.


[You must be registered and logged in to see this link.]



Az X soha sem jelöli
a pontot.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Armand Stansson
Reveal your secrets
Armand Stansson
Tanár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Blackpool - vidám és kalandpark   Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 Empty2021-01-16, 13:57



[You must be registered and logged in to see this image.]

Stansson  a vidámparkban

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Több szempontból is meg van lepve. Nem gondolta volna, hogy a csapat ennyire egyben marad a versenysorozat végeztével is. S azt sem, hogy ha mégis így lenne, pont őt, mint egykori edzőt hívják meg egy találkozóra. Ám ha jobban belegondol, hét-nyolc évvel idősebb a kölyköknél, mindannyian felnőttek, jóleső érzés lehet, hogy inkább játékostársnak tekintik, mint felsőbbrangú főnöknek. Mégis nehéz feloldódnia, hiszen az egész életét apja halálának, s anyja átkának árnyékában kellett töltenie, ezt nem olyan könnyű elengedni. Vannak viszont enyhítő tényezők. Megnyerték a világbajnokságot, amire Stansson azért mert építeni, másfelől ott van Sidney, aki sok évnyi értelmetlen várakozás után mégisiscsak elérhető távolságba került. Stansson úgy vélte korábban, hogy az átok miatt kár is próbálkozni, hinni, meg hát egy gyerekkel kapcsolatban fura is lenne, ha ő mint fiatal felnőtt ilyen érdekes érzéseket táplálna. Ezúttal mégis úgy hozta a sors, na meg Dumbledore bölcs épitkezése, hogy már ez az akadály is elhárult. Természetesen titkolniuk kell, nem csak azért, mert durva összejátszás, és kivételezés gyanuja merülhetett volna fel a VMS kapcsán, hanem mert Stansson immár tanár, Sidney pedig diák. Maradnak hát a titkos találkák, a csapat előtt sem veri majd nagy dobra, noha tudja, hogy Codytól kezdve nagyjából mindenki képben van. Őt magát az elmúlt hetekben már többször bombázták, hogy ne csupán a roxfortos repülnivágyókat kezdje tanítani, hanem a VMS sikeres kapcsán az ősszel induló Jóakarat játékokra vigyen ki egy fiatal csapatot. Na nem, azt simán elhárította, olyan intenzív volt ez a másfél hónap, muszáj pihennie, átértékelni az életét. Egyébként is most utoljára szándékozott ilyen volumenű versenyen részt venni, leginkább Sidneyben, vagy Codyban látna edzői perspektívát. Meg is érkezik, ezúttal nem melegítőben, vagy öltönyben, ahogyan a többiek megszokták, hanem edzőcipő, farmer, izompóló. Tökéletesen kisportolt alakja most még inkább kirajzolódik. Megpillantja a szőkét, felé veszi az irányt. Nem véletlen, hogy egyedül jött, még csak cinkos pillantásokat se akar, mondjuk Graves-től. – Ah, Olliander. A táncoslányt ágynak döntötte valami? Puhány! – Vigyorodik el, pacsit adva a csajszinak, aztán a zsebébe illeszti a hüvelykujjait, várva a többieket. Nem egy vidámparkba járó alkat, de tekintve, hogy a VMS is játékok egyvele volt, s Stansson amúgy is a sportok híve, nem fancsalizik, valami majd csak lesz. Mivel látja, hogy a másik oldalról Daniel is érkezik, és már egy smárral is indít, hátrébblép, hogy helyet adjon a fiataloknak. – Paisley. Akkor nektek valami nagyon összejött?

[You must be registered and logged in to see this link.]

[/b][/color][/i]
[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Blackpool - vidám és kalandpark   Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 Empty2021-01-16, 12:02





Vidámpark & Dany
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mit ne mondjak elég sok dolog történt velem a nyáron. Talán picit túl sok is. De egyértelműen az egyik legjobb része az volt, amikor elvittem Lizzy-t a Római Kviddics Múzeumba. Nem éppen egy hagyományos múzeum. Inkább egy interaktív élményekkel tarkítot varázshely. Akkor csókoltam meg először, és ott jöttünk össze. Ámbár Gilly miatt még mindig van egy kis bűntudatom. Igaz, szakítottunk. Nem működött, hiába próbáltuk. Már csak abban nem vagyok biztos, hogy miként fog Gilly reagálni arra, hogy Lizzy és én együtt vagyunk. Előtte nem akarom hosszan titkolni. Így előbb-utóbb kénytelen leszek elé állni, és bevallani a dolgot.  
Egy kissé így meg is lepett a bagoly, amit Gillytől kaptam. Egy kicsit még tépelődtem is rajta, hogy elmenjek-e, mielőtt válaszoltam volna neki. Végül is talán itt lesz az alkalom, hogy Lizzyvel közösen elmondjuk neki, amit el kell. Így megírtam neki, hogy természetesen ott leszek.
Az utolsó két hetet amúgy is Londonban töltöm anyámnál Alexszel. Persze az unkahúgimat nem kell mindenhova magammal hoznom. Amúgy is ha jól tudom akkor Dora barátnőjével csinált valami programot. Na, nem mintha mindent feltétlen elhinnék nekik, de ezt most kézséggel elengedem egy szabadnapért cserébe, amikor nem kell a féltő bátyust játszanom.
A helyszínre egy bérelt Vespával érkezem, amit két napra kölcsönztem egy londoni autó és motor kölcsönzőből. Nem éppen a sajátom, de megteszi. A motort a vidámpark parkolójában hagyom, és a tekintetemmel ismerősöket kezdek kutatni. Néhány pillanat kell csak, hogy melássam Lizzyt, aki szintén láthatott megérkezni.
Ami az öltözékemet illeti egyszerű fehér poló, farmer kombinácó. Lizzy láthatta eleget a nyáron ezt a könnyedebb változatomat. Noha Olaszország klímája azért némiképp különbözik Angliáétól. De még itt is nyár vége van, és egész szép idő. Szerencsére.
- Ciao! - köszönök egy huncut kis mosollyal, ahogy megállok Lizzy előt, és az egyik kezmmel megtámasztom a falat. Aztán körülpillantva lopok egy csókot a lánytól.   
- Gilly és a többiek? - kérdezem végül, és Lizzy mellett én is nekitámaszkodom a falnak, ahogy a többiekre várunk.  


ϟ”A nosztalgia, mint mindig, kitörölte a rossz emlékeket,
és megszépítette a jókat.”ϟ




[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Blackpool - vidám és kalandpark   Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 Empty2021-01-16, 09:38



[You must be registered and logged in to see this image.]

A csapat& Lizzy

[You must be registered and logged in to see this image.]

 Az igazat megvallva, csupán csak hosszú tépelődés után döntöttem el magamban, hogy eljövök ide. Mivel a szünetem utolsó egy-két hetét otthon töltöttem, így most Dany nélkül érkezem meg, ami talán jobb is, ha azt is figyelembe veszem, hogy a VMS alatt ő Gilliannel volt együtt, így a régi csapat még azt a felállást ismerheti. Egyedül talán csak Chris az, aki sejtheti, hogy van valami és talán még Tita is, ha az unokatesóm esetleg megosztotta vele a dolgot. Fogalmam sincs, kik lettek még meghívva, őszintén szólva nem kaptunk névsort és amikor rákérdeztem erre a nővéremtől, ő csak sejtelmesen mosolygott, de nem válaszolt semmit sem. És mivel ismerem már évek óta, nem is faggattam tovább, hiszen úgyse mondott volna semmit sem. Ha Gillian Ollivander meglepetést szervez, akkor annak nagyot kell szólnia és kész.
Az otthoni időtöltésem egész jól telt ahhoz képest, hogy azt hittem, Gilly kitekeri a nyakam, amint rájön, kinél is dolgoztam a nyári szünet ideje alatt. Ez azonban nem így történt, legnagyobb meglepetésemre elég lazán vette a dolgot. Mármint azt, hogy Dany bácsikájának cukrászdájában robotoltam, hiszen a kapcsolatunkról még mindig nem tud semmit sem. Legalábbis, tőlem biztos nem. A meghívót is személyesen a nővéremtől vehettem át, szóval esetemben még baglyot sem kellett küldenie. Már ő is alig várta ezt a napot, teljesen fel is volt pörögve, állandóan erről beszélt, erre fogta magát és lebetegedett. Igazság szerint megpróbáltam segíteni rajta, de nem sikerült. Véleményem szerint rosszat evett. Az eddigi tapasztalataim alapján pedig arra az én erőm hatástalan. A gyomrának pihennie kell, szóval otthon maradt, én pedig jöttem. Nem is tudom, melyik a helyesebb... Kétségkívül igen kellemetlen lett volna úgy itt lenni Danyvel, hogy közben Gilly is velünk tart, de közben sajnálom is őt, hogy ennyit fáradozott és mégis kimarad ebből az egészből. De majd kap tőlem valami meglepetést. Igen, egy szép kis szuvenír és minden baja elillan pillanatok alatt. Nagyjából ismerem is az ízlését, szóval olyan nagy probléma nem lesz ezzel. Egy hatalmas plüss vagy valamiféle parfüm, esetleg mindkettő?
Mivel nyár van és jó idő, így az öltözékem is elég lazára és hétköznapira sikeredett. Elvégre, szórakozni jöttünk ide, szóval csak egy farmert és egy vékonyabb felsőt kaptam magamra, semmi mást. Fő a kényelem. Egy vidámparkba nem fogok tűsarkúban tipegni, meg úgy általában máshol se szokásom ilyesmit tenni. Feszülten várom hát a többiek érkezését is, mivel továbbra se tudom eldönteni, mit kellene tennem. Elmondjam nekik, hogy én és Dany együtt vagyunk? Jó ötlet lenne ez egyáltalán? A végén még sikerül igen sok rosszalló megjegyzést kapnunk, szóval tényleg nem tudom, hogyan tovább.
Mindenesetre nem futamodom meg, inkább a hátamat a falnak döntve várok arra, hogy mások is befussanak. A kezemben azért helyet foglal egy vékonyabb dzseki is, ha esetleg hűvösebbre fordulna az időjárás. Itt sose tudni, de azért örülnék annak, ha nem kellene felvennem. Angliában igen szeszélyes az ilyesmi. Az órámra pillantok, majd abba az irányba, ahonnan én is érkeztem. Nemsokára be kell futniuk...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Játékmester
Reveal your secrets
Játékmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Blackpool - vidám és kalandpark   Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 Empty2021-01-15, 19:55



VMS találkozó


[You must be registered and logged in to see this image.]

Gillian egy szép napon azzal az izzó gondolattal ébredt még év vége körül, hogy ideje össze hívni a régi csapatot. Két hónapos szervezkedés árán sikerült is megtalálnia a tökéletes helyet egy ilyen eseményre. Puccos étterem, vagy egyéb nyilem-nyalom dolog szóba sem jöhetett a bajnoki cím után! Így esett a választása egy Blackpoolban található vidám - és kalandparkra. Aminek olyan szerencsés az elhelyezkedése, hogy a hatalmas terület egy jókra része a tengerpart mellett húzódik és egy része a közeli erdőbe is bele ér.
Az egészet meglepetésszerűen szervezte a nyárba. Így nagyjából egy héttel az időpont előtt mindenkinek körbe küldött bagolypostával egy egy meghívót. Ez alatt az idő alatt lelevelezhették, hogy ki tud jönni és ki nem, Gillian pedig eszerint intézett mindent.
Szintén bagolypostával küldte meg az újabb kör leveleket, amik történetesen már tartalmazták a belépőjüket is, és egyetlen estére a közeli szállodába is a foglalást.
A belépő jegyük a délutáni órákra szól, illetve egész éjszakára lényegében minden játékra ami üzemel.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Bár kifejezetten vízi játékok nincsenek, így fürdőruhára senkinek sem volt szüksége, de számtalan kolosszális masina a nyílt víz felett forgatja meg az adrenalinra vágyókat. De a víz fölé kilengve kering egy jókora körhinta is, lényegesen lassabban, cserébe annál több romantikus bohókás percet nyerve azoknak akik beneveznek rá.
Természetesen vannak hagyományos játékok is, mint az említett körhinta, van lehetőség óriáskerékre ülni és még pont elcsípni a naplementét is és természetesen van lézer dodgem elég szép nagy pályán. Megtalálható az elengedhetetlen break dance is és a számtalan hullámmal, hurokkal, és hajtűkanyarral tűzdelt irdatlan hosszú hullámvasút is. Az éjszaka szerelmesei számára pedig mindenkit szeretettel vár a kísértetkastély.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Akik pedig inkább az akadálypályákra vagy némi száguldozásra vágynának, azoknak van egy nem túl nagy, de elég jól megvilágított éjszakai gokart pálya. Meg persze az erdős részen egy függőpálya.
A sors iróniája, hogy Gillian bár sikeresen leszervezte amit tudott, két nappal az indulás előtt valami totálisan leterítette és gyomorbajjal otthon kényszerült maradni. Annyira nem komoly a dolog, hogy a Mungóba kellett volna vele rohanni, de a találkozóra nem tudott Lizzyvel meg a többiekkel tartani. Ettől függetlenül a húgával megígértette, hogy érezze jól magát kettejük helyett is!
Így tehát a csapat ilyen olyan módokon, de megérkezhetett délután négy óra körül. A gyülekező a Vidámpark bejárata előtti térre lett egyeztetve.

// Határidő: január 22.//

~Cody L. Mortimer


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Blackpool - vidám és kalandpark   Blackpool - vidám és kalandpark - Page 6 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol-
Ugrás: