ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_lcapA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_voting_barA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_lcapA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_voting_barA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_lcapA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_voting_barA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_rcap 
Dwight Jennings
A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_lcapA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_voting_barA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_lcapA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_voting_barA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_lcapA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_voting_barA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_rcap 
Alison Fawley
A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_lcapA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_voting_barA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_lcapA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_voting_barA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_lcapA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_voting_barA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_lcapA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_voting_barA Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt)   A Podsnezhniki Árvaház Gyermekei (Elkelt) Empty2021-01-09, 17:28



Elkelt
repesve várlak

Név: Nina Lebegyeva-Sone
Play by: Peyton List, de akárki lehet szőke hajjal
Kor: 15-18
Csoport: Hollóhát, Mardekár
Szak/Foglalkozás: Auror szak, ha egyetemista, de amúgy évek óta karate-t tanul és ebben látja a jövőjét is
Kapcsolat: Nina, azt sem tudom hol kezdhetném... Egészen apró korunk óta megesküdtünk egymásnak, hogy sosem hagyjuk el a kis csapatunkat. De aztán én nem tudtam megtartani az ígéretemet és magatokra hagytalak.
Az árvaházban míg én az igazi földre szállt angyal voltam, te egy igazi kis ördög szerepébe bújtál. Te voltál az, aki mindig csínyeket tervelt ki a dadáink ellen, sőt, még a kortársainkat is megheccelted párszor, ha nem tetszett valami velük kapcsolatban. Nem is tudom hogyan sikerült közel kerülnünk egymáshoz, talán azért, mert mindkettőnket magunkra hagytak a szüleink vagy csak azért, mert neked szükséged volt valakire, akinek megmutathatod a világod. A nyolcadik életévedet betöltve egy Japánban élő házaspár fogadott örökbe. Abban az országban tanultad meg a karate rejtelmeit és a mai napig űzöd a sportot a mugli bajnokságokon. Mindenféleképpen erős karaktert faragtak belőled, persze volt mire alapozni.
Egy igazi bajkeverő vagy a mai napig is, ez mit sem változott az évek folyamán. Érett nővé cseperedtél és nem ismersz kegyelmet másokkal szemben.  Ennyi év után újra találkozunk, ugyanis a szüleid és a pasid is (Alexei, aki történetesen a triónk harmadik fele) úgy döntöttetek, hogy a Roxfortban próbáltok szerencsét és felkészültök az egyetemista évekre is.  Én rögtön felismertelek, viszont az már a te döntésed, hogy hogyan viszonyulsz hozzám. Mérges vagy, amiért megszegtem az ígéretünket? Vagy neked is annyira hiányoztam, mint te nekem?

Az elkészült karakter előtörténete megtalálható a következő linken: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t4206-nina-lebegyeva-sone





Folyamatban
repesve várlak

Név: Alexei (Vezetéknév rád van bízva)
Play by: Alexander Calvert (Hozzá ragaszkodnék)
Kor: 15-18
Csoport: Griffendél, Mardekár
Szak/Foglalkozás: Teljesen rád van bízva, de hasonló céljai vannak, mint Ninanak
Kapcsolat:Mindig is te voltál a csapat fekete báránya. Sosem beszéltél senkihez az árvaházban, s mindig egymagad voltál. Mondanom sem kell, hogy Nina kezdeményezett először, ami nem volt túl kellemes, tekintve, hogy nyakon öntött egy tál levessel csak azért, hogy figyelj rá. Nos… Sikerült. Neked sem tetszett a dolog, de aztán elkezdtem hozzád igazodni és lassacskán közelebb kerültünk. Megosztottam veled a játékaimat, az álmaimat… Mindent, amit csak tudtam, hogy te is érezd magad valakinek. Kis idő után te is csatlakoztál a kis csapatunkhoz, s bár Ninatól rettegtél, mégis megbìztál bennem és később benne is. Elválaszthatatlanok voltunk és talán én jobban is ragaszkodtam hozzád, mint bárki máshoz. Azóta azt vallom, hogy te voltál az első gyerekszerelmem.
Ennyi év után viszont rengeteget vàltozhattál. Hogy milyen irányba, az rajtad àll. Hasonlóan Ninahoz, téged is egy Japánban élő fogadott örökbe. Egy idősebb férfi, aki teával és meditációval foglalkozott. Még Tokyoban találkoztál ùjra Ninaval és azóta vagytok egy pàr, ami aztán hatalmas meglepetésként ér engem a költözéseteket követően.

Nagyon várlak téged is, bizonyára lesz mit bepótolnunk.

//Ha megtetszett Alexei, csak írj kis chatbe vagy egy pm-t nekem Very Happy//


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keresem a mugli "feleségemet" - ELKELT
» Galen Herbs - elkelt
» Leszel a..."jövendőbelim"? - Elkelt
» Két imádott testvérem (Elkelt!)
» A megmentő - romantikus szál (elkelt)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: