ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 09:17-kor
Adrien Meyers


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Adventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_lcapAdventi naptár 2020. - Page 2 I_voting_barAdventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Adventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_lcapAdventi naptár 2020. - Page 2 I_voting_barAdventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Adventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_lcapAdventi naptár 2020. - Page 2 I_voting_barAdventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Adventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_lcapAdventi naptár 2020. - Page 2 I_voting_barAdventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Adventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_lcapAdventi naptár 2020. - Page 2 I_voting_barAdventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Adventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_lcapAdventi naptár 2020. - Page 2 I_voting_barAdventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Adventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_lcapAdventi naptár 2020. - Page 2 I_voting_barAdventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Adventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_lcapAdventi naptár 2020. - Page 2 I_voting_barAdventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Adventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_lcapAdventi naptár 2020. - Page 2 I_voting_barAdventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Adventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_lcapAdventi naptár 2020. - Page 2 I_voting_barAdventi naptár 2020. - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70741 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Adrien Meyers, Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Adventi naptár 2020.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-11-26, 17:18


First topic message reminder :


Adventi naptár

Sziasztok!

Pár éve volt utoljára, hogy úgy döntöttem, hogy nekifogok az adventi naptár készítésnek, azóta nem igazán volt időm és kapacitásom rá és úgy éreztem nincs elég aktív userünk sem, hogy értelme legyen. Jelenleg viszont elég sokan vagyunk, plusz az oldal születésnap is elmaradt, úgyhogy arra jutottam ezúttal kicsit az őszi-téli ünnepeket összefogva nem egy karácsonyi meglepi lesz csak, hanem visszatér az Adventi naptár. Smile Akadnak, akik régi tagok és már ismerik, akadnak olyanok is bizonyára, akiknek újdonság lesz.
A lényeg, hogy az alábbi linken megtalálhatjátok az Adventi naptár elérhetőségét. Minden nap rejt valami kis apró meglepit, jutalmat. A legtöbb ablak alatt olyasmi van, ami az adott napra érvényes, úgyhogy érdemes minden nap megnézni majd. Wink Én minden nap igyekszem a reggeli órákban elérhetővé tenni az aktuális ablakot, amennyire a reggeli rohanásban a család mellett belefér 7-8 között.


Adventi naptár


Ha bármi kérdésetek, véleményetek, óhaj-sóhajotok van azt itt tehetitek fel és majd a jutalmakkal kapcsolatban is ide írjatok, ha dobni kell valamire, vagy szintén kérdés van egy aznapi ablakkal kapcsolatban.

Luna Lovegood

Ui.: Esetleg amennyiben akad olyan admin társam vagy modi, aki ha nagyon el vagyok úszva aznap tudna segíteni beírni a jutalmakat stb. tehát akitől kérhetek segítséget, kérem jelezze felém, hogy nyüstölhetem a témában. Smile








A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Gabriel Nuntius
Reveal your secrets
Gabriel Nuntius
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 22:24


Boldog Karácsonyt mindenkinek! :3 <3  karacsony

Én Gabriel fiammal képesség dobás mellett döntöttem. Smile (3. nap)

"Dobhatsz soron kívül egy általad választott karaktereddel az adventi naptár fórumba a mai napon képességre vagy képesség szintjére, ha már van képességed, de csak képességre (nem mágikus adottságra, született tehetségre stb.)!
Amennyiben minden karaktered ilyen tekintetben ki van maxolva és így nem tudsz dobni +2 IC hozzászólást kapsz."

Sebezhetetlenség - előzőleg 7% + 5% -> 12%

Gabriel Nuntius carried out 2 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Adventi naptár 2020. - Page 2 Kocka4 , Adventi naptár 2020. - Page 2 Kocka2
Vissza az elejére Go down
Cordelia Mayfell
Reveal your secrets
Cordelia Mayfell
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 20:51


Telorol irok en is, ugyhogy ekezethianyert es hasonlooert bocsi!
De en is nagyon koszonom aehetosegeket az elmult 24 napban, nagyon szuper volt a naptar, az ajik is, es termeezetesen a becsembeszett versek, viccek, novellak es minden hangulatteremto egyeb is szivecske Hatalmas melo lehetett mindezt osszegyujtogetni, kitalalni, letrehozni, minden nap frissiteni, ugyhogy nagy taps es koszonet jar erte Lunanak! pompom

A tegnapi ajival kapcsolatban meg gondolkozom, mindenkepp Eileen lesz majd a szerencses, de meg a pontos otlet nincs meg, de elsejeig jelentkezem vele ide joooeg

Es a maival pedog csatlakozom par elottem szolohoz es a szeremcse forgando 3. jatekot valasztanam, ott jo eselyeket latok meg magamnak is, tekintve, hogy tul sok veszteseg nincs xd

Cordelia Mayfell carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Adventi naptár 2020. - Page 2 Kocka6


1-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +2 IC hsz és dobhatsz +20 %-kal képességre vagy tantárgyra. (Ha netán már mindkettõ meg van az adott karinál, akkor helyette dobhatsz familiárisra, vagy mágikus adottságra.)
2-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +4 IC hsz és dobhatsz +15 %-kal képességre vagy tantárgyra. (Ha netán már mindkettõ meg van az adott karinál, akkor helyette dobhatsz familiárisra, vagy mágikus adottságra.)
3-as dobás: A karakternek, akivel dobtál +4 IC hsz és dobhatsz még egy karakterrel is. (Amennyiben nincs multid ugyanaezzel a karakterrel dobhatsz még egyszer.)
4-es dobás: Újra dobhatod a karakter két extráját (tantárgy, képesség, familiáris vagy mágikus adottság) +15 %-kal. (Mindenképpen két különbözõt! Nem egyet kétszer.)
5-ös dobás: Plusz 3 IC hsz és a karaktered teljes újradobása +10 %-kal (tantárgy, képesség, familiáris, mágikus adottság).
6-os dobás: A karakternek, akivel dobtál +6 IC hsz, és újra dobhatod a mágikus adottságot, vagy a familiárisodat +10 %-kal.
7-es dobás: Plusz 2 IC hsz és két karaktered (ez, plusz egy másik választott) két képességének újradobása +5 %-kal (tantárgy, képesség, mágikus adottság vagy familiáris). Amennyiben nincs másik karaktered az 2 IC hsz helyett 6-ot kapsz.
8-as dobás: Újra dobhatod a karakter két képességét (tantárgy, képesség, mágikus adottság, familiáris) +25 %-kal.
9-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +2 IC hsz és egy másik általad választott karaktereddel dobhatsz egy képességre (képesség, tantárgy, familiáris vagy mágikus adottság) +15 %-kal. Amennyiben nem rendelkezel multival ezzel a karaktereddel dobhatod a képességdobást.
10-es dobás: Dobj kétszer és a kettõ közül te választod ki, hogy melyiket kéred.






We humans fear the beast within the wolf
because we don't understand the beast within ourselves


Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 18:43


Telóról írok, szóval bocsi, ha kusza vagy elírtam valamot, ja és innen rengeteg szmájlihiz van kedvem.  bounce

Én is nagyon-nagyon köszönöm a munkádat az adventi naptárral.  biglove  karacsony

Tényleg minden reggel hatkor (nektek hét) már nyitottam is a naptárat és addig kattingattam tíz percenként, míg meg nem jelent, izgulva, hogy mi lesz. A keresztrejtvény volt a kedvencem, de biztosan azzal is volt a legtöbb munkád, imádom a feladványokat legyen az ilyen típusú, vagy kód, vagy versike, vagy akármi, szóval én nagyon örültem neki. Ha és amennyiben lesz legközelebb is, az ilyen típusú ablakok jönnek be a legjobban, ahol csinálunk valamit az ajiért, nem csak kapunk (Persze kapni is jó!!!!  lol! Ahogy a +30% is kemény volt az IC gyűjtögetessel, de megszívtam magam, mert buzgott a játék öröme.)
Szerintem azt mind tudjuk, hogy a sok kockadobásnál megesz a feltékenység, hogy nekem harmincból kettő sikerült (nem számoltam meg és emberenként is változó ki mennyit dobhatott, de kb. ez az arány, ha valaki minden napot nyitott xd) másnak meg 10-15, de ez egyéni szoc probléma, hogy hálátlan és irigy vagyok. Very Happy Twisted Evil
Amúgy Hestia angyalkahúzása eszméletlen jó lenne, de sehogy se tudnánk garantálni, hogy senki se tűnik el út közben így pedig 99%, hogy csúnya pofára esések lennének, karácsonykor pedig az nem a legkellemesebb. Táborban volt ilyesmi titkos őrangyal és még ott is előfordult, hogy valakivel többet törődtek, jobbat kapott, bénábbat adott és így csalódtak az emberek. Sad
Bella dekorcucca is tetszik, bár nekem az is tetszene, ha mondjuk az lenne az ablak, hogy barmilyen módon alkossunk valamit és akkor kapunk jutit - nem verseny, mert Eszti lealázna mindenkit a rajzaival!

Nagyon kellemes ünnepeket kívánok nektek és mindenkinek az oldalon, szeretetben és nevetésben gazdagot, azoknak is, akik távol vannak a szeretteiktől!  rendeer  santa  

És mivel tudjátok, hogy a kockák nem a jóbarátaim ugyan még fogalmam sincs mire, de a 23-ai karácsonyi kívánságot szeretném duplázni, ha minden igaz elsejeig van időm kitalálni mindkettőt, ugyi? lufi




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Winnie
Reveal your secrets
Winnie
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 16:37


Jövök Winnievel is dobálózni, bár nem tudom, hogy érdemes-e. Very Happy

"3-as dobás: A karakternek, akivel dobtál +4 IC hsz és dobhatsz még egy karakterrel is. (Amennyiben nincs multid ugyanaezzel a karakterrel dobhatsz még egyszer.)"

Winnie carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Adventi naptár 2020. - Page 2 Kocka8
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 16:36


Nagyon szépen köszönjük az Adventi naptárat!
Én már azért pár év alatt láttam ezt a naptárat és mindig imádtam. Tényleg minden nap jöttem és bontogattam a napokat, mert tudtam, hogy minden nap valami tök extra kis dolog vár minket mind karakterfejlődési szempontból, mind csak úgy a karácsonyi témakörben. Ismét köszönjük/köszönöm, hogy dolgoztál vele Luna és köszönjük a sok sok lehetőséget. Bellát eléggé felboostolták ezek a dolgok. Karácsonyra meg is kapja majd a mókus familiárisát.
+1 tipp: esetleg jövőre lehetne pár dekoratív ötletet is belerakni, pinteresten szerintem baromi sok ilyesféle fajta van, azt hiszem, hogy már volt olyan naptár, amiben voltak ilyesmik is. Persze ez is időigényes, de szerintem 1-1 napra beleférne majd legközelebb valami kis dekor cuccos.

Én A szerencse forgangó 3.-at szeretném újra felhasználni és dobni rá.

1-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +2 IC hsz és dobhatsz +20 %-kal képességre vagy tantárgyra. (Ha netán már mindkettõ meg van az adott karinál, akkor helyette dobhatsz familiárisra, vagy mágikus adottságra.)
2-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +4 IC hsz és dobhatsz +15 %-kal képességre vagy tantárgyra. (Ha netán már mindkettõ meg van az adott karinál, akkor helyette dobhatsz familiárisra, vagy mágikus adottságra.)
3-as dobás: A karakternek, akivel dobtál +4 IC hsz és dobhatsz még egy karakterrel is. (Amennyiben nincs multid ugyanaezzel a karakterrel dobhatsz még egyszer.)
4-es dobás: Újra dobhatod a karakter két extráját (tantárgy, képesség, familiáris vagy mágikus adottság) +15 %-kal. (Mindenképpen két különbözõt! Nem egyet kétszer.)
5-ös dobás: Plusz 3 IC hsz és a karaktered teljes újradobása +10 %-kal (tantárgy, képesség, familiáris, mágikus adottság).
6-os dobás: A karakternek, akivel dobtál +6 IC hsz, és újra dobhatod a mágikus adottságot, vagy a familiárisodat +10 %-kal.
7-es dobás: Plusz 2 IC hsz és két karaktered (ez, plusz egy másik választott) két képességének újradobása +5 %-kal (tantárgy, képesség, mágikus adottság vagy familiáris). Amennyiben nincs másik karaktered az 2 IC hsz helyett 6-ot kapsz.
8-as dobás: Újra dobhatod a karakter két képességét (tantárgy, képesség, mágikus adottság, familiáris) +25 %-kal.
9-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +2 IC hsz és egy másik általad választott karaktereddel dobhatsz egy képességre (képesség, tantárgy, familiáris vagy mágikus adottság) +15 %-kal. Amennyiben nem rendelkezel multival ezzel a karaktereddel dobhatod a képességdobást.
10-es dobás: Dobj kétszer és a kettõ közül te választod ki, hogy melyiket kéred.

Isabella Diana Woodrow carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Adventi naptár 2020. - Page 2 Kocka3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 15:08


Fúha, hol is kezdhetném...

Boldog Karácsonyt Mindenkinek! santa

Először is, szavakkal nem tudom leírni mennyire élvezetes volt a mindennapi ajándékok és játékok sokasága. Látszik mennyi időt és energiát fordítottál ránk, aminek eszméletlen hálás vagyok. Minden reggel úgy izgultam miket nyithatunk, nagyon pörgőssé és kalandossá tette ezt a hónapot szóval köszönök mindent!  biglove

A jutalmakat pedig az alábbiak szerint rendezném le. Köszönjük a szuper lehetőségeket!

Mai: A szerencse forgandó

A mai napon próbára teheted a szerencsédet, méghozzá a következõ módon:
Az Adventi naptár fórumában dobj egy hat oldalú kockával a mai nap folyamán. Itt is él, hogy hozzászólást módosítani nem lehet. A dobások alapján különbözõ kis apróságokat lehet megkapni jutalomként. Fontos, hogy csak egy karakterrel dobhatsz, de te döntöd el, hogy melyikkel, a jutalmat viszont õ fogja megkapni!

1-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +2 IC hsz.
2-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +4 IC hsz.
3-as dobás: Újra dobhatod a karakter egy képességét/született tehetséget/mágikus adottságát.
4-es dobás: Újra dobhatod a karakter egy képességét/született tehetséget/mágikus adottságát +15 %-kal.
5-ös dobás: Plusz 3 IC hsz és a karaktered egy képességének/született tehetségének/mágikus adottságának újradobása.
6-os dobás: Te választasz a lehetõségek közül.

Vendég carried out 1 launched of one Adventi naptár 2020. - Page 2 De6 (6 oldalú dobókocka.) :
Adventi naptár 2020. - Page 2 De5

Tegnapi: Sokat gondolkoztam, hogy kinek legyen és mi, de azt hiszem Galen a legjobban felépített karakterem és inkább az ő vonalával szeretnék kezdeni valamit. Felvetek ötleteket, de ha valaki segítene eligazodni, igazán hálás lennék.
Mindenféleképpen valamit a nekromanciával vagy a bestiákkal szeretnék neki. Ha bestia, akkor egy személyi thesztrált kérnék neki, akivel szorosabb mentális kapcsolatban áll vagy esetleg familiárisnak, de ezzel nem tudna könnyen mászkálni a suliban :'D Szóval inkább az előbbi.
Ha nekromancia, akkor valami erősebb, halottak idézésére szolgáló tárgyat kérnék, akár egy megbűvült Ouja tábla, amit esetleg pont Cosette lop el neki vagy valami hasonló. Elég kuszák a gondolataim ezzel kapcsolatban, úgyhogy ha valakinek van jobb ötlete vagy segítene, azt megköszönném Very Happy

Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 13:46


Nimhue Irvine írta:
Elizabeth Ollivander írta:
Másodsorban Alex B. Maroni és az ő véla képességei jutottak eszembe. Szeretném hát kérni, hogy lehessen egy olyan bájitala (akár Piton által kikevert, akár a mágikus világban már létező, akár önmaga által kikísérletezett), amely teljesen lenullázza a véla képességeit egy-két óra erejéig. Szóval semmi kiemelkedő szépség, semmi bűbáj, semmi ellenkező nemre gyakorolt hatás, stb. Olyan lesz, mint egy átlagos lány (ami néha igencsak jól jönne számára Very Happy)
Ha ez a kérés nem teljesíthető, akkor familíáris ügyben szeretném kérni, hogy egy főnixe lehessen, ha valamikor megdobom vele Smile

Ja igen, ezt a részt igazából nem értettem teljesen. Very Happy Minden vélának van egy tárgya, gyűrű, medál, akármi, ami arra szolgál, hogy lenullázza a vélaképességeit, hogy ne legyen az, hogy egy tisztavérű véla végigmegy az iskola folyosóján és mindenki utána indul, mint egy pincsikutya. Very Happy Tehát ez alapból adott. Smile

Igen, de korlátozással együtt is szebbnek látják őket, stb Very Happy De ha ez nem, akkor a famíliáris főnixet kérem Alex részére , ha lehetséges  I love you Annak is nagyon örülnék Smile



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.



Vissza az elejére Go down
Hestia Lascaris
Reveal your secrets
Hestia Lascaris
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 13:45


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm, hogy egy hónapig átélhettem a Nezabar nosztalgiát. Nagyon élveztem, sok emlék jött vissza és segített túlélni a betegséggel telített időszakot is. ^^

Ötletnek-tippnek esetleg annyit mondanék, hogy jövőre lehetne valamiféle ajándékozás, angyalka-húzás, zsákbamacskázás. Very Happy Nem tudom még hirtelen, hogy ezt hogy lehetne megoldani... de nagyon szívesen ötletelek Lunával, ha tetszik neki vagy akár a többieknek az ötlet.

Én ma a "Bónusz dobás képességre" lehetőséget szeretném újrajátszani Hestiával és akkor futok is lelkesen a megfelelő topicba. Köszönöm szépen, Boldog Karácsonyt mindenkinek! I love you
Vissza az elejére Go down
Nimhue Irvine
Reveal your secrets
Nimhue Irvine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 13:32


Elizabeth Ollivander írta:
Másodsorban Alex B. Maroni és az ő véla képességei jutottak eszembe. Szeretném hát kérni, hogy lehessen egy olyan bájitala (akár Piton által kikevert, akár a mágikus világban már létező, akár önmaga által kikísérletezett), amely teljesen lenullázza a véla képességeit egy-két óra erejéig. Szóval semmi kiemelkedő szépség, semmi bűbáj, semmi ellenkező nemre gyakorolt hatás, stb. Olyan lesz, mint egy átlagos lány (ami néha igencsak jól jönne számára Very Happy)
Ha ez a kérés nem teljesíthető, akkor familíáris ügyben szeretném kérni, hogy egy főnixe lehessen, ha valamikor megdobom vele Smile

Ja igen, ezt a részt igazából nem értettem teljesen. Very Happy Minden vélának van egy tárgya, gyűrű, medál, akármi, ami arra szolgál, hogy lenullázza a vélaképességeit, hogy ne legyen az, hogy egy tisztavérű véla végigmegy az iskola folyosóján és mindenki utána indul, mint egy pincsikutya. Very Happy Tehát ez alapból adott. Smile



Egyszer fenn, egyszer lenn.
Vissza az elejére Go down
Daphne Jennings
Reveal your secrets
Daphne Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 13:12


Ali és Hestia már egyeztetett velem privátban is, de nekik is megy itt az oké. Smile
Adorának is rendben van a nem öröklés útján megkapott örök élet. Smile

Én pedig Daphneval jöttem a maira,szintén a hatodikai ajándékot választom, Daphne részére egy plusz képességhelyet. bounce Mire szembetalálkozik Grindelwalddal képen röhögi. Razz





...
mert
mindig
jön valami új
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 12:27


10-es dobás: Dobj kétszer és a kettõ közül te választod ki, hogy melyiket kéred.

1. dobás


Elizabeth Ollivander carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Adventi naptár 2020. - Page 2 Kocka2

2.dobás


Elizabeth Ollivander carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Adventi naptár 2020. - Page 2 Kocka4



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.



Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 12:22


Helló mindenkinek Smile
Áldott, békés töltött káposztát, rengeteg karácsonyi ünnepeket és süteményekkel teli új évet kívánok mindenkinek santa

Tegnap óta kattog azon a kis agyam, kinek és milyen jutalmat kérek.
Nos, elsősorban Lizzy jutott eszembe és egy második mágikus adottság hely, de nem szeretném szegénykét hiperszuper karivá tápolni, úgyhogy ezt elvetettem magamban. Legyen azért ő is esendő Very Happy

Másodsorban Alex B. Maroni és az ő véla képességei jutottak eszembe. Szeretném hát kérni, hogy lehessen egy olyan bájitala (akár Piton által kikevert, akár a mágikus világban már létező, akár önmaga által kikísérletezett), amely teljesen lenullázza a véla képességeit egy-két óra erejéig. Szóval semmi kiemelkedő szépség, semmi bűbáj, semmi ellenkező nemre gyakorolt hatás, stb. Olyan lesz, mint egy átlagos lány (ami néha igencsak jól jönne számára Very Happy)
Ha ez a kérés nem teljesíthető, akkor familíáris ügyben szeretném kérni, hogy egy főnixe lehessen, ha valamikor megdobom vele Smile

És köszönjük az adventi naptárat, én személy szerint minden délelőtt nagyon vártam a következő kis meglepit Very Happy A mai kívánságomon pedig a szerencse forgandó 3-ra esett Smile

1-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +2 IC hsz és dobhatsz +20 %-kal képességre vagy tantárgyra. (Ha netán már mindkettõ meg van az adott karinál, akkor helyette dobhatsz familiárisra, vagy mágikus adottságra.)
2-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +4 IC hsz és dobhatsz +15 %-kal képességre vagy tantárgyra. (Ha netán már mindkettõ meg van az adott karinál, akkor helyette dobhatsz familiárisra, vagy mágikus adottságra.)
3-as dobás: A karakternek, akivel dobtál +4 IC hsz és dobhatsz még egy karakterrel is. (Amennyiben nincs multid ugyanaezzel a karakterrel dobhatsz még egyszer.)
4-es dobás: Újra dobhatod a karakter két extráját (tantárgy, képesség, familiáris vagy mágikus adottság) +15 %-kal. (Mindenképpen két különbözõt! Nem egyet kétszer.)
5-ös dobás: Plusz 3 IC hsz és a karaktered teljes újradobása +10 %-kal (tantárgy, képesség, familiáris, mágikus adottság).
6-os dobás: A karakternek, akivel dobtál +6 IC hsz, és újra dobhatod a mágikus adottságot, vagy a familiárisodat +10 %-kal.
7-es dobás: Plusz 2 IC hsz és két karaktered (ez, plusz egy másik választott) két képességének újradobása +5 %-kal (tantárgy, képesség, mágikus adottság vagy familiáris). Amennyiben nincs másik karaktered az 2 IC hsz helyett 6-ot kapsz.
8-as dobás: Újra dobhatod a karakter két képességét (tantárgy, képesség, mágikus adottság, familiáris) +25 %-kal.
9-es dobás: A karakternek, akivel dobtál +2 IC hsz és egy másik általad választott karaktereddel dobhatsz egy képességre (képesség, tantárgy, familiáris vagy mágikus adottság) +15 %-kal. Amennyiben nem rendelkezel multival ezzel a karaktereddel dobhatod a képességdobást.
10-es dobás: Dobj kétszer és a kettõ közül te választod ki, hogy melyiket kéred.

Elizabeth Ollivander carried out 1 launched of one 10 oldalú dobókocka :
Adventi naptár 2020. - Page 2 Kocka0



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.



Vissza az elejére Go down
Adora McGalagony
Reveal your secrets
Adora McGalagony
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 11:51


Huha, nos először is; BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!! santa

Másodszor pedig nagyon köszönöm neked Luna, és kis segítőidnek, hogy előálltál ezzel az adventi naptárral. Régóta nem vártam ennyire azt, hog leüljek a gép elé és megnézzem mi a helyzet az oldalon. Visszaidézte azt a gyermeki lelkesedést, amit régen éreztem az ünnepek alatt. szivecske Köszönöm szépen neked, nektek.

A mai napi ajándékot illetőleg; szeretném kivételesen Selenének kérni, mégpedig a mikulási ajándékot. Pontosabban második mágikus adottságot.

"Kap plusz egy képesség/mágikus adottság helyet. Jelezd melyiket kéred. Ez annyit tesz, a profiljában kap egy plusz sort egyelõre csak egy csillaggal jelölve. A késõbbiek során már erre is dobhat majd. Tehát dobni itt nem lehet rá, csak a lehetõséget kapod meg."

Ezt is nagyon köszönöm. ^^ Ami a tegnapi lehetőséget illeti, több minden járt a fejemben...Mivel sikeresen megdobtam Adorának az örök életet, ezért folyton azon kattogok, hogy kitől örökölje, vagy mi legyen vele. Szóval az lenne a kívánságom, hogy ne kelljen senkitől örökölni; legyen ő az első a családjából, akinek örök élete van. Persze, megértem, hogyha ez nem lehet, de egyenlőre más nem jutott az eszembe. Very Happy Esetleg, ha gondoljátok ki egészíthetem egy gyerekkori balesettel Adora életét, aminek következménye az örök élet. Mindegy is, ezt majd megbeszéljük, ha ráértek. Addig gondolkozok mi legyen, ha ezt leszavazzuk.  bounce

Köszi mindenkinek ezt a csodás oldalt, hiszen az adminok kemény munkája és a tagok lelkesedése nélkül nem lenne az igazi az én kis menedékem a való világtól. biglove




Why are you so serious
love
?

Don't you know how to have
fun
?
Vissza az elejére Go down
Sienna Parkin
Reveal your secrets
Sienna Parkin
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-24, 11:02


Agyaltam egy sort, kikértem az admin társak véleményét is és ők is áment mondtak rá. Smile

Sienna seprűje (előtörténetben is felbukkan, HP leírásból vettem eleve, az első játékában is végig hurcolja Very Happy) varázstárggyá avanzsálódna a következő képességgel: A használója, tehát aki utazik rajta megkapja a repüléstant született tehetségként. Nem kell mellé ilyenkor tehetségtelen tantárgy sem.




A sportoló mindig a célra fókuszál,
annak rendel alá mindent,
amíg lélegezni, lépni bír,
edz.
Vissza az elejére Go down
Hestia Lascaris
Reveal your secrets
Hestia Lascaris
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-23, 23:05


Nagyon szépen köszönjük a lehetőséget! Hestiának akármennyire is gondolkodtam, hogy később milyen familiárist szeretnék neki, sosem illett hozzá semmi. Elementalista-idéző, szóval mindenképpen valami különlegeset szerettem volna. Keresgéltem, olvasgattam... és megtaláltam a tökéleteset!

Egy tűz szalamandrát szeretnék kérni familiárisnak. A Legendás állatok és megfigyelésük könyvben találtam róluk leírást.

"A szalamandra kis testű, tűzlakó, lánggal táplálkozó gyík. Teste fényes fehér, de a tűz hőfokától függően kéknek vagy skarlátpirosnak is tűnhet. A szalamandra, ha borssal etetjük, akár hat órán át is kibírja tűz nélkül. Egyébként addig él, amíg ki nem alszik a tűz, amelyben született. A szalamandravér gyógyító és regeneráló hatású."

Az állandó tüzet szerencsére Hestia tudja majd garantálni. Very Happy

Boldog Karácsonyt mindenkinek és járjon át titeket a karácsony szelleme! karacsony
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-23, 22:42


Nos hát akkor megérkeztem. Very Happy Fúh tavaly(?) óta tervezgetek, hogy kinek mit adtam volna, ha lenne ilyen kívánságos lehetőség még az akkorin túl és van még pár gondolatom raktáron, de most mégis erre esett a választás.
Első körön iszonyatosan örülök ennek a lehetőségnek. És nagyon köszönjük! Embarassed
Familiáris mágikus lényt szeretnék Alistairnak. Angol nevén swooping evil, magyarul halálszárny, vagy halálmadár.
És bár az amneziálás egy menő dolog, én faji képességnek simán az Elijesztést(félelem generálását) szeretném neki. Eleve elég rusnya szegény, úgyhogy úgy érzem ez jó lesz hozzá. szivecske



Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-23, 09:10


December 22:

3 IC: Isabella Diana Woodrow, Edith McGalagony, Ginny Weasley, Lumiére Étoiles, Elizabeth Ollivander, Noah Jenkins, Eileen Silsbury, Adora McGalagony, Gina Accipiter

Corvus: szerencse amulett
Alistair: rúnapisztoly ellenállás
Daphne: rúnapisztoly ellenállás
Gerard: rúnapisztoly ellenállás



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-22, 23:16


Köszönjük szépen!
Ide kérném a +3 Ic-t. Nincs semmi, amit átruháznék. Smile



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Cedric Diggory
Reveal your secrets
Cedric Diggory
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-22, 20:27


Bocsi telóról most nem lépek át. Pisztoly ellenállás Andrewtől Gerardnak. Köszi




We are not alone.
Vissza az elejére Go down
Adora McGalagony
Reveal your secrets
Adora McGalagony
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-22, 20:15


Imádtam a vicceket! Az egyetemi karácsonyt át is éltem. veryhappy

Nem szeretnék átruházni, de a 3IC-t bezsebelnék Adorának. Smile

Köszönöm szépen.




Why are you so serious
love
?

Don't you know how to have
fun
?
Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-22, 19:21


Bruh, hát némelyik vicc kellőképpen lefárasztott, imádom:DDD

Az IC-ket pedig ide kérem, mert nincs átruházandóm biglove





Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-22, 18:48


Köszi a sok érdekességet és viccet, jó ilyenekkel kezdeni a napot!

Én 3IC-t Noahnak kérném.

Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-22, 16:26


Köszönjük a vicceket Very Happy Az első nagyon tetszett Very Happy

Én a +3IC-ét kérném Lizzienek Very Happy



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.



Vissza az elejére Go down
Daphne Jennings
Reveal your secrets
Daphne Jennings
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-22, 14:00


Gemma rúnapisztoly ellenállását passzolnám át Daphnenak. Nála sokkal jobb helyen lesz. Very Happy





...
mert
mindig
jön valami új
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty2020-12-22, 11:22


Nekem az aranyhalas meg a piros havas volt a kedvencem. - utóbbi kellően sötét volt humoromnak. :"D
Meg az a levezetés... Így már én is hiszek a Télapóban!


//Hmm nem tudom, hogy ez mennyire opció vagy számít bele, de én Gargoyle-tól szeretném Alistairra átruházni a rúnapisztoly átokkal szembeni mágikus ellenállást.

Ha ez nem lehetséges akkor szintén neki szeretném kérni a +3 IC-t. Köszönöm! biglove



Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!



A hozzászólást Alistair Wilson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-12-22, 22:05-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Adventi naptár 2020.   Adventi naptár 2020. - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Híreink-
Ugrás: