ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-16, 07:15
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Cash Caulfield I_vote_lcapCash Caulfield I_voting_barCash Caulfield I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Cash Caulfield I_vote_lcapCash Caulfield I_voting_barCash Caulfield I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Cash Caulfield I_vote_lcapCash Caulfield I_voting_barCash Caulfield I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Cash Caulfield I_vote_lcapCash Caulfield I_voting_barCash Caulfield I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Cash Caulfield I_vote_lcapCash Caulfield I_voting_barCash Caulfield I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Cash Caulfield I_vote_lcapCash Caulfield I_voting_barCash Caulfield I_vote_rcap 
Alison Fawley
Cash Caulfield I_vote_lcapCash Caulfield I_voting_barCash Caulfield I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Cash Caulfield I_vote_lcapCash Caulfield I_voting_barCash Caulfield I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Cash Caulfield I_vote_lcapCash Caulfield I_voting_barCash Caulfield I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Cash Caulfield I_vote_lcapCash Caulfield I_voting_barCash Caulfield I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70739 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cash Caulfield

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Cassius Caulfield
Reveal your secrets
Cassius Caulfield
Griffendél

TémanyitásTárgy: Cash Caulfield   Cash Caulfield Empty2020-06-24, 13:51



Cash Caulfield
Sometimes I feel like giving up,
But I can't, it isn't in my blood

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Eileen Silsbury

Teljes név: Cassius Caulfield
Születési hely és dátum: Detroit, Michigan, 1981. 08. 12.
Csoport: Griffendél
Patrónus: fekete medve
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: nyolcadik (auror), korábban hajtó a Detroit Dragonsban
Képesség: animágus (szibériai tigris)
Mágikus adottság: energiamágus
Familiáris: mosómedve
Kiemelkedő tudás: repüléstan & svk - kiemelkedő
Kihez tartozol: keresett

Jellem: Melyik Casht szeretnéd látni? Lehetek neked a túlontúl harsány, bájosan öntelt sportoló is, akinek tökéletes az élete, és akinek annyira szeretett a sajtó látni, de ha engem akarsz megismerni, akkor jobb, ha ezt félretesszük. Egy ideje jobbnak tartom nem figyelembe venni ezeket, még ha időnként idealizálják is a képet.
Ha sikerül elvonatkoztatni ettől, akkor félig már jók is vagyunk. Valóban van bennem egy egészséges egó, de én ezt inkább úgy mondanám, tisztában vagyok az erősségeimmel, amiket nem is rejtek el a nagyvilág elől. A harsányságról pedig annyit... Amerika. A merev briteknek néha kultúrsokk vagyok a közvetlenségemmel és abszolút lazaságommal, tudom, lépjünk is rajta tovább. Ez a két tulajdonság hiába igaz, mégsem szeretem, ha csak ezek alapján hiszi azt valaki, hogy ismer. Azért akkora sablon talán nem vagyok, hogy ennyi elég legyen.
Civilben (drága Merlin, de utálok így hivatkozni erre) is akad rá példa, hogy nagyzolok egy kicsit, de kérdem őszintén, ki nem szokott néha? Az előítélet ellenére viszont nem akarom mindenáron magamra vonni a figyelmet, ha nem muszáj. Közvetlen vagyok és kifejezetten barátságos hangnemben fordulok mindenkihez, gond nélkül elegyedem társalgásba bárkivel, aki mellé a sors vet. Szerencsére vicces is vagyok, én legalábbis tökre elhiszem, hogy versenyképes a humorom, maximum egy idő után fárasztó, de a visszajelzések alapján egész jó társaság vagyok.
Gondolhatná az ember, hogy nem tudok semmit komolyan venni, de mindenkit ki kell, hogy ábrándítsak: de. Nagyon is. A kitartásom is az erősségeim egyike, ebből kifolyólag másoknak is nagyon lelkesen tudom tolni a motiváló szövegeket, ha nekem jut a megtisztelő feladat, hogy lelki szemetesládájuk legyek - az empátiam is elég nagyot fejlődött az utóbbi időszakban. Kicsit amolyan "ki, ha én nem" típusú ember vagyok, aki szentül hiszi, hogy majd ő megváltja a világot, illetve aki a szeretteimet meri bántani, az egész nyugodtan elkezdheti ásni a sírját.
Szeretem minden esetben fenntartani a látszatot arról, hogy semmi nem rendít meg, de ez nincs így - hajlamos vagyok magas lóra szállni és onnan hatalmasat esni, éppen ezért az összes barátomat megkérném rá... Figyelmeztessetek, ha elszállok. Nyomjátok az arcomba, hogy ez egy ordas nagy kamu, az önbizalmam nem ettől fog sérülni, néha jó érzés találkoznom a sebezhető oldalammal is még a padló előtt.

Kinézet, megjelenés: Kellőképpen magas vagyok, de még nem egy felhőkarcoló, egész pontosan 182 centi, amihez kisportolt testalkat társul, ezutóbbit pedig nem másnak köszönhetem, mint a rendszeres edzéseknek.
Az arcomat átlagosnak mondanám, elismerem, hogy a sármom elsősorban nem ebben rejlik (cserébe viszont szép a mosolyom). Közel ülő zöld szemek, egyenes szemöldök, vékony ajkak jellemeznek, de úgy összességében soha nem panaszkodtam a kinézetem miatt, kifejezetten jóban vagyok azzal, aki a tükörből visszanéz. A hajam sötétbarna és göndör, általában hagyom is pár centi hosszúságra lenőni, de nem foglalkozom vele piperkőc módon.
A kisugárzásom laza és közvetlen, általában magabiztos kifejezés ül a képemen, amivel nem tudok mit kezdeni, egyszerűen ez az alapbeállításom. Emiatt kissé beképzeltnek is gondol, aki mindenképp annak akar látni, de nem arról vagyok híres, hogy ezen különösképpen fennakadnék.
A ruhatáram is ehhez igazodik, leginkább hétköznapi, sportos-lezser stílusban öltözöm, többnyire farmer-póló-tornacipő kombó a zsánerem, ami alkalomadtán farmer- vagy bőrdzsekikkel egészül ki. Ha nagyon fontos, persze kiöltözöm, de ez a ritkább alkalom.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: 1981 nyarán születtem aranyvérű varázslók közé az amerikai álomban. A családomat leginkább azok ismerhetik, akik követik a médiát, ugyanis anyám a varázsvilág ismert zenésze, apám pedig egy főleg sportokkal foglalkozó szabadidős magazinnak írt. Ezekből kifolyólag nem lehet meglepő, hogy aztán ezek lettek azok, ami az én figyelmem is leginkább megragadták - a kviddicsben mindig is tehetségesebb voltam, mint a zenében, azért a kettő egész szépen megfért nálam egymás mellett.
Szép élményekkel teli gyerekkort tudok a hátam mögött, ez vitathatatlan, és természetesen senki nem lepődött meg, amikor tizenévesen egyértelműen a kviddics felé kezdtem orientálódni.
Az iskolát elvégezve meg sem fordult a fejemben a továbbtanulás, főleg azok után, hogy viszonylag rövid idő után leszerződhettem egy hivatásos csapat hajtójaként is az Ilvermorny után. Ezt követően pedig mintegy csillagként ragyogott fel a nevem a lapokban.


***


1999. szeptember 21.
Dragons-Panthers 260:140!

Van remény?! A Detroit Dragons Bryce Jaden távozása után semmi jót nem hallatott magáról. A legutóbbi meccsen debütált Caulfield valódi színfoltja lehet a csapatnak, ha így folytatja. Detroit 11 góljából szám szerint 7-et köszönhet az új hajtónak, ráadásul Falkner jóvoltából a cikesz is a Dragonshoz került. Bravo, Detroit!



*


2000. március 28.
Tarol és veszít a Dragons

Az utóbbi hónapokban a Detroit Dragons kemény mérkőzéseken van túl. A tavaszi szezont erősen nyitották, majd a csillag leáldozott. Az Austin Arsenalt 200:80-ra, a Richmond Rockets-et 350:310-re győzték le, a Fitchburg Finches pedig egy szoros 180:170-re gyalázta meg a Dragons csapatát.
Mai vendégeink Aiden McCarthy terelő-csapatkapitány és Cash Caulfield hajtó, akik rövid interjúban mesélnek a közelmúlt eseményeiről és a jövőbeli lehetőségekről, sikerekről és vereségekről.



***


Mindez nagyon szépen hangzott. Úsztam az élményekben és a sikerekben, és rendszeresen hallgattam a családom és a közelebbi barátaim szemrehányását, hogy szálljak le a földre, mert nagyot fogok esni. De miért is tettem volna, ha minden ilyen szép volt?!
Taroltunk, ahogyan az a cikk is írta - győztes meccsek álltak a hátunk mögött, és az út egyenes lett volna az őszi országos kupára.

Aztán minden megváltozott. Tisztán emlékszem, ahogyan a srácokkal ünnepeltük a legutóbbi sikersorozatot az edzőnk lakásán, és még mindig előttem van Rhodes rezzenéstelen arca, ahogy félrehívott, és két pasas várt a nappali kanapéján. Kifaggattak mindenről, hogy enyém volt-e a szállodában a bal oldali szekrény a meccs előtt, és hogy tudom-e, mi az a Felix Felicis... Készségesen feleltem minden kérdésükre.
Mindössze néhány perc volt az egész, mégis örökre az emlékezetembe égett, ahogyan a későbbi vizsgálatok eredménye is. De nem csak az enyémbe - innentől kezdve egyenes út volt a lejtő.


***


2000. szeptember 19.
Csalással győzött a Dragons?

Munkatársaink legújabb tudomása szerint a Detroit Dragons tavalyi év során igazolt hajtóját, Cassius Caulfieldet csalással vádolják!
Szállodai szobájában Felix Felicist - köznapi nevén szerencselét - találtak, melynek használata tiltott mindennemű sportrendezvényen. Bővebb információ nem áll rendelkezésünkre, egyelőre sem Caulfield, sem Warren Rhodes vezető edző nem volt hajlandó nyilatkozni. A Varázsjátékok és Mágikus Sportok Főosztályának Csalásfelügyelő Osztálya munkatársait nem értük el, de ismeretlen bennfentes szerint a játékost vizsgálatnak vetették alá, amelynek eredménye néhány napon belül megérkezhet.



*


2000. szeptember 24.
Caulfield tesztje: pozitív

A szerencselé-tesztnek alávetett Cassius Caulfield szervezetében egyértelműen kimutatható a Felix Felicis. A sportoló jelenleg a Detroit Dragons hajtója, korábban iskolai csapatában ért el kiemelkedő eredményeket. Szállodai szobájában találták az első csalásra utaló nyomokat bájitalos fiolák formájában.
- Csalódtam benne. Nagyszerű játékosnak tartottam, aki a posztját korábban betöltő Bryce-ot tökéletesen pótolta. Még nem tudom, mi lesz ezután a csapattal, mindenki csak remélheti a legjobbakat - mondta lapunknak Warren Rhodes, a Dragons edzője.



*


2000. szeptember 30.
Doppingbotrány a meccsen: Caulfield mindent tagad!

Detroit kvidicscsapatának hajtója néhány hete doppingbotrányba keveredett: Cassius Caulfield szobájában szerencselét találtak, majd vizsgálatok kimutatták a szervezetében található nyomokat, amelyek egyértelműen bizonyították, hogy fogyasztott a szerből. A játékos az egyértelmű jelek ellenére is mindent tagad.
- Valaki szivat engem - nyilatkozta szűkszavúan.
Cassius, avagy ahogy csapattársai és barátai hívják, Cash, 1999 őszén vett részt első meccsén a Dragons színeiben, és úgy fest, jó időre meglesz az utolsó is! A Varázslósport-szövetség még tárgyalja a csalás ügyét, de jelenlegi állás szerint nem sok jóra számíthat.



*


[You must be registered and logged in to see this image.]
2000. október 8.
Caulfield repül, a Dragons diszkvalifikálva

A Varázslósport-szövetség meghozta döntését a Caulfield-üggyel kapcsolatban. Nem sikerült bizonyítani, a hajtó korábban pontosan hány meccsen vehetett igénybe doppingszereket, de a Detroit Dragons nyerési arányai több alkalomra engednek következtetni. A csapat többi tagját is doppingtesztnek vetik alá a napokban, ahol kiderül, használt-e a játékosok közül más is tiltott teljesítménynövelő szert, ami befolyásolhatta a meccseik kimenetelét.
A Sárkányokat a csalás, és a korábbi eredményeiket övező bizonytalanság okán a Varázslósport-szövetség az országos bajnokságról diszkvalifikálja, a versenyzést a későbbiekben azonban folytathatják és a következő szezonban újra pályára is lépnek - Cassius Caulfield hajtó nélkül, akinek szerződését azonnali hatállyal felbontották. Caulfield továbbá két év felfüggesztést kapott mindennemű versenyzés alól.



***


Ennyi volt.
Egy év, és nekem búcsút mondtak. Amikor a tesztem pozitív lett, szinte vártam, mikor fognak a többiek leköpni. Természetesen megérdemeltem volna, de azt hiszem, bőven elég volt, hogy nem szóltak hozzám az eset után.
Nehéz volt, átkozottul nehéz - mindenki csalódott bennem, és itt nemcsak a saját hírnevemről volt szó, hanem egy egész csapatot tettem tönkre. A legrosszabb pedig az volt, hogy mindenki azt várta: ismerjem be, hogy kokszoltam. De hogyan ismernék be bármit is, amit nem tettem meg, ezzel egyetemben pedig hogyan tagadhatnám, ha a vizsgálat eredménye egyértelmű? Képtelen voltam tisztázni magam, hiába volt bennem a gyanú, hogy az italomba keverhették a szert. Még a családom sem hitt nekem, és valószínűleg az apámnak lehetett ez a legrosszabb, aki maga is ilyen témákban mozgott az újságírásban. Ő ugyan soha egy betűt nem írt rólam, a kollégái cikkeiben viszont túl gyakran virított a nevem. A szép és jó hírek közé kellett a nagybetűs botrány, alatta a pársoros tudósítással az ügyemmel kapcsolatban.
Cash Caulfield neve egyet jelentett a doppingbotránnyal. Csessze meg magát a sajtó.

Igyekeztem a nyilvánosság szeme elől eltűnni, ami többé-kevésbé sikerült is. Mármint ez annyira nem nehéz, ha bedepizel a saját helyzeteden, nem igaz? Minimalizáltam a kapcsolatom a világgal, csak néhány ismerős maradt mellettem, akikkel próbáltam kapcsolatot tartani valahogy, amíg nem csillapodtak a kedélyek.
Csak hónapokkal később döntöttem úgy, hogy ideje lenne újratervezni a dolgokat. De rá kellett jönnöm, hogy a világ, különösképpen a firkászok nem felejtenek.


***


2001. április 23.
Caulfield nem tűnt el 

Az Egyenjogú Varázslók és Mágikus Lények Szövetsége tizenötödik alkalommal rendezte meg éves jótékonysági koncertsorozatát. A belépők árának 100%-át az alapítvány jó ügyekre költi el: elsőszámú tevékenységeik közé tartozik a hátrányosan megkülönböztetett mugliszületésű varázslók, valamint értelmes lények lelki és anyagi támogatása.
A koncertsorozaton a varázsvilág legismertebb arcai szolgáltatták a műsort, úgy mint a Weird Sisters, a Spellbound, Blodwyn Bludd, Mathilda Caulfield-Forbes vagy éppen a The Hobgoblins.
Hírességek leszármazottaiból sem volt hiány: Celestina Maggica unokája, a bájos Yolanda is tiszteletét tette, nagyanyja ismert dalait adta elő. Caulfield-Forbes az alkalomra nem egyedül érkezett, a korábban kviddicsjátékosként elhíresült, majd hullócsillagként leáldozott fia társaságában lépett színpadra.
A szívet melengető előadás után egy kérdésünk maradt: Cassius Caulfield örökölte Mathilda tehetségét, vagy ezúttal is tiltott segítséget vett igénybe?



***


A világnak semmi nem volt jó, bármit is tettem ezután. Egyszerűen képtelen lettem volna megőrizni a józan eszem, ha tovább maradok ebben a helyzetben. Fogtam magam, és léptem: két év kihagyás után újra az iskolapadban ültem, de a tenger másik oldalán. Azt hiszem, egy életre elegem lett abból a bizonyos amerikai álomból.
Álmok helyett ideje célokat építeni - ez pedig nem más, mint az igazság oldalán harcolni, amit mindenki megérdemel, erre pedig a saját káromon kellett rájönnöm.






A hozzászólást Cassius Caulfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-12-13, 17:58-kor.
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Cash Caulfield   Cash Caulfield Empty2020-06-27, 15:27



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Nos, nagyon tetszett az ET, igazán profin összedobtad, szóval úgy érzem, jól jártam azzal, hogy pont te szemelted ki a keresettemet Very Happy Az újságcikkes megoldás különösen tetszett, szinte úgy elmélyedtem benne, mintha tényleg egy sportmagazint tartottam volna a kezemben Very Happy Gondolkoztam azon, vajon milyen doppingszer fordulhat elő a varázslók világában és igazság szerint eszembe se jutott a Felix Felicis. Szép volt! Egyszóval, nagyon szépen írsz, bőven akad a srác múltjában még pár kérdőjel, hiszen leginkább csak a botrányt ismerhettük meg jobban, de így tökéletes az előtörténeted Basketball Nem is tartalak fel tovább, irány a játéktér, hiszen Lizzy nagyon várja már a legjobb barátját sunny


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: