ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 12:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 11:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 9:33-kor
Kalandmester


Tegnap 5:24-kor
Gillian Ollivander


Kedd 30 Ápr. - 21:10
Talisha Smallwood


Kedd 30 Ápr. - 20:49
Talisha Smallwood


Kedd 30 Ápr. - 20:26
Alaric Sinclair


Hétf. 29 Ápr. - 19:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
A káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_lcapA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_voting_barA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_rcap 
Kalandmester
A káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_lcapA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_voting_barA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
A káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_lcapA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_voting_barA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
A káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_lcapA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_voting_barA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
A káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_lcapA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_voting_barA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
A káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_lcapA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_voting_barA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_rcap 
Alison Fawley
A káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_lcapA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_voting_barA káosz elszabadul - Nagymese záró rész I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 1 Bot

Freya Björnsdottir


A legtöbb felhasználó (84 fő) Szer. 9 Dec. - 16:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 A káosz elszabadul - Nagymese záró rész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptyKedd 3 Márc. - 20:26


Tudjuk, hogy mindig le akarok mondani a nagymesékről, de mindig rábeszélem magam végül. Szóval ha még nem késő, akkor Gina nem maradna válszok nélkül, bár azt nem ígérem, hogy nem lesz egy-két kihagyott köröm...



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Selene White
Reveal your secrets
Selene White
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptyHétf. 2 Márc. - 18:16


Szívesen belekeverédnék ebbe a káoszba én is. veryhappy
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptySzomb. 29 Feb. - 22:01


Na jo, neked elhiszem, hogy mindent jol szamoltal. :p na de nem spammelem a topicot. Very Happy




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptySzomb. 29 Feb. - 20:11


Én szerkesztettem de szépen leírtam mi honnan van és mi a plusz pont. Smile



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptySzomb. 29 Feb. - 14:36


Srácok, közben eszembe ötlött, hogy senki se felejtse el a mesés alapkövetelményeket, szerintem Draconak ezek is kellenek:

Legyen karakterlapod! Erről bővebben itt olvashatsz:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3490-karakteralkotas

illetve...

Ennek az aláírása az alapfeltétele a mesén való részvételnek:
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3504-gyorstalpalo-mesere-jatekosoknak

Akinek van szintlépése az előző fejezetből, az NE SZERKESSZEN, hanem új hozzászólásban adja hozzá a pontokat amiket elosztott, ahogy Shannánál is látható, hogy lássuk miből indult a karakter és mi mire lett elköltve. : )




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Reveal your secrets
Ginny Weasley
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptySzomb. 29 Feb. - 13:28


Már úgyis rég voltam, úgyhogy ezt most nem hagyhatom ki Smile
Ginny jelen.




Álmodd meg, tegyél érte,

Váltsd valóra!
Vissza az elejére Go down
Eileen Silsbury
Reveal your secrets
Eileen Silsbury
Mardekár VMS

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptySzomb. 29 Feb. - 8:49


Jövök Eileennel joooeg





Don't stop until you're proud

Vissza az elejére Go down
Avery Woodcock
Reveal your secrets
Avery Woodcock
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptyPént. 28 Feb. - 19:27


Maradok Averynel Smile
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptyPént. 28 Feb. - 16:22


Hajajaj, majdnem lecsúsztam... Evil or Very Mad
Én Petert hoznám Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptyPént. 21 Feb. - 15:45


Jelen! És... Meg kell irnom Alistar lapját Very Happy bounce



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptyPént. 21 Feb. - 9:58


Jövök, szerintem marad Daphne, mostmár nem variálok karik terén, ő ismeri a sztorit Very Happy



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptyPént. 21 Feb. - 9:33


Jelen, és Shanna mindenképpen. ^^




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész EmptyPént. 21 Feb. - 9:31


Sziasztok! A Roxi nagymeséje folytatódik, ezúttal egy korszak zárul majd le, úgyhogy kissé talán hosszú, és sötét hangvételű mesére kell számítani. Kérem, hogy aki jönne, az számítson rá, hogy heti körök lesznek. Itt facebookon és a fórumon is kiírom, és kérés, hogy aki teheti, mindkettőbe írja be magát, karinévvel. Az első kör március 8-a lesz, de a jelentkezési határidő március 3. Jelentkezéseteket mielőbb tegyétek meg, hogy a dramaturgiát fel tudjam építeni. Javasolt karakterek nincsenek, mindenki azzal jön, akivel jól esik.



***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: A káosz elszabadul - Nagymese záró rész   A káosz elszabadul - Nagymese záró rész Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nagymese - A káosz éve
» Az előző rész tartalmából
» Az előző rész tartalmából...
» 3. A káosz évtizede
» Nagymese - Az esküvő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandok-
Ugrás: