ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Brian Clinton Debenham I_vote_lcapBrian Clinton Debenham I_voting_barBrian Clinton Debenham I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Brian Clinton Debenham I_vote_lcapBrian Clinton Debenham I_voting_barBrian Clinton Debenham I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Brian Clinton Debenham I_vote_lcapBrian Clinton Debenham I_voting_barBrian Clinton Debenham I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Brian Clinton Debenham I_vote_lcapBrian Clinton Debenham I_voting_barBrian Clinton Debenham I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Brian Clinton Debenham I_vote_lcapBrian Clinton Debenham I_voting_barBrian Clinton Debenham I_vote_rcap 
Alison Fawley
Brian Clinton Debenham I_vote_lcapBrian Clinton Debenham I_voting_barBrian Clinton Debenham I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Brian Clinton Debenham I_vote_lcapBrian Clinton Debenham I_voting_barBrian Clinton Debenham I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Brian Clinton Debenham I_vote_lcapBrian Clinton Debenham I_voting_barBrian Clinton Debenham I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Brian Clinton Debenham I_vote_lcapBrian Clinton Debenham I_voting_barBrian Clinton Debenham I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Brian Clinton Debenham I_vote_lcapBrian Clinton Debenham I_voting_barBrian Clinton Debenham I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Brian Clinton Debenham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Brian C. Debenham
Reveal your secrets
Brian C. Debenham
Tanár

TémanyitásTárgy: Brian Clinton Debenham   Brian Clinton Debenham Empty2019-08-13, 21:41



Debenham professzor
A szégyen abból meríti erejét, hogy kimondhatatlan.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Titkos karakter

Teljes név:  Brian Clinton // Clifford Brice Debenham
Születési hely és dátum: London, 1961. 12. 03. // London, 1961. 12. 03.
Csoport: Kvibli // Tanár (Bestiamester szak)
Patrónus: Nincs // Keselyű
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Könyvtáros: British Library //  Tanár
Képesség: Nincs //  Nincs
Mágikus adottság: Telekinézis 1. szint // Nincs
Familiáris: Nincs // Vörösnyakú dögbogár
Kiemelkedő tudás: Bájitaltan - Kiemelkedő
Mágiatörténet - Kiemelkedő
Kihez tartozol: Chelsea / Saját

Első információ Briané, a második Cliffé.

Jellem: Amennyire átlagon aluli vagyok a varázstudományban, éppen annyira van átlagos jellemem. Nincsenek kirívó hibáim, de előnyeim sem, tizenkettő egy tucat típus vagyok. Ha megharagszom, akkor haragos vagyok, néha káromkodom is, de alapvetően inkább könnyen megbékélek vagy élből elkerülöm a konfliktusokat. Próbálok tudatosan szöges ellentéte lenni a hirtelen haragú és haragtartó testvéremnek legalább a magánéletben, ha már a katedrán és az iskola falaik között úgy általában el kell játszanom, hogy ő én vagyok.
Szeretek olvasni, elmerülni a történetek világában, mert olyankor nem kell arra gondolnom milyen is az életem. A hazugság alapvetően zsigerileg irtóztat, de sajnos az évek során hozzá kellett edződjek, mert más esélyem nincs arra, hogy itt legyek. Sajnos nagyon fontos nekem a családom, éppen ezért nem lépek a testvérem ellen, még akkor se, ha ezzel saját magam kárára vagyok.

Kinézet, megjelenés: Sportos testalkatú voltam mindig, szeretek edzeni, éppen ezért ez mindig adott tény velem kapcsolatban. Cliff gyűlöli a mozgást, de kénytelen rá, mert ha nem tenné, akkor nem hasonlítanánk ennyire, s összedőlne a kártyavár, amit felépített magának, belőlem. Kicsit ez olyasmi, amivel törlesztek neki minden másért, persze szigorúan a felszín alatt.
Hajam barna, szemeim zöldek, magasságom férfi létemre a nem túl magas 170 centiméteres. Amikor nem Cliff uniformisát viselem, akkor általában sportosan öltözködöm, s mindig karórát viselek. Apámé volt, s hiába vagyok szégyenfoltja a családnak, mégis nekem adta, s nem Cliffnek. Éppen ezért büszkén hordom akkor is, hogyha épp eljátszom, hogy ő vagyok. Úgyse tudja senki az igazat a ketyegőt illetően. 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Életem első tizenegy éve maga volt a földi paradicsom. Úgy nőttünk ikremmel, mint borsó, meg a héja, minden csínyben benne voltunk, ugyanakkor pontosan tudtuk mindketten, hogy hol vannak a felállított határok. Szüleink nem voltak szigorú személyek, annak ellenére sem, hogy mindketten aranyvérű máguscsalád sarjai, s mint ilyen beléjük volt kódolva egyfajta sajátos szabályrendszer. Apánk, Bennett Debenham és anyánk Camlylah Debenham (született Camlylah Silverwater) mindketten adtak magukból nekünk valamit, magukhoz kötöttek minket emígy, s hitték, hogy mindketten büszkeségükre válunk majd. Neveink kezdőbetűi mind a szüleink egységét hivatottak hordozni, fordítottságuk pedig csak játékosság lett volna eleink részéről, de mostani fejjel visszatekintve már tudom, hogy igaz ránk a nomen est omen mondás, mert ahogy a B és C betű fordítva iniciál minket, úgy jellemvonásaink is egymáséinak fordítottjai immár.
Csodaszép nyári nap volt, mindketten izgatottan vártuk már a levelet, melyet szüleink és összes családtagunk oly nagybecsű módon beharangozott. Naphpsszat ültünk a bejárati ajtóval szemben, s a levélbedobó-nyílásról le sem vettük szemünk. Valamiért úgy sejtettük, hogy hagyományos módon, s nem bagollyal érkezik majd a küldemény, s erről az elképzelésről egyikünket sem lehetett lebeszélje senki. Amikor végül mégis egy barna madár lábára kötözve került hozzánk a behívó, csalódottságunk egy kicsit sem volt érezhető. Hiszen nem mindegy, hogy mi módon? A lényeg, hogy szeptembertől Roxfortosak leszünk!
Senki sem rökönyödött meg azon, hogy csak egy bagoly van és egy levél. Mindaddig, míg szét nem hajtogatta anyám a pergament, s fel nem olvasta a címzést, mindenki nyugodt volt. Hiszen ikrek voltunk, kaphattunk egy levelet is, minek annyi tintát pocsékolni? Teljesen logikusnak tűnt.
Hideg zuhanyként borult rám bátyám magányosan odarótt neve.
Tisztelt Clifford Bryce Debenham!

Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a ROXFORT Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába. Mellékelten megküldjük a szükséges tankönyvek és felszerelési tárgyak listáját. A tanév szeptember 1-jén kezdődik. Legkésőbb július 31-éig küldjön baglyot nekünk.

Tisztelettel:
Minerva McGalagony
igazgatóhelyettes

Bámultam magam előtt a padlót, mint akit éppen szidnak, s közben azt reméltem, megnyílik előttem és elsüllyedek. Annál nagyobb szégyen aranyvérűként nem is érhetett, mint hogy nem vettek fel az iskolába. Úgy éreztem semmi nem lesz már többé ugyanolyan, mint azelőtt, s nem is tévedtem nagyot. Még úgy sem, hogy végül egy napos késéssel ugyan, de megérkezett az én levelem is, mellékelve hozzá Dumbledore professzor sűrű bocsánatkérésével, mely szerint a baglyot, mely az én levelemet vitte véltelenül lelőtte egy csapat mugli vadász, így újat kellett útnak eresszenek. Mind a mai napig úgy vélem, hogy a véletlennek ebben nem sok szerepe volt. Sokkal inkább a sors akarta úgy, hogy felkészülhessünk az elkerülhetetlenre, s belekóstoljak a szégyenbe még az első varázslásóráink előtt. Mert ott ugyanis végleg kiderült, hogy tehetségtelen vagyok mindenhez, amihez varázspálca kell.
Valószínűleg csak családunk befolyásos közbenjárása miatt, a vérem aranysága okán nem hajítottak ki kvibliségem kiderülte után és azért, mert egypetéjű ikrek voltunk Clifforddal, elfértem hát a nagy falak között. Bejárhattam az órákra, de a gyakorlati képzésben nem vettem részt, senki se kérte tőlem számon a vingardium leviosát vagy egyéb varázslatokat. Nincs RBF-em és RAVASz-om sem hivatalosan, ám a bátyáménak fele mégis az enyém, hiszen az istenadta minden elméleti vizsgájára engem küldött maga helyett, mondván ennyit minimum megtehetek érte, ha már ilyen kínos neki, hogy a testvére vagyok.
Én. Akivel úgy nőtt fel, mint borsó meg a héja. Hát ide jutott a kapcsolatunk, ez tette a jelen helyzetemet is faramucivá. Mert hivatalosan a British Libraryben dolgozom, mint könyvtáros, ám nem hivatalosan mégis minden óráját én tartom Debenham professzornak, amíg ő ki tudja merre jár. A tanterméből nyíló kis szobában lakom, ahonnan ő minden órája kezdetén elhoppanál, s csak akkor tér vissza, amikor már nem kell dolgoznia. Vagy néha akkor sem. Előfordul, hogy hónapokig nem látom, a diákoknak pedig fel sem tűnik, hiszen a kezdetektől így megy ez. Elméleti tárgyat oktat, ugyan kinek tűnne fel, hogy sose nyúl a pálcájához? Néha eljátszom a gondolattal, hogy lebuktassam a vezetőség előtt, de olyankor mindig eszembe jut mennyire szeretek itt lenni, mennyire hasznosnak érzem magam a katedrán állva, s mennyire jó az illúziója annak, hogy a varázstársadalomban én is érek valamit. Hát hallgatok. De hogy meddig mehet ez így, azt magam sem tudom.


Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Brian Clinton Debenham   Brian Clinton Debenham Empty2019-12-07, 09:44



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Éééééééés megjötteeeem!

Nagyon szeretem a kvibli-mugli karaktereket, a főkarakterem is hasonló típusú, mint Brian, a pálcavarázslásban egy hatalmas nulla - mondjuk ő minden másban is, elméletet se túlozta el -, de így is lehet érdekes karaktert csinálni. És a tiéd a kettős életével nagyon is érdekes!

Gonosz módon alig várom, hogy lebukjon Cliff és Brian felfedje magát, magától vagy külső erőkre, megérdemelné, ha már ilyen rondán kihasználja az ikertestvérét.

A foglalókból a Ki mit tanít/dolgozik-ot külön kiemelném, lőjj magadnak egy elméleti Bestia-tantárgyat és írd be, mielőtt elfogynának a tárgyak, mert mostanában osztódással szaporodnak a felnőtt karakterek.  Cool

Remélem mindent jól értelmeztem és jól vezettem át a profilodra, ahol két információ van mindig az első az igazi, Briané, és a második Cliffé, ahogy az előtörténetedben. Smile

Nincs más hátra, mint előre, jó játékot az új karakteredhez!  


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brian C. Debenham
» Debenham professzor irodája
» Peter O'Brian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Tanárok-
Ugrás: