ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Chocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_lcapChocolate’s Nest bár - Page 2 I_voting_barChocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Chocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_lcapChocolate’s Nest bár - Page 2 I_voting_barChocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Chocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_lcapChocolate’s Nest bár - Page 2 I_voting_barChocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Chocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_lcapChocolate’s Nest bár - Page 2 I_voting_barChocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Chocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_lcapChocolate’s Nest bár - Page 2 I_voting_barChocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_rcap 
Sheree Parks
Chocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_lcapChocolate’s Nest bár - Page 2 I_voting_barChocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Chocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_lcapChocolate’s Nest bár - Page 2 I_voting_barChocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_rcap 
Maia Hansen
Chocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_lcapChocolate’s Nest bár - Page 2 I_voting_barChocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Chocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_lcapChocolate’s Nest bár - Page 2 I_voting_barChocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Chocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_lcapChocolate’s Nest bár - Page 2 I_voting_barChocolate’s Nest bár - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Chocolate’s Nest bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Chocolate’s Nest bár   Chocolate’s Nest bár - Page 2 Empty2019-08-03, 14:52


First topic message reminder :


Chocolate’s Nest


London közismerten leginkább vámpírok által lakott negyedében található ez a bár, ami ezek után érthető módon leginkább vámpírok által látogatott szórakozóhely. Akad itt lehetőség iszogatni, beszélgetni, táncolni is, de van külön terem is azok számára, akik különleges eseményeket szeretnének szervezni, kisebb összejöveteleket. Természetesen nem úgy kell elképzelni, hogy itt aztán folyik a vér, hiszen azt a Minisztérium nem igen engedélyezné, de nyílt titok, hogy ha valaki kifejezetten arra vágyik, hogy valaki megszabadítsa egy kis vértől, akkor a legjobb, ha ide jön, mert bántódása nem igen eshet, azért ahhoz kellően felügyelik a helyet.

[You must be registered and logged in to see this image.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Mia Hartford
Reveal your secrets
Mia Hartford
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Chocolate’s Nest bár   Chocolate’s Nest bár - Page 2 Empty2019-10-05, 15:19





A buli & Mia
A szorgalom a legfontosabb erény
[You must be registered and logged in to see this image.]
Hallgatom, azaz próbálok a szavaira koncentrálni, de ez most hatalmas kihívásnak tűnik. Szól a zene, egyébként sincs különösebben nagy csend, de közben mintha képes lennék mindent kizárni és csak rá figyelni és ő is mintha csak engem látni hiába a sok-sok ember. Ezúttal is enyhén szólva vesébe látó és lebilincselő a tekintete, én pedig őszintén szóval egyre inkább nem tudom mit válaszoljak, lassan a szám is kezd kiszáradni, de ez csak akkor sokszorozódik igazán, amikor aztán hirtelen betoppan a szőke üstök, és mint a villám szétzúzza ezt az idilli állapotot, méghozzá egy olyan karolással és pozíció felvétellel, amitől hosszú pillanatokra belém ragad a szó, na nem mintha eddig tudtam volna mit is mondjak, na de most aztán...
- Hogy... mi ketten? Azt hittem... a vőlegény inkább mindig próbálja kihúzni magát az esküvőt érintő bonyodalmak alól. - bököm ki végül, bár úgy érzem olyan száraz a torkom, mint még soha és szerintem még a hangom is kissé rekedtnek mondható, bár szerintem Bridget amennyire nem figyel senki másra magán kívül, ezt úgy se nagyon veszi észre. - Ezek szerint nem a lánybúcsúd lesz itt? - teszem még gyorsan hozzá és persze határozottan és erőteljesen kerülöm Freddie tekintetét. Jó ég! Ez most tényleg az, amire gondolok? A világon a legszívdöglesztőbb pasi ezzel a rémes perszónával... Na persze Miranda mindig azt szajkózta, hogy a pasik csak azt akarják és hogy a külső a lényeg nekik stb. Na nem mintha az ikertestvérem annyival sokkal tapasztaltabb lenne, mint én, hiszen ő sem idősebb csak néhány perccel nálam, de persze mindig mindent jobban tudott és tény kapcsolati szempontból azért az én nulla tapasztalatomhoz képest neki simán több volt mindig is.








Zene: Girlfriend ||  Jöhet a menet Very Happy || [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Frederick Ward
Reveal your secrets
Frederick Ward
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chocolate’s Nest bár   Chocolate’s Nest bár - Page 2 Empty2019-09-09, 17:54




Mia &  Freddie

[You must be registered and logged in to see this image.]


 A hátsóbb szekciókban azért látni lufikat, meg bulis sapkákat, tehát Mia lehet, hogy félreértette, nem a lánybúcsúba kell becsatlakoznia, csak itt volt megtartva éppen most, és majd Bridget is hamarosan előkerül. De ide akarják az esküvőt is, azt kell majd a lánynak Cecile képében megszervezni, és most körülnézhet, hogy milyen a helyszín. De a baseball sapkás illető vállkoccolását meg a sármos tűzoltó megjelenését leszámítva a fiatal szőke menyasszony most még sehol. Freddie viszont mindenért kárpótlás, hiszen szinte úsznak egymás tekintetében, a fiatal fickó még egyenruha nélkül is szívdöglesztő, és mi kell még az ember lányának, szinte falja tekintetével a vöröskét, de nem amolyan bugyiáztató, vetkőztető módon, csakis a szemét figyeli, pillantása kedves, az egész férfit áthatja valami perzselő romantika, ahogyan a lányhoz ér, ahogyan issza a szavait.
- Nekem is jelenésem volt itt egy neves esemény kapcsán, de az nem lánybúcsú volt. Úgy örülök, hogy láttalak, legutóbb nem volt időnk leülni, megismerkedni, pedig.. – És itt szakad félbe az idő, mert befut Bridget, belekarolva Freddie-be, széles, amolyan lekezelően fennhélyázó módon mosolyogva méri végig a kettőst, és a férfi oldalára kerülve egyértelműsíti a helyzetet. – Na megjöttem. Látom már össze is ismerkedtetek. Remek. Úgyis ki akartam vonni magamat az előkészületekből, de majd ti ketten teljesítitek mindent, ami a listámon van, amit csak akarok, ugye? – Paskolja meg Freddie kézfejét, aki most úgy fest kínosnak érzi a helyzetet, próbálja tartani a mosolyt, ami végülis sikerül is, de nem úgy tűnik, mintha összeomlott volna. Ennyire nagy nőcsábász lenne, hogy menyasszonya van, és mégis másnak teszi a szépet?


Made by
Vissza az elejére Go down
Mia Hartford
Reveal your secrets
Mia Hartford
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Chocolate’s Nest bár   Chocolate’s Nest bár - Page 2 Empty2019-09-03, 14:16





A buli & Mia
A szorgalom a legfontosabb erény
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tömeg lassacskán ugyan kezd lenni, de Bridgetnek se híre, se hamva, így kissé tétován állok meg és úgy fest pont ez okozza a vesztemet, mert ennyi ember és egyéb között jobb, ha mozgásban van az ember különben eltrafálják, ahogyan ezúttal engem is. Megbillenek, szerencsére még nincs italom, hogy nagyobb gondot okozzon az illető, de ennek ellenére értetlenkedve nézek utána fájlalva a lekoccolt a vállamat. Sokáig még sincs időm tanakodni ki és miért sietett ennyire, hogy még elnézést sem kért, mert újabb meglepetés ér és hiába igyekeznék lerázni a derekamat megragadó idegent... kiderül, hogy cseppet sem idegen, viszont a mosolya még mindig szívdöglesztő. Hirtelen fogalmam sincs, hogy mit mondja csak zavartan köszörülöm meg a torkomat, amíg nem jönnek a szavak. Még a bókot is elfelejtem megköszönni, bár kész csoda, hogy tényleg sikerül ezek után megszólalnom.
- Szia! Én... csak... Meghívtak egy lánybúcsú miatt, de azt hiszem még más nem ért ide. És te? - a kezdeti akadozás után sikerül kissé elhadarni a mondandómat a végén, de legalább sikerül választ kipréselni magamból. Nem tudom hogyan viszonyuljak a sráchoz. Annyira helyes! És itt van egy ilyen helyen, talán ő is vámpír lenne? De akkor miért dolgozik muglik között tűzoltóként? Viszont, ha itt van szeret szórakozni és akkor ez a lehengerlő stílus általános lehet nála és ugye mindenhol azt kapod tanácsnok, hogy az ilyen alakok rosszak, ne dőlj be nekik és tudom is ezt az eszemmel, de közben... Úgy érzem remeg a lábam akár hányszor úgy rám néz.







Zene: Girlfriend ||  Jöhet a menet Very Happy || [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Frederick Ward
Reveal your secrets
Frederick Ward
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chocolate’s Nest bár   Chocolate’s Nest bár - Page 2 Empty2019-08-30, 18:41




Mia &  Freddie

[You must be registered and logged in to see this image.]


Miát ugyan gyorsan beengedik, ám annak ellenére, hogy egy kisebb csoportosulás akár lánybúcsú is lenne, nem rémlik az ottani lányoknak, hogy vele lenne dolguk, úgyhogy Bridget-re kell várni, addig pedig szétnézhet. Maga a hely egyébként igen felkapott bárocska, lehet inni, és táncolni is, bőven megszervezhető itt egy esküvő, ráadásul vannak dísztermek is hátrébb, függönyös folyosók, ahol el lehet bújni. Mivel most este van, ezért lassacskán beindulóban van az éjszakai élet. Ahogyan Mia nézelődik, elsiet mellette egy magas baseball sapkás alak, mintha nagyon sürgős lenne számára valami, kissé még vállon is taszítja a lányt, de anélkül, hogy lassítana, ki is lép a kijáraton, Mia nem láthatta az arcán. Ám nincsen sok ideje fájlalni a sajgó vállát, mert valaki derékon perdíti is maga felé fordítja, nem más az, mint Freddie, a pár nappal ezelőtt látott tűzoltó. Arca most is sima, makulátlanul borotvált, mintha állandóan a jófiú és a tökéletes megjelenés benyomását keltené. Érdekes, hogy hogy kerül ide, a helyre, ahol annyi vámpír megfordul, de hát miért is ne lehetne ő is vámpír? Akik ide járnak, felvállaltan azok, méghozzá a pozitívabb fajtából, kivéve persze Bridget apja, aki amolyan vérszomjas ősvámpírnak néz ki. Freddie-ről nem nyilvánvaló a vámpírság, nagyon is embernek néz ki, most éppen olyannak, aki kellemesen meg van lepődve, hogy itt találja Miát. – Cecile.. hát te mit keresel itt? További megmentendő védtelenek gyámolítója vagy? És úgy mellesleg imádnivalóan édesen nézel ki. – Dönti oldalra a fejét, kedvesen végigmérve a lányt, méghozzá olyan sármosan, ami még nem tekinthető vérlázítónak, vagy sértőnek.

Made by
Vissza az elejére Go down
Mia Hartford
Reveal your secrets
Mia Hartford
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Chocolate’s Nest bár   Chocolate’s Nest bár - Page 2 Empty2019-08-03, 15:23





A buli & Mia
A szorgalom a legfontosabb erény
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vannak azért már elképzeléseim, de tény, hogy látszik rajtam, hogy az utóbbi másfél napban nagyon sok kávét ittam és nagyon keveset aludtam. Komolyan még a legutóbbi záróvizsgáimra való készülésnél sem volt ez ennyire drasztikus, pedig akkor is mások szerint kissé túlzásba vittem. Ez viszont most nagyon fontos. Elég nagy dolog lenne, ha sikerülne összehozni, arról nem is beszélve, hogy választásom se nagyon van, mert kétlem, hogy egyszerűen csak azt mondják majd semmi gond, ha még se lesz tökéletes. A mappát persze ezúttal nem hoztam el, csak néhány látványtervet, amit én skicceltem papírra és próbáltam kb. összehozni bele azokat a dolgokat, vagy egy részüket, amiket Bridget javasolt. Azóta már sikerült fogjuk rá a pár napja látott tűzoltót is kiverni a fejemből. Azért ez a munka annyiban is hasznos, hogy elvonja a figyelmemet mindenről és lássuk be egy mugli tűzoltó, aki jó eséllyel mindenkinek fogdossa a kezét és igen nagyon közvetlen... hát sok értelme nem lenne rajta kattogni, ha egyszer van épp elég dolgom e nélkül is nem igaz?
A bejárathoz érve természetesen kis hezitálás után a sor elejére megyek, hogy bemondjam a nevemet. Nem, ezt még mindig nem szoktam meg, hogy bámulnak és hogy egy ilyen helyen csak úgy beengednek, pedig látványosan puccos az egész és állati drága is lehet.
- Cecila Maddox. - rebegem el a nevemet gyorsan és már emelik is a szalagot, sőt a magas fickó még azt is elmutogatja, hogy merre kell mennem, bár belépve ugyan nagy a hangzavar, de nem nehéz kiszúrni a kisebb csapatot, mert nem kis hangerővel vannak megáldva. Valamiféle lánybúcsú lehet vajon?







Zene: Girlfriend ||  Jöhet a menet Very Happy || [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Chocolate’s Nest bár   Chocolate’s Nest bár - Page 2 Empty2019-08-03, 14:52



Chocolate’s Nest


London közismerten leginkább vámpírok által lakott negyedében található ez a bár, ami ezek után érthető módon leginkább vámpírok által látogatott szórakozóhely. Akad itt lehetőség iszogatni, beszélgetni, táncolni is, de van külön terem is azok számára, akik különleges eseményeket szeretnének szervezni, kisebb összejöveteleket. Természetesen nem úgy kell elképzelni, hogy itt aztán folyik a vér, hiszen azt a Minisztérium nem igen engedélyezné, de nyílt titok, hogy ha valaki kifejezetten arra vágyik, hogy valaki megszabadítsa egy kis vértől, akkor a legjobb, ha ide jön, mert bántódása nem igen eshet, azért ahhoz kellően felügyelik a helyet.

[You must be registered and logged in to see this image.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Chocolate’s Nest bár   Chocolate’s Nest bár - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London-
Ugrás: