ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Klubhelyiségi komolytalankodás I_vote_lcapKlubhelyiségi komolytalankodás I_voting_barKlubhelyiségi komolytalankodás I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Klubhelyiségi komolytalankodás I_vote_lcapKlubhelyiségi komolytalankodás I_voting_barKlubhelyiségi komolytalankodás I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Klubhelyiségi komolytalankodás I_vote_lcapKlubhelyiségi komolytalankodás I_voting_barKlubhelyiségi komolytalankodás I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Klubhelyiségi komolytalankodás I_vote_lcapKlubhelyiségi komolytalankodás I_voting_barKlubhelyiségi komolytalankodás I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Klubhelyiségi komolytalankodás I_vote_lcapKlubhelyiségi komolytalankodás I_voting_barKlubhelyiségi komolytalankodás I_vote_rcap 
Sheree Parks
Klubhelyiségi komolytalankodás I_vote_lcapKlubhelyiségi komolytalankodás I_voting_barKlubhelyiségi komolytalankodás I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Klubhelyiségi komolytalankodás I_vote_lcapKlubhelyiségi komolytalankodás I_voting_barKlubhelyiségi komolytalankodás I_vote_rcap 
Maia Hansen
Klubhelyiségi komolytalankodás I_vote_lcapKlubhelyiségi komolytalankodás I_voting_barKlubhelyiségi komolytalankodás I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Klubhelyiségi komolytalankodás I_vote_lcapKlubhelyiségi komolytalankodás I_voting_barKlubhelyiségi komolytalankodás I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Klubhelyiségi komolytalankodás I_vote_lcapKlubhelyiségi komolytalankodás I_voting_barKlubhelyiségi komolytalankodás I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Klubhelyiségi komolytalankodás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiségi komolytalankodás   Klubhelyiségi komolytalankodás Empty2018-09-20, 12:17





Cody & Dany
[You must be registered and logged in to see this image.]
Imádom Codyban, hogy mindig kapható egy kis ökörködésre, és imádom a humorát is.
- Sajnálatosan unatkozik. - vigyorgok rá. Mástól talán nem venném ennyire könnyedén az ugratást, de Codyt képtelen vagyok komolyan venni. Na, meg Cody ismeri anyámat. Tudja, hogy még rajtam is túl tud tenni. És az általam kevéssé kedvelt, de anyám által emlegetett becenevem is ismeri. Úgyhogy legalább azért hálás lehetek, hogy nem ezzel ugrat.
Amikor a csokibéka sajnálatos elhalálozását említi, szomorú kiskutya szemekkel nézek rá, és lassan keresztet vetek, közben tipikus liturgikus szerzetes hangon szólalok meg.
- Óó Páternoszter Domino... - de nem bírom ki, hogy ne nevessem el a végét. Na nem mintha nem ismerném az igazi latin liturgikus szöveget. Végül is olasz vagyok. De képtelen vagyok komolyan venni magam.
A kártya ötletére egészen vidáman nézek rá.
- Ez nem is rossz ötlet! De Ginát ne hívjuk meg! Tegnap  elnyerte a félhavi zsebpénzem... vajon hogy csinálja, hogy mindig tudja, hogy nem lehet jobb lapom az övénél, és csak blöffölök? Ugye nem legilimentor? - igazából eszembe se jut, hogy a lány olyan mugli trükköket is tudhat, mint számolni a lapokat, vagy ilyesmi...
Csak ekkor veszem észre az elsősöket, akikre a harsány viselkedésünkkel sikeresen hoztunk instant szívrohamot. Így most feléjük fordulok, hátha ők is bevonhatok némi ökörködésbe... vagy kártyázásba... de legalábbis valami szórakoztatóbba, mint a könyvek  felett ülni...
- Hé Tökik! Ismeritek a varázsló pókert? -



ϟ”Szeretem, ha valaki fura. Normálisnak lenni olyan unalmas.”ϟ



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiségi komolytalankodás   Klubhelyiségi komolytalankodás Empty2018-09-19, 18:40



~Dany & Cody~
***klubbhelység bontás rendel!***

[You must be registered and logged in to see this image.]

Épp az egyik asztalhoz cuccoltam volna le, egy kísérleti fázisban tengődő főzet képletének levezetése végett, már úgy a 750. alkalommal neki futva, mikor valaki a nyakamba veti magát. Én meg lányos zavaromban éppen csak nem sikítok fel. Na jó csak vicceltem. Valójában a köszönés tökéletesen leleplezi ki támadott le és hasonlóan harsányan köszönök rá. Szerencsére több elsőre is a szívrohamot hozzuk, de semmi pánik! Orvos vagyok! - Dany! Hogy van a mama pici fia? - félre értés ne essék, imádom az édesanyját is, meg a pici fia is elég jó arc. Mikor kicsuszik a száján, hogy olyan a hangulat, mint egy temetésen szomorú arcot vágok.
- Ha tudni akarod, épp most döglött meg a kedvenc csokibékám. - drámai hangra váltok - De a lépe életeket fog megmenteni és az áldozata nem vész el! - aztán észhez térek. - Ja várj, ahhoz kecskebéka kellett volna... Nnamindeegy!~ Végül Danyhez fordulok felvont szemöldökkel na nem azért mert lehetetlennek tartanám kivitelezni a gondolatát - Hogy szeretnéd feldobni a klubbhelységet? Hívjuk kartya partira a manókat?

♫ Zene ♫ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiségi komolytalankodás   Klubhelyiségi komolytalankodás Empty2018-09-18, 21:13





Cody & Dany
[You must be registered and logged in to see this image.]
Szép vidám napunk van. Késő délután van. Tudom, hogy tanulnom kéne, de valahogy nem megy a koncentráció. Így inkább feladom a tanulószobai kísérletezést, és becsukom a nem túl érdekes átváltoztatástankönyvet. McGalagony már amúgy is megszokhatta az időnkénti bénázásaim.
Úgy döntök, hogy visszamegyek a klubhelyiségbe, hátha találok egy kis komolytalankodáshoz társat magam mellé. Elég ritkán fordul elő, hogy egyedül sétafikáljak a folyosókon, mert szinte mindenkivel igyekszem barátságot kötni akivel lehet, így mindig van egy ként haver aki elkísér ide-vagy oda. Azt hiszem nem véletlen döntött a Hugrabug mellett a Süveg annak idején, szinte még az előtt, mielőtt a fejemhez érhetett volna.  
A klubhelyiségbe lépve rögtön ismerős után kutat a tekintem, akivel lehet egy kicsit ökörködni. Egy kis lazulás sosem árt. Különben is, szeptember van, még csak most kezdődött a suli, kinek van kedve tanulni? Főleg, amikor még a nyár élményeinek hatása alatt áll az ember.
Apropó nyár! Meg is van az emberem! Meglátom Codyt, akivel a nyár jelentős részét együtt töltöttük. Először a VMS majd a Stop-túra! Mennyi nagyszerű kaland. Úgyhogy rögtön le is csapok rá hátulról, és a kelleténél hangosabban köszönök rá, ahogy a szinte semmiből termek a nyakában...
- Szeva Doki! Mi jót csinálsz éppen? - vigyorgok rá teli képpel, miközben elengedem a nyakát, cserébe párszor hátba veregetem. Tudjátok, olyan barátian.
- Azon tűnődtem, hogy nincs-e kedved egy kis komolytalankodáshoz? Feldobhatnánk egy kicsit a klubhelyiséget, olyan a hangulat, mint egy temetésen. - vetem fel vidáman, de hevesen bólogatva...



ϟ”Szeretem, ha valaki fura. Normálisnak lenni olyan unalmas.”ϟ



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Klubhelyiségi komolytalankodás   Klubhelyiségi komolytalankodás Empty2018-09-18, 21:12





Cody & Dany
[You must be registered and logged in to see this image.]
bounce  kortanc  rokaize



ϟ”Szeretem, ha valaki fura. Normálisnak lenni olyan unalmas.”ϟ



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiségi komolytalankodás   Klubhelyiségi komolytalankodás Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Hugrabug klubhelyiség-
Ugrás: