ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


2024-04-25, 22:08
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Nox Djarum páholya I_vote_lcapNox Djarum páholya I_voting_barNox Djarum páholya I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Nox Djarum páholya I_vote_lcapNox Djarum páholya I_voting_barNox Djarum páholya I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Nox Djarum páholya I_vote_lcapNox Djarum páholya I_voting_barNox Djarum páholya I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Nox Djarum páholya I_vote_lcapNox Djarum páholya I_voting_barNox Djarum páholya I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Nox Djarum páholya I_vote_lcapNox Djarum páholya I_voting_barNox Djarum páholya I_vote_rcap 
Megan Smith
Nox Djarum páholya I_vote_lcapNox Djarum páholya I_voting_barNox Djarum páholya I_vote_rcap 
Kalandmester
Nox Djarum páholya I_vote_lcapNox Djarum páholya I_voting_barNox Djarum páholya I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Nox Djarum páholya I_vote_lcapNox Djarum páholya I_voting_barNox Djarum páholya I_vote_rcap 
Alison Fawley
Nox Djarum páholya I_vote_lcapNox Djarum páholya I_voting_barNox Djarum páholya I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Nox Djarum páholya I_vote_lcapNox Djarum páholya I_voting_barNox Djarum páholya I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70671 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nox Djarum páholya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2021-01-07, 17:48



Nox & Neira
Ott, ahol mindig gondolnak rád, oda mindig visszatérhetsz!


- Ahh, így már tiszta. - mosolyodom el és újabbat kortyolok a pohár tartalmából, nem éppen órákig szopogatva, az nem az én stílusom, de azért nem küldöm le, mint valami kocsmatöltelék a meló után a felest. Amikor kezd komolyabbra fordulni a beszélgetés lassan előrehajolok, hogy lerakjam a koktélt és lassan hátradőlve vonom össze a karjaimat magam előtt. Ismerjük már annyira egymást, hogy tudja, hogy nem vagyok az a tipikus pátyolgatós barátnő, de ez nem jelenti azt, hogy nem törődök vele.
- Az lehet, hogy nem vágytál nyílt hatalomra, de azért elég nyílt életet éltél és ez egy ponton már talán nem előny, hanem hátrány. - jegyzem meg, hiszen velem ellentétben, aki teljesen szétválasztotta az életét Rose Brooks-ként és az életét Neiraként Nox azért önmagaként képviseltette magát itt is, ott is, legyen szó az alvilágról, a varjúról, a minisztériumról, a kis tanítványairól, romantikus és kevésbé romantikus kapcsolatairól… Mindenhol ott volt, és mindenhol önmagaként, büszkén besöpörve minden információt, amire rá tudja tenni a kezét. Amikor először találkoztunk a szórakozóhelyen csak egy nő volt, aki kapásból kokóval kínált és cseppet radikálisan védte meg a kis erényemet, de azóta nagyon sok víz lefolyt a dunán és ha nem állítottam volna rá a kezdetek kezdetén néhány embert, hogy megtudjam meddig is ér a keze, elég-e ahhoz, hogy új életet kezdjek, akkor most nem lennék itt.
- Ennek örülök. Annak is, hogy nem csinálod, és annak is, hogy nem kell reszelőt dugnom valami bolti cseresznyés pitébe, amikor meglátogatlak az Azkabanban. - viszonzom a mosolyát, nem mintha nagyon reális lenne a kép, hiszen az én hátteremmel minden hivatalos szervtől a lehető legtávolabb tartom magamat, arra, hogy meglátogathatnám a zárkájában az esély körülbelül nulla. Szóval inkább ne jusson el odáig.
Végigsimítok a mementón, ami elcsúfítja a bőrét, habár kissé már lesz az ember véleménye a szépségről, ha hosszú évekig váltogatja az arcát, irrelevánssá válik és ami másnak taszító, az nekem inkább a különlegességet hordozza, egy történetet mesél el, és ezúttal a mi történetünket. Csak egy pillanat erejéig lep meg, hogy megfogja a kezemet, ám az sokkal jobban, ahogy felpillantok a combjáról a tekintetébe. A váltás megkérdőjelezhetetlen és lassan közelebb húzódik hozzá halkan felsóhajtva.
- Ha valahogy ki lehet bogozni ezt a gordiuszi csomót, ami a nyakad köré fonódott, akkor megtaláljuk a megoldást. Mindenre van megoldás. - mondom, és nem az üres, gyermeteg reménykedés beszél belőlem, hanem az opportunista üzletember, aki úgy nőtt fel, hogy minden problémára választ találjon, ha kell erővel, ha kell kompromisszummal. - Az inkognitómat nem sodorhatom veszélybe, ezt te is tudod, de a csinos fejemben az eszemet felajánlhatom az ötletelésre. Mit akarsz elérni? - teszem fel az ominózus kérdést, hiszen akkor tudok neki segíteni, ha tudom, hogy mi a legvégső célja. Már ha ő maga tudja és nem csak egy álca volt mindig is a színpadiasság és magabiztosság, ami most a szemem előtt olvad le róla - de nem teszi kevésbé értékes nővé a szememben. Sőt, valamilyen kifacsart módon szinte jó érzés, hogy én lehetek az ő támasza, akiben megbízik és akire ráutalja magát és nem fordítva.

Végül még egy fél óra beszélgetés után Neira távozott, hogy visszatérjen az alaposan felépített új életéhez.

// Részemről a játék lezárva majdnem két hónap várakozás után, köszönöm a játékot. //






Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2021-01-04, 03:29




Neira & Nox







- Ők az elvtelenségben dagonyázók, akik körül vesznek... - ujjaimmal játszadozva mutatok a függöny túloldala felé - ...mi pedig a produktív törekvés. - komolykás félmosollyal kísérem a kristálypoharak koccanását.
Valahol természetes, mi több, ösztönszerű színpadiasság a részemről, hogy majd' minden apróbb, már-már flörtnek vélt mozdulatomat szépségének szentelem. Tehetek én róla, hogy gyönyörű testet választott?
Ha valaki, ő bizonyosan tudhatja, mi mocsok áramlik időnként unatkozó milliárdosok között, legmélyebb bugyrait azonban én is csak felszínesen ismerem. És szeretném, ha ez így is maradna.
- Azt hiszem abban rejlik a sikerem, hogy sosem vágytam nyílt hatalomra. - apró, nosztalgikus sóhajt hallatok. A felszín, a köznép, ha mondhatjuk így, értetlenséggel viszonyul hozzám: nem tudják ki vagyok, még akkor sem, ha tetteim közvetlenül sújtották életszínvonalukat. Olyan ez, mint egy irányított pillangó effektus: elhinted az ingert, s terelgeted a következményeit. A játék lényege, hogy minél tovább kontroll alatt tartsd. Erről szólt ezidáig az életem.
- Ez is, az is. - felelem rezignált arccal, látszólag a legkevésbé sem zaklat fel a rabszolgaság ténye. - Mielőtt megkérdeznéd, nem utazom benne. Személyes okokból. - ami azonban feltűnhet neki, hogy tekintetem egy pillanatra szomorúan megtörik. Elvégre én is rabszolgaként kezdtem: saját tragédiám tart távol az iparágtól. - Azt is kimagyarázom. - halványan elmosolyodok.
Nem vagyok hozzászokva, hogy felfedjem sebezhetőségem, még magamat is sikerül meglepnem sérülésem leleplezésével. Csoda, hogy volt türelme megvárni.
- Kénytelenek vagyunk osztozkodni rajta. - s ennél a ritka, émelyítően idilli pillanatban, amikor kezét a combomra teszi, pajzsom eloszlani látszik: a kimért, rideg műsorszámot szakadozva ugyan, de felváltja az őszinte, kötődni képes, szeretetreméltó énem, melynek felbukkanása szinte elképzelhetetlen, s mégis... Kezemet a kezére teszem, gyengéden megszorítom, finoman meg is simogatom hüvelykujjammal, és mélyen a szemébe nézek. Színpadiasság nélkül, ködösítés nélkül. Érzelemdúsan.
- Sehol nem vagyok biztonságban.

Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2021-01-03, 13:28



Nox & Neira
Ott, ahol mindig gondolnak rád, oda mindig visszatérhetsz!


Érdeklődve hallgatom, hogy mi is történt és miből fakad a váltás a dizájnban és az életében is, lazán kortyolva a poharamból, miután koccintok a pezsgőjével.
- Következetesség de mégis elvtelenség? Izgalmasan hangzik… - mosolyodom el, miközben a tekintetem elkapja a mozzanatot, amivel végigsimít a combján. Gyakorlott csábító, pontosan tudom, és talán épp ezért nem veszem komolyan annyira a mozdulatot, csak értékelem a szép ruhát a nőies alakján és egy kicsit talán irigylem is tőle. Nem mintha nagyon igyekeztem volna az elmúlt időszakban mutogatni a bájaimat és felcsípni bárkit is, eléggé elfoglalt voltam a kis új életem berendezésével, a szórakozóhely beindításával, a titkos kis lakrészem feltuningolásával és a Weasley-lány edzéseivel.
Egészen megértően pillantok rá, amikor elkezdi részletezni az Aranyvarjú nem éppen legális vonulatait. A családom éppen hogy a multimilliárdos varázslók egyike, de nem voltam éppenséggel törzsvendég - bár metamorfmágusként hajtott a vágy, hogy sok alvilági helyre bejussak büntetlenül, néha sikeresen, néha nem -, hogy elmerüljek a hely mocskába, de a pletykák azért mégis csak megállíthatatlanok.
- A pénz és a hatalom megőrjíti az embereket… - sóhajtom halkan, de nem bújik elő belőlem az igazságosztó, hogy pálcát törjek maga a létesítmény felett, vagy éppen felette, bár… - Az emberkereskedelemmel a prostitúcióra gondolsz, vagy konkrétan a rabszolgaságra? - kérdezek azért vissza, kicsit összefűzve a karjaimat, mert azért ezen már nem lehet csak úgy elsiklani. Nem házimanókról beszélünk, hanem emberekről. Nem akarom elhalmozni értelmetlen kérdésekkel, de azért az Azkaban még is csak olyan téma, amire csak reagálnom kell. - Egy életfogytiglant már bezsebeltél és az belefér? - mosolyodom el, mintha ezzel a megjegyzéssel elvehetném az élét a beszélgetésnek, ami persze nincsen így. Korábban sem csak vidám csevelyek jellemeztek minket, de talán most nyílik meg előttem a legjobban, amit nagyon is értékelek, hiszen az én életem legnagyobb titkai ott vannak a kezében és jól esik a viszonzás. Csoda, hogy volt türelmem kivárni. Ahogy megpillantom az égésnyomot kissé felszalad a szemöldököm és minden gondolkozás nélkül nyújtom ki a kezemet, hogy gyengéden végig simítsak az érzékeny, megváltozott bőrön.
- Milyen klisés fordulat, nekem is tűzben kellett volna elégnem. Ha nem bánod, hogy én is emlékeztetőként tekintek rá. - sóhajtok fel, megcsóválva a fejemet. Elementalista szakon végeztem, mielőtt eljátszottam volna a hattyúk halálát az öngyilkosságot igazoló levéllel a szüleimnek, aztán a szüleim szenvtelenül rágyújtották a házat a testemre, illetve Ivorra, aki a dublőrömként ott hevert.
- Biztosan nem fogják hagyni, hogy ennyivel megúszd, ha elláttad az üdvöskéjük baját, mázlid van, hogy a Minisztérium ennyire szét van csúszva. Meg hogy elméletben túl nemesek ahhoz, hogy vérdíjjal dolgozzanak, különben már egy zsák galleon lenne a fejeden. - mondom, bár az igazi kérdést a végére tartogatom és a tekintetemben egészen megcsillan az aggodalom.
- Tényleg biztonságban vagy itt?






Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
Vissza az elejére Go down
Reinhard von Hindenburg
Reveal your secrets
Reinhard von Hindenburg
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-31, 18:46


Két egész másodpercig elhiszi, hogy lehet esélye a nőnél, és abban a két másodpercben rendkívül boldog, ámde az alkohol jótékony ködén át sem teljesen naiv.
- Ez egy nem? - nyekergi, miközben Nox megragadja a sárga-fekete nyakkendőjét a hosszú karmaival, és annál fogva húzza fel a kanapéról.
- Megyek én magamtól, kezi'csókolom, nem kell ráncigálnod.
Sőt, meg is lehetett volna kérni, hogy legyen szíves, távozzék, de hát a szenvedélyes nők már csak ilyenek. Folyton lerázzák. Cserébe az egész szituáció konzisztens és könnyű, úgyhogy Hindit csupán minimális agyi károsodás mellett vágja padlóhoz a végzet.
- Jövök majd máskor is, nénje - jelenti ki, nem kérdezi. - Imádtam a...
A pillantása Nox mellső domborművére kalandozik a bizarr keringő közben, és áhítattal pislog.
- Whiskey-det - fejezi be a mondatot akadozó nyelvvel, és az utolsó rézsút lépést követően beszédül a kandallóba, hogy aztán pont úgy, ahogy jött: nyögve eltűnjön egy harsányzöld villanásban.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-31, 18:32


Mind a verbális, mind a nonverbális nyomulást is masszívan blokkolja az agyam, még ha valahol simogatóan is hat mindenre kiterjedő, orrfacsaró egomániámra. Legilimentor lévén az egyértelműnél is egyértelműbb minden szándéka, így mikor kellően lerészegedett, elhatározom magam: inkább hagyom éhezni a kíváncsiságom, minthogy az emberi hányás jellegzetes, penetráns aromáját kelljen szipuznom kézzel szőtt perzsa szőnyegemből.
- Bizonyára rendkívül hiányol már. - és nem, csak nem dugul el, szűk hét percet áldozok rá az életemből, ami már-már éveknek hat. Szinte kirajzolódnak üveges tekintetem mögött a táncikáló kismajmok cintányérral, bal szemem enyhén tikkel, a jobb pedig sírni akar, ezért whiskey mögé bújik. Ennél a pontnál oda a primadonnás gőg, apró kortyok helyett az egészet legurítom ami a poharamban van, a felperzselt torkom talán elvonja a figyelmem a szűnni nem akaró nonszenszről, ami a dobhártyám baszogatja.
- Csodálatos történet volt. - széles műmosolyt villantok, majd a csók szó hallatán finoman fölé tornyosulok, pajkos mosolyt villantok, s nyakkendőn ragadva húzom fel a kanapéról, majd át a helyiségen, mintha csak az ágyamba akarnám cibálni.
- Ne várasd meg a boszorkányod. - s ha kedve szottyanna letámadni, egy fürge kigáncsolással a kandallóba fordítom. Ha meg nem, csak beparancsolom, tarkón küldöm egy marék hopp porral, és utána vágom a bőröndjét.
C'est la vie, szép fiú. Tanulságos volt.
Vissza az elejére Go down
Reinhard von Hindenburg
Reveal your secrets
Reinhard von Hindenburg
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-31, 12:01


- Megtisztelsz, danke - húzkodja fel mindkét szemöldökét.
Kicsit kokettál még az asztalon hagyott, arany cikornyás piásüveggel, aztán úgy dönt, hogy ha ennél többet iszik, akkor a detoxban köt ki újfent. Fürkésző pillantása visszatér a nőhöz, és tárgyilagosan elkönyveli magában, hogy egy tucat gyereket akar neki csinálni.
- Aha - feleli. - A Roxfortba indultam, csak gondoltam, teszek egy kitérőt Muter unokahúgának lakására.
Nem fukarkodik az információval, mert egyrészt ivott, másrészt meg úgysincs komoly súlya.
- Ő is boszorkány. Látnok, vagy mi. Nyáron ment férjhez, Bristolba költözött, és azt mondta, ha erre járok, nyugodtan ugorjak be hozzá egy... nos. Teasüteményt említett, de hát... - tárja szét a karjait szélesen gesztikulálva, kezében az üres whiskey-s poharával.
A következő hat és fél percben Nox nyakába zúdítja a családi előtörténete kevésbé érdekes részét, és az éppen aktuális szerelmi drámáját egy Griffendéles hatodikossal. Utóbbit különösen hosszan és mély átéléssel ecseteli, minden bizonnyal halálra untatva vele az Alvilág koronázatlan királynőjét, de Hindi sosem sokkoskodik olyasmin, hogy a társasága esetleg megterhelő a másik fél számára. A hangja vidáman verődik vissza a falakról, és megtölti későkamaszos vibrálással az egész szobát.
- Príma hallgatóság vagy - dől hátra a monológja végén derűsen, majd elnyúlik Nox mellett a kanapén, mint aki tökéletesen itthon érzi magát. - Csók játszik?
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-31, 00:09


- Igen, van szemem. Ellenben tegezhetsz. - jegyzem meg félvállról, egy röpke pillantást vetve a csíkos nyakkendőre poharam mögül. Hiába, a ráncaimat ugyan tartja a botox, és mindenféle kozmetikai sav, felvarrás és bűbáj, a kisugárzás sok esetben árulkodó lehet. - Tetszetős darab. - továbbra is a cicomás szobron merengek már nem is emlékszem, melyik arab olajmágnás küldte karácsonyra. Valamelyik a sok közül. A Varjú telis-tele van ilyen, és ehhez hasonló groteszk gyönyörűségekkel; bárki is álmodta meg a hely enteriőrjét, minden bizonnyal szex- és ópiát függő volt. De ki vagyok én, hogy ítélkezzek?
Külső szemlélőként egészen idilli benyomást kelthet a két alak: egy hebehurgya, pofázmányos diák fiú, mellette az alvilág koronázatlan királynővel, mindkettő hibátlanul szőke, egy olyan kanapén, amit maga a királynő is megirigyelne - a már említett szoborral élvezetük tárgyaként.
- Azt mondtad célt tévesztettél. Feltételezem máshol lenne dolgod. - való igaz, nélkülözhető figurának hat, vagy legalábbis olyannak, aki ha random prostik kandallójából kerül elő, meg sem kérdezik hogy került oda.
Vissza az elejére Go down
Reinhard von Hindenburg
Reveal your secrets
Reinhard von Hindenburg
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-30, 23:56


- Hugrás vagyok - vonja meg a vállát. - Kemény, mint a vasbeton, úgyhogy ne tessék engem alábecsülni.
Most, hogy ezt ilyen macsósan kijelentette, elégedetten biccent, majd Nox tekintetét követve szemrevételezi a kacér Éva szobrot a kandallón.
- Kéne egy ilyen a klubhelyiségbe - állapítja meg, aztán felhajtja a whiskey-je másik felét is. Tíz perc múlva nagyon részeg lesz, bár ez csak akkor zavarná, ha megint repülőgépet kéne vezetnie.
A nő átható cigarettafüst aromájába ismerős virágillat keveredik, de Hindi ezt biztosan nem fogja tudni szag alapján azonosítani, mert többek között a Gyógynövénytan sem az erőssége.
Mindenesetre felettébb hívogató.
- Keresni kicsodák? - kérdezi kíváncsian. - Úgy nézek én ki, mint a Varázsvilág nélkülözhetetlen protagonistája?
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-30, 23:17


Csak a felét? Nézek tétován, aztán realizálom, hogy technikailag még fél lábbal gyerek. Kicsapongó, felelőtlen gyerek. Valahol szimpatikus. Mindenesetre én kellemesen lötyögtetem a cuccot a pohárkámban, néha belekortyintok egyet, közben puccos fekete cigarettára gyújtok.
- Természetesen nem. Elevenen felfalnának odakint. - mutatok a baldachinos ajtókeretre, ami a páholyom bejárata. A mögött bizony méltóságukat vesztett, unatkozó gazdag muglik és kevésbé muglik isznak, kéjelegnek és kábítószereznek a végeláthatatlanságig - ha épp nem vetkőzős pókerbe, táncba, pletykálásba vagy abba ölik energiájuk zömét, hogy ropogós zöldhasúakkal tömik a színpadon tekergő táncosnők bugyiját. Ami pedig a hely díszítettségét illeti...
- Az. Színpadias. - elmerengek az egyik kőcsipkés, aranyfüsttel borított, bordó bársony bevonatos, ide-oda tekergő Éva szobron, ami történetesen pont a kandallómat díszíti, és aminek egy trébelt bronz kígyó épp belebújik a...
- Nem fognak keresni? - nézek rá, egészen elkényelmesedtem a kanapén.
Vissza az elejére Go down
Reinhard von Hindenburg
Reveal your secrets
Reinhard von Hindenburg
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-30, 23:02


Sietősen felhörpinti a whiskey-je felét, mert ha be kell rúgni, akkor be kell rúgni. Nem kívánságműsor.
- Whoa! - nyögi, mihelyst a cucc végigmarja a nyelőcsövét, és koppan a gyomrában. Lehet, hogy enni kellett volna előtte? No sebaj. Leteszi a poharát az asztalra, aztán tölt egy másikba is Noxnak.
- Világos - bólint határozottan, mintha tényleg értené. A mozdulattól újra égnek áll az összes szőke tincse, pedig az imént már egész sikkesre fésülte visszakézből.
Jól meglöttyinti az üveget - ezúttal sem spórol -, majd odaviszi a poharat a kanapéhoz, átnyújtja, és lehuppan a nő mellé.
- Fain a kecója, néni.
Elvigyorodik, kivillantva az apró fogait és az ínye felső részét - ezt hívja a köznyelv rágógumi mosolynak.
- Ha kirúgnak a Roxfortból, mert elhasalok EsVéKán, lehetek szobainas? Irtóra tetszik nekem ez a hely. Kellemesen színpadias.


A hozzászólást Reinhard von Hindenburg összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-12-31, 20:40-kor.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-30, 22:31




Hindi







Visszapöccinthetném, ami azt illeti. De kíváncsi természet vagyok. Túlontúl kíváncsi. És bár nem hiszek a sorsszerűségekben, mégis relatíve ritkán potyognak iskolás fiúk a kandallómból. Hát miért ne szánnék rá pár percet az életemből? Bólintok, miszerint ismerős vagyok - legyünk őszinték, ez annyira nem meglepő. Mostanság kevésbé sikerült a háttérben maradnom, még a nyavalyás Reggeli Próféta is leközölt egy cikket rólam, hiába a busás kenőpénz.
- Nox. - a nyakkendőn csak elmosolyodok, ha netalántán kezet nyújtana, nyilván viszonzás nélkül hátat fordítok, ahogy az teátrális dívához illik, és lecsüccsenek a kanapéra, összefont lábakkal. A tény, miszerint verdammt heiß (?) lennék, egy pillanatra elgondolkodtat, no nem azért, mert tudom mit jelent, hanem mert a német nyelv - amire az elbűvölő akcentusából következtetek - valahogy mindig olyan benyomást kelt, mintha olyasvalakivel beszélnék, aki épp egy piszkavasat egyensúlyoz a légcsövével miközben hangokat formál.
- Feltételeztem nekem is töltesz. - jegyzem meg, és egy árnyalatnyit elmosolyodok - Az enyém a hely. Családi vonás. - azt nem teszem hozzá, hogy körözött bűnöző vagyok, agyturkász, szexmunkás, informátor, meg hasonlók. Pedig nyakamat rá, hogy értékelné.
Cheers.
Vissza az elejére Go down
Reinhard von Hindenburg
Reveal your secrets
Reinhard von Hindenburg
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-30, 22:22


A nő kisugárzása alapján simán vizualizálta már, hogy visszapöccinti őt a kandallóba. (Nem mintha zokon venné.) Hunyorogva követ minden mozdulatot, amivel szemrevételezik, és közben azon gondolkodik, hogy...
- Nagyon ismerősnek tetszik lenni, bakker.
A mugli szleng ráragadt, mint a kosz.
- Hindi vagyok - mutatkozik be aztán a rövidített verzióban, mert azt sokkal könnyebb kimondani. - Átutazóban a Roxfort felé.
Utóbbi meglehetősen egyértelmű, mivel a sárga-fekete csíkos Hugrabugos nyakkendőt az utazókabáton kívül hordja, a nyaka köré tekerve. Miután a nő már nem stíröli olyan nagyon, hogy attól zavarában kipukkadjon belőle a kisfiús vihánc, odavitorlázik a mérhetetlenül giccses aranytálcához. Neki speciel fogalma sincs róla, hogy ez a pia drága, úgyhogy tölt magának egy tripla shotot, biztos ami biztos.
- Kösz - emeli a nő felé a kristálypoharat, egyelőre állva. - Ön kicsoda, és miért ilyen verdammt heiß?
Gondolkodik egy kicsit, hogy hogyan kell ezt diplomatikusan és elegánsan mondani englisül, majd kiböki:
- Dögös.
Aztán ez minden volt, csak nem elegáns, de Hindi nem az a típusú versenyző, aki fennakad a részleteken.


A hozzászólást Reinhard von Hindenburg összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-12-30, 22:36-kor.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-30, 22:00




Hindi







- Miért nem vagyok meglepve. - leteszem a pezsgőspoharat, koccan az üvegasztalon, pár pillanatig összevont szemöldökkel figyelem a jövevényt, ösztönszerűen közelebb lépkedek hozzá, innen-onnan megszemlélve vonásait leporolom vállairól az ősöreg kandalló ősöreg szutykát. Elmosolyodok. Konstatálom, hogy egészen impozáns teremtés, van benne valami megfoghatatlan, kisfiús báj, és egy-két ismerős vonástól sem tudok eltekinteni.
- Szolgáld ki magad. - az asztalra mutatok, azon is egy mérhetetlenül giccses aranytálcára, rajta egy üveg lángnyelv... nos, valamivel, amit ő mondott, és ami nyilván nem azért került hozzám, mert olyan finom, és annyira értek hozzá, hanem mert méreg drága volt és előkelő francia név van arannyal az üvegére gravírozva. Le is ülhet, nem bánom. Épp nincs jobb dolgom. És hát valljuk be, kíváncsivá tett. Nem mindennapi eset, nem mindennapi látvány. Talán még valami hasznom is származhat belőle. Mondjuk úgy, látszólag könnyen befolyásolható.
Vissza az elejére Go down
Reinhard von Hindenburg
Reveal your secrets
Reinhard von Hindenburg
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-30, 21:53


Pedig minden bizonnyal rendkívül örülne neki, ha tudomást szerezne róla, hogy egy londoni bordélyházba csöppent. Rögtön célbavenné ő is a bárpultot.
- Óh... - billenti félre a fejét megilletődve. - Elnézést kérek, valószínűleg hmm... Félreérthetően adtam meg az úticélt.
Egyik lábáról a másikra áll.
- Meglehetősen gyakran fordul velem elő ilyesmi.
Szénporos arccal nézegeti a nőt, és természetesen azonnal szerelembe esik. Kétszer.
- DE! Ha már ilyen szerencsésen alakult, megkínálsz... Köhh! Megkínál egy lángnyelv whiskey-vel?
Világ életében azt a nézetet vallotta, hogy egy kérdést minden megér. Mégis mi történhet? Legrosszabb esetben elutasításba ütközik, és akkor sem dől össze a Varázsvilág.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-30, 21:41




Hindi







Mi tagadás, volt már rá példa hogy egy-egy eltévelyedett testrész a kandallómban kötött ki, vélhetőleg figyelmetlen, pórul járt házi manóké, de hogy valaki, egészben, meghívás nélkül itt landolt volna... Felettébb különös. De legfőképp indokolatlan.
- Hé. - vonom fel fél szemöldököm, egyik kezemmel intek Normannak, aki kérdés nélkül veszi a célzást, összeszedi a cókmókját és kiandalog, őt ismerve egyenest a bárpultot fogja célba venni. Én és az alkoholista könyvelőim.
- Arra van a kijárat. - mondom a fiúnak, a poharam mögül mutogatva a szoba elfüggönyözött része felé. Nem vagyok benne biztos, hogy részletekbe menően szeretném taglalni, miszerint egy londoni bordélyházba csöppent, ahol kiskorúaknak tartózkodni finoman szólva is illegális. Majd rájön magától, vagy nem. Végtére is meghívó nélkül érkezett, nem róhatnak fel nekem egy efféle... Nos, szerencsétlen véletlent.
Vissza az elejére Go down
Reinhard von Hindenburg
Reveal your secrets
Reinhard von Hindenburg
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-30, 21:28


Kiváló egészségnek örvend, és szerencsére fogalma sincs róla, hogy valószínűleg meg kellett volna halnia. (Mondjuk ha tudná sem változtatna semmin jelen körülmények között.)
- Megbocsátok - mondja, majd nagyot szusszanva hasra fordul, és négykézlábra támaszkodik.
- De szép ez a padlóminta!
Miközben imbolyogva egyenesbe hozza magát, a kandalló kiköpi a bőröndjét is, ami csattanva landol a földön a fehérszőke díva és a kanapén gubbasztó pasas között. Az útipoggyászon cirka háromszáz matrica hirdeti a világ különböző országainak nevezetességeit, de Hindi természetesen egyikben sem járt. Az összeset egy mugli ajándékboltból szerválta a Mariahilfer Straßen.
- HÉ! - vonja fel a fél szemöldökét, amint eljut az agyáig, hogy nem azt látja a szobában, amit egyébként ajánlatos volna. - Te nem is a nénje vagy. Hallod? Hogy kerültem ide?
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-30, 21:18




Hindi







Egyhangú nap, monoton hangulat. Épp a szokásos, mérhetetlenül, ám valahol lenyűgözően unalmas tanácsadás vége felé járunk Mr Normannel, aki rendszerszerűen lavírozik helyettem a mugli papírmunka rejtelmeiben - mondjuk ki, könyvelés -, azon egyszerű okból kifolyólag, hogy a varázstalan adóhatóságoknak fogalmuk sincs mit kezdjenek néhány hegynyi galleonnal, amikor is kandallóm váratlanul felizzik, és egy ifjú, szőke, viszonylag diák küllemű fiú pottyan páholyomba a semmiből. Mr Normann a kanapén, én állok, meglepetten, kezemben pezsgőspohárral, arcomra fagyva a negédes, számító mosoly, mellyel minden emberemet megilletek. Ketten bámulunk rá, kikerekedett szemmel.
- Már megbocsáss...? - a legnagyobb kérdés talán az, hogy hogyan szerzett tudomást a privát hopp-hálózatomról. Egyáltalán lehetséges, hogy valaki ép testtel megússza? Ezek szerint.

Vissza az elejére Go down
Reinhard von Hindenburg
Reveal your secrets
Reinhard von Hindenburg
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-30, 20:57


Nyögve kizuhan a kandallóból, és néhány másodpercig elgondolkodva nézegeti a plafont a hátán fekve. Lényegében fogalma sincs róla, hogy hol van, de hivatalosan nem is kell, hogy ismerős legyen neki a hely, mert most jár itt először. Könnyen lehet, nem kellett volna foghegyről odavetni a Hopp-hálózatnak Bécsben, hogy „Nénnye!”, de amikor Angliába utazik, folyton ilyenek történnek vele. A kandallók nem csípik a német akcentust.
- Csőzi - ül fel kábán, majd beletúr a szénakazal hajába, ami a világ minden égtája felé mered a svungtól. Pont úgy fest, mintha egy fehér holló robbant volna szét a fején.
- Mit zavartam meg? Van valami töményetek? - kérdezi érdeklődve. Közben a Hopp-por zöld trutymákja elillan a teste körül.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-24, 17:24




Neira & Nox







Hogy egyidősek volnánk, azt minden bizonnyal cáfolnám, ha szóba kerülne - noha kétlem, hogy valaha vallanék bárkinek valós koromról, azon egyszerű tényből kifolyólag, hogy én magam sem tudom pontosan. Különös, ritka, szerencsés vagy szerencsétlen véletlen, hogy elkerült a roxforti levél, edukációm azonban így is teljesnek mondható: amit másnak az iskola, azt nekem az élet megtanította, s amiről nem beszél senki, mert sötét és kegyetlen - és nem mellesleg tiltott -, azt egykor a Martimorok könyvtárában tettem magamévá. Ennek ellenére tisztában vagyok az itteni iskola szisztémájával, el is gondolkodtam párszor, hova osztana a legendás süveg... Bár azt hiszem ez valahol evidens.
- Erőszakot, kapzsiságot, meggondolatlanságot. Legyen ez egy új era, a te tiszteletedre: a következetességé, az elvtelenségben dagonyázó produktív törekvéseké. - elismerősen biccentek magamnak, erőteljes szónoklat volt, s színpadiasan megemelem pezsgős poharamat. Igyunk rá.
A pillantások hízelgőek, még gyengéden végig is simítom feszes idomaim, csak hogy legyen mit néznie rajtam.
- A boldogság és én ezidáig elkerültük egymás, ugyanakkor... - elgondolkodom mit osszak meg vele és mit nem, míg arra a következtetésre jutok, hogy ugyan mit veszíthetek? - Megosztom veled, mert a barátom vagy. Tudod, ez a hely több, mélyebb, veszélyesebb mint egy szimpla bordélyház. A tevékenységek zöme a legkevésbé sem legális, drogok, ember- és fegyverkereskedelem, telis tele életunt multimilliárdosokkal, akik jó dolgukban már azt se tudják milyen gyomorforgató fétishez nyúljanak, ami eltereli a figyelmüket a kietlen űrről, mellyel szép lassan eggyé válnak. És bár nincs bennem túl sok erkölcsi gátlás, mégis, ha mindez a te kezed alatt fut, és nem vagy rá elég felkészült... Felemészt. Nem akarok bezsebelni egy dupla életfogytiglant az Azkabanban. - őszintén beszéltem, ezt érezheti, még néminemű kíváncsisággal vegyes aggodalmat is kiérezhet a hangomból. Mint egy megfáradt lélek a társadalom peremén, akinek már mindegy mit tesz, a múltja bűnös és megmásíthatatlan, mégis kételkedik a folytatásban. Ez vagyok én, jelenleg.
Aztán Griffinre terelődik a szó. Kimért bájjal teszem keresztbe lábaim, s amint a kivágott szoknya alól kivillan hófehér combom egy része, megláthatja rajta a redőzött, pirosas égésnyomokat.
- Megtartottam, emlékeztetőül. Nézőpont kérdése ki járt rosszabbul, ő a testem cincálta szét, én az elméjét. - hosszú ideje ez az első, hogy valaki előtt nyíltan felvállalom sebezhetőségemet. Különös érzés.

Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-10, 14:49



Nox & Neira
Ott, ahol mindig gondolnak rád, oda mindig visszatérhetsz!


Azt hiszem soha nem kérdeztem a tanulmányairól, bár az az igazság, hogy elméletben egy idősnek kéne lennünk úgy nagyjából, az ominózus szórakozóhelyi este előtt soha életemben nem akadt meg rajta a szemem, már pedig kétlem, hogy korábban sokkal kevésbé feltűnő jelenség lett volna, szóval legalább az alapképzés alatt valamikor kiszúrhattam volna… De nem. Tehát neki semmit sem jelentenek a házak és a színek párjai, így hát nem is érzem szükségét, hogy felhozzam.
- Csúnya emlékeket? Már megbocsáss, hogy papagájkodom… - kérdezek vissza, kicsit felvonva a szemöldököm, miközben pusziszkodunk és könnyedén leheveredek a kanapéra mellé. A párnát csak lazán a derekam alá vonom, hogy kényelmesen rákönyököljek a karfájára, nem különösebben csodálom meg a motívumot vagy a rojtokat, a nőre függesztem a tekintetemet inkább. Rég nem hordtam ilyen kivágott, tökéletesen simuló ruhát, így csak elismerően pillantok végig rajta, de a féltékenység végül is alaptalan lenne - költhetném erre is az ikerfivéremből kisajtolt pénzemet, csak nem akarom. Azért mégis csak csillan valami a szememben, nem véletlenül lehet a világ legmérgesebb kígyója a familiárisom.
- Ez egészen úgy hangzik, mintha az életed lehetősége állna előtted, akkor miért nem tűnsz igazán boldognak? - kérdezek vissza, összevonva a szemöldökömet. Nekem az volt életem legjobb döntése, hogy elszakadtam a családomtól és egy poros kis koszfészekből egy szórakozóhelyet építettem ki, ami csak az enyém, senki másé. Nem húzhatja ki senki a kezem alól úgy, mint a Brooks vállalatot, miután egy egész életet töltöttem azzal, hogy a vezérigazgatói székre neveljenek, aztán ahogy Mark előkerült, hirtelen minden az ölébe hullott. Mikor felhozza az auror növendéket, akiről leadtam neki a drótot kicsit félrebillentem a fejemet, várakozóan pillantok rá, hiszen bizonyára van itt még valami. Nem hiszem, hogy szükség lenne noszogatásra, hajlamos megérezni, hogy mire is akarok rákérdezni, így csak a tekintetemmel jelzem, hogy ennél azért részletesebb beszámolót láttam. Mondjuk, ha most itt van, biztonságban, és még a Varjú vezető pozíciójával is szemezget, nagyon nem üthette meg a bokáját azzal a lánnyal.  Halálhírét nem hallottam, szóval ez végül is már egy jópont, mert ha megölte volna, akkor már biztosan az egész Minisztérium a nyakában lenne, még is csak az auror parancsnok lánya, eléggé híres. Mondjuk engem mindig is idegesített, hogy mindenkivel jóba akart lenni, velem is próbálkozott, mint minden aranyvérűvel, de sikertelenül - bár valószínűleg még több energiát adott volna bele, ha ismeri a képességeimet, de persze azt hét lakat alatt őriztem és a sírba vittem magammal. Szó szerint.







Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-12-06, 18:50




Neira & Nox







A mézesmadzag célba talál, ahogy legkedvencebb vendégem is: pár másodperc várakozás után Neira páholyomba talál, s közelről is megcsodálom impozáns jelenségét. Mosolyra húzódik a szám, különös örömmel tölt el, hogy feltűnik neki a vadi új dekor. Bár tudom jól, hogy a közelében irreleváns a színjátszás, ez sokkal inkább az iránta tanúsított tiszteletem jelképe, mintsem a fényűző látszat mániákus bizonygatásáé. Különleges vendégnek különleges fogadtatás dukál.
- Érett már a frissítés, a régi közeg csúnya emlékeket idéz. - felelem őszintén. Esetemben a színeknek semmi köze a roxforti házakhoz, bár bevallom kissé vicces belegondolni, hogy míg ott a vörös-arany a bátorság és nemes lelkűség szimbóluma, addig itt az erkölcstelen, parázna éjszakáké. Időnként azonban eltöprengek, hova osztott volna a legendás süveg egykoron, de az a hajó bizony réges-régelúszott.
- Az én alakomra szabták, hogy mindig tökéletesen mutasson. - viszonzom a puszit, s megpaskolom a kanapé mellettem lévő részét - úgy gondolom nincs már oka tartania a közelgésemtől, s amúgy is, ki tudna ellenállni a cikláman bársony ölelte, pihe-puha kanapénak? Még egy hímzett rózsás párna is dukál mellé, sok-sok ezüst színű rojttal szegélyezve. - Hol is kezdjem... Mint láthatod, a Varjú ismét biztonságot nyújt, s azt rebesgetik, a Madame is beszélni kíván velem egy bizonyos... új pozícióról. Elgondolkodtam, mi lenne, ha én vezetném ezt a helyet... - elmerengek egy picit, mélyet szippantok a levegőből, erősen érződik benne új kedvenc aromám: a friss, harmatos liliom. A szaglásom mindig is rendkívül érzékeny volt. - Oh, és a Griffin lány is volt oly kedves meglátogatni. tiszteletét tenni előttem.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-11-23, 11:42



Nox & Neira
Ott, ahol mindig gondolnak rád, oda mindig visszatérhetsz!


Nyugodtan futtatom végig a tekintetem már arra is készen, hogy egyedül keressem fel a páholyát, egy új koktél elfogyasztása után. Az még belefér… Valami túlontúl díszes és színes, de szerencsére nem olyan édes csoda kerül a kezembe és ahogy meglátom karcsú alakját az asztalok között suhanni a merészen kihívó ruhájában nyíltan elmosolyodom, egy kis vidámsággal a tekintetemben. Tudom, hogy egészen máshogy viselkedik mindenki Nox-szal, van, aki istennőnek tartja egy piedesztálon, van, aki éppen az alvilág söpredékének - mint például az a Griffin lány -, de én nem vagyok hajlandó egyikre se. Embernek látom, akármilyen arcot is akar mutatni a világnak. Végigkísérem ahogy eltűnik a függönyök mögött és én elindulok a koktéllal a kezemben, amiből szerencsére nem lóg ki ízléstelenül valamilyen műanyag dísz és egy fél ananász, tehát könnyedén átszelem a termet, hogy félrehúzva a függönyt belépjek.
Elismerően futok végig a dizájnváltáson, de miután végigszemléltem inkább a házigazdámra pillantok és nem a pompát bámulom. Ugyan én is otthon érzem magam ebben a környezetben, ebben nőttem fel, most még is csak az a fontosabb, akihez jöttem.
- Sokkal jobb, mint volt, az ezüst mindig is a gyengém volt, az arany-bordó olyan klisés. - vetek egy fintort, nyilvánvalóan azért ez az egész a Mardekár-Griffendél ellentétből is fakad, amiben felnőttem, hogy az ezüstöt preferálom az arannyal szemben. Persze ez már csak egy emlék, már két éve nem vagyok a Roxfort diákja és már nem is leszek soha. Elvégeztem az elemista szakot, hogy aztán elégjek a tűzben és új életet kezdjek, mint valami főnix.
- Csinos ruha, bűbájjal fixáltad? Azt ígérted híreid vannak és sok-sok változás, hát mesélj! - lépek oda hozzá, hogy köszönésképpen puszit váltsunk az arcunkra, hogy le is csüccsenjek azonnal a kényelmes szófára vagy kanapéra, akármit is újított be az új színkombinációhoz. Szokásomhoz híven már kortyolok is egyet a koktélból ellazulva, már régen túl vagyunk azon, hogy feszengjek a társaságában csak úgy, persze még mindig van, hogy meg tud lepni.







Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-11-21, 17:36




Neira & Nox







A Varjú kesernyés, tökéletlen sötétsége. Oly rég volt már, hogy szabadon szállhattam a vágyak ezen börtönében, hogy kiterjeszhettem jelenségem annak vendégkörére - büntetlenül. Szó mi szó, merőben másképp képzeltem el a visszatérésem, s talán kész akart, ám bugyuta meggondolatlanság a részemről ilyen sebességgel a centrumba vetni magam, mentségemre szóljon utána jártam egynéhány kétes alaknak, és fogalmazzunk úgy, már nem tényezői a képletnek. Hogy ki a nagyobb hal, arra nem sikerült rájönnöm, de bárki is legyen, tűzszünetet tart - legalábbis ellenem.
Ünnepnap a mai. Nem klasszikus értelemben vett, csak amolyan személyes szeánsz. Vendéget várok. Gyönyörű vendéget, kinek tiszteletére én is épp úgy díszelgek. A megszokottól eltérően hófehér tincseim laza kontyban díszelegnek a fejemen, de még rúzsom, s körmeim is az ikonikus vörös helyett céklaszínben pompáznak. Kiegészítők terén az ezüstnél állapodtam meg, szó sincs visszafogottságról, fekete ruhám esetében szintúgy, ám letisztult eleganciát, merész sugároz.
Egykori szokásomhoz híven, a Varjú főterében andalgok, asztalról asztalra, hol egy dúsgazdag iparmágnás fülét cirógatva, hol egy milliárdos szerencsejátékos térdére csüccsenve álcázom, hogy szórakoztat a társasága.
Aztán megjelenik Ő. Tekintetemmel kísérem be, anélkül hogy észrevenné. Nem megyek oda hozzá, épp csak megvárom míg kiszúr a tömegben, s megragadva tekintetét intek mutatóujjammal önmagam felé, s eltűnök páholyom függönye mögé. Ha belép, szemtanúja lehet, hogy a beltér ezúttal külcsínyemmel havmonizál: a gazdagon díszített szobrok, keretek s korlátok arany helyett ezüstben játszanak, s ami eddig vörös bársony volt, most lilás bordóvá lett. Készültem a különleges alkalomra.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2020-11-02, 16:09



Nox & Neira
Ott, ahol mindig gondolnak rád, oda mindig visszatérhetsz!


Abban az időben, amíg Nox távol volt nem is jártam az Aranyvarjú közelében, de a levél egyértelműen azt üzeni, hogy visszafoglalta a pozícióját és ez ünneplést érdemel. A szerda este amúgy is tökéletes, hiszen a Santé főleg hétvégéken indul be, nem egy tipikus kocsma, ahova minden este lejárnak a munkás emberek ejtőzni, inkább egy szórakozóhely a fiatal egyetemistáknak. Hátrahagytam a lányt, aki mára már könnyedén viszi a hétköznap estéket így teljesen szabaddá téve magamat.
Általában a földszíneket viselem és egy kis feketét, farmerkéket - hiszen főleg kviddics edzésekkel és a Santé vezetésével, pultozással foglalkozom -, csak akkor élénkebbet, ha én magam megyek szórakozni, de a ma estét annak könyvelem el. Egy rózsaszín, térdigérő ruhában jelenek meg csinos, de nem kurvás dekoltázzsal. Amikor először találkoztunk és az akkori alakomban megismert, akkor igazán dominára vettem éppen a figurát, de az már évekkel ezelőtt volt és amúgy sincs annyira kiforrott ruhatáram. Ha az ember egyszer alakváltó volt és ezernyi életet talált ki magának, akkor valószínűleg örökké megmarad a kísérletezgetés a szabadidejében.
Amikor megérkezem csak néhány percet töltök el azzal, hogy az Aranyvarjúban keveredjek és nézzem meg, hogy van-e valamilyen új koktél, vagy a színpadon valamilyen szórakoztató előadás, aztán a tekintetemmel Nox-ot kezdem el keresni, nem sietősen, nem adott meg pontos időt így hát nem rohanok sehova. Persze ha nem ütközik a tekintetem ismerős szempárral, vagy senkinek se akad meg éppen rajtam a tekintete, hogy odajöjjön, akkor egy negyed órán belül felkeresem a páholyában is, ahol legutóbb beszéltünk, mikor itt voltam. Kíváncsi vagyok, hogy mi is történt, hiszen az az auror-lány a nyomában járt és azt hittem még jó ideig ide se fog visszatérni, megint egész nagy rádiócsendet tartott, de messze nem akkorát, mint a legutóbb.






Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty2019-02-13, 15:19



Nox & Neira
Nem az számít, hogy minek születik valaki,
hanem az, hogy mivé nő fel.


Nem indulok meg, nem is értem miért. Talán a kíváncsiság miatt, mert érdekel ez a hely, ez a kis elzárt ékszerdobozka, amiben mindig történik valami, vagy látványosan, vagy éppen láthatatlanul. Érdekel maga a bár, vagy lebuj, akárhogy is nevezzük ezt a puccos helyet, amiben annyi híresebb alak is megfordul. Otthon vagyok a celebek sorában, de a patyolat hírnevem miatt még sosem jártam itt ezelőtt, Rose Brooks-ként. De a fogadásokról ismert tanácsost, vagy éppen Caramel titkára, vagy az a feltörekvő, de rosszhírű auror, akiket láttam fel-felvillanni, miközben idetartottunk… Mind érdekes emberek. De ez a nő is érdekes. Nox is érdekes.
Visszaülök, és ő is leül, ezzel egyértelművé válik, hogy nem fogok távozni attól függetlenül, hogy amit kellett, azt megbeszéltük. Kicsit oldalra biccentem a tekintetemet, amikor ezzel a furcsa kifejezéssel él, és még vissza is kérdezek.
- Igénybe vesz téged a hely? Azt hittem, hogy már csak a jövő nemzedékét csábítod a sötét oldalra. - jegyzem meg, visszautalva a réges-régi találkozásunkra abban a bárban, azon az éjszakán, amin Courtney olyan rondán bánt el egy fazonnal, hogy inkább töröltem az emlékeit, csak ne tudja meg, hogy mennyire megszégyenítették. Aznap Nox megcsókolt, mielőtt eltűnt volna a Halálfalókra jellemző füstben… Azóta se felejtettem el az estét, tisztán ott lebeg a szemem előtt, ahogy megjelent lekoptatni a kopaszt és hát, egy kis droggal kínálni. Akkor kicsit kiakasztott, fura volt, hogy egy nő csak úgy kínálgat, mintha valami terjesztő lenne aki abban reménykedik, hogy a szerencsétlen flótás majd rákap. De most már tudom, hogy nem számolt semmi ilyesmivel, csak… máshogy látjuk a világot, mondjuk. Mivel a testem megváltozhat, ha elvesztem az öntudatomat, így ha ilyesmivel élnék, akkor elég rendesen kockáztatnám az inkognitóm.
- És hogy van Courtney? - ötlik fel bennem hirtelen a nőnek... férfinak... transzvesztitának a neve, akivel aznap éjjel még találkoztam.
A keze a combomra simul és lassan köröz, előttem meg felsejlik az a csók, ami talán neki nem jelentett semmit, de nekem az első volt, hogy egy nő ért hozzám, ilyen értelemben. A hosszú, fehéres ezüstös haj, a vérvörös körmök, az erős smink, minden olyan mű, minden olyan misztikus még is. Úgy szeretném hallani a történetét, hogy mitől lett az, aki, olyan erősen, de érzem, hogy hiába tenném fel a kérdést. Csak nézek rá, ázsai vonásaimmal, miközben azon gondolkozom, hogy ki is lehet valójában… Hiszen a Roxfortba sosem járt semmiféle Nox Djarum, és semmilyen hivatalos forrást nem találtam a múltjáról. Persze nem vagyok auror, éppen csak pénzem van, megfizetni azt, akit kell, de túl sok mindenre nem derült fény, mikor megpróbáltam letapogatni.






Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum páholya   Nox Djarum páholya Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Aranyvarjú-
Ugrás: