Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 15:45
Jacob Troops

ϟ Neira & Ginny
  Yesterday at 10:59
Gwyneira Rousseau

ϟ Keresem a...
  2018-12-09, 15:23
Melissa Greenwood

A hónap posztolói
Jacob Troops

Kieran O'Byrne

Gina Accipiter

Nox Djarum

Luna Lovegood

Madeleine Eastwick

Dane Seoras

Elijah Crowfield

Draco Malfoy

Shanna Griffin

Statisztika

Összesen 595 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Melissa Greenwood

Jelenleg összesen 39827 hozzászólás olvasható. in 3513 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

A rajongásom tárgya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Charlotte von Rosemberg
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 12

TémanyitásTárgy: A rajongásom tárgya 2018-05-11, 14:07

Leszel a rajongásom tárgya? Netán egy ellenség, barát? Avagy akinek én lennék a rajongása tárgya?

Rajongásom tárgya: A fiú, aki már harmadéves korom óta tetszik. A fiú, aki előtt zavarba jövök, bár próbálom nem kimutatni. A fiú, akiről fogalmam sincs, hogy érdeklődik-e egyáltalán irántam. A fiú akit még az unokatestvéremnek sem mertem bevallani. A fiú, akiért dobog a szívem. A te érzéseid, jellem meg minden rád van bízva.

Ellenségek, barátok: Bár nem sok mindenkit mondhat barátjának. Nem azért, mert nem lenne egy kedves lány. Csupán elég sokan irigykednek rá, mivel nemes a származása, okos és rendkívül jó tanuló, ráadásul prefektus is. Hát ki ne lenne irigy rá? Egyszóval jól jöhet bárki, akár pár barát is, akik mégis kedvelik Lottet vagy csupán származása esetleg  más érdek miatt barátkoznak vele.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 482

TémanyitásTárgy: Re: A rajongásom tárgya 2018-05-11, 16:54

Nekem van egy Chrisem, akivel nagyon szívesen vagyok akárkinek a rajongasanak targya, vicces, laza srac, a probléma, hogy nyolcadikos es csak fel eve van itt az iskolában, és a kislánynak nem sok esélye lehet. De egy reménytelen belezugas simán jöhet. Ha így is megfelelne csak dobj egy uzit!

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A rajongásom tárgya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal