ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Maisie-Bee Levieva I_vote_lcapMaisie-Bee Levieva I_voting_barMaisie-Bee Levieva I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Maisie-Bee Levieva I_vote_lcapMaisie-Bee Levieva I_voting_barMaisie-Bee Levieva I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Maisie-Bee Levieva I_vote_lcapMaisie-Bee Levieva I_voting_barMaisie-Bee Levieva I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Maisie-Bee Levieva I_vote_lcapMaisie-Bee Levieva I_voting_barMaisie-Bee Levieva I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Maisie-Bee Levieva I_vote_lcapMaisie-Bee Levieva I_voting_barMaisie-Bee Levieva I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Maisie-Bee Levieva I_vote_lcapMaisie-Bee Levieva I_voting_barMaisie-Bee Levieva I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Maisie-Bee Levieva I_vote_lcapMaisie-Bee Levieva I_voting_barMaisie-Bee Levieva I_vote_rcap 
Alison Fawley
Maisie-Bee Levieva I_vote_lcapMaisie-Bee Levieva I_voting_barMaisie-Bee Levieva I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Maisie-Bee Levieva I_vote_lcapMaisie-Bee Levieva I_voting_barMaisie-Bee Levieva I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Maisie-Bee Levieva I_vote_lcapMaisie-Bee Levieva I_voting_barMaisie-Bee Levieva I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Maisie-Bee Levieva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Maisie-Bee Levieva
Reveal your secrets
Maisie-Bee Levieva
Griffendél

TémanyitásTárgy: Maisie-Bee Levieva   Maisie-Bee Levieva Empty2018-05-06, 14:43



Maisie-Bee Levieva
Van az a pillanat az életben, amikor rájössz, hogy a ház, amiben felnőttél, már nem az otthonod, és még ha van hova lerakni a cuccaidat, az otthon érzése hirtelen megszűnik. Nem fogod érezni ezt az érzést, amíg nem hozol létre magadnak egy otthont a saját gyerekeidnek, a családnak, amit te hozol létre. Talán ez az, ami egy család valójában: egy csomó ember, akinek ugyanaz a képzeletbeli hely hiányzik.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Titkos karakter

Teljes név: Maisie Bianca Levieva
Születési hely és dátum: 1986. 11. 20., Charlottetown
Csoport: Griffendél
Patrónus: Egyelőre ez is nuku. Bár egy kobra menő lenne. (komment szerzője: Maisie-Bee)
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 4.
Képesség: [You must be registered and logged in to see this link.]
Mágikus adottság:  nuku
Familiáris: nuku
Kiemelkedő tudás: mindenből átlagos
Kihez tartozol: Saját karakter

Jellem: Nem vagyok különleges és kiismerhetetlen. tlagos értékeket hoztam a nem átlagos családomból, s azokhoz hű vagyok. Nem bántok másokat ok nélkül (bár az okok, amiket találok nem mindig relevánsak rajtam kívül más számára), de ez persze nem azt jelenti, hogy nem tudok dühbe gurulni. Ha mérges vagyok, akkor gyakran kiabálok még akkor is, ha ilyenkor mindig eszembe jutnak apa intelmei, melyek szerint aki kiabál, annak soha nincs igaza. Hangorgánumomat tekintve egyébként sem vagyok halk szavú, úgyhogy ha ezt véresen komolyan venném azt hihetném, hogy nekem soha nincs igazságom semmiben.
Szeretek nevetni, mókázni és benne lenni mindenféle csínyben, de csak addig, amíg ez mások testi épségének rovására nem megy. Nálam az a határ. Odáig szánt szándékkal soha nem merészkedem.

Kinézet, megjelenés: Tornacipő, farmer, hideg árnyalatú ruhák. Ezek azok, amikben akkor járok, ha nem az iskolai egyenruhámat viselem. Ehhez képest a meleg színekkel megáldott Griffendélbe kerültem, ami egy vicc. Nem illik se a külső, se a belső karakteremhez szerintem, de a süveggel ugye nem vitatkozunk. Lényeg a lényeg, hogy nem véletlenül lógok legtöbbet Hollóhátasokkal. Illenek a dizájnomba, ahogy viccesen apának fogalmaztam már. Mert ő az, aki szerint ez a sok kék már unalmas és hordjak mást.
Bőröm tejeskávé színű, hajam gyűrűgöndör és bár sok baj van vele én imádom azt, hogy ilyen. Sose növesztem túl hosszúra, mert élvezem, hogy olyan, mintha madárfészek lenne a fejemen. A tincseim kígyókra emlékeztetnek, s mivel a kígyó a kedvenc állatom, természetesen büszke vagyok a hajamra. Alkatom még nem igazán nőies, el vagyok késve ilyen téren, ahogy a kortársaimat figyelem, de igazából annyira nem is érdekel. Mondjuk azt, hogy inkább amolyan fiús lány vagyok.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Az anyám nagyon könnyen esett szerelembe. És itt a hangsúly azon van, hogy "be". Beleszeretett körülbelül akárkibe, aki szépen mosolygott rá, s egy szerelmi kapcsolatát sem tudta elképzelni gyermekáldás nélkül. Viszont hűséggel sem.
Az mindig úgy volt, amióta az eszemet tudom - nem én vagyok a legidősebb a családban, így a nővéreim talán többet is tudnának erről mondani - egyik kapcsolatból ki a másikba pedig besétált. Nem érdekelte, hogy mennyi idős éppen a legkisebb gyermeke, hogy mit érez az aktuális párja (mert férjhez nem ment soha, féltette a szabadságát és persze biztos kínos lett volna annyiszor nevet változtatnia) vagy a többi porontya. Ha jött egy új érzés, anya elhajózott és mi maradtunk ott, ahol a part szakadt.
Nem azt mondom, hogy egész életünket külön töltöttük a testvéreimmel egymástól, de tény és való, hogy nagyon sokszor voltunk távol. Mind különböző apától születtünk, mindannyiunkat az apánknál hagyott anyánk, s csak az utóbbi két évben vagyunk újra együtt, hála az apámnak.
Az én drága, jó öreg (mert vagy 20 évvel idősebb, mint anya) apám megelégelte a szedett-vedett családmodellt, s addig rótta a köröket, amíg el nem érte, hogy mind költözzünk egy házba. Szépen vagyunk. Öt lány és két fiú, hét apa, különböző bőr és hajszínek, habitusok és nemzetiségek. Mint egy kommuna, ahogy az egyetlen mugli származású apám (mert mindannyiunknak minden apa az apja, hogy összezavarjuk a világot így nevezzük őket: Samapu, Peterapu, Carlapu, Hansapu, Tomapu, Nicoapu és mindenkinek van egy apuapu az én apuapumat a többiek Vladapunak nevezik)-ja is. Számunkra ez nem fura. Másokon meg - mi tagadás - jókat derülünk.
Néha persze asszony is van a háznál, hiszen egyik apánk sem él remeteéletet. Ám meg kell hagyni, még egyikük sem talált olyan nőt, aki elviselte volna hosszú távon ezt az életet. Én a magam részéről nem bánom, hogy apuapu nem nyitott arra, hogy "új anyukám" legyen. Tökéletesnek vélem így a szimbiózisunk.
Apuaput egyébként Vladimir Levievanak hívják, Oroszországban született és félvér. Az anyja afroamerikai volt, apja pedig orosz, így került a világra az én fura, színesbőrű usánkásom, ahogy Hansapu - aki egyébként ízig-vérig német, s ő a vér szerinti apja Hilde nővéremnek, a második "apa" a sorban - nevezi őt viccesen.
Mindenünk megvan, semmire sem panaszkodhatunk. Varázslócsalád vagyunk, de nem aranyvérűek (az kéne még, hogy anyám aranyvérben vadásszon, kissé botrányszagú lenne a dolog), s ezt bátran be is vállaljuk. Mindannyian - kivéve a 4 éves Pete-t és a 6 éves Francescát - a Roxfortba járunk, más a vezetéknevünk, másképpen nézünk ki, nem mind azonos házban vagyunk, de mégis összetartunk. Mert a család nem csak vér. Ezt az egyet nagyon korán megtanultuk mindannyian.




A hozzászólást Maisie-Bee Levieva összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2021-08-08, 17:16-kor.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Maisie-Bee Levieva   Maisie-Bee Levieva Empty2018-06-09, 18:49



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!


Fúha, te már megint nem vagy egyszerű! Very Happy Egyrészt nagyon egyedi PB-t hoztál, mással biztosan senki nem fogja azonosítani, összekeverni. Ráadásul ez a színes kavalkád, amit a családtémában elmeséltél azt sejteti, hogy igazi nagyszájú, provokatív kisdöggel lesz dolga bárkinek is, akivel szembekerül, de éppen ettől izgalmas. Semmi dráma, hanem egy átlagos életvidám lányka, de pont ettől tudja az ember elképzelni akár a saját szomszédjának. Pont ettől lesz élettel teli, mert szépen megfogalmaztad, hogy milyen potenciálok rejlenek benne, így ha mint egy stúdió producere lennék, és így kellene véleményt mondanom, azt mondanám, rendeljük be az első öt évadot. Very Happy Nem is tartóztatlak, a játéktér a tiéd!


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Maisie-Bee Levieva
Reveal your secrets
Maisie-Bee Levieva
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Maisie-Bee Levieva   Maisie-Bee Levieva Empty2020-05-02, 09:45



JK/NJK családfa
//Ahol JK karakterrel ütközik az elképzelt PB az csak a véletlen műve//


[You must be registered and logged in to see this image.]
Carl + Beau


Származás: francia
Roxforti ház: Mardekár (tanársegéd)
Egyéb tudnivalók:
Életkor: B: 25
Elképzelt pbk:
Gilles Marini + Harry Styles




[You must be registered and logged in to see this image.]
Hans + Hilde


Származás: német
Roxforti ház:
Egyéb tudnivalók:
H: gyáva kukac (plátóin szerelmes Simone exébe) Hans: mugli, NO-ban bűvész volt
Életkor: H: 21
Elképzelt pbk:
Benedict Cumberbatch + Mina Sundwall




[You must be registered and logged in to see this image.]
Peter + [You must be registered and logged in to see this link.] Atkinson

Származás: angol
Roxforti ház: Hugrabug
Egyéb tudnivalók: S: exe [You must be registered and logged in to see this link.]
Életkor: S: 19
Elképzelt pbk:
Chris Evans + Peyton List




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.] + [You must be registered and logged in to see this link.] Levieva


Származás: orosz
Roxforti ház: Griffendél
Egyéb tudnivalók:
Életkor: MB: 16
Elképzelt pbk:
Michael Beach + Taylor Russell




[You must be registered and logged in to see this image.]
Sam + [You must be registered and logged in to see this link.]   Yeong


Származás: ír-koreai
Roxforti ház: Hollóhát
Egyéb tudnivalók: R: Jenkins piszkálja, művészlélek
Életkor: R: 12
Elképzelt pbk:
Daniel Henney + Kim Yoo Jung




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nico + Francesca


Származás: olasz
Roxforti ház: -
Egyéb tudnivalók:
Életkor: F: 8
Elképzelt pbk:




[You must be registered and logged in to see this image.]
Tom + Pete


Származás: amerikai
Roxforti ház: -
Egyéb tudnivalók:
Életkor: T: 6
Elképzelt pbk:




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Maisie-Bee Levieva   Maisie-Bee Levieva Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» MB Levieva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Griffendél-
Ugrás: