ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:37-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Tegnap 12:42-kor
Gillian Ollivander


Tegnap 10:33-kor
Kalandmester


2024-05-01, 06:24
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Bailey Williams I_vote_lcapBailey Williams I_voting_barBailey Williams I_vote_rcap 
Kalandmester
Bailey Williams I_vote_lcapBailey Williams I_voting_barBailey Williams I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Bailey Williams I_vote_lcapBailey Williams I_voting_barBailey Williams I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Bailey Williams I_vote_lcapBailey Williams I_voting_barBailey Williams I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Bailey Williams I_vote_lcapBailey Williams I_voting_barBailey Williams I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Bailey Williams I_vote_lcapBailey Williams I_voting_barBailey Williams I_vote_rcap 
Alison Fawley
Bailey Williams I_vote_lcapBailey Williams I_voting_barBailey Williams I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Bailey Williams I_vote_lcapBailey Williams I_voting_barBailey Williams I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70696 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bailey Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Bailey Williams
Reveal your secrets
Bailey Williams
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Bailey Williams   Bailey Williams Empty2018-03-27, 20:49



Bailey Williams
Ha azt mondom, szeretlek… lelépsz?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter
Teljes név: Bailey Williams
Születési hely és dátum: London, 1983. 02.23.
Csoport: Hugrabug
Patrónus: Hiéna
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hetedik
Képesség: -
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: -
Kihez tartozol: saját karakter

Jellem: Első pillantásra egy igencsak bájos teremtésnek bizonyul, de ha jobban elidőzik rajta a tekinteted, hamar észreveszed, vele sincs rendbe valami. A felnőttek szerint még a szeme se áll jól, mindig lappang a tekintetében egy olyan szikra, ami arra ösztökél másokat, hogy távolságot tartsanak vele szemben. A kisugárzása és a viselkedése se cáfol erre rá, semmilyen aprócska vonás nem lelhető fel, ami azt bizonyítaná, nem egy két lábon járó bomba.
Pedig Bailey véleménye szerint nem nagyon különbözik a többi embertől, próbál tökéletesen beilleszkedni közéjük. Nem egy jótét lélek, önszántából szinte semmit nem tesz, a szívességekért cserébe mindig kér valamit, és mindenben csak a saját hasznát nézi, de ezzel a legtöbb ember is így van, ha azt vesszük. De nem is egy szörnyeteg, aki erőt fitogtatna, vagy bántana csak úgy bárkit is. Persze, ha arra kerül a sor, simán harcba száll, de nem oktondi módon, belerohanva mindennek a közepébe. Elég következetes, és van annyi önkritikája, hogy tudja, nem ő a világ legerősebb lénye. Fizikailag még csak erősnek se mondható, az ő ereje másban rejlik. Hamar el tudja érni, hogy megbízzanak benne, és nem gyenge jellem, ezért játszi könnyedséggel él is vissza vele, ha már nincs szüksége az illetőre. Eközben pedig csak önmaga, nem híve az álarcnak, ő nem fog erőt fektetni abba, hogy megjátssza magát, nem akar megfelelni senkinek, még anyjának se, főleg, hogy mióta az ereje kiütközött, látja a nő tekintetében, hogy már eltemette.
Nem valami érdeklődő természet, nem igazán mozgatják meg a körülötte lévő dolgok, és nem híve a pletykálásnak sem.

Kinézet, megjelenés: Kreol bőr, sötét haj. Mind természetes, így nincs szüksége holmi mugli praktikákra ahhoz, hogy mindezt elérje. Nem vékony lány, sosem volt, az alakjára mégis odafigyel, így elérve, hogy a súlyfelesleg leginkább izomzat legyen. Nőiesen öltözködik mindig, pedig nem aranyvérű. Szereti kihangsúlyozni idomait, sportcipőben is csak edzésekkor lehet látni, egyébként magassarkú a védjegye. Van egy kisugárzása, ami magára vonja a férfiak tekintetét. Nem egy jégkirálynő, se nem beképzelt, egyszerűen csak tisztában van az adottságaival és örömmel használja is ki azokat. Haját mindig kiengedve hordja, szemeit is állandóan kiemeli, hisz a hatalmas barna tekintetnek ugyan ki tudna ellenállni, főleg ha folyton megcsillan benne a pajkosság, vagy valami ki nem mondott ígéret.
Magabiztossága is minden léptén tükröződik, és jaj annak, aki keresztbe akar tenni neki, vagy épp őt szemeli ki valami ótvar tréfa áldozatának. Nő létére, hamar ragad pálcát, vagy épp jár el a keze, szinte minden helyzetben meg tudja védeni magát, ezért nem is vár a szőke hercegre meg a fehér lóra.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Hazugság lenne azt állítani, hogy a varázsvilág tisztább és becsületesebb a muglikéknál. Nem az. Én már csak tudom. A korrupciótól elkezdve, gyilkosságokon át minden eljut a fülembe, ha jobban belegondolok, csoda hogy még élek. Na de hol máshol öntené ki a lelkét egy férfi, mint egy órás szerető ölelő karjai közt, nemde?
Anyám legjobb döntése volt, hogy ahelyett hogy felnevelt volna, lerakott a bordélyház lépcsőire. A következő legjobb döntés pedig Sonja van Hovené volt, aki ahelyett, hogy egyből tovább adott volna egy árvaháznak, úgy döntött… felnevel. Máig nem értem ezt a döntését, és sokszor ő is ezt mondja, egy olyan pillantás kíséretében, mintha bánná azt a pillanatot, na de akkor nagyon kihúzom nála a gyufát. Valójában pedig ajándéknak tekintett, ő volt az a nő, aki mindent megtett volna egy gyerekért, de sehogy se jött össze neki, és lám… az ölébe pottyantam. Noha az életem egy londoni piros lámpás házban élem, egy tetőtéri szobában, ahol tökéletes rálátásom van az egész városra, nem mondhatom, hogy nem kaptam meg mindent. Mindent? Még annál többet is. Amióta az eszem tudom, drága üzletből hoznak nekem ruhákat, olyan fodrász nyúl a hajamhoz, amilyenre csak keveseknek van pénze, és tényleg aranyvérű bánásmódban részesülök. Ne mondja senki, hogy az ősi szakma nem jövedelmező. Prostikkal éltem le az életem, átvettem a szokásaikat, a viselkedésüket, tudom, hogy kell egy pillantással elérni azt, amit akarsz, s most már tudom azt is, mi kell egy férfinak. Hisz ezért járnak oda. S noha Sonja jó sokáig nem engedett a közelükbe, tavaly az is kiderült, hogy a szüzességem mennyi galleont is ért. Nincsenek nagyra törő terveim, sose voltak. Nem én leszek a következő mágiaügyi miniszter, nem is fogok egy hivatalban aktákat tologatni, se eltartani egy családot meg halom kölyköt szülni. Sonja arra nevelt, mindig azt tegyem, amihez épp kedvem van, sose menjek el egyetlen adódó lehetőség mellett sem, s én már tudom, amint otthagyhatom Roxfort elnyűtt padjait, azt fogom tenni, amit azok, akiket ismerek. Utána majd ráérek azon gondolkodni, mi lesz velem, miután kiöregedtem ebből, vagy közben. A jegyeim? Átlagosak, arra figyelek, hogy ne bukjak meg semmiből, de úgy gondolom, van elég buzgómócsing a kastély falai közt, aki a jobb jegyekért, vagy majd egy jobb állásért teper. Van olyan is, akivel tök mindegy mi lesz, a szülők majd mindent megvesznek, én pedig… én pedig végigbulizom még ezt az évet itt. Igen, talán az egyetlen vagyok, akinek a suliban töltött idő csak buli, minden feszültségtől mentes időtöltés, de könyörgöm, ne vessenek már követ rám, mindenki saját magának kelti a feszültséget, én viszont megtanultam a dolgokat nemes egyszerűséggel lesz*rni.
Vannak barátaim is, de sose látogatnak meg szünetekkor, attól, hogy ott lakom ahol, a családom olyan, amilyen még nem kürtölöm világgá, nem is kell, a felsőbb éves pasik többsége úgyis tudja, hisz jórészt megfordulnak arra a szünetekben, én pedig imádom azokat a lesütött szemeket, mikor rádöbbennek, honnan vagyok annyira ismerős. És igen, így be is merem vallani, hogy egy-kettővel köztük én magam is közelebb ismertségre tettem szert… valamiért nem panaszkodott egyikük se. Talán elsőre unalmasnak tűnik ez az élet, vagy megbotránkoztatónak, de ez van, a sors nem mindenkinek osztogat jó lapokat, de ha elég rátermett vagy, szépen megtanulhatsz csalni velük, nemde?  


Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Bailey Williams   Bailey Williams Empty2018-03-27, 21:43



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Nosss... Smile

Látszik a karaktereden, hogy nem akarsz olyan nagy hangsúlyt fektetni a varázslásra és a képességekre, ami egyáltalán nem probléma, ízlések és pofonok. Nekem is van vegyesen nagyon pedáns, világmegváltó karim, meg olyan is, akinek csak halványan van köze az iskolához. Így is lehet izgalmas, élvezetes játékokat összerakni, hiszen vannak az oldalon muglik is, akiknek még kevesebb közük van a mágiához. Tetszik a bordélyházban nevelkedős sztori, ugyan azt nem fejtetted ki, hogy a bordélyban tudnak-e varázsvilágról, illetve arról, hogy boszorkány, vagy csak elsiklottam felette.

Minden esetre nekem tetszik a karakter elgondolása, és az is, ahogy megírtad, remélem sok iskolai diák fordul majd meg nála, hogy aztán kellően ciki helyzetbe keverjék magukat és sok plotot sikerül majd összeegyeztetned az oldalon. Érdemes az aktív karakterek ET-i között böngészni, de ezt már chaten mondtam. ^^

Ne felejts el a foglalókba befirkálni, hogy a PB-d le legyen stoppolva és a patrónusod is felfirkantva a listára, aztán nincs más hátra, mint a játéktér! Jó játékot! :3


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: