Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Corvus & Bexley
  Today at 16:33
Corvus Flint

ϟ Calamus Pennabolt
  Today at 11:33
Megan Smith

ϟ Missy & Andy
  Today at 9:03
Andrew Benedict
A hónap posztolói
Gina Accipiter

Bexley Wildfield

Megan Smith

Cody Armstrong

Corvus Flint

Perselus Piton

Luna Lovegood

Dane Seoras

Winifred Hill

Jade Wilson

Statisztika

Összesen 596 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Andrew Benedict

Jelenleg összesen 34383 hozzászólás olvasható. in 3189 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) Csüt. 2 Okt. - 18:29-kor volt itt.

Share|

Tóparti találka - Audrey és a bűvész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Anthony Clarke
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTárgy: Re: Tóparti találka - Audrey és a bűvész Vas. 21 Jan. - 21:29

A titokzatos hölgy és a trükkmester

Nem ismerem a lányt, fogalmam sincs ki ő, vagy ki ki volt mielőtt az lett aki most. De ha lesz jelentősége a jövőjére nézve, úgy is ki fog derülni. Addig azt mutat amit akar. Én egyenlőre teljes gyanútlansággal vetődtem ide mellé.
Maradok fejjel lefelé. Biccentek a bemutatkozásra - Anthony, vagy Jimmy, amelyik szimpatikusabb!- fejem alatt össze fűzöm ujjaimat segítve a visszahúzását az egyensúlyomnak, de kinyújtott lábamat ezúttal leengedem a másik mellé. - Nem, nem mindet. Csak néhányakat. Vagy ha segítőnek kérem fel őket egy egy mutatványhoz. - kacska mosolyom továbbra is a képemen játszik. - A varázslóknak a bűvészet voltaképp paródia. Csak azok értékelik, akiknek humoruk is van. A muglik körében viszont igazi kuriózum! Ezért is választottam Az Old Queens Színházt székhelyemül. De mint tapasztalhattad, visszatérő elem vagyok sokfelé.- összegzem a rövid bemutatkozást. Aztán mielőtt a vér a fejembe szállna elengedem a lábaimmal a támlát, mire föl csúszni kezdek, de mindkét tenyeremet letámasztom és egy röpke kézenállással segítve talpra bukfencezek hősi pózba vágva magamat. Kitartom egy két pillanatig aztán elhessegetem egy szemforgatással. -Bocs szeretem produkálni magamat, de ne vedd komolyan! - megvonom a vállamat, nem is igazán lehetne komolyan venni - Csak ökörködöm.- láthatja, hogy egyébként én magamat sem veszem komolyan, szóval a produkálás is csak egy elcseszett játékos humort tükröz, nem pedig páváskodást. Noha tény ami tény, szeretem a figyelmet. Nem véletlenül lett egy kicseszett óriás papagály a patrónusom sem! Aztán hirtelen témát váltok.- Nincs kedved, valahol meginni valamit? Teát, sört, bort, egy kis vért? - az utolsót ismét csak poénnak szánom, fogalmam sincs róla, hogy Audrey-nak bizony lehet pont az lenne a legkézenfekvőbb! Nem találkoztam még sosem vámpírral, őszintén szólva vérfarkassal sem... Hallottam, olvastam, tanultam róluk természetesen, de személyesen... sosem botlottam egybe sem. Nem is tuom mit csinálnék ha megtörténne.
Minden bizonnyal, elmesélnék neki egy viccet!
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] ◊ Megjegyzés ◊
[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Audrey Jensen
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 17

TémanyitásTárgy: Re: Tóparti találka - Audrey és a bűvész Csüt. 18 Jan. - 18:35

Alex & Audrey

Sosem voltam egyemista, ez a része kimaradt. Elvégeztem ugyan a tanulmányaima magántanárok által, de az mégsem ugyanaz, mint a beköltözős Roxfort. Leveszem a pillantásomat a jéghideg vízben fürdőzőkről, hogy visszavonjam a könyvre, noha a gondolataim továbbra is elkalandoznak. Egyre többször fogok ilyen társaságokba botlani. Fütyörészésre leszek figyelmes, de még nem kapom hátra a fejemet, noha a hang közeledik.
Még mindig van bennem egy nagy adag önbizalomhiány, pedig már közel két éve élek a nővérem személyazonosságával, Audreyként nagyon is kezdveményezőnek kéne lennem, hiszen a külsőm adott hozzá. Talán mindig is szép voltam, csak elhanyagoltam magamat a nővérem árnyékában. Most már pattanások nélkül, szépen ápolt hajjal, gazellatestűként várom be az érkezőt, aki igen látványos belépővel vetődik át a padon, extra mutatványt mellékelve hozzá. Vámpír vagyok, de ettől még nem lettem természetesen sokkal ügyesebb, ezért a szavam is elakad tőle. Leárnyákolom tenyeremmel a szememet, ahogyan pislogva válaszolok a kérdésre, és már be is ugrik, hogy hol láttam az illetőt.
- Köszi. Bearanyozom? Túlzol. – Veszem át a rózsacsokrot, még ha mesterkéltnek is tűnik a dolog kissé, de hát a virág az virág, ilyesminek mindig örül az ember lánya. – Audrey. Igen, hajlamos vagyok engedni a művészetnek, a varázsvilágban tényleg vicces, ha valaki ilyen mutatványokkal lép be. Frappáns elbűvölni olyanokat, akik maguk is varázslók. Minden néződet külön köszöntöd? – Kérdezem vidor mosollyal, összecsapva a könyvet, a fickó láthatóan nem akar továbbállni, így megtisztelem azzal, hogy nem olvasok tovább, hanem ha már itt van, rá figyelek.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ friends reunion

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Anthony Clarke
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTárgy: Re: Tóparti találka - Audrey és a bűvész Kedd 16 Jan. - 1:15

A titokzatos hölgy és a trükkmester

Ma ismét meglátogattam a húgomat, hiszen jóban vagyunk még ha kissé el is különültem a családtól. Igen egyszerű, ami miatt emellett a megoldás mellett döntöttem: nem akarom, hogy aggódjanak. Hiszen nincs miért. Rendszeresen vissza járok hozzájuk, ők is láthatják, hogy jól vagyok. Ha olyan hideg van úgy is haza kéreckedem. Nem érzem úgy, hogy nem tehetném meg. Hiszen ott is otthon vagyok. Tulajdonképpen mindig szívesen látnak, mindig viszek valami kis különlegességet.
Minden alkalommal, mikor Leah-t meglátogatom, utána beköszönök Hagridhoz, és lemegyek a tóhoz egy két órára. Most is éppen így teszek.
És lám lám ki van itt?! Alaposan meg lep, hogy pont őt találom itt, de az élet már csak ilyen trükkös! Zsebre vágott kézzel, egy kíváncsi pezsgő vigyorral a fejemen veszem hát felé a lépteimet, közben fütyörészni kezdek.
Történetesen [You must be registered and logged in to see this link.]című számot. Fogalmam sincs miért ez jutott eszembe de úgy feljött.
A pad mögé érek, és úgy dobom át magamat rajta, egy vadászgörény ügyességével csavarva meg az érkezést, hogy a felső testem legyen a pad ülőke részén, a lábam meg a pad támlán, az egyik behajlítva, azzal tartom meg magamat, a másik egy balerina kecsességével az égnek mered. Az arcomon egy kedves fehér fogas mosoly, a kezemben pedig egy pár szál rózsából álló csokor. Mikor a fejem felé nyúlok, még egy kicsi cilinder is terem a kezemben amit, miután megemeltem a hölgy felé, el is tűnik.
- Hello szép hölgy, ki néha bearanyozod a közönségem sorait és sem a régi színház roskadó falai, sem a dohszag nem riaszt el! Ki vagy te titokzatos hölgy?

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] ◊ Megjegyzés ◊
[You must be registered and logged in to see this link.]

Audrey Jensen
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Tóparti találka - Audrey és a bűvész Vas. 14 Jan. - 12:26

A titokzatos idegen & Audrey

Fürdeni még nincsen jó idő, egy kicsit ejtőzni ellenben van kedvem. Arról szó sem lehet, hogy akár közel menjek a vízhez, túl csipős a szél, amely a partjáról fúj, egy kis ücsörgés, olvasás a szabadban akár még jó is lehet. Fürdőruha ennek fényében végképp nincsen rajtam, csak pulcsi, egy bakancs, és az elmaradhatatlan csini bőrdzsekim. Alulról fekete farmer, ami nincsen kibélelve, vámpírként ennyit kibirok.
Eredetileg meg akartam volna kérni mondjuk Nyhdiant, hogy tartson velem, de nem lehet mindig rajta lógni, így is vagyunk eleget együtt. Itteni srácokal pedig annyira nem vagyok jóban, hogy egy ilyen kis privát találkára hívnám őket. Még félreértenék. Bátor meg nem vagyok már annyira, hogy csak így azt mondjam valakinek, van kedved velem tölteni a délutánt? Kicsit se félreérthető. Itt a parton a legtöbben baráti társasággal hülyülnek, alig van valaki egyedül, de engem nem zavar. Most itt van kedvem lenni, nem a klubhelység magányában. Ha kedvem támad, akkor majd akkor visszasietek a nagyterembe valami forró teáért, vagy süteményért. A tóparton szerencsére van néhány pad, és most nincs annyira csípős idő, hogy fázzak, ezért a bőrdzsekit le is veszem, és a fenekem alá tolom. Aztán már veszem is elő a könyvet. Az utolsó fejezetet újra kell olvasnom, mert kifejezetten tetszett. Érdekes, hogy a tó sokakat odavonz, pedig elvileg nyáron szoktak társaságok itt összegyűlni amennyire a trónkövetelő sellősrác mesélte, de mégis, a valentin nap közeledtével egyre többen kerülgetik egymást, és ez is afféle állandó találhahelyne tűnik. Ami engem illet? tűzkeresztségen már átestem, de most nem tartom fontosnak, hogy legyen valakim. Audrey személyazonosságával már társaságkedvelőbbnek kéne lennem, de ez még nem megy mindig egyértelműen jól. Ő olyan bátor és kezdeményező volt, nekem ezt még szoknom, tanulnom kell. Bájos vagyok, de inkább cukinak mondanának, semmint dögösnek. Szép arcú, de nem mindenkinek az este, és korántsem olyan nagy csábító, mint a nővérem volt.  Valahol hiányzik a dolog, főleg hogy ebben a korban senki sem szeret egyedül lenni, de még nem tudtam annyira elfogadni magamat, hogy elhiggyem, tényleg tetszem másoknak, meg hát miután én nem vagyok már annyira merész, jelentkező sem akad. A többség gondolom a könnyen megdönthető csajszikkal fut. Az egyik nagyobb hangú srácon átsiklik a tekintetem, jól tudom, hogyan kell feltűnésmentesen megnézni valakit, hogy aztán később kiértékeljem az eredményt. Ezek az őrültek tényleg fürdeni mennek. Jóég! Csak finoman ingatom a fejemet, majd a tüdőgyulladás felébreszti őket. Én aztán nem mozdulok, jó lesz nekem a könyv is. Hol is tartottam?

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ friends reunion

Audrey Jensen
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Tóparti találka - Audrey és a bűvész Vas. 14 Jan. - 12:25

Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Tóparti találka - Audrey és a bűvész

Tóparti találka - Audrey és a bűvész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics