Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Igazgatói iroda
  Today at 16:13
Cody Armstrong

ϟ Hermione&Cormac
  Today at 16:07
Cormac McLaggen

A hónap posztolói
Nox Djarum

Megan Smith

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Ivarn-vo Inor

Leticia Samuels

Jade Wilson

Grayson Paisley

Graves Matlock

Georgiana Findley

Statisztika

Összesen 575 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Sheree Parks

Jelenleg összesen 33311 hozzászólás olvasható. in 3112 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 756

TémanyitásTárgy: Beszélgetés kötetlenül 2014-09-20, 14:05

First topic message reminder :

Itt tudtok mindenféléről beszélgetni, úgyhogy csak bátran!

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Genevieve Beaumont
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-06-22, 09:52

Genevieve Beaumont carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,

Próbadobás, Sellő képességhez

Szuper, lényeg megértve Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése
Dane Seoras
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 25
ϟ Hozzászólások száma : 136

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-02-23, 06:23

Azta... hát ezek nagyon jók lettek, énis-énis-énis Very Happy Nagyon szinkronbuzi vagyok, de bevallom ezen még nem gondolkoztam, de ha elárulod, hogy mi is a menete, akkor lehet megcsinálom XD Bár nyilván adott, ha egy filmsorozatból importálok PB-t^^ Molnár Ilona nálam is nagy kedvenc Very Happy

Daisuke Walker
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 74

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-02-23, 03:59

No, hát úgy adódott, hogy elkészült egy ilyen videó. Nem vagyok profi és az új szerkesztővel még sokat kell gyakorolnom, de nem bírtam ki, hogy ne dobjam össze ezt. Very Happy
Már régóta agyaltam azon, hogy milyen hangot társítanék egy-egy karakteremhez. Hát íme:

Nobody's perfect...

Oh wait! I am!
Seraphin McCaine
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 65

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-01-22, 10:42

Aláírás próóóbaaaa. ^^

Volt idő, hogy olvastam könyveket, és az egyikben ezt írta valaki: "olyan helyre szeretnék eljutni, ahonnan nem akarok visszatérni". Ezt a helyet keresi mindenki. Én is.
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Hozzászólások száma : 262

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-12-26, 13:57

Karácsonyi unatkozás xD

Az álarcoknak céljuk van: nem engedik, hogy az ember sebezhető és kiszolgáltatott legyen - ez jól jön, ha valaki nem biztos magában és abban, mit szabad éreznie. Ennek a színlelésnek azonban ára van: ha bujkálunk, mert senkinek nem akarjuk felfedni a valós önmagunkat, rettentő magányosak leszünk.
Emma Marshall
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 54

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-12-24, 15:54

Tűkön ülök *.*
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 1244

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-12-24, 15:01

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Örülök, hogy tetszett és volt értelme megcsinálni. Smile Majd jövök eredményekkel is alkalmasint. Very Happy

A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Emma Marshall
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 54

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-12-24, 14:12

Boldog Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!

És ezúton is köszönöm Évi/Lunának az Adventi naptárat, sok kis meglepetést és örömöt okozott! : )
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-11-16, 18:00

@Lacey Stewart írta:
November .14. - November 15.:

Griffendél: (eredetileg 45 pont)
Lavender Brown: -20 pont (25 pont)
Jelenlegi állás: 25 pont

Hollóhát: (eredetileg 90 pont)
Luna Lovegood: +5 pont (95 pont)
Lacey Stewart: +20 pont (115 pont)
Jelenlegi állás: 115 pont

Hugrabug: (eredetileg 30 pont)
Megan Smith: +50 pont (80 pont)
Jelenlegi állás: 80 pont

Mardekár: (eredetileg 75 pont)
Draco Malfoy: +15 pont (90 pont)
Jelenlegi állás: 90 pont

*felugrik és a levegőbe boxol*

A Hugrabug újra játékban! Very Happy

Az álarcoknak céljuk van: nem engedik, hogy az ember sebezhető és kiszolgáltatott legyen - ez jól jön, ha valaki nem biztos magában és abban, mit szabad éreznie. Ennek a színlelésnek azonban ára van: ha bujkálunk, mert senkinek nem akarjuk felfedni a valós önmagunkat, rettentő magányosak leszünk.
Stella Crowly
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 17
ϟ Hozzászólások száma : 46

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-10-23, 18:43

Na lássuk, vajon melyik szín a jobb a hszekhez.

Stella élete nem volt egyszerű. Bristolban született, egy mugli családban, ám gyermekéveit megnehezítette apja foglalkozása. Üzletember volt, ám nem az egyszerű fajtából. Sokszor tisztességtelen, akár illegális ügyletekkel is foglalkozott, ezért Stella születését követően hamarosan menekülniük kellett a városból, sőt az országból is.

Stella élete nem volt egyszerű. Bristolban született, egy mugli családban, ám gyermekéveit megnehezítette apja foglalkozása. Üzletember volt, ám nem az egyszerű fajtából. Sokszor tisztességtelen, akár illegális ügyletekkel is foglalkozott, ezért Stella születését követően hamarosan menekülniük kellett a városból, sőt az országból is.

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-10-15, 13:10

Egy hét alatt dobtam egy 01-et, ami -50 pont volt a hugrának, és 96-ot Shannának, amivel nem fejlődött a famija és egy 78-at Megannak amivel nem fejlődött az anyagmanipulálása. Nem az én hetem kockadobásügyileg. Very Happy

Chantal di Merini
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 28
ϟ Hozzászólások száma : 84

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-09-17, 18:02

Így már tuti és amúgy szerintem is ez a jobb kép. pandatanc

A béke sosem tart soká,
csak hiszed, hogy igen.

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-09-17, 17:57

Jaj, egyáltalán nem méreteztem, csak bedobtam a linket, hogy megnézzem hogyan fest. Szerintem ez marad, mert nyem akarok szürke lenni, pedig tényleg az az igazán depis. De ezen van egy kis durcás lázadó is talán. :D De köszi, majd méretre vágom mindjárt! :D
Justice Simmons
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 225

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-09-17, 13:47

Csak egy komment (amúgy jó kép Very Happy), hogy a mérete nem jó. Razz 200x320, lehet hogy feltöltötted és olyankor elbarmolja a méretet, vagy eleve nem jó a vágás, nem tudom. Smile

You changed me?
Carmen Wilkes
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-09-17, 11:52

Hát, én a második képre tippelnék, szerintem az elég depis. Very Happy

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-09-17, 10:37

A nyálcsorgatás nem segítség :P De egyébként köszi, örülök, hogy eszembe jutott. De nem tudom melyik a legdurcásabb világfájdalmas képűbb magányosabb. Help! :D
Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 96

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-09-17, 10:25

Róla nincsenek is rossz képek XD

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-09-17, 09:33

Hejhó. Na melyik kép lenne az igazi? Hümm-hümm...

A hozzászólást Megan Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-12-24, 14:16-kor.
Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

ϟ Kor : 24
ϟ Hozzászólások száma : 60

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-09-01, 20:50

Aláírás próba. ^^

Jodie Bilgewater
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-07-10, 06:34

Aláírás próbaaa. joooeg

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-06-12, 10:59

próba, próba miáu

legyen 20% alatt Razz

Vendég carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-06-04, 15:41

Let's try.

Legilimentor 10%
Vendég carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-04-27, 11:54

Nem szándékozunk erre már reagálni. A világleírás esetlegesen kiegészítésre kerül, és ahogyan az elmúlt években, úgy a jövőben is, fogunk tudni játszani, mesélni azokkal, akikkel eddig is megvolt a jó kapcsolat. Azt pedig nem akarom vitatni hogy ki mennyire hatékony.
Azt, hogy Fred miért kért elnézést a nevünkben, nos nem taglalnám, sajnálatos módon nem volt értelme, mert nem volt rossz napunk. Ismét leszögezem, akivel lehet mindig van eredmény, és nem ketten vezetjük az oldalt, hanem heten, megbeszélve a dolgokat, és adva egymás véleményére. Miután nem hangzott el, hogy a sok vádaskodó mit is vár, nem tudok, és nem is akarok mást mondani. Mintha az lenne a cél, hogy a saját oldalunkon mi változzunk meg, ez lenne ránk erőltetve belsőleg, és külsőleg, pedig annyira egyszerű a megoldás: ha nem vagyunk szimpatikusak, olyan könnyű távol maradni. Tényleg.
Ja és veled kapcsolatban nem volt semmi elvárásom, hiszen sosem játszottunk, soha semmilyen kezdeményezésemben nem vettél részt, így egy regisztrált felhasználó vagy az oldalunkon, akivel nincsen kapcsolatom. Ha kulturált formában kérdez valaki, akkor át szoktuk gondolni a véleményeket, és akár még változik is valami, beépülhet. Nem célom, nem célunk minden konfliktust megoldani, erre mondta Luna, hogy van jobb dolgunk, nem az oldalvezetésre értette, hanem arra, hogy 10 éve vezetünk oldalakat, és a jelen élethelyzetünkben nem tesszük ki magunkat vitáknak, kötekedéseknek. Ha valakinek megfelelünk így, játszik, barátkozik velünk, akinek pedig nem, annak megköszönjük a részvételt, és harag nélkül elengedjük a kezét. Részemről ez a zárszó volt, mindazok ellenére, hogy nem szándékoztam már belefolyni, és attól függetlenül, hogy írsz, vagy sem (vagy bárki más ír), maximum költői kérdések merülhetnek fel, mert ebben a témában köszöntem, én végeztem. Megvan az a kör (baráti, ismeretségi), akikkel nagyon régóta kölcsönös a szimpátia, mindenkinek megfelelni nem szeretnénk.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Kereshetnék új hobbit, igaz? 2016-04-27, 10:39

Gyorsnak gyors volt, a hatékonyságot el lehet vitatni, de hát épp ezért vagyunk itt, ez egy beszélgetés kötetlenül...

Igen, láttam már, hogy az elzárkózást választottátok a végső technikának, de mégis az én stílusom kerül folyton pellengérre, de ahogy jeleztem, ez nem vesz el a kritika lényegéből, és úgy érzem, ha lefutottuk volna az itt felesleges udvariaskodási köreinket, még mindig a második mondatnál járnánk - talán általános gyanakvás, de szerintem itt már mindenről szívesebben beszéltek, mint arról, amit továbbra is nehezményezek, és ami lent hatalmas gigászi küzdelmek árán lett csak kimondva. 
Draco, naponta háromszor zárjátok véglegesen rövidre a vitát, mégis képtelenek vagytok kezelni azt. Nem is írok már a világról semmit, mert már minden nézőpontból nekifutottunk, mondhatjuk, hogy meghaladtuk Grindi történetét. Szerinted nem látni az előzményét annak, hogy bármi kritika vagy sérelem ér, máris fellököd a táblát, és megsértődve közlöd, hogy jó, akkor örökre ennyi volt - több topikban is az oldalon és máshol? Nem szolgáltam ki az elvárásaidat, és továbbra sincs szándékomban, mert a vita nem rossz önmagában, és akkor sem értek egyet a lezajlott módjával, ha most úgymond békét kellene kötni a végével. Erről megint nem hangzott el semmi, arról, hogy másoknak kell elnézést kérniük egy tévedés miatt (aminek továbbra is a TÉNYE az érdekes, már rég nem a tartalma), és azok a mások utána ugyanúgy meghurcoltatnak. 
Mivel látom, hogy tényleg mindenre koncentrálunk már megint ahelyett, amiről beszélni akartam, jussunk végre végső konszenzusra. Kicsit úgy vagyok vele, mintha Jed karakterrel beszélgetnék: megkérdezi a véleményem, aztán megdob a fegyverével, ha nem tetszik a válasz, esetleg túl bonyolult lenne végiggondolni. 
Fritzy
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-04-27, 08:06

No gyors leszek és hatékony.

1. A kommunikáció formája volt az, amely a további elzárkózásunkat szolgálta. Ha valaki korrekt módon (nem két sorban odavakkantva üzenetben, vagy oldalsó üzifalon) megfogalmazza a fontos véleményét, elképzelését, még sosem hagytuk figyelmen kívül. A száraz, már-már lekezelő stílus, vádaskodás, miszerint loptátok a sztorit, vagy ti vagytok az adminok, ezért, stb stb, nem megfelelő, legalábbis nálunk nem. Ha formabontóak vagyunk, akkor büszkék vagyunk rá, mert a játékosaink valamiért itt játszanak, és nem más, hasonló tartalmú fórumon. Adminok vagyunk, ez pedig azt jelenti, hogy felügyeljük az oldalt, de nem 0-24-ben, és nem vagyunk politikusok, akiknek minden szava nyilatkozattal ér fel. Játékosok, emberek vagyunk, akik nem tökéletesek, nem kell hivatalosnak felfogni minden szavunkat, mert nekünk ez egy játék, amit arra használunk, hogy a barátainkkal jól érezzük magunkat, nem pedig, hogy szabálymániás filozofálgatásba bonyolódjunk.

2. Grindewald: szégyen, nem szégyen, de nem ragaszkodunk betű szerint a dolgokhoz. Egy szerepjáték oldalon, főleg, ha kánon-jellegű, igenis lehet élni az oldalvezetői szabadsággal, egyetlen tollvonással kihúzni, megváltoztatni, hiszen fanfiction jellegű, ahol pl Hermione&Draco összejöhet, bármi megtörténhet. Na jó, azért nem bármi, hiszen teljesen ellentétes dolgok nem, de értitek. Mi főleg az első négy film (majd másodsorban könyv) cselekményeire korlátozódunk, az Extended Universe fogalma picit távol áll tőlünk, tehát a Wikipedian, Pottermore-on, egyéb rowlingi nyilatkozatban elhangzottakra, rajongói filmekre nem tudunk építeni. Mi szeretünk egyszerűsíteni, ezért van kitalálva a Winkys sztori, és ez alapján élnek a karakterek is.
Igen, szégyen, hogy a nagymesénk alapja kísértetiesen hasonlít a Grindewald sztorira, és igen, talán szégyen, de nem tudtuk, hogy már Grindewald is gondolkozott a varázslók nyilvánosságra hozásában, egy ilyen világban egy főgonosznál szinte alap hogy felmerül ilyesmi, nálunk is ezért lett ez a terv, és őszintén nem jutott eszünkbe, hogy a 6-7. rész körül a grindewaldos sztori mélyebben ki van fejtve más fórumokon. Akkor fogalmazzuk át: megvalósítjuk saját szemszögből, mert nekünk is eszünkbe jutott, és mostanság illeszkedik a koncepcióba. A grindewaldos sztorit úgy kezeljük, hogy az alapja megtörtént, a barátsága Dumbledore-ral, Ari halála, az összecsapás, de kisebb volumenű lesz. Annyira azért nagy, hogy Dumbledore tanárnak menjen, és elkezdje felvértezni a srácokat a gonosz ellen, de nem lesz belőle 10-20 éves hadjárat, inkább amolyan összecsapások, max. várostrom, varázspárbaj. Ettől még Grindewald volt az akkori kor legnagyobb sötét mágusa, de a nagyobb jó fogalma nem volt közismert, max nagyon szűk berkekben, és ahogyan az Egy Gyűrű elveszett, már nem nagyon van senki, aki emlékezne rá. Max. nagyon mesékben, ósdi polcokon esetleg könyvekben fellelhető, pl Bogar Bárd meséiben, de ott is csak ugye ködös utalás van rája meg cápa. Ennyit tudunk mondani a témáról, részünkről ez végérvényesen lezárva.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül

Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

+

Similar topics

-
» Idomár beszélgetések, tapasztalatok
» [Event] Akarsz beszélni róla?
» Hyuuga Aikan