Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Patrónuslista
  Yesterday at 19:21
Melissa Greenwood

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 18:33
Joyce Brekinridge

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 10:26
Luna Lovegood

ϟ A rémület éjszakája
  Yesterday at 10:08
Gemma Carlyle

ϟ Welcome my old friend!
  Yesterday at 02:56
Ivarn-vo Inor

ϟ Kockadobások fóruma
  Yesterday at 01:48
Cody Armstrong
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Jacob Troops

Kieran O'Byrne

Gina Accipiter

Nox Djarum

Cody Armstrong

Harry Potter

Adam Jericho

Madeleine Eastwick

Dane Seoras

Statisztika

Összesen 595 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Melissa Greenwood

Jelenleg összesen 39840 hozzászólás olvasható. in 3514 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 833

TémanyitásTárgy: Beszélgetés kötetlenül 2014-09-20, 14:05

First topic message reminder :

Itt tudtok mindenféléről beszélgetni, úgyhogy csak bátran!

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-04-27, 11:54

Nem szándékozunk erre már reagálni. A világleírás esetlegesen kiegészítésre kerül, és ahogyan az elmúlt években, úgy a jövőben is, fogunk tudni játszani, mesélni azokkal, akikkel eddig is megvolt a jó kapcsolat. Azt pedig nem akarom vitatni hogy ki mennyire hatékony.
Azt, hogy Fred miért kért elnézést a nevünkben, nos nem taglalnám, sajnálatos módon nem volt értelme, mert nem volt rossz napunk. Ismét leszögezem, akivel lehet mindig van eredmény, és nem ketten vezetjük az oldalt, hanem heten, megbeszélve a dolgokat, és adva egymás véleményére. Miután nem hangzott el, hogy a sok vádaskodó mit is vár, nem tudok, és nem is akarok mást mondani. Mintha az lenne a cél, hogy a saját oldalunkon mi változzunk meg, ez lenne ránk erőltetve belsőleg, és külsőleg, pedig annyira egyszerű a megoldás: ha nem vagyunk szimpatikusak, olyan könnyű távol maradni. Tényleg.
Ja és veled kapcsolatban nem volt semmi elvárásom, hiszen sosem játszottunk, soha semmilyen kezdeményezésemben nem vettél részt, így egy regisztrált felhasználó vagy az oldalunkon, akivel nincsen kapcsolatom. Ha kulturált formában kérdez valaki, akkor át szoktuk gondolni a véleményeket, és akár még változik is valami, beépülhet. Nem célom, nem célunk minden konfliktust megoldani, erre mondta Luna, hogy van jobb dolgunk, nem az oldalvezetésre értette, hanem arra, hogy 10 éve vezetünk oldalakat, és a jelen élethelyzetünkben nem tesszük ki magunkat vitáknak, kötekedéseknek. Ha valakinek megfelelünk így, játszik, barátkozik velünk, akinek pedig nem, annak megköszönjük a részvételt, és harag nélkül elengedjük a kezét. Részemről ez a zárszó volt, mindazok ellenére, hogy nem szándékoztam már belefolyni, és attól függetlenül, hogy írsz, vagy sem (vagy bárki más ír), maximum költői kérdések merülhetnek fel, mert ebben a témában köszöntem, én végeztem. Megvan az a kör (baráti, ismeretségi), akikkel nagyon régóta kölcsönös a szimpátia, mindenkinek megfelelni nem szeretnénk.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Kereshetnék új hobbit, igaz? 2016-04-27, 10:39

Gyorsnak gyors volt, a hatékonyságot el lehet vitatni, de hát épp ezért vagyunk itt, ez egy beszélgetés kötetlenül...

Igen, láttam már, hogy az elzárkózást választottátok a végső technikának, de mégis az én stílusom kerül folyton pellengérre, de ahogy jeleztem, ez nem vesz el a kritika lényegéből, és úgy érzem, ha lefutottuk volna az itt felesleges udvariaskodási köreinket, még mindig a második mondatnál járnánk - talán általános gyanakvás, de szerintem itt már mindenről szívesebben beszéltek, mint arról, amit továbbra is nehezményezek, és ami lent hatalmas gigászi küzdelmek árán lett csak kimondva. 
Draco, naponta háromszor zárjátok véglegesen rövidre a vitát, mégis képtelenek vagytok kezelni azt. Nem is írok már a világról semmit, mert már minden nézőpontból nekifutottunk, mondhatjuk, hogy meghaladtuk Grindi történetét. Szerinted nem látni az előzményét annak, hogy bármi kritika vagy sérelem ér, máris fellököd a táblát, és megsértődve közlöd, hogy jó, akkor örökre ennyi volt - több topikban is az oldalon és máshol? Nem szolgáltam ki az elvárásaidat, és továbbra sincs szándékomban, mert a vita nem rossz önmagában, és akkor sem értek egyet a lezajlott módjával, ha most úgymond békét kellene kötni a végével. Erről megint nem hangzott el semmi, arról, hogy másoknak kell elnézést kérniük egy tévedés miatt (aminek továbbra is a TÉNYE az érdekes, már rég nem a tartalma), és azok a mások utána ugyanúgy meghurcoltatnak. 
Mivel látom, hogy tényleg mindenre koncentrálunk már megint ahelyett, amiről beszélni akartam, jussunk végre végső konszenzusra. Kicsit úgy vagyok vele, mintha Jed karakterrel beszélgetnék: megkérdezi a véleményem, aztán megdob a fegyverével, ha nem tetszik a válasz, esetleg túl bonyolult lenne végiggondolni. 
Fritzy
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-04-27, 08:06

No gyors leszek és hatékony.

1. A kommunikáció formája volt az, amely a további elzárkózásunkat szolgálta. Ha valaki korrekt módon (nem két sorban odavakkantva üzenetben, vagy oldalsó üzifalon) megfogalmazza a fontos véleményét, elképzelését, még sosem hagytuk figyelmen kívül. A száraz, már-már lekezelő stílus, vádaskodás, miszerint loptátok a sztorit, vagy ti vagytok az adminok, ezért, stb stb, nem megfelelő, legalábbis nálunk nem. Ha formabontóak vagyunk, akkor büszkék vagyunk rá, mert a játékosaink valamiért itt játszanak, és nem más, hasonló tartalmú fórumon. Adminok vagyunk, ez pedig azt jelenti, hogy felügyeljük az oldalt, de nem 0-24-ben, és nem vagyunk politikusok, akiknek minden szava nyilatkozattal ér fel. Játékosok, emberek vagyunk, akik nem tökéletesek, nem kell hivatalosnak felfogni minden szavunkat, mert nekünk ez egy játék, amit arra használunk, hogy a barátainkkal jól érezzük magunkat, nem pedig, hogy szabálymániás filozofálgatásba bonyolódjunk.

2. Grindewald: szégyen, nem szégyen, de nem ragaszkodunk betű szerint a dolgokhoz. Egy szerepjáték oldalon, főleg, ha kánon-jellegű, igenis lehet élni az oldalvezetői szabadsággal, egyetlen tollvonással kihúzni, megváltoztatni, hiszen fanfiction jellegű, ahol pl Hermione&Draco összejöhet, bármi megtörténhet. Na jó, azért nem bármi, hiszen teljesen ellentétes dolgok nem, de értitek. Mi főleg az első négy film (majd másodsorban könyv) cselekményeire korlátozódunk, az Extended Universe fogalma picit távol áll tőlünk, tehát a Wikipedian, Pottermore-on, egyéb rowlingi nyilatkozatban elhangzottakra, rajongói filmekre nem tudunk építeni. Mi szeretünk egyszerűsíteni, ezért van kitalálva a Winkys sztori, és ez alapján élnek a karakterek is.
Igen, szégyen, hogy a nagymesénk alapja kísértetiesen hasonlít a Grindewald sztorira, és igen, talán szégyen, de nem tudtuk, hogy már Grindewald is gondolkozott a varázslók nyilvánosságra hozásában, egy ilyen világban egy főgonosznál szinte alap hogy felmerül ilyesmi, nálunk is ezért lett ez a terv, és őszintén nem jutott eszünkbe, hogy a 6-7. rész körül a grindewaldos sztori mélyebben ki van fejtve más fórumokon. Akkor fogalmazzuk át: megvalósítjuk saját szemszögből, mert nekünk is eszünkbe jutott, és mostanság illeszkedik a koncepcióba. A grindewaldos sztorit úgy kezeljük, hogy az alapja megtörtént, a barátsága Dumbledore-ral, Ari halála, az összecsapás, de kisebb volumenű lesz. Annyira azért nagy, hogy Dumbledore tanárnak menjen, és elkezdje felvértezni a srácokat a gonosz ellen, de nem lesz belőle 10-20 éves hadjárat, inkább amolyan összecsapások, max. várostrom, varázspárbaj. Ettől még Grindewald volt az akkori kor legnagyobb sötét mágusa, de a nagyobb jó fogalma nem volt közismert, max nagyon szűk berkekben, és ahogyan az Egy Gyűrű elveszett, már nem nagyon van senki, aki emlékezne rá. Max. nagyon mesékben, ósdi polcokon esetleg könyvekben fellelhető, pl Bogar Bárd meséiben, de ott is csak ugye ködös utalás van rája meg cápa. Ennyit tudunk mondani a témáról, részünkről ez végérvényesen lezárva.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Túl sok a szabadidőm btw 2016-04-26, 22:52

Eleget téve Ruth* kérésének, akitől teljesen érhető, jogos és további kommunikációt meg nem ölő üzenetet kaptam, itt teszem közzé, mi történt velem a napokban. Mivel nyilvános ez a felület (is), persze nem számolok azzal, hogy nem érkeznek majd hosszú és megint a lényeget jóindulatúan csak súroló fejtegetések, de én a két adminhoz szólok most is ezzel, a chaten már tegnap végigjátszottuk a mindenkinek válaszolok játékot, ebben pedig összefoglaltam az arra, illetve a helyzetre vonatkozó meglátásaimat, ne ismételjük egymást.

Kedves mindenki,

aki ezeket a sorokat olvassa. Tekinthetünk erre afféle nyílt levélként is, habár nem volt még szerencsém kipróbálni magam a műfajban, mondhatjuk, hogy ritkán kell a véleménykülönbséget ilyen formában fejtegetnem, de a pontok osztogatása után nem nagyon látom más módját a dolognak. 
Nem hiszem, hogy az fogja megoldani a rajtam már bőven túlnőtt (mind korban, mind méretben) problémát, hogy állást foglalok benne, most folyékonyabban, mint a most már cenzúrázott chaten, azt pedig végképp nem, hogy ez a formája a tárgynak nem kerül majd ugyanolyan hirtelen teljesen rosszul kezelt kritikák temetőjébe. Talán ez egy olyan eset lesz, amikor kiállunk a vár kapuja elé egy darab karddal, teljes arzenál és támogatottság nélkül, de vannak olyan pillanatok, amikor ennek van értelme, még ha az eredmény a teljes reménytelenség is; a helyzetre értem, nem a saját 'vélt' hősiességemre, ennek a történetnek a hősei* ugyanis azok, akik megpróbálták megérteni és megoldást találni rá, de őket saját biztonságuk érdekében nem nevesíthetem, és ezzel el is érkeztünk a problémámhoz: nem tehetem meg.
Ha az alattam lévő bejegyzést olvassuk, az vitára szólít, (jelenleg a Velem történt részlegben található) azzal a lehetőséggel kecsegtet, hogy megbeszélésre kerülhet egy dramaturgiai vonulat, holott szó sincs róla, a legenyhébb ellenvéleményre parázs vita robban ki, amiben én végig azt az álláspontot képviseltem, hogy itt a hozzáállással van a gond, nem azzal, hogy valaki mondjuk nem ismeri a saját univerzumának történetét( rögtön az elején elengedtem azt a törekvést, hogy bebizonyítsam, kicsit félkarú óriás az ember ezek ismerete nélkül, de valahol elfogadható érv, hogy ez mondjuk pont érdektelenség miatt kimaradt, és nem fejtegetem, hogy omlik sok ponton darabjaira az a bizonyos védendő fal, ha a cselekmény egyik legkomolyabb motiváló erejét kiveszem magyarázat nélkül), sőt, egy ponton elmentem odáig is, hogy magam ellen érveljek azzal, hogy lehetséges, hogy ezek a karakterek IC vagy tudnak róla, vagy nem, de nem kívánják így nevezni, és nem is veszik figyelembe a történelmi vonatkozásait. Erre érvként megkaptam, hogy mereven ragaszkodom a részletekhez, és nem várhatom el bárkitől, hogy ismerje ilyen mélységekig a világot - bárkitől nem is, de mondjuk annak kormányosától(?), de ezt most akkor megint tegyük félre, ha nagyon meg akarom indokolni, meg tudom. Amin viszont még a korábbiakon is átsuhanni tudó tudatom sem tud elsiklani, az a tálalás. A vitára képtelenség, a hiba beismerésének teljes hiánya, az ignorancia, minden lényegtelen egyéb feszültség belekeverése a történetbe. 
Voltak, akik azzal érveltek, hogy elfogadtam a szabályzatot, ha nem tetszett, miért? Mert továbbra sem a világgal van bajom, hanem annak isteneivel, akik nem következetesek. (Továbbá ez egy éppen idecsöppenő usernek nem is feltétlenül tűnik fel.) Nincs semmi baj a zsarnoksággal, ha valaki következetesen csinálja, de egyik szemmel mosolyogni, hogy itt az újításoké a terep, a másikkal pedig kipontozni a chatet egy folyó vita közben nem az.

Megkaptam továbbá, hogy most kellene távoznom, éreztetve is volt bőven, de nem, én nem érzem úgy, hogy ha most drámaian becsapom magam után az ajtót, az bármit is eredményez azon kívül, hogy elkönyvelhetjük ezt egy értelmetlen lázongásnak. Eddig is voltak érveim és egyébként sem veszíthetek semmit a saját meggyőződésemen kívül, tehát Free Fritzy - én elmondtam, amit gondolok és tapasztaltam ebben a helyzetben, de ne kelljen már rettegnem attól, hogy túlérzékenység miatt ezt el kell hallgatnom, mert különben vissza leszek minősítve egy gyerek szintjére, miközben a vitapartnerem az egyik pillanatban duzzogva távozik, a következőben pedig szellemi fölényre hivatkozik. Ha illető admin még ezek után is úgy érzi, hogy értelmetlen a további vita, akkor tényleg ideje könnyes búcsút vennünk egymástól, mivel néha hiába "vagyunk a lámpafény, Mely amidőn a többi alszik, Ég a sötétség éjjelén."
Meleg üdvözlettel: 

Fritzy
Carmen Wilkes
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-03-07, 21:18

Na nézzük, itt vajon látszódik az aláírás? *dobpergés*

Felhasználó profiljának megtekintése
Lavender.Brown
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 531

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-02-28, 16:46

Na, a patrónus lista kész, de szeretném valamilyen büntetésre felterjeszteni Fritzwilliam Oberlin Hook, Piper Fane Walsh, Michael Gladwin karaktereket mert gazdájuk nem megfelelő módon írta be a patrónus foglalását. nem véletlen a kérés, hogy az egész kódot kell bemásolni kérem szépen! Smile

más!
Szebbnél szebb állatokkal találkoztam miközben átmásoltam a foglalásokat a listába, de kérek szépen mindenkit aki ezek után olyan állaton gondolkodik amit a többi fajtársától csak a színe különböztet meg, ne tegye. Very Happy A patrónusok a megidézésükkor nem színesek, mind fehér felhőszerű képződmény, elmosódott kissé, szóval a szín nem számít. Smile Smile Smile

Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Alexander Garvey
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 13

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-02-23, 18:03

Jobb félni, mint megijedni... Very Happy

Alexander Garvey carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,

Alexander Garvey carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,
Felhasználó profiljának megtekintése http://http//snarkysurana.tumblr.com
Caliphe Faoite
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 14
ϟ Hozzászólások száma : 18

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-02-15, 09:25

Próba Embarassed
Caliphe Faoite carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-01-11, 19:24

Sziasztok. Smile

Beugrottam kockát próbálni.  Very Happy

Próba dobás 15% eséllyel:
Vendég carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-12-31, 09:16

Kedves játékosaink,

Szeretnénk megköszönni nektek, hogy velünk töltöttétek ezt az évet. Mi nagyon jól szórakoztunk, reméljük, hogy ti is! Igyekeztünk programokkal, ötletekkel meglepni titeket, remélhetőleg a kedvetekre volt minden, amit láttatok, tapasztaltatok. Most nincsen is más dolgunk, mint hogy kellemes szilveszerezést és boldog új évet kívánni. Illetve egy kis statisztika így zárszóul, hogy lássuk, hogy mennyire megdöbbentően jól sikerült a közös kis világunk, amelyet ti is nap mint nap építetek.

Az elmúlt egy évben 1240 téma lett létrehozva, amit közösen nyitottunk.
Az elmúlt egy évben 12694 hozzászólás született.
Az elmúlt egy évben 285 karakter került beregisztrálásra.

Kösözönjük, hogy itt voltatok, találkozunk jövőre is!

Draco és Luna

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-12-23, 07:03

Sry guys, csak kipróbálom, kicsit új ez nekem még és majdan szeretnék képességdobást, mielőtt kész az ET-m Very Happy

,
(pl. 15%-os esély)

,
(pl. 10%-os esély)

,
(pl. 40%-os esély)

,
(pl. 30%-os esély)
Jonathan Zayn Davies
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 31
ϟ Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-12-08, 23:33

Na ki legyen...

Jonathan

Jonathan Zayn Davies carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,

Gabrielle

Jonathan Zayn Davies carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,

I'm capable of anything, and I love this in myself.
Darius Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Hozzászólások száma : 205

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-11-27, 12:21

Missy Foster írta:
01-25 - Missy ösztöndíjat kap, és mehet medimágusnak.
26-70 - Missy árvasági segélyt kap Dumbledore-tól, tehát mehet medimágusnak, de dolgoznia kell mellette.
61-90 - Gazdag rokon valamennyivel segít, így mehet medimágusnak, de dolgoznia kell mellette.
91-00 - Senki nem segít, halasztania kell, és dolgozni.

Darius Benedict carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,

Ebbe Dariusnak is lesz beleszólása Razz
Missy B. Foster
Reveal your secrets

Személyzet

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 195

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-11-27, 11:26

01-25 - Missy ösztöndíjat kap, és mehet medimágusnak.
26-70 - Missy árvasági segélyt kap Dumbledore-tól, tehát mehet medimágusnak, de dolgoznia kell mellette.
61-90 - Gazdag rokon valamennyivel segít, így mehet medimágusnak, de dolgoznia kell mellette.
91-00 - Senki nem segít, halasztania kell, és dolgozni.

Missy B. Foster carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,

a hízelgők pedig
jó tanácsot.

Bajban a barátok
segítséget adnak,
Aisling O`Hara
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-11-07, 17:19

Aláírás próba

Just you and me….

Theresa O'Conaill
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 121

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-09-18, 17:29

Szövegdoboz & Thess

Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás.
- Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. Ide jön a beszéd. - Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás. Ide jön a hozzászólás.

☽ Sebet gúnyol, kit seb nem ért soha ☾
Carmen Wilkes
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-09-17, 22:20

Rendicsek, már várom. Very Happy És köszönöm szépen. Embarassed vigyori
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-09-17, 20:03

Üdv itt Carmen megint Smile De jóó, akkor igyekszem 1-2 napon belül írni neked, és rohadt jó a képed Very Happy

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Carmen Wilkes
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-09-17, 19:54

Na szóval:
Örömmel jelenteném be, hogy a régi gép (ami egyszer már elfüstölt a kezeim között, nem szívesen vettem a kezembe javítás utána, na...) le lett cserélve, ezentúl jobb gép alól kerülnek ki a - nem feltétlenül jobb minőségű csunyannez - hozzászólások. Remélhetőleg ez jobban bírja majd, mint a régi.
Másodszor, elnézést kérnék mindenkitől, akinek mostanában nagyon lassan, vagy egyáltalán nem írtam, több probléma is adódott - java része most is csak csúsztatva lett, nem megoldva -, de most már tényleg összeszedem magam, csak még egy kis türelmet kérnék - mielőtt még meglincseltek zsakos -, hogy utolérjem magam, és mindenkinek tudjak írni.
Na meg köszönöm az eddigi türelmeteket is, vagy csak hogy ti sem értetek rá, hogy meglincseljetek. veryhappy
Lavender.Brown
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-09-13, 15:09

Májustól visszamenőleg a befejezetlen ET-k archiválva lettek. A múlt árnyai topicban találhatók. Aki úgy érzi, hogy mégis kezdene valamit az elaltatott karakterével, adminnak vagy modinak küldjön PM-et és visszaállítjuk.

Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1480

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-08-28, 13:48

Raziel Z. Arkell írta:
@Luna Lovegood írta:
Ebony, Carmen, Aaron

Izé, mi Aaron-Raziel-Mercury hármast szeretnénk, ha megoldható. ^^" bár ez utóbbi még nem írt vissza, hogy elhatárolódik-e esetleg tőlünk xD de szóval... Ha megoldható... nagyszemu

Egyelőre felírtam, de mindent nem tudok megígérni, mert így is nagyon sok fejléc lesz előre láthatóan. Smile Mercury pedig az én aktívságmércémben jelenleg egyáltalán nem sorolható az aktív játékosok közé. :S Szóval meglátjuk. Smile

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-08-28, 13:12

@Luna Lovegood írta:
Ebony, Carmen, Aaron

Izé, mi Aaron-Raziel-Mercury hármast szeretnénk, ha megoldható. ^^" bár ez utóbbi még nem írt vissza, hogy elhatárolódik-e esetleg tőlünk xD de szóval... Ha megoldható... nagyszemu
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-08-28, 10:04

Lavandert biztos, hogy nem tudom kitenni, róla még mindig nincs használható teljes alakos, körbevágható kép, amivel felkerülhetne. :S

McGalagony ott lesz, az biztos, a másik hármason még agyalok majd, mert már így is iszonyú sok fejléc van, amit egyelőre felírtam magamnak:

Harry, Ron, Hermione
Ginny, Fred, George
Astrid, Piton, Draco
Cho, Roger, Marie
Ginette, Zivonn, Stuart
Bailey, Emily, Dan
Uther, Ruth, Lioneah (?)
Sheska, JED, Die
Luna, McGalagony, Cedric
Sybella, Altan, Camy
Amiya, Cheon, Maya
Ebony, Carmen, Aaron
Thessa, Isaac, Anne
Leticia, Philip, Agnese

Lavender.Brown
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-08-28, 09:28

Szia Luna Very Happy
Szeretném Lavendert mint canon karit látni a fejlécen, vele Gerardot, azt hiszem ez egyértelmű és ha drága megalkotójának nincs kifogása ellene, akkor harmadiknak Missyt Smile

Minervát is jelölöm, de nem tudok két másik személyt hozzá, gondolom Piton Astriddal szeretne vagy viszont, de bármelyik jk tanárral szívesen mutatkozna. Őt csak azért mert canon kari és tanár, ha már megalkottam szerintem ott a helye, ahogy minden más canon karinak akik nem njk-k.

Aztán szeretném Max-et a két csajszival, Emmácska és Danácska Smile

Köszcsike rokaize

Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2015-08-27, 17:06

A képeket köszönöm, fogok még keresgélni, mert sok fejléc lesz és sajnos nincs két hetem rájuk, szóval igyekszem olyanokat keresni, amikkel minél kevesebb a munka és ahol pl. mint Ginette képén a haj nagyon hasonló színű, mint a háttér, vagy Zivonnál nagyon mintás és sokszínű a háttér szemkifolyós órákba telne rendesen és szépen körülvágni. Very Happy

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül

Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Similar topics

+

Similar topics

-
» Hyuuga Aikan