ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Blaire La Fontaine I_vote_lcapBlaire La Fontaine I_voting_barBlaire La Fontaine I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Blaire La Fontaine I_vote_lcapBlaire La Fontaine I_voting_barBlaire La Fontaine I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots

Kalandmester


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Blaire La Fontaine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Blaire La Fontaine
Reveal your secrets
Blaire La Fontaine
Griffendél

TémanyitásTárgy: Blaire La Fontaine   Blaire La Fontaine Empty2017-07-19, 17:38



Blaire La Fontaine
Karakterhez passzoló idézet

[You must be registered and logged in to see this image.]

   
Userinfo: Titkos karakter

   Teljes név: Blaire La Fontaine
   Születési hely és dátum: 1980. június 2. London (feltehetően)
   Csoport: Griffendél
   Patrónus: Csivava
   Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Kilencedik (Ereklyevadász)
   Képesség: Sebezhetetlenség
   Mágikus adottság: Légmágus 1. szint
   Familiáris: -
   Kiemelkedő tudás: Rúnamágia - született tehetség, Sötét Varázslatok Kivédése - kiemelkedő, Jósmágia - tehetségtelen
   Kihez tartozol: Saját

   Jellem: Alapvetően kedves lány vagyok, de mint sokaknak nekem is akad egy kis... mondjuk úgy hátrányom. Azaz mások szerint ez már betegségnek számít azért is küldtek el dokihoz most már. Állítólag a közszeméremsértést másképp nem lehet kezelni és biztosan nem szeretném ha ennél is komolyabb következménye lenne. Tehát hogy részletezzem is. Az egyik apró gondom ami miatt még nem kellene dokihoz mennem, hogy kissé két balkezes vagyok. Törtem mar össze magamat és mást is párszor, de a kisebb ügyetlenségek a gyakoribbak. Próbálok odafigyelni de ez nem sokat változtat a helyzeten. A másik gondom azaz a másik szerinti gondom a kissé túlzott éhség... na nem kaja tekintetében bár szeretek enni is. Azt mondják a szex függőség és ugyanolyan mint amikor valaki dohányos vagy alkoholista. Nem hiszem pedig hogy annyira káros lenne, hiszen ez jót tesz mivel a mozgás egészséges nem? Meg aztán ideges se nagyon vagyok mert levezetem a feszültséget. A kivizsgáló doki valami olyasmit mondott hogy mivel olyankor elkap valami és nem gondolkodom bajba is kerületek és a nem kívánt terhesség csak a kisebb gond, lehet belőle betegség is amit elkapok vagy ez a színházas eset ami miatt komolyabb szakemberhez kell járnom. Semmi kedvem hozzá, de nincs mit tenni.
Egyébként elég szabad szájú vagyok de tudom kivel lehet és kivel nem. A legtöbb ismerősöm nem is nézne ki belőlem ilyesmi. Csak egy kedves lányt látnak és persze nem látnak a fejemben, nem látják mi jár az eszemben szinte folyamatosan és nem ismerik azt a szabad szájú oldalamat, aki bármit kendőzetlenül kimond. Kíváncsi leszek hogy a doki hogyan kezeli majd ezt mert ott nem kell majd kicsit sem visszafognom magamat. Egyelőre még azt sem tudom hogy nő vagy férfi. Na nem mintha válogatós lennék... Még az is lehet hogy jól szórakozom majd.

Kinézet, megjelenés: Barna haj és szem amit a szüleimtől kaptam bár sosem ismertem őket. Nyúlánk vékony testalkatú vagyok, elég magas lány létemre a magam 178 centijével. Sportosabb a külsőm főleg mert elég sokat szoktam mozogni bár nem a hagyományos értelemben. Na jó néha eljárok futni, de elég ritkán. Szerencsés alkatom van, pedig nagyon  szeretek enni. Nem vagyok feltűnő jelenség a mondjuk úgy betegségem nem jár ilyesmivel. Átlagos a külsőm sőt elsőre csak egy egyszerű lánynak lát mindenki, semmi különleges. Nem viselek kivágott ruhákat bár nincs ellenemre a szép de a kényelmeset többre tartom. Ritkán viselek magas sarkút, szoknyát inkább csak praktikussági szempontból. Ékszerem se sok van és időnként még a szemüveget is az orromra tolom. Nem rossz veszélyesen a szemem de hátsó padból már nem látok el a tábláig olyankor azért kell.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Árva vagyok a szüleimrol semmit sem tudok, de valahogy nem volt meg soha sem bennem a késztetés hogy megkeressem őket. Letettek az árvaház küszöbére és ott hagytak gondolom nem volt rám szükségük akkor nekem miért legyen rájuk? Sokan úgy vélik hogy árvanak lenni rettenetes, de én sosem éltem meg ilyen rossz dolognak. Nincsenek szüleid, de vannak barátaid akiket szinte családkent kezelhetsz és őket te választod meg nem kapod őket készen. Meg aztán 11 évesen már a Roxfortba kerultem. Örökbe sose fogadtak valószínűleg a mágikus képességgek miatt. Voltak körülöttem furcsasagok no de legalább így nem kellett elszakadnom a barátaimtól, csak amikor jött a Roxfort. Ott viszont annyira sok érdekesség várt hogy nem volt időm szomorkodni e miatt.
A beosztáskor meglepődtem, de a Griffendél lett a házam. Nem vagyok ugyan gyáva és a kézügyesség miatt a bájitaltan ez által a Mardekár is távol áll tőlem de jó ez így.  Kellemes csapatba kerültem és bár nem voltam benne minden rosszban azért volt egy két izgalmas bandázásunk.
15 voltam amikor átestem azon a bizonyos tűzkeresztségen. Valahogy elkopott a hév egy kis iszogatás és egy kis tábortűz kellett csak hozzá meg persze John. Jó igazából nem ő tehet róla , mivel én beszéltem rá hogy lógjunk ki a Tiltott Rengetegbe. Vittünk kaját gyújtottunk tüzet és persze szereztünk egy kis pezsgőt.  Sikerült az összes vizsgánk és jött már a nyári szünet aztán csak adta magát a helyzet. Én támadtam le lényegében de persze azért nem ellenkezett annyira. Utána együtt voltunk egy ideig, talán két hónap de nem volt se szerelem se semmi. Úgy értem részemről. Na igen John egy jó ideig került az után hogy számítottunk főleg hogy nekem már előtte volt egy kisebb... Hát no nem voltam szerelmes John pedig nyáron otthon volt, nálam pedig már akkor is mutatkoztak jelei ennek a függőségnek, vagy minek. Szóval így kezdődött és azóta volt közöm pár sráchoz már. Igazából nem voltak sokan ezért nem terjed el rólam rossz pletyka. Inkább csak több mint barátok vagy egy egy buliban ismeretlenek.
Persze volt pár kellemetlenebb kaland mármint aminek következményei is voltak. Egy egy büntető munka mert belefutottunk egy tanárba, de még ennek ellenére is maradhattam egyetemistának.
A legutóbbi eset volt azt hiszem az utolsó csepp főleg hogy már 19 vagyok és nem csak egy szimpla büntető munka a tetteim következménye. John úgy fest mindig egy egy különleges alkalmat kap meg az életemből mivel a színházban is őt rángattam el. Igazából elég unalmas darab volt és nekem elég volt csak oldalra nyúlni. John egyből megértette és mivel nem ült közvetlenül mellettük senki én pedig szoknyában voltam adott volt a helyzet. Csak aztán mégsem voltunk eléggé csendben bar igazából John volt a problémásabb. Hát ha nincs az embernek elég nagy gyakorlata... Szóval jött a jegyszedő és tény azért kissé kellemetlen volt.  Attól pedig nem is tudok hogy John volt aki miatt a dokit is látogatnom kell. Őt az apja kihúzta a bajból rólam viszont cserébe mesélt egy s mást. Nem fogom neki megköszönni annyi biztos. Nem érzem magamat betegnek vagy annyira problémásnak hogy dokihoz kelljen járnom egész nyáron.  Na de meglátjuk meg az is lehet hogy érdekes lesz netán a doki, vagy valami helyes fickó. Nem könyvelem el előre rossz dolognak. Legalábbis annyira.


Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Blaire La Fontaine   Blaire La Fontaine Empty2017-07-20, 00:19



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Drága La Fontaine!
Köszöntelek az oldalon!
Bocsánat hogy egy nap csúszással érkeztem. De ide értem és végig olvastam a történetedet.
Szerintem rendben van a kari teljesen. A helyesírásra érdemes ránézni, én pl gyakran pötyögök mobilról, és én is sokszor félre ütök, úgyhogy ezen tova is lendülök.
Érdekes személyiségnek ígérkezik. Lehet hogy enyhén szólva erős, de merem figyelmedbe ajánlani a Nymphomaniac című filmet. Személy szerint nekem nagyon tetszett és ehhez a karakterhez adhat akár apró szösszeneteket.
Ha szabad szájú, akkor adj neki! Dörgölje mindenki orra alá amit a szívén visel!Very Happy
A leírásodból, nekem van egy olyan hangulata is, hogy minden ellenére van benne egyfajta szemérmesség vagy némi visszafogottság. Ami persze a későbbi játékok során ki tudja merre megy, nem megy, hogy is alakul. Kíváncsi leszek mi is lesz azzal a dokival meg úgy a hölgyeménnyel!
Útadra is engedlek, fald fel akit jól esik! Very Happy  tongue

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Blaire La Fontaine   Blaire La Fontaine Empty2017-07-20, 06:35



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!


Én is, én is! A kari nekem készült, de nem baj, ha elfogad téged a hivatalos "szerv" is, mert akkor több szem többet lát. Élvezettel olvastam minden sorodat, mégis nehéz hozzáfűzni, hiszen Cody olyan frappánsan összefoglalta, amit gondolok. Embarassed Imádom, ahogy írsz, és tetszik, de nagyon, hogy nem félsz megfogni a szexualitást. joooeg Nem viszed túlzásba, hogy az már nyers, és szemet bántó legyen, viszont annyira meg belemész, hogy élvezet legyen beleképzelnie magát az embernek, akár olvasóként is. Úgy gondolom, hogy a PB-vel nagyon passzolhat ez a jellem, a szürke kisegér csajsziból mégiscsak ki tud törni a szenvedélyes femme fatale, szóval ezt nagyon megfogtad. Az előtörténet alapján simán elképzelhető a szeretethiány, ami ehhez a függőséghez vezetett, de téged ismerve ennél sötétebb, csavarosabb dolgok is állnak a háttérben. Na majd a dokibácsi kinyomozza XD
Szóval imádtalak, nem is szaporítom tovább a szót, tudod mi a dolgod Very Happy  

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Blaire La Fontaine   Blaire La Fontaine Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blaire&Aurel
» Blaire & Victor - Összefutás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: