ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Dale Riordan I_vote_lcapDale Riordan I_voting_barDale Riordan I_vote_rcap 
Kalandmester
Dale Riordan I_vote_lcapDale Riordan I_voting_barDale Riordan I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Dale Riordan I_vote_lcapDale Riordan I_voting_barDale Riordan I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Dale Riordan I_vote_lcapDale Riordan I_voting_barDale Riordan I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Dale Riordan I_vote_lcapDale Riordan I_voting_barDale Riordan I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Dale Riordan I_vote_lcapDale Riordan I_voting_barDale Riordan I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Dale Riordan I_vote_lcapDale Riordan I_voting_barDale Riordan I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Dale Riordan I_vote_lcapDale Riordan I_voting_barDale Riordan I_vote_rcap 
Christopher Graves
Dale Riordan I_vote_lcapDale Riordan I_voting_barDale Riordan I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Dale Riordan I_vote_lcapDale Riordan I_voting_barDale Riordan I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dale Riordan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Dale Riordan
Reveal your secrets
Dale Riordan
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Dale Riordan   Dale Riordan Empty2017-07-03, 09:40



Dale Riordan
Ártatlanságra ítélve

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Titkos karakter

Teljes név: Dale Riordan
Születési hely és dátum: 1966. december 8. Bristol, Anglia
Csoport:  Varázshasználó
Patrónus: Róka
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Mindörökké auror
Képesség: Kísértetvadász
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás:  Átváltoztatástan - kiemelkedő, Mugliismeret - kiemelkedő
Kihez tartozol: Savannah

Jellem: Egyszerű léleknek mondanám, aki többé-kevésbé következetes. Megvannak a rigolyáim, mint hogy imádok zenélni, és akkor senki sem zavarhat. Ha elmerengek egy ügyön, nem tűröm, hogy bárki is közbeszóljon, amíg nem futtattam végig a saját elképzeléseimet. A stílusom talán nyers, mert nem gondolok bele, hogy mit is érezhet a másik, rosszindulatú viszont nem vagyok, sőt meglehet éppen azzal akarok mindenkit motiválni, hogy megerősítem, ha netán magára venné, hogy bántom. Úgy tartom, az élet csupa akadályból áll, amelyek engem sem kíméltek, így nem csoda, ha a saját múltamból indulok ki. Az embernek ki kell állnia magáért. Sokan zseninek tartanak, mert nem a hagyományos módon gondolkozom, nyomozok, igyekszem elvonatkoztatni a szabályoktól, és hátulról megragadni a lényeget. Ott keresni bizonyítékot, ahol mások sosem próbálkoznának.

Kinézet, megjelenés: Szikár alkatom egyértelműen azt sugalja, jól bírom a gyűrődést. Egykor szerettem katonás rövidségűre vágatni a hajamat, a börtönben mégis a lazább, hosszabb stílus ragadt rám, amolyan szinte vállig érő, fül mögé tűrhető fazon a sajátom. A sötétszőke tincsek mellé kék szem párosul, egészen kisfiúsnak néznék ki, ha nem borítaná az arcomat a sűrű, de összességében jól ápolt szakáll. A tekintetem kemény, mint aki nem ismer tréfát, holott aki ismer, tudja, hogy pont a nyers vicceimről vagyok híres. A mozdulataim olykor elbizonytalanodnak, ám ez csak annak a jele, hogy elvesztem a kontrolt, mert valami nagyon foglalkoztat legbelül. Nem szokásom jelvényt viselni, lehet, hogy ez az auroroknál gond lesz, de szívesebben mutatkozom civilként.   

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Mit tehet az ember, ha ártatlanul megvádolják? Nagyjából semmit, hiszen egyértelmű, hogy bárkinek voltam az útjában, nem ismert félelmet, sem gátlást, félreállított, de legalább nem akart megölni. Szinte húsz év munkája mehetett volna kárba az iskolai képzéstől kezdve az auror léten át, ha megtörök. Ám keményebb fából faragtak, és szokásom összeomlani, csupán átértékeltem mindazt, ami velem történt, hogy új életet kezdhessek. Ha számot kellett vetnem a múltammal, hát megtettem, hogy hasznos legyen a bent töltött időm, hiszen nem tart majd örökkön-örökké, s többé-kevésbé az lehetek, aki voltam. Az amerikai mágusiskola levelét akkor kaptam meg, miután az a kedves kislány, aki a pocsék családi élet mellett mentsvárat jelentett, már egy éve elment. Savannah páratlanul angyali természetét sosem fogom elfelejteni, talán ő az egyetlen, akivel megtaláltam a hangot, mindenki más utálatos feljebbvaló volt, vagy átgázolandó vagy lenézendő alak, akivel kapcsolatban egyértelműen főnökösködhetek. Aurornak lenni bizony maga volt az a hivatás, amelyből sosem akartam felébredni, s amikor el lettem dugva egy messzi szigeten, amit kifejezetten varázsló származású fegyenceknek tartottak fent, biztosan tudtam, hogy aki megölte a feleségemet, és rám akarta kenni, nem fogja megúszni csak úgy. Végül azok, akiknek korábban segítettem, hogy megoldás kerüljön az ügyük végére, három év után segítettek, hogy kijussak. Komoly ügyvédek segítségével rávilágítottak, hogy közvetlen bizonyíték nem szólhat ellenem.
Már három éve raboskodtam a szigeten, továbbra is járatva az agyamat a történteket, de megszokva a helyi viszonyokat, segítettem a véres bandaháborúkban, ahol megtanultam az ellenfél fejével is gondolkozni. Egy lettem közülük, mégsem adtam fel az emberségemet. Végre ki tudtam jutni, de a börtönben használt második keresztnevemet használtam innentől, mert tudtam, hogy új életet kell kezdenem. Az vagyok, aki voltam, mindörökké auror. Másfelől egy börtönt megjárt, gyilkosságért elítélt fegyenc, aki már sosem lesz úgy igazán a régi.






Stones and bones; snow and frost.
Seeds and beans and polliwogs.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Paths and twigs, assorted kisses,
We all who know who she misses!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Dale Riordan   Dale Riordan Empty2017-07-08, 10:25



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Hát szervusz! Nem is tudom hol kezdjem, mert a karid teljességgel tökéletes, úgyhogy mit is mondhatnék róla részleteiben? Menjünk akkor sorban. A pb-d tökéletes és nem is csak azért, mert Charlie Hunnamnak van azért egy jó adag karizmája, hanem azért is, mert a karakterhez és ehhez a jellemhez is tökéletesen passzol, úgyhogy ő teli találat! A jellem szuper lett, nem bonyolítottad meg, de nem is túlságosan egyszerű, vannak benne mélységek és még van hová fejlődnie is, így az igazi. Smile A kinézetről nem sokat mondhatok, azt végül is adja a pb, de szépen leírtad és átjöttek a miértek is a kissé csapzottabb külsőre.
Az előtörténetedre sem mondhatok semmi rosszat, szépen összeraktad, nem rizsáztad túl, hogy mielőbb a játéktéren villanthass és ne kelljen itt időzni sokat egyikünknek sem, úgyhogy semmi kivetni valót nem találok. A sztorid is remek lett, lehet még boncolgatni tovább, meg aztán egyébként is szuper a kari! És miután a dicséret rész meg volt, jöhet a menet, azaz indulj foglalózni, ha még nem tetted és mehetsz a játéktérre!


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: