ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Genvieve Beaumont I_vote_lcapGenvieve Beaumont I_voting_barGenvieve Beaumont I_vote_rcap 
Kalandmester
Genvieve Beaumont I_vote_lcapGenvieve Beaumont I_voting_barGenvieve Beaumont I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Genvieve Beaumont I_vote_lcapGenvieve Beaumont I_voting_barGenvieve Beaumont I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Genvieve Beaumont I_vote_lcapGenvieve Beaumont I_voting_barGenvieve Beaumont I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Genvieve Beaumont I_vote_lcapGenvieve Beaumont I_voting_barGenvieve Beaumont I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Genvieve Beaumont I_vote_lcapGenvieve Beaumont I_voting_barGenvieve Beaumont I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Genvieve Beaumont I_vote_lcapGenvieve Beaumont I_voting_barGenvieve Beaumont I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Genvieve Beaumont I_vote_lcapGenvieve Beaumont I_voting_barGenvieve Beaumont I_vote_rcap 
Christopher Graves
Genvieve Beaumont I_vote_lcapGenvieve Beaumont I_voting_barGenvieve Beaumont I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Genvieve Beaumont I_vote_lcapGenvieve Beaumont I_voting_barGenvieve Beaumont I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Genvieve Beaumont

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Genevieve Beaumont
Reveal your secrets
Genevieve Beaumont
Griffendél

TémanyitásTárgy: Genvieve Beaumont   Genvieve Beaumont Empty2017-06-22, 13:45



Geneviev Beaumont
The inner charm is way more powerful than your Wand

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter

Teljes név: Genevieve Beaumont
Születési hely és dátum: London, 1985. augusztus. 10.
Csoport: Griffendél
Patrónus: fehér sarki róka
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 4. év
Képesség: -
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: Első tárgy- Kiemelkedő: Jóslástan
Második tárgy – Kiemelkedő: Legendás Lények Gondozása
Tehetségtelen tantárgy: Sötét Varázslatok kivédése
Kihez tartozol: Calista Merrick

Jellem: Genevieve bátor lány, olyan, akiből elsőre ki sem nézné az ember, hogy mikre képes. Általában higgadtan reagál, néha nem is érti, hogy kerülhetett a Griffendélbe, ahol többnyire a szangvinikus, hirtelen cselekvő, energikus személyiségek szoktak megfordulni. Ő azonban mégis a Griffendélbe került, pedig elsőre ő a Hugrabugra számított. Barátságosan közeledik általában a zöldek felé is, elítéli az elfogultságot, azt vallja, csak akkor ítélkezhetne valaki felett, ha tökéletes lenne. Ilyen pedig nincs, tehát a mardekáros ugyanolyan ember, mint az összes többi. Többnyire csendes, nem egy hangoskodó típus, ritkán ereszti ki a hangját, de az akkor nagyot szól és üt is.
Az ellenséges válaszra ő visszavonulással, ignorálással reagál. Ha nem kérnek belőle, akkor nem erőlteti. Nem híve a provokációnak, szerinte nem az a bátorság, ha belemegyünk egy konfliktusba, illetve szándékosan kiprovokáljuk azt.
A kapcsolatai általában szűkek mégis, mivel introvertált személyiség, és meg is van elégedve azzal a pár barátjával, akikkel össze is tart. Egy társaságban nem ő a buli közepe, inkább a csendesebb megfigyelő, aki mégis hiányozna, ha nem lenne ott, leginkább a szervezési háttérmunkákban vesz részt szívesen.

Kinézet, megjelenés: Magas, vékony csajszi, fehér bőrű. A haja göndör, sötétbarna, már-már feketeéhez közelítő, lapockája aljáig ér. Töbnyire sokat szenved, mire rendbe teszi minden reggel, göndör hajat nem könnyű fésülni. A szeme barna, egészen mély tónusú. Azt mondják róla többnyire, hogy olyan a tekintete, mintha mások lelkébe látna. Az orra nagy, de nem túlzottan, egyenes vonalú. Az ajkai teltek, szívformájúak. Gyakran komoly az arca, de ha a helyzet úgy kívánja, tud laza, mosolygós is lenni – csak víz közelébe ne vigyék, akkor kiül rá a pánik. Érzelmei többnyire nem látszanak rajta, de ebben az egy helyzetben nagyon is nyitott könyv.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Franciaországban születtem, de már itt, Angliában nevelkedtem fel. Kvibli család egyetlen gyermeke vagyok, olyan, akit első gondolásra talán elkényeztettek, de nem igaz. A szüleim mindig is arra neveltek, hogy legyek büszke arra, aki vagyok, de soha ne tartsam magam feljebb valónak másoknál. Minél nagyobb lovon ül valaki, annál nagyobbat eshet, ha lelöki az állat a hátáról – szokta mondani megboldogult édesapám, akinek halálhíréről a Roxforti Csata utáni napon kaptam hírt, sárkányhimlő vitte el… Alig akartam hinni akkor a szememnek/fülemnek. Az élet nem volt mindig ilyen zavaros és hallgatag számomra. Csak apám halála után zárkóztam be, a hiánya miatt. Szerettem őt, és sokat beszélgettünk, talán többet is, mint édesanyámmal, akit lekötött az, hogy a háztartást vezette. Őt meg ezért csodáltam. Ahogy bánt az állatokkal, lenyűgözött, tőle tanultam ezt is, de javarészt az iskolai évek tettek hozzá a jó jegyeimhez LLG-ből. Egy furcsa emlékem azért akad a gyermekkoromból, amiről érdemes szót ejteni: hat éves korom körül beleestem a tengerbe, hajókiránduláson voltunk. Anya figyelmeztetett, hogy ne lógjak a hajókorláton, mert bele fogok esni a vízbe, jaj, mi lesz. Hát, mivel nem mondta meg, én teszteltem, meg is bántam azonnal, amint becsapódtam a kék víztömegbe, és a sós tengervíz az orromba került. Akkor és ott azt hittem, vége mindennek, nekem befellegzett. Egyedül arra emlékszem még tovább, hogy valami sárga hínárszerű izé úszott felém, aztán kiemelkedtem a vízből. Anyáék soha nem mondták el, mi történt akkor, én pedig mindig szilárdan állítottam, hogy engem egy sellőlány mentett meg. Körülbelül ekkortájt jelentkezett az első arra utaló jel is, hogy boszorkány vagyok, a levelemet pedig a Roxfortból tizenegy éves koromban megkaptam. Nagyon meglepődtek a szüleim, mert nekünk nem volt tudomásunk róla, hogy korábban lettek volna mágiával bíró felmenőink a családfában, de nem utasítottak el. Nyitottak voltak a legtöbb mugli ismerősünkhöz képest. Az iskolába szomorúan engedtek el, ezért minden nap írtam nekik az első évben, később már csak hetente, majd havonta, ahogy az időm csökkent fordított arányosságban a tennivalókkal. Viszonylag jó bizonyítványaim szoktak lenni, kivéve, ha Sötét Varázslatok Kivédéséről van szó. A pálcám egyszerűen nem tolerálja az átkokat, leginkább átváltoztatásokra és bűbájokra alkalmas. Harmadik évemben nagyon féltem a Jóslástantól, de hamar kiemelkedő eredményeket mutattam. Született tehetség nem vagyok benne, azonban egész jók az eredményeim itt is, és ezt büszkén vállalom, ahogy a Legendás Lényeg Gondozásában elért sikereimet is. Hogy az SVK nem megy úgy? Üsse kő, nem lehet mindenki mindenben tökéletes. Unalmas is lenne úgy az élet.  


Vissza az elejére Go down
Lacey Stewart
Reveal your secrets
Lacey Stewart
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Genvieve Beaumont   Genvieve Beaumont Empty2017-06-22, 15:35



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Nos, nem találtam benne semmi kivetnivalót Very Happy Very Happy Very Happy Nagyon jó lett az előtörténet, főleg a tengeri rész fogott meg a legjobban (érthető okokból Very Happy). Gen személyisége szintén passzol a Griffendélhez, habár annak külön örülök, hogy nem keresi a konfliktusokat és nem ellenséges a mardekárosokkal (szegénykéket már így is sokan elítélik Smile). Nem is tartóztatlak tovább, menj, foglalózz, majd lépj be a játéktérre és vesd bele magad a játékba Very Happy


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: