ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Riley Flinn I_vote_lcapRiley Flinn I_voting_barRiley Flinn I_vote_rcap 
Kalandmester
Riley Flinn I_vote_lcapRiley Flinn I_voting_barRiley Flinn I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Riley Flinn I_vote_lcapRiley Flinn I_voting_barRiley Flinn I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Riley Flinn I_vote_lcapRiley Flinn I_voting_barRiley Flinn I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Riley Flinn I_vote_lcapRiley Flinn I_voting_barRiley Flinn I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Riley Flinn I_vote_lcapRiley Flinn I_voting_barRiley Flinn I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Riley Flinn I_vote_lcapRiley Flinn I_voting_barRiley Flinn I_vote_rcap 
Alison Fawley
Riley Flinn I_vote_lcapRiley Flinn I_voting_barRiley Flinn I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Riley Flinn I_vote_lcapRiley Flinn I_voting_barRiley Flinn I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Riley Flinn I_vote_lcapRiley Flinn I_voting_barRiley Flinn I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Riley Flinn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Riley Flinn
Reveal your secrets
Riley Flinn
Griffendél

TémanyitásTárgy: Riley Flinn   Riley Flinn Empty2017-05-26, 20:50



Riley Flinn
Never Gonna Give You Up

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Titkos karakter

Teljes név: Riley Flinn
Születési hely és dátum: 1983.05.14. Sacramento, California, USA
Csoport: Griffendél
Patrónus: Hiúz
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Hetedik évfolyam
Képesség: Vélaszármazék
Mágikus adottság: Vízmágus
Familiáris: Mókus --> Macskás beütéssel (tervezett képesség : gyors fejlődés)
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - kiemelkedő, Mugliismeret - kiemelkedő
Kihez tartozol: Fryalla

Jellem: Igazi nagy genyó vagyok, és ez egyértelműen az apahiányt jelenti. Nem vagyok gonosz, csak gonoszkodó, viszont azzal, aki megérdemli. Tehát aki másokat bánt, kigúnyol, hatalmaskodik. Tipikus lázadóként a rendszer ellensége vagyok, a csínytevéseken jár az eszem, de aki kedves, barátságos vezető, azt nem bántom, próbálok segíteni, mert tudják rólam, hogy amúgy csapatjátékban bevethető vagyok, sőt, nélkülem el sem indulni bulizni a srácok, automatikusan felmerül a nevem, akár vezetőként is, holott nem szeretek parancsolgatni, inkább szervezek, haverkodok. Ami viszont a lányokat illeti, korra való tekintet nélkül imádok flörtölni, csókolózni, és igen, akár az ágyba is vinni őket. Tartós kapcsolatom pont a koromból kifolyólag nem volt még, de nem volna ellenemre az sem, hiszen az is érdekes lehet. Akkor már nem csak a kezdeti izgalmakról, hanem a mélyebb kísérletezésről szólna a dolog.

Kinézet, megjelenés: Anya felmenői között lehettek vélák valahol, de az benne az érdekes, hogy mindkét szülőm mugli, és még csak nem is hallottak a Roxfortról, vagy a varázsvilágról. A távoli múltba vész a nyoma, hogy akkor anyában és bennem miért lehet véla vér, de kétségkívül van, mindketten sugárzó külsővel vagyunk megáldva, ami a varázsmentes világban igazán különlegesnek, mások szemében pedig taszítónak hat. Sosem értettem, hogy miért is vagyok ennyire más, de hát kit izgat? Az ember csak elfogadja, amit adományként kapott. Apa világos bőrét, de anya kék szemeit, és szőkés tincseit örököltem. Az alkatom zömök, de izmos, és egy cseppnyi felesleges nem jön rám, minden szerencsés módon átalakul használható inakká zsír helyett. Olyan vagyok, mint a rendíthetetlen ólomkatona, minden pont arányos. Átlagos magasságom az egyetlen, amivel nem emelkedek ki a többiek közül, de ez nem is baj, szeretek a csapatnak a közepén helyet foglalni, nem kell még fel is nézni rám.   

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Na itt aztán tényleg átlagos az utam, mert normális szerető családban nőttem fel. Kertvárosi házunk volt, apa rendőr volt, és a nagybátyám is, anya pedig otthon gondozta a háztartást, partykat szervezett a helyi elitnek. Korán félárva lettem, apa meghalt ugyanis egy lövöldözésben, de sok barátom volt, így nem maradtam magamra. Viszont az rányomta a bélyegét, hogy aligha volt előttem igazi férfi példa, nem tanultam meg a tiszteletet, nagy volt a szám, és legtöbbször tilosban jártam. Imádtam tévét nézni, a hetvenes-nyolcvanas évek sorozatan nőttem fel, a Charlie angyalai voltak a kedvenceim, na és persze a Starskey és Hutch, Magnus, Szupercsapat.  Sosem szerettem meg a technikát, vagy a változást, még mindig a régi retró számokat hallgatom. A nagybátyám viszont nagyon nyomta, hogy a családi hagyomány szerint rendőrnek kell lennem, így az első mugli iskolám már ez alapján lett kiválasztva. Mondanom sem kell, gyorsan kirugattam magamat. Amikor viszont megkaptam az amerikai varázslóiskola levelét, akkor lekerült rólam a stigma, kiderült, hogy varázsló vagyok, számtalan ajtó nyílt ki előttem, a varázslattal megtanulni bánni.. végre a magam ura lehettem. Több kevesebb jó eredménnyel végeztem a hatodik évig, amikor a nagybátyám ismét jelezte, hogy ha nem is rendőr leszek, de közeles vagyok a Flinn hagyomány szerint a törvény szolgálatába állni, így hetediktől olyan iskolát választ számomra, ahonnan egyenes út vezet a korrekt magaviselethez. A roxfortban a hetedik év után hagyományos aurorképzés várható, és bár kézzel-lábbal tiltakoztam, átirattak, hogy még legyen egy felkészítő hetedik évem az egyetem előtt. Vajon hogyan bújhatnék ki? Amerikában van minden barátom, haza akarok menni! Bár.. az angol lányok állítólag a közhiedelemmel ellentétben nem is annyira frigidek..





aláírás helye
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Riley Flinn   Riley Flinn Empty2017-05-28, 17:54



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Nos, először is azt hiszem a legtöbb romantikus nő nevében mondhatom, hogy éljenek a lázadó dögös pasik, és üdvözlet a karakterednek a Roxfort világában. A mugli háttér egy csöpp rejtéllyel mindig izgalmas tud lenni, és abból is rengeteg konfliktus bontakozhat ki, hogy az auror pályára akarják őt erőltetni, tehát van merre elindulni az életében. Izgalmas, tartalmas játékokat kívánok, hiszen semmi kivetnivaló nincsen az előtörténetedben, vár a játéktér! Smile


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: