Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Jonas Black vityillója
  Yesterday at 20:57
Kalandmester

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 18:05
Joyce Brekinridge

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 15:25
Felicity Barlow

ϟ Felicity Barlow
  Yesterday at 15:11
Felicity Barlow

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Armand Stansson

Daniel G. Paisley

Luna Lovegood

Perselus Piton

Jacob Troops

Christopher Graves

Tim Roberts

Sidney Smallwood

Felicity Barlow

Statisztika

Összesen 593 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Felicity Barlow

Jelenleg összesen 39642 hozzászólás olvasható. in 3507 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

A sötétség folyosója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 829

TémanyitásTárgy: A sötétség folyosója 2017-04-08, 10:14

First topic message reminder :

A sötétség folyosója

A sötétség folyosója a Roxfort olyan területe, amelynek létezését talán még maga az igazgató is csupán gyanítja. Egykor oly félelmetes, gonosz dolog történt itt, hogy a halál vert gyökeret az egykor még valóban használt folyosón. A hely vonzza a túlvilágot, a szellemeket, lidérceket, hiszen itt új életre kelhetnek, képesek emberként megjelenni. Meghalni újra természetesen már nem tudnak. Amíg itt tartózkodnak, szinte minden álmuk valóra válhat, úgy kezelhetik a helyet, mint az élők a Szükség szobáját. Több szoba is létezik már, amit a holtak alkottak meg, s formáltak az izlésük szerint. A helyet csak akkor találhatja meg valaki, ha egy szellem hívja, csalja ide le.. S a kiút? Van egyáltalán?

[You must be registered and logged in to see this image.]

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Ryan O'Connor
Reveal your secrets

Varázslény

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 55

TémanyitásTárgy: Re: A sötétség folyosója 2017-04-08, 10:27

Aurora & Ryan

Még mindig nem tudom, hogy mi volt az a fény, amely felé végül tudtam úszni a nagy lebegés közepette a semmi sötéten kavargó óceánján át, de hogy itt vagyok, ahhoz nem fér kétség. Nem volt ilyen egyszerű a kezdet. Most, hogy magam alatt simogatom a vörösbőr kanapét, s iszogatom a bourbont, olyan megnyugtató a gondolat, hogy ismét itt vagyok, de enyhén szólva is kétségbeesve kapaszkodtam még nem is olyan régen a lét apró szalmaszálába. Fogalmam sincsen, hogyan kerültem ide, de hát végülis meghaltam, ott pedig már nincsen tér és idő, ám ez már biztosan nem Amerika. Elsőre nem is volt testem, csak ez a sötéten kavargó aura, amellyel távolról tudtam figyelni, de valami vonzott lefelé, a kastély mélyére, s tudtam, Aurora is itt lehet a közelben. Amint elértem a vágyott mélységet, egyre erősebb lettem, s tudtam, valakinek célja volt velem. Igen sok ellenlábasom volt, és valami halványan derengett, mint egy alkuként, hogy itt kell lennem, ám ha ismét élek, akkor Aurorát kell célbavennem. Nem nagyon van választásom, még ha nem is tudom a miérteket. Valaki ártani akar neki, de tulajdonképpen ez miért is érdekel engem? Ha általa létezhetek..? Egykor csúnyán elbántam vele, legalábbis ez rémlik, de hogy mi is történt vele azóta.. Aligha érdekelt utána.. Most sem tehetem meg, hogy törődök vele. Itt vagyok, új esélyt kapva, és ki kell derítenem, hogy ő mit akar, hogy kerül egyáltalán képbe. Felállok, és a pohárral a kezemben kinézek az ablakon, innen a pincefolyosókról éppenhogy lehet látni a birtokot, amely tavaszi életét élve hozzám hasonlóan virágozni kezd, s érzem, hogy ha kiterjesztem a tudatomat, sötét csápként érik el a lány elméjét, mintha egy hivogató lidércfény lennék.. Várok, várnom kell, mert tudom, hogy ide fog jönni, vonzza őt a csábítás, a kiaknázatlan vágy, hogy dolga van itt, ahol még sosem járt. Az ajtót nem tárom ki, tudom, hogy végig fog lépdelni a folyosón, hogy idetaláljon..

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ a visszatérés

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Inkább veszekszem veled, mint hogy
mással szeretkezzek.
Felhasználó profiljának megtekintése
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 829

TémanyitásTárgy: A sötétség folyosója 2017-04-08, 10:14

A sötétség folyosója

A sötétség folyosója a Roxfort olyan területe, amelynek létezését talán még maga az igazgató is csupán gyanítja. Egykor oly félelmetes, gonosz dolog történt itt, hogy a halál vert gyökeret az egykor még valóban használt folyosón. A hely vonzza a túlvilágot, a szellemeket, lidérceket, hiszen itt új életre kelhetnek, képesek emberként megjelenni. Meghalni újra természetesen már nem tudnak. Amíg itt tartózkodnak, szinte minden álmuk valóra válhat, úgy kezelhetik a helyet, mint az élők a Szükség szobáját. Több szoba is létezik már, amit a holtak alkottak meg, s formáltak az izlésük szerint. A helyet csak akkor találhatja meg valaki, ha egy szellem hívja, csalja ide le.. S a kiút? Van egyáltalán?

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: A sötétség folyosója

A sötétség folyosója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

+

Similar topics

-
» Folyosók
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...