ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:37-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Tegnap 12:42-kor
Gillian Ollivander


Tegnap 10:33-kor
Kalandmester


2024-05-01, 06:24
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Moana Lestrange I_vote_lcapMoana Lestrange I_voting_barMoana Lestrange I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Moana Lestrange I_vote_lcapMoana Lestrange I_voting_barMoana Lestrange I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Moana Lestrange I_vote_lcapMoana Lestrange I_voting_barMoana Lestrange I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Moana Lestrange I_vote_lcapMoana Lestrange I_voting_barMoana Lestrange I_vote_rcap 
Alison Fawley
Moana Lestrange I_vote_lcapMoana Lestrange I_voting_barMoana Lestrange I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Moana Lestrange I_vote_lcapMoana Lestrange I_voting_barMoana Lestrange I_vote_rcap 
Kalandmester
Moana Lestrange I_vote_lcapMoana Lestrange I_voting_barMoana Lestrange I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Moana Lestrange I_vote_lcapMoana Lestrange I_voting_barMoana Lestrange I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70696 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Moana Lestrange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Moana Lestrange
Reveal your secrets
Moana Lestrange
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Moana Lestrange   Moana Lestrange Empty2016-12-10, 17:47



Moana Lestrange
A név kötelez.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Titkos

Teljes név: Moana Lestrange
Születési hely és dátum: 2035. április 8. London (2058-ban él jelenleg)
Csoport: Varázshasználó
Patrónus: Kobra
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Felderítő, mindenes
Képesség: Párszaszájú
Mágikus adottság: Légmágus
Familiáris: Fekete rigó
Kiemelkedő tudás: Sötét varázslatok kivédése - született tehetség, Bájitaltan - kiemelkedő, Jósmágia - tehetségtelen
Kihez tartozol: Jonas Black

Jellem: Elég nagy a megfelelési kényszerem, bár talán nem is erről van szó, inkább elég nagyok az elvárások felém, ugyanis a családom, a felmenőim nem épp ismeretlen emberek. Igyekszem megfelelni, de mégis sokszor úgy érzem, hogy nem tartozom ide, nem az én harcom, amit vívok, hanem valaki egészen másé, másoké, nem is az én dolgom lenne tovább folytatni, megváltoztatni a világot... a múltat. Talán már nem is akarom igazán, csak azért, mert mások akarják. Néha vágyom rá, hogy más valaki legyek, hogy másmilyen legyek, hogy valaki másnak az életét éljem. Jól rejtőzködöm, jó megtévesztő vagyok, ezt jól megtanultam, de még sem ez vagyok igazán... én. Többre vágyom, a felszínre, a világra, a szépre, a napfelkeltékre, amikkel csak ritkán találkozom, hiszen az éjszakában dolgozom, most pedig már jó ideje vigyázok a rabunkra is. Nem is értem miért van itt pontosan, mi szükség van rá, hogy miért hozták el. Talán csak a rokoni szál miatt nem ölték meg, még ha távoli rokonságról van is szó. Ki tudja lehet, hogy legbelül arra vágyom elbukjunk, vagy hogy nyerjünk? Vagy így, vagy úgy de talán ha valamelyik teljesül, akkor végre élhetem a saját életemet és nem mások parancsait kell majd követnem.

Kinézet, megjelenés: Azt mondják sokban hasonlítok a nagymamára, talán csak a hajam esése az, ami azért más, hiszen az enyém egyenes, ő pedig épp hogy a méretes hajkoronájáról volt híres... talán jobb is, nem akarok én pont olyan lenni, mint ő. A hajam így is barna, ahogyan a szemem is, a bőröm világos, sajnos ebben is rá ütöttem, talán fiatal korában tényleg egészen olyan lehetett mint én? Vagy ezt csak anya mondja folyton, hogy erősítse bennem a család iránti hűséget? Az alkotom vékony, soha sem a fizikai erőmmel tűntem ki, mindig is kiváló voltam Sötét varázslatok kivédéséből, kimondottan kiemelkedem tűzmágiák terén, de az átkok is mindig a kisujjamban voltak, bár nem tudom ez mennyire számít jó pontnak, főleg ha én pont hogy nem akarok olyan lenni, mint amit várnak tőlem.
A ruháim többnyire feketék, nem vagyok oda a szoknyákért, főleg nadrágot viselek és kiegészítőket se nagyon. Egyetlen nyakláncom van csak ezt még a nagyanyámtól kaptam és szinte már a részemmé vált annak ellenére, hogy ez is főképp elvárás volt, hogy viseljem.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Az életem nagy részt a megfelelésről szólt, folyton arról hogy ki vagyok, kinek kell lennem, hogy kik a szüleim és hogy meg kell tennem, amit elvárnak tőlem. Mondhatnád, hogy hát miért teszem, miért igyekszem mégis, ha nem akarom ezt... de elszakadnál a családodtól, ellentmondanál nekik úgy, hogy közben ha valahol kimondod a neved, ha meghallják kik a szüleid, a rokonaid, máris elítélnek? Nem könnyű úgy élni, hogy már a születésed előtt sötét köd burkolta a neved, hogy már akkor eldöntik ki vagy és mire vagy képes, amikor bemutatkozol. Igazság szerint, ha akartam volna se lehettem volna más, mert egyszerűen csak nem engedik és kész, azok, akik erőltették, hogy az legyek, akinek lennem kell, hogy azt tegyem, amit tennem kell.
Térjünk ki hát a felmenőimre. Édesanyám Karolin Lastrange, az apám... hát az ő neve rejtély. Talán anyámat nem véletlenül hívják Fekete özvegynek, nem sok férje akad, aki túlélte volna hosszú távon, azaz mondjuk úgy egy sem. Viszont gyermeke csak egy lett, történetesen én és hogy ki a nagymamám, akiről már említést tettem? Bellatrix Lastrange, bár talán ez már egyértelmű lehetett. A nagyapámról úgyszintén nem sokat tudok. Rebesgettek olyasmit is már, hogy maga a Sötét Nagyúr, valamiféle mágikus esszenciával esett teherbe a nagyanyám a Nagyúr halála után, de őszintén szólva én mindezt csupán dajkamesének vélem, semmi többnek. Elég furcsa felvetés nem de? Egyébként is épp elég nagy kereszt a vállamon a családnevem, nem igen tenne jót, ha még néhány plusz kellemetlenségre is fény derülne a családfámból.
Az életem tehát sejtheted nem zajlott egyszerűen, főleg nem a nagy csata után, főleg nem az után, hogy minden majdnem gyökeresen megváltozott. Persze a változást előidézni vágyók kevesen voltak, így a varázsvilág rejtve maradt a muglik elől, ám persze soha sem adták fel, pedig az legutolsó nagy harcok óta több, mint ötven év telt el, még sem hajlandóak feladni, azaz nem vagyunk hajlandóak feladni. Sokat fejlődött a mágia, az anyám rájött hogyan juthat vissza abba az időbe, amikor még változtathat, a saját születése előttre, vagy legalábbis annak ideje környékére. Pontosan én sem tudok mindent a tervekről, túl fiatal vagyok azt mondják, ezért nem ismerek minden részletet. Bár én úgy érzem nem bíznak bennem eléggé hozzá. Talán nekem még jobb is így. Most mégis fontos feladatot kaptam. Már nem csak felderítő vagyok, nem csak egy szürke egér, aki a Minisztériumban beépítve ténykedik és próbál minél több mindent kideríteni. Őriznem kell őt... egy nagyon távoli rokont, egy Blacket immár hetek óta, amióta elhozták őt... a múltból. Ő sem érti, én pedig főleg nem, hogy ennek mi értelme volt, bár ő mindenképpen így járt jobban, mintsem mondjuk megölték volna... nem igaz?


Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Moana Lestrange   Moana Lestrange Empty2017-01-02, 21:23



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Szia Moana! Menjünk szépen sorban Very Happy A PB-ért majd' megveszek, de hát ezt tudod. A csajszi eleve szép, sok róla a jó kép, meg gif is, köszi, hogy Jonas mellé bepárosítod, khm.. Aztán a sztoritól teljesen eldobtam az agyamat, amikor felvázoltad, de most elolvasva már tűkön ülök, hogy mikor is valósítjuk ezt meg. zsakos A mindenem az időutazás, de itt még egy félig canont is csináltál a csajból, meg még a közös gifek alapján egy fájdalmas romi is kijöhet a dologból, úgyhogy minden megvan, ami kell, haverok, buli, fanta. Vagy ahogy Hádész mondaná: vidámság, szerelem, hejehuja, happy end, mi kell még? pig szivecske
Na jó, lesz itt dráma bőven, hiszen a csajszi a nagymuterre üt enyhén, tehát nem csak a fekete ruhák, hanem az enyhe szociopata jelleg, de mellette meg arra vágyik, hogy ne legyen halálfaló? Embarassed Azt hiszem jó pár svédcsavart be kell tolnunk, hogy kibogozzuk, hogy mi is a kari végcélja, de ez benne a cél. Tudom, hogy bármit is szeretnél kihozni, az nem csak az aprólékos precizitásodnak, hanem a spontán ötleteidnek köszönhetően lesz tökéletes, úgyhogy én hátradőlök, és eszem a popcornt, holott aktív részese leszek a sztorinak, nem csak nézője, de na, érted a csíziót. Menj, és írj nekem Very Happy


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bellatrix Lestrange
» Bellatrix Lestrange
» Bellatrix Lestrange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázshasználók-
Ugrás: