ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 11:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 9:53-kor
Annabelle Mitchell


Ma 9:33-kor
Kalandmester


Tegnap 19:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 5:24-kor
Gillian Ollivander


Kedd 30 Ápr. - 21:10
Talisha Smallwood


Kedd 30 Ápr. - 20:49
Talisha Smallwood


Kedd 30 Ápr. - 20:26
Alaric Sinclair


Hétf. 29 Ápr. - 19:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Leszel a "barátnőm"? I_vote_lcapLeszel a "barátnőm"? I_voting_barLeszel a "barátnőm"? I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Leszel a "barátnőm"? I_vote_lcapLeszel a "barátnőm"? I_voting_barLeszel a "barátnőm"? I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Leszel a "barátnőm"? I_vote_lcapLeszel a "barátnőm"? I_voting_barLeszel a "barátnőm"? I_vote_rcap 
Alison Fawley
Leszel a "barátnőm"? I_vote_lcapLeszel a "barátnőm"? I_voting_barLeszel a "barátnőm"? I_vote_rcap 
Kalandmester
Leszel a "barátnőm"? I_vote_lcapLeszel a "barátnőm"? I_voting_barLeszel a "barátnőm"? I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70693 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot

Gillian Ollivander, Nina Rae Smith


A legtöbb felhasználó (84 fő) Szer. 9 Dec. - 16:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Leszel a "barátnőm"?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Kim Sun-hi
Reveal your secrets
Kim Sun-hi
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Leszel a "barátnőm"?   Leszel a "barátnőm"? EmptyHétf. 17 Okt. - 17:18



Leszel a "csajom"?

A tavalyi Valentin napi bulin már megpróbálkoztam hasonló játékhelyzettel, de ott hosszú távon nem lett belőle semmi, szóval bedobom megint a közösbe az ötletet, hátha. Very Happy Már vagy kétszer megpróbáltam kijátszani, de eddig még nem sikerült, de akkor sem adom fel. Very Happy
A karakterről, amit fontos tudni, hogy lány, aki fiúnak öltözve a saját ikertestvérét játssza el, aki meghalt és ezt az anyjuk nem igen tudta feldolgozni. Az iskolába lassan egy éve jár, azóta is ügyesen lavírozik, nem igen barátkozik és vesz részt komolyabb közösségi eseményekben pont e miatt. Rejtőzködő típus. Egyébként visszafogott és helyes, kissé lányos arcú koreai fiút látni benne első ránézésre. Very Happy
Olyasmire gondoltam, ami érdekes játékszituáció lehetne mindkét fél számára úgy vélem, hogy mondjuk összebarátkozik egy leányzóval és hát a leányzó vagy elkezd komolyabban érezni iránta, vagy csak akár megpróbál ráhajtani, az már rajtad múlik mennyire megy el komoly irányba a dolog. Akár csók is elcsattanhat majd, és persze idővel kiderülne, hogy Sung-yeun igazából Sun-hi és lány.
Légyszi-légysziiiii! Szerintem vicces helyzeteket hozna a dolog. Very Happy Írj üzit, ha érdekel, de ha lehet írj róla oldalt az üzifalra is, ha írtál, vagy eleve Lunának írj, mostanában néha rosszalkodik a mélrendszerem. ^^ Értelemszerűen jó lenne, ha olyan vállalná el a dolgot, aki azért nem havonta egy hszt ír. Persze lehet húzósabb időszakod, azt megértem, csak ne tartson két hetente három hónapig és lehetőleg szóóólj. ^^




Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Leszel a "barátnőm"?   Leszel a "barátnőm"? EmptyHétf. 31 Okt. - 14:05


*** Elkelt ***



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leszel a "barátnőm"?
» Leszel a "barátnőm"?
» Barátnőm?
» Leszel a rokonom?
» Leszel a beharapóm?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Leszel a...? :: Betöltött szerepek-
Ugrás: