ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


2024-04-25, 22:08
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Charlene Carols I_vote_lcapCharlene Carols I_voting_barCharlene Carols I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Charlene Carols I_vote_lcapCharlene Carols I_voting_barCharlene Carols I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Charlene Carols I_vote_lcapCharlene Carols I_voting_barCharlene Carols I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Charlene Carols I_vote_lcapCharlene Carols I_voting_barCharlene Carols I_vote_rcap 
Megan Smith
Charlene Carols I_vote_lcapCharlene Carols I_voting_barCharlene Carols I_vote_rcap 
Kalandmester
Charlene Carols I_vote_lcapCharlene Carols I_voting_barCharlene Carols I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Charlene Carols I_vote_lcapCharlene Carols I_voting_barCharlene Carols I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Charlene Carols I_vote_lcapCharlene Carols I_voting_barCharlene Carols I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Charlene Carols I_vote_lcapCharlene Carols I_voting_barCharlene Carols I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Charlene Carols I_vote_lcapCharlene Carols I_voting_barCharlene Carols I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70671 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 3 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Charlene Carols

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Charlene Carols
Reveal your secrets
Charlene Carols
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Charlene Carols   Charlene Carols Empty2014-10-11, 16:07




Charlene Carols

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Ha valaki nagy hegyet akar megmászni, ne törődjön a vakondtúrásokkal. Nagy célhoz nagy szív kell."

Főkarakter: Titkos
Teljes név: Charlene Carols
Születési hely és dátum: 1980. január 2. Brentford, Anglia
Csoport: Hugrabug
Patrónus: Szurikáta
Évfolyam: Hatodik
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - Kiemelkedő, Mugliismeret - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Laza, nyíltszívű és kissé hiperaktív vagyok. Mármint nem konkrétan, csak elég nehezen ülök meg a hátsómon és hajlamos vagyok kissé túlpörögni. Kifejezetten nem viselem jól, ha unatkoznom kell, ha nem mozoghatok ezért is van, hogy már elég sokféle sportot kipróbáltam, de még nem sikerült megtalálni azt, amiben megállapodnék, bár a kosárlabda elég közel áll hozzá, de azért még javában kísérletezem. Tudom-tudom boszorkány vagyok, de valahogy engem a kviddics nem köt le. Nem szakadtam el teljesen a mugli származásomtól, ez van. Kifejezetten imádok társasági életet élni, egyszerűen egyedül nehezen viselem magam, ha nem beszélhetek senkivel. Elég erőteljesen csapongó vagyok, ami a társalgást illeti, szóval ne lepődj meg, ha nem mindig sikerül követnek a témaváltásaimat, ha teszem azt csak a semmiből elkezdek beszélni a múlt heti időjárásról. Imádok mozogni, bár ezt már említettem és imádom a... fagyit! Bár azt hiszem ezt azért elég kevesen vannak, akik nem szeretik. Kitartó vagyok és minél többet teszek azért, hogy elérjem a céljaimat. Nagyon szeretnék híres lenni, valami... nagyot véghez vinni majd az életben. Azt hiszem e miatt is van, hogy valahogy mindig is bennem volt a kényszer, hogy minél több mindent csináljak egyszerre, szóval biztos lehetsz benne, hogy mellettem nem fog unatkozni, nem hagynám, arra képtelen vagyok.

Megjelenés

Szalma szőke hosszú hajam van, dús, kicsit göndörödő, amit elég gyakran hordok felkötve, vagy lófarokban, mert úgy mégis csak könnyebb a mozgás vele. A szemem halvány kék, olyan folyton mozgó, mindenre figyelő típus, ezt majd te is észreveszed, ha beszélünk és nem tudom sokáig tartani a szemkontaktust. Az arcom kissé kerek, gyakran játszik rajta kedves mosoly, vagy inkább valamiféle őrült lelkesedés, bár azért ennyire nem vagyok végletes azt hiszem. Szeretem a sportos ruhákat, szoknyát talán apa összesen életemben kétszer erőltetett rám még odahaza, itt viszont az egyenruha miatt kötelező... és utálom is istenesen. Az alkatom karcsú, de nem annyira nádszál, hiszen sokat szoktam mozogni és nem is vagyok egy cicababa típus, aki folyton figyel az alakjára. Nem vagyok túl magas, nagyjából átlagos, 169 centi, és azt hiszem már nem sok esély van rá, hogy nőjek, de nem is kell minden kosarasnak égimeszelőnek lennie igaz?

Életed fontosabb állomásai

- Nézd apa sikerült! - az öt éves én hangos kacagással konstatálta, hogy életében először sikerült úgy célozni, hogy beletaláljon a magas kosárpalánkba. Persze kis labdával és persze apa nyakában ülve, de ezek olyan apróságok a sikerélmény mellett, hogy teljesen elhanyagolhatóak. A büszke taps, a lelkes nevetés pedig csak még inkább megerősített abban, hogy jó úton járok, hogy az elismerés csodálatos dolog, hogy egyszerűen imádok játszani és mindent, ami ezzel kapcsolatos.
Azóta persze évek teltek el, de a lelkesedésem kicsit sem csökkent. Imádok mindent, ami mozgással jár együtt és rendkívül nehéz lenne letörni a jó kedvemet, vagy akár esőben megmagyarázni, hogy ideje lenne hazamenni, mert megfázok. Ha szeretsz valamit csinálni, akkor az időjárás sem akadályozhat benne nem igaz? Szóval megyek én előre továbbra is, és meg nem állok, amíg csak valaki erővel nem akar véget vetni a szórakozásomnak, de remélem erre nem kerül sor. általában gyorsan futok, hogy nehezebben érjen el a tanárok haragja.
Nem is tudom, hogy egyébként mit mesélhetnék magamról. Apukámmal éltem együtt egy angliai kisvárosban Brandforban, London közelében, de mégis elzárva a nagyvárostól, amit imádok. Jó, azért nem falu, de nem is az a London jellegű hely, és én pont ezért szeretem. Sokakat ismerek, mi az utcán köszönünk egymásnak és rengeteg a barátom. Imádtam a sulimat, amíg oda jártam, talán csak kiskoromban hiányzott, hogy nincs anyukám, de apa mindent meg tesz azért, hogy ne érezzem e miatt rosszul magam. Persze örülnék neki, ha boldog lenne, ha lenne mellette valaki, de valahogy soha nem volt hosszútávú kapcsolata, én pedig nem kérdezgettem miért. A mamám kiskoromban elment, apa legalábbis ezt mondta, és én miért kételkednék benne? Persze voltak nehezebb időszakok, mert én is vagyok néha elviselhetetlen tini, bár ebből a suli miatt nem tapasztal meg sokat, no meg vicces volt, amikor apa először próbált felvilágosítást adni nekem mindenféle női dolgokról, de szerencsére vannak barátnőim és egy irtó jó fej szomszédunk, Mrs. Potts, aki kifejtette jobban nekem a bonyolultabb részeket. Aztán végül csak meg jött hét éve a nagy szerelem, Aisha személyében, de... nem tartott sokáig. A pótmamám belehalt a szülésbe, úgyhogy apa a nyakába kapott mellém még egy öcsikét is. Komolyan nem tudom, hogy bírja! Kellemes életem van, több iskolai csapatban is benne voltam már általánosban is, aztán jött ez a nagy meglepetés. Boszorkány vagyok. Fura módon apa annyira nem lepődött meg ezen, mint gondoltam volna, de azért én eléggé, amikor az első jelek megmutatkoztak. Nem mondtam el neki, legalábbis nem azonnal. Még jó, hogy nem konkrétan nagy tömeg előtt történt, csak amikor Theoval gyakoroltam. Csak úgy irányítottam a lasztit a levegőben, és csak pislogtunk mindketten, hogy ez mégis hogy a fenébe lehet. Hát nem mondom, hogy nem fogott padlót, de Theo jó fej, könnyen kezelte a dolgot, sőt tiszta lelkes volt, lelkesebb, mint én. Talán pont azért, mert nem sokkal később róla is kiderült, szóval... érdekesen alakult az a nyár. A nagyobb gond viszont az, hogy ezek után vissza kellett fognom magam. E miatt nem mehettem el minden edzésre, minden eseményre, mert kockázatos volt. Aztán jött az a bizonyos levél. Nem mondom, hogy nem volt rossz érzés, hogy ott kell hagyni apát, és az öcsémet, és a sulit és mindent, ami fontos, de... azért ennek is meg volt a maga izgalma, főleg hogy Theo is jöhetett velem! Így volt a legjobb, csak... aztán változtak meg a dolgok, vagyis ő változott meg, de ez már egy másik történet.
Most élem az életem, már gond nélkül szórakozhatok, amikor ahhoz van épp kedvem, nem kell félnem a lebukástól és egészen megszerettem ezt az egész boszorkány dolgot. Simán megszokható. Persze még mindig meg vannak az álmaim, híres kosaras szeretnék lenni, vagy valami... de valami híres, csak még ki kell találnom, hogy pontosan mi, no meg persze nem könnyű lavírozni a varázsló- és a muglivilág között.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.


A hozzászólást Charlene Carols összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-07, 13:53-kor.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Charlene Carols   Charlene Carols Empty2014-10-11, 18:25



Elfogadva!

A hozzád hasonló energiabombák teszik a világot egy fokkal mosolygósabbá. Hihetetlen, hogy mennyi élet van benned, ez már a PB választásnál is egyértelmű volt, már csak az a kérdés, hogy a barátaid mennyire fogják ezt tolerálni^^ Az számomra nem is lehet kérdés, hogy rengeteg lehetőség van ebben a kariban, a jellemfejlődéstől a karakterkapcsolatokon át, valahogy pont ez a sztori az, amelyre nagyon jó, változatos tévésorozatot lehetne építeni, hiszen adja magát a sok helyzetkomikum? Vagy éppen veszélyes, elfeledett sötét titkok nyomába kerülne? Még ezt is el tudom róla képzelni! Foglalkozz, és játssz Very Happy




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carols lak
» Reese Carols
» Samuel Carols
» Samuel Carols
» Ron & Charlene

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: