ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 15:41-kor
Darren Morgenstern


Ma 06:27-kor
Viggo Hagen


Tegnap 22:08-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 23:05
Nina Rae Smith


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


2024-04-24, 11:36
Seraphine McCaine


2024-04-24, 10:29
Seraphine McCaine


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Aaron & Julian I_vote_lcapAaron & Julian I_voting_barAaron & Julian I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Aaron & Julian I_vote_lcapAaron & Julian I_voting_barAaron & Julian I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Aaron & Julian I_vote_lcapAaron & Julian I_voting_barAaron & Julian I_vote_rcap 
Kalandmester
Aaron & Julian I_vote_lcapAaron & Julian I_voting_barAaron & Julian I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Aaron & Julian I_vote_lcapAaron & Julian I_voting_barAaron & Julian I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Aaron & Julian I_vote_lcapAaron & Julian I_voting_barAaron & Julian I_vote_rcap 
Megan Smith
Aaron & Julian I_vote_lcapAaron & Julian I_voting_barAaron & Julian I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Aaron & Julian I_vote_lcapAaron & Julian I_voting_barAaron & Julian I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Aaron & Julian I_vote_lcapAaron & Julian I_voting_barAaron & Julian I_vote_rcap 
Alison Fawley
Aaron & Julian I_vote_lcapAaron & Julian I_voting_barAaron & Julian I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70668 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots

Joyce Brekinridge


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Aaron & Julian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Julian T. Blackwood
Reveal your secrets
Julian T. Blackwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2017-01-22, 15:09


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aaron & Julian


[You must be registered and logged in to see this image.]

Figyelmesen hallgattam végig Aaron szavait. Nem mondom, hogy nem lepett meg, de közben valahol még is ilyen válaszra számítottam. Ilyenkor derül ki, hogy milyen sokat is számít az, hogy milyen családja van az embernek, hogy milyen környezetben nő fel. – Nem, egyáltalán nem – nevettem fel kérdését megválaszolva. – Viszont ezek alapján tényleg nem értem, hogy miért lettél hollóhátas. K*rvára intelligens és okos vagy meg minden, de basszus, rosszabb vagy, mint az egész házam együtt véve! – tártam szét a karom hitetlenkedve. Nem célom, hogy megsértsem, nem is annak szántam, de tényleg nem értem, hogy a Süveg mi alapján döntött nála.
– Nem hiszel a személyes varázsomban? – kérdeztem tettetett felháborodással, ugyanakkor vigyorogva. Nem mindenkinek adatik meg ez a képesség, erre születni kell. A kisasszonynak például egyáltalán nincs semmilyen varázsa, ezért is képtelen átverni, akármennyire is próbálkozik. – Nem szánom őt. – Még a feltételezés is sértő. Nem vagyok senkije, hogy érdekeljen szánalmas kis élete, de ha már veszem a fáradtságot, és rápazarolom az érékes időmet, hogy megszívlelendő tanácsokat adjak neki, az lenne a minimum, ha meg is fogadná őket. Láttam Aaronon, hogy egyáltalán nem egy egyszerű emléktörlő bűbájra gondolt, de ez az ő dolga, én lerendeztem annyival, hogy diplomatikusan bólintottam. Végül is, még csak tanulok aurornak, nem kell már most úgy is gondolkoznom. – Tudom, hallottam róla… – feleltem, miután végig hallgattam. – A dédapám rajongott Hitlerért, meg a humános módszereiért. Ezekbe őrült bele – teszem hozzá egykedvűen. Nem szoktam a dédnagyfaterről beszélni, apa meg aztán főleg nem. Mondhatni az öreg volt a család szégyene, és mindenkinek jobb, hogy meghalt. A halála óta görcsöl azon mindenki apa családjában, hogy egyik gyerek se örökölje a nagyszerű Tyrell Blackwood géneket. Bár nem értem apa milyen felindulásból adta nekem a nagyapja nevét, de ha emiatt lesz kattant a leendő gyerekem… – Akárhogy is, senki nem érdemel ilyen halált. Se azok az emberek a háború alatt, se ez a ribanc. – Lehet akármilyen jó haverom Aaron, attól még nem értek egyet az ilyen jellegű nézeteivel, és neki se kell az enyémekkel.
– Nem tudom – nevettem fel a feltételezésen. – De az tény, hogy inkább ijesztő, mintsem megnyugtató, amikor hirtelen belátja, hogy hülye és nekem van igazam – teszem hozzá röhögve. Mondjuk, olyan kor se ismeri el balf*szságát, helyette inkább átvált k*csög-üzemmódba, és megpróbál megsérteni, ami valljuk be, mindig sikertelen megmozdulás volt részéről.
– Hát az biztos – röhögtem fel. Silent tényleg annyit hazudott már életében, hogy nem tudja számon tartani. Nem egyszer keveredett már ellentmondásba, amiből aztán igyekezett egy újabb hazugsággal kivágni magát. Sikertelenül, jegyzem meg.
– Lehetséges – vonom meg a vállam. – De nekem ez a normális. – Sok mindent köszönhetek nekik, az a minimum, ha nem lázadozok egy többezer éves hagyomány ellen. – A te életed, te tudod – felelem. Eszemben sincs megmondani, hogy hogy viszonyuljon a családjához, egyszerűen neki ez a normális, nekem meg más.
– Ja, nulla-huszonnégyben – röhögtem fel. Nem vagyunk egyformák. Lehet, őt mindenféle pszichopata dolgok foglalkoztatják egész nap, hát engem meg a nők. – Miért, kellene? Van jobb, és fontosabb dolgom is, mint naphosszat tanulni – felelem vigyorogva.
– Örülök, és meg is becsülöm őket, de akkor is szar érzés, hogy az összes olyan emberek, akik fontosak az életemben és érdekelnek, egytől egyig ilyen elcseszett családból jönnek. Mint például Adrian. Vagy te. – Lehet, igaza van, és tényleg le kéne szarnom, mi van másokkal, de őt is majdnem olyan jó barátomnak tartom, mint Adriant, és ha őt nem szarom le, akkor Aaronnal miért tennék így?
– Igazad van, nem ismerlek. És valószínűleg nem is foglak soha teljesen megismerni, mert véleményem szerint, ez lehetetlen, nem csak nálad, hanem másokkal is, de ez most lényegtelen. Az, hogy ki vagy mi jó, az relatív. Szerintem jó ember vagy, még ha te, vagy bárki más is nem ezt gondolja. Vagyok annyira öntelt, hogy szarok a véleményükre, és ne haragudj meg, de jelen esetben a tiédre is. – Meg van a jogom ahhoz, hogy eldöntsem, kit tartok jó embernek és kit nem. És Aaron a szörnyű gondolatai ellenére is az. Tetszik neki, vagy sem.
– Fogalmam sincs – nevettem fel. – És még csak be se b*sztunk – teszem hozzá. Nagyon eltávolodtunk az eredeti témától, tettük mindezt úgy, hogy még az első pohár piát se ittuk meg. Itt valami nagy gond van, lehet, ki kellene vizsgáltatni magam. Vagy egy üveg gyógyító alkoholhoz fordulni.


mai viselet zene Bro♡
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Aaron Prusseit
Reveal your secrets
Aaron Prusseit
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-12-26, 18:57



Julian & Aaron


Aaron tekintete üvegessé vált, ahogy visszaemlékezett a gyerekkori énjére. Már akkor is utálta önmagát, de talán az őt körülvevő világot még jobban gyűlölte.
Valaki meglökte a vállát, ez kizökkentette a gondolataiból, és arra késztette, hogy egy keserű mosollyal megtoldja a válaszát: ‒ Robbanékony, agresszív, nem volt egy jó szavam senkihez, mindenkit bíráltam és lenéztem. Nem láttam be, ha olyan dologhoz ragaszkodtam, ami hülyeség volt. Csak nekem lehetett igazam. Természetesen már akkor is alattomos és manipulatív voltam, nem esett nehezemre kihasználni másokat. Ezen a téren talán nem is változtam, talán csak ügyesedtem. ‒ Szórakozottan rántotta meg a vállát. Nem szeretett visszagondolni azokra az időkre, amikor sugározta magából a gyűlöletet és a haragot. Valójában még most is dúltak benne ezek az érzések, de megtanulta a dühöt és az utálatot energiává alakítani.
‒ Remélem, nem okoztam csalódást. Vagyis, bízok benne, hogy nem hittél valami visszahúzódó gyökérnek, mert sose voltam az ‒ emelte a tekintetét Julianra. Aaron akármennyire is kerülte az embereket, az nem jelentette azt, hogy félénk lett volna. Csupán megválogatta a társaságát.
‒ Az, persze ‒ nevetett fel a fiú. Mondjuk, szerinte Silent amúgy sem tudta volna tartani a száját. Egy pillanatra eltöprengett azon, hogy vajon még hány embernek kotyogta el ezt a „titkot”. Talán nem ártott volna, ha utánanézett volna a dolognak.
‒ Ne érezz szánalmat egy idióta iránt! ‒ csóválta a fejét. Ő azon a véleményen volt, hogy ha a lány mindenen megsértődött, és nem szívlelte meg a tanácsokat, akkor szenvedjen a saját hülyesége miatt. Aaron némileg késve felelt Julian megjegyzésére. Természetesen, tagadott mindent, mégis, volt valami a tekintetében, ami arról árulkodott, hogy nem mondott igazat. ‒ Dehogy haver! Csak az emlékeit törölném, de azt nagyon szívesen elérném, hogy ne vágjon pofákat, akárhányszor a látóterébe kerülök… ‒ ellenkezett. Már-már felháborította a feltételezés, hogy bántotta volna Silentet, közben mégis remekül szórakozott ezen. Megvoltak a hajlamai arra, hogy ártson másoknak, ez kétségtelen volt.
‒ Ó, pech ‒ húzta el a száját kelletlenül. Julian nem is tudta mennyire vidáman tervezgette a fiú Silent lehetséges jövőjét, mintha az ő kezében lenne a lány sorsa. Azonban ő nem rendelkezett afféle hatalommal, hogy elintézze a lánynak a Szent Mungóba való beutalót, habár egy Imperius átok segítségével az akaratát rákényszeríthetné hollóhátas társára, de a túl sok macera elvette ettől az ötlettől a kedvét.
‒ Tudod, a németeknek a második világháború környékén létezett egy módszere… Igaz, ez a muglikra volt jellemző. Mindenkit, aki nem felelt meg származásilag és etnikailag az elvárásoknak, úgy nevezett táborokba küldtek… Mondanom sem kell, hogy előbb-utóbb a többségük mérges gáz általi halált lelt. Szerintem, a mi diáktársunkon is efféle módszer segíthetne csak, és valami ilyesmivel szabadulna meg a világunk tőle meg a faszságaitól. ‒ Ezúttal látszott rajta, hogy nem szórakozott. Nem tagadta azt sem, hogy egyet értett ezzel az eszmével, holott kicsit sem volt helytálló a mai világban, és meg nem is lett volna szabad megtörténnie ennek a borzalomnak. Ő mégis furcsa mód vonzódott ahhoz a beteg világképhez, amely talán még annyi év elteltével is benne élt egy-két emberben, és továbbtáplálta Aaronnal együtt ezt az eszmét.
‒ Nocsak! Képes elismerni, ha igazad van? Ez valami evolúciós előrelépés lenne nála? ‒ felvont szemöldökkel pillantott a barátjára. Nem gondolta volna, hogy az a lány valaha is igazat adott másnak. Vele személy szerint csak veszekedni szokott, és az orra alá dörgölte már párszor, hogy milyen pocsék ember. Ezzel csupán az volt a gond, hogy Aaron sebzett és romlott lelkét nem érintették meg az ő véleménynyilvánításai.
‒ Nem vagy vele egyedül ‒ röhögött fel végre. Az arcáról eltűnt az a komorság, ami percekig ott időzött, és egyfajta baljóslatú kinézetet kölcsönzött neki.
‒ Szerintem az egész élete egy kibaszott nagy hazugság. Talán maga sem tudja, hogy mi igaz benne azt a szerencsétlen apróságot leszámítva, hogy létezik ‒ toldotta meg Julian szavait egy gúnyos vigyorral. Az a lány tett érte, hogy Aaron ne kedvelje őt, a fiú pedig élvezettel köszörülte másokon a nyelvét, így nem csoda, hogy mindig kapva-kapott az alkalmon, amikor Silentet szidhatta.
‒ Érdekes családod van… ‒ jegyezte meg hátradőlve a széken. A mellkasa előtt összekulcsolta az ujjait. Nem értékelte volna, ha a szülei megszabták volna neki, hogy ki legyen a partnere. Egyszerűen képtelen lett volna ezt a középkorias és szerinte hülye szokást elfogadni. Inkább elérte volna, hogy kitagadják, bár, ha vesszük, akkor se változott volna sok minden a jelenlegi helyzethez képest.
‒ Egy ideig az volt, aztán rájöttem, hogy miféle előnyökhöz jutok azzal, hogy nincs ki a nyakamban lihegjen, és állandóan beleszóljon a dolgaimba.‒ Aaron megtanulta értékelni, hogy elhanyagolták, mert ezáltal arra költhette a pénzét, amire akarta, odament, ahová szeretett volna. Nem határolták körbe szabályokkal, egyszerűen szabad volt. Most, hogy felnőttnek számított a varázsvilágban, és elköltözhetett, semmiért nem cserélte volna el az életét.
‒ Neked csak a nőkön jár az eszed? ‒ lemondóan csóválta a fejét. Rendben, megértette, hogy Julian túlságosan érdeklődött a nők iránt, de azt nem tudta felfogni, hogy miként sikerült ennyire elkalandoznia a témától. ‒ Akkor nem erőlteted meg magad év közben ‒ cukkolta Juliant, mindezt baráti szeretetből. Remélte, eléggé éreztette a másikkal a törődést, hiszen nem akarta sem elhanyagolni, sem elrontani ezt a remek barátságot.
‒ Felesleges. Örülj neki, hogy neked nem így alakult ‒ vonta meg a vállát közönyösen, majd erőltetett nevetés tört ki belőle. ‒ Persze, mert mind olyan elbaszott világban élünk, ahol ritka az olyan család, mint a tiéd. Becsüld meg, és gondoskodj arról, hogy a jövőben a sajátod is ilyen legyen. ‒ Aaron tisztában volt a csúf valósággal, már nem is akart ellenkezni az ellen. Elfogadta, hogy sose lesz olyan szerető családi körben, mint Julian. Azonban kiült a döbbenet az arcára, amikor a barátja jó embernek nevezte. Lefagyott a mosoly az arcáról, a tekintetéből egyfajta kelletlen szomorúság csillant, és csak ennyit felelt: ‒ Rendes vagy, de ha ismernél, nem állítanál ilyet…
Nem tartotta magát jónak. Rengeteg szörnyű dolog ötlete kavargott az elméjében, gyakran azon kapta magát, hogy olyan tettek megtételén töprengett, ami helytelen volt, sőt törvénybe ütköző. Őt nem érdekelte a törvény, csupán egy szabályt tartott szem előtt: Aki neki ártott, annak ezerszeresen vissza akarja adni a szenvedéseket.
‒ Egyébként miként jutottunk el odáig, hogy nyáron, egy fogadó ilyen faszságokon meg depressziós dolgokon elmélkedünk? ‒ ráncolta össze a homlokát. Szerette volna elterelni a magát, akármiről szívesen beszélt volna, ami nem volt ennyire hangulatromboló.






Zene  ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Vissza az elejére Go down
Julian T. Blackwood
Reveal your secrets
Julian T. Blackwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-12-02, 22:07


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aaron & Julian


[You must be registered and logged in to see this image.]

Bánom, hogy nyolc év kellet ahhoz, hogy összehozzon minket a sors, és megismerjük egymást. Nagyon jó haverok lehettünk volna, már elsőben is, de végül is nem panaszkodom, jobb később, mint soha. – Miért, milyen voltál régen? – érdeklődtem kíváncsian. Amikor először találkoztunk, vagy is jobban mondva, rám talált, egyáltalán nem ismertem. Természetes volt, hogy utána kérdezősködtem egy kicsit, de mindenki mást mondott róla, volt, aki bírta, volt, aki ki nem állhatta, volt, aki halálosan szerelmes volt belé, de volt olyan is, aki legszívesebben kinyírta volna. Egyszóval nem kaptam róla egységes képet, ezért is érdekel, milyen volt ő, mielőtt megismertem.
– A személyes varázsom megtette a hatását – vontam meg a vállam vigyorogva. De tényleg, én nem találkoztam még olyan emberrel, aki ennyire nem bírja tartani a száját, legyen szó a saját, vagy más titkáról. – Mindig mondom, hogy egyszer még bajba kerül a lepcses szája miatt, de persze leszarja, mert ő ezeket sértésnek fogja fel… – Fura pillantást vetettem Aaronra, az utolsó mondatát hallva. – Bármennyire is idegesítő a kiscsaj, remélem csak ilyen sötét a humorod – jegyzem meg. Nyilván én is legszívesebben kinyírnám, de ezek mind csak elméletben történnek meg, sosem jutok el odáig, hogy esetleg csak úgy ártsak neki, aztán módosítom az emlékeit, és nem is emlékszik rá.  Arról nem is beszélve, hogy nőket nem bántunk. Aaronban van valami, ami arra enged utalni, hogy ő képes lenne bántani a lányt, ha arról van szó…
– Lehetséges – nevettem fel az ötletén. Mondjuk végül is lehet benne valami, amellett, amit a kislány fő indoknak tart. Főleg, hogy az hülyeség, ennek meg legalább van értelme. Lehet Aaron poénból mondta az előbbit, de ha hallaná a szívszorító történetet nem így gondolná. Csak az a különbség köztem és a kis hollóhátas között, hogy én tudom tartani a szám. – Közvetlen ismerősöm nincs, de egy hozzánk járó, hetedikes csini lánynak ott dolgozik az anyja – vonom meg a vállam. – De őszintén? Szerintem rajta senki se tud segíteni. Az lenne a legnagyobb segítség, ha elzárnák négy fal közé, távol a civilizációtól. –
Miután megbizonyosodtam, hogy nem a szemem előtt fog meghalni, röhögve dőltem hátra. – Jó, az igaz – bólintottam egyetértően. – Néha képes elismerni, ha igazam van, de akkor bevágja a durcát, és úgy állítja be, mint ha én tehetnék arról, hogy buta – nevettem fel hitetlenkedve.
– Ó hidd el én büszkén vállalom, hogy kib*szott nagy seggfej vagyok – röhögtem fel. Tudok én normálisan is viselkedni, csak azt ki kell érdemelni, és eddig nem sok embernek sikerült.
– Ja, ha már mindenki másnak hazudik, biztos az a legkönnyebb, ha saját magának is ezt teszi. – Következő megjegyzésére felnevettem. –Ezt sosem vontam kétségbe – jegyeztem meg. Aaron tényleg nem véletlenül került a Hollóhátba.
– Hát a legtöbb aranyvérű család tartja ezt a szokást, nehogy keveredjen a tiszta vér, meg ilyenek. Nekem szerencsém van, mert oké, hogy a szüleim választják ki a feleségem, de nem kényszerítenek rám olyan lányt, akit nem bírnék elviselni. Másrészt meg, engedik, hogy azzal kavarjak, akivel akarok, és azt vigyek ágyba, hogy szépen fogalmazzak, akit akarok. Amíg nem csinálok nekik gyereket, leszarják – vonom meg a vállam egykedvűen. – Azért az szar lehet, hogy szarnak a fejedre – jegyzem meg. Eszemben sincs lelkizni meg ilyenek, az nem az én műfajom, főleg nem a pasikkal. De engem azért zavarna, ha a szüleim magasról tennének rám. Mondjuk, nála gondolom nem egyik napról a másikra történt a dolog, így nyilván hozzászokott. Az ő élete, ő tudja, mi a jó neki.
– Igazad van. Talán meg kellene látogatnom a suli pszichológust, hogy elengedjem a negatív energiákat. Azt mondják, jó nő… – vigyorodtam el. Ki kell használni minden lehetőséget, amíg még megtehetem.
– Nekem suli időben van a passzív pihenés – nevettem fel. Akkor van az, amikor egész nap csak döglök és csak azért mozdulok meg, hogy egyek, vagy nőzzek.
Csendben hallgattam végig, miközben a családjáról mesélt. Sajnálom Aaront, és elképzelésem sincs, hogy milyen lehet ilyen családban felnőni, ahol mindenki utál. – Most már komolyan én érzem rosszul magam, amiért engem szeretnek a szüleim és én is szeretem őket. Eddig csak olyan ismerőseim vannak, akiknek valami gáz van a családjukban… – nevettem fel zavartan. Nem azért mondom neki, mert fel akarok vágni előtte a tökéletes életemmel, csak tényleg fura, hogy senki olyannal nem találkoztam még, akinek olyan a családja, mint az enyém. – És nem tudom számít-e neked, de szerintem már most jobb ember vagy, mint a szüleid, vagy testvéreid. És ja, nem ismerem őket, de attól továbbra is fenntartom a véleményem. –



mai viselet zeneBro♡
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Aaron Prusseit
Reveal your secrets
Aaron Prusseit
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-10-13, 02:36



Julian & Aaron


Alkalmanként csodálatos embernek vallottam magam. Intelligens, jóképű és mérhetetlenül szerény, ezek voltak a legfőbb tulajdonságaim. Vagyis, tudtam ilyen is lenni, ha úgy tartotta a kedvem, de egyébként nem éppen az áldott jó természetemről voltam ismert. Valóban le a kalappal hát azok előtt, akik évek óta elviselték minden szeszélyemet és hisztimet, a belőlem fröcsögő-záporozó sértő megjegyzéseket. Kötélidegek kellhettek hozzá.
‒ Nem kell aggódnod, nem viselkedek már olyan hülyén, mint régen ‒ nevettem fel vidáman. Némileg megembereltem magam az elmúlt időszakban. Már-már egészen elégedett voltam az életemmel, vagy azzal, hogy milyen irányba tartott. Senki és semmi nem állhatott már az utamba, ha valamit akartam, megszereztem. Megtanultam játszani és trükközni, mindezt úgy, hogy továbbra is jófiúnak tűnjek.
‒ Képzelem. Mit kellett villantanod, hogy elaléljon? ‒ húzódott pimasz mosolyra a szám. Abból a csajból konkrétan minden kifolyt, nem csodálkoztam hát ezen se túlzottan.
‒ Tudod jól, hogy hazug és szarkeverő ‒ szusszantottam fel. ‒ De egyébként patkány volt. Sajnos, rajta nem alkalmazhattam, bár, ki tudja, ha töröltem volna az emlékeit, akkor senki nem tudta volna meg… ‒ húztam végig a mutatóujjamat az asztallapon. Eljátszottam a gondolattal, és igencsak bosszankodtam, amiért kihagytam ezt a vissza nem térő lehetőséget. A tekintetemben valami baljós gonoszság kavargott, ahogy ezen töprengtem. Némi szadizmusra vallott az arcomra kiülő kegyetlen mosoly, ahogy elképzeltem a kínzó átok hatása alatt álló lányt összecsuklani a Szellemszálláson. Mindenesetre, igyekeztem a belőlem áradó romlottságot poénnal elfedni.
‒ Nem értem miért érinti ez olyan érzékeny, odatartozik, és kész‒ vontam meg a vállamat, majd röhögni kezdtem, mikor feljött az a téma, hogy a lány a mardekárosok közé passzolna inkább. ‒ Akkor lehet azért molesztál benneteket, mert féltékeny ‒ jegyeztem meg vidáman, de rajtam is látszott, hogy hülyeségnek tartottam magát a gondolatot is.
‒ Vélhetően, holott neki nem ártana egy alapos kivizsgálás a Szent Mungóban. Nincs ott ismerősöd? Be kéne oda juttatni… ‒ tűnődtem hangosan, mert lehet ott tudtak volna kezdeni valamit a lány fejében összekuszálódott gondolatokkal.
‒ Na, hát, akkor sok szeretettel várunk ‒ vigyorodtam el szélesen. Én aztán megmutattam volna neki az otthonom legjobb helyeit. A barátaim jóvoltából pedig mindig beültünk volna valami jó helyre iszogatni.
‒ Ja, persze ‒ prüszköltem nevetve, majd az fulladozásba csapott át, miután sikerült félrenyelnem.
‒ Megvagyok, nyugi ‒ intettem le még krákogva. A könnyem is kicsordult a köhögéstől, de ettől függetlenül jól éreztem magam.
‒ Jó, de ő meg a normális, racionális gondolatok olyan, mint a tűz és a víz. Ne várj csodát! ‒ töröltem meg a szemeimet, aztán magamban nevetgéltem tovább a haverom szavain. ‒ Fájna neki beismerni, hogy nincs igaza ‒ vontam meg a vállamat. Mert ezt vettem észre, mindent megpróbált megmagyarázni, vagy kibújni alóla, de állandóan tagad, ahelyett, hogy beismerné, hogy hülyeségeket hord össze.
‒ Ne reménykedj ‒ röhögtem fel. Szép álom lett volna, kár, hogy mindez csak álom maradt.
‒ Ezt úgy mondod, mintha te nem lennél. Valljuk be, mindketten hatalmas faszkalapok vagyunk. ‒ Nem bírtam abbahagyni a nevetést, azonban a kritikát már fel sem vettem. Tisztában voltam azzal, hogy nem voltam egy áldott jó lélek, de hát könyörgöm, ő provokálta ki az egészet.
‒ Tudod, ez olyan, mint, hogy a kedvenc barátnőnk mindig a saját igazát bizonygatja, neki is kell valami, hogy nyugodt maradjon a lelke ‒ vontam meg a vállamat egykedvűen. ‒ Amúgy meg tudom, hogy igazam van. Az intelligenciahányadosom jóval az átlag fölött van ‒ jelent meg a tipikus „arrogáns seggfej” mosolyom.
‒ Jól van, akkor inkább hagyjuk ‒ legyintettem, ha Julian nem emlékezett rá, akkor kár volt feszegetni a témát. Főleg, hogy alaposan összezavart a csajozási szokásaival és ezzel a menyasszony dologgal. Nem fogalmazott túl egyértelműen.
‒ Aha… Hát, sose fogom megérteni, hogy ez mire jó, de oké. Mármint azt, hogy a szülők keresnek párt a gyereknek meg hasonlók. Még szerencse, hogy az én őseim nem pofáznak bele a magánéletembe, még jó, hogy mostanában teljesen leszarják, hogy élek-e még. ‒ Nekem pedig ez a szituáció tökéletesen meg is felelt, ugyanis én hasonlóképpen tettem rájuk.
‒ Olyan negatív vagy ‒ cukkoltam továbbra is, bár teljes mértékben megértettem, hogy miért akarta annyira kerülni a franciákat. Nekem is bőven elég volt belőlük.
‒ Nekem igazából a passzív és az aktív pihenés is megfelel. Mikor milyen hangulatom van, de általában jobb szeretem, ha mindenki békén hagy. ‒ Édes mindegy volt, hogy a szünetemben miként osztottam be az időmet, volt bőven lehetőségem olvasni, tanulni, a haverokkal lógni, vagy éppen utazgatni. ‒ Nem vagy indiszkrét. Pusztán az, hogy a létezésem óta gyűlölnek. És ennek jóvoltából én is őket. Az apám egy utolsó seggfej, az anyám egy számító dög, a fivéreim is köcsögök. Én vagyok a család fekete báránya, aki előtt minden babért learattak. Szóval, szívás, de ez van ‒ vontam meg a vállamat. Annyira azért nem érintett a téma, sőt, néha kifejezetten jól esett mindennek elhordanom a családomat.





Zene  ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Vissza az elejére Go down
Julian T. Blackwood
Reveal your secrets
Julian T. Blackwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-25, 19:46


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aaron & Julian


[You must be registered and logged in to see this image.]

Irigyeltem Carmen idegeit. Ezzel nem azt mondom, hogy Aaron idegesítő lenne, mert nem az. Csak én már lassan fél éve nem tudom milyen türelmesnek, nyugodtnak lenni. Mostanában a legkisebb hülyeség is fel tud húzni. – Jól van, azért csak óvatosan – nevettem fel. A nőket ismerve a legkisebb dolog miatt is képesek megsértődni, de ha Carmen eddig is elviselte a srácot, nem lesz probléma.
– Így van – értettem egyet röhögve. Tisztában vagyok vele, hogy a csajozási szokásaim nem épp szokványosak, de ki hogy szereti. Ahogy engem sem zavar, ha más balf*sz, vagy csak szimplán beéri kevesebb lánnyal, másokat se zavarjon, hogy nekem meg kell a változatosság.
– Hát jó, nem döglöttem bele az erőfeszítésbe, hogy kiszedjem belőle a nagy titkot – nevettem fel. De az is tény, hogy eleinte nem nagyon akarta megmondani. – Persze, hogy nem. Mondjuk nekem is azt mondta, hogy egy állatot, egy szóval sem említette, hogy patkányról volt szó, én meg nyilván nem egy patkányra asszociáltam – vontam meg a vállam. Mondjuk, szerintem én voltam ez egyetlen, aki kettőjükön kívül tudok a dologról. Következő megjegyzésére csak nevetve megráztam a fejem. Jó elismerem, a frászt hozta rám, de bolond is lenne az, aki félvállról venné ezt az egészet. A franc se tudja, mikor gondolja komolyan, és mikor szórakozik. – Akkor is megsértődött, amikor én is a Hugrabugba tettem volna, arról nem is beszélve, mikor megpróbált meggyőzni arról, hogy neki a házamban a helye, és én meg érthető okokból nem voltam hajlandó elhinni neki. Szerintem ő azt hiszi, hogy velünk van a baj, pedig épp hogy, vele nem okés valami – jegyeztem meg szórakozottan. – Mindenképp – bólintottam beleegyezően. – Németország amúgy is kimaradt eddig az életemből, legalább lesz alkalmam ott is szétnézni. – Az mondjuk elgondolkodtatott, hogy eddig szinte csak olyannal találkoztam, aki rosszban van a szüleivel. Most én vagyok a fura, amiért nekem jó a kapcsolatom velük?
– Hát pedig én halál komolyan mondtam – nevettem fel én is. Nyilván egy vajsörnél több kell, hogy kinyírjam magam, de akkor is jól hangzott. Nem állt szándékomban megfullasztani Aaront, de nem tehettem róla, hogy pont akkor ivott. Türelmesen megvártam, amíg biztos, hogy életben marad. – Jól vagy, haver? – kérdeztem kissé aggódva, de azért jól szórakozva a fulladásos röhögésén. – Hát de b*szod, ez lenne a normális. Közölné a fiújával, hogy hülye vagy b*zd meg, és ennyi. Már korábban is mondtam neki, hogy a legjobb barát, nem azért van, hogy minden f*szságban támogasson, hanem hogy megmondja, ha egy kicseszett idióta vagy. Egyet értett velem? Persze, hogy nem. De már meg se lepődtem rajta… – sóhajtottam fel. Sok mindenben azonos nézetet vallunk Aaronnal, örülök, hogy a barátságról alkotott véleményünk is egyezik. – Kösz, ezt jól esik hallani. Milyen jó lenne, ha ezt mások is belátnák… – Ahogy a Hollóhát is tele van idióta diákokkal, úgy a Mardekárba se csak az önző, mindenkin keresztülgázoló seggarcok járnak. Jó lenne, ha ezzel mindenki tisztában lenne, és hagynák francba a sztereotípiákat. – Na, igen. Meg hogy egy seggfej vagy – nevettem fel én is. Ha nem akarta volna tönkre tenni a kis tervüket, akkor valószínűleg sose találkoztunk volna. Vagy legalább is nem úgy, hogy barátság legyen belőle. – Hát rajtam nem múlik – vontam meg a vállam. Múltkor se én voltam ki a lányra, épp fordítva. De azóta elvileg minden okés köztünk, úgy hogy nem hiszem, hogy bármi probléma lenne.
– Szerintem ezt a pénz nem boldogít hülyeséget, is azok mondogatják, akiknek rohadtul nincs pénzük, csak valamivel nyugtatni kell a lelküket – ráztam meg a fejem nevetve. – És egyébkánt tökre igazad van. – Akinek van pénze, tudása, és megfelelő kapcsolatai, az bármit megtehet. És ha valaki ettől nem boldog, az nem normális. – Jól van, helyes – nevettem fel. Egy olyan lányt kár lenne veszni hagyni. – Aha, az – feleltem a barátnőmet érintő kérdésre. – Egyszer elmesélte, hogy hogy került ide a Roxfortba, de mással voltam elfoglalva, úgy hogy nem igazán emlékszem – forgattam szórakozottan a kezeim között a poharam. Nem csodálom, hogy Aaron kissé összezavarodott. Tényleg elég bonyolult a szerelmi életem. – Nem a menyasszonyom. Legalább is még. Meg eddig egyszer találkoztam vele, úgy tízpercre, szóval nyugodtan mondhatom, hogy egyáltalán nem ismerem a lányt. Szóval nem is csalom meg, meg semmi – foglaltam össze röviden ezt a menyasszony mizériát. – Oda? Soha – nevettem fel. – Ha fizetnének, se tenném be többet oda a lábam. – Szerencsére Adrian sincs oda különösebben Franciaországhoz, így nem fogja érzékenyen érinteni, ha ez kimarad az életéből. – Az lesz, hála istennek. Nem igazán vagyok oda a passzív pihenésért, nekem az a nyári szünet, ha minél kevesebbet vagyok otthon, és minél többet külföldön. – És mivel erre van módom, és lehetőségem, ezért szinte mindegyik nyaramat így töltöttem, és tervezem is tölteni. – Nem akarok túl indiszkrét lenni, de mi bajod van a szüleiddel? – kockáztattam meg a kérdést. Ha nem akar válaszolni, nem fogok belehalni. De ha meg elmondja, szívesen meghallgatom.


mai viselet zenemegjegyzés
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Aaron Prusseit
Reveal your secrets
Aaron Prusseit
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-25, 00:05




Julian & Aaron


‒ Valahogy úgy, ja. Bár, ha eddig elviselte a faszságaimat, nem hiszem, hogy most szúrnám el ‒ vigyorogtam. Szórakozottan forgattam a korsómat az asztallapon, Carmen tényleg kurvára türelmes volt velem. Nem is tudtam elképzelni, hogy miként sikerült neki elviselnie. Le a kalappal előtte, de tényleg.
‒ Hát, az a lényeg, hogy a magad módján élvezd az életet ‒ pillantottam fel a korsópörgetésből. Kicsit más beállítottságúak voltunk, nem teljesen értettem egyet azzal, hogy minél több csajjal kavarjon, de ha neki ez életcélja volt, akkor… Ki voltam én, hogy bíráljam emiatt?
‒ Hah, képzelem, hogy mennyire kellett győzködni ‒ horkantottam fel, elvégre, véleményem szerint a kis csaj totál bele volt zúgva a srácba, Juliannek elég volt egy mosolyt villantani, hogy a csitri elaléljon tőle. ‒ Meg aztán kurvára hatalmas titok volt. Felőlem akár szétkürtölhette volna az iskolában, hogy megöltem egy patkányt, szerintem senkit nem izgatott volna. Kivéve, ha a kis kamugép megfűszerezi valamivel a történetet, de akkor valóban nem álltam volna jót magamért ‒ rándítottam meg a vállamat. Az arcomra kiülő közönyt meg már nem lehetett fokozni. Abban a pillanatban, hogy annak idején a parancsom ellenére utánam jött a könyvtár zárolt részlegére, tudtam, hogy nem bízhatok benne. Ezt pedig a folyamatos hazudozásaival és irreális viselkedésével alaposan alátámasztotta.
‒ Jól van már, de látnod kéne ilyenkor a képedet ‒ röhögtem. Nem láttam még embert, aki ennyire beszart volna tőlem. Pedig azért akadtak szép számmal sötét alakok, akiket annak idején megfenyegettem.
‒ Az is igaz. És akkor megsértődött, hogy közöltem vele, hogy, az ő szóhasználatával élve, a sárgákhoz sorolnám. Képzelheted, hogy képen röhögtem, amikor közölte, hogy őt a Süveg a Mardekárba akarta osztani ‒ töröltem meg a szemeimet, mert éreztem, hogy ha így folytatódik ez a beszélgetés, könnyezve fogok röhögni.
‒ Ó, örömmel. Majd egyeztetünk. Ha gondolod, egyszer ugorj át hozzánk Berlinbe, vagyis hozzám. Idén nyáron költöztem vissza. Tudod, nem vagyok jóban a családommal, ráadásul, megtehetem, mert nagykorú vagyok és pénzem is van, így visszacuccoltam Németországba. ‒ Igaz, az év java részében üres fog állni a ház, csak a házimanóim gondoskodnak majd róla, meg megengedtem a nagyanyámnak, hogy ha az osztrákoktól jönne látogatóba, akkor ott szálljon meg, és ne kelljen szállodába mennie. Arról nem is beszélve, hogy lehet, egyszer-kétszer haza ugrok, ha már nem bírom elviselni ezt a sok hülyét.
‒ Végül is, van benne valami ‒ értettem egyet a sráccal. Tényleg inkább áldásnak kellene neveznem, hogy csak keveseknek sikerül felbaszniuk agyilag, csak az a probléma, hogy olyankor már nagyon fel tudnak hergelni.
‒ Na, azért ennyire ne dramatizálj ‒ nevettem fel. Imádtam, amikor Julian túlzásokba esett, olyankor jobban röhögtem rajta, mint amikor káromkodott.
‒ Hát, szerintem rá se ‒ jegyeztem meg mielőtt belekortyoltam volna a sörömbe. Nos, nem kellett volna innom, majd a következő szavak hallatára oldalra kellett fordulnom, ugyanis nem bírtam lenyelni az italt. Tudom, undorító volt, de képtelen voltam másképp cselekedni, ha egyszer köhögve fuldokló röhögésben törtem ki.
‒ Ez aztán a logika… Ha én tanácsot adok egy haveromnak, ami szerinte hülyeség, akkor lazán közli velem, hogy ne beszéljek faszságokat, és nem érinti érzékenyen a kis lelkemet. Azért vannak a haverok, hogy egy tükröt tartsanak eléd. Ha balfasz vagy, akkor felhívják a figyelmedet erre az apró tényre, ez van. A kritikát és az igazságot muszáj elfogadni ‒ osztottam meg a nézeteimet a barátsággal kapcsolatban, miután elkerültem a fulladásos halált.
‒ Hát, kösz. Erre én csak azt mondhatom, hogy jobb, hogy a Mardekárban vagy, mert így többen is bizonyították számomra, hogy nem mindenki ott olyan arrogáns nyomorék, mint amilyennek beállítják őket ‒ biccentettem elismerően, mondjuk, nekem már többen is bizonyították, hogy nem akkora faszok a mardekárosok, mint amilyennek mások lefestik őket. Érdekes módon, nekem a legtöbb haverom abból a házból való. Vajon miért?
‒ Valójában annak köszönhetjük, hogy jókor voltam jó helyen ‒ nevettem fel vidáman, na, meg annak, hogy egy alattomos dög vagyok, mondjuk, a lány fecsegése is nagyban benne volt, de ha nem akartam volna keresztülhúzni a kis számításait, akkor nem figyelmeztettem volna Juliant.
‒ Nagyszerű, csak ez maradjon is így év elejéig. ‒ Bár, ha nem nagyon tartotta a kapcsolatot az exével, akkor nagy esély volt rá, hogy a kapcsolatuk ilyen szinten is marad addig, amíg szükség nem lesz a lány segítségére.
‒ Sokan azt mondják, hogy a pénz nem boldogít, mégis, csak akkor jó az életed, ha sok van belőle. A pénz, a tudás és a kapcsolatok egyenlőek a hatalommal. ‒ Azt vettem észre, hogy ennek a háromnak a kombinációja jelentette a siker kulcsát. Nekem a pénz és a tudás már megvolt, csak a kapcsolatokon nem ártott volna még dolgozni egy keveset.
‒ Hát, majd meglátjuk, hogy melyikőtökkel találkozok először, de ne aggódj, a nyáron mindent letisztázok vele kapcsolatban. ‒ Amint eljutok odáig, hogy találkozzak vele, mert abban szinte biztos voltam, hogy a tény, miszerint ismét Németországban éltem, kicsit másképp alakítja majd a dolgaimat. Bár, nem is a költözés, hanem az ottani barátaim tehetnek majd minden csúszásról.
‒ A barátnőd kanadai? ‒ ráncoltam össze a homlokomat. Ez új információ volt a számomra. Meglepett, hogy ilyen messziről keveredett Julian mellé az a lány, de a srác következő szavai még inkább megdöbbentettek. ‒ Na, várj. Azt mondod, hogy van egy jegyesed, de közben egy másik csajjal kavarsz? Vagy most akkor, hogy is van ez? ‒ néztem rá értetlenül, mert erről az aprócska részletről elfelejtett beszámolni nekem. Így valamivel másabb volt a helyzet.
‒ Hát, fogadjátok meg a tanácsomat, és ne a franciákhoz menjetek ‒ kacagtam vele együtt miután sikerült túllendülnöm a kezdeti meglepettségemen.
‒ Ahogy elnézem, akkor neked is elég zsúfolt nyarad lesz, szerencsére, nekem nem kell a szüleimmel mutatkoznom. Ők azt pont leszarják hol kóválygok, én meg csak örülök annak, ha békén hagynak, szóval a családi nyaralást ezúttal megúszom ‒ vontam meg a vállamat. Nekem nem hiányzott se a szüleim, se a fivéreim társasága, a maguk módján mindegyik idióta volt. Nem kívántam, hogy bármelyik is felbasszon.





Zene ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]







[You must be registered and logged in to see this image.]
Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Vissza az elejére Go down
Julian T. Blackwood
Reveal your secrets
Julian T. Blackwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-21, 19:55


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aaron & Julian


[You must be registered and logged in to see this image.]

– Hát, asszem erre mondják, hogy jobb később, mint soha – nevettem fel. Most már csak arra kell figyelnie, hogy ne szúrja el. Egyébként direkt nem kérdeztem rá, a múltbéli dolgaira, annak ellenére, hogy amúgy érdekelne. Nem tartozik rám, szóval, ha ő úgy érzi, akkor majd elmeséli egyszer.
– Aha, kábé így – nevettem fel. Így röviden összefoglalva a szerelmi életem elég durván hangzik, de igazából Aaron jól ráérzett a lényegre. Amióta tudom, hogy mi a szüleim terve a házasságommal kapcsolatban, azóta igyekszek mindent megtapasztalni, minél több és különböző lánnyal járni, amíg megtehetem. Az jegyesség alatt, de az esküvő után meg főleg nem fogok félrelépni. Az aranyvérűek közül keveseknek van olyan szerencséje, hogy szerelemből házasodik. A legtöbb a szülők kölcsönös megegyezésén alapul, az enyém is ilyen lesz. De ettől függetlenül se fogom megcsalni a leendő feleségem, még akkor se, ha esetleg nem jönnénk ki túl jól. Ezért is jó, hogy ennyiféle barátnővel volt már dolgom, mert így biztos lesz majd olyan, akire, még ha kicsit is, de hasonlítani fog személyiségben Dawn.
– Igen, ez is igaz, de győzködnöm kellett egy kicsit, mire hajlandó volt megosztani velem ezt a hatalmas titkot. – Tény és való, hogy a lány megtörésében szerepet játszott az ellenállhatatlan varázsom, meg az is igaz, hogy már tényleg csak a legvégén vetettem be, mikor láttam, hogy hajthatatlan ez ügyben. Nem is volt meglepő, hogy nem bírta a „nyomást”. Meg amúgy is, köztudott hogy a lányok imádnak fecsegni. Ő is ilyen, még akkor is, ha annyira különbözni akar a többségtől. Nem mondom, hogy beszartam, mert az nem lenne igaz. Inkább maradjunk abban, hogy Aaron igen hatásos tud lenni, olyannyira, hogy az ember nem igazán tudja eldönteni, hogy most szórakozik, vagy tényleg komolyan gondolja. – Oké, haver. Komolyan, fejezd ezt be – röhögtem fel én is megkönnyebbülten. Nem vagyok egy ijedős típus, de Aaron tud valamit. Örülök, hogy vagyunk annyira jóban, hogy nálam csak poénkodik ezzel, és nem gondolja komolyan. – Az lehet, de mindketten nagyon jól tudjuk, hogy a kisasszony nem épp értelmes. Szóval továbbra is rejtély számomra, hogy mit keres ő a Hollóhátban... –  Elismerően bólintok, mikor a legilimenciáról beszél. Az egy igazán hasznos képesség, csak tisztelni tudom, azokat, akik profi szinten űzik ezt. – De van – nevettem fel. Nem gondoltam volna, hogy ennyire érdekli a dolog, főleg mivel ezzel csesztem el a tervet, de hát, ha kíváncsi á, én rajtam nem múlik. – Valamikor gyere el hozzánk, szívesen megmutatom – ígértem meg neki.
Együtt nevettem fel Aaronal, amikor megtalálta bennem a lelki társát. Sok mindenben hasonlítunk, talán emiatt is lettünk ilyen jóban ennyire rövid idő alatt. – Igazad lehet, bár én nem nevezném átoknak. Inkább áldás. – Igazából egy illető kivételével nem is b*sznak fel, pont emiatt, mert szarok rájuk, így inkább elkerülnek, vagy jönnének segget nyalni, de nekem meg nincs szükségem ilyenekre, szóval mostanában azoktól is nyugtom van. – Nem is értem, hogy bírja meginni azt valaki. Ha választani kellene a vajsör vagy a halál között, én büszkén halnék meg – jegyeztem meg.
– Az idióta francia barátjára hallgat, szerintem a házam szívatása is tőle származik- Sőt tudod mi a legjobb? Hogy állítólag tisztában van vele, hogy a kis barátja pocsék tanácsadás terén, de ő még is hallgat rá, mert nem akar összeveszni vele és megbántani a kis lelkét – meséltem el neki, amit múltkor mondott nekem a lány.
– Jobb, hogy a Hollóhátban vagy, így nem vesztettem el a hitemet abban, hogy abba a házba értelmesek is bekerülhetnek, nem csak az idióták valami fekete mágiával… – Mindenki oda meg vissza van attól a háztól, hogy oda milyen okos és értelmes diákok járnak. Hát én egy kezemen megtudnám számolni, hogy az eddigi nyolc évem alatt, hány ilyennel találkoztam. – Bár azt sajnálom, hogy nem végül nem lettünk háztársak. Nem sok mindent köszönhetünk annak a lánynak, de azt minden képp, hogy, ilyen jó barátok lettünk – Elvégre, ha nincs a hülye kis terve a meghódításomra, akkor Aaron nem keres meg. – Most elvileg jóban vagyunk, szóval nem lehet belőle probléma – nevettem fel. Hezzie-vel állandóan veszekedtünk, de amióta talált magának végre egy pasit, azóta normálisan is eltudtunk beszélgetni, sőt még Ashlynnek is örült, amikor megtudta, hogy járunk.
– Na igen, ez az egyik legjobb az aranyvérűségben. Nem az hogy sok pénzed van, mert az tény. Vagy legalább is annak kellene lennie… – jutott hirtelen eszembe a nagyszerű Weasley-család. – Hanem az, hogy oda utazol, ahova csak akarsz. – Én személy szerint imádtam utazni, főleg más kultúrájú helyekre. Új emberekkel ismerkedni, új kultúrák megismerni, az egyik legjobb rész az egészben. – Részemről oké – mentem bele, hogy találkozhatnánk még a nyár folyamán. – Remélem, mikor legközelebb találkozunk, már lesz egy barátnőd, akit Carmennek hívnak – teszem hozzá halvány mosollyal. Tényleg szurkolok, hogy összejöjjön nekik. – Nem tudom. Ash most ment haza Kanadába a szüleihez. Ilyenkor az egész nyarát a családjával tölti, mert évközben nem szokott haza menni. Szóval nem hiszem. Már csak azért sem, mert anyáék mindenáron akarnak egy közös nyaralást a leendő feleségem családjával, hogy jobban megismerjük egymást, meg minden szarság, ami ezzel kapcsolatos. – húztam el a szám, már csak a gondolatra is. – Adriannal mennénk valahova, azt mondjuk, még nem tudjuk hova, de amíg ketten vagyunk és van pénzünk piára, nagy baj nem lehet – nevettem fel. – Még anyáék akarnak elmenni úgy nyaralni, hogy csak mi hárman, de az már a munkájuktól függ, hogy mikor, hogy eltudnak-e szabadulni úgy egy hétre, vagy sem, szóval ez még csak tervben van – fejeztem be a nyári tervek mesélését.


mai viselet zenemegjegyzés
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Aaron Prusseit
Reveal your secrets
Aaron Prusseit
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-20, 20:42



Julian & Aaron


Kevés srác haverom volt, talán Kornel volt az egyetlen, akit évek óta megtűrtem magam mellett, egyébként valahogy mindig lányok társaságába keveredtem. Nem mintha annyira bántam volna, ennek köszönhetően megedződtek az idegeim a hisztizésük, vinnyogásuk és vihogásuk kapcsán. Alig akadt olyan csajos tulajdonság, ami fel tudott volna húzni. Ettől függetlenül, örültem, hogy összehaverkodtam Juliannel, az ő barátsága éppoly fontos nekem, mint a gyerekkori barátaimé. Egyáltalán nem bántam meg, hogy annak idején felkerestem őt.
‒ Hát, ez egy hosszú történet ‒ nevettem fel, miközben a hajamba túrtam. Hirtelen nem is tudtam felidézni, elvégre, az évek során annyi minden történt. ‒ Mondjuk úgy, hogy a lehetetlen világmegváltó terveim, az önsajnálat és az emberiség iránt táplált gyűlöletem annyira lefoglalt, hogy nemigen foglalkoztam a szociális életemmel ‒ vontam meg szórakozottan a vállamat. A nézeteimet nem akartam megosztani vele, arról senkinek nem kellett tudnia, hogy egyetértek bizonyos tanokkal, vagy hitvallásokkal, amikért büntetnének.
‒ Valóban nem az ‒ ingattam a fejemet vigyorogva. ‒ Mondd csak, nálad ez így megy? Szakítasz valakivel, megtetszik egy másik illető, és fel is szeded? Jól tolod… ‒ Nekem azért nem volt ennyire kalandokkal teli a szerelmi életem, bár én nem is akartam alkalmi kapcsolatokat, úgy voltam vele, hogy vagy nem lesz mellettem senki, vagy hosszú időre választok magamnak párt. S mivel eléggé nehéz természetem volt, leginkább az első verziót láttam lehetségesnek.
‒ Igazán? Szerintem, szimplán semmit nem bír magában tartani, bár, mindketten tudjuk, hogy miként vélekedik rólad, szóval… Nem igazán vagyok meglepve. ‒ Rezignáltan felsóhajtottam, nem is vártam többet a lánytól, bár azért ironikus volt, hogy egy olyan embernek csacsogta el a történteket, akitől bármikor a fülembe juthatott, hogy eljárt a szája. A kislány ezt nem gondolta át, ahogy sok minden mást sem.
‒ Nos, szerencséd, hogy nem rendezek jeleneteket nyilvános helyeken ‒ nevettem fel halkan, majd lefagyott a mosoly az arcomról, és a tekintetem ridegen villant. ‒ Majd más alkalommal intézlek el ‒ tettem hozzá komolyan. A pillantásomból gyilkos indulat tükröződött, elég volt a családomra gondolnom, hogy eltorzuljon az arcom, aztán, megvontam a vállamat, és felröhögtem. Mint ahogy sok mindent mást, ezt sem gondoltam komolyan.
‒ Értelmes embereknél a megfélemlítés mindig beválik, tudod, bekapcsolnak a túlélő ösztönök, és meghunyászkodnak, ha úgy érzik, a másik fél dominánsabb. Úgy tűnik, nála valami nem okés, hogy nem sikerült a fejében vernem azt, hogy igenis van félnivalója. ‒ Arról már nem én tehettem, hogy a lány állandó jelleggel kihúzta nálam a gyufát, és szándékosan ingerelt, ha nem viselkedett volna úgy, ahogy, akkor most nem lenne vele semmi problémám, de az állandó kekeckedését nem viseltem el egy csitrinek. A patkányos nézetét osztottam Juliannek, nem is értettem, hogy a csaj miért fújta fel ennyire a dolgot. Az a patkány csak egy kártevő volt, az emberek között is sok ilyen akadt, akiknek a halál szintén egy jó választás lett volna.
‒ Csak tanulok, de ja, van némi érzékem hozzá ‒ bólintottam. Mondhatnám, hogy büszke voltam mindazokra, amiket az elmúlt az időben sajátítottam el, de ez koránt sem volt így. Elégedetlen voltam, többet akartam. ‒ Ó, és én arról lemaradtam? Baszki, pedig szívesen megnéztem volna ‒ vigyorodtam el, majd homlokráncolva Julianre pillantottam.
‒ Nincs merengőtök? Abban megmutathatnád azt az ominózus eseményt ‒ kíváncsiskodtam, szívesen lettem volna a szemtanúja annak, hogy valaki végre kiosztotta azt a lányt.
‒ Ó, ember, úgy érzem megtaláltam a lelki társamat ‒ röhögtem fel, valóban nagyon sok mindenben hasonlítottunk Juliannel, talán ezért is jöttünk ki olyan jól. ‒ Azt hiszem, ez a kékvérűség átka lehet, hogy szarunk mások fejére, de legalább nem is nyaggatnak baromságokkal ‒ jegyeztem meg szórakozottan. Más sem hiányzott volna, hogy minden naiv, buta, vagy retardált ember az én nyakamra járjon. Remekül megvoltam én nélkülük is.
‒ A vajsörnek szerintem már a szaga is borzasztó, nemhogy az íze, más sörökkel nincs bajom. Német vagyok, rengeteg fajta sört kóstoltam már, bár, ha olyanom van, akkor töményebbet is hajlandó vagyok inni ‒ osztottam meg a véleményemet az alkoholról, bár leginkább csak a vajsört bíráltam, annak kifejezetten undorító íze volt. Nem is értettem, hogy mások hogyan bírták meginni.
‒ Ugyan, él egyáltalán olyan ember, ezen a kibaszott bolygón, akinek ad a véleményére? Julian, ne várj sokat tőle ‒ húzódtak gúnyos mosolyra az ajkaim. Nem számítottam tőle másra, de ha annyira meg akarta váltani a világot, ám legyen, de nem mindenki tudta elvégezni az aurori képzést. Nehéz volt, ismertem az egész procedúrát, elvégre, apám is auror volt. Ezért szinte biztos voltam benne, hogy nem válnak valóra a kislány álmai.
‒ Nos, oda is akart. A Hollóhát és a Mardekár között vacillált, aztán a Hollóhát lett belőle. Mondjuk, nekem teljesen mindegy lett volna melyik házba kerülök, a Mardekárban és a Hollóhátban is idióták vannak, tisztelet a kivételnek. Szóval, ja, majdnem háztársak lettünk ‒ biccentettem, majd megemeltem a korsómat, talán jobb is, hogy nem oda kerültem, ott még inkább elviselhetetlen lett volna a modorom.
‒ Csodás, nos, akkor már csak fel kell venned vele a kapcsolatot, a többit meg majd ledumáljuk az év elején ‒ vigyorodtam el, azonban nem volt túl sok kedvem ehhez a témához, ezért is kértem, hogy ugorjunk. Egy igazi sablontémával indítottunk, de még a nyári terveimről is szívesebben csevegtem, mint annak a lánynak a butaságairól.
‒ Haza megyek Berlinbe, a barátaimmal valószínűleg ide-oda fogunk utazgatni. Szeretünk világot járni, aranyvérűek vagyunk, van elég pénzünk, hogy meg is tehessük. Meg aztán, Carmen is nyaggat, hogy látogassam meg valamikor, szóval illene majd őt is megkeresnem, pláne, hogy szeretnék továbblépni a kapcsolatunkban. Mi is lóghatnánk még valamikor… De úgy konkrét tervem nincs. És neked? Ashlynnel mentek valahová? ‒ foglaltam össze röviden, hogy nagyjából mit várok a nyaramtól, majd visszakérdeztem, elvégre, engem is érdekelt, hogy a mardekáros mivel tölti majd a szabadidejét.




Zene  ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Vissza az elejére Go down
Julian T. Blackwood
Reveal your secrets
Julian T. Blackwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-17, 19:41


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aaron & Julian


[You must be registered and logged in to see this image.]

Véleményem szerint, egy barátság a kölcsönös bizalmon alapul. Hazugságoknak nincs ott helye, vagy hát legalább is nem kéne, akár milyen kis hazugságról van is szó. Minden esetre én nem tervezem átverni Aaront, örülök, hogy lett egy ilyen barátom, miért akarnám elcseszni az egészet? Meg amúgy sem vagyok hülye, nekem abból semmi jó nem származna, ha átejteném, sőt gyanítom, én járnék rosszabbul.
– De hát, ha már ilyen régóta ismeritek egymást, akkor hogy hogy csak most figyeltél fel rá úgy, hogy lehet is belőle valami? – nevettem fel értetlenül. Én a helyében már rég felszedtem volna. Emlékeim szerint, ugyan is, Carmen mindig is szép volt, szóval tényleg nem értem mi tartott nekik ennyi ideig. De hát végül is, jobb később, mint soha. – Ashlynnel? Nem nagy sztori. Egy közös barátunk bulit szervezett és ott találkoztunk – vontam meg a vállam. – Jól néz ki, megtetszett, ott helyben felszedtem, és a folytatás lényegtelen… – foglaltam össze röviden.
Igazából nem lepődtem meg, amikor kiderült, hogy tényleg ő volt az az, akiről a lány mesélt. – Nem akarta elmondani, de nem tudott ellenállni nekem – nevettem fel. – Amúgy most elvileg ki kéne nyírnod, vagy valami, mert azért nem akarta elmondani, hogy nehogy bajom essen – jegyeztem meg gúnyosan. – Érdekes módszereid vannak, de igazad van. Egy patkány élete semmit nem ér. – Amikor Aaron közelebb hajolt én is így tettem. – Inkább meg kellett volna köszönnie, hogy kinyírtad neki – nevettem fel. – Legilimentor vagy? Mindig meg tudsz lepni, Aaron – döbbentem meg kissé. – De egyébként megértem. Pár hónapja, én is rendes voltam vele, de jól tudjuk milyen, felb*szott, én meg elmondtam, hogy mit gondolok róla – vontam meg a vállam.
Egyetértően bólintottam a megjegyzésére. – Én mindig is leszartam, mit gondolnak rólam. Van néhány ember, akinek adok a véleményére, a többiek meg bekaphatják – osztottam meg vele az álláspontom ezzel kapcsolatban. – A vajsör csajos, én is utálom. Mondjuk én minden ízesített sört utálok. – Jobban bírom a töményebb italokat, de ha arról van szó, megiszom a sört is. Ami meg Londont illeti. Tényleg csak akkor megyek oda, ha nagyon muszáj. Mondjuk, ha valamiért be kell mennem a szüleim munkahelyére, vagy ha ott találkozok valakivel, meg, nyilván ha a suliba megyek.
– De, igazad van. Megérdemelné. – Ha ezt Adrian hallaná, nem lenne büszke rám, de most nem érdekel. Egyrészt, mert nem hallja, meg amúgy sem értheti meg, mert ő csak tíz percet töltött el a lány társaságában, másrészt Aaronnak igaza van. Én már csak tudom, hisz ugyan azt kellett átélnem, mint neki. Nem lepett meg a fiú reakciója, mikor megemlítettem neki, hogy valaki aurornak készül. – Mondtam neki, hogy felejtse el, és inkább keressen egy olyan szakot, ahol minél kevesebbet árt, de persze nem hallgat rám – forgattam meg a szemem.
– Tudod, hollóhátas létedre jobban elhinném neked, ha azt mondanád, hogy a Süveg a házamba akart beosztani, mint annak a lánynak – nevettem fel. Amikor ismertette a tervet, egyből beugrott valaki, aki több mint alkalmas lenne erre a feladatra. – Szerencsénk van. Az egyik exem pont erre a feladatra született – vigyorodtam el.
Én sem bántam, ha nem róla kell beszélnünk. Elvégre nem ér annyit. – Akkor, kezdjük egy sablontémával. Mik a terveid a nyárra? – dőltem előre, és felkönyököltem az asztalra.


mai viselet zeneWe really need to talk
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Aaron Prusseit
Reveal your secrets
Aaron Prusseit
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-17, 01:39



Julian & Aaron


Juliannel együtt nevettem, amikor annak idején kihívtam a klubhelyiségéből nem gondoltam volna, hogy hónapokkal később együtt fogunk sörözgetni. Sőt, már az is meglepett, hogy milyen jól eldumáltunk. A Roxfortban nem igazán voltak srác haverjaim, bár, mondhatjuk úgy, hogy barátaim se nagyon akadtak. Na, nem mintha bántam volna, elvégre, inkább legyen egy szűk baráti köröm, minthogy idiótákkal legyek körülvéve.
‒ Ennek határozottan örülök ‒ bólintottam. A barátságunk, ha már nevezhettem annak, a kölcsönös bizalmon és tiszteleten alapult. Kevesek mondhatták ezt el magukról, s bár kevés haverom volt, épp az ilyen tulajdonságaikért becsültem meg őket. Még akkor is, ha alkalmanként idiótán viselkedtem velük.
‒ Mellette? ‒ nevettem fel a fejemet rázva. ‒ Sose volt. Kilenc éves korom óta ismerem. Abban az időben költöztek Londonba, amikor mi. Mugli iskolába jártunk, mi voltunk a két külföldi. Azóta egymást boldogítjuk ‒ foglaltam össze a Carmennel való találkozásom történetét. Bár, belegondolva, a kisasszony az agyamra fog menni az állandó kérdéseivel, de nem bántam, amíg mellettem volt, mindent elviseltem volna tőle. Elvégre, azért tanultam szimbolisztikusnak, hogy közelebbről is megismerkedjek a történelemmel és a varázseszközökkel, ő pedig ezeket a holmikat akarta begyűjteni. A munkáink csak kiegészítették volna egymást.
‒ Köszönöm, én is remélem. És, te miként ismerkedtél meg a mostani barátnőddel? ‒ kérdeztem vissza, ha már egyszer nőkről beszélgettünk, akkor akár elmesélhette volna, hogy miként csípte fel az új barátnőt.
Ezek után homlok ráncolva pillantottam Julianre. Először nem értettem a kérdését, majd élesen felröhögtem. ‒ Ó, szóval, a kisasszony nem tanulta még meg, hogy ha eljár a szája, akkor kapni fog. Én voltam az, nem tagadom. De egy nyomorult patkány élete mit számít? Csakis betegséget meg kórságot hordoz magával ‒ vontam meg a vállamat, majd vigyorogva közelebb hajoltam Julianhez. ‒ De tudod mi volt a vicces? Az az arc és sikoly, amikor meglátta az állatot. Azt hittem, mentem összevizeli magát a félelemtől, pedig akkor még nem is csináltam semmit, csak meglátta a kísérleti alanyt.
A vállaim rázkódtak a nevetéstől. Hogy bosszús voltam-e? Nem éppen, tisztában voltam vele, hogy minden kifolyik Silent száján. A saját titkait sem bírta megtartani, nemhogy másét.
‒ Elbukott a próbán, újfent ‒ jegyeztem meg eltűnődve, aztán magyarázatképp hozzátettem: ‒ Egyébként aznap pocsék napom volt. Összefutottam vele, próbáltam rendesen viselkedni, tényleg normális voltam vele, de hát… Tudod milyen, felcseszett, mellesleg épp legilimencia óráról jöttem, pokolian fájt a fejem, a marhaságai meg rátettek egy lapáttal. Hát tartottam neki egy kis bemutatót, hogy tanuljon az esetből, de úgy látszik, még a saját kárán sem tud ‒ intettem unottan. Az a lány rengeteg ellenséget fog szerezni magának, ha így folytatja. Én jót akartam neki, folytatta a hülyeségeit, hát, akkor ideje, hogy elviselje a következményeit.
‒ Tudod, már egy ideje nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam ‒ mosolyodtam el halványan, miután ittam a sörömből. ‒ Ja, ez német sajátosság. Utálom a vajsört, itt meg nem lehet normális sört kapni, töményebbhez meg nem volt hangulatom ‒ emeltem meg egy picit a korsómat. Italok terén igencsak finnyás voltam.
‒ Valahogy úgy ‒ fejeztem ki röhögve az egyetértésemet. Szörnyen gyűlöltem a londoni időjárást, pláne, ha hosszú idő után térek vissza az országba.
‒ Miért, te nem akarnád, hogy szenvedjen? Hát nem szenvedtünk eleget a butaságai, a hazugságai, vagy éppen az álszentsége miatt? Én nem tudok empatikus lenni vele szemben, kapott tőlem már második esélyt is, eljátszotta a bizalmamat, elvesztettem a türelmemet, ha arról van szó, hogy visszavágjak neki, kíméletlen leszek, ha úgy tartja a kedvem ‒ szóltam vissza némileg felhergelve magamat. Untam már ezt az egész mizériát, ami körülötte zajlott. Nem találkoztam még olyan emberrel, aki ennyire azon dolgozott, hogy mindenki megutálja őt. Ha neki ez kellett, ám legyen, csak utána ne csodálkozzon, hogy senki nem érti meg.
Felhorkantottam. Auror? Ő? Julianre pillantottam, hogy viccel-e, de nem úgy tűnt, mint aki szórakozott volna. Csúfondáros vigyorra húzódtak ajkaim. ‒ Hát, egészségére… Megnézem azt, hogy ő auror lesz ‒ vontam meg a vállamat, arra meg inkább nem is reagáltam, miszerint az a lány lenne a varázsvilág Messiása. Inkább elhallgattattam Juliant, elég volt, ha én voltam ingerült kettőnk közül.
‒ Köszönöm, ezt bóknak veszem ‒ mosolyodtam el ördögien. Mint Juliannek is mondtam, nem tudtam több türelmet és együttérzést tanúsítani egy olyan ember iránt, aki minden erejével azon munkálkodott, hogy utáljam őt.
‒ Remek, sőt, mi több, nagyszerű. Szükségem lenne a baráti köröd segítségére, amint megkezdődik a tanév. Tudni akarom, kikkel van jóban, kiket utál, kikkel beszélget, vagy kerül. Fel akarom térképezni, hogy mégis kiket ismer, ehhez pedig a népszerű emberek, vagy éppen a pletykafészkek tudása kell. Azt meg hogy mi legyen a titkaival, később megtárgyaljuk. Most térjünk át valami kellemesebb témára! ‒ Nem akartam az időnk java részét erre a témára pocsékolni, ha már összeültünk iszogatni, valami másról is beszélhettünk, a tervet pedig egyetlen délután alatt úgyse tudtuk volna felállítani.





Zene  ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Vissza az elejére Go down
Julian T. Blackwood
Reveal your secrets
Julian T. Blackwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-16, 18:00


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aaron & Julian


[You must be registered and logged in to see this image.]


– Nem. De gondolom, mindjárt megtudom – nevettem fel szórakozottan. Mondjuk az az ’eddig’ szó a végén, kicsit sem hangzott bíztatóan, de azért kíváncsian vártam a válaszát. Nem mondom, hogy nem lepett meg a válasza. Mert persze én is ezt gondolom magamról, de teljesen máshogy esett egy olyantól hallani ezeket, aki nincs belém esve, és azért teper ennyire, hogy minél hamarabb lefeküdjek vele. – Ez megtisztelő – válaszoltam még mindig kissé meglepődve. – És az érzés kölcsönös – tettem hozzá. Igaza van abban, hogy nehéz magunkhoz hasonló értelmes emberekkel találni, ebben az idiótákkal teli iskolában. Nem sok mindent köszönhetek a találkozásunk tárgyának, de azt mindenképp, hogy megismerhettem Aaront.
– Akkor nem lesz mellette unalmas életed – nevettem fel. Most hogy már azt is tudom, melyik szakra jár, nem tellett sok időbe, mire ténylegesen beugrott ki az a Carmen. Tényleg nagyon szép, csak a szőke haja miatt nem épp az esetem, annak ellenére, hogy egyébként a véla vére ellenére, igen csak vonzó a lány. Amúgy sem terveztem a közelébe menni, de így, hogy tudom ő Aaron kiszemeltje, biztos el fogom kerülni. – Minden esetre, remélem, összejön a dolog vele – mosolyodtam el. Aaron jó srác, megérdemli, hogy boldog legyen.
Kissé megnyugodva hallgattam a srácot, majd hirtelen eszembe jutott valami. – Kérdezhetek valamit? – kezdtem bele. – Te voltál az, aki megkínzott és kinyírt egy állatot? – Amikor a lány elmesélte azt a sztorit nekem, nem azt mondom, hogy egyből, de Aaron jutott az eszembe. És ezt az előbbit hallva, még erősebb a gyanúm, hogy akkor Aaronról beszélt a lány. Tényleg meglepett, amikor kiderült, hogy félig német. Mert oké, most hogy tudom, már feltűnik néhány dolog, ami azt igazolja, hogy van benne német vér, de előtte, tényleg meg sem fordult volna a fejemben, hogy teljesen brit a srác. – Egyébként ne érts félre, nincs semmi bajom azzal, hogy félig német vagy. Ha nem így innád a sörödet, valószínűleg sosem kérdeztem volna rá – magyaráztam. A legtöbben nem szeretik a külföldieket, vagy a nem teljesen briteket, főleg akkor, ha még a kiejtésükön is hallatszódik a származásuk. Én alapvetően nem vagyok előítéletes, de persze vannak olyan nemzetek, olyan emberek, akiket ki nem állhatok. De ezt a véleményemet is megtartom magamnak, hacsak rá nem kérdeznek konkrétan. – Hát Londonban az a legnagyobb történés, ha nem esik az eső. – Nem szívesen tartózkodom túl sokat a fővárosban, szívesebben vagyok otthon, Ipswichben. Igaz nincs akkora város, mint London, de mégis szebb, színesebb, és kevésbé unalmas.
Tudom, igaza van. És sem vagyok olyan, hülye, hogy kinyírjak bárkit is. De azért a gondolattal el lehet játszani, hogy milyen szép is lenne az élet, ha egyel kevesebben kezdenénk szeptembertől a suliban. – Az nem kifejezés – dörzsöltem meg a halántékomat. Egyes emberek szó szerint fejfájást tudnak okozni. Mondjuk érdekelt volna, hogy mire gondolt, de ha olyan lett volna, akkor úgy is elmondja, ezért nem is firtattam, hogy mi jutott az eszébe. – Az humánusabb, nem jár annyi szenvedéssel – vontam meg a vállam. – De tudod, kiben van még nálam is nagyobb igazságérzet? – vigyorodtam el már a gondolatra is. – A kicsike aurornak készül, hogy megválthassa a világot – közöltem vele. – Hát ja, és pont ez baj… – feleltem, majd én is beleittam az italomba.
Megkell hagyni, Aaron tényleg hatásos tud lenni. Ezek után eszemben sem volt tovább dühöngeni. Legalább is nem az ő jelenlétében. Azon kevés emberek egyike, akit nem akartam felb*szni. – Azt, hogy kib*szottul kegyetlen vagy, és ez tetszik – vigyorodtam el. Nem hiába ő a hollóhátas, ki más találna ki ilyen terveket, ha nem ő? – Ebony jövőre már nem lesz itt, ha minden igaz, és én nem tudok több embert, akivel jóban lenne. Szóval ebből a szempontból mindenképp egyedül marad. Ami meg a titkait illeti? Nekem elmondott néhányat, de mindről én sem tudok – Mondjuk nekem, azok nem voltak olyan, hű de nagy titkok, de neki igen, és most az a lényeg, hogy ő mit gondol.


mai viselet zeneWe really need to talk
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Aaron Prusseit
Reveal your secrets
Aaron Prusseit
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-16, 15:43



Julian & Aaron


‒ Tudod, miért nem tekertem ki a nyakadat eddig? ‒ csendült fel vidáman a hangom. Mondjuk, eddig nem tett olyat, amivel igazán felhúzott volna, és az utóbbi időben is kiegyensúlyozottabb voltam, mint az elmúlt hét évben. ‒ Azért, mert hasonló a gondolkozásunk, és ezért bírlak. Ritkán találni olyan embert, akinek az IQ-szintje a hasonló az enyémhez ‒ válaszoltam meg a kérdésemet, némi hatásszünet után. Ezzel akár kivételes embernek is gondolhatta magát, elvégre az is volt, a legtöbből annyi értelmet se néztem ki, mint Hagrid nyáladzó kutyájából.
Nem gondoltam volna, hogy Juliannel, vagy akár bárkivel is a szerelmi életemről fogok beszélgetni, ám, legyen, nem volt titkolnivalóm. Azt se hallgattam el, hogy Carmen nagyon is bejött nekem.
‒ Igen, és ereklyevadász szakra jár ‒ bólintottam, hát, ha ezzel közelebb segítettem őt ahhoz, hogy még jobban felidézhesse az arcát. Bár, vélavér csörgedezett az ereiben, nem csodáltam, hogy valamelyest felfigyelt rá a srác. Azt nem értettem, hogy eddig nekem miért nem tűnt fel.
Eztán áttértünk a találkozónk lényegi kérdésére, és hát, nem állíthattam, hogy repestem a boldogságtól, de meg tudtam érteni. Csak olyan ember vihette volna véghez a tervet, aki vagy annyira hülye, hogy elviselje, vagy kurvára mazochista. Ettől függetlenül, a magam szórakoztatására a frászt hoztam Julianre, ennyivel büntettem meg, amiért nem tudta teljesíteni a feladatát.
‒ Nem kell félned, csak azoknak ártok, akikben nem bízok, vagy akikkel szemben elvesztettem a türelmemet ‒ rándítottam meg a vállamat. Ha nagyon akartam, tudtam veszélyes lenni, tanultam egy-két trükköt a minisztériumi vallatótermekben, de az esetek többségében nem éltem velük.
‒ Nos, félig brit vagyok, meg aztán odafigyelek rá, hogy ne hallatszódjon ‒ feleltem szórakozott mosollyal. Ha tudta volna, hogy gyerekként mennyit kínlódtam azért, hogy ne hallják meg a társaim az akcentusomat! Rengeteg időt és energiát öltem bele, hogy egy pillanatra se hangozzak külföldinek, mert tudtam, hogy mennyire megvetik azokat, akik egy kicsit is másképp beszélik az angolt.
‒ Hát, nem igazán. Berlin izgalmasabb, mindig történik ott valami, meg sok titkot őriz magában a város. ‒ Legalább is, én több rejtelmet láttam benne, mint a brit fővárosban. London szürke és hétköznapi volt számomra Berlin színes forgataga után.
‒ Lehet, hogy jót tennénk mindenkinek, de én kétszer is megfontolnám, hogy ki miatt mocskolom be a kezemet ‒ ropogtattam meg kicsit az ujjaimat, majd hátranyúltam, hogy megnyomkodjam a vállaimat. Kicsit elfeküdtem őket múlt éjszaka, még most is érzem, hogy mennyire be voltak állva az izmaim.
‒ Hm. Kis hülye ‒ forgattam a szemeimet, és az asztalra könyököltem. A másik kezemmel az asztallapon kezdtem dobolni agyalás közben. ‒ Szerintem nem bízik senkiben, elvégre, mindenkinek csak megjátssza az eszét, de talán… Nem, hagyjuk ‒ intettem, miszerint hagyjuk, hülyeség jutott az eszembe.
‒ Ó, mardekáros létedre csak úgy túlteng benned az igazságérzet, bezzeg simán kinyírnád a kérdéses illetőt ‒ mosolyodtam el gúnyosan, én nem voltam ennyire erkölcsös. Megtanultam már, hogy ebben a világban csak az erősek élhetnek túl, nem számított hány emberen keresztül kell majd átgázolnom a céljaim eléréséért.
‒ Vele kapcsolatban legalább is biztos nem ‒ nevettem fel halkan, aztán a számhoz emeltem a korsót. Ilyen időben jól esett a hideg ital, meg aztán kellemes társaságom akadt az iszogatáshoz.
‒ Higgadj le, engem is felbasznak a hülyeségei, de az idegeskedés nem visz előre minket ‒ szóltam rá ridegen, megtöröltem a számat, aztán letettem a korsót az asztalra. ‒ Azt mondtad, mindenkinek hazudik, és senkiben nem bízik. Mi lenne, ha a kis titkai kiderülnének? Vagy elérnénk, hogy senki ne higgyen neki, és egyedül maradjon. Ha nincs támasza, utána már könnyű lelki terrorral kikészíteni. Nos, talán ebből kiindulhatunk. Mit szólsz? ‒ fontam össze a karjaimat, az asztal alatt picit kinyújtóztattam a lábamat, és a szám szélét rágcsálva töprengtem tovább a terven.





Zene  ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Vissza az elejére Go down
Julian T. Blackwood
Reveal your secrets
Julian T. Blackwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-11, 19:17


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aaron & Julian


[You must be registered and logged in to see this image.]

Miután letudtuk a kötelező udvariaskodást, lassan rátérhettünk, a lényegre, hogy miért is kellett idejönnie. – Megértem – jegyeztem meg vigyorogva. Nincs az az épeszű ember, aki erre vetemedve, tudván, hogy mi is várna rá. Ha már egyszer nem nézte levegőnek Ashlynnt, úgy gondoltam, én is érdeklődöm, hogy vele mi a helyzet ezen a téren. Tudtam, hogy félreérthető volt a megjegyzésem, látszott rajta, hogy is félreértette, ezért is javítottam ki magam gyorsan, mielőtt még magamra haragítom a szövetségesem. – Carmen? – gondolkodtam egy pillanatra. Mintha rémlene valami, de mivel nem volt dolgom vele - és ezek után nem is lesz -, csak sejtésem van, hogy ki lehet a lány. – Hosszú, szőke hajú és csini? – kérdezem végül. Van egy szőke és egész csinos évfolyamtársam, és mintha még a név is passzolna, de nem vagyok benne biztos. Aaron nyilván jobban tudja, ha egyszer ő akarja felszedni, meg, ha már régóta ismeri.
Nem lehet könnyen a frászt hozni rám, tekintve, hogy aurornak készülök, de Aaron tudja, hogyan hozza a szívbajt az emberre. Azért örülök, hogy nem gondolta komolyan, de meg kell hagyni, igen hatásos tud lenni. – Ez igazán megnyugtató – jegyeztem meg nevetve. Volt egy nagyon erős tippem, hogy kire utalhatott az előbbivel, de fölöslegesnek éreztem rákérdezni. Halványan elmosolyodtam, látva mekkora büszkeséggel tölti el, hogy német származású. – Nem tűnt fel, hogy akcentusod lenne – vontam meg a vállam. Hogy ez neki jót jelent, vagy sem, azt én nem tudom. – Megértem. London nem nagy szám – értettem vele egyet. Bár Berlinben még nem jártam, biztos sokkal jobb, mint London. Bevallom, brit létemre, nem igazán szeretem Angliát. Szívesebben vagyok valahol jó távol a szigetektől. Mindezek ellenére, egyébként büszke vagyok brit származásomra.
– Ja, azzal jót tennénk mindenkinek. – Nyilván nem gondoltam komolyan a dolgot, de ezért jól esett eljátszani a gondolattal. – Igazad van, de nem lehet összetörni a kis szívét, mert hiába van totál belém esve, akár milyen seggfej is vagyok vele, ha egyszer rohadtul nem ismeri el. Bízni meg nem bízik bennem, bár néha elgondolkozom, hogy bízik-e ő egyáltalán bárkiben is, ha egyszer mindenkinek csak hazudni tud – sóhajtottam fel, majd belekortyoltam a whisky-be. Ha nem lenne ennyire ellentmondásos, könnyebb lenne végig vinni az eredeti tervet, de mivel nem ez a helyzet… – Auror leszek, nem kínozhatok meg csak úgy valakit – vontam meg a vállam. – Az egyszerű tervek sosem működnek – jegyzem meg szórakozva, utalva arra, mennyire egyszerű lenne tényleg csak kinyírni. – Nincs – ismételtem meg. – És van valami elképzelésed? Mert én még mindig fel vagyok b*szva, ha csak eszembe jut… – Nem bánnám, ha kitalálna valamit, mert én végeztem a nehezét az előző tervnek, míg ő ki tudja mit csinált.


mai viselet zeneWe really need to talk
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Aaron Prusseit
Reveal your secrets
Aaron Prusseit
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-10, 18:30



Julian & Aaron


Az sem érdekelt volna, ha Julian hisztizett volna pár perc késésért. Őszintén szólva, halálos nyugalommal intettem volna rendre. Különben is, ahogy elnéztem, volt társasága, nem is akármilyen, így meg aztán végképp nem volt oka a panaszra, s szerencsére, nem akadt fenn azon a kis csúszáson.
A barátnőjével udvarias voltam, elvégre, nem is ismertem, meg aztán nem tűnt valami agyatlan libának. Arról nem is beszélve, hogy már jó ideje kedvesebb voltam az emberekkel, kivéve egy-két embert, akik nem látták be saját ostobaságukat.
Julian szavaira biccentettem, holott azt sem érdekelt volna, hogy ha két nap után dobná a csajt. Mondjuk, az, hogy mi volt Carmennel, jobban érdekelt, de egy ideje nem találkoztam vele, így minden alakulóban lévő dolog abbamaradt.
‒ Nem vagyok se bolond, se mazochista, de azért köszönöm a biztatást. Azt hiszem, nem élek a lehetőséggel. Eleget táncolt már az idegeimen ‒ feleltem az övéhez hasonlóan bűbájos mosollyal. Meg aztán, ha nem is az a nőszemély, akkor volt más, aki bosszantson. Felvont szemöldökkel pillantottam a srácra, amikor közölte, hogy örül a szakításnak. Hát, őszintén, én nem örültem ennyire neki, de már túltettem magam rajta. ‒ Mertem remélni, hogy annak örülsz ‒ válaszoltam egykedvűen, mert én nem akartam még tovább kínlódni azzal a pocsék érzéssel, ami a szakítás után járt.
‒ Ház- és évfolyamtársad, gyerekkori barátom, Carmen Wilkes ‒ foglaltam össze röviden és tömören, hogy hol érdemes keresnie, továbbá, hogy korábban milyen kapcsolatban álltam a lánnyal. Tényleg kezdtem megbánni, hogy régebben olyan durva voltam vele. Igazán félretehettem volna a fölényes és pöffeszkedő modoromat, nem is értettem, hogy miért nem tudtam korábban úgy kezelni, mint a többi gyerekkori lány barátomat.
Ezután másra terelődött a szó, pontosabban inkább egy aprócska problémáról kezdtünk beszélni, és arról, hogy Julian képtelen volt teljesíteni a feladatát. Szórakozottan figyeltem a zavart reakcióját, rám se mert nézni, miközben beszélt. Bevallom, hízelgett az egómnak, amiért ennyire sikerült megrémíteni. Szélesen elvigyorodtam Julian reakciója láttán.
‒ Pedig annyira nem is vagyok rémisztő, csak akkor, ha éppen azt akarom, hogy féljenek tőlem. De megvan a magamnak való eszem, egyesekkel ellentétben nem bántok másokat mondvacsinált és értelmetlen indokokból ‒ jegyeztem meg, miközben már javában azzal foglalatoskodtam, hogy összekeverjem a limonádét a sörömmel. Már megérte Julian arckifejezéséért is megérte megtenni.
A kérdésére, miszerint német lennék-e, felpillantottam, és büszkén kiegyenesedtem.
‒ Igen, apai ágról. Anyám brit, apám német. De németnek vallom magam ‒ dőltem hátra a széken, azt hiszem, ezzel azt is megmagyaráztam, hogy miért nem volt, vagy csak alig észrevehető az akcentusom. ‒ Egyébként most is Berlinből jöttem. Általában ott időzöm, mint Londonban. ‒ Ezért is volt kedvem ezt inni, megszoktam már az otthoni italokat, a gyomrom csak kikészült volna az undorít vajsörtől, erősebben alkoholt meg nem kívántam.
‒ Nyírjuk ki? ‒ nevettem fel a fejemet ingatva. ‒ Az nem olyan mulatságos, piszkos meló, és sokáig tart eltűntetni a bizonyítékokat. Nem, barátom, sokkal rosszabb dolog is van a halálnál. Például, ha összetörik az ember szívét, vagy ha olyanban kell csalódnod, akiben a legjobban megbíztál. De ha már annyira a fizikai bántalmazásnál akarsz maradni, egy kínzás maradandóbb sebeket okoz a lelken, és egy életre tönkretennék az illető életét, ahelyett, hogy megölnénk ‒ vétóztam meg a tervet, bár tisztában voltam vele, hogy csak viccelt. Azonban, ilyen személyért nem mocskoltam volna be a kezem. Beleittam a sörömbe. Jól esett, ahogy a hideg alkohol lecsorgott a torkomon, itt bár jóval hűvösebb volt, odahaza, de ettől függetlenül pokolian szomjas voltam.
‒ Nincs? ‒ grimaszoltam, miközben a korsóm halkan koppant az asztalon. A karjaimat összefontam a mellkasom előtt, és a homlokomat ráncolva gondolkozni kezdtem. ‒ Nos, akkor ideje, hogy kitaláljunk egyet…




Zene  ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Vissza az elejére Go down
Julian T. Blackwood
Reveal your secrets
Julian T. Blackwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-04, 18:45


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aaron & Julian


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem róttam fel Aaronnak, hogy késett. Miért tettem volna? Nem unatkoztam, jól elvoltam, míg vártam, ráadásul ez most csak valami véletlen volt, hogy korábban értünk ide. Meg amúgy sem a pontosságomról vagyok híres, a randikon nyilván előbb ott vagyok, mert úgy illik, de egyébként meg, ha minden jól megy, az utolsó pillanatban szoktam befutni. Ash udvarias mosollyal bólintott Aaron, szintén udvariasságán. Vannak ezek az úgynevezett udvariassági körök, amiket illik lefutni, még akkor is, ha rohadtul semmi kedved hozzá. – Köszönjük, mi is – mosolyodtam el én is. Mondjuk magamat ismerve, nem fog túl sokáig tartani. Ez a két hónap is csodaszámba megy. Lehet, ha nem jött volna be a vizsga időszak, meg az ő sérülése, amikor is nem találkoztunk olyan gyakran, már rég nem lennénk együtt.
– Próbáld ki, és megtudod – ajánlottam neki bíztató mosollyal az arcomon. Persze, tudom én, hülye lenne megtenni, viszont így elképzelni se tudja, miről beszélek. – Na, jól van, ennek örülök – feleltem jókedvűen. – Mármint természetesen nem a szakításnak, hanem hogy alakulóban valami – teszem hozzá, miután rájöttem, hogy eléggé félreérthetően hangzott az előző megjegyzésem. Az már csak magamban jegyzem meg, hogy Marietta nem volt egy szépség, így nem is baj, hogy már nincsenek együtt. – Ki a szerencsés? – érdeklődöm finoman. Nem akarok tolakodó lenni, ha úgy véli semmi közöm hozzá, akkor nem mondja meg. Nem fogok akadékoskodni, én, egyes exeimmel ellentétben, el tudom fogadni, ha valami nem tartozik rám.
Egyáltalán nem segített, hogy így bámult rám. Minek készül ez, vallatónak? Mert igen sikeres lenne a szakmájában, ha így tenne. Felrémlett valami, amit korábban meséltek nekem, de inkább nem kérdeztem, rá a srácnál, jobb nem tudni biztosra bizonyos dolgokat. Sőt, még a pillantását is kerültem, könnyebb volt úgy kinyögni a bajomat, ha közben nem látom - csak érzem -, hogy így bámul rám. Az sem segített, hogy miután végre elmondtam, amit akartam, úgy bámult rám, mint aki mindjárt megöl. Igyekeztem nem túl látványosan megkönnyebbülni, mikor kiderült, hogy annyira azért még sem zavarja, mint amennyire az előbb tűnt. – B*szki, ember! A szívbajt hozod rám – ráztam meg a fejem nevetve. Legszörnyűbb rémálmom vált valóra, amikor összekeverte a limonádét a sörrel. Hogy lehet az meginni? – Német vagy? – Ez valami megérzés, vagy nem is tudom, minek nevezzem, ha igazam van, és tényleg az, akkor már nem lennék annyira meglepve, hogy így issza a sörét.
– Ja. Nyírjuk ki – közöltem egyszerűen. Oké, hogy én vagyok az, aki aurornak készül, de pont ezért tehetné meg Aaron. Így nekem elvileg el kéne kapnom, de ő meg majd valami csoda folytán meglóg az igazságszolgáltatás elől. Végül csak megráztam a fejem. – Nincs B-terv. Bocs. – Elvoltam foglalva, na. Meg örültem, hogy nyugtom volt egy kicsit. Én végeztem a munka nehéz részét, megérdemelten nem foglalkoztam egy új terv összerakásával.


mai viselet zeneWe really need to talk
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Aaron Prusseit
Reveal your secrets
Aaron Prusseit
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-04, 04:06



Julian & Aaron


Miközben átvágtam az utcán, az órámra pillantottam, valójában nem is késtem olyan sokat. Ettől függetlenül, nem szerettem volna senkit se megvárakoztatni. Julian végképp nem, eleinte kissé tartózkodtam tőle, de amióta Jareden keresztül üzengettünk egymásnak, egészen megkedveltem. Ami igencsak nagy szó volt, hiszen én nem szimpatizálok akárkivel.
A fogadóban hamar rátaláltam az újdonsült barátnője társaságában. Mosolyogva fogadtam a lány bemutatkozását. ‒ Nos, én is örvendek Ashlynn, remélem, később még lesz alkalmunk beszélgetni ‒ futottam le gyorsan az udvariassági köröket, aztán Julian megjegyzésére, miszerint két hónapja vannak együtt, bólintottam.
‒ Na, hát, akkor gratulálok, aztán remélem, hogy tovább fog tartani ez a kapcsolat két hónapnál‒ futottam le a szokásos udvariassági köröket. Hogy mennyi őszinteség volt a hangomban, magam sem tudtam megállapítani. Azonban, amint Ashlynn eltűnt a színről, úgy az én álszent viselkedésem is megszűnt létezni.
‒ Ennyire korán? ‒ nevettem fel jókedvűen. Jó, tisztában voltam vele, hogy az a lány nem volt éppen az a teremtés, akiért mindenki rajongana, vagy épp mindenki az ő kegyeit keresné, de azt hittem, Julian tud majd kezdeni vele valamit. Mondjuk, annyira már nem izgatott a dolog, sőt, ezernyi más teendőm akadt, amivel elfoglaltam magam. Amikor a volt barátnőmről kérdezett, megrándítottam a vállamat. ‒ Mondjuk úgy, hogy minden kapcsolatban eljön az a pont, amikor rájönnek, hogy mégsem illenek egymáshoz ‒ idéztem Julian iménti szavait, utalva arra, hogy szakítottunk.
‒ Ettől függetlenül nem érzem úgy, hogy sajnálnom kellene, vagy siránkoznom érte. Nem működött ennyi. Meg azóta, mintha alakulóban lenne más, szóval már kicsit sem érdekel, hogy mi van vele ‒ tettem hozzá. Mára már egyáltalán nem hiányzott. Sőt, talán jobb is volt, hogy ez a kapcsolat ilyen hamar véget ért, mielőtt még jobban megismertük volna a másik rosszabbik énjét. De nem is forszíroztam tovább a témát, inkább az érdekelt, hogy mégis miért ejtettük meg hirtelen ezt a kis sörözgetést.
Némán, már-már egy igazi vallató rideg pillantásával méregettem Juliant, ahogy megszabadult a kalapjától, és a hajába túrt. Hátradőltem a széken, és türelmesen vártam, hogy kibökje, amit szeretne. Amikor beszélni kezdett, magasra szaladt a szemöldököm, de nem szóltam egy szót sem. Végighallgattam anélkül, hogy a szavába vágtam volna. Miután befejezte, hallgattam még egy darabig, csendesen méregettem az arcát, és úgy tettem, mint aki nagyon igyekszik visszafogni magát, hogy ne ordítsa le a másik fejét, majd egy vállrándítással elintéztem a dolgot.
‒ Jól van, nem gond. Tisztában vagyok vele milyen nehéz eset, ha nem megy, hát nem megy. Majd kitalálunk valami mást ‒ rendeztem le a dolgot, miközben a limonádéért nyúltam, hogy összekeverjem a sörömmel. Nálunk Németországban ez volt a szokás, és most nem akartam csak sört inni, inkább feldobtam valamivel.
‒ Nos, ha már így feladtad, felteszem, kigondoltál egy B tervet is… ‒ tettem hozzá, még mindig azzal foglalkozva, hogy a sör és a limonádé íze keveredjen egymással. Még nem ittam bele, azt akartam, hogy jó legyen, így aztán az ujjaimmal az asztalon dobolva várakoztam, hogy Julian előadja a nagy tervét. Elvégre, volt neki, nem igaz?



Zene  ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Vissza az elejére Go down
Julian T. Blackwood
Reveal your secrets
Julian T. Blackwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-03, 19:21


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aaron & Julian


[You must be registered and logged in to see this image.]

Kicsit talán korábban is érkeztünk a kocsmába, de mindegy, így legalább biztos lesz helyünk, ha Aaron is befut. Nem tűnt fel mikor jött be a srác, csak amikor már az asztalnál volt. Mondjuk ez érthető, volt jobb elfoglaltságom is annál, hogy percenkét az ajtót szuggeráljam, hogy vajon mikor lép be Aaron. Amint megjött, felálltunk Ashlynnel, én azért, hogy kiengedjem a lányt, ő meg azért, hogy haza menjen összepakolni az út előtt. – Szia. Ashlynn Rennolls – mutatkozott be ő is a fiúnak. Örültem, hogy önállósították magukat, nem szeretek bemutatni embereket egymásnak. Csak akkor szólok közbe, ha előre látom, hogy kínos lesz, ha egyik se szólal meg. Bár se Aaron, se Ash nem a félénk kategóriába tartozik, így nem is volt mitől tartanom. Aaron kérdésére bólintottam. – Aha, már két hónapja – válaszoltam, miközben magamhoz öleltem a barátnőmet. – Na jól van, nem is zavarok. Örültem a találkozásnak, Aaron – mosolygott rá a fiúra, majd felém fordult. – Légy jó, Julian. Írok, ha oda értem. – Miért jön mindenki ezzel? Mintha én bármikor is rosszul viselkednék… Megöleltem, megcsókoltam, majd miután távozott, visszaültem az asztalhoz.
Látva a mosolyát előre tartottam attól, hogy mit szándékozik mondani nekem. Kérdését hallva felnevettem. Arra nincs kifejezés. – Minden kapcsolatban eljön az a pont, amikor rájönnek, hogy még sem illenek egymáshoz. Nos, ez nálunk még az elején megtörtént – jegyeztem meg vigyorogva. Azt szokták mondani, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Azt hiszem, mi vagyunk a tökéletes ellenpélda. Nem hiába mondják, hogy a kivétel erősíti a szabályt. – Egyébként ti megvagytok a barátnőddel? Mariettával, vagy mi is a neve? – érdeklődtem. Emlékszem még annak idején, tiltva lettem a barátnőjétől, de mint később kiderült, nem az esetem, így nincs mitől tartania.
Én akartam erről beszélni, de most hogy végre felmerült a téma, nem is tudom, valahogy nem szeretném megosztani vele. Levettem a kalapot, letettem a székre, és beletúrtam a hajamba. – Asszem elcsesztem – nyögtem ki végre, amit már hónapok óta akartam. – Nekem minden sikerül, nincs olyan, amire ne lennék képes, de ezt elcsesztem. K*rvára elcsesztem. Hidd el, én megpróbáltam. Egy ideig tök jól is ment minden, de aztán van az a pont, amikor már nem bírod tovább… – fakadtam ki fojtott hangon, mert azért ez nem tartozik másokra. Ez az egész dolog sértette a büszkeségem, ezért is zavart ennyire a dolog. Egy hajtársa húztam le a pohárban lévő whiskeyt, és várakozva pillantottam Aaronra. Igazából most tűnt csak fel, hogy mit is rendelt magának. Limonádé meg sör? Ugye nem akarja össze keverni? Az kábé felérne egy szentségtöréssel. Sört tisztán, vagy sehogy. Mondjuk ez minden piával így van.


mai viselet zeneWe really need to talk
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Aaron Prusseit
Reveal your secrets
Aaron Prusseit
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-03, 03:32



Julian & Aaron


Az elmúlt időszak több szempontból is fárasztó volt: nem elég, hogy folyamatosan vizsgáztam, de mióta rendes voltam Carmennel, a kapcsolatunk is változni látszott. A franc se gondolta, hogy ha nem bunkózom vele állandóan, akkor még jól is érzem magam a társaságában. Még mindig nem tudtam hova tegyem a dolgot, az érzéseim se tisztázottak vele kapcsolatban, de határozottan örültem neki, hogy ismét az életemben volt, elvégre évközben igencsak hanyagoltuk egymás társaságát.
Azonban, most mással volt megbeszélt találkozóm. Talán még kicsit késtem is, elvégre Németországból hopponáltam vissza. Heidit meg Amelie-t így is alig bírtam lerázni, mert megint el akartak ráncigálni valami avantgárd kiállításra.
Sietősen szeltem át az utcát, majd belöktem a Három Seprű ajtaját. Mondhatnám, hogy hiányzott ez a hely, de akkor hazudnék. A küszöböt átlépve egyből Juliant kezdtem keresni, hamar meg is találtam egy asztalnál valami csaj társaságában. Mintha Jared említette volna, hogy felszedett valakit.
Az asztalukhoz sétáltam, köszöntem nekik, majd kezet nyújtottam Juliannek, aztán szíves engedelmükkel helyet foglaltam velük szemben.
‒ Aaron Prusseit ‒ mutatkoztam be a lánynak, ha esetleg még nem hallott volna rólam, eztán Julianre pillantottam. ‒ A barátnőd? ‒ érdeklődtem. Kivételesen még érdekelt is, hogy hogyan alakultak a dolgaik.
Megvártam, amíg lány eltűnt a színről, addig nem is nagyon beszéltem, majd csak amikor kettesben maradtunk, akkor szólaltam meg kaján mosollyal az arcomon. ‒ Na, de Julian… Nem ebben egyeztünk meg. Vagy talán nem tetszett a kicsike, akit a múltkor ajánlottam? ‒ nevettem fel gonoszan. Mindkettőnknek voltak ismerősei, nem ártott néha bemutatni egyiket-másikat egymásnak, hogy tudjuk, kiről is volt szó.
‒ Egyébként mi a helyzet? Mesélj, mit akartál ennyire mondani?‒ kérdeztem kevésbé csesztető hangnemben miközben rendeltem magamnak egy rendes sört és limonádét, amit ha majd megkapok, szépen összekeverem majd.



Zene ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
Zwei Dinge sind unendlich: das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher.
Vissza az elejére Go down
Julian T. Blackwood
Reveal your secrets
Julian T. Blackwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-02, 17:06


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aaron & Julian


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem olyan rég, na jó, igazából elég rég, megbeszéltük Aaronnal, hogy lemegyünk a Három Seprűbe sörözni egyet, aztán közben megbeszélni, hogy hogy is állunk bizonyos dolgokkal. Főleg én forszíroztam a dolgot, tekintve, hogy valószínűleg elcsesztem, amivel meg lettem bízva. Na de a lényeg, hogy közben bejöttek a vizsgák, és mivel én az utolsó pillanatra hagytam a dolgot, azaz huszonnégy órából huszonötöt tanulással töltöttem, meg gyanítom ő is tanult egy keveset, nem került eddig sor a találkozásra. Tanév végén, a hazautazáskor futottunk össze, azután a két hónap után először, - előtte többnyire szerencsétlen Jaredet használtuk bagolynak - és újra megbeszéltük, hogy találkozni, sörözni kéne. De most már az időpont is megvolt, a suli utáni első hétvégét céloztuk be. Akkor még nincs neki semmi dolga, és még én sem utaztam el nyaralni.
Hál’ istennek rohadtul meleg van, kemény 23°C van, ami itt a rohadtul meleg kategóriába tartozik. Szóval ennek megfelelően nem öltöztem túl. Egy terepmintás rövidnadrágot vettem fel, krémszínű inggel és fehér sportcipővel. A hajamat belőttem, megborotválkoztam, fel tettem egy kalapot és készen is voltam, elvégre nem randira megyek, vagyis csak részben, de nem kell túlzásokba esni kinézet terén. Ashlynnel együtt jöttünk el a faluba, jóval korábban, az Aaronnal megbeszélt időpont előtt, hogy kicsit együtt is legyünk, mielőtt elutazik a szüleihez. Hősiesen végig jártam vele, az összes csajos boltot, mert mindenhol minden áron akart venni valamit, vagy saját magának, vagy az otthoniaknak. Egyszer sem panaszkodtam, volt kivel edzeni a tűrőképességemet, szóval senki nem mondhatja rám, hogy rossz pasi lennék. Egyik értelemben sem.
Mire végeztünk az összes üzlettel, volt még egy kis idő a találkozóig, de jobb ötlet híján, beültünk a Három Seprűbe. Legalább így biztosan lesz helyünk Aaronnal. Egy sarokban lévő asztalt választottam, ahova le is ültettem Ash-t, én meg mentem venni magamnak egy üveg Lángnyelv whiskey-t, a barátnőmnek pedig egy korsó vajsört. Az italokat fogva leültem az asztalhoz, majd Ashlynnel beszélgetve, meg miegymást csinálva, vártam Aaronra, hogy megérkezzen.


mai viselet zeneWe really need to talk
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Julian T. Blackwood
Reveal your secrets
Julian T. Blackwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty2016-07-02, 16:59


***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Aaron & Julian   Aaron & Julian Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Három Seprû-
Ugrás: