ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Árvaházi ismerős I_vote_lcapÁrvaházi ismerős I_voting_barÁrvaházi ismerős I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Árvaházi ismerős I_vote_lcapÁrvaházi ismerős I_voting_barÁrvaházi ismerős I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Árvaházi ismerős

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Yngrid Osborne
Reveal your secrets
Yngrid Osborne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Árvaházi ismerős   Árvaházi ismerős Empty2016-06-27, 16:47



Keresem a...

Név: Brandon (családnevet szabadon választhatsz Very Happy)
Play by: Chris Pine
Kor: 16-17
Csoport: Griffendél
Szak/Foglalkozás: Egyelőre diák, a többit majd te eldöntöd Smile
Kapcsolat: Sok-sok évvel ezelőtt együtt éltünk London egyik árvaházában, amíg engem örökbe nem fogadtak. Évekig nem hallottam rólad semmit sem, és szinte teljesen el is felejtettelek, amíg a Roxfortban zajló beosztási ceremónia után oda nem léptél hozzám, és rá nem kérdeztél, hogy esetleg én lennék-e az az Yngrid. Én voltam. Azóta szinte mindig együtt kerülünk bajba, és folyamatosan húzzuk ki egymást a csávából, ha szükséges.

- Egy gazdag, aranyvérű család fogadja örökbe, amikor véletlenül megérzik a fiúban lévő mágiát (mert van benne sok), és formálják a saját ízlésük szerint. Ez csupán azért lenne gond, mert a családfő, aki neked a nevelőapád, egy fontos, minisztériumi ember, aki annak idején az én apámat juttatta börtönbe, és aki azóta is megszállottan kutatja családom tagjait, hogy végezhessen velünk. Itt ki lehet játszani, ahogy egyre-másra rájövünk (együtt) a dolgokra. Pl. egy levélben tőlem tilt, amit természetesen azonnal megosztasz velem. Egy-két elejtett információ, persze a nevelőapád nem tudja, ki vagyok, hiszen még én sem tudom magamról, inkább csak sejti a dolgot. A dolgok csak akkor érnek kerekké bennünk, amikor megtudom az igazságot a családommal kapcsolatban, onnantól pedig széthullanak a kapcsolataim... Némileg rideggé válsz velem szemben, hiszen szereted apádat, és hiszel is neki eme dolgokat illetően. Hiszel abban, amit titokban ő is támogat: minden gonoszt ki kell irtani a világból, csírájával együtt. Ez pedig azt jelenti, hogy én és a testvérem élete rögtön veszélyben lesz, amint kitesszük a lábunkat a Roxfortból.

Remélem, nemsokára rád találok, és belecsaphatunk a lecsóba, mivel felettébb jó szitukat lehet kihozni a dolgokból Smile Ha felbukkansz, dobj meg egy priváttal nyugodtan Smile

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mindenféle ismerős
» Ismerős, barát
» Aya & Gerry - Ismeretlen ismerős
» Régi, gyerekkori ismerős
» Barát, ellenség, ismerős, intrikus, stb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: