ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


2024-04-25, 22:08
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Holly Edgson I_vote_lcapHolly Edgson I_voting_barHolly Edgson I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Holly Edgson I_vote_lcapHolly Edgson I_voting_barHolly Edgson I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Holly Edgson I_vote_lcapHolly Edgson I_voting_barHolly Edgson I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Holly Edgson I_vote_lcapHolly Edgson I_voting_barHolly Edgson I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Holly Edgson I_vote_lcapHolly Edgson I_voting_barHolly Edgson I_vote_rcap 
Megan Smith
Holly Edgson I_vote_lcapHolly Edgson I_voting_barHolly Edgson I_vote_rcap 
Kalandmester
Holly Edgson I_vote_lcapHolly Edgson I_voting_barHolly Edgson I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Holly Edgson I_vote_lcapHolly Edgson I_voting_barHolly Edgson I_vote_rcap 
Alison Fawley
Holly Edgson I_vote_lcapHolly Edgson I_voting_barHolly Edgson I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Holly Edgson I_vote_lcapHolly Edgson I_voting_barHolly Edgson I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70672 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Holly Edgson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Holly Edgson
Reveal your secrets
Holly Edgson
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Holly Edgson   Holly Edgson Empty2016-03-19, 16:10




Holly Edgson

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Ha nem vagyunk biztosak a válaszban, a legjobb, ha minél többféleképpen feltesszük a kérdést!"

Főkarakter: Luna Lovegood
Teljes név: Holly Edgson
Születési hely és dátum: 1978. október 10. London, Anglia
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Rókamanguszta
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Nyolcadik (auror)
Képesség: Kísértetvadász (játéknak hála)
Mágikus adottság: Földmágus 2. szint (25 IC+játék bónusz)
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése - kiemelkedő, Rúnamágia - kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Igazi kis okoska vagyok, akinek valamiféle belső kényszere van, hogy mindig mindenféle kérdésre mondjon valami választ akkor is, ha amúgy halvány gőze sincs róla, hogy mi is a tökéletes, de azért próbálkozom. Elég éles logikával áldott meg a sors. Igen, mondhatjuk, hogy okos vagyok, okoska. Gyakran inkább a logika irányából közelítem meg a dolgokat, nálam ritkábban dominálnak az érzelmek. Nem arról van szó, hogy ne éreznék, csak hát mindig előbb az ésszerű átgondolás van a sorban és csak utána jön minden más. Épp e miatt keveredtem már nem egyszer bajba, amikor a nagy magyarázás közben mondjuk majdnem lesétáltam egy épp akkor eltűnő lépcsőn. Na igen, ha gondolkodom, ha fejtegetek, akkor valahogy kizáródik a világ és minden, ami körülöttem van megszűnik létezni. Az a kellemetlen, amikor hirtelen minden rám omlik és leesik, hogy épp bajban vagyok.
Könnyen elkalandozom, csapongok a témák között, úgyhogy ne lepjen meg, ha egyszer csak olyasmit veszek elő, ami nem is illik oda, vagy olyat, amiről fél órával ezelőtt beszélgettünk, de akkor utólag esik le mondjuk, hogy valamit még mondani akartam rá. Nem vagyok szétszórt, inkább afféle szórakozott zseni, mert hogy mint említettem már eszem az van. És vannak heppjeim is, afféle megrögződések, pl. a kedvenc pennám nélkül nem megyek vizsgázni. Volt is ebből gond hatodikban, amikor nem találtam meg, Flitwick pedig nem tudott rávenni, hogy letegyem a bűbájtan vizsgát. Szó szerint sokkos állapotba kerültem a végére, a Gyengélkedőn kötöttem ki, és ennek hála pótolhattam később a jó pennával a vizsgát. Van még néhány ilyen kis apróságom. Nem jól viselem a rendetlenséget, és... nem mondok többet, épp elég, hogy a szobatársaim flúgosnak néztek hét éven keresztül. Éljen a saját szoba!

Megjelenés

Barna, kissé göndörödő hajjal áldott meg a sors, amit a leggyakrabban lófarokba fogva hordok, főleg akkor, amikor valamin nagyon gondolkodom, vagy dolgozom, mert olyankor kifejezetten zavar. A szemem is barna, az arcom kissé talán hosszúkás, míg a szám szélesebb az átlagénál, de nem mondanám teltnek. Nem vagyok az a tipikus szépség, de egyébként sem fektetek nagy hangsúlyt a külsőmre. Az alkatom átlagosnak mondható, nem vagyok izmos, túlságosan vékony sem, viszont mivel ha nagyon elragad a hév, akkor még enni is elfelejtek felesleg sincsen rajtam. Nem vagyok valami magas, 163 cm, ami egy nőnél átlagosabbnak mondható, nem vagyok túlzottan alacsony sem azért.
A ruháim általában viszonylag egyszerűek. Szeretem az iskolai egyenruhát, akkor legalább nem kell gondolkodnom mit vegyek fel. Szeretem az egyszerűséget és a divathoz nem igazán mondhatnám, hogy értek. Nem viselek kivágott ruhát, ha nem az iskolai egyenruha van rajtam, akkor is többnyire blúzt viselek, mellénnyel, vagy vékonyabb pulcsival, egyszerűbb farmert, vagy vasalt nadrágot. Sosem volt még rajtam tűsarkú, de hordok magassarkút csak azt a nagymamatípusút, aminek épp csak egy kicsit magas a sarka és az is lapos, nem pedig hegyes. Általában olyan hivatalosabb jellegű a külsőm mondhatni, titkárnős.

Életed fontosabb állomásai

Fura dolog az, amikor a szüleid bejelentik, hogy elválnak, pedig neked még csak sejtésed se volt róla soha, hogy valami gond van köztük. Hát nekem egy éve került erre sor. Mármint, hogy bejelentették a nyári szünet utolsó napjaiban - állításuk szerint nem akarták elrontani a szünetet -, hogy már hónapok óta  technikailag külön élnek, csak a szünet idejére tettek úgy, mintha. Hát... rendesen ledöbbentett a hír, hiszen mindig is eléggé idilli családban éltem. A szüleim jól megértették egymást, bár anya auror volt fiatalon, mégis feladata a hivatását és úgy döntött, hogy inkább irodai munkát vállal. Az apám szerette volna részben és állítása szerint anya is, hogy velem tudjon lenni. Erre... kiderült, hogy nem így volt, hogy az álmait adta fel, én pedig hirtelen úgy éreztem, hogy mindent félredobott miattam és apa miatt és hát... gondolhatod, hogy milyen remek iskolakezdésem volt ezek után szeptemberben.
A szüleim tehát elváltak, én pedig csak még jobban belevetettem magamat a tanulmányaimba. Aztán sikerült rábukkannom a szétköltözésnek hála pár múltbéli apróságba. Egy egész nagy dobozt találtam meg anya múltbéli emlékeiről. Sosem gondoltam volna, hogy volt egy saját magánnyomozó irodája, pedig úgy fest, hogy nagyon is. Hiába kérdeztem őt levélben azóta se mondott az egészről semmit sem, így hát maradt az önfejűség és a bennem buzgó auror vér és utána mentem szépen én magam. Így sikerült megtalálni a régi épületet, a régi helyet, ami még most is meg volt, és... eladás alatt! Persze hezitáltam kicsit, de mivel spórolt pénzem van... El kell mennem megnézni azt a helyet, feltérképezni, hogy milyen és talán megtehetném. Talán még anya is örülne neki, ha bejelenteném, hogy megvettem már most, hogy ha végeztem a sulival akkor magánnyomozó irodát fogok nyitni ott. Talán nem egyedül kellene, mert lehet, hogy drága lesz a bérlés, de... nem akarom veszni hagyni a dolgot és az ötletet. Azt hiszem elhatároztam, valahogy megszerzem azt a helyet és végül is afféle gyakornoki időt már most is eltölthetek majd ezzel. Kisebb ügyekkel, amik egy kezdőhöz, egy még tanulóhoz passzolnak. Ha kell akkor elkóborolt macskákat fogok megkeresni, de... az is feladat és valakinek azt is meg kell csinálni nem igaz? Kezdő vállalkozóként amúgy se lehetsz válogatós.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Edgson & Sawyer Magánnyomozó Iroda
» Frankie & Holly
» Holly&David - a balfácán
» Holly&David - üzleti vacsi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: